Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V - Strona 128 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-05-24, 21:02   #3811
iivii
Raczkowanie

Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
Mam nadzieje, ze ten zelik nie bedzie taki zly Nie wiem jak ja to zrobilam, ze nie doczytalam ze zachwalalas ten mandarynkowy coz bede miala kolejny pretekst, zeby znowu zamowic cos na iherbie
Pasta JMO wraz z shine on dziala cuda na moich wlosach dawno moje blond loki nie byly w tak dobrej kondycji pieknie blyszcza i sa ladnie zdefiniowane A Ty juz dostalas swoja przesylke??
Dzis zupelnie przypadkiem wstapilam do tk maxxx a tam wysyp kosmetykow naturalnych wszystko ladnie pieknie, ale wiekszosc z nich pootwieranych Jako, ze nadal poszukuje fajnego balsamu do ciala skusilam sie na nieznana mi marke Marbert, maja eco certa wiec bralam w ciemno http://www.marbert.com/en/product-bi...ody-lotion.php . Sklad bardzo ladny, a zapach obledny delikatna brzoskwiania z mango cena 16,99zl
Mam ten sam balsam z TKmaxa i jest świetny i ten zapach
iivii jest offline  
Stary 2012-05-24, 21:16   #3812
effa_j
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez iivii Pokaż wiadomość
szkoda, ze byl tylko jeden po wyjsciu ze sklepu nie wytrzymalam od razu go wyprobowalam
effa_j jest offline  
Stary 2012-05-24, 21:30   #3813
neroza
Zadomowienie

Dziewczyny gdzie kupię kosmetyki włoskiej firmy MONOTHEME a dokładniej z serii Io ECO? widziałyście je gdzieś? Bo nie mogę znaleźć
Stary 2012-05-24, 22:55   #3814
fiolka85
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Właśnie dostałam masełko, więc mogę spróbować opisać jak pachnie chociaż jestem w tym kiepska. Mi to przypomina taki delikatny zapach perfum kwiatowych Na skórze się ulatnia po chwili. Zapytam jeszcze wieczorem mamy, ona jest w tym lepsza

Jak coś to mogę przesłać próbkę
próbeczki na razie nie trzeba, dziękuję za propozycję i za opis zapachu

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
fiolka, ja dziś byłam na wąchaniu p&r w sepho i tyż mi wszystkie serie śmierdziały (do ciała mam na myśli). Tylko ten hipoalergiczny w miarę, bo taki niby bezzapachowy .
u mnie nie ma serii hipoalergicznej

Cytat:
o nie. znowu kuszenie
Stary 2012-05-24, 23:05   #3815
anastazjawu
Raczkowanie

He!j
Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Będzie dobrze. Miałam próbkę masełka relaksującego i powiem szczerze, kiedyś je kupię

ps. czy zmieniły się czcionki
Piszesz o wizażu? Bo u mnie jakoś inaczej dzisiaj wygląda, ale może jeszcze nie opanowałam wszystkich ustawień i to dlatego.

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość

wiem, że nie oto pytałaś, ale do ostatniego zamówienia na ao dostałam od nich próbki kremów do twarzy vegecol i rosa mosqueta, chętnie oddam
Dziękuję, kochana jesteś, ale narazie o kremach od nich nie myślę.

Cytat:
No i mam moją hennę. Może dzisiaj nałożę i zostawię na noc. Henna Lush ma inny skład, czy lepszy od Khadi? To się okaże. Zawiera m.in masło kakaowe i to mnie trochę zastanawia. Troszkę inny jest też sposób użycia: radzą żeby zostawiać papkę na kilka godzin, radzą po zmyciu umyć włosy szamponem i nałożyć odżywkę. Pierwsze na co zwróciłam uwagę to nawet przyjemny zapach, ciekawa jestem jak będzie papka śmierdoliła

Mama póki co boi się eksperymentów i zafarbuje dopiero po moim teście.

ps. zastanawiam się też czy farbować na rudo, czy kasztan?
Sama się z siebie śmieję, bo myślałam, że to na zdjęciu to kawałek ciasta, pierniczek jakiś Chyba muszę coś sobie upiec jutro.
Powodzenia w hennowaniu. Ja ciągle rozmyślam nad tą bezbarwną.

W TKmaxxx kupowałam zestaw lavery żel plus balsam za 24,99, a w necie znalazłam, że normlanie kosztuje ok. 60 zł. Muszę tam znowu zajrzeć.
anastazjawu jest offline  
Stary 2012-05-25, 08:14   #3816
123sciri
Rozeznanie

Cytat:
Mam nadzieje, ze ten zelik nie bedzie taki zly Nie wiem jak ja to zrobilam, ze nie doczytalam ze zachwalalas ten mandarynkowy coz bede miala kolejny pretekst, zeby znowu zamowic cos na iherbie
Pasta JMO wraz z shine on dziala cuda na moich wlosach dawno moje blond loki nie byly w tak dobrej kondycji pieknie blyszcza i sa ladnie zdefiniowane A Ty juz dostalas swoja przesylke??
Dzis zupelnie przypadkiem wstapilam do tk maxxx a tam wysyp kosmetykow naturalnych wszystko ladnie pieknie, ale wiekszosc z nich pootwieranych Jako, ze nadal poszukuje fajnego balsamu do ciala skusilam sie na nieznana mi marke Marbert, maja eco certa wiec bralam w ciemno http://www.marbert.com/en/product-bi...ody-lotion.php . Sklad bardzo ladny, a zapach obledny delikatna brzoskwiania z mango cena 16,99zl
jakaś paczuszka mi doszła ale odbiorę dopiero dziś wieczorem

to fajnie że pasta ci służy - teraz masz przynajmniej dłuższą wish listę

03/13-20 cm - 06/13-24cm, 07/23- 26cm.....50cm
zapuszczanie
123sciri jest offline  
Stary 2012-05-25, 09:12   #3817
effa_j
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez 123sciri Pokaż wiadomość
jakaś paczuszka mi doszła ale odbiorę dopiero dziś wieczorem

to fajnie że pasta ci służy - teraz masz przynajmniej dłuższą wish listę
hmm mam, nadzieje ze to moja przesylka tylko ze ja wyslalam zwyklym listem
No wish lista z JMO jest coraz dluzsza ale bede czekala z zakupami na jakies fajne promo
Bede wHolandii kilka dni czy ktos wie czy sa tam jakies fajne eko kosmetyki, na ktore warto zwrocic uwage
Czy ktos mial doswiadczenie z kosmetykami BeSave??? na biopiekno jest darmowa wysylka a kosmetyki po 19.99zl moze warto by cos wyprobowac

Edytowane przez effa_j
Czas edycji: 2012-05-25 o 09:22
effa_j jest offline  
Stary 2012-05-25, 09:24   #3818
margoltka
Wtajemniczenie

No i siedzę z henną Lush na głowie. Chciałam to zrobić wieczorem i pójśc spać, niestety jak zwykle było milion rzeczy do zrobienia i nie miałam już wczoraj siły.

Nie pytajcie jaki kolor ostatecznie wybrałam, rozerwałam opakowania i kostki się pomieszały. Wydaje mi się, że mam Rouge i Marron (rudy i kasztan) Henna bardzo łatwo rozpuszcza się w kąpieli wodnej. Wprawdzie rozdrobniłam kostki, ale nie trzeba tego robić. Masło kakaowe w składzie bardzo ułatwia sprawę. Powiem szczerze nie pomyślałabym nigdy, że to powiem ale całkiem przyjemnie pachnie. Poważne! A wiecie jaki ze mnie zapachowy wrażliwiec. No i teraz problem - nakładanie. Henna jest bardziej... "kruszaca się" Nie jest taka jogutrowa jak Khadi, co niestety utrudnia nakładanie. Może nalałam za mało wody? Może też niepotrzebnie umyłam włosy, może na suchych byłoby łatwiej? W instrukcji nic nie piszą o moczeniu włosów. Druga sprawa dwie kostki na moje włosy starczyło na styk. Nie mam pojęcia jak Alina nałożyła taką samą ilość na tak długie włosy (?) Następnym razem (o ile będzie następny raz) użyję trzech kostek.

Teraz siedzę i denerwuję się czy dobrze nałożyłam. Tym bardziej, że papka była taka sucha. Martwię się też, czy dodanie ciemniejszego koloru było dobrym pomysłem? A do 14 lub 15 tak daleko

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko

mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline  
Stary 2012-05-25, 10:31   #3819
makki
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez neroza Pokaż wiadomość
Dziewczyny gdzie kupię kosmetyki włoskiej firmy MONOTHEME a dokładniej z serii Io ECO? widziałyście je gdzieś? Bo nie mogę znaleźć
Ja na ta firmę natknęłam się w drogerii hebe, niedawno otworzyli, jest ona połączona z apteką i znajduje się w tym samym budynku co biedronka

Mam żel do mycia twarzy z serii IoECO- bardzo mi się podoba, planuję też zakupić szampon.
makki jest offline  
Stary 2012-05-25, 11:01   #3820
effa_j
Wtajemniczenie

10% na zakupy dziś do północy z kuponem rabatowym: "DZIEŃ KLIENTA GAIACREAMS"
effa_j jest offline  
Stary 2012-05-25, 11:09   #3821
Korah
Zakorzeniona Zmorah

Wpisy w blogu: 5

Dzień Matki w biopiekno

Darmowa wysyłka w dniach 26-27 maja
oraz 10% rabatu na wszystkie kosmetyki Khadi po wpisaniu kodu khadi1 do końca maja.
Korah jest offline  
Stary 2012-05-25, 11:14   #3822
cloche
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Evi ja mam porównanie,bo miałam wszystkie 3 maski organique.
Ta "nasza"według mnie najlepsza jest.Wszystkie są w działaniu podobne,ale mnie ta a-a zniewala zapachem no i nie wiem czy sobie przez miłość do zapachu wmówiłam,że i ona lepiej działa
a wiesz, ze to mozliwe? takie wmawianie sobie duzo daje - widzialam ostatnio reportaz, gdzie testowali m.in. sile dzialania marki. tam akurat adidas dali biegaczom koszulki - dokladnie takie same, tylko na polowie koszulek byly naszyte 3 paski i logo adidasa. obie grupy biegaly w obu wersjach koszulek, wszyscy na koszulki bez paskow narzekali (bo material drazni skore, wiecej sie poci ) - ale najbardziej zaskakujacy byl fakt, ze w koszulkach adidasa biegli szybciej!!! poza koszulka mieli dokladnie te same ciuchy, buty, trasa ta sama... wiec juz samo wrazenie, ze maja na sobie cos bardziej "luksusowego", dodalo im energii. tak wiec, moje drogie, trzeba docenic sile reklamy, zapach luksusu, przyjemnosc w stosowaniu - bo to wszystko tez ma wplyw na dzialanie
cloche jest offline  
Stary 2012-05-25, 12:32   #3823
neroza
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez makki Pokaż wiadomość
Ja na ta firmę natknęłam się w drogerii hebe, niedawno otworzyli, jest ona połączona z apteką i znajduje się w tym samym budynku co biedronka

Mam żel do mycia twarzy z serii IoECO- bardzo mi się podoba, planuję też zakupić szampon.
No właśnie ja już wcześnieniej miałam miniaturę żelu ogórkowego a teraz w hebe na ich urodziny dostałam próbki szamponu z karczocha i balsamu marchewkowego. I nie wiedziałam, czy można u nich kupić duże opakowania czy po prosty mieli tylko próbki leciałam do pracy i nie zdążyłam zapytać Pani przy kasie, a za mną była spora kolejka. Ja chodzę do hebe na jerozolimskich, bo tam zazwyczaj się przesiadam w drodze do pracy i przez to zazwyczaj się spóźniam
Stary 2012-05-25, 13:02   #3824
vanilia1985
Rozeznanie

margoltka pisz koniecznie co Ci wyjdzie z tej henny, a jak znajdziesz chwilkę to wklej zdjęcia, ładnie proszę . Powiem Ci, że ta moją khadi też się teraz wypłukuje i robi czerwona i wcale mi się to nie podoba. Z tym, że zapach tego sianka bardzo mi się podoba i nie przeszkadza mi to, że po każdym myciu on się ujawnia.

Dziś zajrzałam w swoje pudełka z kosmetykami i się przeraziłam. Miałam coś zamówić, ale chyba muszę się wstrzymać, mam masę olei, na szczęście o najmniejszych pojemnościach, ale jak szybko tego nie zużyję, to obawiam się, że się przeterminują. Eh zachłysnęłam się tym wszystkim w zimę i nazamawiałam, a teraz nie mam co z tym wszystkim zrobić. Na szczęście człowiek uczy się na błędach, więc od teraz najpierw zużywam a dopiero kupuję. U mnie opcja na zapas się nie sprawdza, bo najzwyczajniej o tym zapominam.

Marnuje mi się fluid do cery zanieczyszczonej z Alverde i ten nieszczęsny kremik z AMB, może ktoś by się ze mną na coś wymienił..?
vanilia1985 jest offline  
Stary 2012-05-25, 13:20   #3825
margoltka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez vanilia1985 Pokaż wiadomość
margoltka pisz koniecznie co Ci wyjdzie z tej henny, a jak znajdziesz chwilkę to wklej zdjęcia, ładnie proszę . Powiem Ci, że ta moją khadi też się teraz wypłukuje i robi czerwona i wcale mi się to nie podoba. Z tym, że zapach tego sianka bardzo mi się podoba i nie przeszkadza mi to, że po każdym myciu on się ujawnia.

Dziś zajrzałam w swoje pudełka z kosmetykami i się przeraziłam. Miałam coś zamówić, ale chyba muszę się wstrzymać, mam masę olei, na szczęście o najmniejszych pojemnościach, ale jak szybko tego nie zużyję, to obawiam się, że się przeterminują. Eh zachłysnęłam się tym wszystkim w zimę i nazamawiałam, a teraz nie mam co z tym wszystkim zrobić. Na szczęście człowiek uczy się na błędach, więc od teraz najpierw zużywam a dopiero kupuję. U mnie opcja na zapas się nie sprawdza, bo najzwyczajniej o tym zapominam.

Marnuje mi się fluid do cery zanieczyszczonej z Alverde i ten nieszczęsny kremik z AMB, może ktoś by się ze mną na coś wymienił..?
Będę pisała na bieżąco. Póki co siedzę w czapce. Listonosz już nawet się nie zdziwił Pisałam Wam o suchej hennie, pod wpływem sama nie wiem czego, na głowie zrobiła się bardziej rzadka. Dobrze, że nie dodałam więcej wody bo pewno zaczęłaby spływać z włosów. Zapach przyjemny, mogę więc dalej siedzieć. Oby tylko kolor ładny wyszedł

Co do Khadi, po pierwszym hennowaniu też praktycznie cały kolor się wypłukał. Po ostatnim, trzecim, odcień już tylko czerwnieniał. Pomimo, że przy każdym myciu włosów leciała ruda woda, kolor nie stracił na intensywności. No tylko to z rudego robił się bardziej czerwony

margoltka jest offline  
Stary 2012-05-25, 13:31   #3826
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

A ja byłam w Phenome gdzie z okazji Dnia Matki miały być jakieś ciekawe promocje na zestawy (do -50%) ale nic specjalnego nie ma - dużo rzeczy z piel. twarzy przecenionych o marne 20% zestawy na -25 a pojedyncze rzeczy z pielęgnacji ciała dopiero -50.

mhm0808 jest offline  
Stary 2012-05-25, 13:40   #3827
capuccino
z innej bajki

Ile dni Wam szło zamówienie z Gaia? Liczyłam, że dziś dojdzie (wysłali w pon)i w weekend już potestuję, a tu muszę czekać do poniedziałku

*
W moim niebie będę znowu głaskać wszystkie moje pożegnane psy.
*

Wymiankowy listopad (klik!)

capuccino jest offline  
Stary 2012-05-25, 14:04   #3828
magnesita
Zadomowienie

Czy ktoś mnie jeszcze pamięta?

Bralik mnie zmotywowała do tego aby napisać że też mnie coś zapycha tylko trudno było mi znaleźć winowajcę.Podejrzewałam micel AP i teraz go odstawię i zobaczę czy pomoże
Margolciu ja zawsze z niecierpliwością czekam na Twoje efekty hennowania
Ja natomiast przeżyłam ostatnio kilkakrotnie rozjaśnianie włosów oraz balejaż czego efektem były zielone włosy co ja przeszłam to tylko ja wiem ale udało mi się je uratować mimo że fryzjerka rozkładała ręce...

Obecnie zachwycam się serum z wit C z amazona
Wczoraj po raz pierwszy nałożyłam sesę o zapachu egzotycznym i efekt jak zawsze super ale egzotyki to ja w tym zapachu nie wyczuwam
Ostatnio olejuję włosy głównie olejem lnianym, alterrkami wszystkimi trzema oraz vatiką
A jeszcze podkład-szukam dobrego podkładu w tej chwili gdyż minerałki jakoś w ciepłe dni szybko mi znikają z twarzy
I jeszcze jedno- bardzo przypadł mi do gustu twardy balsam o zapachu białego piżma z organiq Jest tłuściutkie więc smaruję sobie stopy i dłonie przed spaniem

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.

Edytowane przez magnesita
Czas edycji: 2012-05-25 o 14:06
magnesita jest offline  
Stary 2012-05-25, 14:09   #3829
margoltka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Margolciu ja zawsze z niecierpliwością czekam na Twoje efekty hennowania
Ja natomiast przeżyłam ostatnio kilkakrotnie rozjaśnianie włosów oraz balejaż czego efektem były zielone włosy co ja przeszłam to tylko ja wiem ale udało mi się je uratować mimo że fryzjerka rozkładała ręce...
Bidulko Czasami żałuję, że zaczęłam hennować. Co jak mi się odmieni i będę chciała być znowu blondynką. Przerażające. Póki co kolejna henna na głowie

Magnesiu a jak opanowałaś tą zieleń? Pytam na wszelki wypadek

margoltka jest offline  
Stary 2012-05-25, 14:16   #3830
beeets
Zakorzenienie

Cytat:
Jako, ze nadal poszukuje fajnego balsamu do ciala skusilam sie na nieznana mi marke Marbert, maja eco certa wiec bralam w ciemno http://www.marbert.com/en/product-bi...ody-lotion.php . Sklad bardzo ladny, a zapach obledny delikatna brzoskwiania z mango cena 16,99zl
dziś byłam i u mnie są 2 sztuki + jeszcze z eco cert żele pod prysznic też za 16,99 zł
i ponad 60 sztuk greenland z eco cert

dumam nad tym balsamem Merbert i nie wiem, czy wrócić się po niego czy nie, pomóżcie się zdecydować

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline  
Stary 2012-05-25, 14:17   #3831
magnesita
Zadomowienie

Cytat:
Bidulko Czasami żałuję, że zaczęłam hennować. Co jak mi się odmieni i będę chciała być znowu blondynką. Przerażające. Póki co kolejna henna na głowie

Magnesiu a jak opanowałaś tą zieleń? Pytam na wszelki wypadek
Kochana mi się marzyły jaśniejsze włoski i dlatego je rozjaśniałam. Wcześniej nie miałam pojęcia że ten odcień zieleni jest we włosach bo nosiłam ciemne brązy.Natomiast rozjaśnianie odsłoniło mi ten kolor i niczym nie dało się go ruszyć, gdyż wszystkie próby kończyły się na tym że zamiast ciemnej zieleni miałam jasną zieleńByłam przerażona! Fryzjerka bała mi się już kłaść jakąkolwiek farbę z obawy przed tym aby mi się włosy nie wykruszyły.Więc położyłam sama ciemniejszą farbę Herbatint i ona mi tą zieleń przykryła jednak nie usunęła- po prostu jej nie widać. Za jakiś czas pofarbuję znowu bo jednak z rozjaśnianych włosów farba szybko się wypłukuje.Ale już nie powrócę nigdy do henny...

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.

Edytowane przez magnesita
Czas edycji: 2012-05-25 o 14:18
magnesita jest offline  
Stary 2012-05-25, 14:27   #3832
margoltka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Kochana mi się marzyły jaśniejsze włoski i dlatego je rozjaśniałam. Wcześniej nie miałam pojęcia że ten odcień zieleni jest we włosach bo nosiłam ciemne brązy.Natomiast rozjaśnianie odsłoniło mi ten kolor i niczym nie dało się go ruszyć, gdyż wszystkie próby kończyły się na tym że zamiast ciemnej zieleni miałam jasną zieleńByłam przerażona! Fryzjerka bała mi się już kłaść jakąkolwiek farbę z obawy przed tym aby mi się włosy nie wykruszyły.Więc położyłam sama ciemniejszą farbę Herbatint i ona mi tą zieleń przykryła jednak nie usunęła- po prostu jej nie widać. Za jakiś czas pofarbuję znowu bo jednak z rozjaśnianych włosów farba szybko się wypłukuje.Ale już nie powrócę nigdy do henny...
Słyszałam właśnie, że tak niestety hennowane włosy reagują na rozjaśnianie. Masakra.

Ja niestety w pewnym sensie jestem skazana na hennę. Po każdym kolejnym farbowaniu nawet najdelikatniejszymi farbami miałam coraz mniej włosów i coraz bardziej się wykruszały. Szkoda, że wogóle muszę farbować. Niestety siwków jest coraz więcej

Obym dzisiaj była zadowolona

margoltka jest offline  
Stary 2012-05-25, 15:05   #3833
iivii
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
dziś byłam i u mnie są 2 sztuki + jeszcze z eco cert żele pod prysznic też za 16,99 zł

dumam nad tym balsamem Merbert i nie wiem, czy wrócić się po niego czy nie, pomóżcie się zdecydować
Jeśli lubisz lekkie nawilżające balsamy o delikatnym zapachu to powinien ci odpowiadać. Szybciutko się rozprowadza w przeciwieństwie do masła P&R (ono w sumie wodniste jak balsam), które testowałam ostatnio. Smarowałam się nim wczoraj wieczorem a rano skóra była pięknie nawilżona i sprężysta.
Poza tym ciężko chyba kupić balsam z EcoCertem za 17 zł...
Ja wzięłam jeden na spróbowanie ale jak pojawię się w TKmaxie i będą jeszcze to chyba wezmę na zapas

Edytowane przez iivii
Czas edycji: 2012-05-25 o 15:09
iivii jest offline  
Stary 2012-05-25, 15:07   #3834
effa_j
Wtajemniczenie

Cytat:

wracaj nie zastanawiaj sie za dlugo balsam jest bardzo fajny i ten zapach taki letni, mysle ze bedziesz zadowolona w razie czego 17 zl to nie az taki majatek w takiej cenie balsamu z eco certem nie kupi sie
effa_j jest offline  
Stary 2012-05-25, 15:11   #3835
beeets
Zakorzenienie

Cytat:
wracaj nie zastanawiaj sie za dlugo balsam jest bardzo fajny i ten zapach taki letni, mysle ze bedziesz zadowolona w razie czego 17 zl to nie az taki majatek w takiej cenie balsamu z eco certem nie kupi sie

jadę po niego

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline  
Stary 2012-05-25, 15:14   #3836
effa_j
Wtajemniczenie

Cytat:
Jeśli lubisz lekkie nawilżające balsamy o delikatnym zapachu to powinien ci odpowiadać. Szybciutko się rozprowadza w przeciwieństwie do masła P&R (ono w sumie wodniste jak balsam), które testowałam ostatnio. Smarowałam się nim wczoraj wieczorem a rano skóra była pięknie nawilżona i sprężysta.
Poza tym ciężko chyba kupić balsam z EcoCertem za 17 zł...
Ja wzięłam jeden na spróbowanie ale jak pojawię się w TKmaxie i będą jeszcze to chyba wezmę na zapas
jak u mnie sie pojawi to tez zrobie zapas no chyba, ze w Holandii cos wyhacze

Cytat:

jadę po niego
dobra decyzja
effa_j jest offline  
Stary 2012-05-25, 15:18   #3837
beeets
Zakorzenienie

Cytat:
jak u mnie sie pojawi to tez zrobie zapas no chyba, ze w Holandii cos wyhacze

dobra decyzja
to chyba kupię od razu te 2 sztuki, jak są takie fajne
u mnie balsamy bardzo szybko schodzą

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline  
Stary 2012-05-25, 15:36   #3838
effa_j
Wtajemniczenie

Cytat:
to chyba kupię od razu te 2 sztuki, jak są takie fajne
u mnie balsamy bardzo szybko schodzą
jak Ci nie podpasuje to ja chetnie go przygarne w razie czego
effa_j jest offline  
Stary 2012-05-25, 16:40   #3839
anula_ga
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 10

Wpadłam się pochwalić
Przedstawiam moje całkiem nowe i bardzo swieże nabytki alverde:
- mleczko po opalaniu (wzięłam wersję dla dzieci, bo butelka mi sie spodobała )
- spraye do ciała: grapefrucik i arbuzik (grapfrucik ciekawszy, bo ma bardzo rzeźki i swieży zapach, fajnie chłodzi arbuz trochę za słodki zapachowo)
- mini krem do mycia twarzy
- serum anti-age
- z tyłu ampułki kiwi+winogrono
- serum z róży alpejskiej dla Młodej
- fluid do twarzy dla tż
- na fluidzie mini wersja masełka stópkowego
- pianka domycia twarzy
na dole:
- zel do brwi dla bruntek (świetny )
- tusz do rzęs (też super )
- róż (bomba )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wymiana 100.jpg (126,7 KB, 97 załadowań)
Stary 2012-05-25, 16:54   #3840
natkaa
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez capuccino Pokaż wiadomość
Ile dni Wam szło zamówienie z Gaia? Liczyłam, że dziś dojdzie (wysłali w pon)i w weekend już potestuję, a tu muszę czekać do poniedziałku
O jeju, to to tak długo trwa? Mi wysłali dzisiaj, liczyłam, że do środy dojdzie, a tu tydzień mam czekać?
Mam pytanie, czy trzymacie kosmetyki Gaia w lodówce cały czas? Bo takie zalecenie przyszło do mnie w liście o nadaniu przesyłki. Cytuję:
"Z UWAGI NA WYSOKIE TEMPERATURY, PRZED ROZPAKOWANIEM- PROSZĘ O UMIESZCZENIE PRZESYŁKI W LODÓWCE NA OK. 3 GODZINY ORAZ PRZECHOWYWANIE W NIEJ PRODUKTÓW GAIA CREAMS NA CO DZIEŃ!"

Tagi
ekologiczne, kosmetyki naturalne

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości