Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-03-22, 21:44   #1
kaska2pl
Raczkowanie

usuwanie rzes 1:1 w domu

Witam,
czy mozna usunac rzesy przedluzone metoda 1:1 w domu???
wyczytalam, ze mozna probowac wazelina,oliwka,olejkiem rycynowym, ale to tyczylo sie rzes jednodniowych, albo 1:1 ale kilku,''resztek''...a ja mam ich sporo...

mam doklejone miejscami 1:2...w sensie dwie moje jedna sztuczna...albo rzesy sztuczne sklejone sa po 2 lub 3... a wiec po tym mozna stwierdzic, ze sa zle zalozone...?;/ale dziwne jest to, ze na 1 rzut oka wygladaja ok nie sa jakims tzw glutem itp...tylko jak zaczelam przy nich''dlubac'' i sie im przygladac to zobczylam te ''bledy''...

rozmawialam z kilkoma kolezankami(kazda przedluza gdzie indziej)i kazd z nich powiedziala, ze zdaza sie im tez, ze sa sklejone ze soba...wiec nie wiem czy teraz wiekszosc ''stylistek'' robi to byle jak czy co...

wiem, ze najlepiej isc do stylistki i usunac rzesy specjalnym plynem, ale w tej chwili nie mam za bardzo kasy, a za zdjecie powiedzono mi 40zl...wiec chce sie dowiedziec czy mozna zrobic to samemujesli mozna to wole zrobic to sama...wiadome

ale nie wiem czy olejek czy oliwka jest w stanie rozupuscic ten klej z tylu rzes...

Edytowane przez kaska2pl
Czas edycji: 2012-03-22 o 21:46
kaska2pl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-23, 23:32   #2
MaLoS
Przyczajenie

Dot.: usuwanie rzes 1:1 w domu

ja sobie usunelam sama... nie jest to moze za przyjemne i trzeba sie do tego zabrac z wielka cierpliwoscia, pod zadnym pozorem nie na sile

Naloz sobie wacikiem duzo mleczka kosmetycznego na oczy i posiedz chwilke z tym, a pozniej sprobuj delikatnie wacikiem przecierac oczy ale z gory na dol, nie na boki ani od dolu.. powinny juz jakies sie "zsunąć", musisz powtarzac zabieg kilka razy, nakladasz mleczko, czekasz, przecierasz nawet sobie tak z 20 minut poczekaj z tymi upackanymi oczami a jak to nie pomoze, to na noc naloz sobie oliwe z oliwek wacikiem na rzesy i sprobuj rano

Zmiany? Zawsze na lepsze
MaLoS jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
przedluzanie rzes, usuwanie rzes

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości