Woda term. Avene-nie wstrząsać?! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-03-12, 19:58   #1
pingwinek=]
Zakorzenienie

Woda term. Avene-nie wstrząsać?!

Dziewczyny, kupiłam sobie ostatnią wodę jak wyżej, lecz przed każdym jej użyciem wstrząsałam opakowanie- teraz dopiero wyczytałam na stronie producenta żeby tego nie robić!

Moje pytanie jest zadane z czystej ciekawości, jestem ciekawa jak to może wpłynąć na jakość produktu?? Czy to ma coś wspólnego z azotem-gazem wypychającym?

( Zdanie: Pozostawić na 1-3 minuty, następnie delikatnie osuszyć chusteczką. - też mnie bardzo ciekawi.. ja zawsze buzię pryskałam i szłam dalej nie wysuszałam jej, czekałam aż sama wyschnie..)
pingwinek=] jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-13, 08:49   #2
ania smerfetka
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 34
Dot.: Woda term. Avene-nie wstrząsać?!

Co do wstrząsani to nie mam pojęcia dlaczego należy tego unikać.
Natomiast jeśli chodzi o wycieranie po 3 minutach, to myślę, że takie pozostawienie do wyschnięcia samoczynnie na twarzy może powodować przesuszenie, czyli zamiast pomóc zaszkodzi. Ta zasada tyczy się też toników czy nawet dokładnego suszenia twarzy po zmoczeniu wodą podczas mycia.
Owsiankę jem regularnie od 10.10.2011
Od zawsze się ODCHUDZAM
ania smerfetka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-13, 16:51   #3
Kretka666
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez pingwinek=] Pokaż wiadomość
Dziewczyny, kupiłam sobie ostatnią wodę jak wyżej, lecz przed każdym jej użyciem wstrząsałam opakowanie- teraz dopiero wyczytałam na stronie producenta żeby tego nie robić!

Moje pytanie jest zadane z czystej ciekawości, jestem ciekawa jak to może wpłynąć na jakość produktu?? Czy to ma coś wspólnego z azotem-gazem wypychającym?

( Zdanie: Pozostawić na 1-3 minuty, następnie delikatnie osuszyć chusteczką. - też mnie bardzo ciekawi.. ja zawsze buzię pryskałam i szłam dalej nie wysuszałam jej, czekałam aż sama wyschnie..)
Nie zwracam uwagi na ten napis, zawsze noszę mini termalkę w torebce latem i się czasem tam powstrząsa, a nie umarłam od jej używania Ale w domu nie wstrząsam (używam LRP), nie widzę w tym sensu, bo co to ma zdziałać?

Jeśli chodzi o pozostawianie termalki na twarzy, to popełniasz błąd. Trzeba wytrzeć dokładnie twarz (czy ręce, ciało) z wody, czy to po myciu, czy po spryskaniu termalną. Woda wyciąga wilgoć ze skóry, wysusza ją. Także osuszać trzeba
Stary 2012-03-13, 17:08   #4
pingwinek=]
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Nie zwracam uwagi na ten napis, zawsze noszę mini termalkę w torebce latem i się czasem tam powstrząsa, a nie umarłam od jej używania Ale w domu nie wstrząsam (używam LRP), nie widzę w tym sensu, bo co to ma zdziałać?

Jeśli chodzi o pozostawianie termalki na twarzy, to popełniasz błąd. Trzeba wytrzeć dokładnie twarz (czy ręce, ciało) z wody, czy to po myciu, czy po spryskaniu termalną. Woda wyciąga wilgoć ze skóry, wysusza ją. Także osuszać trzeba
wow dzięki za odp. i informację jakoś mi umknęło to wycieranie... a nawilżenie to dla mnie ważna sprawa

..a wstrząsać już nie będę bo mój pojemnik tej wody term. przy tym jakiś dziwny dźwięk wydaje, więc może faktycznie nie powinno się tego robić
Stary 2012-03-14, 14:39   #5
201608040942
Konto usunięte

Ja moje pierwsze egzemplarze tez wstrzasalam i tak sie konczylo ze gaz sie skonczyl, a wody bylo jeszcze sporo w opakowaniu. Az chyba z rok moze 1,5 roku temu jak wrocilam do wody termalnej, natknelam sie na informacje ze poprzez wtrzasanie z pojemnika wydostaje sie wiecej gazu i on sie szybciej konczy, czyli nie umiemy do konca zuzyj wody bo gazu juz nie ma i nic nie psika. Nie wtrzasalam i zuzylam butelke do konca ;o)
201608040942 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-14, 15:31   #6
pingwinek=]
Zakorzenienie

Czyli jednak! Dziękuję za odpowiedzi dziewczyny
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości