Blizny potrądzikowe-czy Laser Fraxel pomoże NA STAŁE? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-03-10, 11:48   #1
gosiakrakow1
Przyczajenie

Blizny potrądzikowe-czy Laser Fraxel pomoże NA STAŁE?

Postanowiłam tutaj napisać bo bardzo zalezy mi na informacji.Od dobrych kilku lat mialam bardzo poważny problem jesli chodzi o tradzik.Próbowałam wszystkiego,ale nic nie pomagało.Wreszcie Izotek okazał sie kołem rautnkowym i pomógł.Teraz już trądziku NIE MAM.Mam nadzieje że na zawsze.No ale pozostaly mi blizny potrądzikowe na policzkach i chciałabym je usunąć.Izotek skończyłam brać jakos koło 20 listopada.Myslę o zabiegu laserem Fraxel.Wiele na ten temat czytałam,że pomaga pozbyć sie blizn na STAŁE i własnie na tym mi najbardziej zalezy.Nie chce robić całej twarzy,tylko policzki.Patrzyłam na internecie i z tego co czytałam to koszt jednego zabiego jesli chodzi o same policzki to 1000zł.Przymierzam się do pierwszego zabiegu w kwietniu,bo ten miesiąc chce jeszcze odczekać.Wsumie juz mineło 4 miesiące jak nie biorę izoteku.

Czy laser Fraxell jest rzeczywiście skuteczny?
Na ile zabiegów musze sie nastawić?
Czy rzeczywiście efekt jest NA STAŁE?
No i czy jak 20go listopada skończyłam brać Izotek to w marcu juz mogę zrobić pierwszy zabieg?

Bardzo prosze o odpowiedz.
gosiakrakow1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-01, 16:37   #2
annan_
Zadomowienie

Dot.: Blizny potrądzikowe-czy Laser Fraxel pomoże NA STAŁE?

efekty zabiegow fraxelem są stale, bo on niszczy bliznę przez tworzenie siatki uszkodzen skory, ktore pobudzają do produkcji kolagenu. Jeżeli trądzik jest zaleczony, to fraxel usunie blizny, ale do tego trzeba sporo czasu i kasy. Ja usuwam fraxelem bliznę z oparzenia ramienia wrzątkiem: są to głębokie bruzdy, problemem jest też zaburzenie wydzielania melaniny: nawet niewielka ilość słońca powoduje, że część blizny opala się na bardzo ciemny brąz (nigdy nie mam takiej ciemnej skóry w zadnym innym miejscu, nawet po wczasach na Kanarach), a fragmenty są śnieżnobiałe.

Po ok 9 zabiegach (już straciłam rachubę) blizna jest niemal zupełnie płaska, ale problem z nierownym opaleniem pozostał. W zimie, kiedy wszystko blednie jest niemal niewidoczna. Rożnica przed i po zabiegach jest kolosalna.

Runners, Yeah We're Different:
http://chayden.net/Runs/Adidas/
annan_ jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości