Pomozcie z blyszczykiem! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2003-09-19, 09:33   #1
Salka
Raczkowanie

GG do Salka

Pomozcie z blyszczykiem!

Od bardzo dawna szukam blyszczyku do ust ktory nadalby ustom kolor delikatnego zbielonego rozu(byl kiedys taki produkt Max Factora-blyszczyk w pudeleczku ale go juz nie ma na rynku).Chcialabym zeby sie nie perlil jak inne blyszczyki ale dawal efekt luserka.Co mozecie mi doradzic?Czekam na jakies nowinki i z gory dziekuje!
Salka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-19, 09:40   #2
superka
Rozeznanie

Re: Pomozcie z blyszczykiem!

Też kiedyś czegoś takiego szukałam - w końcu przystałam na błyszczyk diademu nr 14. Nie ma drobinek, a kolor jest taki transparentny różowo-beżowy, usta wyglądają jakby delikatnie zwilżone.
superka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-19, 10:34   #3
youare
Zadomowienie

Oooooo „mój” temat – mazidełka do ust! Ja mam taki z bell, pomadkę w płynie, b, słaba jakość :<< ale ja nakładam tego odrobinkę na usta rozcieram i efektem jest wlasnie taki rozbielony roz, mimo ze w opakowaniu wygląda tandetnie. A na to po prostu bezbarwny błyszczyk...Też joko [?] ma coś takiego, to własciwie był dodatek do gazetki taki w pudeleczku, roz, wiesz pewnie o co chodzi...to on też jest delikatny, ma trochę drobinek. Nie daje efektu lusterkowego ale jak mowie, na to po prostu bezbarwne mazidlo.

youare jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-19, 10:44   #4
Estella
Zakorzenienie

ja mialam blyszczyk diademu ale bodajze nr 3
taki delikatny roz,ale wymieszany z bezem.sliczny kolor,tylko teraz nie moge go nigdzie dostac:/
ja lubie blyszczyki w kolorach delikatnego rozu,rozowo-naturalne, brudnego rozu,na wpol matowe-zeby powiekszaly troche usta ale sie iskrzyly sie.teraz mam maybellina szminke nablyszczajaca w plynie nr 04-jasny roz i jestem bardzo zadowolona,chociaz szybko sie zjada,ale kolor jest cudowny

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-19, 10:59   #5
Salka
Raczkowanie

GG do Salka

Dzieki wam za wasze propozycje jeszcze dzis postaram sie to wszystko wyprobowac!Chcialabym jednak uzyskac taki efekt jak na zdjeciu.Co prawda to jest reklama blyszczyku Isa Dora ale on tak na ustach nie wyglada-probowalam.Czy znacie cos podobnego?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg id152.jpg (6,8 KB, 5 załadowań)
Salka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-19, 11:51   #6
superka
Rozeznanie

Podobny kolor ma Margaret Astor nr 3, ale tak intensywnego efektu na ustach nie uzyskasz za pomocą błyszczyka - one są transparentne, a żeby nadać ustom tak wyraźną barwę potrzebujesz kryjącej pomadki. Może to być jakaś pomadka w płynie lub w sztywcie typu gloss, albo kup sobie taki kolor szminki i pociągnij blyszczykiem.
Stary 2003-09-19, 17:39   #7
Jelonek
Zakorzenienie

Ja niedawno miałam błyszczyk diadem nr 9, kolor jaśniutki róż. Spróbuj, może tobie też będzie odpowiadał.
Jelonek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-19, 18:35   #8
sarimatha
Rozeznanie

GG do sarimatha Wyślij wiadomość przez Yahoo do sarimatha

spróbuj oferty firmy GOSH moja kuzynka ma całą serie ich błyszczyków dajacych ataki efekt,próbowałam ale to nie mój kolor więc numerków ci niestety nie moge podać jednocześnie jednak mogę powiedzieć że to całkiem dobry błyszczyk,choć bardzo gęsty,ale znajdziesz coś dla siebie tam nawet beże wpadają w mleczny róż hihi...przejdz sie i zobacz ,naprawde...
pozdrawiam wszystkich w ten cudny wieczór taki ciepły i jesienny zarazem w kolorach mojej ukochanej pomarańczy ahhhhhhhh
sarimatha jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-19, 18:38   #9
Estella
Zakorzenienie

a wiecie jak zrobic takie usta?jakie kolorki smzinek?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ostry makijaż 16.jpg (26,9 KB, 1 załadowań)

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-19, 23:35   #10
Iwonalodz
Zakorzenienie

GG do Iwonalodz

Ja bym obstawiała kolor różowy w linii Meteorytów Guerlaina, oczywiście błyszczyku kolor Nie będzie aż tak intensywny, ale odcień i połysk taki

NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-20, 19:34   #11
faker101
Przyczajenie

blyszczyk

potrzebny mi niedrogi brzoskwiniowo bezowo zlotawy blyszczyk do ust chociaz pomadka tez moze byc znacie takie
faker101 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-20, 20:08   #12
magdziaS
Podróżniczka

Re: blyszczyk

Witaj
Mnie osobiscie bardzo podoba sie błyszczyk Manhattan Twist & Taste kolor brzoskwiniowo- brązowy nr. zaraz sprawdze... 434 ( smaczek brzoskwinki ) cena ok.23 zł. Natomiast tańszy, ale też fajny jest błyszczyk Diadem ,duuuuży wybór kolorków cena ok.12 zł. Jest dobrze oceniany przez wizażanki- podaje link

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ils&itemid=583

Pozdrawiam

mikroREKLAMA
Moje paznokciowe królestwo
Zapraszam do siebie :)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 649 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
magdziaS jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-22, 13:14   #13
Angel82
Raczkowanie

Myślę, że może spodobałby Ci się błyszczyk Bourjois Effet 3D nr 74. Jest dokładnie beżowo- złotawy. Dla mnie super!Pozdrawiam!
Stary 2003-09-22, 14:14   #14
Amelianna
Zadomowienie

GG do Amelianna

Może zerknij na błyszczyk Vipera Tęczowy Blask nr 05. Jest taki właśnie beżowo-złotawy, na ustach delikatnie sie mieni dając lekki transparentny kolor.
Amelianna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-25, 15:37   #15
aggie
BAN stały

GG do aggie
błyszczyk

Przeglądałam KW i dalej nie wiem
Szukam błyszczyka, najlepiej bezbarwnego albo siakiegoś ładnego różu (ale nie jasny bardzo bądź ciemny tylko taki naturalny ). Chodzi mi o taki, który mogłabym nakładać bez lusterka, byłby wydajny, dłuugo utrzymywał się na ustach i ładnie je podkreślał..
Póki co używam ten z Oriflame (z drobinkami), ale już mi się nudzi nio i nie trzyma się tak długo jak bym chciała.

Pomóżcie kobietki. Aha Wolałabym aby to był raczej ze średniej lub niższej półki
Buziaki
aggie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-25, 15:52   #16
superka
Rozeznanie

Re: błyszczyk

Ostatni mój zakup to diadem 14 - różobeż - mogę go nakłądać bez lusterka, bo jedyne co robi to nadaje ustom delikatny połysk. Podobne sa też margaret astor.
polecam
Stary 2003-09-26, 13:19   #17
Anisia25
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 3
GG do Anisia25

Polecami ci blyszczyk z Avon'u kolor "tickled pink" serii Glazewear, ostepny rowniez w wersji przezroczystej. Pachnie tofikami i nie nadaje ustom kleistego i zbyt blyszczacego efektu.

It is what it is

Anisia25 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-26, 13:44   #18
Amelianna
Zadomowienie

GG do Amelianna

Vipera nr 01 lub 03 (Tęczowy Blask)Daje transparenty kolor a przy tym usta wyglądają naturalnie jak zwilzone
Amelianna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-26, 14:56   #19
Kasia1001
Raczkowanie

Witam jestem konsultantką Avonu i właśnie posiadam wyżej wymieniny błyszczyk TIckled Pink no cóż jestem z niego bardzo zadowolona i jeżeli byś się zdecydowała to najpierw zobacz kolor na własne oczy najlepiej jak konsultantka od której byś kupowała błyszyk pokazał Ci kartę kolorów albo dokładnie jaki jest kolor bo to co na obrazku zazwyczaj wygląda troszke inaczej niz w rzeczywistości.
Kasia1001 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-26, 15:29   #20
xanka
Zadomowienie

GG do xanka

Z blyszczykow dostepnych u nas polecam Bourjois EFFET 3D, z tego co pamietam byly/sa dosyc jasne i naturalne kolory w ofercie, wiec powinnas bez problemu cos sobie wybrac. Dlugo sie trzyma, ladnie blyszczy i nie wysusza ust.

A co do tego avonowskiego glazewear - to jak chcesz moge Ci go wyslac, kupilam jakis czas temu i uzylam zaledwie pare razy i teraz lezy bezuzyteczny. Odkad kupilam sobie, bedac w usa, blyszczyki Neutrogeny , wszystkie inne poszly w zapomnienie
xanka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-26, 18:47   #21
aggie
BAN stały

GG do aggie

Dzięki dziewczyny za pomoc
Cio do tego Avonu to dzięki Xanka za propozycję Ale nie, ja za Avonem nie przepadam. Póki co żaden kosmetyk mi nie podpasował a i eksperymentować nie chcę.
Cio wybiorę tio jeszcze nie wiem Może Diadem (jest fajny, ale mi się dawno skończyl ) albo polookam na ten Vipery.
Dzięki dziewczyny
aggie jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości