Kochane - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2003-09-08, 13:15   #1
kamita
Przyczajenie

Kochane

Juz od dawna czytam wizaz ale dopiero teraz zdecydowalam sie ze czas na zmiany, sama nie wiem jaki jestm typ urody wiem tylko ze ladnie mi w kolorach zdecydowanych. Wloski mam krotkie (bardzo podobne teraz do tych ze zdjecia) poradzcie mi co zmienic w fryzurze i jaki makijaz (kolorki) beda do mnie najlepiej pasowaly. Dodam tylko ze wloski maja naturalny kolor i nie chce ich farbowac.
Mam nadzieje ze znajdziecie dla mnie chociaz chwileczke i cos dla mnie tez wymyslicie
Pozdrawiam serdecznie.
P.S. Musze sobie poprawic humor i cos zmienic w wygladzie, skonczylam studia pracy szukam na razie bez rezultatow a to nieststy dosyc dołuje, a najlepsze na poprawienie nastroju sa pozytywne zmiany, na poczatku w wygladzie
kamita jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-08, 13:18   #2
kamita
Przyczajenie

Re: Kochane Wizazanki pomozcie w mojej metamorfozie

oj cos mi sie nacisnelo i za szybko wyslalam Moze uda mi sie teraz zalaczyc zdjecie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg KAMI.jpg (9,3 KB, 1 załadowań)
Stary 2003-09-08, 13:49   #3
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl

Hej Kamito
Cieszę się, ze się odezwałaś. Faktycznie dla poprawienia humorku warto czasami coś zmienić w wyglądzie.
Ja osobiście widzę Cię w krótkiej, przebojowej fryzurce. Będzie świetnie pasować do Twojej budowy twarzy, mocne barwy ubrań podkreślą dodatkowo jej charakter. Odsłoń koniecznie czoło. Niech te śliczne śmiejące się oczy mają miejsce do wyeksponowania.
Przy krótkich fryzurkach bardzo ważne jest perfekcyjne strzyżenie i odpowiedni środek do stylingu. Wtedy na pewno nie będziesz miała problemu z jej ułożeniem.

Jeśli chodzi o kolor w makijażu, to będą Ci pasowały zarówno delikatne pastele jak i mocniejsze, nasycone barwy - zwłaszcza ust. Na dzień wybieraj może delikatniejszy makijaż oczu - szary, granat, błękit, wszelkie róże, ametyst, brązy i beże w połączeniu na przykład z zielenią. Oczy są dość głęboko osadzone, więc dobrze im zrobią perłowe cienie.

A usta podkreśl kremową pomadką w kolorze herbaty, toffi, ciemnej arbuzowej czerwieni. Na wieczór spokojnie szalej z ostrzejszą czerwienią czy kolorem burgunda.

Serdecznie pozdrawiam i życzę powodzenia przy szukaniu pracy

AgaZ
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Image1.jpg (48,3 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image4.jpg (29,3 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image21.jpg (129,5 KB, 1 załadowań)
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-08, 14:22   #4
kamita
Przyczajenie

Slicznie dziekuje za tak szybka pomoc Fryzurki superMysle ze jutro albo pojutrze biegne do fryzjera najbardziej podoba mi sie ta ostatnia. Mam nadzieje ze bedzie wiecej pozytywnych zmian u mnie. Wlasnie wysylam kolejna aplikacje o prace ale juz do Warszawy (a ja z Wroclawia jestem) bo juz stracilam nadzieje ze cos we Wroclawiu znajde. Jutro ruszam do boju na poczatek fryzjer a potem moze jakas szmineczka w kolorze toffi albo herbatki, poszukam moze cos celia bedzie miala albo firmowe z sephory bo tam duzo kolorow a nawet ostatnio odkrylam ze sa calkiem fajne i w sumie nie takie rujnujace budzet bo 24 zl. Z tymi czerwonymi nie jestem przekonana jak uda mi sie troche powalczyc to wkleje zdjecie na ktorym widac dokladnie jaka mam cere bo moja jest dosyc jasna prawie taka jak na tej ostatniej fotografii.
Pozdrawiam serdecznie
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości