Problem z depilacja mezczyzny - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-07-10, 19:43   #1
scorpio9
Przyczajenie

Problem z depilacja mezczyzny

Witam
Wykonalam mojemu facet depilacje cieplym woskiem na plecach juz drugi raz i za kazdym razem pojawil sie ten sam problem: zaczerwienieona skora, ktora nie schodzi przez dlugi czas i male krostki na niej, a w czasie zabiegu przy ujsciach mieszkow wlosowych pojawiaja sie kropki krwi.
Za pierwszym razem wykonalam sama depilacje bez wczesniejszeg oczyszczenia skory i pozniejszego zlagodzenia kremem badz oliwka.
Natomiast tym razem dokladnie oczescilam placy zdezynfekowalam spirytusem salicylowym zeby nie bylo zadnych zanieczyszczen wykonalam depilacje i nalozylam oliwke na podraznienia przeznaczona do tego zabiegu. Lecz dla mojego chlopaka byla ona za tlusta wiec ja zmylam i nalozylam balsam po goleniu.
Opisalam dokladnie caly zabieg poniewaz nie rozumiem dlaczego wystepuje taki problem i czym jest on spowodowany, depilacje wykonuje nie pierwszy raz bo sama czesto stosuje to na sobie i znajomych i nigdy nie wystapil taki problem. Niestety tylko w przypadku mojego chlopaka. Niewiem czy ja robie to blednie czy jest jakis inny powod. Pomozcie
Pozdrawiam
scorpio9 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-10, 20:27   #2
Gonia1
Zakorzenienie

Dot.: Problem z depilacja mezczyzny

A może to podrażnienie spowodowane jest mocnymi włoskami?
Gonia1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-17, 14:40   #3
streptococus
Rozeznanie

Dot.: Problem z depilacja mezczyzny

moze pierw pelling on troche rozeszy mieszki wlosowe (chyba tak sie to nazywa) i wtedy zrobic depilacje a moze zamist wosku cukier??pocyztaj na forum o tej metodzie

pozdrovionka

taaadaaaam
streptococus jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości