Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-12, 15:24   #3961
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
nie lubię kotów mam alergię na ich sierść
a to nie wiedzialam
szkoda, bo sa bardzo milusie
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 15:25   #3962
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny melduje,że żyję

Ostatnio mam mało czasu na wizaż, kilometrowe odrosty i siedzę w książkach
Ale dzwonili do mnie przed chwilą z uczelni,że praca przeszła pozytywnie antyplagiat 27 czerwca obrona
A no i będę miała pieska nasza rodzinna Zuźka wczoraj się oszczeniła i urodziła jednego szczeniaczka przeżyliśmy szok,bo nikt nie wiedział,że jest w ciąży, nawet nie miała z kim, ale TŻta siostra się przyznała,że raz jej uciekła podczas cieczki

Caskada ja tak jak radzi Bunny poszłabym w kierunku złotego blondu u Ciebie ślicznie by to wygladało z Twoimi oczkami

u mnie też się rozlało
o bedziesz kolejna zapsiona z naszego watku

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
heeej w końcu jesteś!

zazdroszczę pieska
moja mama mi powiedziała, że jak znajdę gdzieś samotnego pieska, błąkającego się po dworze i go przyprowadzę do domu to zostanie z nami na zawsze, więc sobie wyobrażacie co teraz robię za każdym razem , kiedy wychodzę na miasto rozglądam się za samotnymi psami ale ostatnio wpadłam na pomysł, żeby pojechać do schroniska i jakiegoś do domu przyprowadzić, będzie podobnie tyle że wyrzuty sumienia mnie zjedzą, że okłamałam mamę
ja to mam problemy, Boże a tak ogólnie to najbardziej chciałabym znaleźć buldoga francuskiego ale z kundelka też się będę cieszyć
kitka to ty sie jeszcze zastanawiasz? ja bym dawno pedzila do schronu albo jakiejs weterynarii- tam jest pelno ogloszen ludzi ze oddadza pieski co sie dopiero wyszczenily... bo wiadomo jak ludzie pilnuja suk podczas cieczek
a mamie kiedys powiesz prawde jak juz pokocha nowego domownika

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
wiesz,że ja też tak robiłam już od dawna marzyłam o piesku, znalazłam nawet chihuhue na allegro, ustawiłam jej zdjęcie na pulpicie i chciałam po nią jechać o tą dokładnie http://allegro.pl/chihuahua-z-rodowo...396926219.html TŻtowi codziennie marudziłam a tu psikus piesek się urodził tylko teraz sobie poczekam z 2 miesiące ale będę codziennie do niego jeździć chociaż na chwilkę!
slodki chiua ale dla mnie taki pierdek- balabym sie ze jak w nocy przyjdzie do lozka to go ja albo tz zagnieciemy niechcacy

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
aaaaaaaaaa jaka ciułała!!! chcę ją

a TŻ mi powiedział, że jak wezmę teraz małego pieska, a później postawimy dom i kupimy dużego psa to nie będzie faworyzacji - mój mały pierdziel też będzie mieszkał w budzie na dworze powiedziałam, że już wolę jego dużego bydlaka trzymać w domu niż takiego małego pierdka wygnać na dwór
bo mój TŻ uważa, że pies to powinien być duży, a nie taki... chomik
jacha- twoj pierdek by spal z wami w lozku a jego psisko pilnowalo dworu

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
zartuje
ale nie powaznie, ja osobiscie bylam prerazona tym co widze na szczotce ale dzieki Ci dobra kobieto, ze przywrocilas mnie do stabilizacji emocjonalnej


jak chcesz moge Ci kota podeslac
do wyboru do koloru
jak umyje wlosy i sie uczesze to ci wstawie mojego koltuna ze szczotki ok? ale to za kilka dni bo wczoraj mylam...
jak ma cie to uspokoic w zupelnosci
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 15:27   #3963
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
a to nie wiedzialam
szkoda, bo sa bardzo milusie
milusie sa i bardzo bym chciala jeszcze kotka bo z kotami wychowana jestem... ale moj tz tez ma bardzo silna alergie i jak jestesmy u mojej mamy to przezywa katusze, wiec nie mam serca... wystarczy ze go do krolika i psa przyzwyczailam, no i chomikow po drodze bo jak go poznalam to mial alergie na kazda siersc ale przeszlo mu z czasem, na koty zostalo.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 15:28   #3964
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
a to nie wiedzialam
szkoda, bo sa bardzo milusie
niektóre tak, ale raczej mam kiepskie wspomnienia ze starć z kotami chyba mnie nie lubią, bo większość mnie atakuje i rzuca się na mnie z pazurami
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
kitka to ty sie jeszcze zastanawiasz? ja bym dawno pedzila do schronu albo jakiejs weterynarii- tam jest pelno ogloszen ludzi ze oddadza pieski co sie dopiero wyszczenily... bo wiadomo jak ludzie pilnuja suk podczas cieczek
a mamie kiedys powiesz prawde jak juz pokocha nowego domownika

jacha- twoj pierdek by spal z wami w lozku a jego psisko pilnowalo dworu
zastanawiam się, bo później nie chciałabym aby piesek siedział sam w domu i umierał z samotności
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 15:39   #3965
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
o bedziesz kolejna zapsiona z naszego watku


kitka to ty sie jeszcze zastanawiasz? ja bym dawno pedzila do schronu albo jakiejs weterynarii- tam jest pelno ogloszen ludzi ze oddadza pieski co sie dopiero wyszczenily... bo wiadomo jak ludzie pilnuja suk podczas cieczek
a mamie kiedys powiesz prawde jak juz pokocha nowego domownika


slodki chiua ale dla mnie taki pierdek- balabym sie ze jak w nocy przyjdzie do lozka to go ja albo tz zagnieciemy niechcacy


jacha- twoj pierdek by spal z wami w lozku a jego psisko pilnowalo dworu


jak umyje wlosy i sie uczesze to ci wstawie mojego koltuna ze szczotki ok? ale to za kilka dni bo wczoraj mylam...
jak ma cie to uspokoic w zupelnosci
jak mozesz to pokaz
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
milusie sa i bardzo bym chciala jeszcze kotka bo z kotami wychowana jestem... ale moj tz tez ma bardzo silna alergie i jak jestesmy u mojej mamy to przezywa katusze, wiec nie mam serca... wystarczy ze go do krolika i psa przyzwyczailam, no i chomikow po drodze bo jak go poznalam to mial alergie na kazda siersc ale przeszlo mu z czasem, na koty zostalo.
ja mam dwa teraz w domu i jednego dochodnego jak go glod przycisnie,
to wpada do domu, nazre sie i na kotki z powrotem

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
niektóre tak, ale raczej mam kiepskie wspomnienia ze starć z kotami chyba mnie nie lubią, bo większość mnie atakuje i rzuca się na mnie z pazurami

zastanawiam się, bo później nie chciałabym aby piesek siedział sam w domu i umierał z samotności
mojego tż sasiadzi maja takiego psa co zle znosi samotnosc
wyje caly dzien od momentu wyjscia do pracy, az do ich powrotu
no koszmar czasem jest
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 15:46   #3966
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
niektóre tak, ale raczej mam kiepskie wspomnienia ze starć z kotami chyba mnie nie lubią, bo większość mnie atakuje i rzuca się na mnie z pazurami

zastanawiam się, bo później nie chciałabym aby piesek siedział sam w domu i umierał z samotności
bedzie z toba podrozowal jak moja lola- na kazdy weekend ze mna i tz jezdzi na imprezy, nad jezioro, do rodzinnego domu itp.
do tego wyjscia z psem do sklepu- pies grzecznie czeka pod sklepem a ile ma atrakcji- nowe rece czesto go glaszcza, mnostwo dzieci, inne pieski...itp.! dzis moja lola czekala na mnie pod cerfurem jakies 1,5h i nie wygladala na znudzona gdy wyszlam
jedyny czas samotnosci to jakbys byla w pracy czy na uczelni- ale pies ktory wie ze wrocisz grzecznie czeka- zostawiasz mu zabawki, kosci do gryzienia i gdy widzisz radosc z twojego powrotu do domu to masz lzy w oczach i czujesz ze powroty do domu jeszcze nigdy nie byly tak mile... to niezapomniana chwila.
najgorsze jest pierwsze kilka razy by psa nauczyc ze ma czekac az wrocisz np. moja lola od razu pod sklepem ladnie czekala, nigdy nie wyla nie robila wiochy, ale znow w domu sama nie chciala zostawac...wyla kilkanascie minut po trzasnieciu drzwiami i robila sajgon
az do chwili gdy nauczylam ja ze zostaje w lazience zamknieta i ona teraz juz sama do niej idzie gdy mowie- lola wychodze i kladzie sie spac obok pralki i czeka az ja czy tz wrocimy.
a potem radocha i pieszczoty z powrotu

jak wiesz ze nie bedziesz miec za wiele czasu czy czesto bylby sam, to lepiej bierz starszego psiaka takiego kolor 2 lat, bo szczenie trzeba wychowywac bo potem klopoty i szczenie naprawde wiele uwagi potrzebuje- pisze z moich doswiadczen.
a dzis 2 letnia lola jest idealem, i czasem zapominam ze mam psa w ogole spi jakies 1/3 do 2/3 doby na kanapie, ale na spacerze czy na dworze- istny diabel
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 17:05   #3967
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

kitka
jak chcesz miec pieska w jakims typie np buldozka czy innego to popatrz u siebie w regionie po roznych organizacjach czy stronkach z psami na roznych psich forach sa ogloszenia , bo czasami wlasciele maja do oddania psa w jakims typie a nie jest rodowodowy z papierami bo np cos tam sie nie zgadza ..;i wtedy takie pieski czy pieska oddaja a nie sprzedaja..
moi znajomi tutaj ostatnio tez wzieli pieska 4 letniego w typie west white terier czyli ten bialy maly kudlaty z ta roznica ze bez papieru czyli rodowodu piesek...mozna miec czasem "rasowego" tylko trzeba poszukac ...
kundelki tez sa slodkie wszystko zalezy co chcesz miec ja mialam cale zycie kundelki wiec chcialam swojego miec innego

a jak juz bedziesz miec pieska to czeka cie i tak duzo pracypamietam swoje meki i nadal nie jest latwo ale tak jak mowi bunny zabieramy swojego D wszedzie gdzie tylko mozemy , z tym ze nasz pies uwielbia siedziec w samochodzie i obserowowac wszystko ,wiec nam sprawe w wielu wyjazdach ulatwia

a jesli chcesz wziasc jakiegos rasowego to najpierw dowiedz sie o danej rasie co potrzebuje i czy mozesz sprostac tym wymogom bo czesto sie zdarza sie ludzie biora pieski z danej rasy a pozniej nie radza sobie z nimi bo okazalo sie ze pies skacze po chacie wyje i wszystko demoluje jak to czasami slychac na balkonach w PL psy wielkosci konia pozamykane na caly dzien w malym mieszkaniu albo male kurduple ktore szczekaja bo nie maja mozliwosci wybiegania sie tylko siedza zamkniete ciagle
kazda rasa ma inne predyspozycje i czego innego potrzebuje...
np nasz D potrzebuje duzo ruchu i sportu bo to nie pies kanapowyinaczej zamkniety bedzie niszczyl wszystkie rzeczy od kabli po buty czy meble o wyciu nie wspominajac
pies to decyzja na kilkanascie lat..


lece zaraz krecic wlosy i na mecz
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-12, 17:15   #3968
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

dziewczyny: Caskada i Bunny - dziękuję za rady, ale ja przecież miałam "dopiero" co psa, yorka, którego musieliśmy uśpić, opowiadałam Wam o tym więc wiem co to za obowiązek i jak się z psem obchodzić, nie jestem w tym taka ciemna nie wiem, może nie jestem jeszcze aż tak gotowa, aby przygarnąć albo kupić zwierzaka, dlatego tak z tym zwlekam
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 17:44   #3969
Muffaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Dziewczyny Pomocy.!

W skrócie opowiem Wam moją historię i bardzo was proszę o prady. Dlaczego tutaj piszę? Po kilkugodzinnej lekturze nie mam zielonego pojęcia gdzie mam to wrzucić...

Uwielbiam na sobie BLOND.! Z natury jestem niestety brunetką. Farbuje włoski od 5 lat. Zaczeło się od pasemek a skończyło na całych. Mianowicie, moje wlosy ostatnio przeszły multum zabiegów farbowania. Wyjechałam do Holandii (brak pieniążków na fryzjera) miałam miodowy kolorek, po pewnym czasie pojawił się odrost tak więc postanowiłam sama sobie to zrobić. Kupiłam dwie farby Syoss i Loreala cos w odcieniach jasnego blondu. 1 dnia zrobiłam Syossem, efekt.? Żółte. Drugiego fnia Lorealem, efekt.? Odrost dalej żółty, koncówki jaśniejsze. 3 dnia pożyczyłam od koleżanki Srebro - efekt.? Odrost dalej żółty tylko jaśniejszy, końcówki jasne. Hmm, pomyślałam sobie za krótko robiłam płukankę zrobiłam jeszcze raz, efekt.? NIEBIESKIE ((. 4 dnia pobiegłam do sklepu i kupiłam farbę w kolorze brązu (akcja rozgrywa się gdzieś 20-25 kwietnia). Wróciłam do Polski i znajomy namówił mnie na czarny. Oczywiście żałowałam ;((. (7-10maj). Załamana kolorem poprosiłam koleżankę (ucząca się fryzjerka) o pomoc. Nałożyła mi rozjaśniacz z Joanny - odrost plomienny ;d. koncówki ciemne, po czym farbę z Garniera koloru czekolady. (28maj). Nie podoba mi się w ogóle ;(.

Włosy mi się łamią - wykruszają. Są wysuszone.


Chcę blond. STANOWCZE TAK DLA BLONDU.! . ;(.
Kupiłam sobie juz farbę z Garniera taki platynowy blond. I teraz pytanie do Was moje drogie, co robić.?! Nie stać mnie na fryzjera . Kupis rozjaśniacz i potem nałożyć tą farbę.? Proszę pomóżcie ;(((((.


Poniżej pokażę Wam moje metamorfozy.

Muffaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 07:53   #3970
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

witam sie z kawka

jestem taka szczesliwa po wczorajszym meczu
serce podpowiadalo ze wygramy, rozum...wiadomo
ale jest naprawde dobrze
czy ja juz mowilam ze jak na kobiete to kocham piłkę
nas grali z cala para i w drugiej polowie Rosjanie padli kondycyjnie i to mnie cieszy,bo w koncu utarlismy im nosa i nie bede juz tacy pewni siebie na boisku
Bramka byla piekna...
Dobra wystarczy moich ekscytacji, bo nawet Tż ma mnie juz dosc, ale on kompletnie sie pilka nie interesuje

Zgrzeszylam wczoraj i znowu sie piwa ochlalam ale co tam...

Dziewczyny mozecie mi polecic jakos odżywke b/s?
Moja z Naturii z lnem i rumiankiem juz ducha wyzionela i musze kupic cos innego
W sumie mam jeszcze Gliss Kura z maslem shea ale ona jest za ciezka chyba na lato...
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 08:41   #3971
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

czesc
wczorajszzy mecz byl piekny i ciagle mamy szanse na dalej nigdy sie tak dobrze nie bawilam jak na meczu ze znajomymi

kurde totalnie nie mam czasu ostatnio na takie rzeczy jak prowadzenie bloga
czy mowilam juz wam ze czarno widze w tym roku pogode na lato
to masakra zeby wieczorem nie mozna bylo wyjsc na krotki rekaw i w odkrytych butachw czerwcu

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
dziewczyny: Caskada i Bunny - dziękuję za rady, ale ja przecież miałam "dopiero" co psa, yorka, którego musieliśmy uśpić, opowiadałam Wam o tym więc wiem co to za obowiązek i jak się z psem obchodzić, nie jestem w tym taka ciemna nie wiem, może nie jestem jeszcze aż tak gotowa, aby przygarnąć albo kupić zwierzaka, dlatego tak z tym zwlekam
noo iiii bardzo dobrze nie ma to jak odpowiedzialne podejscie do sprawy
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-13, 08:58   #3972
LolaBunny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Mam pytanie z serii 'a gdybym'

Gdybym połączyła Wellaton 10/0 z 9/0 lub 9/1?
Co to by wyszło....? (na średni blond)

albo wellaton 10/0 z 12/0?
Proporcja 1:1

nie wyjdzie żółto?
jakby któraś z Was znalazła na necie zdjęcie podobnego koloru po farbowaniu tymi mieszankami. Byłabym wdzięczna
LolaBunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 09:21   #3973
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

ja też się dobrze bawiłam podczas meczu darłam się jak szalona, na następny mecz kupię sobie wuwuzelę i będę pierdzieć wszystkim w domu nad uchem aż mnie wygonią

ale denerwowałam się bardzo, prawie cały mecz obejrzałam na stojąco

---------- Dopisano o 10:21 ---------- Poprzedni post napisano o 10:19 ----------

Cytat:
Napisane przez LolaBunny Pokaż wiadomość
Mam pytanie z serii 'a gdybym'

Gdybym połączyła Wellaton 10/0 z 9/0 lub 9/1?
Co to by wyszło....? (na średni blond)

albo wellaton 10/0 z 12/0?
Proporcja 1:1

nie wyjdzie żółto?
jakby któraś z Was znalazła na necie zdjęcie podobnego koloru po farbowaniu tymi mieszankami. Byłabym wdzięczna
ja się na tym nie znam, ale na blogu Bunny są całe posty poświęcone mieszaniu farb, poczytaj
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 09:45   #3974
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
witam sie z kawka

jestem taka szczesliwa po wczorajszym meczu
serce podpowiadalo ze wygramy, rozum...wiadomo
ale jest naprawde dobrze
czy ja juz mowilam ze jak na kobiete to kocham piłkę
nas grali z cala para i w drugiej polowie Rosjanie padli kondycyjnie i to mnie cieszy,bo w koncu utarlismy im nosa i nie bede juz tacy pewni siebie na boisku
Bramka byla piekna...
Dobra wystarczy moich ekscytacji, bo nawet Tż ma mnie juz dosc, ale on kompletnie sie pilka nie interesuje

Zgrzeszylam wczoraj i znowu sie piwa ochlalam ale co tam...

Dziewczyny mozecie mi polecic jakos odżywke b/s?
Moja z Naturii z lnem i rumiankiem juz ducha wyzionela i musze kupic cos innego
W sumie mam jeszcze Gliss Kura z maslem shea ale ona jest za ciezka chyba na lato...
dobra bedzie, przed sloncem ochroni tylko duzo nie psikaj

kto mnie nauczy obslugi facebooka jaka ja ciemna pojecia nie macie...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 09:49   #3975
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
dobra bedzie, przed sloncem ochroni tylko duzo nie psikaj

kto mnie nauczy obslugi facebooka jaka ja ciemna pojecia nie macie...
ale ja nie mam w mgielce tylko w kremie
bo w mgielkach nie lubie

ja Cie moge nauczyc
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 09:53   #3976
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

bunny odnosnie tych szamponetek to widzialam je u siebie w jednym ze sklepow polskich ...a jaki kolor moglabym wyprobowac? czy jaki numerek? to jak bede to rozejrze sie...
ja z fb nie pomoge , chociaz mam jakies tam konto fikcyjne zeby moc to i owo zobaczyc ale nie siedze tam...czasami wpadam zeby cos podejrzec
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 09:59   #3977
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
ale ja nie mam w mgielce tylko w kremie
bo w mgielkach nie lubie

ja Cie moge nauczyc
do czego jest os czasu? to to samo co profil?
czy jak pisze na tablicy to widza to wszyscy moi znajomi?
jak dodaje sie status- niektorzy maja zwiazek i komentuja sobie wzajemnie tzn dodaja np zdjecie do profilu drugiego- jak to mozliwe???

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
bunny odnosnie tych szamponetek to widzialam je u siebie w jednym ze sklepow polskich ...a jaki kolor moglabym wyprobowac? czy jaki numerek? to jak bede to rozejrze sie...
ja z fb nie pomoge , chociaz mam jakies tam konto fikcyjne zeby moc to i owo zobaczyc ale nie siedze tam...czasami wpadam zeby cos podejrzec
szukaj zlotego jasnego blondu najlepiej 9.3 lub 10.3.
ale jakby numerkow nie bylo to po prostu zlotego blondu.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 10:06   #3978
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
do czego jest os czasu? to to samo co profil?
czy jak pisze na tablicy to widza to wszyscy moi znajomi?
jak dodaje sie status- niektorzy maja zwiazek i komentuja sobie wzajemnie tzn dodaja np zdjecie do profilu drugiego- jak to mozliwe???


szukaj zlotego jasnego blondu najlepiej 9.3 lub 10.3.
ale jakby numerkow nie bylo to po prostu zlotego blondu.
a wiec tak....
Os czasu to jest to samo co twoj profil.
mozesz to wylaczyc za pomoca
http://www.timelineremove.com/
to co piszesz na tablicy moga zobaczyc wszyscy, badz tylko znajmomi a nawet nikt. jesli chcesz to zmienic to w poscie ktory piszesz na tablicy obok "opublikuj" masz jeszcze jedna ikonke z ptaszkiem do rozwiniecia i tam wybierasz status widocznosci postu.
zdjecia do czyjegos profilu mozesz dodadc wchodzac na jego profil--->tablice i tam wklejasz np. link z obrazkiem,artykulem czy innym takim. i to po chwili ukazuje sie nie w formie linku tylko obrazka.
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 10:16   #3979
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
a wiec tak....
Os czasu to jest to samo co twoj profil.
mozesz to wylaczyc za pomoca
http://www.timelineremove.com/
to co piszesz na tablicy moga zobaczyc wszyscy, badz tylko znajmomi a nawet nikt. jesli chcesz to zmienic to w poscie ktory piszesz na tablicy obok "opublikuj" masz jeszcze jedna ikonke z ptaszkiem do rozwiniecia i tam wybierasz status widocznosci postu.
zdjecia do czyjegos profilu mozesz dodadc wchodzac na jego profil--->tablice i tam wklejasz np. link z obrazkiem,artykulem czy innym takim. i to po chwili ukazuje sie nie w formie linku tylko obrazka.
kurde skomplikowane to...
bardziej niz nk
w wolnej chwili to rozszyfruje poki co lece na zakupy, bo tz chce ogorkowa
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-13, 10:19   #3980
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
kurde skomplikowane to...
bardziej niz nk
w wolnej chwili to rozszyfruje poki co lece na zakupy, bo tz chce ogorkowa
jak masz jeszcze jakies pytania to pisz smialo
ile bede mogla i umiala to Ci wytlumacze
ja teraz tez uciekam do babci
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 13:47   #3981
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

hurrrrrrrra zaliczyłam ćwiczenia z rachunkowości
jutro kolejne sesyjne starcie, tym razem egzamin z wykładu a w piątek kolejny ale jak zaliczę wszystko teraz to od przyszłego tygodnia mam już wakacje
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 14:08   #3982
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
hurrrrrrrra zaliczyłam ćwiczenia z rachunkowości
jutro kolejne sesyjne starcie, tym razem egzamin z wykładu a w piątek kolejny ale jak zaliczę wszystko teraz to od przyszłego tygodnia mam już wakacje
eeeee wiedzialam ,ze zdolna bestia jestes


ale sie najadlam az pekam...
kupilam sobie spodnice maxi i szpilki
zaraz jak znajde chwilke cykne fotki
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 14:29   #3983
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
eeeee wiedzialam ,ze zdolna bestia jestes


ale sie najadlam az pekam...
kupilam sobie spodnice maxi i szpilki
zaraz jak znajde chwilke cykne fotki

o maaaxi ciekawe jaka

a ja jestem pierdoła, zapomniałam zupełnie o dzisiejszej rocznicy ślubu rodziców nie mam prezentu to chociaż zabiorę ich na obiad do dobrej restauracji w sumie dobrze się składa, bo dzisiaj moja kolej na robienie obiadu

wklejam zdjęcie naprawionego obcasa, moim zdaniem szewc spisał się bardzo, biorąc pod uwagę fakt, jaką miałam dziurę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie1034.jpg (109,5 KB, 61 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2012-06-14 o 13:17 Powód: post pod postem
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 14:35   #3984
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
ladne wloski
a co sie z tż stalo? mam nadzieje ze wszystko bedzie ok
pożarliśmy się dzień przed Naszą rocznicą efekt był taki że całą rocznicę się na siebie boczyliśmy mijaliśmy jak powietrze i czułam się z tym fatalnie. Wieczorem pojechał do domu i już totalnie się załamałam. Na szczęście na następny dzień zaczęliśmy pisać wyjaśniliśmy sobie i jest ok w weekend się zobaczymy chyba.

Cytat:
Napisane przez aniolek99 Pokaż wiadomość
Ja wczoraj do 3 robiłam porzadki na kompie
Ja kupiłam cwiczenia Ewy w sieci, chyba 5 zł
,ale cwiczyłam tylko kilka razy nie miałam czasu.
Poza tym znowu jestem chora zaraziłam sie od mamy.
haha u mnie norma wszystko co mam zrobić zawsze robię po nocach.
Znalazłam Ewę na chomiku jak doładuję konto to sobie pobiorę współczuję że znowu się załatwiłaś.. mnie na szczęście już ta cała alergia przeszła. Biorę te tabletki syrop wypiłam cały i jak ręką odjął znów tż ma chyba grypę jelitową lekarz mu powiedział że normalne przeziębienie ale ten mówi że Mu ciągle niedobrze. Swoją drogą ja też od wczoraj gonię do toalety z tym że mnie męczy z drugiej strony nie wiem czy to wina mojego poniedziałkowego obżarstwa czy się coś zaczyna dziać - Oby nie!
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 15:05   #3985
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
hurrrrrrrra zaliczyłam ćwiczenia z rachunkowości
jutro kolejne sesyjne starcie, tym razem egzamin z wykładu a w piątek kolejny ale jak zaliczę wszystko teraz to od przyszłego tygodnia mam już wakacje
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
wklejam zdjęcie naprawionego obcasa, moim zdaniem szewc spisał się bardzo, biorąc pod uwagę fakt, jaką miałam dziurę
gratuluje
faktycznie ladnie bucika Ci zrobili
jak sie dobrze przyjrzeć to cos tam mozna zauważyć ale kto Ci bedzie na obcas patrzyl

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
eeeee wiedzialam ,ze zdolna bestia jestes


ale sie najadlam az pekam...
kupilam sobie spodnice maxi i szpilki
zaraz jak znajde chwilke cykne fotki
mi w glowie tez maxi siedzi
ale wszedzie widze taki w "cyganskim"stylu a ja takiej nie chce

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
pożarliśmy się dzień przed Naszą rocznicą efekt był taki że całą rocznicę się na siebie boczyliśmy mijaliśmy jak powietrze i czułam się z tym fatalnie. Wieczorem pojechał do domu i już totalnie się załamałam. Na szczęście na następny dzień zaczęliśmy pisać wyjaśniliśmy sobie i jest ok w weekend się zobaczymy chyba.



haha u mnie norma wszystko co mam zrobić zawsze robię po nocach.
Znalazłam Ewę na chomiku jak doładuję konto to sobie pobiorę współczuję że znowu się załatwiłaś.. mnie na szczęście już ta cała alergia przeszła. Biorę te tabletki syrop wypiłam cały i jak ręką odjął znów tż ma chyba grypę jelitową lekarz mu powiedział że normalne przeziębienie ale ten mówi że Mu ciągle niedobrze. Swoją drogą ja też od wczoraj gonię do toalety z tym że mnie męczy z drugiej strony nie wiem czy to wina mojego poniedziałkowego obżarstwa czy się coś zaczyna dziać - Oby nie!
grunt ze sobie wszystko wyjasniliscie
a ja juz chyba z 1,5 tyg z Ewa nie cwicze
znudzilo mnie to totalnie
i same cwiczenia przestaly sprawiac trudnosc i nie czulam satysfakcji z ich wykonywania
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 15:09   #3986
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Tak marudzicie na te ćwiczenia z Ewą że już sama nie wiem czy warto straszny leniuch ze mnie więc pewnie tez się tym szybko znudzę. Swoją drogą zaskakujące są te eksponowane na Ewy profilu rezultaty dziewczyn skoro to takie nużące po miesiącu widać już znaczną poprawę i wydawałoby się że musi to być strasznie wyczerpujące
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 15:21   #3987
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
gratuluje
faktycznie ladnie bucika Ci zrobili
jak sie dobrze przyjrzeć to cos tam mozna zauważyć ale kto Ci bedzie na obcas patrzyl
nikt normalny chyba nie będzie łaził za mną, z nosem w moim obcasie a jak chodzę to naprawę, tym bardziej nic nie widać
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 16:09   #3988
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
wklejam zdjęcie naprawionego obcasa, moim zdaniem szewc spisał się bardzo, biorąc pod uwagę fakt, jaką miałam dziurę
super zrobil, prawie nie znac ze cos tam bylo

caskada dawaj zakupy
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 16:39   #3989
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cześć
kurde musze w koncu zabrac sie za zamowienie farb, bo farbowanie zbliza sie wielkimi krokami...

Kitka faktycznie nie widac na pewno nikt na ulicy nie zauwazy

Caskada pokaz zakupy

A wiecie ze sukienki maxi widzialam dzis w tk maxx? naprawde maja bardzo duzy wybor kolorow i fasonow
__________________


Edytowane przez buahhot
Czas edycji: 2012-06-13 o 16:40
buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 16:56   #3990
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
super zrobil, prawie nie znac ze cos tam bylo
też jestem pozytywnie zaskoczona, myślałam, że z taką dziurą niewiele da się zrobić
Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Cześć
kurde musze w koncu zabrac sie za zamowienie farb, bo farbowanie zbliza sie wielkimi krokami...

Kitka faktycznie nie widac na pewno nikt na ulicy nie zauwazy

Caskada pokaz zakupy

A wiecie ze sukienki maxi widzialam dzis w tk maxx? naprawde maja bardzo duzy wybor kolorow i fasonow
a jaką farbą teraz robisz?

muszę się do tk maxx przejechać, chociaż szczerze nie cierpię tego sklepu
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:43.