Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-04-30, 16:17   #2071
fiolka85
Wtajemniczenie

Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość

Ok, zgadamy się na pw.

Ale ładny efekt daje ten tusz! Rzęsy podkręcone jak przy drogeryjnym.

Nie mogę się doczekać moich zakupów z JMO (filtra i balsamu). Też chcę leżeć i pachnieć! Ale niestety przyjdą dopiero w połowie maja, przy okazji większej paczki od "teściów".
aj zapomniałam dodać że rzęsy są podkręcone na zalotce. Ja mam takie proste badyle że malowanie ich bez zalotki w ogóle mija się z celem.

Dobrze że w Poznani nie nie mają promocji JMO, bo nie wiem czy bym wytrzymała....

---------- Dopisano o 17:17 ---------- Poprzedni post napisano o 17:15 ----------

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
mnie "rozczuliło-rozwaliłaś" :d

Edytowane przez fiolka85
Czas edycji: 2012-04-30 o 16:18
fiolka85 jest offline  
Stary 2012-04-30, 16:26   #2072
Melya
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
aj zapomniałam dodać że rzęsy są podkręcone na zalotce. Ja mam takie proste badyle że malowanie ich bez zalotki w ogóle mija się z celem.

Dobrze że w Poznani nie nie mają promocji JMO, bo nie wiem czy bym wytrzymała....
A już myślałam, że to tusz tak genialnie podkręca. Nie mam zalotki, bo znając moją koordynację ruchową, to bym sobie wydłubała oko albo oskalpowała powieki.
Melya jest offline  
Stary 2012-04-30, 16:53   #2073
margoltka
Wtajemniczenie

Makki witaj

Fiolka bardzo ładny efekt tuszu.

A jak już jesteśmy w temacie tuszu. jestem w trakcie testowania mascary Living Nature. Zdążyła już pooddychać i podeschnąć po otwarciu i coraz bardziej mi się podoba. Jest trwalsza od tuszu dr.Hauschka, to już jest pewne. Przy dwóch warstwach oprócz pięknego wydłużenia, o którym już pisałam, pogrubia. Postaram się także przygotować dla Was zdjęcia. Będę musiała także wstawić zdjęcia mascary dr.Hauschka do istniejącego już na blogu wpisu o tym tuszu. Mam więc całkiem sporo do obfocenia. Trochę się wstydzę

Mama mówiła, że w Lidl będą znów kosmetyki. Nie wiem tylko, czy pojawi się coś z przyjemnym składem. Może Wy macie jakieś informacje?

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko

mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl

Edytowane przez margoltka
Czas edycji: 2012-04-30 o 16:54
margoltka jest offline  
Stary 2012-04-30, 17:09   #2074
Korah
Zakorzeniona Zmorah

Wpisy w blogu: 6

Cytat:
Nasmarowałam sobie właśnie nogi i ręce balsamem JMO wanilia pomarańcza leżę i pachnę,jest bosko.
Ale jest raczej za drogi jak moje zużycie balsamów, zadowolę się samymi próbkami
Bardzo fajny efekt daje ten tusz, a jak z trwałością?

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Mama mówiła, że w Lidl będą znów kosmetyki. Nie wiem tylko, czy pojawi się coś z przyjemnym składem. Może Wy macie jakieś informacje?
Czyżby Suhada
Korah jest offline  
Stary 2012-04-30, 17:20   #2075
Ishani
Zadomowienie

Heja, a propo kuomaye dostałam taką wiadomość od sklepu zdrowe kosmetyki:

"produkty Kuomaye bio na razie są w wyprzedaży, tzn. dystrybutor nie
będzie obecnie sprowadzał ich do Polski.
Ale w przyszłości nie jest wykluczone, że ponownie będą dostępne."

Więc jest przynajmniej nadzieja, że pojawią się jeszcze kiedyś ;]

Kolejna dobra wiadomość, dla dziewczyn z W-wy -> odbiór osobisty z naturnika.pl gdzieś niedaleko stacji metra świętokrzyska Można więc powiedzieć, że mamy z powrotem stacjonarnie próbki JMO i inne cuda

Dobra, to było na tyle, wracam do nauki
Ishani jest offline  
Stary 2012-04-30, 17:40   #2076
gayenka
Zakorzenienie

Dziewczynki ja bardzo chętnie przygarnęłabym troszkę róży Lily lolo tych nowych, oczywiście pokryję wszystkie koszty Może być nawet troszkę do testów
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...

gayenka jest offline  
Stary 2012-04-30, 17:53   #2077
cloche
Zakorzenienie

Cytat:
A ja będę oryginalna, bo nie chce mi się nic robić z moimi białymi kulasami. Poczekam aż się opalą (może).
hihi ja tez poczekam... w piatek posmarowalam dekolt niewielka iloscia samoopalacza (nienaturalnego), ktory to podobno mial nie smierdziec... i mimo dwoch prysznicow z porzadnym szorowaniem - w sobote dalej go czulam!!! jak jakas przepocona koszulka, ble...
to ja juz wole blada chodzic, ale ladnie pachniec! co mi tam, troche bede musiala sie opalic i juz....
cloche jest offline  
Stary 2012-04-30, 18:15   #2078
fiolka85
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Dziewczynki ja bardzo chętnie przygarnęłabym troszkę róży Lily lolo tych nowych, oczywiście pokryję wszystkie koszty Może być nawet troszkę do testów
Ja chętnie oddam nawet połowę tej mojej połowy Surfer Girl, bo mi zużycie różu idzie bardzo powoli a ciągle pojawiają się jakieś nowości,które mam ochotę testować
Z beach babe będe mieć tylko sampla, ale troszkę na spróbowanie mogę odsypać.
No chyba, że weźmiemy obydwa róże i podzielimy na 3 ale Melya chyba nie miała ochoty na ten drugi
Stary 2012-04-30, 18:32   #2079
gayenka
Zakorzenienie

Cytat:
Ja chętnie oddam nawet połowę tej mojej połowy Surfer Girl, bo mi zużycie różu idzie bardzo powoli a ciągle pojawiają się jakieś nowości,które mam ochotę testować
Z beach babe będe mieć tylko sampla, ale troszkę na spróbowanie mogę odsypać.
No chyba, że weźmiemy obydwa róże i podzielimy na 3 ale Melya chyba nie miała ochoty na ten drugi
Ja właśnie chciała bym bardziej beach babe więc możemy kupować i dzielić Mam ten sam problem, dużego chyba nigdy nie skończę, więc chętna jestem na połowę z połowy
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...

gayenka jest offline  
Stary 2012-04-30, 18:40   #2080
margoltka
Wtajemniczenie

Gayenko mogę przygotować Tobie próbki, jeśli nie podzielicie się zakupami.

Kochane będę znów kusiła. W sklepie Matique ciekawe promocje kosmetyków Eubiona i nie tylko klik. Ja jednak poszczę i głoduję

margoltka jest offline  
Stary 2012-04-30, 18:49   #2081
gayenka
Zakorzenienie

Cytat:
Gayenko mogę przygotować Tobie próbki, jeśli nie podzielicie się zakupami.

Kochane będę znów kusiła. W sklepie Matique ciekawe promocje kosmetyków Eubiona i nie tylko klik. Ja jednak poszczę i głoduję
Dziękuję ślicznie, kochana jesteś będę pamiętałachoć mam nadzieję, że uda nam się podzielić

Post z Twoimi cudeńkami to sama przyjemność!
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...

gayenka jest offline  
Stary 2012-04-30, 18:54   #2082
fiolka85
Wtajemniczenie

Cytat:
Cytat:
Ja właśnie chciała bym bardziej beach babe więc możemy kupować i dzielić Mam ten sam problem, dużego chyba nigdy nie skończę, więc chętna jestem na połowę z połowy
To na połowę połowy jesteśmy umówione.

A co do Beach babe to może znajdzie się jeszcze jedna chetna na 1/3 ze mną i gayenką?
Stary 2012-04-30, 18:57   #2083
gayenka
Zakorzenienie

Cytat:

A co do Beach babe to może znajdzie się jeszcze jedna chetna na 1/3 ze mną i gayenką?

Prosimy
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...

gayenka jest offline  
Stary 2012-04-30, 19:04   #2084
makki
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Witaj, chyba mamy podobne cery i podobne rzeczy jej szkodzą. Też używam gąbeczek celulozowych, są w mojej pielęgnacji codziennością Co masz na myśli pod nazwą "nawilżacz cukrowy" Chodzi Ci o ksylitol, czy coś innego? Boję się trochę próbować z frakcją, naprawdę nie zapchała Cię?
Używam tego nawilżacza cukrowego z naturalisa
http://naturaliskosmetyki.pl/nawilza...rowy-p-56.html

Też miałam obawy co do frakcji, ale nic innego tak się u mnie nie sprawdza jak ona. Co nie znaczy , że nic mi nie wyskakuje, czasami coś się pojawia, ale z doświadczenia widzę, że to nie zapychanie, jakie mam po kremach

Czaje się jeszcze na ten krem aktywny, czy tam oczyszczający Alva, ale boje się znowu rozczarowania...

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 19:59 ----------

Witamy

ten patent brzmi bardzo interesująco, miałam kiedyś preparat do skóry głowy oparty na kwasie salicylowym i fajnie regulował złuszczanie naskórka.
Jakie proporcje dokładnie stosujesz?

Wiesz, w sumie tak na oko Nakładam trochę tej glinki do pojemniczka i dolewam tego rycynowego z kw.salicylowym. Taka papka gęsta powstaje. Pomaga również na swędzenie głowy.
makki jest offline  
Stary 2012-04-30, 19:09   #2085
Korah
Zakorzeniona Zmorah

Cytat:
Napisane przez makki Pokaż wiadomość
Używam tego nawilżacza cukrowego z naturalisa
http://naturaliskosmetyki.pl/nawilza...rowy-p-56.html

Też miałam obawy co do frakcji, ale nic innego tak się u mnie nie sprawdza jak ona. Co nie znaczy , że nic mi nie wyskakuje, czasami coś się pojawia, ale z doświadczenia widzę, że to nie zapychanie, jakie mam po kremach

Czaje się jeszcze na ten krem aktywny, czy tam oczyszczający Alva, ale boje się znowu rozczarowania...
No ja ten aktywny niestety skreśliłam z listy nadających się. Właściwie to moja lista kremów nadających się do codziennego użytku jest pusta

Co do nawilżacza cukrowego, to zaraz muszę się bliżej zapoznać
Korah jest offline  
Stary 2012-04-30, 19:36   #2086
anakazar
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Wczoraj wieczorem nałożyłam na włosy olejek gaia
Bardzo dobrze wsiąka we włosy, nałożyłam tyle co zwykle (7ml) a włosy nie były tłuste - wisiały strąki, ale wyglądały jak mokre, a nie tłuste. Dość łatwo się zmył, włosy fajne oczywiście co do działania to za jakis czas sie wypowiem. Pachnie cudnie
Pisz,pisz mi o nimNiech ja tylko wykończę połowę tego co mam to....
Cytat:
Napisane przez iivii Pokaż wiadomość
Po pierwszym nałożeniu trochę zwątpiłam bo jakby zniknęła z włosów, nie czułam żadnego poślizgu na nich. Ma specyficzną konsystencę, której jeszcze nie spotkałam w odżywkach. Spłukałam i wzięłam się za rozczesywanie a tu zero szarpania, cud
Tę odżywkę też muszę mieć.
Cytat:
Zamówiłam z p&r balsam samoopalający z bronzerem (skuszona przez Anakazar ) i tonik aox.

Tonik fajniutki,piękna gęba po nim.Odkąd go mam ani razu nie użyłam ukochanej mgiełki

Samoopalacz musi być fajny skoro taka niedoświadczona w temacie osoba jak ja nie zrobiła sobie nim krzywdy.
Cytat:
Olej Khadi do włosów był bardzo dobry. Włosy nawilżone, błyszczące, mięsiste. "ach ach" Jednak jest on bardzo ciężki i tłusty. Skóra głowy go nie polubiła, zaczęły wyskakiwać niespodzianki we włosach Po odstawieniu znikają. Dziwna sprawa.

---------- Dopisano o 11:54 ---------- Poprzedni post napisano o 11:53 ----------

Ja właśnie zaczęłam wątpić w swój zamiar zakupu samoopalacza Melvita po opinii Anakazar o Pat&Rub

Tu udzielam sobie dyspensy. Muszę coś zobić z bladymi nogami
Następna

Mi olejek khadi nie robi krzywdy.Jednak szału po nim nie ma i więcej go nie kupię.Nie robi wow na moich włosach.Jednak chyba działa na porost,bo rosną mi jak szalone...chociaż nie wiem czy to jego zasługa,bo używam sporo innych olejków.U mnie hitem jest vatika od 4 lat-dalej jest najlepszym olejem dla moich włosów
Cytat:
Jeśli chodzi o maskę Pat&Rub oraz olej Khadi oczywiście dostaną jeszcze nie jedną szansę. Pod tym względem jestem bardzo cierpliwa i wyrozumiała. Tusz do rzęs dr.Hauschka dostawał "drugie szansy" aż do drugiego opakowania. I teraz jest najlepszy

_do_policzkow_lily_lolo
Daj,daj.Może ten wasz pierwszy raz był jakiś nieudany i będzie tylko lepiej-czego Ci życzę.
Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Anusia miej litość

nie dośc ze kusi to sie przechwala jak ja Ci zazdroszcze tego morza

-micel
- tonic aox
- szampon i płyn do mycia córy

próbki:
- szmpon do brązowych 10 buteleczka
- balsam do rąk home spa 50ml
- maska regenerująca
- masło do ciała trawa i cytryna 20 ml
-peeling do dłoni 5 ml
- 3saszetki ekoampułki
- 2 szt odżywka blask wzmocnienie

Wow mikołaj w kwietniu, takich poniedziałków sobie i Wam zyczę
Ciekawa jestem jak szampon do brążowych...i czy będziesz zadowolona z t.aox.
Ja mam tylko 40 do morza,więc bardzo często tam jezdzimyO każdej porze roku.Kocham morze

Zakupy cudowne
Widzę,że też Cię ładnie próbkami obdarowali.I słusznie
Cytat:
ale próbek!!
Ciekawe czy mi cos dadzą
A wiesz, że ja ostatnio kupując maske p&r w sepho bardzo miło pogadałam z konsultantką o tej marce - pani sama uzywa ich kosmetyków i chwaliła bardzo tylko oczywiście (no jaki pech niespodziewany...) próbek nie mieli żadnych. Dostałam tylko krem na noc 30+, którego wcale nie chciałam....
Pewnie,że dadzą
Cytat:
Witam gorąco wszystkich,

dosyć tego podglądania, postanowiłam się ujawnić

Jestem już od dłuższego czasu na naturalnej pielęgnacji (no przynajmniej staram się by tak było...) Nie wiem czy wniosę coś nowego do tego wątku, ale z przyjemnością podzielę się moją pielęgnacją.

Zaznaczę, że moja cera jest trudna w obsłudze (tłusta ale skłonna do przesuszenia, generalnie problematyczna). Doszłam w końcu do wniosku, że nic tak dobrze nie wpływa na nią jak maksymalny minimalizm

To teraz trochę o tym co stosuje i się sprawdza:

Do mycia bardzo długo używałam żelu babydream, a obecnie tego żelu- MONOTHEME IOECO-głęboko oczyszczający żel do mycia twarzy z solami mineralnymi i ekstraktem z ogórka dla skóry wrażliwej (znalazłam opis na blogu, tu link) http://it.paperblog.com/review-ioeco...triolo-881434/
z tego co wyczytałam jest w 98% naturalny, po kilku użyciach stwierdzam, że bardzo dobrze oczyszcza-nie czuje ściągnięcia bezpośrednio po myciu, świetnie też zmył makijaż oczu.

Hydrolaty- lubię różany i oczarowy

Z nawilżaniem zawsze miałam największy problem... odkąd odkryłam Frakcję sojową nie rozstaje się z nią na krok. Mieszam z odrobiną oleju z orzecha włoskiego/ maliny/ róży, czasami dodaję nawilżacz cukrowy. (Nie udało mi się jak dotąd znaleźć odpowiedniego kremu który by nie zapychał).

Spirulina- jako maska na twarz świetna

Glinka zielona w tubie Argile (naturado) stosuj na skórę głowy-mieszam z olejem rycynowym z kw salicylowym- Pomaga zwalczyć łupież tłusty.

Aterra olejki- do ciała i włosów
Alterra balsam trwa cytrynowa

Podczytując was zakupiłam rolon Garniera bio różany- ślicznie pachnie i sprawdza się w gorące dni co miałam okazję sprawdzić na własnej skórze

Co do szamponu to ciągle poszukuję - obecnie mam Yves Rocher pokrzywowy- jak na razie jestem zadowolona dobrze oczyszcza.

Gąbka celulozowa do mycia twarzy- nie wiem jak ja mogłam wcześniej funkcjonować bez niej.

To chyba tyle
Witam w naszym gronie

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline  
Stary 2012-04-30, 19:46   #2087
margoltka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość

Następna

Mi olejek khadi nie robi krzywdy.Jednak szału po nim nie ma i więcej go nie kupię.Nie robi wow na moich włosach.Jednak chyba działa na porost,bo rosną mi jak szalone...chociaż nie wiem czy to jego zasługa,bo używam sporo innych olejków.U mnie hitem jest vatika od 4 lat-dalej jest najlepszym olejem dla moich włosów

Daj,daj.Może ten wasz pierwszy raz był jakiś nieudany i będzie tylko lepiej-czego Ci życzę.
No co, no co :P Przecież nie mogę świecić wampirzą bielą. Ja naprawdę mam jasną karnację, a przy okazji mojej nowej przebarwieniofobii raczej nie będę się opalała.

Jutro kosmetyki do włosów Pat&Rub otrzymają kolejną szansę. Muszę jednak nałożyć jakiś olej na włosy

Ech kusisz tym tonikiem, i to bardzo. Chociaż powiem szczerze moja woda różana Melvity bardzo mi przypadła do gustu

margoltka jest offline  
Stary 2012-04-30, 19:54   #2088
aga89s
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Kolejna dobra wiadomość, dla dziewczyn z W-wy -> odbiór osobisty z naturnika.pl gdzieś niedaleko stacji metra świętokrzyska Można więc powiedzieć, że mamy z powrotem stacjonarnie próbki JMO i inne cuda
aaa, skąd ta informacja?

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline  
Stary 2012-04-30, 20:01   #2089
anakazar
Zakorzenienie

Cytat:
No co, no co :P Przecież nie mogę świecić wampirzą bielą. Ja naprawdę mam jasną karnację, a przy okazji mojej nowej przebarwieniofobii raczej nie będę się opalała.

Jutro kosmetyki do włosów Pat&Rub otrzymają kolejną szansę. Muszę jednak nałożyć jakiś olej na włosy

Ech kusisz tym tonikiem, i to bardzo. Chociaż powiem szczerze moja woda różana Melvity bardzo mi przypadła do gustu
Nie no wiesz,eee no lato idzie,nie?no wypadałoby trochę brązu rzucić na siebie...jak dla mnie jesteś usprawiedliwiona

Wiesz...mgiełka phenome ma u mnie 5 gwiazdek i jednak miłość do niej nie przeszkodziła mi pokochać toniku aox

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline  
Stary 2012-04-30, 20:06   #2090
margoltka
Wtajemniczenie

Anakazar nie kuś. Samoopalacz do dla podtrzymania życia. W czasie postu też przecież trzeba coś zjeść, tonik byłby już rozpustą

Mam jeszcze coś dla Was z Matique
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PlantsForYourBeauty-NATRE_sagatave_960x300_PL.jpg (37,6 KB, 52 załadowań)

Edytowane przez margoltka
Czas edycji: 2012-04-30 o 20:12
margoltka jest offline  
Stary 2012-04-30, 20:31   #2091
Ishani
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
aaa, skąd ta informacja?
napisałam do nich, bo nie chciało mi się zapitalać aż do łomianek Tylko oczywiście trzeba uzgodnić termin odbioru
Ishani jest offline  
Stary 2012-04-30, 20:35   #2092
effa_j
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Znowu krem? Jaki?
Witamy nowa kolezanke makki
kupilam isane z olejkiem migdalowym nie ma zadnych swinstw ale skladem nie powala ladnie pachnie dobrze nawilza jak za 5 zl to moze byc, do auta krem jak znalazl
A teraz pochwale sie moim malym prezencikiem zel do wlosow z pomarancza i jedwabiem oraz serum z macznica po majowce Soph wysle mi filtr, nie chcialam zeby spedzil majowke samotnie na jakiejs poczcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jmo.jpg (126,0 KB, 51 załadowań)

Edytowane przez effa_j
Czas edycji: 2012-04-30 o 20:36
effa_j jest offline  
Stary 2012-04-30, 21:30   #2093
Melya
Zadomowienie

Cytat:

Jakby ktoś chciał jeszcze Surfer Girl, to nim też możemy się podzielić po 1/3 (w każdym razie mi to odpowiada). Beach Babe nie chcę.

Cytat:

Wiesz, w sumie tak na oko Nakładam trochę tej glinki do pojemniczka i dolewam tego rycynowego z kw.salicylowym. Taka papka gęsta powstaje. Pomaga również na swędzenie głowy.
To może odważniej podejdę do tej frakcji.

Ten olej rycynowy z kwasem salicylowym to Salicylol?

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
Witamy nowa kolezanke makki
kupilam isane z olejkiem migdalowym nie ma zadnych swinstw ale skladem nie powala ladnie pachnie dobrze nawilza jak za 5 zl to moze byc, do auta krem jak znalazl
A teraz pochwale sie moim malym prezencikiem zel do wlosow z pomarancza i jedwabiem oraz serum z macznica po majowce Soph wysle mi filtr, nie chcialam zeby spedzil majowke samotnie na jakiejs poczcie
A, wiem, ten nowy krem Isany. Ty to naprawdę jesteś maniaczką kremów do rąk.

Widzę, że dyskretna sugestia podziałała i dostałaś wymarzone prezenty. Gratulacje! Jestem ciekawa, jak u Ciebie będzie się sprawować serum z mącznicą. Dziewczyny tu bardzo je chwaliły, ale na razie muszę skończyć Holistica (a dna nie widać).
Melya jest offline  
Stary 2012-04-30, 21:39   #2094
fiolka85
Wtajemniczenie

Cytat:
Jakby ktoś chciał jeszcze Surfer Girl, to nim też możemy się podzielić po 1/3 (w każdym razie mi to odpowiada). Beach Babe nie chcę.
to się jeszcze dogadamy jak podzielić Surfer Girl

No ale jeszcze koniecznie potrzebujemy kogoś do Beach Babe
Stary 2012-04-30, 21:45   #2095
effa_j
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
A, wiem, ten nowy krem Isany. Ty to naprawdę jesteś maniaczką kremów do rąk.

Widzę, że dyskretna sugestia podziałała i dostałaś wymarzone prezenty. Gratulacje! Jestem ciekawa, jak u Ciebie będzie się sprawować serum z mącznicą. Dziewczyny tu bardzo je chwaliły, ale na razie muszę skończyć Holistica (a dna nie widać).
Mam tylko 6 kremow 2 w domu po jednym w torebce w pracy i aucie wiec to chyba jeszcze nie mania
Myslalam ze dzis przyjdzie kremik z Gaia, ale niestety nie zaszczycil mnie swoja obecnoscia a tak na niego czekam
Jak tylko sie pojawi zaczne oszczedna pielegnacje, zobaczymy jak u mnie sprawdzi sie ten system. Na noc Gaia albo serum z wit C a na dzien serum z macznica filtr lub serum z glinka i filtr.
Dzis bylam na oczyszczaniu wiec buzia gladka jak u niemowlaka zobaczymy co jej sluzy a co nie Co do JMO to nie maja daty waznosci tylko jakies kody, ktorych nie umiem zidentyfikowac nawet na stronkach do sprawdzania dat waznosci
effa_j jest offline  
Stary 2012-04-30, 21:54   #2096
Melya
Zadomowienie

Cytat:
Mam tylko 6 kremow 2 w domu po jednym w torebce w pracy i aucie wiec to chyba jeszcze nie mania
Myslalam ze dzis przyjdzie kremik z Gaia, ale niestety nie zaszczycil mnie swoja obecnoscia a tak na niego czekam
Jak tylko sie pojawi zaczne oszczedna pielegnacje, zobaczymy jak u mnie sprawdzi sie ten system. Na noc Gaia albo serum z wit C a na dzien serum z macznica filtr lub serum z glinka i filtr.
Dzis bylam na oczyszczaniu wiec buzia gladka jak u niemowlaka zobaczymy co jej sluzy a co nie Co do JMO to nie maja daty waznosci tylko jakies kody, ktorych nie umiem zidentyfikowac nawet na stronkach do sprawdzania dat waznosci
6... Ja mam jeden i resztkę poprzedniego. Także dla mnie to już mania. Trzymam kciuki, żeby oszczędna pielęgnacja przyniosła dobre skutki.
Melya jest offline  
Stary 2012-04-30, 22:29   #2097
margoltka
Wtajemniczenie

Cytat:
Piękne są kosmetyki JMO Co do pielęgnacji, aż taka oszczędna to nie jest

margoltka jest offline  
Stary 2012-04-30, 22:39   #2098
fiolka85
Wtajemniczenie

Korah trwałość tuszu bardzo dobra, dzisiaj w tym upale wytrzymał kilka dobrych godzin bez rozmazywania się i bez kruszenia. Przed chwilą zmył sie ładnie micelem AP. Na razie widzę same dodatnie plusy
Stary 2012-05-01, 09:33   #2099
marcelinka12
Rozeznanie

Cytat:
ja tez kocham kremy do rak i tez mam ich na dzien dzisiejszy 6

co to za serum z glinka ???????
marcelinka12 jest offline  
Stary 2012-05-01, 09:48   #2100
Korah
Zakorzeniona Zmorah

Cytat:
Korah trwałość tuszu bardzo dobra, dzisiaj w tym upale wytrzymał kilka dobrych godzin bez rozmazywania się i bez kruszenia. Przed chwilą zmył sie ładnie micelem AP. Na razie widzę same dodatnie plusy
Ależ mnie kusi Na razie muszę powykańczać inne, bo mam pootwierane 2 Goshe i 2000 Cal.

A moje Kuomaye spędzą majówkę na poczcie. Mam nadzieję, że się nie przegrzeją bidulki

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2012-05-01 o 09:50
Korah jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
ekologiczne, kosmetyki naturalne

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości