fryzura dla maliszenki:) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-08-03, 21:17   #31
maliszenka
Raczkowanie

Co do koloru włosów to juz przesadzone. Probowałam balejazu z blondem ale wkurzało mnie to ze tak widac odrosty. A zebym mogła robic sie na blon musze rozjasniacza uzywac, a to bardzo niszczyło i wysuszała, zreszta juz moje suche włosy. No i osobiscie bardziej kobieco czuje sie w ciemnych kolorach.
Co do cery to na drugim zdjeciu jestem pomalowana. A pozostałe zdjecia sa bez makijazu, no moze oko troszke podkreslone tuszem. W leto generalnie nigdy nie uzywałam pudru bo wele isc na solarium albo na słoneczko i sie troszke przyrumienic. Dlatego wygladam teraz na opalona. A tak raczej jestem blada.
Ale jak mowie jest lato wiec mam troszke opalenizny i prosze na razie o makijaz na juz
Oczka przewaznie podmalowuje cieniami ruby ross i raczej cienie w odcieniach brazowych, ale np w czerwieni tez mi było ladnie i rozu. Zielonego probowałam ale wygladałam jakbym miała podbite oczy
Co do pudru, to w zimie uzywam z AA pudru o odcieniu nr 2 błyszczacy.
Hmmm opadajacy kacik ust? Pierwsze słysze Ale sie przyjrze temu

OCH przepraszam niedoczytała....Mam opadajaca powieke i kacik Tak to prawda....

Nkka to niesamowite.... pytam was o rady a widac nie jest ze mna az tak zle własnie poczytałam o tym malowaniu oczu dla mnie i... Maluje dokładnie tak oczy jak tam jest podane A nigdzie o tym wczesniej nie czytałam. Sama do tego doszlam, na zasadach prob i błedow

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2008-08-04 o 09:35 Powód: posty pod postami ;)
maliszenka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 15:35   #32
Kasik93
Przyczajenie

Dot.: cHCĘ fryzury która wyszczupli mi twarz:)

Cytat:
Napisane przez szaramyszka88 Pokaż wiadomość
przedwczoraj byłam u takiej młodej fryzjerki i ona powiedziała, że zetnie mnie tak, żeby moja twarz się dobrze prezentowała, a też mam twarz pulchnych kształtów i te wielgachne poliki...
Włosy mam za ramiona leciutko...dół cały postrzępiony bo jej zdaniem mam za grube włosy, jest lato i mają być takie pocieniowane a nie inne włosy mam w ogóle postopniowane na całej długości...im wyżej tym krócej więc się fajnie układają w taką puszystą czuprynkę i twarz wydaje się drobniejsza...zawsze prostowałam fryzurę...ona powiedziała, że teraz modne są rozptrzepane, potargane włosy...każdy w inną stronę totalny nieład...i przekonała mnie rzeczywiście fajnei to wygląda Ja, która zawsze miałam włosy idealniewyprostowane i przygładzone, z prostą grzywką mam teraz szopę z grzywką ciętą z zaokrąglonego ukosa lekko nad brwią...wygląda fajnie, tak nowocześnie...i nareszcie jest inaczej niż zawsze nawet moja mama mówi, że musiałaby się tak też obciąć... ;D
a zeby bylo weselej teraz nie musze ich w ogole ukladac susze suszarka lub same schna po kapieli w jeziorze, potargam je rekami i jest fryz wczoraj nawet sobie na zel je postawialam, zeby bardziej widac bylo potargane pazurki! mi sie podoba
Jestem bardzo ciekawa jak ta fryzurka wygląda! szczególnie grzywka, bo sama chciałabym sobie taką zrobić możesz dodać fotki twojej fryzurki?
Kasik93 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-21, 12:52   #33
maliszenka
Raczkowanie

Kiedys juz tutaj mi doradzałyscie,ale to lata wstecz było i wątku znaleźc nie potrafie. Dziś znowu was prosze Błagam! Poradzcie mi co mam zrobic z włosami. Aktualnie zmieniam kolor z czarnego na swój-ciemny szatyn. Nie zciągnęłam koloru bo to niszcvzy włosy bardzo,farbuje tylko teraz na ciemny braz. Kolor fajny,ale chciałabym sie jakoś fajnie obciąć,bo juz lata obcinam sie tak samo. Wiosna idzie i chce zmian Pomozecie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 003-001.jpg (31,6 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 004.jpg (34,1 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1722-002.JPG (7,4 KB, 171 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2012-03-21 o 16:35 Powód: post pod postem
Stary 2012-03-27, 12:03   #34
maliszenka
Raczkowanie

Dot.: fryzura dla maliszenki:)

nikt nie pomoze?
Stary 2012-03-27, 13:55   #35
Kaminka24
Rozeznanie

Może grzywka + skrócić trochę?
Kaminka24 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 18:37   #36
kaska222
Moderator

Myslalas kiedys o keratynowym prostowaniu ?
Wlosy masz dosyc geste i falowane,Napewno grzywka odpada,cieniowanie tez.Chyba ze jakies upiecia ....

RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 515 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 13:13   #37
maliszenka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kaska222 Pokaż wiadomość
Myslalas kiedys o keratynowym prostowaniu ?
a co to takiego?
Stary 2012-03-31, 15:13   #38
kaska222
Moderator

W tym linku masz wszystko opisane.
http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...92&postcount=1

RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 515 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości