Maseczka oczyszczająca do mycia? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-03-13, 14:21   #1
lager1234
Przyczajenie

Maseczka oczyszczająca do mycia?

Poszukuję jakiejś dobrej maseczki do oczyszczania twarzy z podskórnych zaskórników i zwężenia porów. Najlepiej taką, którą można używać codziennie i żeby nie podrażniała.
Bardzo dobra jest ta maseczka : Lerosett mineral deep cleanser

http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,59...ca.html&next=1

Maska naprawdę świetnie działa, znakomicie oczyszcza, wygładza cerę i zmniejsza pory. Jest z nią tylko jeden problem. Po kilku użyciach niesamowicie wysypuje twarz. Pełno takich czerwonych krost, które poten znikają ok. 2 tygodni...
Jako że jestem facetem to taka opcja była dla mnie najbardziej optymalna. Nie muszę trzymać żadnego badziewia na twarzy. Wystarczyło umyć tym twarz i problem z głowy. No ale niestety, ten wysyp.
Wcześniej myślałem, że to ten krem z tej samej serii mnie wysypuje, ale tydzień temu dopiero doszedłem do wniosku, że krem jest genialny, tylko ta maska mega podrażnia.
Dodam tylko, że jestem po kuracji izotekiem i mam teraz strasznie wrażliwą skóre na twarzy. Przed kuracją miałem bardzo grubą skórę i nic mnie nie ruszało.

Potrzebuję czegoś dobrego, sprawdzonego i żebym nie musiał się babrać w dziesiątkach kremów i maseczek. Najlepiej aby można było to stosować codziennie, ale żeby dobrze oczyszczało, wygładzało i zmniejszało pory. Mój problem nie polega na pryszczach, bo ich kompletnie nie mam. Tylko na takich małych zaskórnikach pod skóra przez co skóra pod światłem wygląda nieciekawie.

Aktualnie używam:
Żel do mysia twarzy LRP Toleriane
Krem nawilżający Larosett
Wode termalną LRP przed nałożeniem kremu, ale tylko na dzień

i potrzebuję tylko jakiejś dobrej maski oczyszczającej najlepiej do codziennego stosowania. Bo według mnie stosowania tych masek 2-3 razy w tygodniu to walka z wiatrakami. Efekt można zobaczyć przy codziennym stosowaniu.
lager1234 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-15, 10:27   #2
wypad
Wtajemniczenie

Dot.: Maseczka oczyszczająca do mycia?

PODOBNO maseczki z Avon Clearskin, te rozgrzewace sa nawet dobre. Tyle ze n ie sa do codziennego stosowania, ale skora jest oczyszczona do nawet tygodnia. Nie uzwayalam wiec opieram sie na opinii znajomych i internautow, ale ceny stosunkowo ok wiec mozesz wyprobowac
Stary 2012-03-15, 13:35   #3
lager1234
Przyczajenie

Nie, maski rozgrzewające to lipa dla mnie

Szukam cały czas coś na wzór tej maski/glinki/pasty do mycią jak Lerosett tyle żeby nie wysuszała i nie podrażniała.
Znalazłem ten pastę do mycia - Lush
tą - http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,96...ty.html&next=1

Patrząc na opinie działanie bardzo zbliżone do tej Lerosett i można myć nią buzię, a nie koniecznie nakładać. Tylko tego nie próbowałem. Niektórzy piszą że wysusza inni nie. Sam już nie wiem.
Może któraś z Was miała możliwość stosowania tych dwóch masek i mogłaby się podzielić działaniem. Bo szkoda mi znowu tracić z 50zł na coś czego nie będę mógł używać...
No chyba że znacie jeszcze jakieś inne maski/pasty/glinki tego pokroju, ale będą dobre do skóry wrażliwej.
lager1234 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-15, 19:24   #4
prettysimple
Zadomowienie

Przyznam się, że 1szy raz słyszę o tej masce Lerosett... Znalazła się na mojej wishliście ;].
Stary 2012-03-15, 19:55   #5
Nikia45
Przyczajenie

Nie znam dobrych maseczek oczyszczających, ale dodatkowo oprócz kremów itp. możesz pić herbatę z bratka. Działa

Lenistwo nie jest lenistwem, jeśli nie ma się czegoś do zrobienia.
Nikia45 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości