Nowy kolor? :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-25, 16:08   #1
Aga6615
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 6

Nowy kolor? :)


Witam!
Chciałabym dokonać w swoim wyglądzie jakiejś zmiany na lepsze. Dlatego zwracam się z prośbą o rady do Was Jak na razie nie chcę skracać włosów, zapuszczam je, marzą mi się piękne długie kręcone włosy. Poza tym za miesiąc matura a jak wiemy przed maturą się włosów nie obcina Marzy mi się zmiana koloru. Jakieś 4 lata temu, pierwszy (i ostatni ) raz zafarbowałam włosy na czarno. Wtedy doceniłam swój naturalny kolor. Około miesiąca temu postanowiłam rozjaśnić spód włosów na blond, jednak ten efekt nie podobał mi się (źle się czułam w blondzie) i zafarbowałam te rozjaśniane na kolor kasztanowy. Na zdjęciu delikatnie widać różnicę między tymi spod spodu a moimi naturalnymi. Źle wyglądam w całkowicie prostych włosach. Na co dzień je faluję, kręcę, robię loki.

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Opalam się na czerwono ale potem odcień normuje się do złotawo-brązowego

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

Moje oczy są koloru szaro-zielonego. Tęczówki mają obwódkę ciemnoszarą i gdzieniegdzie mają brązowe plamki/kropki (jest ich malutko). Brwi i rzęsy - ciemne.

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

Brak piegów

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

Nie potrafię określić swojego koloru cery... zawsze miałam z tym problem. Porcelanowa chyba nie jest Myślę, że brzoskwiniowa. Nie rumienię się. Moja cera jest problemowa, mieszana ale ostatnio jest z nią coraz lepiej

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

Na zdjęciu (oprócz tego nieszczęsnego spodu) doskonale widać mój naturalny kolor.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

Różowe

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

Najgorzej czuję się w czarnym i szarym, te kolory tak mnie tłumią. Za to dobrze wyglądam w kolorze białym, beżowym, turkusowym, zielonym, błękitnym.

Jaki jest mój typ urody? I jak myślicie jaki kolor włosów byłby dla mnie najlepszy?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_2611.jpg (31,6 KB, 203 załadowań)
Aga6615 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-31, 12:34   #2
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Nowy kolor? :)

Wiesz co,,, ja na twoim miejscu nie zmieniałabym koloru włosów. Jesli pragniesz jakiejś zmiany to może poszalej ze stylem ubioru (w szmateksach można się tanio obkupić) albo z makijażami. Masz ladny naturalny kolor i w dodatku do Ciebie pasuje. po co to psuć?

popracowałabym na łukiem brwiowym ma trochę zbyt kanciastą linię. nie depiluj brwi aż tak mocno i nie rób im takiego dużego " wzniesienia"
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-31, 16:11   #3
snow_whitee
Raczkowanie
 
Avatar snow_whitee
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 82
Dot.: Nowy kolor? :)

Zrobiłam symulacje we włosach brąz / rude.
Jeśli chodzi o typ urody to obstawiałabym Wiosnę, ewentualnie Wiosnę zmieszaną z Jesienią. Ale ja się dopiero uczę, więc poprawcie jeśli się myle
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg TAAZ-makeover1.jpg (33,3 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg TAAZ-makeover3.jpg (33,1 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg TAAZ-makeover4.jpg (33,1 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg TAAZ-makeover5.jpg (32,9 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg TAAZ-makeover6.jpg (33,3 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg TAAZ-makeover7.jpg (33,2 KB, 36 załadowań)
snow_whitee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-01, 11:40   #4
Aga6615
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 6
Dot.: Nowy kolor? :)

Dziękuję bardzo za odpowiedzi
ojj tak te brwi tak za bardzo podskubuje, lubię to robić i czasami się tak rozpędzam na tym zdjęciu aż mam taki zdziwiony wyraz twarzy, może lepiej załączę inne zdjęcie z ubiorem postanowiłam już pokupować kilka ładnych rzeczy na wiosnę i jak na razie mi się udaje

snow_whitee dziekuję za symulacje dobrze wiedzieć, że jestem Wiosną, nigdy nie umiałam tego określić

załączam zdjęcie na którym mam całkowicie naturalne włosy. A co myślicie o jakimś odcieniu czerwieni?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1743.jpg (46,2 KB, 76 załadowań)
Aga6615 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-01, 19:56   #5
snow_whitee
Raczkowanie
 
Avatar snow_whitee
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 82
Dot.: Nowy kolor? :)

Cytat:
Napisane przez Aga6615 Pokaż wiadomość

snow_whitee dziekuję za symulacje dobrze wiedzieć, że jestem Wiosną, nigdy nie umiałam tego określić

załączam zdjęcie na którym mam całkowicie naturalne włosy. A co myślicie o jakimś odcieniu czerwieni?
Proszę bardzo, mam nadzieje, ze sie nie pomyliłam Na wszelki wypadek radze poczekać jeszcze na zdanie bardziej doświadczonych w tej kwestii
W czerwieni myśle, że byłoby ciekawie. Gdybyś załączyła zdjęcie ze spiętymi włosami, zrobione w świetle dziennym mogłabym załączyć więcej symulacji
snow_whitee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 11:12   #6
toshi21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 19
Dot.: Nowy kolor? :)

masz piękne włosy , a naturalny kolor najbardziej ci pasuje , nie zmieniaj nic pokombinuj z ubiorem , makijazem i bedzie dobrze , pewnie chcesz nabrac pewnosci siebie ale uwierz ze przez zmiane fryzury tego nie osiagniesz bo tak ci jest super
toshi21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 20:04   #7
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Nowy kolor? :)

Cytat:
Napisane przez toshi21 Pokaż wiadomość
masz piękne włosy , a naturalny kolor najbardziej ci pasuje , nie zmieniaj nic pokombinuj z ubiorem , makijazem i bedzie dobrze , pewnie chcesz nabrac pewnosci siebie ale uwierz ze przez zmiane fryzury tego nie osiagniesz bo tak ci jest super
zgadzam się z tą wypowiedzią. a czerwonymi włosami na pewno nie dodasz sobie urody. wręcz przeciwnie..
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-02, 20:57   #8
Aga6615
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 6
Dot.: Nowy kolor? :)

Hmm skoro tak mówicie właśnie dlatego też dałam sobie aż tyle czasu na podjęcie decyzji. Raz się sobie podobam, raz nie i pod wpływem impulsu chcę coś zmienić czasem właśnie na siłę. Nie widzi mi się zabawa z odrostami wiem jedno, po maturze na pewno je wycieniuję, to im się przyda.
Aga6615 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:58.