Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-04-25, 21:48   #1771
magnesita
Zadomowienie

Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Iivii niestety nie doradzę Tobie, co masz zrobić. Ty znasz swoją skórę najlepiej. Może jej coś nie pasuje w kremie Gaia, może w jedzeniu. Nie mam pojęcia.

Z mojej strony mogę tylko dodać, że już długo stosuję kremik Gaia do twarzy i ten pod oczy 2x dziennie. Wiem, że napewno (w moim przypadku) nie przyczynia się do powstawania niedoskonałości. Pomimo, że mam bardzo podatną na zapychanie skórę.

Magnesita ale dawno Ciebie nie było Próbowałaś już serum? Jak pierwsze wrażenia?
Margolciu staram się czytać w miarę regularnie ale już z pisaniem gorzej wychodzi jak widać Jeszcze nie próbowałam serum gdyż być może będe dzielić serum na pół-jak juz podzielę to wypróbuję

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline  
Stary 2012-04-25, 21:48   #1772
iivii
Raczkowanie

Dzięki Korah i margoltka za sugestie. Poużywam jeszcze tydzień bez żadnych innych kosmetyków i zobaczymy co będzie.
iivii jest offline  
Stary 2012-04-25, 22:03   #1773
fiolka85
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
byłam w mario...dowiedziałam się, że jmo mają dostępne tylko w kilku sklepach w polsce...w poznaniu w ogóle ich nie mają...
a miałam jutro iść sprawdzić czyli trzeba sobie odpuścić.

Musze pochwalić spray Alvy
Od 3 tygodni chodzę regularnie na masaże i kurcze po 3 masażu zaczęła mnie jakoś dziwnie piec skóra na plecach i pojawiła się tzw kaszka na skórze, która po pewnym czasie przeszła w malutkie krosteczki.
Obawiam, że olejek tak cudownie na mnie podziałał...wczoraj tż nasmarował mi połowę pleców sprayem a dzisiaj ze zdziwieniem stwierdził że ten mój śmierdziel chyba faktycznie działa, bo tam gdzie go zastosowaliśmy skóra wygląda o wiele lepiej
muszę dzisiaj na noc nasmarować całe plecki. Nie wiem jak tż wytrzyma te zapachy...
Stary 2012-04-25, 22:20   #1774
milka-pilka
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 4

Dobry wieczór
Na razie chciałam się tylko przywitać, bo czytam, czytam, ale jeszcze sama za dużo do powiedzenia nie mam. No i nie chcę być taką anonimową podglądaczką
Pielęgnacją naturalną zainteresowałam się dzięki Holi-Oli, Rance i Mhm

No i na koniec posłodzę Wam trochę - jestem pod ogromnym wrażeniem Waszej wiedzy
milka-pilka jest offline  
Stary 2012-04-25, 22:25   #1775
zetuzetia
Zakorzenienie

GG do zetuzetia

witaj, witaj! pokaż, co masz

Dziewczyny, wróciłam dzisiaj na dobre z Krakowa do domu, przywiozłam wszystkie swoje kosmetyki, a Mama: 'no tak, wiadomo, że Zuzia wróciła do domu, bo w łazience trzeba będzie slalomem chodzić'
zetuzetia jest offline  
Stary 2012-04-25, 22:26   #1776
cloche
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
Musze pochwalić spray Alvy
Od 3 tygodni chodzę regularnie na masaże i kurcze po 3 masażu zaczęła mnie jakoś dziwnie piec skóra na plecach i pojawiła się tzw kaszka na skórze, która po pewnym czasie przeszła w malutkie krosteczki.
Obawiam, że olejek tak cudownie na mnie podziałał...wczoraj tż nasmarował mi połowę pleców sprayem a dzisiaj ze zdziwieniem stwierdził że ten mój śmierdziel chyba faktycznie działa, bo tam gdzie go zastosowaliśmy skóra wygląda o wiele lepiej
muszę dzisiaj na noc nasmarować całe plecki. Nie wiem jak tż wytrzyma te zapachy...
fazowy, nie? moj malz strasznie sie krzywi, jak sie psikne tym sprayem, ale pare razy zgodzil sie na posmarowanie samotnych gul na plecach. nie przyznal sie do sukcesu sprayu, ale ja tam widze, ze gule za kazdym razem znikaja bez bicia wiec teraz jak jakis pryszcz sie szykuje, to idzie do mnie z tekstem "wez mi no czyms tu posmaruj" i mimo ze wie, ze to bedzie ten spray, to za kazdym razem musi naprzeklinac troche jak syn Malgosi
cloche jest offline  
Stary 2012-04-25, 22:30   #1777
Melya
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
fazowy, nie? moj malz strasznie sie krzywi, jak sie psikne tym sprayem, ale pare razy zgodzil sie na posmarowanie samotnych gul na plecach. nie przyznal sie do sukcesu sprayu, ale ja tam widze, ze gule za kazdym razem znikaja bez bicia wiec teraz jak jakis pryszcz sie szykuje, to idzie do mnie z tekstem "wez mi no czyms tu posmaruj" i mimo ze wie, ze to bedzie ten spray, to za kazdym razem musi naprzeklinac troche jak syn Malgosi
Oj, znam ten tekst.

---------- Dopisano o 22:30 ---------- Poprzedni post napisano o 22:29 ----------

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Dobry wieczór
Na razie chciałam się tylko przywitać, bo czytam, czytam, ale jeszcze sama za dużo do powiedzenia nie mam. No i nie chcę być taką anonimową podglądaczką

No i na koniec posłodzę Wam trochę - jestem pod ogromnym wrażeniem Waszej wiedzy
Witamy! Czekamy na zdjęcia i/lub opinie.
Melya jest offline  
Stary 2012-04-25, 22:50   #1778
LeeLena
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Róż możesz wymienic na wizażu
No niestety przeważnie naturalne szampony powyżej 30 kosztują.
Tańsze są z yr, alverde, alterry, trochę poniżej 30 cenią się też szampony faith in nature. Lavere dziewczyny chwalą a zdarzają sie na nie promocje i wtedy kosztuja dwadzieścia parę zł.
Ale przemyśl szampon kuomaye - kosztuje trochę więcej, ale jest naprawde baaaardzo wydajny na długo starcza!
Zajrzyj w zestawienie szamponów i odżywek z mojego podpisu - nie ma tam cen oczywiście, ale jak coś Cię zainteresuje to ceny sobie sprawdzisz.
Właśnie myślałam o jakiejś wymiance, tylko się zastanawiałam czy można tak tylko jedną rzecz i kto by go chciał wogóle Może spróbuję. Dziękuję ślicznie za to info o szamponach, spróbuję może z tym kuyomaye, o laverze też słyszałam, że niezłe. A zestawienie już dawno obejrzałam, bardzo przydatne A ten kuyomaye, który polecacie to ten do suchych czy przetłuszczających się?

Ale mnie zaskoczyłyście tą promocją z JMO. Ostatnio byłam w Marionnaud u mnie i mieli JMO, bo testowałam filtr. Nie sądzę, że u mnie wykupili wszystko, bo ta perfumeria jest w takiej galerii, w której są same pustki Tylko czy tam też jest ta promo? A ona dotyczy tylko JMO, czy także innych firm?

Edytowane przez LeeLena
Czas edycji: 2012-04-25 o 23:00
LeeLena jest offline  
Stary 2012-04-25, 22:54   #1779
milka-pilka
Zakorzenienie

dziękuję za miłe powitanie

LeeLena ta promocja w Marionnaud dotyczy wszystkich marek na wyłączność.
Na pozostałe produkty jest -20% znizki do jutra 26.04

Edytowane przez milka-pilka
Czas edycji: 2012-04-25 o 22:55
milka-pilka jest offline  
Stary 2012-04-25, 23:03   #1780
Ishani
Zadomowienie

LeeLena to jest też na inne firmy , ale nie wiem jakie dokładnie. no,no to daj znać czy jest filtr u Ciebie

kurcze, chyba ulegne tym waszym kuszeniom, i w nagrode za podejscie do matury kupię sobie kuomaye. albo spray alvy. myślę że oba a potem oczywiscie odwyk!
chyba że ktoś chce się go pozbyc w zamian za tonik yr albo holistica (tia.. )
Ishani jest offline  
Stary 2012-04-25, 23:07   #1781
earthpace
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Dziewczyny - możecie mi może podsunąć jakiś pomysł na nawilżenie tłustej cery? Od jakiś 2 tygodni używam żelu hialuronowego z BU z olejkiem tamanu. Zauważyłam efekty - poprawę, oczyszczenie twarzy, ale też duże ściągnięcie. Zwiększyłam dawki olejku tamanu - teraz już właściwie 1:1, ale to jest dobre na noc. Na dzień przy tłustej cerze - nie da rady nawet nałożenie makijażu to miszion impasibel.
Myślę nad zakupem innych olejków, ale to też mnie w dzień nie poratuje.. Jakiekolwiek sugestie mile widziane. A może coś źle robię w dotychczasowej pielęgnacji?
Dodam, że cera kiepska - tłusta, wypryski (policzki zwłaszcza), pory , zaczerwienienia itd.. ogólnie dostatek.
earthpace jest offline  
Stary 2012-04-25, 23:08   #1782
jp91
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Przypomniałaś mi o glince z mlekiem kozim która przyszła do mnie przedwczoraj z leyli i dzisiaj sobie ją walnęłam na gębusię i musze powiedzieć że jest świetna bo mimo oczyszczania to skóra nie jest strasznie ściągnięta po niej a wręcz taka gładziutka, jakby odżywiona Wzięłam jeszcze tą glinkę żółtą do twarzy, kondycjoner do włosów lavea, 3 maski organiquei puder do kąpieli

promolcia szkoda że wcześniej nie wiedziałam że zamówiłaś 3 sera z amazona bo wczoraj właśnie dostałam swoje serum.
ale szaleństwo też mam jakąś żółtą, ale jeszcze nie próhowałam.
p.s. jestem po wosku i cały czas myslałam o Tobie

jp91 jest offline  
Stary 2012-04-25, 23:33   #1783
Korah
Zakorzeniona Zmorah

Wpisy w blogu: 5

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Dziewczyny - możecie mi może podsunąć jakiś pomysł na nawilżenie tłustej cery? Od jakiś 2 tygodni używam żelu hialuronowego z BU z olejkiem tamanu. Zauważyłam efekty - poprawę, oczyszczenie twarzy, ale też duże ściągnięcie. Zwiększyłam dawki olejku tamanu - teraz już właściwie 1:1, ale to jest dobre na noc. Na dzień przy tłustej cerze - nie da rady nawet nałożenie makijażu to miszion impasibel.
Myślę nad zakupem innych olejków, ale to też mnie w dzień nie poratuje.. Jakiekolwiek sugestie mile widziane. A może coś źle robię w dotychczasowej pielęgnacji?
Dodam, że cera kiepska - tłusta, wypryski (policzki zwłaszcza), pory , zaczerwienienia itd.. ogólnie dostatek.
Polecam tonik np Aubrey Organics, albo to: http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,50...warzy-20-.html, lub Tonik Purifying tej firmy, ale przestrzegam, trzeba chwilę odczekać z makijażem, aż sie wchłoną, bo na początku twarz się trochę klei, ale one bardzo dobrze nawilżają i nie obciążają tłustej cery, dla mnie na dzień pod makijaż są ekstra.
Ponoć te kremy tez są bdb:
http://eco-esthetique.pl/organiczny-...kiwi-p-31.html
http://eco-esthetique.pl/organiczny-...onka-p-18.html

Do takiej cery genialne są glinki.

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2012-04-25 o 23:34
Korah jest offline  
Stary 2012-04-26, 07:35   #1784
anakazar
Zakorzenienie

Dostałam wczoraj póznym wieczorkiem moje zamówienie od p&ra w nim same niespodzianki,bo mimo,że prosiłam o 1 próbaska ekoampułki to dostałam aż 6 saszetek.
Samoopalacz z bronzerem jest w słoiczku tak ciemny,że chyba nawet Patrycja Kazadi bała by się,że i dla niej będzie on za ciemny
Okaże się na skórze jaki on jest...

Maska regenerująca,która w kwietniu jest dodawana do każdego zamówienia okazała się być tak mała,że na połowę moich włosów nie starczyła.Musiałam nowe opakowanie otwierać i do rzeczy:Małgosiu czy i Tobie się wydaję,że oni zmienili konsystencje tej maski?bo ja jestem pewna,że to nie to samo już co wcześniejNajpierw myślałam,że ta próbka jest jakaś zleżała i dlatego taka inna jest ta maska,ale otworzyłam nowe opakowanie i się okazało,że cała maska jest również całkiem inna.
Jest całkowicie gładkiej masy(tamta nie była)jest bardziej rzadka no i ku mojej rozpaczy zapach już też nie jest tenJednak jedno jest wciąż takie same.Wydajność,nadal taka mała
Chyba,że teraz dostałam opakowanie prosto po zrobieniu i mam świeżynke,a poprzednie takie świeże nie były.Sama nie wiem

Teraz tonik aoxWielka niespodzianka to pojemność,ma aż 280ml.Myślałam,że tak jak tonik i micel z serii oczyszczanie ma 200ml.
No i sam opis jest tak cudny,ma działać depigmentacyjnie(ma wyciąg z lukrecji)Miałam go otworzyć dopiero jak skończę mgiełkę phenome,ale mam ochotę zrobić to dzisiajZapowiada się walka między moim chceniem,a moim rozsądkiem

A balsam dla córci bardzo przyjemny,mam zamiar używać go razem z nią

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline  
Stary 2012-04-26, 07:47   #1785
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

Question Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Dobry wieczór
Hellooł
Cieszymy się

Ana ja myślę, że to kwestia terminu tej maski, nie nowa formuła
Ja miałam trzy opakowania jak dotąd i wszystkie z Sephory i dwie były takie gładkie i rzadkie a środkowa taka właśnie inna tak mi się wydaje, choć może się mylę... trzecie opakowanie kupiłam na jesieni (już mi się zresztą kończy) i niewykluczone, że przy zakupie nowego zrozumiem dopiero, o co Ci chodzi z tą odmianą

A i jeszcze chciałam dodać w sprawie olejku ujędrniającego z granatem - on nie jest z serii AA Eco, jak wczoraj pisałam; on jest z serii AA Sensitive Nature spa KLIK
Ale skład ma ok

Edytowane przez mhm0808
Czas edycji: 2012-04-26 o 07:50
mhm0808 jest offline  
Stary 2012-04-26, 08:19   #1786
anakazar
Zakorzenienie

Cytat:
dziękuję za miłe powitanie

LeeLena ta promocja w Marionnaud dotyczy wszystkich marek na wyłączność.
Na pozostałe produkty jest -20% znizki do jutra 26.04
Witaj
Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Hellooł
Cieszymy się

Ana ja myślę, że to kwestia terminu tej maski, nie nowa formuła
Ja miałam trzy opakowania jak dotąd i wszystkie z Sephory i dwie były takie gładkie i rzadkie a środkowa taka właśnie inna tak mi się wydaje, choć może się mylę... trzecie opakowanie kupiłam na jesieni (już mi się zresztą kończy) i niewykluczone, że przy zakupie nowego zrozumiem dopiero, o co Ci chodzi z tą odmianą

A i jeszcze chciałam dodać w sprawie olejku ujędrniającego z granatem - on nie jest z serii AA Eco, jak wczoraj pisałam; on jest z serii AA Sensitive Nature spa KLIK
Ale skład ma ok
Też tak raczej myślę,tylko zapach maski zupełnie nie jest taki

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline  
Stary 2012-04-26, 08:43   #1787
margoltka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Dostałam wczoraj póznym wieczorkiem moje zamówienie od p&ra w nim same niespodzianki,bo mimo,że prosiłam o 1 próbaska ekoampułki to dostałam aż 6 saszetek.
Samoopalacz z bronzerem jest w słoiczku tak ciemny,że chyba nawet Patrycja Kazadi bała by się,że i dla niej będzie on za ciemny

Maska regenerująca,która w kwietniu jest dodawana do każdego zamówienia okazała się być tak mała,że na połowę moich włosów nie starczyła.Musiałam nowe opakowanie otwierać i do rzeczy:Małgosiu czy i Tobie się wydaję,że oni zmienili konsystencje tej maski?bo ja jestem pewna,że to nie to samo już co wcześniejNajpierw myślałam,że ta próbka jest jakaś zleżała i dlatego taka inna jest ta maska,ale otworzyłam nowe opakowanie i się okazało,że cała maska jest również całkiem inna.
Jest całkowicie gładkiej masy(tamta nie była)jest bardziej rzadka no i ku mojej rozpaczy zapach już też nie jest tenJednak jedno jest wciąż takie same.Wydajność,nadal taka mała
Chyba,że teraz dostałam opakowanie prosto po zrobieniu i mam świeżynke,a poprzednie takie świeże nie były.Sama nie wiem

Teraz tonik aoxWielka niespodzianka to pojemność,ma aż 280ml.Myślałam,że tak jak tonik i micel z serii oczyszczanie ma 200ml.
No i sam opis jest tak cudny,ma działać depigmentacyjnie(ma wyciąg z lukrecji)Miałam go otworzyć dopiero jak skończę mgiełkę phenome,ale mam ochotę zrobić to dzisiajZapowiada się walka między moim chceniem,a moim rozsądkiem

Właśnie zastanawiam się, czy nie podjechać do Sephora po tą maskę i ewentualnie serię do rudych. Trochę się boję bo jednak seria (Yes to Carrots) już stoi nieużywana Zazroszczę tylu ampułek, a tonikiem mnie powaliłaś. Oststnio mam fioła na punkcie przebarwień i hasło depigmentacyjny działa na mnie kusząco

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko

mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline  
Stary 2012-04-26, 08:54   #1788
anula_ga
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 10

Cytat:
Napisane przez kasik71 Pokaż wiadomość
Wielka Szamponowa Szamanko
a jaki poleciłabyś szampon do gęstych, grubych i suchych włosów

Używałam khadi z aloesem, on jest nawilżający i był bardzo przyjemny, ale daje też efekt takich puszystych włosów. Nie napuszonych, tylko puszystych. Zastanawiam się, czy przy grubych włosach jest to pożądany efekt....
Nawilżający szampon ma faith in nature (z jojobą chyba) - nie używałam go jeszcze, ale Aga była średnio zadowlona, bo chyba jej nieco przyspieszał przetłuszczanie. Jeśli Ty nie masz problemu z przetłuszczaniem włosów to powinien Ci pasowac - jest delikatny, dobrze oczyszcza.
Ale tak prawdę mówiąc to ja bym chyba wybrała kuomaye - mają wersję do włosów suchych, jest najbardziej wydajny ze wszystkich, elegancko wygładza włosy i nabłyszcza. To taki bezpieczny szampon jest po prostu tak dobry, że wszystkim pasuje
No i koniecznie odżyweczkę dobrą musisz nabyc!!! Z uwagi na obecną promocję serdecznie polecam aubrey organics - poczytaj, wydaje mi sie, że któras z nowych odżywek jest własnie stricte nawilżająca, najlepiej jakby była z dziką różą (ta standardowa odżywka różana cuda robi z włosami, więc myslę, że i jej wersja nawilżająca powinna być super!).
Taką znalazłam. Niestety nie znam jej. Poszukaj opinii w necie
Cytat:
Dobry wieczór

witamy, witamy
Cytat:
Napisane przez LeeLena Pokaż wiadomość
Właśnie myślałam o jakiejś wymiance, tylko się zastanawiałam czy można tak tylko jedną rzecz i kto by go chciał wogóle Może spróbuję. Dziękuję ślicznie za to info o szamponach, spróbuję może z tym kuyomaye, o laverze też słyszałam, że niezłe. A zestawienie już dawno obejrzałam, bardzo przydatne A ten kuyomaye, który polecacie to ten do suchych czy przetłuszczających się?

Ale mnie zaskoczyłyście tą promocją z JMO. Ostatnio byłam w Marionnaud u mnie i mieli JMO, bo testowałam filtr. Nie sądzę, że u mnie wykupili wszystko, bo ta perfumeria jest w takiej galerii, w której są same pustki Tylko czy tam też jest ta promo? A ona dotyczy tylko JMO, czy także innych firm?
Ja mam do przetłuszczających się, ale dziewczyny niektóre maja wersję odżywczą i tez ją chwalą, jestem więc prawie pewna, że i wersja do suchych jest tak samo dobra dopasuj do swoich włosów.
Jest wątek mineralno-wymiankowy. Nie musisz wtedy zakładać własnego wątku, tylko w poście podajesz co masz na wymianę
Cytat:

poszalałaś
Wiesz Aniu, dla mnie zapach maski nie jest ladny. Nie jest jakis mocno brzydki, ale znam ładniejsze wonie trudno mijednak stwierdzić czy to sie zmieniło, bo to moja pierwsza maska.
Będę niecierpliwie czekać na efekty stosowania toniku aox ja własnie ekstrakt z lukrecji domieszałam sobie do hydrolatu ale ostatnio parę innych rzeczy używałam na przebarwienia i nie wiem co mi pomaga.....

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2012-04-26 o 09:02
anula_ga jest offline  
Stary 2012-04-26, 09:07   #1789
beeets
Zakorzenienie

Do posiadaczek podkładu Living Nature
Ile on jest ważny po otwarciu? 6 m czy 12 m czy dłużej?
Chcę zamówić ten rozświetlacz i zastanawiam się, czy zużyję 30 ml.

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline  
Stary 2012-04-26, 09:40   #1790
margoltka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Do posiadaczek podkładu Living Nature
Ile on jest ważny po otwarciu? 6 m czy 12 m czy dłużej?
Chcę zamówić ten rozświetlacz i zastanawiam się, czy zużyję 30 ml.
Niestety nie pomogę Tobie, bo Tomcio bawił się opakowaniem podkładu i je gdzieś zapodział. Sama jestem ciekawa.

A ja poczyniłam oststnie zamówienie i UWAGA publicznie oświadczam, że rozpoczynam zakupowy post. Nawet jeśli JMO lub dr.Hauschka rzucą promocją -70% będę nieczuła na kuszenie Będę tylko podziwiała Wasze cudeńka.

margoltka jest offline  
Stary 2012-04-26, 09:44   #1791
hola ola
Zakorzenienie

Cytat:
Dobry wieczór

Milko witamy

Cytat:

Aniusia szybko przyszła przesyłka moja pewnie po niedzieli będzie

to Ci niepodziana co do toniku bardzo sie ciesze

co do maski to ja sie nie wypowiem bo nie znam...

a moge sie uśmiechnąć o tyci tyci balsamu dla dziecia

a teraz moje 3 grosze o micelu pat rub, od 10 dni go nie używam (denko) i cera nie jest taka ładna mam małe zaczerwienienia przy nosi małe ale mnie draznią i kiedy uzywałam micel nie było ich prawie widac....
hola ola jest offline  
Stary 2012-04-26, 09:47   #1792
anakazar
Zakorzenienie

Cytat:
Właśnie zastanawiam się, czy nie podjechać do Sephora po tą maskę i ewentualnie serię do rudych. Trochę się boję bo jednak seria (Yes to Carrots) już stoi nieużywana Zazroszczę tylu ampułek, a tonikiem mnie powaliłaś. Oststnio mam fioła na punkcie przebarwień i hasło depigmentacyjny działa na mnie kusząco
Nie zazdrość mi tylko zrób zakupy na ich stronie,a nie w seph.I tak sporo masz zamiar wydać,a tam od 150zł jest wysyłka za darmo plus dostaniesz próbaski o które poprosiszCzyli wezmiesz sobie ekoampułkę
A tonik jest teraz tam w promocjiZ 70 zł na 56zł
Cytat:

poszalałaś
Wiesz Aniu, dla mnie zapach maski nie jest ladny. Nie jest jakis mocno brzydki, ale znam ładniejsze wonie trudno mijednak stwierdzić czy to sie zmieniło, bo to moja pierwsza maska.
Będę niecierpliwie czekać na efekty stosowania toniku aox ja własnie ekstrakt z lukrecji domieszałam sobie do hydrolatu ale ostatnio parę innych rzeczy używałam na przebarwienia i nie wiem co mi pomaga.....
Już go otworzyłami pacnęłam na twarz.Nic więcej o nim nie napiszę,bo jednym razie to same wiecie

---------- Dopisano o 09:47 ---------- Poprzedni post napisano o 09:45 ----------

Cytat:
Niestety nie pomogę Tobie, bo Tomcio bawił się opakowaniem podkładu i je gdzieś zapodział. Sama jestem ciekawa.

A ja poczyniłam oststnie zamówienie i UWAGA publicznie oświadczam, że rozpoczynam zakupowy post. Nawet jeśli JMO lub dr.Hauschka rzucą promocją -70% będę nieczuła na kuszenie Będę tylko podziwiała Wasze cudeńka.
Akurat
Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Milko witamy

Aniusia szybko przyszła przesyłka moja pewnie po niedzieli będzie

to Ci niepodziana co do toniku bardzo sie ciesze

co do maski to ja sie nie wypowiem bo nie znam...

a moge sie uśmiechnąć o tyci tyci balsamu dla dziecia

a teraz moje 3 grosze o micelu pat rub, od 10 dni go nie używam (denko) i cera nie jest taka ładna mam małe zaczerwienienia przy nosi małe ale mnie draznią i kiedy uzywałam micel nie było ich prawie widac....
Hola pewnie jutro dostaniesz zamówienieU mnie zawsze zamówienie od p&r jest w pierwszy dzień po wysyłce.Wczoraj kurier ściągnął mnie z łóżka o 22ale wiedziałam,że tak pózno może być,bo to nie pierwszy raz już.

anakazar jest offline  
Stary 2012-04-26, 09:51   #1793
margoltka
Wtajemniczenie

Cytat:
Nie zazdrość mi tylko zrób zakupy na ich stronie,a nie w seph.I tak sporo masz zamiar wydać,a tam od 150zł jest wysyłka za darmo plus dostaniesz próbaski o które poprosiszCzyli wezmiesz sobie ekoampułkę
A tonik jest teraz tam w promocjiZ 70 zł na 56zł

Już go otworzyłami pacnęłam na twarz.Nic więcej o nim nie napiszę,bo jednym razie to same wiecie
Właśnie to zrobiłam Zestaw do włosów rudych jest obecnie tańszy, wzięłam do tego maskę regenerującą i poprosiłam o Ekoampułkę. Z tonikiem poczekam, dopiero kupiłam Melvity. Stosuję poza tym tonik migdałowy i boję się za dużo dobrego. Wczoraj kupiłam zestaw dla Tomcia na Pat&Rub Sweet. Bardzo się opłacał. Nie dość, że był już przeceniony, to jeszcze zadziałał kod -15%. Tym sposobem jestem zaopatrzona na cały maj

margoltka jest offline  
Stary 2012-04-26, 09:55   #1794
hola ola
Zakorzenienie

Cytat:
Właśnie to zrobiłam Zestaw do włosów rudych jest obecnie tańszy, wzięłam do tego maskę regenerującą i poprosiłam o Ekoampułkę. Z tonikiem poczekam, dopiero kupiłam Melvity. Stosuję poza tym tonik migdałowy i boję się za dużo dobrego. Wczoraj kupiłam zestaw dla Tomcia na Pat&Rub Sweet. Bardzo się opłacał. Nie dość, że był już przeceniony, to jeszcze zadziałał kod -15%. Tym sposobem jestem zaopatrzona na cały maj
a który zestaw wziełas dla Synia ? ja wziełam na poczatek płyn do mycia dla małej

brawo za zakupy klask i:
hola ola jest offline  
Stary 2012-04-26, 10:06   #1795
anakazar
Zakorzenienie

Cytat:
No i dobrzeJa mam do przetestowania odżywkę do włosów ciemnych i leci do mnie krem pod oczy.Jak mi się jedno i drugie spodoba to też w maju jeszcze złożę zamówienie i coś dla mojego dzieciaczka jeszcze wezmę

---------- Dopisano o 10:06 ---------- Poprzedni post napisano o 09:58 ----------

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
a który zestaw wziełas dla Synia ? ja wziełam na poczatek płyn do mycia dla małej

brawo za zakupy klask i:
Holuś w tym sklepie dzieciowym są zestawy kosmetyków,np.szampon,bal sam i krem do buzi.Też się nad nim zastanawiam,ale w ciemno zestawu brać nie chciałam,bo nie wiem czy te kosmetyki się sprawdzą.
Wolę ewentualnie wyrzucić kase na balsam niż na cały zestaw

Hola daj znaka jak ten płyn do mycia,bo następnym razem też dokupię

anakazar jest offline  
Stary 2012-04-26, 10:06   #1796
margoltka
Wtajemniczenie

Ten Mamy już oliwkę i krem na odparzenia. Bardzo fajne i wydajne kosmetyki. Szamponu jeszcze nie miałam i jestem go bardzo ciekawa

Nie wiem jak to jest, że jedna oliwka jest bardziej wydajna od drugiej. Przecież oliwka to oliwka Ciekawa jestem, czy macie jakieś zdanie na ten temat? Właśnie w przypadku Pat&Rub Sweet oliwka jest bardzo wydajna. Używamy jej ponad miesiąc, razem, codziennie i jeszcze nie skończyliśmy opakowania. Może nie pachnie jakoś super. Jest to jednak bardzo dobra oliwka.

Bardzo jestem ciekawa także kosmetyków do włosów dla mnie, nie mogę się doczekać! Niech wyślą jeszcze dzisiaj moją paczuszkę

Edytowane przez margoltka
Czas edycji: 2012-04-26 o 10:10
margoltka jest offline  
Stary 2012-04-26, 10:15   #1797
iivii
Raczkowanie

Cytat:
Ja składałam zamówienie 20 i mam nadzieję, że jak zwykle paczka dotrze do mnie w równe 10 dni....... Okaże się
Czy któraś z was przy okazji paczki z iherb dostawała od poczty SMSa z informacją, że przesyłka o nr... zostanie dostarczona w dniu .... ?

Edytowane przez iivii
Czas edycji: 2012-04-26 o 10:19
iivii jest offline  
Stary 2012-04-26, 10:18   #1798
anakazar
Zakorzenienie

Cytat:
Ten Mamy już oliwkę i krem na odparzenia. Bardzo fajne i wydajne kosmetyki. Szamponu jeszcze nie miałam i jestem go bardzo ciekawa

Nie wiem jak to jest, że jedna oliwka jest bardziej wydajna od drugiej. Przecież oliwka to oliwka Ciekawa jestem, czy macie jakieś zdanie na ten temat? Właśnie w przypadku Pat&Rub Sweet oliwka jest bardzo wydajna. Używamy jej ponad miesiąc, razem, codziennie i jeszcze nie skończyliśmy opakowania. Może nie pachnie jakoś super. Jest to jednak bardzo dobra oliwka.

Bardzo jestem ciekawa także kosmetyków do włosów dla mnie, nie mogę się doczekać! Niech wyślą jeszcze dzisiaj moją paczuszkę
Dzisiaj jeszcze Ci wyślą,bo od nich kurier odbiera paczki 14-15

Co do oliwki to ja zdania nie mam,bo nigdy takiej nie używałam dla dziecka.Nienawidzę oliwek

anakazar jest offline  
Stary 2012-04-26, 10:21   #1799
anula_ga
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 10

Cytat:

.
tak własnie podejrzewałam
miłego uzywania i świetnych efektów!!!
Stary 2012-04-26, 10:25   #1800
anakazar
Zakorzenienie

Cytat:
tak własnie podejrzewałam
miłego uzywania i świetnych efektów!!!

Nie dziękuję

anakazar jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
ekologiczne, kosmetyki naturalne

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości