Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-04-10, 09:17   #391
ckin2u
Zakorzenienie

Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
witam poświątecznie i spieszę z informacją, że

próbki JMO dostępne na Naturnika !
ooo )
ckin2u jest offline  
Stary 2012-04-10, 09:32   #392
iivii
Raczkowanie

Dziewczyny, a jak kontaktujecie się z Panią Anią z Gaia Creams? Wypełniałyście ten formularz kontaktowy na stronie? Ostatnio moja skóra jest tak kapryśna, że chyba się skuszę na te olejowe kremy. Chciałabym aby mi też zrobiła coś na miarę
Cały czas mam ściągniętą buzię, taką "szczypiącą", bardziej zaczerwienioną niż zawsze. Dziwne bo jest mega wrażliwa ale jak przez 3 dni nie robię peelingu na policzkach to mam jakąś taką szorstką skorupkę... Już nie wiem czym ją traktować. Żel Ha i olejki jakoś nie pomagają...
iivii jest offline  
Stary 2012-04-10, 09:39   #393
Korah
Zakorzeniona Zmorah

Wpisy w blogu: 5

Anula, rzeczywiście śmierdzich z tego olejku neem. Zapach przypomina smażoną cebulę z przyprawą curry Odruchu wymiotnego nie miałam, ale aplikacji nie moge nazwać przyjemną. Co do samego działania to jest niezły
Dziś w ruch idą odżywka i szampon JMO
I paczuszkę już przygotowałam, wyślę po południu
Korah jest offline  
Stary 2012-04-10, 09:48   #394
anula_ga
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 10

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Anula, rzeczywiście śmierdzich z tego olejku neem. Zapach przypomina smażoną cebulę z przyprawą curry Odruchu wymiotnego nie miałam, ale aplikacji nie moge nazwać przyjemną. Co do samego działania to jest niezły
Dziś w ruch idą odżywka i szampon JMO
I paczuszkę już przygotowałam, wyślę po południu
mi zajeżdża zgniłą cebulą........ niedobrze mi na samo wspomnienie
czekam na wrażenia z jmo
dzięki - będe czekac na przesyłke
Stary 2012-04-10, 09:52   #395
aga89s
Rozeznanie

a jeszcze dziś w http://www.lilinatura.pl/ na hasło Jupi 10% rabatu

poza tym zauważyłam, że bioPiekno usunęło tą nieszczęsną Tołpę z asortymentu...

a olejek neem rzeczywiście działa cuda, ale racja aplikacja nie należy do przyjemnych

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline  
Stary 2012-04-10, 09:54   #396
anula_ga
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez iivii Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a jak kontaktujecie się z Panią Anią z Gaia Creams? Wypełniałyście ten formularz kontaktowy na stronie? Ostatnio moja skóra jest tak kapryśna, że chyba się skuszę na te olejowe kremy. Chciałabym aby mi też zrobiła coś na miarę
Cały czas mam ściągniętą buzię, taką "szczypiącą", bardziej zaczerwienioną niż zawsze. Dziwne bo jest mega wrażliwa ale jak przez 3 dni nie robię peelingu na policzkach to mam jakąś taką szorstką skorupkę... Już nie wiem czym ją traktować. Żel Ha i olejki jakoś nie pomagają...
Stary 2012-04-10, 10:36   #397
iivii
Raczkowanie

A jak te kremy Gaia spisują się pod makijażem? Używałyście na nie jakiś minerałów? Potrzebuję czegoś na dzień a jak nie będzie kompatybilne z minerałami to odpada
iivii jest offline  
Stary 2012-04-10, 10:42   #398
anula_ga
Zakorzenienie

Cytat:
A jak te kremy Gaia spisują się pod makijażem? Używałyście na nie jakiś minerałów? Potrzebuję czegoś na dzień a jak nie będzie kompatybilne z minerałami to odpada
chyba na razie tylko Margoltka ma te kremy - ja dopiero zamówiłam.
Stary 2012-04-10, 10:58   #399
jp91
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 4

Korah, musisz miec bardzo wrazliwa cerę skoro tak reaguje na 5% kwasu. Aż dziwi mnie to. Może powinnaś stosowac tonik co drugi dzień? Albo przy okazji kwasu za dużo się złuszczasz peelingami, glinkami? Może woda Cię podraznia? Mydła? Spróbuj myć się micelami, mleczkami i to połączyć z kwasem. Nie myj twarzy wodą. Zobacz jak skóra zareaguje.
Dziś lece na peeling kawitacyjny to wypytam bratowa o ta mikrodermabrazję. Korah, jakimi produktami robiłaś mikro w domu? Próbowałaś korundu? Moja cera jest bardzo cienka i delikatna także nie będę próbowac ani korundu ani mikro ale chętnie dowiem się o tym czegoś ciekawego.
Jakie cuda robi olejek neem? Chciałabym go spróbować.
Używa ktoś mleczka jedwabnego do włosów z BU? Uzywam go od jakiegoś czasu i nie wiem co o nim myśleć, koleżanka jest zadowolona, ma loki i ładnie się skręcają. Moje proste falujące się odrobinkę włosy usztywnia, nie zauwazyłam jakiejś szczególnej pielęgnacji. Ot mazidło.
Które odżywki/maski z JMO są najlepsze?
Czy na Matique pojawią się inne mydła z Les Argiles? Bo póki co jest tylko jedno.
Ale Was zasypałam pytaniami;P wybaczcie

jp91 jest offline  
Stary 2012-04-10, 11:24   #400
margoltka
Wtajemniczenie

Cytat:
Trudno powiedzieć, czy Tobie akurat kremiki Gaia będą odpowiadały, czy już za pierwszym razem wybierzesz ten właściwy, czy w ogóle kremy tej firmy będą Tobie służyły. Sama p.Ania zaznacza, że czasami nie jest w stanie dobrać idealnie kosmetyku już za pierwszym razem. Chociaż zarówno u mnie, jak i mojego synka kremiki sprawują się wzorowo. Tomuś ma gładziutkie policzki. Nawet pediatra się zdziwiła, bo próbowałyśmy wielu specyfików. U mnie krem naprawczo-regenerujący bardzo dobrze służy. Używam tylko jego, kremiku Gaia pod oczy i toniku migdałowego 5%. Pielęgnacja ograniczona do minimum. Nie będę się już dalej rozpisywała, bo robię się nudna. Pod minerałki jak najbardziej się nadaje - w moim przypadku.

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko

mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline  
Stary 2012-04-10, 11:42   #401
iivii
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Dziś lece na peeling kawitacyjny to wypytam bratowa o ta mikrodermabrazję. Korah, jakimi produktami robiłaś mikro w domu? Próbowałaś korundu? Moja cera jest bardzo cienka i delikatna także nie będę próbowac ani korundu ani mikro ale chętnie dowiem się o tym czegoś ciekawego.
Kiedyś dostałam korund z ZSK jako gratis i właśnie ostatnio zrobiłam nim peeling. Raz z olejkiem a raz z żelem Ha. Mam bardzo wrażliwą cerę ale mnie nie podrażnił a ładnie usunął szorstką skórkę.

Cytat:
Używa ktoś mleczka jedwabnego do włosów z BU? Uzywam go od jakiegoś czasu i nie wiem co o nim myśleć, koleżanka jest zadowolona, ma loki i ładnie się skręcają. Moje proste falujące się odrobinkę włosy usztywnia, nie zauwazyłam jakiejś szczególnej pielęgnacji. Ot mazidło.
Miałam to mleczko jedwabne z BU. Dla mnie porażka. Mam lekko falujące włosy, które mleczko sklejało i obciążało nakładane nawet w małych ilościach. Myślałam, że może podpasuje mamie, która ma bardzo suche i kręcone włosy ale nic z tego. Wyrzuciłam ostatnio całą buteleczkę bo już skończył się termin przydatności...

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Trudno powiedzieć, czy Tobie akurat kremiki Gaia będą odpowiadały, czy już za pierwszym razem wybierzesz ten właściwy, czy w ogóle kremy tej firmy będą Tobie służyły. Sama p.Ania zaznacza, że czasami nie jest w stanie dobrać idealnie kosmetyku już za pierwszym razem. Chociaż zarówno u mnie, jak i mojego synka kremiki sprawują się wzorowo. Tomuś ma gładziutkie policzki. Nawet pediatra się zdziwiła, bo próbowałyśmy wielu specyfików. U mnie krem naprawczo-regenerujący bardzo dobrze służy. Używam tylko jego, kremiku Gaia pod oczy i toniku migdałowego 5%. Pielęgnacja ograniczona do minimum. Nie będę się już dalej rozpisywała, bo robię się nudna. Pod minerałki jak najbardziej się nadaje - w moim przypadku.
Dziękuję za opinię . Chyba się skuszę. Kto nie ryzykuje ten nie pije szampana hehehe

Edytowane przez iivii
Czas edycji: 2012-04-10 o 11:46
iivii jest offline  
Stary 2012-04-10, 12:45   #402
anula_ga
Zakorzenienie

Chyba juz ponad 2 tygodnie uzywam dezodorantu w kulce garniera - kupiłam migdałowy. Jestem zadowolona szybko sie wchłania, nie jest taki klejący i maziasty jak niektóre kulki, nie zauważyłam żeby brudził ubrania, nie podraznia mnie. Zbyt upalnie nie jest więc nie mam problemu z jego skutecznością, ale czy da rade w ciepłe dni to nie umiem powiedzieć.
Strasznie tani jak na antyperspirant naturalny - 10 czy 11 zł
Stary 2012-04-10, 12:51   #403
Klolcia
Zadomowienie

Cytat:
Czy na Matique pojawią się inne mydła z Les Argiles? Bo póki co jest tylko jedno.
Ale Was zasypałam pytaniami;P wybaczcie
Olejek neem działa na wszystko, to cudo Zaznasz jego dobroci jeśli wcześniej zniesiesz jego zapaszek
A tak na serio to tutaj możesz poczytać tutaj lub tutaj

Co do mleczka z BU to osobiście go nie miałam, ale wiele dziewczyn na nie narzeka, więc chyba nie warto ryzykować.

Dostałam niedawno przesyłkę z Matique, ale zamiast mydełka z glinką dostałam glinkę różową w tubce. Oczywiście już napisałam do sklepu. Znając ich nie będzie problemu z dosłaniem mydełka.
Chociaż dziwna ta pomyłka, bo specjalnie dłużej czekałam na realizacje zamówienia, bo sklep czekał na dostawę tych mydełek
Klolcia jest offline  
Stary 2012-04-10, 12:57   #404
anakazar
Zakorzenienie

Cytat:
Cytrus&gorzka pomarańcza
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Chyba juz ponad 2 tygodnie uzywam dezodorantu w kulce garniera - kupiłam migdałowy. Jestem zadowolona szybko sie wchłania, nie jest taki klejący i maziasty jak niektóre kulki, nie zauważyłam żeby brudził ubrania, nie podraznia mnie. Zbyt upalnie nie jest więc nie mam problemu z jego skutecznością, ale czy da rade w ciepłe dni to nie umiem powiedzieć.
Widziałam go w rosie,ale nie skusiłam się,bo kulek nie lubię.Mogliby jeszcze sztyft wypuścić

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline  
Stary 2012-04-10, 13:42   #405
margoltka
Wtajemniczenie

Cytat:
Dziękuję za opinię . Chyba się skuszę. Kto nie ryzykuje ten nie pije szampana hehehe
Oczywiście skuś się. Dla mnie kosmetyki Gaia są cudowne. Pojawiły się nowości krem do stóp (strasznie drogi ) i olejek do włosów

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko

mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline  
Stary 2012-04-10, 13:47   #406
Korah
Zakorzeniona Zmorah

Cytat:
Korah, musisz miec bardzo wrazliwa cerę skoro tak reaguje na 5% kwasu. Aż dziwi mnie to. Może powinnaś stosowac tonik co drugi dzień? Albo przy okazji kwasu za dużo się złuszczasz peelingami, glinkami? Może woda Cię podraznia? Mydła? Spróbuj myć się micelami, mleczkami i to połączyć z kwasem. Nie myj twarzy wodą. Zobacz jak skóra zareaguje.

Spróbuję, chociaż bez wody u mnie to jak niemycie.
No właśnie nałożyłam ten oelejk neem na moją podrażnioną cerę. Rano buźka gładziutka i zregenerowana. Po pierwszym użyciu nie umiem nic więcej powiedzieć. Wiele olejów to potrafi, ale czy neem robi to lepiej od innych, na razie nie zauważyłam.

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Dostałam niedawno przesyłkę z Matique, ale zamiast mydełka z glinką dostałam glinkę różową w tubce. Oczywiście już napisałam do sklepu. Znając ich nie będzie problemu z dosłaniem mydełka.
Chociaż dziwna ta pomyłka, bo specjalnie dłużej czekałam na realizacje zamówienia, bo sklep czekał na dostawę tych mydełek
Wow Nie miałabym nic przeciwko takiej pomyłce
Korah jest offline  
Stary 2012-04-10, 13:58   #407
anula_ga
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Oczywiście skuś się. Dla mnie kosmetyki Gaia są cudowne. Pojawiły się nowości krem do stóp (strasznie drogi ) i olejek do włosów
też się do niego ślinię
A Młoda jak sie ucieszyła z tego kremu co zamówiłam - doczekać sie nie może!
Stary 2012-04-10, 14:59   #408
jp91
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 4

Cytat:
Kiedyś dostałam korund z ZSK jako gratis i właśnie ostatnio zrobiłam nim peeling. Raz z olejkiem a raz z żelem Ha. Mam bardzo wrażliwą cerę ale mnie nie podrażnił a ładnie usunął szorstką skórkę.

Miałam to mleczko jedwabne z BU. Dla mnie porażka. Mam lekko falujące włosy, które mleczko sklejało i obciążało nakładane nawet w małych ilościach. Myślałam, że może podpasuje mamie, która ma bardzo suche i kręcone włosy ale nic z tego. Wyrzuciłam ostatnio całą buteleczkę bo już skończył się termin przydatności...
Nie, korundu nie chcę nawet próbować. Naczynka i cienka skóra mi na to nie pozwalają.
Eh czyli nie tylko ja jestem z niego niezadowolona... A szkoda.
Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Olejek neem działa na wszystko, to cudo Zaznasz jego dobroci jeśli wcześniej zniesiesz jego zapaszek
A tak na serio to tutaj możesz poczytać tutaj lub tutaj

Co do mleczka z BU to osobiście go nie miałam, ale wiele dziewczyn na nie narzeka, więc chyba nie warto ryzykować.

Oj wiele potrafie znieść, jeśli mają być efekty, uwierz mi Mam nadzieję, że uda mi się go dorwać.
Matique jest super, z nimi nigdy nie ma problemów, na pewno jeszcze dostaniesz coś na przeprosiny

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Cytrus&gorzka pomarańcza

Widziałam go w rosie,ale nie skusiłam się,bo kulek nie lubię.Mogliby jeszcze sztyft wypuścić
Tak myślałam Dzieki Ania
Cytat:
Spróbuję, chociaż bez wody u mnie to jak niemycie.
No właśnie nałożyłam ten oelejk neem na moją podrażnioną cerę. Rano buźka gładziutka i zregenerowana. Po pierwszym użyciu nie umiem nic więcej powiedzieć. Wiele olejów to potrafi, ale czy neem robi to lepiej od innych, na razie nie zauważyłam.

Wiem, niektórzy nie potrafią się przemóc, żeby myć się micelami ale warto, szczególnie jeśli skóra potrzebuje odetchnąć.
Pytałam o ta mikrodermabrazję. Kosmetyczka była szczerze zdziwiona bo nigdy się z czymś takim nie spotkała jak rozsianie czy wysyp po zabiegu. Żadna myśląca kosmetyczka nie ruszyłaby aktywnego trądziku ani zmian, które mogłyby się rozsiać. Może narzędzia nie były sterylne? A co do mikro w domu, to pytałam Cię jakimi produktami robiłaś? Prawdziwą mikro robi się głowicami więc efekt na pewno jest inny niz taki domowy.
A moja buzia po kawitacji jest superowa Miałam niestety odrobine syfu na twarzy z Clareny, ale raz na jakiś czas mogę przeżyć, skóry mi nie wyżre
Byłam też w aptece i widziałam kremy z Flos Leku Piękno Natury. Usmiałam się bo zaraz po wodzie był glikol propylenowy, dalej juz nie czytałam

jp91 jest offline  
Stary 2012-04-10, 15:00   #409
Korah
Zakorzeniona Zmorah

Cytat:
zauważyłam, że bioPiekno usunęło tą nieszczęsną Tołpę z asortymentu...
Dzięki Bogu, uff
Korah jest offline  
Stary 2012-04-10, 15:27   #410
anula_ga
Zakorzenienie

Cytat:
a jeszcze dziś w http://www.lilinatura.pl/ na hasło Jupi 10% rabatu

poza tym zauważyłam, że bioPiekno usunęło tą nieszczęsną Tołpę z asortymentu...

a olejek neem rzeczywiście działa cuda, ale racja aplikacja nie należy do przyjemnych
delikatnie mówiąc mogliby popracowac nad wersją bezzapachową
Stary 2012-04-10, 15:29   #411
Klolcia
Zadomowienie

Cytat:
Cytat:
Oj wiele potrafie znieść, jeśli mają być efekty, uwierz mi Mam nadzieję, że uda mi się go dorwać.
Matique jest super, z nimi nigdy nie ma problemów, na pewno jeszcze dostaniesz coś na przeprosiny
Matique zaproponowało żebym odesłała glinkę z powrotem a oni zwrócą mi koszty przesyłki i wyślą mydełko też na swój koszt lub mogę kupić glinkę za 10 zł, a mydełko i tak mi przyślą na swój koszt.
Wybrałam drugą opcję.
Ich pracownik w wielu zamówieniach popełnił ten błąd.

Spytałam przy okazji o asortyment Argiles. Na razie chcą wprowadzić wszystkie glinki w paście i mydła. Jeśli jednak ktoś chciałby zamówić inny produkt to można do nich napisać i jeśli ich dostawca będzie go miał to bez problemu można zamówić.
Klolcia jest offline  
Stary 2012-04-10, 15:44   #412
anula_ga
Zakorzenienie

Krótka relacja:
1. Coslys - żel do higieny intymnej bardzo mi pasuje bałam sie zapachu eukaliptusowego, ale niepotrzebnie. Eukaliptus przeplata sie z nutami lesnymi i nie jest uciążliwy. Żel jest bardzi wydajny, super odświeża, jest delikatny i nie podraznia.
2. Pai - krem do cery mieszanej. Nic nadzwyczajnego. Nie wchłania sie do matu, skóra mi sie po nim błyszczy, makijaz jest mniej trwały, szybciej musze matowic paszczę. Jego największą zaleta jest wydajność - rośnie na twarzy i uzywa sie go naprawde w minimalnych ilościach! Nawilża znośnie.
3. Lavera - kuracja mango. Trzymałam na włosach ponad godzinę, po spłukaniu włosy sprężyste, lśniące, wcale nieobciążone chyba sie polubimy co do zapachu to mnie nie powalił na kolana - zajeżdża troche chemią, ale nie jest brzydki, jest bardzo ładny.
Stary 2012-04-10, 16:12   #413
promolcia
Zadomowienie

chwalę się
przed świetami zamówiłam paczuszkę z wiecej niż eko, w zamówieniu dominują przecenione 100% pure

zdjecie 1
- pianki do mycia ciała: wanilia, biała brzoskwinia i granat
- balsamy do ciała: wanilia, biała brzoskwinia i granat
- 3 zmywacze do twarzy: pianka z miodem lawendowym, emulsja do mycia twarzy lawendowa morska piana, 2 w 1 mycie i maseczka do tradzikowej
- cytrynowy koncentrat do mycia naczyń

balsamy i pianki do mycia ciała pachną niesamowicie intensywnie, zapach ten długo utrzymuje się na skórze, nie lubię owocowych zapachów, więc dla siebie zostawiłam zestaw waniliowy, który pachnie tak kawowo-waniliowo
pianka myje delikatnie, nie zauważyłam by wyszuszała, ale stosjuje ją dopiero od dwóch dni, balsam oprócz mocnego zapachu nie daje spektakularnego nawilżenia, bardziej przesuszone skóry nie będą się czuły dostatecznie dopieszczone, ale dla mnie ogólnie jest ok

otworzyłam też piankę do mycia twarzy z miodem lawendowym
http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/pl/p/100P...nder-Honey/299
bardzo mi sie spodobał ten produkt, urzekła mnie głównie jego delikatność, w opakowaniu jest to płyn w kolorze lekko mlecznym, który po naciśnięciu pompki zmienia się w niezbyt gęstą piankę, jedno naciśnięcie wystarczy do dokładnego umycia całej twarzy, pachnie lawendowo (ja nie kocham lawendy, ale zapach ten jest znośny), dobrze zmywa minerały, nic a nic nie ściąga mi twarzy po myciu, zniknął nawet problem suchych skórek

...ale za to pojawił się nowy...przez 3 ostatnie tygodnie wypiękniałam od 2 dni używam serum z macznicy jmo i dziś rano obudziałam się z 3 wielkimi ropniakami...zastrzelcie mnie !!!! chciałabym, żeby to nie było to co myśle...

jakby ktoś był zainteresowany mogę wkleić składy czyścików do twarzy, nie zgadzają się one z opisami na stronie wiecej niz eko

zdjęcie 2
cała masa próbek...tyle to jeszcze nigdy nie dostałam

zdjęcie 3
jednorazowa maska ze złotem koloidalnym, znalazłam u mamy w łazience ... zaciekawiło mnie

zdjęcie 4
jej opis i skład
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100% Pure.jpg (83,6 KB, 78 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg próbki.jpg (105,3 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg maska.jpg (94,2 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg opis do maski.jpg (155,9 KB, 30 załadowań)
promolcia jest offline  
Stary 2012-04-10, 16:41   #414
hola ola
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
chwalę się
przed świetami zamówiłam paczuszkę z wiecej niż eko, w zamówieniu dominują przecenione 100% pure
alez super zakupy
hola ola jest offline  
Stary 2012-04-10, 16:44   #415
123sciri
Rozeznanie

Cytat:
ja też używałam mleczka jedwabnego z BU i wylądowało w koszu- obciążało mi włosy, sklejało -nawet jak łączyłam z hydrolatem żeby było lżejsze, pielęgnacyjnych właściwości nie zauważyłam w końcu odstawiłam na półkę i zapomniałam że je mam .
Z JMO b.lubię odżywkę miód &hibiskus (ale to najwyżej raz w tygodniu) a na co dzień odżywkę cytrus&neroli uwielbiam, no i shine on (ale to bardziej jako odżywczy stylizator stosuję)

03/13-20 cm - 06/13-24cm, 07/23- 26cm.....50cm
zapuszczanie
123sciri jest offline  
Stary 2012-04-10, 17:03   #416
gayenka
Zakorzenienie

Cytat:
chwalę się

zdjecie 1
- pianki do mycia ciała: wanilia, biała brzoskwinia i granat
- balsamy do ciała: wanilia, biała brzoskwinia i granat
- 3 zmywacze do twarzy: pianka z miodem lawendowym, emulsja do mycia twarzy lawendowa morska piana, 2 w 1 mycie i maseczka do tradzikowej
- cytrynowy koncentrat do mycia naczyń

balsamy i pianki do mycia ciała pachną niesamowicie intensywnie, zapach ten długo utrzymuje się na skórze, nie lubię owocowych zapachów, więc dla siebie zostawiłam zestaw waniliowy, który pachnie tak kawowo-waniliowo
pianka myje delikatnie, nie zauważyłam by wyszuszała, ale stosjuje ją dopiero od dwóch dni, balsam oprócz mocnego zapachu nie daje spektakularnego nawilżenia, bardziej przesuszone skóry nie będą się czuły dostatecznie dopieszczone, ale dla mnie ogólnie jest ok

otworzyłam też piankę do mycia twarzy z miodem lawendowym
http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/pl/p/100P...nder-Honey/299
bardzo mi sie spodobał ten produkt, urzekła mnie głównie jego delikatność, w opakowaniu jest to płyn w kolorze lekko mlecznym, który po naciśnięciu pompki zmienia się w niezbyt gęstą piankę, jedno naciśnięcie wystarczy do dokładnego umycia całej twarzy, pachnie lawendowo (ja nie kocham lawendy, ale zapach ten jest znośny), dobrze zmywa minerały, nic a nic nie ściąga mi twarzy po myciu, zniknął nawet problem suchych skórek

...ale za to pojawił się nowy...przez 3 ostatnie tygodnie wypiękniałam od 2 dni używam serum z macznicy jmo i dziś rano obudziałam się z 3 wielkimi ropniakami...zastrzelcie mnie !!!! chciałabym, żeby to nie było to co myśle...

jakby ktoś był zainteresowany mogę wkleić składy czyścików do twarzy, nie zgadzają się one z opisami na stronie wiecej niz eko

zdjęcie 2
cała masa próbek...tyle to jeszcze nigdy nie dostałam

zdjęcie 3
jednorazowa maska ze złotem koloidalnym, znalazłam u mamy w łazience ... zaciekawiło mnie

zdjęcie 4
jej opis i skład
Ale piękne zakupy!!! czy mogłabym prosić o składy czyścików? czy inne to znaczy gorsze?!
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...

gayenka jest offline  
Stary 2012-04-10, 18:12   #417
anula_ga
Zakorzenienie

Cytat:
chwalę się
no faktycznie zaszaleli z próbkami
Stary 2012-04-10, 18:55   #418
Klolcia
Zadomowienie

Co za pech A szykowałam się na zamówienie

Cytat:
Z powodu urlopu oraz modernizacji technicznej w terminie pomiędzy 25 kwietnia a 6 maja 2012 przesyłki nie będą realizowane. Wszystkie zamówienia złożone w tym terminie zostaną zrealizowane po 6 maja 2012. Za powstałe utrudnienia bardzo przepraszamy.

Zespół e-naturalne.pl
edit. Oczywiście mi się pomieszały miesiące. Myślałam że od 25 marca nie realizują zamówień, ale w takim razie trzeba się pospieszyć

Edytowane przez Klolcia
Czas edycji: 2012-04-10 o 18:58
Klolcia jest offline  
Stary 2012-04-10, 19:02   #419
oshin85
Raczkowanie

promolcia swietne zakupy, tylko je zobaczylam to juz mialam ochote na ta pianke z mniodkiem lawendowym , ale juz jej nie ma

Zaczelam zamawiac, weszlam na BU i kupilam peeling enzymatyczny, teraz siedze na stronie e-naturalne i chce wziac serum z darkout, jednak zauwazylam, ze tam tez maja peeling enzymatyczny i nie wiem czy nie warto zamowic tutaj wszystkiego a bu sobie darowac
Miala ktoras z Was ten peeling lub oba wyprobowala
Stary 2012-04-10, 20:47   #420
cloche
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
ale slabszy jest niz hauschkowy z roza? ja bym chetnie cos naturalnego jeszcze wyprobowala na zapachy pod pachy - chocby dlatego, zeby miec alternatywy zapachowe, ale cokolwiek slabszego od hauschki nie ma u mnie szans
korzystajac z okazji musze przyznac, ze jestem naprawde zadowolona z dezodorantu w kulce hauschki niby nie blokuje potu... ale nie mam jakichs mokrych pach. no i z zapachem sobie radzi lepiej niz te lepiszcza typu rexona! rexona po prostu w pewnym momencie wciera sie chyba w ciuchy i potem ciuch jest zasyfiony, pacha smrodliwa... po hauschce material bluzek duzo lepiej wyglada, a po calym dniu czuje sie jeszcze w miare swiezo... w kazdym razie lepiej niz po rexonie dziekuje ci kochana Anulko za skuszenie mnie na ta kulke!!!
cloche jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
ekologiczne, kosmetyki naturalne

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości