Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. IX + przeogromna dawka plotek!! - Strona 125 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Naturalne paznokcie

Notka

Naturalne paznokcie Manicure, pielęgnacja paznokci, odżywki do paznokci, choroby paznokci, olejowanie, lakiery do paznokci, sposoby na wzmocnienie paznokci.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-04-17, 22:55   #3721
lolli_pop
Zakorzenienie

Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. IX + przeogromna dawka plotek!!

Jeszcze takie zdjecia, choc nie wiem jaki one maja sens brwi nie sa tak calkiem "pod linijke" bo wole jednak troszke naturalniejsze, nie narysowane (no i zdjecie bardziej wydobywa to - nazwijmy - niedopracowanie)

Pozdro od kreskowego patałacha :P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF1018.jpg (24,6 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF1019.jpg (26,5 KB, 26 załadowań)
lolli_pop jest offline  
Stary 2012-04-17, 22:58   #3722
lolli_pop
Zakorzenienie

trelle - no ja ze swoich jestem zadowolona, choc mi sie sporo pojawia miedzy oczami co drazni a woskiem nie moge tego ciachnac bo mnie uczula. A brwi masz jasne, bo wlosy masz jasne. Brwi chyba powinny byc w kolorze wlosow . Dlatego musze przyciemniac bo sa u mnie wspomnieniem po blondzie, a wlosy czarne.
lolli_pop jest offline  
Stary 2012-04-17, 23:00   #3723
DMkAnia
Strażnik Wizażu

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Jeszcze takie zdjecia, choc nie wiem jaki one maja sens brwi nie sa tak calkiem "pod linijke" bo wole jednak troszke naturalniejsze, nie narysowane (no i zdjecie bardziej wydobywa to - nazwijmy - niedopracowanie)
Eee, dobrze jest a w ogóle to brwi to siostry, ale nie bliźniacze swoje powinnam skrócić, ale nie mogę się za to zabrać

Cytat:
trelle - no ja ze swoich jestem zadowolona, choc mi sie sporo pojawia miedzy oczami co drazni a woskiem nie moge tego ciachnac bo mnie uczula.
To może nitkowanie?

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline  
Stary 2012-04-17, 23:01   #3724
lolli_pop
Zakorzenienie

DMka - próbowałam kiedyś, to boli jak skurczybyk! Nie dla mnie.
lolli_pop jest offline  
Stary 2012-04-17, 23:07   #3725
MgielkaM
Zakorzenienie

ja ☠☠☠☠☠☠☠ę... jeszcze 5 stron!! no tak jak Karola mówi - klawiatury wam spalić chyba trzeba! Ale kto wie telegrafem byście nadawały pewnie!!!!

ehhh a teraz się pochwalę ze mam jutro randkę z Malinką

Cytat:
Napisane przez My_blue Pokaż wiadomość

Mgielko jaki? Bo link mi sie nie wyswietla
ojoj a jaki link? do czego?

Cytat:
Napisane przez szyszyniak Pokaż wiadomość
lolli, jaka kolekcja. Catrice mi się wybitnie podobają jak z wyglądu jak i z nazw
nazwy mają bajeranckie - znowu dzisiaj wróciłam z lakierem catrice z wyprzeda z (In the bronx)

Cytat:
Napisane przez trellemorele Pokaż wiadomość
Moje 1 w życiu cieniowanie, przymknijcie oko na suche skórki
łaaaaaaaaaa jakie fajne, nie wpadłam na to zeby cieniować os drugiej strony, zawsze cieniowanie robię od białych koncówek a u ciebie zdaje się na odwrót - efekt super

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
A co to jest to złote? Ja nie mam żadnego złota, kryjącego przynajmniej
heheheh właśnie stare złoto ze mną do domu przywędrowało

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Jakie baleriny takie fajne?
wiesz co ja mam często problem z butami (41 potrafi być za małe ) i często gdzies mnie obciera albo w palcach trochę za mało miejsca (mam prawą nogę ciut większą i lewy potrafi być ok a prawy o troskę za mały) a te niby nic wyjątkowego ale to najwygodniejsze baleriny jakie znalazłam ever! Dalego kupiłam zapasową parę - to już chore trochę ze aż się buty na zapas kupuje ale ja autentycznie jak znosze jakieś ulubione to potem nie mogę czasem nic znaleźć...

w załączniku zdjecie, u nas w deichmanie były na samym końcu w koszach takich na damskim dziale. 29zł.

Cytat:
No właśnie coś ostatnio jej tu mało

RUDA wracaj do nas!
no mało, tęskno nam... ale jak Ruda się pojawi to spam trzeba bedzie pomnożyć przez 5 :brzyda l: umrzemy tu!

Cytat:
Trele a widzialas moze w okolicy gdzies Mellow Yellow z Esence Color and Go ? albo moze masz cos na oddanie?
a ja mam mellow yellow... w zasadzie wcale go nie potrzebuję do szcześcia...

Cytat:
Napisane przez Laindise Pokaż wiadomość
Prosto z Ikei. Kosztował ok. 130 zł.

Piękne! Uwielbiam Gold Old Buffy
oooo widzisz, to nie tak duzo! Kupię sobie kiedyś tylko bede musiała transport zorganizować

A dziękuję

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Może zastanów się przy następnym malowaniu nad każdym krokiem i eliminuj powody. Chociaż szczerze mówiąc nigdy nie udało mi się u Ciebie zauważyć bąbli
zrobię Wam kiedyś zdjecia w taki sposób że bedzie widać te bąble...

a przy malowaniu muszę popracowac nad techniką... ale nigdy nie mam czasu, maluję i tak wieczorem przed spanie i się nie wysypiam przez to....

Cytat:
Flos Lek- naczynkowy półtłusty (nawilżający ma parafinę a ten nie)

Na noc używam obecnie Cicaplast balm. Poleconego przez konsultantkę La Roche Posay
aaaa folos lek... nie widziałam go chyba...

A Cicaplast może jednak kupię... hmmm zależało mi w sumie na tym przeciwzmarszczkowym działaniu bo zauwazyłam ze starsznie pod tym względem u mnie ostatnio... niby 23 lata ale przez ostatnie 2 poleciało na łeb na szyję... więc trzeba działam - nie łudze się, ze będę jak ty wyglądać za parę lat ale może jakoś w miarę chociaż..

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość

W dupach się przewraca z tym spamem!
Klawiatury Wam spalę!
dokładnie!!!!! popieram!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01956.jpg (107,4 KB, 31 załadowań)

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!

...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,

and dead -- indeed.

Edytowane przez MgielkaM
Czas edycji: 2012-04-17 o 23:11
MgielkaM jest offline  
Stary 2012-04-17, 23:10   #3726
trellemorele
Zadomowienie

Cytat:
trelle - no ja ze swoich jestem zadowolona, choc mi sie sporo pojawia miedzy oczami co drazni a woskiem nie moge tego ciachnac bo mnie uczula. A brwi masz jasne, bo wlosy masz jasne. Brwi chyba powinny byc w kolorze wlosow . Dlatego musze przyciemniac bo sa u mnie wspomnieniem po blondzie, a wlosy czarne.
Oooo Ty naturalna blondynka jesteś
Ale ja brwi mam baaardzo jasne. U mnie też zmorą są włoski między oczami.

---------- Dopisano o 23:10 ---------- Poprzedni post napisano o 23:07 ----------

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
łaaaaaaaaaa jakie fajne, nie wpadłam na to zeby cieniować os drugiej strony, zawsze cieniowanie robię od białych koncówek a u ciebie zdaje się na odwrót - efekt super

no mało, tęskno nam... ale jak Ruda się pojawi to spam trzeba bedzie pomnożyć przez 5 :brzyda l: umrzemy tu!
Dziękuję
O, można cieniować z drugiej strony?

Ojej racja wyjdzie 10 stron w przeciągu 4 h...
Ale gdzie ona się podziewa
trellemorele jest offline  
Stary 2012-04-17, 23:10   #3727
queencarrot
Zakorzenienie

Cytat:
Nam kiedyś zatańcz.
Ruda podaj mi proszę swój adres bo nie mam.
Zatańczę
Eeej, jak nie masz? Przecież coś, gdzieś, kiedyś... zaraz wyślę

Cytat:
Ruda a do jakiej szkoly chodzicie?
Nazywa się RENN i ma placówki chyba tylko we Wro i w... Łodzi? No, gdzieś tam na zadupiu

Cytat:
Ekhem, ja tu jestem

Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline  
Stary 2012-04-17, 23:11   #3728
lolli_pop
Zakorzenienie

Jestem nienormalna, chyba zafarbuję teraz włosy
lolli_pop jest offline  
Stary 2012-04-17, 23:18   #3729
trellemorele
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Zatańczę
Eeej, jak nie masz? Przecież coś, gdzieś, kiedyś... zaraz wyślę
Pisałam już o mojej przygodzie ze skrzynką wizażową 2 strony temu jakoś, ciapek(ja) wykasował wszystko.
Stary 2012-04-17, 23:19   #3730
Mmedeah88
Wtajemniczenie

Karola, fajne zakupy
Ja już dawno nie byłam na łowach i już mam tyle upatrzonych, że jak się w końcu wybiorę na zakupy, to ciężarówką je chyba pod dom dostarczę

Cytat:
Jeee, była rumba, później skoczyliśmy na inne zajęcia, żeby odrobić i była salsa i jest booosko, mięśnie bolą
Ja też chcę potańcować Póki co regularnie wiercę małżowi dziurę w brzuchu o salsę. Może w końcu się da uprosić

Cytat:
No to proszę - dwa zdjęcia bez makijażu i jeden z. Nie umiałam zrobić zdjęć w tym świetle, w dodatku mam chyba za okrągłą głowę bo nie mogłam też złapać dobrej perspektywy, w dodatku mrużyłam się do lampy i ostatecznie zostałam z wytrzeszczem. jestem tępą dzidą, na więcej mnie nie stać
Oprócz tego, że chyba za ostro wyskubałaś przyśrodkowy koniec prawej brwi, to jest ładnie
Ja swoich nigdy nie hestem w stanie równo wyskubać, bom ślepa na lewe oko

Lecę w kimę, bo jutro o 5 muszę już być na nogach AWF sobie wymyślił, że zrobi nam 4,5-godzinne zajęcia na 7 rano I jeszcze na to wszystko koło
Proszę mnie pożałować
Mmedeah88 jest offline  
Stary 2012-04-17, 23:24   #3731
trellemorele
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Ja swoich nigdy nie hestem w stanie równo wyskubać, bom ślepa na lewe oko

Lecę w kimę, bo jutro o 5 muszę już być na nogach AWF sobie wymyślił, że zrobi nam 4,5-godzinne zajęcia na 7 rano I jeszcze na to wszystko koło
Proszę mnie pożałować
Ja też ślepa na lewe.
Żałujemy.
Stary 2012-04-17, 23:25   #3732
MgielkaM
Zakorzenienie

Cytat:
Wrzucam "domek" moich lakierów. Jest ich taka niewielka ilość, że mogą sobie bezkarnie po prostu stać na półeczce w łazience
Nie wiem, czy jest sens robienia im dokładniejszych zdjęć. Może kiedyś, jak dobiję do 50

Wkleję za to pazury. Dwudniowe, więc już troszkę styrane. Aparat nie dość, że przekłamał kolory, to jeszcze kształt paznokci zmienił W rzeczywistości kolor to rdzawy pomarańcz, a paznokcie są bardziej zgrabne
no ja swoim musiałabym zwolnić większosc powierzchni płaskich jakie mam w pokoju... zeby sobei mogły ne wierzchu stac... ale matzyła mi się szafeczka... taka jak twoja chyba tylko duzo półek i głębszych zeby poje pudełka z castoramy weszłu

Masz śliczne pazurki... takie równe. Ja narzekam do usrania ze mam wskazujące INNE od reszty... całkeim inne i żadne piłowanie tego nei zmieni...ma u ciebie jest idealnei zazrdoszczę, a lakier też niczeg sobie

Cytat:
Trelle ostatnio w Naturze zakochałam się w Catrice 350 Hip Queens Wear Blue Jeans! , niebieski z drobinkami takimi Ale oni tam mają takie światło amgiczne a widziałam na googlach i jest jakiś szary.
miałam go, oddałam bo nie bardzo szło mi malowanie tymi alkierami. Ale sam lakier łądny, drobinki się schowały trochę po pomalowaniu ale i tak kolor mnie urzekł - tylko co z tego jak ni cholery nie mogłam nim bez bąbli pomalowac.... teraz juz mam tak z każdym alkierem jakiego się dotknę
MOŻE TO KLĄTWA JAKAŚ!!!!!!!!!!!!!!!:conf used:

Cytat:

A ja mam dzisiaj świetny dzień, w nocy się świetnie bawiłam przy rozmowie z nowym potencjalnym który wpada na weekend i szykuję się wspaniały czas spędzony bardzo miło
OOOOOOOOOOOOO szykije się coś ciekawego chyba trzymam kciuki!

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
Mmedeah
dlaczego wszyscy mają migdałki obrażam się
śliczne są
heheheh twoje sa też śliczne - w kwadratach

dalej nadrabiam!

...

You're dead, and dead,

and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline  
Stary 2012-04-17, 23:26   #3733
lolli_pop
Zakorzenienie

Żałujemy Medea
Nałożyłam farbe na odrosty teraz się zastanawiam czy nie zmienić mani ale chyba mi się nie chce.
lolli_pop jest offline  
Stary 2012-04-17, 23:27   #3734
My_blue
Rozeznanie

biedna Mmedeah

Trele,Loli ja tez mam problemy z wlosami pomiedzy oczami bo w domu nie moge ich znalezc,a w slonce swietnie je widac. .

Mgielka jak to mellow yellow niepotrzebny?

Ruda;zazdraszczam. Ale ja czasaje.w domu tancze. Ach... w razie czego sluze rada

Błękitek
określam siebie jako - realistka z marzeniami

ciągle niestabilna emocjonalnie
My_blue jest offline  
Stary 2012-04-17, 23:30   #3735
queencarrot
Zakorzenienie

Cytat:
Pisałam już o mojej przygodzie ze skrzynką wizażową 2 strony temu jakoś, ciapek(ja) wykasował wszystko.
A, no tak
W ogóle, doszedł przelew? Bo robiłam kiedyś tam w odległej przeszłości i nie wiem

Cytat:
Ja też chcę potańcować Póki co regularnie wiercę małżowi dziurę w brzuchu o salsę. Może w końcu się da uprosić
Salsa jest suuuper. Tylko to tempo Z tym, że byliśmy z grupą, która miała trzeci tydzień salsy, więc musieliśmy bardzo szybko nauczyć się wcześniejszych dwóch tygodni

Cytat:
Ruda;zazdraszczam. Ale ja czasaje.w domu tancze. Ach... w razie czego sluze rada

Będę pamiętać

queencarrot jest offline  
Stary 2012-04-17, 23:49   #3736
MgielkaM
Zakorzenienie

Cytat:
przyszedł mi zieleniaczek papajowy, co mi go Lidzia kupiła u siebie , jest super, potem będę malować pewnie , no i byłam na poczcie wysłać jej holosie

kupiłam sobie jeszcze 2 lakiery dzisiaj, bo miałam kiepski dzień :x
heheh już sie nie mogę doczekac tego zielonego

a co za dzień ze nabytki lakierowy były potrzebne? Jutro ci poprawię humor randki zawsze poprawiają humor

Cytat:
jestem załamana, nie wiem co teraz robić. Nie jestem w stanie spać, chociaż mój mózg od tabletek śpi. Nie skupiam się .
Ja też wlaśnie nigdy nie mam problemów, a tu takie coś...
czytam i mi tak ciebie żal... nie dośc ze masz przechlapane z mamą, szkołą i w ogóle tyle na głowie to jeszcze ze zdrowiem problem... Dentystka to ja nie wiem!... masakra jakaś... i najgorzej ze nie mam pojecia co ci doradzić...
Moja mam by mnie zaniosła do dentysty jakby trzeba było... a tutaj zero jakiejs reakcji. Obcej osobie bym chciaął ulzyć z czymś takim, a własnemu dziecku to juz w ogole...

Nie wiem... mam nadzieję, że po liceum wyjedziesz w cholerę gdzieś na koniec polski i zaczniesz żyć normalnie... bo wiem ze to twoja mam i dom i w ogole ale od jakiegoś czasu widzę ze to wszystko cię stłamsi... nie bedziesz tam normalnie zyc i funkcjonować...

Mam nadzieję, że nie obrazisz się za to co napisałam... Dom i rodzice to sprawy w ktore starams ię nie wtrącac ale u ciebie widze ewidentnie ze chyba lepiej byłoby ci z daleka od nich... gdzieś na tyle daleko zeby nie wtrącali nosa i nie tłamsili szczescia w zyciu. A na tyle blisko zeby przyjechac na świeta... ewentualnie.

trzymaj się tam kochana... pamiętaj ze zycie możesz sobie ułożyć inaczej niż tam ci podyktują!

koniec wywodu
Cytat:

Ja odkąd pamiętam nosiłam kwadraty, w sumie to były takie okrągłe kwadraty Ale kiedy im się urosło trochę zaczęły się beznadziejnie wywijać, poza tym łatwo się łamały po bokach. Trafiłam na Wasz wątek, zobaczyłam śliczne migdałki Mgiełki, lolli, Śniegowej i mnie też natchnęło na opitolenie swoich na okrągło
A Ty masz świetne kwadraciki
miaam to samo, miałam kwadraty na pocatku mojej drogi i teraz jak patrzę na zdjecia to OH MY GOD! maaaasakra jakaś!
zawijały mi sie okropnie więc dla mnie tylko migdałki...

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
Mgiełko pokaż trampki
sie robi - patrz załącznik

jedne brązowo pomarańczowo białe
drugie granatowo czerwono białe

czerwone i pomaranczowe to tylko takie malutkie paseczki w kratce, tylko te sznurówki beznadziejne... dzisiaj szukałam granatowych zeby zmienic i nie mogłam znaleźć takiego koloru !
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01955.jpg (115,1 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01954.jpg (90,6 KB, 13 załadowań)

...

You're dead, and dead,

and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline  
Stary 2012-04-17, 23:57   #3737
Maliniarka
Zakorzenienie

Cytat:
ja też nie lubię takich jak w kreskówkach chociaż do niektórych makijaży wygląają pięknie
masz bardzo gęsto rosnące brwi, super wydaje mi się, że mogłabyś podmalować jeszcze ciut bliżej nosa, ale to trzeba na całej buzi zobaczyć

ja mam rzadziuchne od połowy

Dziewczyny złamałam fakersa przy mięsku, obcięłam wszytskie na łyso, bolą mnie opuszki
a tye ładnych kolorków nakupiłam

Mgiełcia jak jutro pęknę z zazdrości, to mnie posklejasz kropelką?
wkurzdenerwowałam się
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki

Maliniarka jest offline  
Stary 2012-04-18, 00:01   #3738
My_blue
Rozeznanie

Mgielko nie obrazam sie bron Boze i nie denerwuje. Rozumiem. Dziekje Odpisze jutro.

Błękitek
określam siebie jako - realistka z marzeniami

ciągle niestabilna emocjonalnie
My_blue jest offline  
Stary 2012-04-18, 00:07   #3739
queencarrot
Zakorzenienie

Cytat:
sie robi - patrz załącznik

jedne brązowo pomarańczowo białe
drugie granatowo czerwono białe

czerwone i pomaranczowe to tylko takie malutkie paseczki w kratce, tylko te sznurówki beznadziejne... dzisiaj szukałam granatowych zeby zmienic i nie mogłam znaleźć takiego koloru !
Trampooolce!

queencarrot jest offline  
Stary 2012-04-18, 00:07   #3740
MgielkaM
Zakorzenienie

Cytat:
tych wszystkich tam...
Jesuuuu, dziewczyno! Musimy Cię ratować, wyrwać stamtąd! Ale jak???
dokłądnie to samo zawarłam w wywodzie zanim przeczytałam ta stronę, juz myślałam, że tylko aj tak myślę... ale wygląda na to ze nie... ona się tam zamęczy...

Cytat:
Napisane przez chucky123 Pokaż wiadomość
PaCzajcie co znałazlam.Jakie pieeeeeeeeeeeeekne.Załacz nik.Zrobie kiedyś takie.
widziałam takie podobne na taśmie kiedyś u Orlicy - i jkaś z dziewczyn robiła z czerwieną pod czarnym tutaj na forum. Fajny pomysł.

Cytat:
Mgiełkę pamiętam w kwadratach, teraz wygląają dużo dużo lepiej

ja przy Mgiełce i Orchidkowej mam łopaty
heheh no ty to pamiętasz, dziewczyny starsze stażem też paaaaskudnie mi było! Ale nie pamiętam czy ktoś mi doradził.... chyba samam do tego doszłam... wiem, że radziłam się na klubie lakierowym co zrobić z tym fantem, że wskazujące nie pasują do reszty - migdałki mnie uratowały!

A ty to masz sropaty a nie łopaty gooopku ty jeden! Tyle powiem i opierdzielę osobiscie!

Cytat:
O, ja Cię... Mgiełka w kwadratach? Jakoś sobie nie mogę tego wyobrazić Mgiełciu, poka kwadraciki
Cytat:
Mgiełka w kwadratach ?
O kurde ale odzew heheh a wkleję wam, czemu nie... opublikowane są na necie już... chyba nawet google przy odpowiedniej kombinacji słów je wyswietla
patrz załącznik! bleeeeeeeeeeeeeeeeee MGIELKA W KWADRATACH bleeeeeeeeeeee

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Mmedeah88 twoje życzenie jest dla mnie rozkazem
jaaakie sliczne, te twoje zwierzątka sa cudowne!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
no ten sam efekt jak się dobierze identyczną bazę, ale moim zdaniem dając inne kolor pod spód można ciekawe rózne efekty wyczarować - jeszcze lepiej
noooo cuda layeringu

Cytat:
a Mgiełcia to już dawno dawno temu, ale nieładnie jej było, teraz jest cudownie! nie pamiętam kto to jej doradził...Demka? może, bo ona zawsze na coś namówi (kręcone włosy, BB kremy) kusiciel jeden
hehe DMka to faktycznie pociagnęła mnie we włosowe i w bb.... ona winna dziurze w portfelu ale bede jej dozgonnie wdzięczna !

DmkA darzę cię miłością wielką, za te wszystkie kusidła

Cytat:
bo gdyby Mgiełka zrezygnowała z okrągłych ..
heheh no wywołałam niezłe poruszenie widzę zaraz znajde jakieś zdjecie

Cytat:
Co złego to nie ja! ;P
Źle na tym wyszłaś?
żadna z nas źle na tym nie wyszła... no poza pustym kontem ewentualnie

ciągle nadrabiam...

A tutaj zdjecie BLEEE Mgiełka w kwadratach - długich i krótkich... łopaty jak cholera...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC06684w.jpg (35,8 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC06426.jpg (46,0 KB, 43 załadowań)

...

You're dead, and dead,

and dead -- indeed.

Edytowane przez MgielkaM
Czas edycji: 2012-04-18 o 00:12
MgielkaM jest offline  
Stary 2012-04-18, 00:09   #3741
lolli_pop
Zakorzenienie

Farba, waxik, żyć nie umierać tylko jutro o 5 bedzie płacz.

My Blue - Mgiełka dobrze mówi o wyjeździe daleko na studia. Ja tak zrobilam i to byla najlepsza decyzja w moim zyciu (ex aequo z zerwaniem z pierwszym facetem :P). Teraz mi w domu przebąśkują żebym szła na mgr do wro albo opo, ale po moim trupie

---------- Dopisano o 00:09 ---------- Poprzedni post napisano o 00:08 ----------

Mgiełka - toż to było prawie flare
lolli_pop jest offline  
Stary 2012-04-18, 00:16   #3742
Maliniarka
Zakorzenienie

Mgiełcia no w porównaniu to łopaty, ale to było dawno i nieprawda
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki

Maliniarka jest offline  
Stary 2012-04-18, 00:43   #3743
MgielkaM
Zakorzenienie

Cytat:
U mnie nie ma serii Multi Dimension
u mnie na wyprzedazy jekieś resztki tylko...

Cytat:
Wyregulowalam sobie brwi dwa dni temu a teraz kontempluję nad ich ksztaltem i nie umiem ocenic czy są równe.
aaa weś mi nic nie mów ja swoje brwi doprowadzam do stanu uzywalności od ładnych kilku miesięcy... hmmm a moze lat...
masakra jakaś... teraz jest w miarę jak je podmaluję ale czasami światło nie to i chodze z jakimś nierównym rzygiem nad oczami...

Cytat:
No to proszę

PS. Na to, że mam brwi asymetryczne to nic nie poradze, więc że jedna wyżej, druga niżej to nie moja wina :P
ok .. tak jak popatrzyłam to sa równiutkie... jak dziwczyny zaczeły coś mówić to w zasadzie ja nie zauważyłam...
ode mnie tylko tyle, ze dla mnie przy nosie za bardzo kwadratowe, ale ja się totalnie nie znam na tym. Także mnie nie ma co pytać o zdanie.

Jeszcze niedawno miałam krótkie na wpół proste cosia, a przedtem przecinki!... az strach zdjecia stare oglądac.

Cytat:
Ekhem, ja tu jestem
nooo teraz już widzę, jak 3 strony przeczytałam

Cytat:
Mgielka jak to mellow yellow niepotrzebny?
w sensie, że to nic do czego mogłabyś wzychać.. raz pomalowałam is toi, wcale mi jakoś mocno nie odpowiada... ale nawet nie opłaca się go słać na wymiankę bo wiecej przesyłka wyneisie nić on warty...

Cytat:
Dziewczyny złamałam fakersa przy mięsku, obcięłam wszytskie na łyso, bolą mnie opuszki

Mgiełcia jak jutro pęknę z zazdrości, to mnie posklejasz kropelką?
wkurzdenerwowałam się
ojoj. ... no szkoda ze się złamał... ale odrosną szybciutko a bedziesz miała na zajęcia juz krótkie.... i tak bys skracała pewnie... nie płakusiaj

Cytat:
Mgielko nie obrazam sie bron Boze i nie denerwuje. Rozumiem. Dziekje Odpisze jutro.
to dobrze.... bo napisałam co miałam napisac i przez chwile się wahałam czy aby cię nie urazę tym... ale skoro nie to dobrze a moej zdanie już znasz..

Cytat:
Trampooolce!
a nooo za 29zł od pary i są zdaje się skórzane....

Cytat:

Mgiełka - toż to było prawie flare
chyba juz za pozna godzina na moje glowe, że co? bo gdzies nie załapałam...

Cytat:
Mgiełcia no w porównaniu to łopaty, ale to było dawno i nieprawda
noooo tez sobie powtarzam ze dawno i nie prawda ale zdjecia na dowód są!

...

You're dead, and dead,

and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline  
Stary 2012-04-18, 00:45   #3744
trellemorele
Zadomowienie

Cytat:
A tutaj zdjecie BLEEE Mgiełka w kwadratach - długich i krótkich... łopaty jak cholera...
Nigdy więcej nie chcę u Ciebie widzieć kwadratów, zrozumiano?
Cytat:
A, no tak
W ogóle, doszedł przelew? Bo robiłam kiedyś tam w odległej przeszłości i nie wiem

Salsa jest suuuper. Tylko to tempo Z tym, że byliśmy z grupą, która miała trzeci tydzień salsy, więc musieliśmy bardzo szybko nauczyć się wcześniejszych dwóch tygodni
Doszedł doszedł

Ja też kiedyś chodziłam na salsę..
Stary 2012-04-18, 00:56   #3745
lolli_pop
Zakorzenienie

Mgiełka - wpisz w google grafika
"flare nails"
i enojy:P
lolli_pop jest offline  
Stary 2012-04-18, 01:20   #3746
MgielkaM
Zakorzenienie

Cytat:
Nigdy więcej nie chcę u Ciebie widzieć kwadratów, zrozumiano?
Sie, YES SIR!
nigdy więcej.... ale nikt mi kiedys nie powiedział, że są najzwyczajniej w świecie paskudne...

Cytat:
"flare nails"
oooooooooooo matko... proszę powiedz ze one aż tak nie wyglądały
btw nie wiedziałam, że to się tak nazywa

ok idę spać

...

You're dead, and dead,

and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline  
Stary 2012-04-18, 01:22   #3747
trellemorele
Zadomowienie

Cytat:
Sie, YES SIR!
nigdy więcej.... ale nikt mi kiedys nie powiedział, że są najzwyczajniej w świecie paskudne...
Mnie jeszcze wtedy nie było tutaj.
Cytat:
"flare nails"
Piękne!
Stary 2012-04-18, 05:37   #3748
Mmedeah88
Wtajemniczenie

Cytat:
Masz śliczne pazurki... takie równe. Ja narzekam do usrania ze mam wskazujące INNE od reszty... całkeim inne i żadne piłowanie tego nei zmieni...ma u ciebie jest idealnei zazrdoszczę, a lakier też niczeg sobie
Mgiełciu, ło matko, dziękuję Ale czy Ty aby na pewno mówisz o moich pazurkach? Ja mam im wiele do zarzucenia. Nawet się już zaczęłam zastanawiać, czy długie paznokcie są aby na pewno dla mnie

Cytat:
Ja też ślepa na lewe.
Żałujemy.
Wkurzająca przypadłość, nieprawdaż?
Dziękuję

Cytat:
Żałujemy Medea
Nałożyłam farbe na odrosty teraz się zastanawiam czy nie zmienić mani ale chyba mi się nie chce.
Dziekuję
Nie wiedziałam, że Ty się farbujesz

Cytat:
biedna Mmedeah
Dzięki, Alu
Mam nadzieję, że dzisiaj Twój dzień będzie w końcu lepszy od poprzednich...

Cytat:
wkurzdenerwowałam się
Bidulki wszystkie 10

Cytat:
Ło mamo Mgiełka, migdałki są Twoim przeznaczeniem Dobrze, że te czasy, kiedy jeszcze o tym nie wiedziałaś, są już dawno za Tobą

Cytat:
"flare nails"
Było uprzedzić- jadłam

Miłego dnia życzę
Mmedeah88 jest offline  
Stary 2012-04-18, 05:39   #3749
lolli_pop
Zakorzenienie

Masakra, jak ja dziś źle spałam to świat nie widział. Będę martwa w ciągu dnia. Ale nie dam się .

Siema, Medea widzę, że nie tylko ja wstaję o zbójeckich godzinach

Edytowane przez lolli_pop
Czas edycji: 2012-04-18 o 05:41
lolli_pop jest offline  
Stary 2012-04-18, 06:08   #3750
lolli_pop
Zakorzenienie

Dla My Blue - hipp queens wear blue jeans
(kurcze, myślałam że jak pierwszy post nie ma załącznika to się połączą )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF0670.jpg (51,9 KB, 31 załadowań)
lolli_pop jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
naturalne, paznokcie, pazurki

Nowe wątki na forum Naturalne paznokcie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości