Indyjskie makijaże - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2005-11-08, 21:57   #1411
czarna_orchidea21
Rozeznanie

Dot.: Indyjskie makijaże

U mnie też nie ma wybielania jedynie na podstawie kontrastu,ale fakt efekt trzyma sie baaardzo długo
czarna_orchidea21 jest offline  
Stary 2005-11-09, 16:28   #1412
knotie
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Dolly
ja nie będe już nic zamawiać, mam już wszytkie kolorki które chciałam

ale możesz bezpośrednio u tej Pani zamówić
Dzieki Dolly
Jak znajde troche czasu, to sie zmobilizuje i rpzeczytam caly watek, moze znajde na ta pania namiary i sie o kholach doksztalce
A jak cos, to Cie na privie pomecze
knotie jest offline  
Stary 2005-11-09, 16:31   #1413
martta19
Raczkowanie

Kontie,to jest ta Pani od ktorej zamawiala Dolly,jesli sie nie myleJa tez od niej zamawialam.I wlasnie ma dostawe nowych kohli :
http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.ht...171&a=31656509
Stary 2005-11-09, 16:38   #1414
Dolly
Zakorzenienie

GG do Dolly

]a nie zamawiałam ale rezerwowałam i odbierałam osobiście

można poprzez @ zamawiać u tej Pani -> sirocco.tur@interia.pl
Dolly jest offline  
Stary 2005-11-09, 21:34   #1415
guia
Zadomowienie

GG do guia

Cytat:
Napisane przez knotie
Dzieki Dolly
Jak znajde troche czasu, to sie zmobilizuje i rpzeczytam caly watek, moze znajde na ta pania namiary i sie o kholach doksztalce
A jak cos, to Cie na privie pomecze
knotie- masz tu gg do tej babeczki 1402247 i chyba przez gg właśnie możesz się wszystkiego dowiedzieć. Przynajmniej mam nadzieję, bo po zdobyciu czarnego kohla (julie) mam straszliwą ochotę na białego i brązowego
Co do wybielania- mój nie wybiela, ale jakoś zbytnio mi na tym nie zależało, więc przeżyję
guia jest offline  
Stary 2005-11-09, 21:59   #1416
guia
Zadomowienie

GG do guia

Cytat:
Napisane przez agabil1
mam na zbyciu połowę turkusu, białego i złotego mnie jakoś nie podeszły....więc jeśli jest chętna
Aga- jeżeli nikt się jeszcze nie zgłosił, to ja bym bardzo chciała biały i turkus Rozumiem, że to te, których zdjęcie wkleiła Dolly wcześniej, tak?
Jakby co, to dogadamy się na PW
guia jest offline  
Stary 2005-11-09, 22:17   #1417
knotie
Rozeznanie

Dolly, Guia - DZIEKI WIELKIE!!!!

Edytowane przez knotie
Czas edycji: 2005-11-09 o 22:18 Powód: lit.
knotie jest offline  
Stary 2005-11-09, 22:19   #1418
knotie
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez martta19
Kontie,to jest ta Pani od ktorej zamawiala Dolly,jesli sie nie myleJa tez od niej zamawialam.I wlasnie ma dostawe nowych kohli :
http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.ht...171&a=31656509
Martta19 - dla Ciebie tez w podziece!!!
knotie jest offline  
Stary 2005-11-11, 18:23   #1419
agatus84
Raczkowanie

a ja mam pytanko- rozumiem ze khol naklada sie przejezdzajac patyczkiem "przez zamkniete oko". To chyba wyklucza "nosicielki" soczewek?
agatus84 jest offline  
Stary 2005-11-11, 18:29   #1420
Smerfi
Rozeznanie

Ja mam biały khol od tej Pani z Wawy i nie wiem co robie źle ale on wogóle nie chce mi sie trzymać, po nałożeniu jakby znika z oka Dziewczyny może dacie mi jakieś rady jak sobie poradzić z tym kholem
Smerfi jest offline  
Stary 2005-11-11, 18:51   #1421
Dolly
Zakorzenienie

GG do Dolly

moich oczek biały khol też się nie trzyma i efekt jest mizerny
Dolly jest offline  
Stary 2005-11-12, 16:56   #1422
TurkusLena
Raczkowanie

Mam do Was serdeczną prośbę, dziewczyny. Ponieważ bardzo rzadko piszę tutaj jakiekolwiek notki, średnio mi idzie poruszanie się po serwisie, nie wiem, czy w odpowiednim temacie zadaję to pytanie. Praszę, żebyście mi napisały, w jakich sklepach i za jaką cenę oraz jakiej marki w Łodzi mogę kupić hhol?? Obojętnie jaki kolor, ponieważ ma to być prezent. Z góry dziękuję Wam za odpowiedź i przepraszam, jeśli powtarzam pytanie po kimś innym. Trzymajcie się ciepło .
TurkusLena jest offline  
Stary 2005-11-12, 17:54   #1423
NieWskaZaNa
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez TurkusLena
Mam do Was serdeczną prośbę, dziewczyny. Ponieważ bardzo rzadko piszę tutaj jakiekolwiek notki, średnio mi idzie poruszanie się po serwisie, nie wiem, czy w odpowiednim temacie zadaję to pytanie. Praszę, żebyście mi napisały, w jakich sklepach i za jaką cenę oraz jakiej marki w Łodzi mogę kupić hhol?? Obojętnie jaki kolor, ponieważ ma to być prezent. Z góry dziękuję Wam za odpowiedź i przepraszam, jeśli powtarzam pytanie po kimś innym. Trzymajcie się ciepło .
Khola nie można kupić w sklepie, przynajmniej chyba żadna wizażanka się nie spotkała. Jeżeli któreś z nas go mają to albo poprzez życzliwość innych wizażanek, które kupiły innym khol będąc w podróży np. w Tunezji. Albo można go kupić w sklepie w Warszawie. Skąd też wizażanki zamawiają. Sklep ten prowadzi sprzedaż wysyłkową To jest numer tej gg Pani u której można składać zamównienie na khol 1402247. Możesz się z nią skontaktować i uzgodnić wszystko

nie przysyłajcie próśb o retusz zdjęć
NieWskaZaNa jest offline  
Stary 2005-11-14, 13:14   #1424
ana82
Raczkowanie

GG do ana82

Dostalam wkoncu moja upragniona przesylke....zamawialam khol z tej stronki sirocco.tur@interia.pl....
moja radosc nietrfala dlugo,gdy listonosz podal mi cala upackana koperte,okazalo sie ze fiolka z kholem bekla ....niestety pani Gaja niezadbala oto by umiescic przesylke w kopercie babelkowej,przeslala ja w zwyklej....papierowej,nic dziwnego wiec ze niedojechala domnie cala ....ale ta odrobinke co sie ostala na dnie koperty wyprubowalam i efekt mnie niepowalil,mialam czarniejsze rzeczy na oczach,bialka wybielil odrobinke,ale mimo wszystko oko wyglada jakos tak tajemniczo,ciekawiej...co najfajniejsze efekt jest dlugotrwaly.Zapewne w najblizszej przyszlosci zakupie go ponownie,ale raczej z innego zrodla..... szkoda......
ana82 jest offline  
Stary 2005-11-14, 13:21   #1425
Beekeeper
Zakorzenienie

Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper

Cytat:
Napisane przez ana82
Dostalam wkoncu moja upragniona przesylke....zamawialam khol z tej stronki sirocco.tur@interia.pl....
moja radosc nietrfala dlugo,gdy listonosz podal mi cala upackana koperte,okazalo sie ze fiolka z kholem bekla ....niestety pani Gaja niezadbala oto by umiescic przesylke w kopercie babelkowej,przeslala ja w zwyklej....papierowej,nic dziwnego wiec ze niedojechala domnie cala ....ale ta odrobinke co sie ostala na dnie koperty wyprubowalam i efekt mnie niepowalil,mialam czarniejsze rzeczy na oczach,bialka wybielil odrobinke,ale mimo wszystko oko wyglada jakos tak tajemniczo,ciekawiej...co najfajniejsze efekt jest dlugotrwaly.Zapewne w najblizszej przyszlosci zakupie go ponownie,ale raczej z innego zrodla..... szkoda......
ja bym napisala do tej babki i zareklamowala khola... bo chyba placilas za przesylke, wiec ona ma obowiazek przeslac go w jak najbezpieczniejszy sposob...
Stary 2005-11-14, 13:33   #1426
TurkusLena
Raczkowanie

NieWskaZaNa dziękuję Ci za odopowiedziedź <cmok>. Skontaktowałam się z tą Panią, ale niestety teraz wyjechjała w podróż służbową i do 20 jej nie ma. Mam takie pytanie do Was, dziewczyny, co sądzicie o kholach od tej Pani, z tego sklepu w Wa-wie?? Są skuteczne?? Wybielają oko?? Jaki kolor Wam się najbardziej podoba i jaki zamówiłyście?? Za wszystkie odp. dziozękuję. Trzymajcie się!!
TurkusLena jest offline  
Stary 2005-11-14, 13:51   #1427
ana82
Raczkowanie

GG do ana82

Cytat:
Napisane przez Beekeeper
ja bym napisala do tej babki i zareklamowala khola... bo chyba placilas za przesylke, wiec ona ma obowiazek przeslac go w jak najbezpieczniejszy sposob...
Juz do niej napisalam,teraz czekam na odpowiedz....placilam za khol 23zl+5zl przesylka.Wogole i tak cud ze przesylka dotarla...szla az 16 dni Dlatego ze niby kodu na przelewie niepodalam(bzdura,to raz)a dwa sprawdzenie kodu to zaden problem,na poczcie lub tymbardziej jak ma sie internet!!!!No nic,ciekawe co odpisze.
ana82 jest offline  
Stary 2005-11-14, 14:29   #1428
Beekeeper
Zakorzenienie

A oto moje khole. Mialam je wkleic juz daaawno, ale nie mialam aparatu...:/

Khole sa z Maroka, kolorki: szary, niebieski, grafit, czerń.
Na osobnym zdjeciu grafitowy khol w buteleczce, zeby bylo widac dobrze etykietkę i pakistański- baaaaaaardzo czarny.

No i kolorowy dzbanuszek. Caly i porozkładany na czesci, czyli dzbanuszek, zatyczka i patyczek. Jest dosc sporych rozmiarow i sluzy przede wszystkim do dekoracji. Fajnie miec takie egzotyczne opakowania kosmetykow
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg all.jpg (116,7 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg khole.jpg (114,7 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg grafit.jpg (116,3 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pot.jpg (88,8 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pot_parts.jpg (84,4 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pakistan khol_front.jpg (116,1 KB, 36 załadowań)
Stary 2005-11-14, 14:38   #1429
Beekeeper
Zakorzenienie

I reszta fotek:
pakistanski khol od tyłu, moze ktos potłumaczy?

mały dzbanuszek

i kolorowo-zdobiony patyczek do nakładania khola
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pakistan khol.jpg (108,6 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg small pot.jpg (87,1 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg stick.jpg (54,5 KB, 65 załadowań)
Stary 2005-11-14, 14:44   #1430
daphne81
Wtajemniczenie

GG do daphne81

Cytat:
Napisane przez ana82
Ja wysyłałam kohle w bardzo dobrych jakościowo kopertch bąbelkowych a ai tak adresat dostawał kohl rozsypany w kopercie i powiem wam szczerze, że było to wina poczty. Przyuwazyłam raz na poczcie jak oni przesyłki traktuja i jak walą pieczątką w paczkę to aż się za głowę złapałam, więc nic dziwnego w tym, że kohl przychodzi w tak opłakanym stanie...

daphne81 jest offline  
Stary 2005-11-14, 15:13   #1431
ana82
Raczkowanie

GG do ana82

Cytat:
Napisane przez daphne81
Ja wysyłałam kohle w bardzo dobrych jakościowo kopertch bąbelkowych a ai tak adresat dostawał kohl rozsypany w kopercie i powiem wam szczerze, że było to wina poczty. Przyuwazyłam raz na poczcie jak oni przesyłki traktuja i jak walą pieczątką w paczkę to aż się za głowę złapałam, więc nic dziwnego w tym, że kohl przychodzi w tak opłakanym stanie...
Mozliwe,ale zawsze istnieje mniejsze ryzyko...moj khol sie nie rozsypal,tylko cala fiolka sie rozbila(mysle ze babelkowa koperta uchronilaby ja przed stawianiem pieczatki)dobrze,ze sobie łapek nie pocielam
ana82 jest offline  
Stary 2005-11-14, 15:19   #1432
ana82
Raczkowanie

GG do ana82

pozatym moj "czarny"khol wyglada jak szary Beekeeper(moze ciutke ciemniej).Myślalam,ze bedzie czarny jak smola,jednak nie jest
ana82 jest offline  
Stary 2005-11-14, 15:22   #1433
Beekeeper
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ana82
pozatym moj "czarny"khol wyglada jak szary Beekeeper(moze ciutke ciemniej).Myślalam,ze bedzie czarny jak smola,jednak nie jest
Hmm..czyli raczej to nie jest czarny. Ja mam szary, czarny i grafitowy to moge porownac. Czarny bedzie po prostu totalnie, gleboko czarny. Mowie Ci, zareklamuj i zadaj zwrotu peniedzy albo nowy khol. Tak swoja droga, to sledzę watek i tylko Ty mialas biedna takiego pecha...
Stary 2005-11-14, 15:40   #1434
vampioorka
Przyczajenie

Piękne makijaże, szczególnie podobają mi się Ivvonki.
Ja będąc w Tunezji w te wakacje, szczerze mówiąc nie widziałam kholu, no ale może faktycznie nie biegałam po drogeriach, bo raczej po plaży. Patrzyłam na allegro i chciałam spytac czy któraś z Was takich używała i czy niczym się nie różnią od oryginalnych? Czy naprawdę oczka tak ładnie po nim wyglądają? Pozdrawiam serdecznie.
Stary 2005-11-14, 23:53   #1435
agusia_1
Zakorzenienie

GG do agusia_1

Ja mam khola od tej pani z Warszawy i szczerze mówiąc więcej się po nim spodziewałam. Pomijająć to że nie wybiela oczek, bo akurat na tym mi nie zależało, to dość słabo się trzyma, zbiera się w kącikach i pozostaja w nich też jasne plamki, jedyne co to na środku ładnie się trzyma. Dziewczyny pisały że miały trudności ze zmyciem, ja nie miałam najmniejszych. Może coś po prostu z nim nie tak Nie czułam też żadnego metalicznego smaku ani praktycznie nie miałam żadnego jak to nazywały dziewczyny uczucia piasku w oku. Ogólnie oko wygląda ok. Najlepiej nakładać go pędzelkiem bo nakładany tym patyczkiem szklanym strasznie się osypuje, poza tym bardzo mało się go nakłada i prawie nie daje efektu, za nic nie mogłam go nim równomiernie rozprowadzić No cóż postaram się polować na to aż ktoś ze znajomych będzie jechał do krajów arabskich. Warto mieć coś takiego pod ręką

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline  
Stary 2005-11-15, 20:29   #1436
zuza81
Raczkowanie

Ja też zamawiałam khola od tej kobitki z Wawy. Przesyłke dostałam w zwykłej kopercie, buteleczka była co prawda oklejona szczątkami jakiejść koperty z babelkami, więc proszek był teoretycznie zabezpieczony przed uszkodzeniem. Koperta miała ślady. Była zaklejona taśmą. Nie wiem, czy to na poczcie sprawdzali co w niej jest ???
A co do khola to ... nie jest czarny jak smoła, choć o takim marzyłam. W opakowaniu była zaledwie połowa zawartości. U Was tez tylko tyle było?
Aha... jak używacie tego patyczka ?
Ja maluje sie nim jak ołówkiem. tzn nie wiem jak Wy to robicie przy zamknietym oku? A może która z Was zrobiłaby fotki instruujące nakładania KHOLA. Moze sie czegoś nowego nauczymy?
HA? Co Wy na to?
zuza81 jest offline  
Stary 2005-11-19, 18:30   #1437
Liluu
Raczkowanie

GG do Liluu

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf
Mysle ze moglabys sprobowac jasnych kolorow jak najbardziej-w tym drugim sklepie maja bialy liliowy zloty srebrny np

Napisze jak dostane paczke
Elfiku, czy dostalas juz ten kohl ze strony gdzie sie placi paypal? Ja zaplacilam ponad miesiac temu i nic jeszcze nie przeslali...
Liluu jest offline  
Stary 2005-11-20, 20:53   #1438
stokrotka
Przyczajenie

Dziewczyny jestem tu nowa i nie mam pojęcia jak się tu poruszać,bardzo bym chciala odkupić od kturejś z was kohl,bardzo proszę o kontakt na gg5226471
stokrotka jest offline  
Stary 2005-11-21, 01:31   #1439
CzarnyElf
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Liluu
Elfiku, czy dostalas juz ten kohl ze strony gdzie sie placi paypal? Ja zaplacilam ponad miesiac temu i nic jeszcze nie przeslali...
Chodzi Ci pewnie o ta stronke z kholem a Kuwejtu.ja dostalam swojego khola po jakichs 3-4 tygodniach czekania.
Stary 2005-11-22, 08:02   #1440
naila
Zakorzenienie

Jejku, Beekeeper, wpatruję się w te cacka kolorowe i nie mogę się napatrzeć takie są śliczne! Dzięki za zdjęcia ... Napisz czy zauważyłaś jakąś różnicę khola marokańskiego do pakistańskiego? Czy one wybielają, chłodzą? I jak się trzymają w kącikach zewnętrznych wewnątrz oka?

Ja mam khol w podobnej buteleczce co ten Twój pakistański, ale całe opakowanie jest z czarnego plastyku, a Twoje jest złote

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości