Memento dla fanek opalania-wszystko o bezpiecznym opalaniu! - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-08-19, 22:12   #631
JennaJamesonxxx
BAN stały

GG do JennaJamesonxxx
Talking Dot.: Memento dla fanek opalania

Jestem pewna,że ta kobieta na zdjęciu to babcia tego chłopca ma pewnie ok.60ciu lat a w tym wieku jeżeli było się zadbanym przez całe życie (czyt.dbało się o karnację) to jest normalnym,że skóra staje się pomarszczona -no niestety...
To taki trik dziennikarski(wyolbrzymia nie prawdy w jakims zamierzonym celu )
JennaJamesonxxx jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-20, 09:23   #632
Lulu.
Rozeznanie

Dot.: Memento dla fanek opalania

Lubię być opalona ale NIENAWIDZĘ niszczyć skóry przez słońca więc stosuje kremy brązujące np.Olay ! (świetny,polecam) a do ciała Nutri Bronze L'Oreal.Jeżeli już leże a słońcu to wysmarowana filtrami od 30 i więcej.

Dokładka !

27.09 ! .
Lulu. jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-20, 22:05   #633
Goldberry_82
Raczkowanie

Ja należę do osób, które nie przepadają za leżeniem plackiem na plaży i mimo tego, iż mieszkam w Gdańsku na plaży bywam rzadko, ale uważam, iż każde ciało wygląda lepiej gdy nabiera ciepłego opalonego koloru. Dlatego od czasu do czasu wskoczę na solarium, choc tego nie cierpię, ale efekt jest warty zachodu. Oczywiście wszystko z umiarem, jeśli ma to wyglądać naturalnie. Oczywiście bedą nawet w solarium używam kremów do opalania w solarium, żeby efekt końcowy byłm lepszy, szybszy i skóra mniej wysuszona. Odwiedzm solarium na św. Ducha w Gdańsku. Zapraszam. Używam przed opalaniem masła kakaowego z Ziaji, bardzo fajny produkt. Ładny zapach, fajna konsystencja, troszkę opalizuje. Masełko, które można by było zjeść przez pomyłkę Ale czasami jak uda mi się dostać w solarium to stosuję emulsję czekoladową, dzięki której w przypadku takiego czerwonego raczka jak ja szybcjiej opalenizna nabiera brązowego odcieniu. To emulsja z serii Exlusive Bronze Shoco Choco.

Pozdrowienia dla raczków!

P.S. Jeśli ktoś nie cierpi leżeć na słońcu - solarium może okzać się w miarę bezbolesnym wyjściem. Warto zaryzykować, bo przeciez każda z nas chce się czuć piękna, a nie każda z nas jest piękną mulatką. Czasami musimy dopomóc naturze.

Dobrej nocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!
Goldberry_82 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-20, 22:08   #634
anka_paszt
Przyczajenie

GG do anka_paszt

Kurde no rozwaliło mnie to zdjęcie...i to w mało pozytywny sposób... :/
Stary 2007-08-20, 22:11   #635
Goldberry_82
Raczkowanie

Question Dot.: Memento dla fanek opalania

A słyszałyście kobietki o żelu, przyspieszającym proces oplania o zapachu wody kolońskiej dla mężczyzn
Stary 2007-08-20, 22:13   #636
Goldberry_82
Raczkowanie

Smile Dot.: Memento dla fanek opalania

Niezła beka Muszę to poszukać, bo ciekawość mnie zżera!!!!!!!!!
Stary 2007-08-20, 22:22   #637
Goldberry_82
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez anka_paszt Pokaż wiadomość
Kurde no rozwaliło mnie to zdjęcie...i to w mało pozytywny sposób... :/
No kumam ale to właśnie oto chodziło osobie , która to pokazuje, taka miała być zamierzona reakcja na to zdjęcie osób, które to zobaczą.
Myślę jednak, że jeżeli wszystkiego używasz z umiarem, to wątpię w taki końcowy efekt jak na zdjęciu. Bo tak na prawdę na wygląd tej kobiety ze zdjęcia mogło złożyć się wiele czynników, o których nie wiemy. Zasada stosowania odpowiedniego dystansu do wszystkiego w życiu w moim przypadku się sprawdza.
Pozdrawiam!!!!!!!!!
Stary 2007-08-21, 16:17   #638
eternalvoyageur
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 2

Ja b. czesto widzialam taka skore u starych wiesniaczek w Indiach, ktore pracowaly na polach w sloncu. A wiec wiem ze to tylko slonce je tak pomarszczylo, bo one nie pija, nie pala, zadnych kosmetykow nie uzywaja.
Stary 2007-08-22, 11:49   #639
mika*77
Przyczajenie

Też mnie to zdjęcie zszokowało, wygląda tragicznie. Widac ze ta kobieta ma przynajmniej 70 lat. Po prostu w takim wieku już nie wyskakuje sie na plaże w stroju kąpielowym, a co dopiero tak się opalać. SZOK!!!
mika*77 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-22, 13:45   #640
eternalvoyageur
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 2

Nie podzielam Twojej opinii. Kazdy ma prawo byc na plazy w kostiumie. To w koncu miejsce by sie cieszyc sloncem, wody i swiezym powietrzem, nie jest to wybieg !
Bo inaczej to wszystkie kobiety z rostepami, cellulutem, nadwaga, zmarszczkami, obwislym cialem itp powinny isc na plaze ubrane...
Stary 2007-08-22, 18:27   #641
prettycow
Raczkowanie

A ja sie zgadzam, ze w tym wieku juz sie nie wyskakuje w stroju kąpielowym tego typu - dwuczęsciowe skąpe bikini i nie opala na heban.
Po pierwsze bo to niezdrowe - starsi ludzie są bardziej narażeni na konsekwencje przegrzania, udary itp - każdego lata trąbią o tym w tv.

Pani powinna miec lekka tunikę i kapelusz na glowie, okulary przeciwsłoneczne - coby dobrze widziec i wnusia pilnowac i wode mineralną

Efekt estetyczny to juz druga sprawa i kompletnie subiektywna - nie spodziewamy sie na plaży samych supermodelek i supermodeli. Ale nie wiem u licha co podkusiło tę panią do włożenia 2 częsciowego stroju i to takiego że jej piers spoczywa sobie na lezaku kiedy ona siedzi lekko zgarbiona
Tak jak nie zrozumiem gorących 40stek paradujących po plaży w stringach, czy dziewczyn którym boczki wyłażą ze spodni i błagają o wiekszy rozmiar. Ale ciuchy to juz grubszy off top i nie bede sie rozkręcać

prettycow jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-22, 22:42   #642
Goldberry_82
Raczkowanie

Sorry ale w ty wieku pomijając estetykę, nie powinno się przebywać na nasłonecznionym otwartym terenie, choćby z powodów zdrowotnych!
Babcia chyba na własne życzenie zgotowała sobie ten przerażający ( zapewne również dla wnuczka ) wygląd.

Kolorowych snów!!!!!!!!!!
Stary 2007-08-22, 22:48   #643
emurulez77
Zadomowienie

Wyślij wiadomość przez ICQ do emurulez77 GG do emurulez77 Wyślij wiadomość przez Yahoo do emurulez77

Dla kogos, kto przebrnalby teraz przez ten caly watek, watpie by byly kolorowe.. no moze hebanowe....
Stary 2007-08-23, 21:29   #644
Joasia1111
Raczkowanie

bleeee straszne
Joasia1111 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 21:43   #645
201607060918
Konto usunięte

Zamiast solarium i leżenia plackie na słoncu polecam picie soku z marchewki. Jedna szklanka dziennie a będziecie kobitki miały ładną skóre (brązowo- pomarańczowa) Naprawde działa!
201607060918 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 17:04   #646
roka12345
Raczkowanie

Czajka nie ukażdego będzie to brązowo-pomarańczowa opalenizna...każdy jest inny np. niektórzy już tu pisali że pili i byli pomarańczowi jak pomarańcz... A ja niewiem czy bym chciała brązowo-pomarańczową opaleniznę wolałabym tylko brąz xD
Stary 2007-08-27, 12:28   #647
m_adzia
Raczkowanie

O Boże :/
Ja lubie polezec na sloncu, ale solarka - NIGDY!
Ale niestety w Polsce taka moda, że bladzi sa passe a takie spalone panienki rządza :/
zal...
Stary 2007-09-03, 18:17   #648
Pysia pl
Raczkowanie

Jak ktoś mógłby mi odpowiedziec na jedno pytanie byłabym wdzięczna bo za cholerę nie znajdę ni krzty chwili na czytanie całego tematu...
Jestem przed ślubem ( swoim własnym22wrzesnia), i chciałam skorzystać troszeczkę z solarium aby poprawić kolor cery ponieważ, moja szaro ziemista skóra wygląda niekorzystnie. Szkoda, że w dzsiejszych czasach taka pracochłonna ta moda , ciągle tylko człowiek goni za ideałem wykreowanym przez tv itd to przykre, ale cóż...
Nie korzystam z solarium i dlatego niewiem czy jesli uzyję przyspieszacza to muszę dodatkowo jakiś ochronny filtr na to kłaść czy już nie?
I czy mogę dla początkującego użyć emulsji o poziomie trzecim?level 3?
nie zabardzo kumata jestem z tego..
Pysia pl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-03, 18:21   #649
pakosta
Wtajemniczenie

dziewczyny, naprawdę już czasami padam jak czytam Wasze wypowiedzi

Pysia - przejrzałaś ten wątek? Widzisz słówko memento? Celem tego wątku nie jest zachęcanie do korzystania z solarium, wprost przeciwnie!

Zamiast opalać sie na ślub, zadbaj o nawilżenie, wygładzenie ciała - nie będzie wtedy tego efektu szarej cery. Jesli upierasz się przy opalonym wyglądzie, potraktuj się balsamem brązującym. A jak nie, to może wstąp na jakiś miły zabieg na całe ciało u kosmetyczki? warto się dopieścić przed ślubem.

I, uwierz mi, niezaleznie czy będziesz miała jasną cerę czy opaloną, i tak tego dnia będziwesz najpiękniejsza na świecie.

Tolerancja moja nie obejmuje: proana, homofobii, rozmnażania nierasowych zwierząt, troli, agresji, postawy roszczeniowej, plucia, śmiecenia, pseudopatriotyzmu i marchewki w rosole.

Wymiana
pakosta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-05, 12:33   #650
Pysia pl
Raczkowanie

oj... sorki... z pośpiechu niedoczytałam.. eh zakrecona teraz jestem na maksa .
Dzieki pakosta , pozdrawiam
Pysia pl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-06, 11:16   #651
kroooliczek89
Zakorzenienie

GG do kroooliczek89

Straszne to zdjęcie... :/
Solarium i słońca unikam, ze względu na zdrowie... Wykryli u mnie raka więc muszę unikać... Nie powiem bo kiedyś lubiłam sobie pójść na solarium, ale nie więcej niż raz w miesiącu :P Ale teraz widzę że da się żyć i bez tego... W moim przypadku poszły "w obroty" balsamy brązujące Ładny kolorek skóry i do tego nawilżanie Przede wszystkim o wiele zdrowsze !!!
Pozdrawiam

Razem od 27.06.2008r
Zaręczeni: 25.05.2012r
Wedding
kroooliczek89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-09, 23:58   #652
bibatka
Raczkowanie

o kurcze.. okropne..
i ta kobieta jeszcze w tym słońcu siedzi, mimo wszystko..
nie no, jestem w szoku

' The Notebook '
bibatka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-16, 11:28   #653
Goldberry_82
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Pysia pl Pokaż wiadomość
Jak ktoś mógłby mi odpowiedziec na jedno pytanie byłabym wdzięczna bo za cholerę nie znajdę ni krzty chwili na czytanie całego tematu...
Jestem przed ślubem ( swoim własnym22wrzesnia), i chciałam skorzystać troszeczkę z solarium aby poprawić kolor cery ponieważ, moja szaro ziemista skóra wygląda niekorzystnie. Szkoda, że w dzsiejszych czasach taka pracochłonna ta moda , ciągle tylko człowiek goni za ideałem wykreowanym przez tv itd to przykre, ale cóż...
Nie korzystam z solarium i dlatego niewiem czy jesli uzyję przyspieszacza to muszę dodatkowo jakiś ochronny filtr na to kłaść czy już nie?
I czy mogę dla początkującego użyć emulsji o poziomie trzecim?level 3?
nie zabardzo kumata jestem z tego..
Pysia ja rok temu miałam ten sam problem brałam ślub 1 lipca i pomimo, iż był środek lata, przez te wszystkie przygotowania nie miałam czasu leżeć plackiem i opalać sie na słoneczku, a ponieważ mam dosyć jasną cerę, a marzyłam o białej sukni to musiałam skorzystać z solarium, nie chodzi o smażenie. Byłam 4 razy po 10 minut, używając aktywatorów opalania w saszetkach, można zakupić w każdym solarium Exclusive Bronze, jest mega wybór. Ja używałam Magic Carotene przeznaczony dla osób rozpoczynających opalanie - faza 1 opalania i efekt był super. Nie wyglądałam jak pomarańcza, tylko miałam lekko brązowy odcień skóry z białą suknią w duecie wyglądało świetnie. Nie polecam na początek opalania kosmetyków przeznaczonych do opalania w fazie 3, bo można się nieźle zjarać w zbyt krótkim czasie. Zrezygnowałam z balsamów brązujących po namowie koleżanek, które już miały doświadczenie w kwestii przygotowań do ślubu, ponieważ kiedy w trakcie szaleństwa weselnego, nasza skóra się spoci, to suknia, a przede wszystkim bielizna z białej stanie się pomarańczowa, efekt na noc poślubną trochę marny. I jeśli chciałabyś sprzedać później suknię to będzie problem z jej czyszczeniem, ale wybór należy do Ciebie. Myślę, że solarka od czasu do czasu jest najlepszym i najszybszym wyjściem. Oczywiście nie zachęcam do częstego korzystania z solarium. Ale są takie wydarzenia w życiu, że zrobi sie wszystko, żeby pięknie wyglądać dla własnego dobrego samopoczucia. Bo o to chodzi tego dnia , żebyśmy dla siebie byli najpiękniejsi!!!!!!!!!!!! Jeżeli uważasz, że lepiej byś się czuła mając opaloną skórę to nie patrz na nic tylko zrób wszystko, żeby ten dzień był dla Ciebie i przyszłego męża najpiękniejszy.
Życzę powodzenia!!!!!
Nie zapomnij o czymś niebieskim i pożyczonym.
I przede wszystkim wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!!!!!!!!!!!!!!
Czekamy na forum na wrażenia po ślubie!!!!!!!!!!!!!!
Stary 2007-09-17, 17:49   #654
lady_madzia7
Raczkowanie

Też jestem w wielkim szoku...myślę, że to jakaś babcia siedzi ze swoją pociechą, choć i tak to jest wielką przestrogą dla plażowych "skwareczek". W tym roku wyjątkowo olałam sobie opaleniznę, choć nienawidzę być biała Teraz stosuję same balsamy brązujące, głównie Ziaji, Sopot. Ale za nic nie mogę wyzbyć się smug na rękach po zastosowaniu tego balsamu ma ktoś jakąś dobrą metodę? wszedzie mam równomiernie ale nie na rękach!
Stary 2007-09-18, 09:26   #655
emurulez77
Zadomowienie

Wyślij wiadomość przez ICQ do emurulez77 GG do emurulez77 Wyślij wiadomość przez Yahoo do emurulez77

a moze dobry peeling??? po peelingu posmaruj cialo kremem nawilzajacym nastepnie (hmm.. mysle, ze godzina na idealne wchloniecie wystarczy) krem brazujacy??? oszczedzaj lokcie oraz wszelkie zgrubienia skorne!
Stary 2007-09-19, 18:57   #656
lady_madzia7
Raczkowanie

Stosuję peeling...nie wiem co robię nie tak...do tego balsam mi wchodzi w pory tam gdzie są włoski na rękach i są takie punkciki coś jak wągry, co prawda tego aż tak nie widać (widzę to tylko ja, gdy przyglądam się rękom) ale świadomość że coś takiego jest po prostu denerwuje
Stary 2007-09-25, 13:29   #657
Zuziunia
BAN stały

Ja w tym roku byłam 3 razy w solarium i wiecej nie zamierzam, zauwazyłam ze pojawiły sie nowe malutkie pieprzyki.
Wolę balsam brązujący, moj facet nakłaniał mnie na solarke ale mu pow ze jak mu nie odpowiadam to niech sobie znajdzie grillowa laske a ja nie mam zamiaru niszczyc skory.
Zuziunia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-26, 15:18   #658
lady_madzia7
Raczkowanie

Mądrze powiedziałaś. Tylko oby nie wziął tych słów do siebie i żeby Cię nie zostawił dla tej skwareczki. Chyba, że nie jest Ciebie wart.
Stary 2007-09-29, 19:39   #659
Nika0503
Zakorzenienie

Jestem nastolatką i widzę swoje opalone rówieśniczki, jak cieszą się powodzeniem u płci przeciwnej. Solarium... właściwie to uznano, że 12 h w roku można się opalać, ale jak widzę zjarane lalunie przez solarium , to robi mi się nie dobrze. Wszystko z umiarem. Co do bladości, to... nie wiem, nie podoba mi się porcelanowa cera,albo zaróżowiona , jak dla mnie - skóra lekko muśniętą słońcem wygląda najładniej. Ostatnio chodzę na solarium, ale na kilka minut ( 5-7) z początku częściej (3 razy w tyg) a potem raz na tydzień, albo dwa w zupełności wystarczy. Nie chcę być biała bo taki obraz kojarzy mi się z wątłą, słabiutką, CHORĄ kobietą , ale nie chcę też wyglądać jak czekolada,bo to wygląda nienaturalnie.
A co do zdjęcia... to się aż przeraziłam i zaczęłam zastanawiać, czy w ogóle nie zrezygnować z solarium (chodzę dopiero od tygodnia)
Nika0503 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-29, 20:14   #660
roka12345
Raczkowanie

Nika zgadzam się z tobą w 100% Jak ja widze u mnie w szkle takie dziecwzyny zjarane na kurczaka to naprawde aż mam ochotę podejść do takiej i walnąć w tą pustą łepetyne...wrr

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości