Krotka fryzurka z dlugich wlosow-jaka? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-03-30, 15:02   #1
FlyAngel
Raczkowanie

Krotka fryzurka z dlugich wlosow-jaka?

Witam
Chcialabym prosic o pomoc w doborze fryzury.
Mam długie włosy za łopatki, za tydzien ide do fryzjera je sciać.
Tylko nie wiem jak.
Naturalnie wlosy są grube,geste, falowane (tzn bez prostowania jest sztywna szopa na glowie ),kondycja raczej dobra, naturalny kolor ciemny braz ale szarawy,farbuję na ciemny kasztan/ciemny braz/czarny. Aktualnie ciemny braz i tak chyba poki co zostanie bo jest najlepiej.
Fryzurka ma byc:
-ładna
-łatwa do ukladania tzn moge rano przejechac prostownicą grzywke,ulozyc na paste/zel reszte ale napewno nie bede pol godziny wlosow ukladac
-koloru raczej nie zmieniam,ale mozna podac sugestie (choc napewno nie zmienie na blondy itp)

Reszta dowolna, moze byc odwaznie i mocno krotko
Najlepiej by bylo jako zwizualizowac swoje wyobrazenia, bo opisowo obawiam sie że mozemy sie nie zrozumiec. Tak wiec zalaczam zdjecie (na zdjeciu wlosy sa mokre,zwiazane i przed farbowaniem, takze sie prosze raczej nie sugerowac..bardziej daje zeby dopasowac do twarzy fryz).
Z gory dzieki!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fryzz.jpg (26,4 KB, 494 załadowań)
FlyAngel jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-31, 14:16   #2
FlyAngel
Raczkowanie

Dot.: Krotka fryzurka z dlugich wlosow-jaka?

nikt,nic? Prosze pomozcie,nigdy w zyciu nie mialam krotkich wlosow,nie wiem co mam robic... Boba?Bedzie duzo ukladania tj bardziej prostowania..Moglabym takie zupelnie krotkie zeby fale dobrze wygladaly,jakas guma,wosk itp. Tylko zeby to bylo kobiece,nie na chlopaka.Moze dlugą grzywke zostawic jakas na bok czy cos,zeby nie bylo zbyt mesko?
Nie chce tylko takich prostych za ramiona, bo moim zdaniem bez sensu,jak scinac to jakis fajny fryz a jak i tak mam miec dluzsze i proste to juz chyba lepiej takie jak mam kilkanascie cm wiecej..
Stary 2012-03-31, 22:11   #3
behemotkot
Rozeznanie

A mogłabyś wstawić zdjęcie z rozpuszczonymi włosami? jestem ciekawa jak wyglądasz z nimi. W sumie to jestem ciekawa dlaczego zdecydowałaś się tak radykalnie zmienić fryzurę. Ja miałam takie mniej więcej do ramion włosy, obcięłam na krótko, i teraz znów wracam (a właściwie chciałabym wrócić) do dłuższych włosów. Nie mówię oczywiście, że krótkie włosy są "be"-absolutnie nie. pozdrawiam
jedni wołają ją szczęście niepojęte
inni pani na K."

Początki bloga
http://okiembehemotkota.blogspot.com

Moje amatorskie fotki:
http://kasita.flog.pl/
behemotkot jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-01, 00:45   #4
FlyAngel
Raczkowanie

to tak na szybko zrobione,bez makijazu,swiatla i w ogole.Poglądowe Jakby byla potrzeba to zrobie normalne.
A czemu? Dlatego ze cale zycie mam "dlugie",dlatego ze to niewygodne,niepraktyczne, nudne...ze musze je albo prostowac albo chodzic ze zwiazanymi jakos glupio wiec albo je niszcze albo brzydko wygladam.Pozatym nudno..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg abc.jpg (31,4 KB, 317 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cde.jpg (30,1 KB, 368 załadowań)
Stary 2012-04-01, 12:17   #5
kacha8580
Przyczajenie

Moim zdaniem nie powinnas ich ścinać. Mam podobną strukturę włosów do Ciebie i najgorsza rzecza jaka zrobiłam było ich skrócenie i ścieniowanie mocne (możesz sobie zerknac na moj watek). Teraz zapuszczam bo marzą mi sie z powrotem długie, przy których miałam 3 razy mniej roboty. Krótsze włosy przy takiej strukturze to męczarnia-u mnie schodzi 40 min na jako takim ułożeniu. Najpierw szczotka duża potem prostownica bo inaczej wyglądają beznadziejnie (mam krotsze niz do ramion).
Masz sliczne włoski-ewentualnie bym je lekko ścieniowała u dobrej fryzjerki i zaczela intensywnie dbać a napewno beda efekty (gdybym mogła cofnąc czas w swoim przypadku to właśnie tak bym zrobiła!!!)

---------- Dopisano o 12:17 ---------- Poprzedni post napisano o 12:10 ----------

a własnie, zapomoniałabym: szczerze polecam tez keratynowe prostowanie włosków-ostatnio sobie zrobiłam daje genialne efekty! Już sobie marzę jak powtórze zabieg na dłuższych włosach. U Ciebie tez mi się wydaje, że wyszło by extra.
Zestaw można dostać na allegro za ok 70 zł
kacha8580 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-01, 14:42   #6
FlyAngel
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kacha8580 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem nie powinnas ich ścinać. Mam podobną strukturę włosów do Ciebie i najgorsza rzecza jaka zrobiłam było ich skrócenie i ścieniowanie mocne (możesz sobie zerknac na moj watek). Teraz zapuszczam bo marzą mi sie z powrotem długie, przy których miałam 3 razy mniej roboty. Krótsze włosy przy takiej strukturze to męczarnia-u mnie schodzi 40 min na jako takim ułożeniu. Najpierw szczotka duża potem prostownica bo inaczej wyglądają beznadziejnie (mam krotsze niz do ramion).
Masz sliczne włoski-ewentualnie bym je lekko ścieniowała u dobrej fryzjerki i zaczela intensywnie dbać a napewno beda efekty (gdybym mogła cofnąc czas w swoim przypadku to właśnie tak bym zrobiła!!!)

---------- Dopisano o 12:17 ---------- Poprzedni post napisano o 12:10 ----------

a własnie, zapomoniałabym: szczerze polecam tez keratynowe prostowanie włosków-ostatnio sobie zrobiłam daje genialne efekty! Już sobie marzę jak powtórze zabieg na dłuższych włosach. U Ciebie tez mi się wydaje, że wyszło by extra.
Zestaw można dostać na allegro za ok 70 zł
Dzieki ja robilam keratyne i pokladalam w niej ogromne nadzieje,nic z tego nie wyszlo,3 dni lazilam z nieumytymi wlosami czekajac na cud..Efekt jak po trzymaniu dobrej maseczki przez kilka godzin i tyle.

Wlosy mam mocno pocieniowane,a w zasadzie przerzedzone,dostawalam szału jak widzialam ile ich jest,ze zwiaze kucyk/koczek i jest ich TYLE...marzylam o b mocnym cieniowaniu,zeby miec kilka dlugich ladnych kosmykow idealnie prostych Fryzjer niezupelnie spelnil moje oczekiwania tak wiec sama sobie je przerzedzilam degazowkami-wycielam ok 2/3 wlosow,tak wiec to co jest teraz to 1/3 Teraz zaluje ale coz.

Prawda jest taka ze dlugie wlosy zlapane w kucyk,a raczej najczesniej w niby koczek (tzn zapetlenie ich kilka razy gumką) plus wsuwki - to nie jest atrakcyjna fryzura..A prostowac nie bede za kazdym razem - troche to zajmuje to raz,dwa ze niszczy wlosy,trzy ze mi sie nie chce wiecznie wszedzie zabierac prostownicy i martwic sie co to bedzie jak popada deszcz itp. Mysle ze krotka modna fryzura atrakcyjniej wyglada.
Stary 2012-04-01, 15:25   #7
kacha8580
Przyczajenie

Szkoda że keratyna nie przyniosła u Ciebie takich fajnych efektów, wiadać na każdego działa inaczej.
Mi, jako że żaluję ścięcia włosków szkoda po prostu jak patrzę jakie Twoje są długie. Postawiłabym jeszcze może na podkreslenie ich skrętu-jakieś luźne fale albo coś w tym stylu. Jesli jednak jesteś zdecydowana na krotsze włoski to w zalaczniku przesyłam Ci foty fryzur jakie mi się bardzo podobały i myslę, że wyglądałabyś bardzo fajnie.
Nie wiem jak z podatnością twoich włosów na ukladnie-u mnie po obcieciu na boba było ciężko-ale suszenie na okrągłej szczotce i dobre nawilżajace odzywki jakoś dawały rade-chociaż nie raz się porzadnie wkurzałam bo zawsze brakuje mi czasu na zabawe z układaniem. Po keratynie było lepiej. Napisz jak znajdziesz jakas fryzurke dla siebie bo jestem ciekawa na co sie ostatecznie zdecydujesz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 277949f520.jpg (53,0 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg anita%2020.jpg (20,3 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img2003.fryzury-krotkie.5546.jpg (34,4 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg krótka-fryzura-nieco-rozczochrana.jpg (11,0 KB, 27 załadowań)
Stary 2012-04-01, 17:10   #8
FlyAngel
Raczkowanie

Cytat:
Szkoda że keratyna nie przyniosła u Ciebie takich fajnych efektów, wiadać na każdego działa inaczej.
Mi, jako że żaluję ścięcia włosków szkoda po prostu jak patrzę jakie Twoje są długie. Postawiłabym jeszcze może na podkreslenie ich skrętu-jakieś luźne fale albo coś w tym stylu. Jesli jednak jesteś zdecydowana na krotsze włoski to w zalaczniku przesyłam Ci foty fryzur jakie mi się bardzo podobały i myslę, że wyglądałabyś bardzo fajnie.
Nie wiem jak z podatnością twoich włosów na ukladnie-u mnie po obcieciu na boba było ciężko-ale suszenie na okrągłej szczotce i dobre nawilżajace odzywki jakoś dawały rade-chociaż nie raz się porzadnie wkurzałam bo zawsze brakuje mi czasu na zabawe z układaniem. Po keratynie było lepiej. Napisz jak znajdziesz jakas fryzurke dla siebie bo jestem ciekawa na co sie ostatecznie zdecydujesz
Pewnie sie wkurzysz ze zakladam watek a potem mi nic nie pasuje ale...:
1) NIE!!! nienawidze takich fryzur,nie wyglada naturalnie i nie lubie tak podniesionych,"chełmowaty ch" fryzur
2) do przemyslenia, aczkolwiek widze tu potrzebe prostowania koniecznie wlosow co jest ewidentnym minusem
3) podobnie jak 2..wlasciwie troche połączenie 1 i 2 ale nie jest tragicznie
4) hmm chyba fajnie? zastanawiam sie czy bez prostowania to by nie wygladalo zbyt niedbale? ale do przemyslenia calkiem calkiem

Podatne na ukladanie nie wiem w sumie czy są..prostownica daje rade oczywiscie, na szczotke nigdy nie ukladalam i nigdy nie bede - nie jestem w stanie sie nauczyc synchronizowac tak ruchów a pozatym nie lubie takich fryzur

Moze pokaze co mi sie podoba,zeby nie bylo ze wszystko beee. Tylko nie wiem czy to ma szanse do mnie pasowac, mam specyficzną twarz,nie chce jej jeszcze "pogrubiac" uczesaniem

http://fryzury24.com/hairstyles/krotkie/314.jpg
http://www.fryzury.net.pl/img/short_5.jpg
http://www.superiorpics.com/hs/meg_ryan/main1.jpg
Stary 2012-04-01, 17:53   #9
kacha8580
Przyczajenie

mhm widze że jednak jesteś zdecydowana na bardziej radykalne cięcie. Ja to znow musze miec odbite szczotka włosy;p, ale każdy lubi coś innego . Co od tych załączonych fryzur to napewno byłyby wygodne, troche żelu lub pianki i poranna stylizacja z głowy. Coś tu ostatnio mało osób sie udziela chetnie bym posłuchała co inne babki Ci zaproponują. A buzię masz ładną i wcale nie dużą wiec moim zdaniem w ogole nie powinnas się obawiać że Cię ta fryzurka pogrubi. A kiedy idziesz do fryzjera? zalącz pozniej fotki jakby coś
Stary 2012-04-01, 18:46   #10
FlyAngel
Raczkowanie

Cytat:
mhm widze że jednak jesteś zdecydowana na bardziej radykalne cięcie. Ja to znow musze miec odbite szczotka włosy;p, ale każdy lubi coś innego . Co od tych załączonych fryzur to napewno byłyby wygodne, troche żelu lub pianki i poranna stylizacja z głowy. Coś tu ostatnio mało osób sie udziela chetnie bym posłuchała co inne babki Ci zaproponują. A buzię masz ładną i wcale nie dużą wiec moim zdaniem w ogole nie powinnas się obawiać że Cię ta fryzurka pogrubi. A kiedy idziesz do fryzjera? zalącz pozniej fotki jakby coś
W czwartek. Zdjecia dam jesli ktos tu sie bedzie udzielal, nie bede robic za atrakcje "podglądaczy" wiec jesli nikogo temat nie zainteresuje to moge wyslac Tobie prywatnie
Twarzy duzej nie mam,natomiast nie mam tez brody i policzkow, nieco "chomicze" rysy wiec powinnam je wyszczuplic fryzurą.Nie wiem czy takie krotkie cięcie tego nie pogorszy.
Te co wkleilam wygladaja wlasnie na latwe do ulozenia,nie sa takie sztuczne..
Chcialabym cos swieżego,modnego,moze byc odwaznie ale nie mocne wygolenie/asymetria/irokezy itd nie mam już 20 lat i chce w miare powaznie sie prezentowac

---------- Dopisano o 18:46 ---------- Poprzedni post napisano o 18:43 ----------

tzn glupio napisalam,policzki wlasnie mam,raczej nie widac KOSCI policzkowych stad twarz jest pucułowata
Stary 2012-04-02, 11:24   #11
Konwalia11
Zadomowienie

Jesli krotkie wlosy do pelnych policzkow to tylko pazurki! Cos w stylu tego, co wysylam Ci w zalaczniku. Kilka kosmykow powinno zaslaniac policzki, jesli fryzjerka wytnie Ci tam za duzo wlosow to uwidoczni ta wade.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fryzury-do-twarzy-9.jpg (50,8 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzury-do-twarzy-8.jpg (82,2 KB, 20 załadowań)

Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 11:41   #12
toshi21
Przyczajenie

a ja mysle ze tak całkiem na krótko nie bedzie ci pasowało , raczej cos w stylu tej czwartej fryzurki którą pokazała kacha , albo w tym drugim zestawie ta ruda , a co do koloru to zdecydowanie za ciemny masz , nie pasuje do karnacji i do koloru oczu , wczesniej przed malowaniem bylo ci duuuzo lepiej , pogodniejsza bylas, zastanow sie nad takim wlasnie calkiem rudym wiewiórkowym
toshi21 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 14:56   #13
FlyAngel
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Jesli krotkie wlosy do pelnych policzkow to tylko pazurki! Cos w stylu tego, co wysylam Ci w zalaczniku. Kilka kosmykow powinno zaslaniac policzki, jesli fryzjerka wytnie Ci tam za duzo wlosow to uwidoczni ta wade.
Dzieki! Masz absolutnie racje i na pewno poprosze zeby mi wypazurkowała. Ta ruda super! Tylko chyba trzeba by dosc mocno pocieniowac.
Cytat:
Napisane przez toshi21 Pokaż wiadomość
a ja mysle ze tak całkiem na krótko nie bedzie ci pasowało , raczej cos w stylu tej czwartej fryzurki którą pokazała kacha , albo w tym drugim zestawie ta ruda , a co do koloru to zdecydowanie za ciemny masz , nie pasuje do karnacji i do koloru oczu , wczesniej przed malowaniem bylo ci duuuzo lepiej , pogodniejsza bylas, zastanow sie nad takim wlasnie calkiem rudym wiewiórkowym
Ruda lepsza;>
Hmm z kolorem to jest tak..w tym kasztanowo-rudym bylam taka niewyrazna..koncowki prawie czarne a przy glowie "wyblakle",wygladalam na troche zaniedbaną;p Nie moge teraz spacjalnie za wiele zmienic, jedyne co to czekac na odrosty i farbowac ale reszta pozostanie ciemna (kiedys farbowalam na czarno). Teraz mam ciemny czekoladowy braz. Myslalam ze do niebieskich oczu pasuje..

Wrzucam kilka fot bo jak wiadomo na kazdym zupelnie cos nowego mozna przyuwazyc Jak narazie wygrywa ta ruda..tylko czy mi by bylo ladnie..?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pierwsza.jpg (31,4 KB, 110 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg druga.jpg (30,4 KB, 81 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg trzecia.jpg (28,9 KB, 108 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg czwarta.jpg (36,0 KB, 173 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg piata.jpg (28,9 KB, 90 załadowań)
Stary 2012-04-02, 15:50   #14
toshi21
Przyczajenie

a ja ci mowie zebys pomyslala nad kolorem albo chociaz refleksami zeby ozywic ten braz , wiem co mowie bo sama mam no i jak ja patrze na ciebie to zdecydowanie widze ze wloski lepiej by bylo skrocic
Stary 2012-04-02, 15:56   #15
Konwalia11
Zadomowienie

Jak na moj gust kolorystycznie pasuja do Ciebie popielate brazy. Rudosci, czerwienie i kolory z zoltawym polyskiem raczej zostaw w spokoju Podoba mi sie ten czekoladowy braz bo ladnie wydobywa blekit oczu.

Dziewczyny, moze umialybyscie zrobic dla kolezanki symulacje jakichs krotkich fryzurek zeby zrobic rozeznanie? Ja niestety nie potrafie bo kopiowanie obrazka jest zabronione a nie wiem jak inaczej dobrac sie do zdjecia

Stary 2012-04-02, 16:20   #16
toshi21
Przyczajenie

rudosci z takiego koloru oczu jeszcze bardziej wydobywaja glebie i kolor moim zdaniem, ja bym zrobila ale nawet nie mam programu do zrobienia takiej symulacji :/
Stary 2012-04-02, 18:41   #17
kacha8580
Przyczajenie

programu do symulacji też nie mam ale podsyłam jeszcze kilka fryzurek które mi się podobają. I co z kolorkiem, zostajesz przy ciemnych?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg new1.jpg (11,6 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg new2.jpg (16,0 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg new 3.jpg (21,2 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg short_hairstyles-2009.jpg (14,0 KB, 26 załadowań)
Stary 2012-04-02, 18:48   #18
kacha8580
Przyczajenie

doczytałam że zostajesz przy brązie-i fajnie moim zdaniem. Na tych ostatnich fotach widać że nie wpada w czerń a to dobrze.
Stary 2012-04-02, 23:26   #19
FlyAngel
Raczkowanie

Dziekuje za zainteresowanie
Odpowiem zbiorowo
KOLOR--> Poki co na pewno zostaje,chocby ze wzgledu ze jestem umowiona tylko na ciecie i juz nie ma mozliwosci zmiany (wiecej czasu).Aby zmiana byla widoczna musialabym farbowac u fryzjera i prawdopodobnie sciagac ten kolor wczesniej. Mialam na glowie : czerwien,oberzyne,rudawe kasztany,granatową czerń i zimne brazy. Te ostatnie wypadają najlepiej moim zdaniem. Nienaturalne kolory jak fiolet czy czerwien chyba nie są juz modne i raczej fajnie nie wygladaly. Czarny byl za mocny i tez nienaturalny,dodatkowo podkreslal niedoskonalosci cery.Ciemny braz podkresla oczy i jest naturalny,nie ma problemu z brzydkimi odrostami i "wyplowiałą" fryzurą. Pomysle nad zmianą ale z wyzej wymienionych wzgledow na tą chwilę kolor zostaje taki jaki jest.

FRYZURA-->
z tych od kachy:
1) wydaje mi sie ze robi "wielką głowę" a tego nienawidze,nie lubie postawionych wlosow ukladanych na szczotkę.Do okraglej twarzy chyba to nie pasuje bo zamiast maskowac to podkresla?
2) to troche "dluzsza" fryzura tej rudej od Konwalii.Podoba mi sie. Zastanawiam sie czy ta grzywa nie bedzie ciagle wchodzic do oczu.Ale chyba mozna by to zmodyfikowac i wystrzepic ją na tyle wysoko zeby nie wchodzila?
3) chyba nie chce...Tu by trzeba podgalac dosc krotko jeden bok..
4)faaajna...Tylko czy bedzie pasowac w sensie nie pogrubi twarzy..? Chociaz wyglada na szybka do ulozenia i naturalną. I mozna wypazurkowac boki

Te najfajniejsze mają zaczesaną całą grzywke na jedną stronę,ja mam przedzialek blizej srodka glowy,nie wiem czy bedzie sie dalo je tak ukladac..?

---------- Dopisano o 23:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość

Dziewczyny, moze umialybyscie zrobic dla kolezanki symulacje jakichs krotkich fryzurek zeby zrobic rozeznanie? Ja niestety nie potrafie bo kopiowanie obrazka jest zabronione a nie wiem jak inaczej dobrac sie do zdjecia
Jak to jedyny problem że zabronione to ja udzielam oficjalnej zgody..A jak bardzo nie chcesz łamać prawa to wysle na maila:P
Stary 2012-04-03, 13:33   #20
AnnetteK
Raczkowanie

Send a message via Skype™ to AnnetteK

Dodaję symulację jak wyglądasz w różnych fryzurach i kolorach
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg frzyy.jpg (118,5 KB, 280 załadowań)
AnnetteK jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-03, 15:46   #21
Kaminka24
Rozeznanie

3 Propozycje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg img5171.fryzury-krotkie.604775.jpg (24,6 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img5171.fryzury-krotkie.858454.jpg (21,3 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img103645.fryzury-krotkie.656125.jpg (26,2 KB, 13 załadowań)
Kaminka24 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-03, 18:23   #22
Konwalia11
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez AnnetteK Pokaż wiadomość
Dodaję symulację jak wyglądasz w różnych fryzurach i kolorach
Super!
Mnie podoba sie zdjecie nr. 6!

Stary 2012-04-03, 20:43   #23
FlyAngel
Raczkowanie

Super dzięki mi też najbardziej się podoba nr 6!a od kaminki 2 fryzura super, tej 1 i 3 bym nie chciała mieć.
Stary 2012-04-05, 18:59   #24
toshi21
Przyczajenie

hej i jak tam wizyta u fryzjera ? bylas juz ? czekam z niecierpliwoscia :P
Stary 2012-04-05, 19:34   #25
FlyAngel
Raczkowanie

juz wrocilam siedze i płacze ...zdjecia moze jutro jak sie przemoge.przepraszam ze was fatygowalam
Stary 2012-04-06, 11:04   #26
kacha8580
Przyczajenie

Jak to siedzisz i płaczesz?! Przestań, na pewno nie jest tak źle!
Po prostu to pewnie szok zwiazany ze zmianą . Wstaw fotkę jesteśmy ciekawe efektu
Stary 2012-04-06, 13:34   #27
Konwalia11
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez FlyAngel Pokaż wiadomość
juz wrocilam siedze i płacze ...zdjecia moze jutro jak sie przemoge.przepraszam ze was fatygowalam
Co sie stalo?
Mam nadzieje, ze nie dostalas sie w rece jakiegos partacza.
Wpadnij do nas, moze jakos pomozemy...

Stary 2012-04-06, 19:42   #28
AnnetteK
Raczkowanie

Send a message via Skype™ to AnnetteK

Cytat:
Napisane przez FlyAngel Pokaż wiadomość
Na pewno nie jest tak źle jak sądzisz to tylko włosy i odrosną. Mi też kiedyś fryzjerka schrzaniła fryzurę ,ale nie ma się co dołować.
AnnetteK jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-09, 10:33   #29
FlyAngel
Raczkowanie

przepraszam ze dopiero dzis ale nie mialam czasu wczesniej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2012-04-06 16.14.02.jpg (34,7 KB, 313 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2012-04-06 16.15.28.jpg (29,0 KB, 151 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2012-04-06 16.16.03.jpg (28,8 KB, 272 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2012-04-06 16.20.36.jpg (31,6 KB, 86 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2012-04-06 16.40.58.jpg (24,7 KB, 199 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2012-04-06 16.43.05.jpg (24,5 KB, 185 załadowań)
Stary 2012-04-09, 12:10   #30
DiankaL
Raczkowanie

No wiesz nie ma co płakać, baaardzo mi się podobasz w nowej fryzurce 1 i 3 zdjęcie super.
DiankaL jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości