Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > Fryzury - Pytania do fryzjerki > Piel璕nacja w這s闚

Notka

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2012-03-22, 13:24   #1
svietka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 22
BARDZO zniszczone w這sy! Potrzebna pomoc.

Witam. Mam 20 lat, w這sy farbuj od 7. Przed farbowaniem by造 d逝gie w kolorze jasny blond. Aktualnie przesz造 trwa陰, farbowanie, rozja郾ianie (8 rozja郾iaczy w ci庵u jednego dnia 瞠by zej嗆 z br您u na blond, po tygodniu farbowanie na czarno), suszenie suszark, prostownica. Aktualnie s do lekko za po這w szyi, kolor br您 jaki wyblakni皻y. Nie chce ju farbowa. Nie chce prostowa i nie chce suszy ich suszark. Chce 瞠by zn闚 by造 tak zdrowe jak kiedy. Powinnam je 軼i望 ale boje si bo jestem raczej grub osob co prawda odchudzam si i d捫 do zdrowej figury ale sam fakt kr鏒kich w這s闚 przy mojej pulchnej twarzy mnie przera瘸, w ko鎍u ci篹ko teraz by這by je ukry pod czapk. Prosz dorad嬈ie mi co..

Waga pocz徠kowa: 95 kg
Waga obecna: 91,7 kg
Cel #1: 89 kg ....

Dam rad !
svietka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-03-22, 14:23   #2
Nadym
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7
Dot.: BARDZO zniszczone w這sy! Potrzebna pomoc.

Dziwi si, 瞠 kto podj掖 si rozja郾iania Twoich w這s闚 8 razy, tym bardziej po trwa貫j... Z natury jak przypuszczam masz do軼 cienkie w這ski. Ja bym zasugerowa 3 rozwi您ania. Albo keratynowe prostowanie globalkeratin, albo zabiegi L'oreal FiberCeutic (wype軟ia ubytki we w這sie) robi si go w salonach, a w domu piel璕nuje si mask. Jeszcze masz kerastase Ciment k徙iel i od篡wk, komlet ich kosztuje ok 200 z. L'oreal zabieg 40 z plus ci璚ie czy modelowanie, a maska do niego ko這 60 z. Zabiego i powtarzasz gdy poczujesz, 瞠 jeszcze trzeba. A globalkeratin to wydatek rz璠u 350-400 z. Albo ci璚ie...
Nadym jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-03-22, 15:43   #3
Asiulkaa_
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 112

Najlepiej bylo by je sciac...Jesli sa przepalone ,rozjasiane to juz nic z nimi nie zrobisz. zacznij je wzmacniac od zewnatrzwitaminy,skrzyp ,itp ... Ja mam tak samo jak ty . I zapuszczam zeby w cholere odroslo to siano;p
Asiulkaa_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-03-22, 15:54   #4
Anabella43
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 154

Wejd w dzia o piel璕nacji w這s闚 tam znajdziesz pe軟o wiedzy na temat suchych i zniszczonych w這s闚 i nie tylko. Dodatkowo poczytaj o olejowaniu, domowych maseczkach na wlosy i innych polecanych odzywkach i maskach przez Wiza瘸nki.
Stary 2012-03-22, 15:57   #5
Kinia_F
BAN sta造

Wiadomo軼i: 321
Wpisy w blogu: 6

Asiulka a czy tran w p造nie pomaga na w這sy? ja te mam bardzo zniszczone wlosy. Ostatnio staram si ich nie suszy i nie prostowa. Chodze caly czas w spi皻ych, ale moje w這sy wygl康aj tragicznie. S przesyszone, polamane i stercz帷e na wszystkie strony. Nie s proste, ani krecone, takie siano. Bior witaminy, stosuj maseczki i od篡wki i nic. Dodam, 瞠 d逝go rozjasnia豉m w這sy robi豉m pasemka, ale od p馧 roku farbuj na br您owo.
Kinia_F jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-03-22, 17:55   #6
monak89
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 391

Cytat:
Napisane przez svietka Poka wiadomo嗆
Witam. Mam 20 lat, w這sy farbuj od 7. Przed farbowaniem by造 d逝gie w kolorze jasny blond. Aktualnie przesz造 trwa陰, farbowanie, rozja郾ianie (8 rozja郾iaczy w ci庵u jednego dnia 瞠by zej嗆 z br您u na blond, po tygodniu farbowanie na czarno), suszenie suszark, prostownica. Aktualnie s do lekko za po這w szyi, kolor br您 jaki wyblakni皻y. Nie chce ju farbowa. Nie chce prostowa i nie chce suszy ich suszark. Chce 瞠by zn闚 by造 tak zdrowe jak kiedy. Powinnam je 軼i望 ale boje si bo jestem raczej grub osob co prawda odchudzam si i d捫 do zdrowej figury ale sam fakt kr鏒kich w這s闚 przy mojej pulchnej twarzy mnie przera瘸, w ko鎍u ci篹ko teraz by這by je ukry pod czapk. Prosz dorad嬈ie mi co..
cofn望 si w czasie i pomy郵e
w徠ki o suchych i zniszczonych w這sach :http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=209955
5 cz窷 w徠ku o olejowaniu, na pierwszej stronie jest link do pigu趾i :http://wizaz.pl/forum/showthread.php...8#post33080508
olejek himalaya - .

s這dkie migda造 - end.
oliwka hipp - end.

dro盥瞠-tran-seboradin
hh 220'
monak89 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-03-22, 18:40   #7
Ania09121983
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 751

poszukaj na forum
jest mn鏀two temat闚 o zniszczonych w這sach
ja moge polecic oleje oleje i jeszcze raz oleje...moje w這sy sa baaardzo zadowolone
a bardzo zniszczone ko鎍闚ki radz poprostu ciachn望

"Im bardziej Puchatek zagl康a do 鈔odka, tym bardziej Prosiaczka tam nie by這".
Ania09121983 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-03-23, 12:46   #8
the rock
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 15 431
Smaczny profil the rock
Smaczne przepisy1
GG do the rock

Cytat:
Napisane przez Nadym Poka wiadomo嗆
Dziwi si, 瞠 kto podj掖 si rozja郾iania Twoich w這s闚 8 razy, tym bardziej po trwa貫j... Z natury jak przypuszczam masz do軼 cienkie w這ski. Ja bym zasugerowa 3 rozwi您ania. Albo keratynowe prostowanie globalkeratin, albo zabiegi L'oreal FiberCeutic (wype軟ia ubytki we w這sie) robi si go w salonach, a w domu piel璕nuje si mask. Jeszcze masz kerastase Ciment k徙iel i od篡wk, komlet ich kosztuje ok 200 z. L'oreal zabieg 40 z plus ci璚ie czy modelowanie, a maska do niego ko這 60 z. Zabiego i powtarzasz gdy poczujesz, 瞠 jeszcze trzeba. A globalkeratin to wydatek rz璠u 350-400 z. Albo ci璚ie...
Co czuj, 瞠 to by豉 cha逝pnicza robota

regeneruj w這sy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest teraz online   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-03-23, 14:51   #9
Fuzukatsu
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 423

Nic z tym nie zrobisz, nawet oleje nie pomog, tylko ci璚ie.

Uda si!

"Ko軼i馧 to korporacja, a krzy to tylko logo"

Fuzukatsu jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-03-23, 18:47   #10
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 457

8 razy rozjasniane

Edytowane przez xXxKYLIExXx
Czas edycji: 2012-03-23 o 18:50
xXxKYLIExXx jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-03-23, 22:31   #11
Meadow
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 273
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow

ciekawi mnie po co 8 razy... ja rozja郾ia豉m w這sy kole瘸nce kt鏎a 3 lata nosi豉 czarne i starczy造 2 rozja郾iania (z czego drugie tylko na ko鎍闚ki) na jasny blond... musia豉 chyba co na prawd s豉bego u篡
i te jestem za odpowiedzi: 軼i望, bo niestety mia豉m "przyjemno嗆" nosi zniszczone w這sy kiedy i wiem, 瞠 to najlepsze wyj軼ie, a na pewno jak捷 fajn fryzurk si da dobra

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2012-03-23 o 22:35
Meadow jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-03-24, 09:47   #12
svietka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 22

軼ie豉m je. s kr鏒kie 6-7 cm ale w tych miejscach ju du穎 zdrowsze od tych co posz造 do 軼i璚ia. odrosn, wi璚 przesta豉m si przejmowa. teraz tylko byle o nie zadba. dzi瘯i
svietka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-03-24, 17:10   #13
Panna_Natalia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 50

Zainwestuj w jakie sumplementy i maski, teraz to ju tylko odpowiednia piel璕nacja Ci pozosta豉. Z opisu wygl康a, 瞠 przesz造 przez ma造 horror...
Panna_Natalia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-03-27, 08:58   #14
jpatala
BAN sta造

Wiadomo軼i: 67

A mo瞠 zamiast suplement闚 wypr鏏ujesz picie dro盥篡 http://kobietapisze.pl/pijane-drozdzami/2012/02/20/ Podobno daj 鈍ietne efekty. Jaki czas temu dziewczyny na forum te o tym pisa造.
jpatala jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-06-06, 13:01   #15
agnieszka2991
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Thumbs up Dot.: BARDZO zniszczone w這sy! Potrzebna pomoc.

Witam, sama mia豉m w這sy zniszczone i by造 w stanie tragicznym, nie jeden raz rozja郾ia豉m, farbowa豉m na r騜ne intensywne kolory ale niestety zawsze farbami sklepowymi. Ale znalaz豉m kilka sprawdzonych sposob闚 瞠by to zmieni- po pierwsze przesta豉m kupowa farby w sklepach drogeriach itp- a zacz窸am w hurtowni fryzjerskiej, o dziwo bardzo poprawi豉 si ich kondycja. W taki sam spos鏏 post徙i豉m z od篡wkami i szamponami, co prawda nie s one najta雟ze ale naprawd warto- moim zdaniem na moje w這sy pomog造 od篡wki i maseczki z elgon-a, kt鏎e zmi瘯czaj w這sy i po pierwszym u篡ciu ju s niesamowicie delikatne, g豉dkie i co najwa積iejsze nie pl帷z co zdarza si przy suchych i zniszczonych w這sach. Stosuje r闚nie szampon ry穎wy kt鏎y nawil瘸 w這sy, oczywi軼ie stosuje r闚nie jedwab i kreatyn - i naprawd polecam tak zmian
agnieszka2991 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-06-06, 18:52   #16
Lana Del Rey
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 591

Ja bym postawi豉 na olejowanie w這s闚, bardzo tre軼iwe maski i mega intensywn ochron tych w這s闚. Po jednym rozja郾ianiu s zniszczone, a co dopiero osiem...
Lana Del Rey jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-06-07, 00:24   #17
Lavanja
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 162

nie rozumiem wielkiego oburzenia niektorych dziewczyn o rozjasnianie wlosow. czy chociaz wykonujecie ten zabieg na codzien? fajnie by bylo jakby w praktyce zawsze sprawdzalo sie 2 razy sciagniecie koloru aby miec jasny blond az dziwne... czasem aby zejsc z czarnego potrzeba czasu i kilku zabiegow rozjasniajacych ale co prawda to prawda 8 to juz chyba rekord ;D

mysle ze byla to zabawa domowa lub na jakis praktykach fryzjerskich, najtanszym rozjasniaczem. rowniez tak kombinowalam. mialam platynowo-zolte siano rowniez po trwalej i sciaganiu koloru. wlosy wiadomo byly do sciecia, wygladaly okropnie ale poki nie odrosly mi moje uzywalam kosmetykow ktore chociaz poprawia ich wyglad, czyli jakies silikonowe nablyszczajace bomby, z nimi juz sie nic nie dalo zrobic, wiedzialm ze je zetne jak moje podrosna wiec skupilam sie na dbaniu o skalp i na odzywianiu od srodka. pamietam ze mialam wtedy manie na waxa do wlosow blond mysle ze duzo mi dal, wlosy po pol roku zaczely jakos wygladac (te rozjasniane) i nawet nie musialam ich calych scinac

naprawde proponuje skupic sie na skorze glowy, bo 8 razy rozjasniacz na skorze to juz zapewne wypalone mieszki, jak nie zaraz to lada chwila pewnie wlosy poleca garsciami

edit: mhm fajnie ze ten watek byl zalozony rok temu w sumie ciekawe jak tam wloski tej dziewczny

Mioduje, olejuje, nie prostuje ! Krece papiloty bo suszarka to klopoty

Edytowane przez Lavanja
Czas edycji: 2013-06-07 o 00:35
Lavanja jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum Piel璕nacja w這s闚

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:55.

Wizaz.pl - Polityka poufno軼i - Warunki dost瘼u - G鏎a