BARDZO zniszczone w這sy! Potrzebna pomoc. - Forum Wizaz.pl
Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Piel璕nacja w這s闚

Notka

Znajd produkty
w najni窺zych cenach

Piel璕nacja w這s闚 Twoje w這sy s suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz si, jak piel璕nowa w這sy, by by造 zdrowe i l郾i帷e. Jakich kosmetyk闚 do w這s闚 warto u篡wa?

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2012-03-22, 12:24   #1
svietka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 22
BARDZO zniszczone w這sy! Potrzebna pomoc.

Witam. Mam 20 lat, w這sy farbuj od 7. Przed farbowaniem by造 d逝gie w kolorze jasny blond. Aktualnie przesz造 trwa陰, farbowanie, rozja郾ianie (8 rozja郾iaczy w ci庵u jednego dnia 瞠by zej嗆 z br您u na blond, po tygodniu farbowanie na czarno), suszenie suszark, prostownica. Aktualnie s do lekko za po這w szyi, kolor br您 jaki wyblakni皻y. Nie chce ju farbowa. Nie chce prostowa i nie chce suszy ich suszark. Chce 瞠by zn闚 by造 tak zdrowe jak kiedy. Powinnam je 軼i望 ale boje si bo jestem raczej grub osob co prawda odchudzam si i d捫 do zdrowej figury ale sam fakt kr鏒kich w這s闚 przy mojej pulchnej twarzy mnie przera瘸, w ko鎍u ci篹ko teraz by這by je ukry pod czapk. Prosz dorad嬈ie mi co..

Waga pocz徠kowa: 95 kg
Waga obecna: 91,7 kg
Cel #1: 89 kg ....

Dam rad !
svietka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-03-22, 13:23   #2
Nadym
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7
Dot.: BARDZO zniszczone w這sy! Potrzebna pomoc.

Dziwi si, 瞠 kto podj掖 si rozja郾iania Twoich w這s闚 8 razy, tym bardziej po trwa貫j... Z natury jak przypuszczam masz do軼 cienkie w這ski. Ja bym zasugerowa 3 rozwi您ania. Albo keratynowe prostowanie globalkeratin, albo zabiegi L'oreal FiberCeutic (wype軟ia ubytki we w這sie) robi si go w salonach, a w domu piel璕nuje si mask. Jeszcze masz kerastase Ciment k徙iel i od篡wk, komlet ich kosztuje ok 200 z. L'oreal zabieg 40 z plus ci璚ie czy modelowanie, a maska do niego ko這 60 z. Zabiego i powtarzasz gdy poczujesz, 瞠 jeszcze trzeba. A globalkeratin to wydatek rz璠u 350-400 z. Albo ci璚ie...
Nadym jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-03-22, 14:43   #3
Asiulkaa_
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 112

Najlepiej bylo by je sciac...Jesli sa przepalone ,rozjasiane to juz nic z nimi nie zrobisz. zacznij je wzmacniac od zewnatrzwitaminy,skrzyp ,itp ... Ja mam tak samo jak ty . I zapuszczam zeby w cholere odroslo to siano;p
Asiulkaa_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-03-22, 14:54   #4
Anabella43
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 156

Wejd w dzia o piel璕nacji w這s闚 tam znajdziesz pe軟o wiedzy na temat suchych i zniszczonych w這s闚 i nie tylko. Dodatkowo poczytaj o olejowaniu, domowych maseczkach na wlosy i innych polecanych odzywkach i maskach przez Wiza瘸nki.
Stary 2012-03-22, 14:57   #5
Kinia_F
BAN sta造

Wiadomo軼i: 321
Wpisy w blogu: 6

Asiulka a czy tran w p造nie pomaga na w這sy? ja te mam bardzo zniszczone wlosy. Ostatnio staram si ich nie suszy i nie prostowa. Chodze caly czas w spi皻ych, ale moje w這sy wygl康aj tragicznie. S przesyszone, polamane i stercz帷e na wszystkie strony. Nie s proste, ani krecone, takie siano. Bior witaminy, stosuj maseczki i od篡wki i nic. Dodam, 瞠 d逝go rozjasnia豉m w這sy robi豉m pasemka, ale od p馧 roku farbuj na br您owo.
Kinia_F jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-03-22, 16:55   #6
monak89
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 391

Cytat:
Napisane przez svietka Poka wiadomo嗆
Witam. Mam 20 lat, w這sy farbuj od 7. Przed farbowaniem by造 d逝gie w kolorze jasny blond. Aktualnie przesz造 trwa陰, farbowanie, rozja郾ianie (8 rozja郾iaczy w ci庵u jednego dnia 瞠by zej嗆 z br您u na blond, po tygodniu farbowanie na czarno), suszenie suszark, prostownica. Aktualnie s do lekko za po這w szyi, kolor br您 jaki wyblakni皻y. Nie chce ju farbowa. Nie chce prostowa i nie chce suszy ich suszark. Chce 瞠by zn闚 by造 tak zdrowe jak kiedy. Powinnam je 軼i望 ale boje si bo jestem raczej grub osob co prawda odchudzam si i d捫 do zdrowej figury ale sam fakt kr鏒kich w這s闚 przy mojej pulchnej twarzy mnie przera瘸, w ko鎍u ci篹ko teraz by這by je ukry pod czapk. Prosz dorad嬈ie mi co..
cofn望 si w czasie i pomy郵e
w徠ki o suchych i zniszczonych w這sach :http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=209955
5 cz窷 w徠ku o olejowaniu, na pierwszej stronie jest link do pigu趾i :http://wizaz.pl/forum/showthread.php...8#post33080508
olejek himalaya - .

s這dkie migda造 - end.
oliwka hipp - end.

dro盥瞠-tran-seboradin
hh 220'
monak89 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-03-22, 17:40   #7
Ania09121983
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 751

poszukaj na forum
jest mn鏀two temat闚 o zniszczonych w這sach
ja moge polecic oleje oleje i jeszcze raz oleje...moje w這sy sa baaardzo zadowolone
a bardzo zniszczone ko鎍闚ki radz poprostu ciachn望

"Im bardziej Puchatek zagl康a do 鈔odka, tym bardziej Prosiaczka tam nie by這".
Ania09121983 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-03-23, 11:46   #8
the rock
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 16 177
GG do the rock

Cytat:
Napisane przez Nadym Poka wiadomo嗆
Dziwi si, 瞠 kto podj掖 si rozja郾iania Twoich w這s闚 8 razy, tym bardziej po trwa貫j... Z natury jak przypuszczam masz do軼 cienkie w這ski. Ja bym zasugerowa 3 rozwi您ania. Albo keratynowe prostowanie globalkeratin, albo zabiegi L'oreal FiberCeutic (wype軟ia ubytki we w這sie) robi si go w salonach, a w domu piel璕nuje si mask. Jeszcze masz kerastase Ciment k徙iel i od篡wk, komlet ich kosztuje ok 200 z. L'oreal zabieg 40 z plus ci璚ie czy modelowanie, a maska do niego ko這 60 z. Zabiego i powtarzasz gdy poczujesz, 瞠 jeszcze trzeba. A globalkeratin to wydatek rz璠u 350-400 z. Albo ci璚ie...
Co czuj, 瞠 to by豉 cha逝pnicza robota

regeneruj w這sy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-03-23, 13:51   #9
Fuzukatsu
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 471

Nic z tym nie zrobisz, nawet oleje nie pomog, tylko ci璚ie.

Uda si!

"Ko軼i馧 to korporacja, a krzy to tylko logo"

Fuzukatsu jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-03-23, 17:47   #10
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 457

8 razy rozjasniane

Edytowane przez xXxKYLIExXx
Czas edycji: 2012-03-23 o 17:50
xXxKYLIExXx jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-03-23, 21:31   #11
Meadow
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow

ciekawi mnie po co 8 razy... ja rozja郾ia豉m w這sy kole瘸nce kt鏎a 3 lata nosi豉 czarne i starczy造 2 rozja郾iania (z czego drugie tylko na ko鎍闚ki) na jasny blond... musia豉 chyba co na prawd s豉bego u篡
i te jestem za odpowiedzi: 軼i望, bo niestety mia豉m "przyjemno嗆" nosi zniszczone w這sy kiedy i wiem, 瞠 to najlepsze wyj軼ie, a na pewno jak捷 fajn fryzurk si da dobra

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2012-03-23 o 21:35
Meadow jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-03-24, 08:47   #12
svietka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 22

軼ie豉m je. s kr鏒kie 6-7 cm ale w tych miejscach ju du穎 zdrowsze od tych co posz造 do 軼i璚ia. odrosn, wi璚 przesta豉m si przejmowa. teraz tylko byle o nie zadba. dzi瘯i
svietka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-03-24, 16:10   #13
Panna_Natalia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 50

Zainwestuj w jakie sumplementy i maski, teraz to ju tylko odpowiednia piel璕nacja Ci pozosta豉. Z opisu wygl康a, 瞠 przesz造 przez ma造 horror...
Panna_Natalia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-03-27, 07:58   #14
jpatala
BAN sta造

Wiadomo軼i: 67

A mo瞠 zamiast suplement闚 wypr鏏ujesz picie dro盥篡 http://kobietapisze.pl/pijane-drozdzami/2012/02/20/ Podobno daj 鈍ietne efekty. Jaki czas temu dziewczyny na forum te o tym pisa造.
jpatala jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-06-06, 12:01   #15
agnieszka2991
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Thumbs up Dot.: BARDZO zniszczone w這sy! Potrzebna pomoc.

Witam, sama mia豉m w這sy zniszczone i by造 w stanie tragicznym, nie jeden raz rozja郾ia豉m, farbowa豉m na r騜ne intensywne kolory ale niestety zawsze farbami sklepowymi. Ale znalaz豉m kilka sprawdzonych sposob闚 瞠by to zmieni- po pierwsze przesta豉m kupowa farby w sklepach drogeriach itp- a zacz窸am w hurtowni fryzjerskiej, o dziwo bardzo poprawi豉 si ich kondycja. W taki sam spos鏏 post徙i豉m z od篡wkami i szamponami, co prawda nie s one najta雟ze ale naprawd warto- moim zdaniem na moje w這sy pomog造 od篡wki i maseczki z elgon-a, kt鏎e zmi瘯czaj w這sy i po pierwszym u篡ciu ju s niesamowicie delikatne, g豉dkie i co najwa積iejsze nie pl帷z co zdarza si przy suchych i zniszczonych w這sach. Stosuje r闚nie szampon ry穎wy kt鏎y nawil瘸 w這sy, oczywi軼ie stosuje r闚nie jedwab i kreatyn - i naprawd polecam tak zmian
agnieszka2991 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-06-06, 17:52   #16
Lana Del Rey
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 637

Ja bym postawi豉 na olejowanie w這s闚, bardzo tre軼iwe maski i mega intensywn ochron tych w這s闚. Po jednym rozja郾ianiu s zniszczone, a co dopiero osiem...
Lana Del Rey jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-06-06, 23:24   #17
Lavanja
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 162

nie rozumiem wielkiego oburzenia niektorych dziewczyn o rozjasnianie wlosow. czy chociaz wykonujecie ten zabieg na codzien? fajnie by bylo jakby w praktyce zawsze sprawdzalo sie 2 razy sciagniecie koloru aby miec jasny blond az dziwne... czasem aby zejsc z czarnego potrzeba czasu i kilku zabiegow rozjasniajacych ale co prawda to prawda 8 to juz chyba rekord ;D

mysle ze byla to zabawa domowa lub na jakis praktykach fryzjerskich, najtanszym rozjasniaczem. rowniez tak kombinowalam. mialam platynowo-zolte siano rowniez po trwalej i sciaganiu koloru. wlosy wiadomo byly do sciecia, wygladaly okropnie ale poki nie odrosly mi moje uzywalam kosmetykow ktore chociaz poprawia ich wyglad, czyli jakies silikonowe nablyszczajace bomby, z nimi juz sie nic nie dalo zrobic, wiedzialm ze je zetne jak moje podrosna wiec skupilam sie na dbaniu o skalp i na odzywianiu od srodka. pamietam ze mialam wtedy manie na waxa do wlosow blond mysle ze duzo mi dal, wlosy po pol roku zaczely jakos wygladac (te rozjasniane) i nawet nie musialam ich calych scinac

naprawde proponuje skupic sie na skorze glowy, bo 8 razy rozjasniacz na skorze to juz zapewne wypalone mieszki, jak nie zaraz to lada chwila pewnie wlosy poleca garsciami

edit: mhm fajnie ze ten watek byl zalozony rok temu w sumie ciekawe jak tam wloski tej dziewczny

Mioduje, olejuje, nie prostuje ! Krece papiloty bo suszarka to klopoty

Edytowane przez Lavanja
Czas edycji: 2013-06-06 o 23:35
Lavanja jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum Piel璕nacja w這s闚

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:01.