Grube sianowate w這sy - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2012-03-30, 17:31   #1
nokia_
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 16
Arrow

Grube sianowate w這sy

Witam

Mam p馧d逝gie (do po這wy plec闚) grube cieniowane g瘰te i twarde w這sy z racji tego 瞠 dawno nie widzia豉m si z fryzjerem w這sy by造 do嗆 zniszczone, jednak zosta豉m zmuszona do odwiedzenie zak豉du fryzjerskiego innego ni zwykle i fryzjerka kt鏎a widzia豉 mnie po raz pierwszy w 篡ciu zapyta豉 o moje oczekiwania; powiedzia豉m jej 瞠 chc podci璚ia ko鎍闚ek lekkiego cieniowania aby w這sy nabra造 lekko軼i jednak zastrzeg豉m kr鏒kie podci璚ie bo chcia豉m je troch zapu軼i wi璚 kobieta wzi窸a si do pracy jednak chyba nie do ko鎍a si zrozumia造鄉y ona wzie豉 no篡czki takie z grzebyczkiem (nie znam fachowej nazwy) i zacz窸a mi je przerzedza na ca貫j d逝go軼i teraz w這s闚 mam ok 2/3 mniej i ni jak nie mog nad nimi zapanowa pusz si, pojedyncze ko鎍闚ki stercza na wszystkie strony. Generalnie na g這wie mam kupk siana w這sy nie s ju g豉dkie, 豉mi i urywaj si w po這wie na dodatek s potwornie porozdwajane, nie pomagaj jedwabie od篡wki maseczki szampony do regeneracji. Szukam jaki zio這wych olejk闚 (chemii mam ju do嗆)kt鏎e pomog im cho troch i dodadz witamin aby szybciej ros造.

BxGAM NA KOLANACH O POMOC
nokia_ jest offline  
Stary 2012-03-30, 18:18   #2
kasia251190
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
Dot.: Grube sianowate w這sy

hej moje w這sy z natury s kr璚one i pusz si, a ja staram si nad nimi zapanowa, 瞠by by造 g豉dkie Osczywi軼ie u篡wa豉m i czasem nadal u篡wam prostownicy, ale zauwa篡豉m, 瞠 ko鎍闚ki sta造 si okropne po 3 tygodniach od podci璚ia, wi璚 od這篡豉m j na specjalne okazje. Kupi豉m mleczko do prostowania z Marionu, nie kosztowa這 du穎, bo oko這 7 z, a jest naprawd fajne, mam o wiele g豉dsze w這sy, ale nie obci捫one i nie przet逝szczaj si szybciej. Poza tym zacz窸am stosowa naft do w這s闚, znajdziesz tu na forum sporo w徠k闚 o niej, a ja naprawd polecam. U篡wa豉m wiele szampon闚, nawet ostatnio kupi豉m dla dzieci, ale nie ma to jak bia造 Elseve, jak dla moich w這s闚 jest rewelacyjny. No i oczywi軼ie jedwab, moim zdaniem najlepszy jest z Biosilk, z Joanny, czy inne, jako nie bardzo i serum na zniszczone ko鎍闚ki z Avonu, szampony s straszne, ale to serum jest naprawd 鈍ietne. Musisz spr鏏owa r騜nych kosmetyk闚, a na pewno znajdziesz co dla siebie proponuje pochodzi po r騜nych drogeriach, nie tylko sieci闚kach, bo mo瞠sz znale潭 naprawd fajne, a ma這 popularne kosmetyki.
kasia251190 jest offline  
Zamknij w徠ek

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:08.