Wizażanki z SUCHĄ cerą - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-26, 21:34   #31
och
Rozeznanie
 
Avatar och
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 763
Dot.: Wizażanki z SUCHĄ cerą

Chyba zatem wypróbuję tą metodę z wodą termalną. Zauważyłam jednak, że podrażnienia praktycznie zniknęły, kiedy zaczęłam po umyciu twarzy nakładać krem, który ostatnio kupiłam z Ziaji "Cera sucha i zmęczona". To nowość w Rossmanie i muszę powiedzieć, że po kilku użyciach jestem bardzo zadowolona, ciekawe co będzie dalej. Kto by pomyślał, żę podrażnienia to najprawdopodobniej wina kremu Physiogel, który przecież ma być hipoalergiczny...Po tym kremie z Ziaji nie mam praktycznie żadnych podrażnień, a buzia jest pięknie nawilżona, odżywiona, natłuszczona i napięta, ale w taki pożądany sposób, nie ściągnięta. I wygląda na rozświetloną. Zobaczymy, czy to tylko efekt początkowy, czy tak już zostanie
__________________
blog
och jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-03, 15:29   #32
margarita990
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 12
Dot.: Wizażanki z SUCHĄ cerą

ja mam również problemy z suchą cerą, ostatnio odkryłam kosmetyki tej firmy http://decubal.pl/produkty.html i bardzo je sobie chwalę. są tanie, na długo starczają, są delikatne i nie podrażniają cery.
margarita990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-12, 16:45   #33
Nati000222
Raczkowanie
 
Avatar Nati000222
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 141
Dot.: Wizażanki z SUCHĄ cerą

Witam Wszystkich! Ja mam takie pytanie. Bo sama nie moge sie polapac jaka mam cere... niby sucha, niby wrazliwa. Jestem naturalna blondynka takze cere mam bardzo jasna, raz na jakis czas mam takie plamki wygladaja identycznie jakby mnie komar uryzl ale nie swedza ani nic tylko sa suche. Male pryszcze przed okresem ale ostatbnio sa jakies inne. Wieksze, bola bardzo z woda w srodku, nie bialym syfem jak zawsze do niedawna... ;/
Prosze o pomoc bo chcialabym jakis kremik ale nie mam pojecia co wybrac i szczegolnie cos w rozsadnej cenie ;(
(no i dodam moze ze mam 21 lat )

Edytowane przez Nati000222
Czas edycji: 2012-11-12 o 16:49
Nati000222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 11:17   #34
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Wizażanki z SUCHĄ cerą

Czy zmieniłaś ostatnio dietę, środowisko? Może masz dużo stresu. Mi często pojawiają się takie krostki (bolące) na czole przy linii włosów właśnie przy dużym stresie, stosuję wtedy Sudocrem punktowo i trochę pomaga.
Pryszcze mogą pojawić się też na suchej cerze. Co do kremu, ja stosuję tylko apteczne, najtańsza będzie chyba ZiajaMed, ale zapytaj farmaceutkę, który będzie dla ciebie dobry.
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 20:24   #35
Katrina_88
Przyczajenie
 
Avatar Katrina_88
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 18
Dot.: Wizażanki z SUCHĄ cerą

Cześć dziewczyny!
Moja cera nie dość, że jest bardzo sucha to do tego bardzo problematyczna bo naczynkowa. Poza aptecznymi czy drogeryjnymi kremami staram się odżywiać w sposób naturalny:
przemywam ją oliwą z oliwek lub jakimkolwiek innym dobrym olejem, odżywiam ją miodem, jogurtem naturalnym, masłem shea. Często nakładam owoc granatu, który świetnie nawilża moją buzię.. podobnie plasterki ogórka i banan.
W ogóle nie używam wody do mycia twarzy, a jeżeli już to wyłącznie przegotowaną albo mineralną.
Polecam Wam jak najwięcej natury! Wystrzegajcie się też alkoholu, przede wszystkim w tonikach, bo on strasznie wysusza skórę.
Katrina_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-14, 14:52   #36
Nati000222
Raczkowanie
 
Avatar Nati000222
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 141
Dot.: Wizażanki z SUCHĄ cerą

oliwia18, moje sa ropne czerwone ale na policzkach i te plamki suche tez na policzkach.. ale te drugie akurat nie bola na cale szczescie tylko raczej kiepsko to wyglada.. srodowisko i dieta, caly czas to samo bez zmian.. moze pogoda chociaz rzadko wychodze z domu na to zimno.. sama juz nie wiem. buzia nie reaguje jakos secjalnie na niektore kosmetyki ale czesto uzywam zwyklego kremu nivea ktory toche pomaga..
Nati000222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-15, 12:39   #37
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Wizażanki z SUCHĄ cerą

To może hormony? Skoro ropne, to może stan zapalny? Warto w takiej sytuacji wybrać się do lekarza
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-15, 17:11   #38
Nati000222
Raczkowanie
 
Avatar Nati000222
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 141
Dot.: Wizażanki z SUCHĄ cerą

Hej a jakich uzywacie podkladow, fluidow ktore nie podkreslaja tych suchych skorek? Ja mam juz dluuuugooo Soraya kryjacy i matujacy ale to nic nie daje wiec do tego puder i sporo korektoru i wtedy wszystko wyglada wporzadku. A do twarzy uzywam masla oliwkowego z Ziaji i radzi sobie calkiem dobrze

Pozdrawiam

Edytowane przez Nati000222
Czas edycji: 2013-01-02 o 14:57
Nati000222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-07, 14:48   #39
szymonek43210
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 2
Dot.: Wizażanki z SUCHĄ cerą

Witam tęż mam bardzo suchą wrażliwą cere nieraz schodzi mi takimi płatkami z czoła policzków nosa ogólnie cała twarz i też próbowałem wielu kremów że masakra szkoda czasu na tych dermatologów od dzieciństwa mam takie problemy, wczoraj chciałem kupić Olimp Hialumax Duo Kwas hialuronowy niby pomaga wiązać wodę no ale nic nie było go w aptece ale pani poleciła mi właśnie Krem Specjalny Emolium pierwsze wrażenie za tłusty ale jako tako się wchłonoł używam go raz dziennie i na noc bo się po tym błyszcze myśle że to dobry traf ;P inne kremy to tylko zostawiały śluź na mojej twarzy , a np krem cetaphil to super sie wchłania ale nic po za tym słabo nawilża a stosowałem go 2 miesiące nie ma własciwości leczniczych, łykam też tran od tygodnia ,magnez także zobaczymy co czas pokaże.Aha chciałbym też dodać że odziedziczyłem to po mamie tak jak i moja starsza siostra ale u nich tego tak nie ma widać może dlatego że pale no i alkochol ale szczerze muwiąc to nie widzę różnicy z dzieciństawa a teraz jak jest tak zostało nie nie;P
szymonek43210 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-08, 19:59   #40
kaszlak18
Rozeznanie
 
Avatar kaszlak18
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 729
Dot.: Wizażanki z SUCHĄ cerą

Oj dziewczyny, myślałam, że ja mam suchą skórą i muszę często robić peelingi, maseczki i o nią dbać szczególnie... ale to co tutaj opisujecie , to jest dopiero prawdziwy problem.

Osobiście sama szukam kremu, tego idealnego, KWC , który nawilża, a nie tylko natłuszcza skórę ;/

Ostatnio przy okazji zakupu olejku NUXE , szukałam czegoś do demakijażu, zawsze używałam wody miceralnej VICHY , ale stwierdziłam, że chcę spróbować czegoś innego. I tak nie mogąc się zdecydować kupiłam dwa produkty!

Mleczko do demakijażu, Lierac DÉMAQUILLANT CONFORT dla cery suchej! KLIK jest dość drogie, zapłaciłam za nie 39zł w jakieś przecenie , ale nawilża lepiej niż mój krem! ma wygodny dozownik , ładnie pachnie , nieźle sobie radzi z makijażem , ... tylko ja nie lubię formuły mleczek ehh i bardziej stosuje go demakijażu twarzy, niż oczy ... ale za to jestem bardzo ciekawa innych kosmetyków Lierac, bo nigdy ich nie testowałam.

NUXE , woda miceralna do dem. na bazie trzech róż z dodatkiem zielonej herbaty KLIK - ślicznie pachnie, b. subtelnie różami, świetnie i szybko zmywa makijaż, szczególnie tusz! z czym zawsze mam problem. Pierwszy raz w życiu pozbyłam się uczucia, że jednak nie do końca zmyłam makijaż, i kiedy wstaje rano nie mam po sklejanych, suchych rzęs - czego nie mogę powiedzieć o VICHY. Nie nawilża, ale daje fajne uczucie odświeżonej, złagodzonej skóry

Krem pod oczy , Siquens, Prevention, KLIK - otrzymałam jeszcze z GlossyBoxa, ale jest rewelacyjny, natychmiastowo nawilża skórę w okół oczu, b. delikatnie rozświetla, uwielbiam go szczególnie stosować kiedy jestem rano mega zaspana, od razu odzyskuje spojrzenie, wypoczęte i pełne blasku jest bardzooo wydajny, nie ma zapachu, fajna lekko jakby żelowa konsystencja, i oczywiście nie podrażnia


Subskrybuje wątek
__________________
Kobieta musi mieć dwie rzeczy: klasę i bajeczny urok

Coco Chanel
kaszlak18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-06, 19:12   #41
jeux
Przyczajenie
 
Avatar jeux
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 26
Dot.: Wizażanki z SUCHĄ cerą

Do takiej cery potrzebne są delikatne kosmetyki nie podrażniające z lekkim składem. Trzeba również słońca unikać tylko jak tu dobry filtr do takiej cery dobrać eh na tym sie nie znam ale mogę polecić krem tłusty oliwkowy z ziaji (ten skład moze byc troche ciezki ale krem nie zrobi krzywdy, nie powinien) bądz krem bambino na noc :--) rano myj twarz delikatnym żelem do twarzy może być ten najzwyklejszy z "biedry" (czyt. Biedronka) Bebeauty różowy.
__________________
Zapraszam na moje blogi

photoblog.pl/kosmetykiblog

beautyandwine.blogspot.co m

na fotoblogu w komentarzach można zadawać pytania :--)

jeux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-07, 22:53   #42
teczka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 2
Dot.: Wizażanki z SUCHĄ cerą

Witam forumowiczki
Przy okazji podbiję wątek, może ktoś mi doradzi?
Mam cerę suchą, wrażliwą i naczynkową, niestety z pierwszymi zmarszczkami (wiek 30+). Do tej pory używałam Iwostin re-actin, kremy praktycznie podpisane do wieku, nie trzeba było się specjalnie zastanawiać, którą serię wybrać. Ale teraz wymyśliłam, że chciałabym zmienić kosmetyki. Miałam próbki Vichy, ale kremy te są dla mnie za lekkie. Więc wybór padł na La Roche Posay, tyle że ze strony internetowej nie mogę się doczytać co sobie kupić. Potrzebuję toniku, kremu na dzień i na noc, pod oczy. Główny cel: intensywne nawilżenie, mam nadzieję, że wreszcie przestanę czuć ściągnięcie na twarzy i kuracja przeciwzmarszczkowa (moje pierwsze zmarszczki za nic nie chcą zniknąć )
teczka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-09, 13:46   #43
indiankaa
Przyczajenie
 
Avatar indiankaa
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 12
Dot.: Wizażanki z SUCHĄ cerą

Na suchą cere polecam kapsułki z olejem z ogórecznika albo tranem plus duuuzo wody, nawilżac od wewnątrz bo same kremy nie pomogą
indiankaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-13, 08:35   #44
Lesandrie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 4
Dot.: Wizażanki z SUCHĄ cerą

Ja również praktycznie od zawsze posiadam suchą skórę. Wiecie co mi pomogło?
Kremy pani Walewska.
Markę Iwostin również lubię, niemniej uważam, że lepiej jest używać tych kremów na dzień.
Pozdrawiam.
Lesandrie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-14, 07:20   #45
teczka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 2
Dot.: Wizażanki z SUCHĄ cerą

No tak, tyle że oprócz natłuszczenia skóry zależy mi też na działaniu przeciwzmarszczkowym.
teczka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-14 08:20:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:43.