Jaki makijaż? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2003-09-10, 23:47   #1
xanka
Zadomowienie

GG do xanka

Jaki makijaż?

Aga, Dziewczyny, mam prosbe
W sobote bede swiadkowac na slubie.. no i tak sie zastanawiam nad makijazem.
Wczoraj kupilam sukienke, a wlasciwie to spodnice - dluga, waska, idealnie dopasowana, rozszerza sie od kolan w dol, bordowa (moze nawet gleboki kolor czerwonego wina), i gore, cos jak gorset, tyle ze na cienkich ramiaczkach. Góra jest biala z haftowanymi drobniutkimi bordowymi kwiatuszkami. (Zdjecia sukienki nie podesle, bo gora sie jeszcze zwęża, troche bylo za duze na mnie a ja lubie super dopasowane ) No i teraz mysle ze moze "rzuce sie" i kupie matowe bordowe cienie (od dluzszego czasu ostrze pazurki na ArtDeco). Zeby podkreslic mocniej oczy. (Dla przypomnienia: zielone a wlosy blond) Co Wy na to? Bede wdzieczna za wszelkie sugestie i podpowiedzi.

Aha.. no i zastanawiam sie jakie buty... przymierzylam czarne i one tak srednio wygladaja.. bo gora jest biala.. No .. wiem najlepsze by byly pod kolor spodnicy, ale jak nie znajde takich.. to jakie? moze jakies takie... hm.. "neutralne" w kolorze ciala/kawa z mlekiem?

Prosze pomozcie. Bo to wesele, w srodku sesji.. wyjatkowo mi nie pasi i tylko rozprasza moje juz i tak rozproszone mysli

xanka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-11, 18:49   #2
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl

Re: Jaki makijaż?

Hej Xanko
Połącz może te bordowe cienie z odrobiną chłodnego różu i bieli. Będzie Ci łatwiej nimi wycieniować oko. Czyli róż na całą powiekę, cieniujesz bordo a dopieszczasz bielą przy nosku i łuku brwiowym.

Myślę, że bedziesz ślicznie wyglądać.

Co do koloru butów, to ja jednak do tego bordo wybrałabym czerń. Brąz jednak bardziej się gryzie, zwłaszcza jasny.

Cmoczki

AgaZ
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-11, 21:11   #3
xanka
Zadomowienie

GG do xanka
Re: Jaki makijaż?

Dziekuje Agnieszko
a butow jeszcze jutro bede szukac, dzisiaj przeszlam po sklepach i o dziwo duzo tych bordowych bylo. Wiec moze cos jednak pod kolor znajde zeby tylko moj rozmiar byl...
pozdrawiam
xanka jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości