Nowy kolor? :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-03-25, 17:08   #1
Aga6615
Przyczajenie

Nowy kolor? :)

Witam!
Chciałabym dokonać w swoim wyglądzie jakiejś zmiany na lepsze. Dlatego zwracam się z prośbą o rady do Was Jak na razie nie chcę skracać włosów, zapuszczam je, marzą mi się piękne długie kręcone włosy. Poza tym za miesiąc matura a jak wiemy przed maturą się włosów nie obcina Marzy mi się zmiana koloru. Jakieś 4 lata temu, pierwszy (i ostatni ) raz zafarbowałam włosy na czarno. Wtedy doceniłam swój naturalny kolor. Około miesiąca temu postanowiłam rozjaśnić spód włosów na blond, jednak ten efekt nie podobał mi się (źle się czułam w blondzie) i zafarbowałam te rozjaśniane na kolor kasztanowy. Na zdjęciu delikatnie widać różnicę między tymi spod spodu a moimi naturalnymi. Źle wyglądam w całkowicie prostych włosach. Na co dzień je faluję, kręcę, robię loki.

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Opalam się na czerwono ale potem odcień normuje się do złotawo-brązowego

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

Moje oczy są koloru szaro-zielonego. Tęczówki mają obwódkę ciemnoszarą i gdzieniegdzie mają brązowe plamki/kropki (jest ich malutko). Brwi i rzęsy - ciemne.

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

Brak piegów

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

Nie potrafię określić swojego koloru cery... zawsze miałam z tym problem. Porcelanowa chyba nie jest Myślę, że brzoskwiniowa. Nie rumienię się. Moja cera jest problemowa, mieszana ale ostatnio jest z nią coraz lepiej

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

Na zdjęciu (oprócz tego nieszczęsnego spodu) doskonale widać mój naturalny kolor.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

Różowe

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

Najgorzej czuję się w czarnym i szarym, te kolory tak mnie tłumią. Za to dobrze wyglądam w kolorze białym, beżowym, turkusowym, zielonym, błękitnym.

Jaki jest mój typ urody? I jak myślicie jaki kolor włosów byłby dla mnie najlepszy?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_2611.jpg (31,6 KB, 203 załadowań)
Aga6615 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-31, 13:34   #2
Holly85
Zadomowienie

Dot.: Nowy kolor? :)

Wiesz co,,, ja na twoim miejscu nie zmieniałabym koloru włosów. Jesli pragniesz jakiejś zmiany to może poszalej ze stylem ubioru (w szmateksach można się tanio obkupić) albo z makijażami. Masz ladny naturalny kolor i w dodatku do Ciebie pasuje. po co to psuć?

popracowałabym na łukiem brwiowym ma trochę zbyt kanciastą linię. nie depiluj brwi aż tak mocno i nie rób im takiego dużego " wzniesienia"
Holly85 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-31, 17:11   #3
snow_whitee
Raczkowanie

Zrobiłam symulacje we włosach brąz / rude.
Jeśli chodzi o typ urody to obstawiałabym Wiosnę, ewentualnie Wiosnę zmieszaną z Jesienią. Ale ja się dopiero uczę, więc poprawcie jeśli się myle
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg TAAZ-makeover1.jpg (33,3 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg TAAZ-makeover3.jpg (33,1 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg TAAZ-makeover4.jpg (33,1 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg TAAZ-makeover5.jpg (32,9 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg TAAZ-makeover6.jpg (33,3 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg TAAZ-makeover7.jpg (33,2 KB, 36 załadowań)
snow_whitee jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-01, 12:40   #4
Aga6615
Przyczajenie

Dziękuję bardzo za odpowiedzi
ojj tak te brwi tak za bardzo podskubuje, lubię to robić i czasami się tak rozpędzam na tym zdjęciu aż mam taki zdziwiony wyraz twarzy, może lepiej załączę inne zdjęcie z ubiorem postanowiłam już pokupować kilka ładnych rzeczy na wiosnę i jak na razie mi się udaje

snow_whitee dziekuję za symulacje dobrze wiedzieć, że jestem Wiosną, nigdy nie umiałam tego określić

załączam zdjęcie na którym mam całkowicie naturalne włosy. A co myślicie o jakimś odcieniu czerwieni?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1743.jpg (46,2 KB, 76 załadowań)
Stary 2012-04-01, 20:56   #5
snow_whitee
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Aga6615 Pokaż wiadomość

snow_whitee dziekuję za symulacje dobrze wiedzieć, że jestem Wiosną, nigdy nie umiałam tego określić

załączam zdjęcie na którym mam całkowicie naturalne włosy. A co myślicie o jakimś odcieniu czerwieni?
Proszę bardzo, mam nadzieje, ze sie nie pomyliłam Na wszelki wypadek radze poczekać jeszcze na zdanie bardziej doświadczonych w tej kwestii
W czerwieni myśle, że byłoby ciekawie. Gdybyś załączyła zdjęcie ze spiętymi włosami, zrobione w świetle dziennym mogłabym załączyć więcej symulacji
snow_whitee jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 12:12   #6
toshi21
Przyczajenie

masz piękne włosy , a naturalny kolor najbardziej ci pasuje , nie zmieniaj nic pokombinuj z ubiorem , makijazem i bedzie dobrze , pewnie chcesz nabrac pewnosci siebie ale uwierz ze przez zmiane fryzury tego nie osiagniesz bo tak ci jest super
toshi21 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 21:04   #7
Holly85
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez toshi21 Pokaż wiadomość
masz piękne włosy , a naturalny kolor najbardziej ci pasuje , nie zmieniaj nic pokombinuj z ubiorem , makijazem i bedzie dobrze , pewnie chcesz nabrac pewnosci siebie ale uwierz ze przez zmiane fryzury tego nie osiagniesz bo tak ci jest super
zgadzam się z tą wypowiedzią. a czerwonymi włosami na pewno nie dodasz sobie urody. wręcz przeciwnie..
Holly85 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 21:57   #8
Aga6615
Przyczajenie

Hmm skoro tak mówicie właśnie dlatego też dałam sobie aż tyle czasu na podjęcie decyzji. Raz się sobie podobam, raz nie i pod wpływem impulsu chcę coś zmienić czasem właśnie na siłę. Nie widzi mi się zabawa z odrostami wiem jedno, po maturze na pewno je wycieniuję, to im się przyda.
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości