Ciemny blond bez rudego po造sku! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2012-03-09, 17:58   #31
Claudia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 185
Dot.: Ciemny blond bez rudego po造sku!

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAA:j upi::ju pi::jup i::jupi : : jupi:
Dziewczyny, to jest to!!!! Nareszcie
Kolor wyszed jak m鎩 naturalny, wspania造, pi瘯ny, popielaty ale zarazem ciep豉wy (to na pewno przez kurczaka pod spodem), jestem tak strasznie szcz窷liwa, 瞠 biegam po domu z wrzaskiem triumfu i zbieram komplementy, 瞠 mam w這sy jak 7 lat temu
Efekt po tej farbce wyszed cudowny, lekko ciemniejszy ni ma babka na kartoniku, ale niewiele, jest tak naturalny, 瞠 a ci篹ko uwierzy, 瞠 to nie s naturalne, niefarbowane w這sy!
http://e-styl.com/photo/product_big/...49c2373a18.jpg

Zaraz zmywaj帷 farbk u篡豉m tego szamponu:
http://kosmetyki-perfumy.com/1295-15...d-i-siwych.jpg

Nie wiem, czy pom鏬 w uzyskaniu tego efektu, ale ja nie mog odklei si od lustra, jak jaka pancia z przerostem samouwielbienia

Kochane, je郵i o cudowny kolorek chodzi, bo o tym mia by w zasadzie ten temat, to polecam t w豉郾ie farbk. To by m鎩 pierwszy Wellaton w 篡ciu, zawsze albo Garniery albo Palette (brrr) i najpierw mnie odrzuci這 bo 鄉ierdzi tak ostro, 瞠 oczy mi 透awi造 przy nak豉daniu, ale warto by這 Koniec krucjaty, 3 dni i zn闚 pi瘯ny blondzik M鎩 ci on!

D捫enie do perfekcji jest szokuj帷o nakr璚aj帷e pomimo koszt闚, zachodu i wyrzecze...
Claudia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-03-09, 22:32   #32
Stella_
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 31

O jaaaaa przeczyta豉m Twoje zmagania i baardzo ciesz si 瞠 dosz豉 do wymarzonego koloru
Mia豉m ju nie farbowa po ostatniej pr鏏ie, ale chyba jeszcze skusz si na t farb co Tyyyy

Rok temu zdecydowa豉m si zej嗆 z czarnego (na kt鏎y farbowa豉m si przez sze嗆 lat ) i do tej pory nie mam koloru jaki chcia豉m mie, a chc sw鎩 NATURALNY kolor, czyli ciemny blond taki jak to si m闚i mysi blond, mam do嗆 farbowania w這s闚 chc by by造 zdrowe i niczym nie m璚zone I ju po ostatnim farbowaniu postanowi豉m 瞠 koniec z farbowaniem, najwy瞠j b璠 豉zi w odrostach, noo alee jeszcze ten jeden razzzzzzzz

taki mia豉m kolor po dekoloryzacji
http://images47.fotosik.pl/1419/fc7536ce8be5e51bgen.jpg

a teraz mniej wi璚ej to to, tylko to przed ostatnim farbowaniem, ale kolor praktycznie taki sam (jako嗆 zdj璚ia s豉ba, ale wida co trzeba)
http://images41.fotosik.pl/1365/27184fd527e8705d.jpg

Stella_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-03-09, 22:58   #33
aneta_3bit
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 10

Witam, a wi璚. Po dekoloryzacji w這sy s..okroopne.. tzn kolor. Nie wiem czy to tak ma by,ale przy samej g這wie (jakies 7 centymetr闚) mam bielutki blond,p騧niej przechodzi w kolor mniej wiecej taki:
http://szafiarenka.pl/file.php?49,file=485653

a p騧niej:
http://www.google.pl/imgres?num=10&u...96v3CDw&zoom=1

no i wysz這 takie uju muju :/ je郵i chce pomalowa na 鈔edni blond to mi przeciez nie pokryje tych na dole :/ a te w鈔odku b璠 mia造 rudy po造sk
Co teraz?
aneta_3bit jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-03-10, 00:08   #34
Claudia
Raczkowanie

Stella - Dzi瘯uj kochana Po prostu mam dzisiaj 鈍i皻o, nadal zapominam czasami, 瞠 mam ju m鎩 ukochany kolorek, przechodz ko這 lustra i momentalnie - rogal na twarzy

Pewnie kochana, nie poddawaj si! Z tego co widz na zdj璚iu ju masz bardzo 豉dny kolorek, jeste bardzo blisko celu Tak jak mnie wczoraj dziewczyny pocieszy造 i wzi窸am si w gar嗆, warto spr鏏owa! Od razu Ci uprzedz, 瞠 mi Wellaton chwyci nieco ciemniej ni pokazane na pude趾u, ale mi o to chodzi這 bo w豉郾ie efekt jest naturalnym 鈔ednim, popielatym blondem za kt鏎ym tak t瘰kni豉m W po陰czeniu z fioletowym szamponem jeszcze jest naprawd super! Mam nadzieje, 瞠 u Ciebie b璠zie tak samo, ja jestem zachwycona. Czekam na relacj

Anetko - znaczy nie po dekoloryzacji, tylko po tym rozja郾iaczu Joanny, tak? Ja mia豉m ten sam problem pisa豉m o tym, trzy r騜ne kolory na g這wie i musia豉m na這篡 cztery razy, 瞠by doj嗆 do 鄴速ego blondu, kt鏎y w 鈍ietle lampy wygl康a na jasny pomara鎍z Dopiero na tym etapie uda這 mi si pokry te szalone barwy naturalnym blondem. Wydaje mi si, 瞠 na ciemniejszych w這skach raczej to jeszcze nie wyjdzie Nie wiem co Ci doradzi, nie sta豉m si od wczoraj ekspertem, nie wiem ile znios Twoje w這ski...

Ach i pierwszy link si nie otwiera, ale domy郵am si, 瞠 to 鄴速awy lub pomara鎍z?

D捫enie do perfekcji jest szokuj帷o nakr璚aj帷e pomimo koszt闚, zachodu i wyrzecze...

Edytowane przez Claudia
Czas edycji: 2012-03-10 o 00:10
Stary 2012-03-10, 07:42   #35
aneta_3bit
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 10

no tak - pomara鎍zowy
Czyli rozja郾ia dalej?
My郵 瞠by rozja郾i ko鎍闚ki 瞠by tylko by造 ja郾iejsze od farby kt鏎 chce malowa.
A p騧niej jak ju b璠 pomalowane niwelowa rudy po造sk p逝kank niebiesk.
Tak to si robi?? Po pomalowaniu farb ta p逝kanka?
aneta_3bit jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-03-10, 09:40   #36
Claudia
Raczkowanie

Mam nadziej, 瞠 to pomo瞠 Powinno. Ja nie stosuje p逝kanki, kupi豉m jednak fioletowy szampon i myj nim jak normalnym, tylko zostawiam na g這wie na ok 5-7 minut Efekt od razu.

Stary 2012-03-10, 10:33   #37
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

No to gratuluj kolorku! Ciesz si,瞠 si uda這! Szkoda,瞠 nie mo瞠sz wrzuci zdj耩
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-03-10, 13:05   #38
Claudia
Raczkowanie

Te 瘸逝j Widzia豉m si dzisiaj z nie widzian praktycznie od roku kumpel i jej pierwsze s這wa : Wow, wr鏂i豉 do naturalnego koloru?

Niemniej mam zamiar stosowa cz瘰to szampon Joanny, bo chcia豉bym jeszcze och這dzi ten blondzik

Edytko i jak tam u Ciebie? Rozja郾iasz jeszcze raz? A w這ski w jakim stanie?

Stary 2012-03-10, 21:53   #39
Stella_
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 31

Kurcze lecia豉m dzisiaj do miasta w nadziei 瞠 rossmann b璠zie otwarty do 20, a tuu lipa, za p騧no wysz豉m z pracy potrzebuj tyyyyyyle rzeczy i musz czeka do wtorku.

U篡wa豉m farb z welletonu, ale w piance, okrutnie 鄉ierdzia豉, mam nadzieje 瞠 tak zwyk豉 farba tak nie 鄉ierdzi

Powiedzcie mi czy musz nak豉da rozja郾iacz przed farbowaniem, czy pr鏏owa bez niego?

Stella_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-03-10, 23:45   #40
karen_walker
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 187

Claudia, bardzo si ciesz z Tob, 瞠 uzyska豉 w ko鎍u sw鎩 wymarzony kolor wiedzia豉m, 瞠 si uda Po kilku myciach kolor na pewno delikatnie straci na intensywno軼i. Teraz intensywna regeneracja

Rossmanny chyba rzadko s otwarte do 20. Stello, z Twoich zdj耩 wnioskuj, 瞠 masz taki z這cisty blond raczej, ewentualnie bardzo, bardzo jasny rudawy, ale to pewnie zale篡 od 鈍iat豉, bo wiadomo, 瞠 鈍iat這 mo瞠 przek豉ma kolor. Wydaje mi si, 瞠 sama farba da rad, rozja郾iacz nie jest potrzebny.W dodatku wydaje mi si, 瞠 masz raczej delikatne i cienkie w這sy i obawiam si, 瞠 rozja郾iacz m鏬豚y je mocno zniszczy. Podobno im farba bardziej 鄉ierdzi, tym wi瘯sz ilo嗆 amoniaku i utleniaczy posiada, wi璚 powinna mocno 豉pa. Da rad, a wellaton to dobra firma je郵i chodzi o farby, kolory wychodz do嗆 naturalnie
Je郵i chodzi o farby w piance, to mnie to nie przekonuje. U篡豉m kilka razy w 篡ciu, r騜nych firm i nigdy kolor mi si nie podoba.

Edytowane przez karen_walker
Czas edycji: 2012-03-10 o 23:53
karen_walker jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-03-11, 12:55   #41
LolaBunny
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 211

Kto wy瞠j szuka ciemnego blondu popielatego wpadaj帷ego w br您?

Polecam farb profesjonaln (czyt. fryzjersk) nie drog...

Ce-Ce Color Creme 6/1 dark Ash Blond z wod utleniaj帷 3% (mia豉m te 6% ale rudzia)

Nak豉da豉m na sprany Ciemny blond popielaty z Londy.. kt鏎y sta si rudym 鈔ednim blondem.
Kolor wyszed jak na palecie kolor闚 w Hurtowni fryzjerskiej.

Z tego rudego schodzi豉m tak:... farbowa豉m t farb Ce-Ce 1x na miesi帷. Zrobi豉m tak 3 razy. teraz jestem 4 miesi帷e po ostatnim farbowaniu. I kolor nie ma rudej po鈍iaty, ani czerwonej. Jest po prostu ciemnym blondem... mo瞠 ju nie typowo popielatym ale czas robi swoje , nie wa積e jaka to by by豉 farba. Swoje naturalne w這sy mam ciemne blond popielate... teraz jak mam odrost to tylko w s這鎍u wida r騜nic po鈍iaty, bo odrost jest typowo popielaty. Ale r騜nicy w kolorze w這s闚 nie ma. (mam nadziej 瞠 kto mnie rozumie, to co tu napisa豉m)

Farb kupi豉m w hurtowni fryzjerskej... mo積a te dosta na allegro.
Nie by豉 droga.. wraz z wod jako ok 30z.
Farba jest du瘸... 125ml+ 120ml wody utlenionej ? o ile pami皻am.
Proporcja 1:1.

1 opakowanie wystarczy這 mi na w這sy d逝gie, do嗆 grube za 豉patki.
farbowanie Nie zniszczy這 mi w這s闚. tak jak np. farby drogeryjne typu Londa, Garnier, Palette.- z kt鏎ymi te pr鏏owa豉m doj嗆 do ciemnego popielatego blondu.

Nie mam zdj耩 niestety, bo nie posiadam takich mo磧iwo軼i. (czyt. USB przesta這 chodzi) ;-)

Jakby kto mia jakie pytania ch皻nie odpowiem. Wiem, 瞠 jest w徠ek na wiza簑 o popielatym br您ie. tam mo積a si dowiedzie r騜nych ciekawych rzeczy o 'profesjonalnym domowym' farbowaniu i d捫eniu do popielatego odcienia w這s闚.

Pozdrawiam ;-)
LolaBunny jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-03-12, 20:54   #42
Fibibi
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 586
Wpisy w blogu: 14

Claudia ciesz si razem z Tob dosz豉 do bardzo 豉dnego koloru

p.s. a jaki rozja郾iacz polecasz? jaki Ci sie spodoba??
Fibibi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-03-13, 00:25   #43
Claudia
Raczkowanie

Dzi瘯uj kobietki kochane

Je瞠li o rozja郾iacz chodzi, to posz豉m na ryzykown 豉twizn - wpad豉 mi w r璚e Joanna i przy niej zosta豉m. Tylko 瞠 wersja 豉godniejsza si u mnie s豉bo sprawdzi豉, bo w ko鎍u 6 lat farby Palette zrobi這 swoje i by dla mnie za s豉by. Babka w drogerii poleci豉 mi ten 12% do pasemek te D穎any i faktycznie, dwie sesje z nim i si uda這 Przyznaj bez bicia, ba豉m si popalenia w這s闚, cho nic ich niemal nie rusza, ale o Joannie s造szy si wiele z貫go w tej kwestii. No ale uparte ze mnie stworzenie i na szcz窷cie wszystko si dobrze sko鎍zy這
Btw fioletowy szampon z Joanny jest naprawd 鈍ietny, bardzo fajnie och豉dza kolor A jeszcze 2 tygodnie temu nikt by mnie nie nam闚i na kupienie czegokolwiek tej firmy, zawsze uwa瘸豉m, 瞠 to ekhm szajs

Stary 2012-03-13, 22:53   #44
karen_walker
Raczkowanie

Claudio, ja od d逝窺zego czasu kupuj tylko zio這we i polskie produkty. Nie nabieram si ju na 瘸dne Pantene, L'Oreale, Glisskury i inne paskudztwa prze豉dowane chemi , w dodatku testowane na zwierz皻ach. Joanna to do嗆 dobra firma, kilka jej od篡wek jest naprawd 鈍ietnych (polecam szczeg鏊nie t bia這-niebiesk z lnem i rumiankiem), podobnie jest z Ziaj.
Kosmetyki kosztuj grosze, a moim zdaniem tak samo dobre jak np produkty firmy Matriks, Wella, Goldwell itd. Kiedy wydawa豉m miesi璚znie ponad 200 z na sam szampon i od篡wk, teraz nie wydaj nawet 30 z. Nie dam si wi璚ej naci庵n望 producentom.

M闚i豉m, 瞠 po tym niebieskim szamponie kolor si och這dzi :P
Stary 2012-03-13, 23:23   #45
Claudia
Raczkowanie

Karen - i mia豉 racj

Ja zasadniczo zawsze stoj murem za naszymi rodzimymi kosmetykami, na twarz stosuj z zachwytem Pani Walewsk, maseczki zawsze z Ziaji albo Celii, uwielbiam Lirene i Bielend tylko ta Joanna mnie nie przekonywa豉 dotychczas. Sparzy豉m si kiedy na farbie, p騧niej na peelingu. Ale chyba po ostatnich do鈍iadczeniach wezm si za przetestowanie kilku produkt闚. To, 瞠 jeden, czy dwa nie s dla mnie, nie przes康za jak wida o producencie w og鏊e Cho wiem, 瞠 m鎩 post wy瞠j m鏬 zabrzmie dwuznacznie

Poza tematem chcia豉bym przej嗆 w og鏊e na kosmetyki naturalne, najlepiej rodzime. Fakt faktem, w kremach, szamponach czy balsamach jest naprawd praktycznie sama chemia, czy jaka nasza firma specjalizuje si w naturalnych a do tego niedrogich kosmetykach? Zauwa篡豉m, 瞠 wiele jest naturalnych tylko z nazwy a po zerkni璚iu na sk豉d niestety mina rzednie

Stary 2012-03-14, 19:00   #46
karen_walker
Raczkowanie

Claudio, je郵i chodzi o tanie, do嗆 naturalne kosmetyki to polecam wizyt w sklepach zio這wych i sprawdzanie sk豉du. Teraz wszyscy pisz "natural" na kosmetykach, ale to tylko chyba jaka moda, a nie rzeczywisto嗆. Przyk豉d, to reklama marki Pantene, kosmetyki do w這s闚 Nature Fusion. Z natur co wsp鏊nego to ma chyba tylko nazwa, a przyk豉d闚 mo積a by mno篡.
Osobi軼ie u篡wam kosmetyk闚 firmy Fitomed. Maj do嗆 kr鏒kie sk豉dy, nie na豉dowane chemi i kilka produkt闚 tej firmy jest naprawd w porz康ku. Szampony, wody i 瞠le do mycia twarzy, 瞠le i balsamy do cia豉 te s naprawd w porz康ku. Wiadomo, ka盥y musi sprawdzi na sobie jak si kosmetyki sprawuj. Ja si wybieram za nied逝go do zielarskiego na zakupy, by pokupowa kilka kosmetyk闚 i je przetestowa.
Stary 2012-03-15, 14:52   #47
Claudia
Raczkowanie

Karen - racja, racja Z pewno軼i zainteresuj si Fitomedem bli瞠j, ju obluka豉m w necie i wygl康aj zach璚aj帷o

W temacie w這s闚 - zauwa篡豉m podejrzane 鄴趾ni璚ie Szamponik z Joanny idzie w ruch i chyba kolejna randka z Wellatonem.....

Stary 2012-03-15, 17:36   #48
karen_walker
Raczkowanie

Claudia, je郵i jakie 鄴趾ni璚ie si pojawi這 to nic dziwnego Nie martw si, w ko鎍u dopiero co dosz豉 do swojego blondu, wi璚 jeszcze z jedno farbowanie i w這sy wtedy przestan 鄴趾n望
Wiesz, my郵, 瞠 szampon sam w sobie daje dobre efekty, ale jeszcze lepsze da造by Ci p逝kanki niebieskie lub fioletowe do w這s闚 marki Celia albo Delia bodaj瞠.

Popatrz na te produkty:

http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,32...zjasnione.html

http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,19...w-srebrna.html

http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,16...-srebrzyk.html

Wydaje mi si, 瞠 po u篡ciu, kt鏎ego z tych produkt闚 nie musia豉by farbowa. Dziewczyny w opiniach na KWC pisz o natychmiastowej eliminacji 鄴販i i rudo軼i poczytaj sobie, my郵, 瞠 szampon po doj軼iu do blondu niedawno b璠zie za s豉by. Dobry do codziennej piel璕nacji, ale mocniejszego 鄴趾ni璚ia chyba nie och這dzi. Wiem, 瞠 moja siostra, kt鏎a rozja郾ia w這sy br您owe na blond zawsze raz na tydzie, czasem cz窷ciej zawsze u篡wa tych p逝kanek, a zw豉szcza poleca t z Kulpola, kt鏎 zamawia na allegro. My郵, 瞠 kolejne farbowanie mog這by jednak nadszarpn望 nieco kondycj w這sa. Ja bym spr鏏owa豉 z t p逝kank jednak, kosztuj w ko鎍u nieca貫 10 z
Stary 2012-03-16, 00:12   #49
Claudia
Raczkowanie

Tak, wiele s造sza豉m (i czyta豉m ) o p逝kankach, mia豉m nawet zamiar kupi t Delii, postawi豉m jednak najpierw na szampon i chyba p鏦i co daje rad. Zrobi豉m eksperyment i potrzyma豉m miks fioletowego szamponu i od篡wki z Glisskura na g這wie ok 15minut i na szcz窷cie wygl康a to o wiele lepiej Ba豉m si fioletowych czy zielonych w ka盥ym razie kosmicznych odrost闚, ale na szcz窷cie nie ma r騜nicy (najpierw wmasowywa豉m t osobliw mieszank od po這wy w這s闚) wysz這 r闚nomiernie i ch這dniej, tak jak zaraz po Wellatonie Wola豉bym poczeka z kolejn farb w豉郾ie, teraz rozpieszczam moj czuprynk jak najprawdziwszy hedonista, ci篹ko podj望 decyzj o kolejnym "m璚zeniu". Je瞠li m鎩 spos鏏 z szamponem Joanny nie sprawdzi si na d逝窺z met polec po p逝kank. Mam nadziej, 瞠 jednak da rad, na KWC dziewczyny pisa造, 瞠 do嗆 szybko radzi sobie z 鄴販i i kurczakopodobnymi dewiacjami... Swoj drog, na mnie ju zrobi wra瞠nie ten atramencik - ratownik w sytuacji awaryjnej

Stary 2012-03-24, 11:28   #50
karen_walker
Raczkowanie

Hej Claudia i jak tam sprawuj si w這sy? Jak z kolorem i piel璕nacj? Jestem ciekawa jak po pewnym czasie maj si w這sy
Stary 2012-03-25, 12:48   #51
Claudia
Raczkowanie

Hej kochana

Jak dla mnie cel ostatecznie osi庵ni皻y, jestem po drugim farbowaniu Wellatonem jasny, popielaty blond i kolor utrzymuje si ju w豉軼iwy, tj ch這dny cho nieco ciemniejszy ni prezentuje pani na opakowaniu Taki 鈔edni, popielaty blond. Jestem z niego zadowolona, do takiego kolorku d捫y豉m i na szcz窷cie si uda這 W這sy w bardzo dobrej kondycji, po ka盥ym myciu nak豉dam od篡wk na ok godzink i chadzam w turbanie, myj nadal "atramentem" z Joanny i s mi瘯kie i 豉dnie si uk豉daj. Mocne, nic nie wypada ( a mog這by, wci捫 ich za du穎 jak na m鎩 gust). P鏦i co po drugiej farbie ju nie zaobserwowa豉m 鄴趾ni璚ia a wszelkie ciep貫 przeb造ski ujarzmiam szamponem, ale nie mam z nimi problemu, praktycznie ich nie ma, na kilku pasmach zaledwie. Otoczenie mnie wci捫 uszcz窷liwia komentarzami o tym, 瞠 wr鏂i豉m do naturalnego koloru S這wem by這 ci篹ko ale warto by這 przej嗆 t gehenn, ju z pewno軼i nigdy w這s闚 nie przyciemni. Je瞠li odrosty jak ju si uka膨 nie b璠 si r騜ni od reszty (nie powinny, wg starych zdj耩 mam kolor sprzed lat) to odpuszczam ju farbowanie na dobre Marzenie spe軟ione

Stary 2012-03-25, 16:53   #52
Ekstazaa
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 758

A ja mo瞠 nie polec, ale ku przestrodze, radz unika Garnier Color Sensation ciemny blond. Rudo嗆 jak nic, ble
Ekstazaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-07-01, 00:18   #53
karen_walker
Raczkowanie

Hej Claudia
Min窸o ju kilka miesi璚y od ostatniego farbowania - o kt鏎ym pisa豉. Czy od ostatniego wpisu w w徠ku co si dzia這 z Twoimi w這sami? Jak si spisuj? Jak piel璕nacja i kolor. Daj zna Pozdrawiam
Stary 2012-09-06, 18:52   #54
kamilka_001
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 12

Cytat:
Napisane przez Claudia Poka wiadomo嗆
Rany, naprawd nie wiem o my郵e! Najpierw jak mia豉m mokre w這sy przerazi豉m si, 瞠 s znowu rude, jak wysch造 wyszed taki kolor:
w 鈍ietle bardziej tak:
http://szafiarenka.pl/upload/foto_ca...8c_500x640.jpg
W ciemniejszym pomieszczeniu tak jak Rihanna tutaj:
http://e3.pudelek.pl/p1473/4ac95614002451b94c2bd2f3

W pierwszej chwili mia豉m ochot wyt逝c wszystkie lustra w domu Zupe軟ie inaczej to widzia豉m a to co w 瘸dnym razie nie jest ch這dnym, szarym blondem Jak to w og鏊e nazwa? Rudoblond? Karmelowo-blond? W og鏊e to blond? Chyba tak, bo jednak wygl康a ja郾iej ni wszelkie znane mi jasne br您y.... Og鏊nie nie wiem, czy to ju rezygnacja, ale zaczynam si godzi z losem. wszystko lepsze od znienawidzonej czerni! Koniec kombinacji, niech ju b璠zie. Przynajmniej 豉dnie ociepla i roz鈍ietla twarz, ciemny czarno-br您 okropnie mnie postarza i wyostrza rysy. Otoczenie te mi nie pomaga, siora twierdzi, 瞠 rudawo, tata, 瞠 blond a ja mam ju zawroty g這wy
hej Claudia
wpad豉m tutaj przypadkiem, zdj璚ia kolorku kt鏎ego zamie軼i豉 w tym po軼ie mnie zauroczy造 od dawna do niego d捫e, aktualnie z mojego naturalnego blondu, pomalowa豉m na londe 7.3 鈔edni z這ty blond ale z 3% emulsj utleniaj帷a, a oczekiwa豉m efektu identycznego jak na tych zdj璚iach. Czym ostatecznie umalowa豉 w這sy??
kamilka_001 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-02-20, 20:49   #55
im.13
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 45

Witam.
Moje naturalne w這sy to ciemny blond, obecnie koloru 鈔edni popielaty blond, niestety z rudymi odrostami- skutek rozja郾iania, ble...
Wida od sk鏎y mo瞠 2 mm moich ciemno-blond w這sk闚. I tu pojawia si pytanie- czym potraktowa te okropne rudzielce, by uzyska odcie reszty??? Jaka farba, odcie, % wody utlenionej , no i oczywi軼ie czas trzymania na odrostach? B璠 wdzi璚zna za wszelkie wskaz闚ki
im.13 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-02-23, 23:57   #56
joannaabram
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 29

Sprawdzonym pomys貫m jest zastosowaniem Color Touch (nawet bezpo鈔ednio po farbowaniu), w odpowiedniej tonacji - mo瞠 nada ciep造 b康 ch這dny odcie.
Stary 2014-01-05, 22:06   #57
wonka080
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 72

Dziewczyny, po wielu farbowaniach na kolory br您owe (naturalnie ciemny blond, "mysi') chcia豉bym wr鏂i do naturalnego koloru, a przynajmniej zniwelowa nie豉dny, 鄴速awo-rudy kolor. Mo瞠 macie jakie wypr鏏owane farby, kt鏎e nie daj rudej po鈍iaty (lub kt鏎e zawsze daj, ku przestrodze)? Marki, konkretne numery.

Z mojego do鈍iadczenia - Casting Loreala cz瘰to daje rud po鈍iat.
Stary 2014-01-06, 09:21   #58
softgrey
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 423

Cytat:
Napisane przez wonka080 Poka wiadomo嗆
Dziewczyny, po wielu farbowaniach na kolory br您owe (naturalnie ciemny blond, "mysi') chcia豉bym wr鏂i do naturalnego koloru, a przynajmniej zniwelowa nie豉dny, 鄴速awo-rudy kolor. Mo瞠 macie jakie wypr鏏owane farby, kt鏎e nie daj rudej po鈍iaty (lub kt鏎e zawsze daj, ku przestrodze)? Marki, konkretne numery.

Z mojego do鈍iadczenia - Casting Loreala cz瘰to daje rud po鈍iat.
u mnie zawsze Garnier Color Naturals sp逝kiwa造 si na rudo wi璚 nie polecam
softgrey jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-01-06, 17:02   #59
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

Na rudo軼i niebieski mix ton
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-01-06, 22:09   #60
wonka080
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 72

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka wiadomo嗆
Na rudo軼i niebieski mix ton
S造sza豉m o tych r騜nych p逝kankach i innych cudach, ale podchodz sceptycznie. Boj si, 瞠 sobie zrobi krzywd i wyjd z kolorowymi w這sami
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-12-21 22:27:06

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:52.