nakladanie puderu w kremie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2003-09-17, 18:24   #1
ufcio
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)

nakladanie puderu w kremie

czesc. niedawno kupilam sobie puder Meybelline i niestetyefekt nie jest taki sam jak na reklamie. nakladam go malo bym bylo natarualna, ale chce by zatuszowal mi niedoskonalosci cery. przed nalozeniem robie peeling, tonizuje twarz, pozniej nanosze korektor pod oczy a pozniej krem tonujacy, na samym koncu puder. czy robie cos nie tak???
ufcio jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-17, 18:29   #2
Smok
Wtajemniczenie

GG do Smok
Re: nakladanie puderu w kremie

A jakiego dokładnie pudru Maybelline używasz?
Pudru czy podkładu?
Bo jeśli podkładu, to po co krem tonujący?
Codziennie robisz piling, rano przed makijażem?
Nic nie rozumiem.
Smok jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-18, 14:55   #3
ufcio

uzywam FreschMatt... zle zrozumiales... mam taki krem Young, ktory nadaje cerze taki fjny naturlany odcien jednak tylko przez 5 minut... a z tym peelingiem to uzywam zelu z drobinkami Garnier czysta cera... 3maj sie. i sorry, za niedokladnosc..
Stary 2003-09-18, 16:56   #4
Smok
Wtajemniczenie

GG do Smok

Hej, miło że się odzywasz, ja też długo nie umiałam się malować, do tej pory mi to nie zawsze wychodzi, korektora pod oczy nie używam, bo a) nie umiem, b) nie potrzebyje chyba. Ten podkład Maybelline jest oceniony w Katalogu Kosmetyk Wszechcczasów, więc sprawdź, jakie inne wizażanki miały do niego uwagi, bo on chyba nie bardzo kryje. Chyba nie powinnaś nakładać podkładu na krem tonujący, to bez sensu, lepiej wybrać inny krem - baze pod makijaż, może też byc z tej samej serii Miraculum. Zrezygnuj z czegoś, tzn. albo krem tonujący albo podkład!!
Stary 2003-09-18, 17:00   #5
Smok
Wtajemniczenie

GG do Smok

Opinie wizażanek dotyczące tego podkładu nie są najlepsze, on wcale nie kryje. Spójrz tu:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=1226
Stary 2003-09-18, 18:51   #6
ufcio

no to 20,00 zet na nic... qrde!!! hmmm kupie moze sobie inny... ale bezsens... dzieki wam przynajmniej sie nie ludzilam..
Stary 2003-09-18, 19:36   #7
Camilla
Zakorzenienie

Cześc Ufcio.
Przed zakupieniem kolejnego podkładu może zaglądniesz do Kosmetyku Wszechczasów, jest tam wiele recenzji, które mogą być dla Ciebie cenną wskazówką oprzy zakupieniu kolejnego.
Jeśli chciałabyś podkład kryjący to może Color Stay firmy Revlon. Jest on bardzo zachwalany (przeczytaj sobie o nim na KW).
Pozdrawiam
Kamila

jesteśmy razem

Camilla jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-20, 08:06   #8
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl

Witaj Ufcio
Czasami tak jest, że człowiek się natnie na kosmetyk, który zupełnie nam nie leży Tak jak dziewczyny radziły zaglądaj przed zakupami do KW, myślę, że to ułatwi nieco sprawę.
Natomiast jeśli chodzi o samo nakładanie podkładu to przeczytaj proszę w kursie makijażu o podkładach i sposobie nakładania : http://www.wizaz.pl/kurs_podklady.php

Mam jeszcze jedną uwagę. Peeling przed nakładaniem podkładu to nie jest najlepszy pomysł. Peelingi rób na noc i najwyżej dwa, trzy razy w tygodniu. W celu oczyszczenia cery z obumarłego naskórka.
Buzię lepiej jest dokładnie nawilżyć kremem, a jeśli masz mocno tłustą cerę to przed nałożeniem podkładu przetrzeć tonikiem bezalkoholowym.

Serdecznie pozdrawiam

AgaZ
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-23, 11:53   #9
agulka
Przyczajenie

Jeśli masz jakieś niedoskonałości skóry, typu, krostki czy przebarwienia,nakładaj na nie dodatkowo jeszcze jaśniejszy korektor,a potem dopiero puder w kremie,z własnego doświadczenia wiem że na taki puder należy jeszcze uzyć odrobina pudru sypkiego(nakładać pędzlem)albo pudru w kamieniu, wtedy nie świecisz sie i masz efekt jednolitego koloru twarzy.
agulka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-29, 14:58   #10
Sam
Zadomowienie

Niestety efekt nigdy nie będzie taki jak w reklamie
Po pierwsze w wielu reklamach wszelkie niedoskonałości poprawia się za pomocą komputera, a poza tym profesjonalnie ustawione światło czyni cuda. Ale koniec o reklamach...

Jeżeli chodzi o malowanie to staraj się do wszelkich zmian skórnych używać korektora - dobranego do kolory Twojej skóry lub troszkę jaśniejszego. Wklep go delikatnie w odpowiednich miejscach - nstepnie mozesz przystąpić do nakładania podkładu - jeżeli chcesz dokładnie zatuszować wszelkie niedoskonałości wklep go w twazrz - kawałek po kawałku (bo jak zaczniesz rozmarowywać to możesz zmazać korektor). Następnie grubym pędzlem nałóż sypki puder. Puder prasowany noś w torebce żeby dokonywać poprawek w ciągu dnia.

Pozdrawiam
Samanta
Sam jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości