Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-05-01, 12:44   #2101
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie

Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
Mam tylko 6 kremow 2 w domu po jednym w torebce w pracy i aucie wiec to chyba jeszcze nie mania
Myslalam ze dzis przyjdzie kremik z Gaia, ale niestety nie zaszczycil mnie swoja obecnoscia a tak na niego czekam
Jak tylko sie pojawi zaczne oszczedna pielegnacje, zobaczymy jak u mnie sprawdzi sie ten system. Na noc Gaia albo serum z wit C a na dzien serum z macznica filtr lub serum z glinka i filtr.
Dzis bylam na oczyszczaniu wiec buzia gladka jak u niemowlaka zobaczymy co jej sluzy a co nie Co do JMO to nie maja daty waznosci tylko jakies kody, ktorych nie umiem zidentyfikowac nawet na stronkach do sprawdzania dat waznosci
Aż 6? Ja zawsze mam jeden, a obecnie mam resztkę jednego, bo już pudełko przecięłam.

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline  
Stary 2012-05-01, 12:48   #2102
fiolka85
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Ten olej rycynowy z kwasem salicylowym to Salicylol?
.
To jest jakaś gotowa mieszanka oleju z kwasem? to by znacznie ułatwiło zrobienie tej mikstury
Stary 2012-05-01, 12:51   #2103
margoltka
Wtajemniczenie

Witam Was majówkowo

Miałam dzisiaj włosowy poranek. Na noc nałożyłam olej kokosowy, ze słodkich migdałów oraz z pestek śliwki. Jak to pięknie pachniało Rano nałożyłam na naolejowane włoski maskę regenerującą Pat&Rub na godzinę. Później już tylko mycie szamponem i odżywką do rudych Pat&Rub. Suchości zniknęły. włosy są bardzo miękkie i nawilżone. Jest ok. Może efekt mnie nie powalił, ale jest ok.

A poniżej majówkowa promocja Gaia Creams

DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA POWYŻEJ 200.00PLN
ZŁOŻONEGO W DNIACH
1.05.2012 - 03.05.2012
DOŁĄCZONY ZOSTANIE OCHRONNO - PIELĘGNACYJNY
OLEJEK DO WŁOSÓW O POJEMNOŚCI 30ML

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko

mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline  
Stary 2012-05-01, 13:00   #2104
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Kolejna dobra wiadomość, dla dziewczyn z W-wy -> odbiór osobisty z naturnika.pl gdzieś niedaleko stacji metra świętokrzyska Można więc powiedzieć, że mamy z powrotem stacjonarnie próbki JMO i inne cuda
Ja widziałam wczoraj okolice metra Świętokrzyska i bym się raczej w te rejony nie polecała zapuszczać

Margo , czy to jest ten olejek od Gaia???

mhm0808 jest offline  
Stary 2012-05-01, 13:09   #2105
hola ola
Zakorzenienie

Makki witamy

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Pisz,pisz mi o nimNiech ja tylko wykończę połowę tego co mam to....

Tę odżywkę też muszę mieć.

Tonik fajniutki,piękna gęba po nim.Odkąd go mam ani razu nie użyłam ukochanej mgiełki

Samoopalacz musi być fajny skoro taka niedoświadczona w temacie osoba jak ja nie zrobiła sobie nim krzywdy.

Następna

Mi olejek khadi nie robi krzywdy.Jednak szału po nim nie ma i więcej go nie kupię.Nie robi wow na moich włosach.Jednak chyba działa na porost,bo rosną mi jak szalone...chociaż nie wiem czy to jego zasługa,bo używam sporo innych olejków.U mnie hitem jest vatika od 4 lat-dalej jest najlepszym olejem dla moich włosów

Daj,daj.Może ten wasz pierwszy raz był jakiś nieudany i będzie tylko lepiej-czego Ci życzę.

Ciekawa jestem jak szampon do brążowych...i czy będziesz zadowolona z t.aox.
Ja mam tylko 40 do morza,więc bardzo często tam jezdzimyO każdej porze roku.Kocham morze

Zakupy cudowne
Widzę,że też Cię ładnie próbkami obdarowali.I słusznie

Pewnie,że dadzą

Witam w naszym gronie
Anusia po sesie czułam wielka roznice w nawilżeniu, jednak po khadi mam ldniejsze wlsoy mięsiste, skręt jest piekny i włsoy rosną jak szalone i mam nowe tylko sie pytam dlaczego rosna siwe a nie orginalne brazowe

poka tę vaitkę

ja nie wiem czy slusznie mi tyle próbek dali bo juz peeling home spa musze mięc - mam suche dłonie b.często z racji miejsca pracy myję dlonie to u mnie wrazliwe miejsce

morze zzaaazzzddrrrooosszzzcze bardzo

Cytat:
Witamy nowa kolezanke makki
kupilam isane z olejkiem migdalowym nie ma zadnych swinstw ale skladem nie powala ladnie pachnie dobrze nawilza jak za 5 zl to moze byc, do auta krem jak znalazl
A teraz pochwale sie moim malym prezencikiem zel do wlosow z pomarancza i jedwabiem oraz serum z macznica po majowce Soph wysle mi filtr, nie chcialam zeby spedzil majowke samotnie na jakiejs poczcie
Effa pieknie

Malgosiu czy ja dobrze pamietam ze testowałas krem pat rub home spa do stóp? i bylas z niego zadowolona?
hola ola jest offline  
Stary 2012-05-01, 13:16   #2106
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość

Malgosiu czy ja dobrze pamietam ze testowałas krem pat rub home spa do stóp? i bylas z niego zadowolona?
testowałam masło z tej serii, ale właśnie pod kątem używania do stóp i łydek... i tak dumam cały czas nad nim; ale kurcze dość drogie jest ale z drugiej strony fajne

Holi zazdroszczę paki od P&R

mhm0808 jest offline  
Stary 2012-05-01, 13:38   #2107
hola ola
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
testowałam masło z tej serii, ale właśnie pod kątem używania do stóp i łydek... i tak dumam cały czas nad nim; ale kurcze dość drogie jest ale z drugiej strony fajne

Holi zazdroszczę paki od P&R
Malgosiu paczka mi sie wyjątkowo udala

wlasnie dumam nad maslem do ciaal z tej serii i peelingiem do rąk a moze do ciala i maslo do ciała...
jest 35% na te serię więc...

a jak to maslo? zadowolona jestes z dzialania?
hola ola jest offline  
Stary 2012-05-01, 14:32   #2108
cloche
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Witam Was majówkowo

Miałam dzisiaj włosowy poranek. Na noc nałożyłam olej kokosowy, ze słodkich migdałów oraz z pestek śliwki. Jak to pięknie pachniało Rano nałożyłam na naolejowane włoski maskę regenerującą Pat&Rub na godzinę. Później już tylko mycie szamponem i odżywką do rudych Pat&Rub. Suchości zniknęły. włosy są bardzo miękkie i nawilżone. Jest ok. Może efekt mnie nie powalił, ale jest ok.

A poniżej majówkowa promocja Gaia Creams

DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA POWYŻEJ 200.00PLN
ZŁOŻONEGO W DNIACH
1.05.2012 - 03.05.2012
DOŁĄCZONY ZOSTANIE OCHRONNO - PIELĘGNACYJNY

OLEJEK DO WŁOSÓW O POJEMNOŚCI 30ML
kurcze, margolcia, co ja mam zrobic, zeby widziec informacje o gaiowych promocjach? tylko ja chce widziec w euro... czy w euro promocji nie ma?

a tak a propos wlosow: musze pochwalic wcierke voluma stosowalam ja wczesniej, ale postanowilam zastapic tanszym capitavitem. jednak smrodzik capitavitu zmusil mnie do ponownego zakupu volumy, zebym miala co do wcierania czesciej niz raz w tygodniu. i.......... zakochalam sie w tej wcierce po raz drugi ona dziala natychmiastowo: po wieczornym wtarciu w skore glowy, rano - podczas mycia - wypada mi znacznie mniej wlosow - kilka sztuk. to naprawde niesamowite wcierka jak najbardziej nadaje sie na ten watek jest niekonserwowana, bez jakichs rozpuszczalnikow itp... ziolka nie smierdola praktycznie, zapach jest podobny do tussipektu, ale bardzo delikatny. normalnie chce mi sie jej do konca zycia uzywac
ziolka sa tam takie (sprawdze w domu jeszcze na opakowaniu, teraz wzielam stad: http://www.nestmann.de/PDF/Folder/VOLUMA-Folder.pdf): brzoza, krwawnik pospolity, lopian, arnika, bukszpan, lawenda, morwa, rozmaryn, tymianek i pokrzywa. no niby nic odkrywczego, ale w tej kombinacji u mnie dziala! i nic nie wysusza, nie drazni! achhhh....
cloche jest offline  
Stary 2012-05-01, 15:02   #2109
natkaa
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość

a tak a propos wlosow: musze pochwalic wcierke voluma stosowalam ja wczesniej, ale postanowilam zastapic tanszym capitavitem. jednak smrodzik capitavitu zmusil mnie do ponownego zakupu volumy, zebym miala co do wcierania czesciej niz raz w tygodniu. i.......... zakochalam sie w tej wcierce po raz drugi ona dziala natychmiastowo: po wieczornym wtarciu w skore glowy, rano - podczas mycia - wypada mi znacznie mniej wlosow - kilka sztuk. to naprawde niesamowite wcierka jak najbardziej nadaje sie na ten watek jest niekonserwowana, bez jakichs rozpuszczalnikow itp... ziolka nie smierdola praktycznie, zapach jest podobny do tussipektu, ale bardzo delikatny. normalnie chce mi sie jej do konca zycia uzywac
ziolka sa tam takie (sprawdze w domu jeszcze na opakowaniu, teraz wzielam stad: http://www.nestmann.de/PDF/Folder/VOLUMA-Folder.pdf): brzoza, krwawnik pospolity, lopian, arnika, bukszpan, lawenda, morwa, rozmaryn, tymianek i pokrzywa. no niby nic odkrywczego, ale w tej kombinacji u mnie dziala! i nic nie wysusza, nie drazni! achhhh....
Cloche, no masz i już mam kolejne chciejstwo Gdzie to cudo można dostać, bo rozumiem, że w Polsce niekoniecznie?
Stary 2012-05-01, 15:38   #2110
Jedwabna
Raczkowanie

Cześć!

Mam do Was dwa pytania, odnośnie naturalnej pielęgnacji.
Sama w tym temacie raczkuję, w swoich zbiorach posiadam jedynie olej kokosowy, awokado i jojobę, ale planuję je powiększyć, ponieważ jestem bardzo zadowolona z efektów jakie dają.

Kilka dni temu moja mama poprosiła, żebym znalazła jej coś, co zniweluje przebarwienia, z którymi walczy już od kilku lat. Pewnego lata nie zabezpieczyła się filtrami i teraz ma plamy na policzkach i czole. Była na kilku zabiegach u kosmetyczki, stosuje filtr 50, jakiś krem rozjaśniający, ale plamy jak były, tak są.

Dlatego pomyślałyśmy, że z pomocą może przyjść naturalna pielęgnacja.

Mama dodatkowo ma bardzo rozszerzone pory i cerę mieszaną (raz tłusta, na drugi dzień sucha jak wiór) ze skłonnością do uczuleń.
Nie występują za to żadne wypryski, krosty.

Co dobrego mogłybyście polecić na wyżej opisany problem?

I pytanie drugie, dotyczące mojego chłopaka, który z kolei walczy z trądzikiem.
Chodził do dermatologa, ale przepisane przez niego kremy i żele, okazały się nic nie warte (mimo długie, systematycznego stosowania). Obecnie używa on maści wysuszających na wypryski, ale po nich schodzi mu skóra, co nie jest też dobrym rozwiązaniem...

Przeglądałam wątek z trądzikiem, ale nie wywnioskowałam z niego zbyt wiele...
Jemu chodzi głównie o szybkie zabiegi rano i wieczorem, aniżeli siedzenie 30 minut z maską na twarzy.

Mam nadzieję, że będziecie w stanie mi pomóc, pokładam w Was duże nadzieje

Z góry bardzo dziękuję!
Jedwabna jest offline  
Stary 2012-05-01, 16:24   #2111
Korah
Zakorzeniona Zmorah

Wpisy w blogu: 5

Cytat:
Napisane przez Jedwabna Pokaż wiadomość
Cześć!

Mam do Was dwa pytania, odnośnie naturalnej pielęgnacji.
Sama w tym temacie raczkuję, w swoich zbiorach posiadam jedynie olej kokosowy, awokado i jojobę, ale planuję je powiększyć, ponieważ jestem bardzo zadowolona z efektów jakie dają.

Kilka dni temu moja mama poprosiła, żebym znalazła jej coś, co zniweluje przebarwienia, z którymi walczy już od kilku lat. Pewnego lata nie zabezpieczyła się filtrami i teraz ma plamy na policzkach i czole. Była na kilku zabiegach u kosmetyczki, stosuje filtr 50, jakiś krem rozjaśniający, ale plamy jak były, tak są.

Dlatego pomyślałyśmy, że z pomocą może przyjść naturalna pielęgnacja.

Mama dodatkowo ma bardzo rozszerzone pory i cerę mieszaną (raz tłusta, na drugi dzień sucha jak wiór) ze skłonnością do uczuleń.
Nie występują za to żadne wypryski, krosty.

Co dobrego mogłybyście polecić na wyżej opisany problem?

I pytanie drugie, dotyczące mojego chłopaka, który z kolei walczy z trądzikiem.
Chodził do dermatologa, ale przepisane przez niego kremy i żele, okazały się nic nie warte (mimo długie, systematycznego stosowania). Obecnie używa on maści wysuszających na wypryski, ale po nich schodzi mu skóra, co nie jest też dobrym rozwiązaniem...

Przeglądałam wątek z trądzikiem, ale nie wywnioskowałam z niego zbyt wiele...
Jemu chodzi głównie o szybkie zabiegi rano i wieczorem, aniżeli siedzenie 30 minut z maską na twarzy.

Mam nadzieję, że będziecie w stanie mi pomóc, pokładam w Was duże nadzieje

Z góry bardzo dziękuję!
W pat&rub jest obecnie promocja na tonik AOX na przebarwienia i podrażnienia. Ponoć fajny, nawilża, chociaż niewiadomo, czy działa na przebarwienia, ale zawiera substancje na nie działające. Zamierzam go stosować na moją trądzikową cerę, bo po składzie widzę, że nie powinien mi zaszkodzić, a moze pomóc

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2012-05-01 o 16:26
Korah jest offline  
Stary 2012-05-01, 16:31   #2112
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

Cytat:
a jak to maslo? zadowolona jestes z dzialania?
Z jednej próby to się nie da wnioskować ale zapowiada się nieżle...

Cytat:
a tak a propos wlosow: musze pochwalic wcierke voluma
No to mów od razu, gdzie ją można dostać

Cześć Jedwabna
Walka z przebarwieniami to długa walka; ja miałam ich sporo na twarzy i kuracje kwasowo retinoidowe + sporo witaminy C + filtry i to tak od kilku lat (co najmniej czterech) i dopiero widzę jakieś efekty
Także przede wszystkim cierpliwość

mhm0808 jest offline  
Stary 2012-05-01, 17:45   #2113
cloche
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Cloche, no masz i już mam kolejne chciejstwo Gdzie to cudo można dostać, bo rozumiem, że w Polsce niekoniecznie?
ja wlasnie nie wiem, czy sie to w polsce dostanie... widze tylko w dojczlandii. dlatego przetlumaczylam, jakie ziolka tam sa - moze by sobie kto poszukal czegos podobnego?
mozna na pewno tez zamowic w licznych niemieckich aptekach online - ale czy ktoras wysyla do polski to nie wiem

Jedwabna, niedawno chyba Lorri podsumowala w jednym poscie, co dziala na przebarwienia. i jako ze tez mam pory takie se srenio ladne i bardzo przetluszczajaca sie skore, to procz slynnej witaminy C rzucila mi sie w oko macznica - serum z macznica ma john masters organics, w polsce u producenta mozna sobie zamowic probki za 2 zl/sztuke - nie bedzie takiego wydatku no i warto wyprobowac. mi jedna probka wystarczyla na pare dni, a serum jest boskie
procz tego olej z dzikiej rozy chyba tez w tym kierunku dziala.
a dla chlopaka... hmmm... tak zeby nie siedziec z maskami, tylko umyc i posmarowac? trzeba by fajnego myjacza i jakis tonik/hydrolat? i ewentualnie krem. ja tu goraco polecam serie rhassoul firmy alva. mineralny krem do mycia twarzy, aktywny krem oczyszczajacy do smarowania, a na noc lepiej sie wielce nie smarowac - mozna spray odbudowujacy z tej serii zastosowac. uwazam, ze jest swietny
cloche jest offline  
Stary 2012-05-01, 18:29   #2114
makki
Raczkowanie

Ten olej rycynowy z kwasem salicylowym to Salicylol?

Tak to Salicylol

---------- Dopisano o 18:29 ---------- Poprzedni post napisano o 18:23 ----------

Dziewczyny dziękuje za miłe przyjęcie, jak to dobrze być wśród swoich

Chyba coś mi nie wychodzi cytowanie... postaram się jakoś to ogarnąć.
makki jest offline  
Stary 2012-05-01, 18:36   #2115
Korah
Zakorzeniona Zmorah

Wpisy w blogu: 5

Cytat:
Napisane przez makki Pokaż wiadomość
Dziewczyny dziękuje za miłe przyjęcie, jak to dobrze być wśród swoich

Chyba coś mi nie wychodzi cytowanie... postaram się jakoś to ogarnąć.

Jeśli chcesz zacytowac czyjąś wypowiedź, to klikasz na "cytuj" w prawym dolnym rogu tej wypowiedzi, automatycznie ten odnośnik przenosi Cię do edycji, gdzie dopisujesz swoją odpoweidź pod już wklejony cytat.

Jeśli chcesz zacytowac kilka wypowiedzi na raz, to klikasz na ten odnośnik, co jest pomiędzy "cytuj" i "odpowiedz" przy każdej z tych wypowiedzi i na koniec klikasz cytuj przy jednej z nich.

Nie wiem, czy dobrze to wytłumaczylam, ale mam nadzieję, że choć troszkę pomogłam

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2012-05-01 o 18:37
Korah jest offline  
Stary 2012-05-01, 19:23   #2116
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

Cytat:

a dla chlopaka... hmmm... tak zeby nie siedziec z maskami, tylko umyc i posmarowac? trzeba by fajnego myjacza i jakis tonik/hydrolat? i ewentualnie krem. ja tu goraco polecam serie rhassoul firmy alva. mineralny krem do mycia twarzy, aktywny krem oczyszczajacy do smarowania, a na noc lepiej sie wielce nie smarowac - mozna spray odbudowujacy z tej serii zastosowac. uwazam, ze jest swietny
Potwierdzam - Alva Rhassoul stosuje mój nastoletni syn - myje buzię mydłem aleppo, czasem tym myjadłem glinkowym z rzeczonej serii, na noc spryskuje twarz sprayem regenerującym i choć cera się owszem, zanieczyszcza, jak to u nastolatka to w miarę daje się to opanować...

Edytowane przez mhm0808
Czas edycji: 2012-05-02 o 07:17
mhm0808 jest offline  
Stary 2012-05-01, 20:47   #2117
hola ola
Zakorzenienie

Cytat:
Z jednej próby to się nie da wnioskować ale zapowiada się nieżle...

No to mów od razu, gdzie ją można dostać

Cześć Jedwabna
Walka z przebarwieniami to długa walka; ja miałam ich sporo na twarzy i kuracje kwasowo retinoidowe + sporo witaminy C + filtry i to tak od kilku lat (co najmniej czterech) i dopiero widzę jakieś efekty
Także przede wszystkim cierpliwość
hmmm czuje sie skuszona ...
hola ola jest offline  
Stary 2012-05-01, 20:51   #2118
Jedwabna
Raczkowanie

Dziękuję Wam pięknie dziewczyny, wszystko zostało przekazane zainteresowanym, dołączają się do podziękowań!
Jedwabna jest offline  
Stary 2012-05-01, 20:54   #2119
margoltka
Wtajemniczenie

Cytat:
Ja widziałam wczoraj okolice metra Świętokrzyska i bym się raczej w te rejony nie polecała zapuszczać

Margo , czy to jest ten olejek od Gaia???
Kochana, ten to znaczy który Jeśli ten mój o którym marzę, to tak. A tu link do olejku klik

Cytat:
kurcze, margolcia, co ja mam zrobic, zeby widziec informacje o gaiowych promocjach? tylko ja chce widziec w euro... czy w euro promocji nie ma?
Kochana nie mam pojęcia. Wiem, że jest jeszcze angielska strona. Ja Gaia Creams po prostu polubiłam na Facebooku

Ps. Widziałam się dzisiaj z tatą, ale zapomniałam Twoich wannowych pytań. Jutro tata wyjeżdża, ale może w czwartek będzie okazja. Przepraszam

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko

mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline  
Stary 2012-05-01, 21:15   #2120
cloche
Zakorzenienie

Cytat:
Kochana nie mam pojęcia. Wiem, że jest jeszcze angielska strona. Ja Gaia Creams po prostu polubiłam na Facebooku

Ps. Widziałam się dzisiaj z tatą, ale zapomniałam Twoich wannowych pytań. Jutro tata wyjeżdża, ale może w czwartek będzie okazja. Przepraszam
a to ja tez ich polubie na fejsie, moze to cos da
z wanna jeszcze mam czas, wiec spokojnie - dziekuje ci, ze w ogole chce ci sie o tym pamietac
cloche jest offline  
Stary 2012-05-01, 21:52   #2121
anula_ga
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 10

Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość

żebyś się nie niecierpliwiła za długo postanowiłam już go użyć i moim zdaniem efekt jest porównywalny do normalnych tuszy.
Trochę się obawiałam co z tego wyjdzie po rocznej przerwie, ale jest OK. Nawet założyłam okulary i oczywiście przejechałam paręset razy rzęsami po soczewkach i się nie ubrudziły
Pierwsze wrażenie bardzo na TAK

Piękne oczy i super tusz na nich wygląda
Cytat:
A już myślałam, że to tusz tak genialnie podkręca. Nie mam zalotki, bo znając moją koordynację ruchową, to bym sobie wydłubała oko albo oskalpowała powieki.
nie jestes sama.......
ja juz dawno temu doszłam do wniosku, że lepiej miec proste rzęsy niz nie miec oczu.........

Cytat:
Makki witaj

Fiolka bardzo ładny efekt tuszu.

A jak już jesteśmy w temacie tuszu. jestem w trakcie testowania mascary Living Nature. Zdążyła już pooddychać i podeschnąć po otwarciu i coraz bardziej mi się podoba. Jest trwalsza od tuszu dr.Hauschka, to już jest pewne. Przy dwóch warstwach oprócz pięknego wydłużenia, o którym już pisałam, pogrubia. Postaram się także przygotować dla Was zdjęcia. Będę musiała także wstawić zdjęcia mascary dr.Hauschka do istniejącego już na blogu wpisu o tym tuszu. Mam więc całkiem sporo do obfocenia. Trochę się wstydzę

Mama mówiła, że w Lidl będą znów kosmetyki. Nie wiem tylko, czy pojawi się coś z przyjemnym składem. Może Wy macie jakieś informacje?
Super że ln taki fajny
A może zrób porównanie "zdjęciowe" hauschki i ln???

Anakazar - no wiesz, bardzo przekonująca byłas odnośnie p&r więc sie skusiłam
Stary 2012-05-01, 22:06   #2122
aga89s
Rozeznanie

nie wiem czy to sprawka maski algowej aloesowej, czy serum z witaminą C i mącznicą z e-naturalne, ale tak gładką skórę i o jednolitym kolorycie, z pozamykanymi porami jak teraz chcę mieć codziennie normalnie, piękna jestem!

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline  
Stary 2012-05-01, 22:42   #2123
fiolka85
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

nie jestes sama.......
ja juz dawno temu doszłam do wniosku, że lepiej miec proste rzęsy niz nie miec oczu.........
dzięki

no co Wy dziewczyny. zalotka nie jest taka trudna w obsłudze a jaki efekt a jeszcze jak się ją podgrzeje suszarką i podkręci rzęsy na ciepło to efekt trzyma się idealnie cały dzień.

Zaczęłam stosować próbki JMO serum z vit C jestem ciekawa efektu...

Gayenka co robimy? bo chyba nikt się nie zgłosi na Baech babe
Stary 2012-05-02, 00:04   #2124
effa_j
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
6... Ja mam jeden i resztkę poprzedniego. Także dla mnie to już mania. Trzymam kciuki, żeby oszczędna pielęgnacja przyniosła dobre skutki.
Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Aż 6? Ja zawsze mam jeden, a obecnie mam resztkę jednego, bo już pudełko przecięłam.
oj tam oj tam, nie mam ich wszystkich w jednym miejscu tylko w kilku gdzie spedzam najwiecej czasu. Poza tym manie to ja chyba mam, ale mycia rak

Cytat:
Napisane przez marcelinka12 Pokaż wiadomość
ja tez kocham kremy do rak i tez mam ich na dzien dzisiejszy 6

co to za serum z glinka ???????
no w koncu ktos kto mnie rozumie, kremowa bratnia dusza
serum alverde to to http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,46...-heilerde.html niby krem, ale ma dosc wodnista konsystencje, wiec nazwalam go serum

Cytat:
Piękne są kosmetyki JMO Co do pielęgnacji, aż taka oszczędna to nie jest
Dziekuje myslisz, ze ten system 2 kremow i filtra pomijajac maski i hydrolaty to nie jest "uboga" pielegnacja twarzy?

Cytat:
Effa pieknie
dziekuje

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
nie wiem czy to sprawka maski algowej aloesowej, czy serum z witaminą C i mącznicą z e-naturalne, ale tak gładką skórę i o jednolitym kolorycie, z pozamykanymi porami jak teraz chcę mieć codziennie normalnie, piękna jestem!
Tez zrobilam sobie wczoraj te algi z aloesem i ladnie zalagodzila mi spustoszenia po oczyszczaniu twarzy

Uzylam dzis 1 raz zelu do wlosow JMO, nalozylam na mokre wlosy i wysuszylam normanie. U nasady i do polowy ucha byly ladnie uniesione i blyszczace natomiast od polowy ucha suche piora niezbyt ciekawie to wygladalo Musze znalezc jakis spososb na ten zel Dziewczyny posiadajace ten wynalazek czy wczesniej stosujecie po umyciu jakas odzywke mam na mysli spray lub inna b/s i pozniej ten zel? pewnie metoda prob i bledow za jakis czas znajde patent, aby paradowac z pieknymi wlosami. Ale bede bardzo wdzieczna za jakies porady i sugestie, wiem ze na Was zawsze mozna liczyc

Edytowane przez effa_j
Czas edycji: 2012-05-02 o 00:06 Powód: literowki
effa_j jest offline  
Stary 2012-05-02, 01:00   #2125
natkaa
Zadomowienie

Cytat:

Uzylam dzis 1 raz zelu do wlosow JMO, nalozylam na mokre wlosy i wysuszylam normanie. U nasady i do polowy ucha byly ladnie uniesione i blyszczace natomiast od polowy ucha suche piora niezbyt ciekawie to wygladalo Musze znalezc jakis spososb na ten zel Dziewczyny posiadajace ten wynalazek czy wczesniej stosujecie po umyciu jakas odzywke mam na mysli spray lub inna b/s i pozniej ten zel? pewnie metoda prob i bledow za jakis czas znajde patent, aby paradowac z pieknymi wlosami. Ale bede bardzo wdzieczna za jakies porady i sugestie, wiem ze na Was zawsze mozna liczyc
Oczywiście, że stosuję odżywkę bez spłukiwania, bo żel JMO, mimo, że na naturalnych składnikach jest jednak stylizatorem włosów, nie odżywką. Pewno niedostatecznie nawilżyło-odżywiłaś włosy przed jego aplikacją, stąd efekt sucharków
Stary 2012-05-02, 07:21   #2126
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

Cytat:
Kochana, ten to znaczy który Jeśli ten mój o którym marzę, to tak. A tu link do olejku klik
No ten, o którym wszyscy marzą i gadają
Dzięks

mhm0808 jest offline  
Stary 2012-05-02, 07:43   #2127
anakazar
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

Piękne oczy i super tusz na nich wygląda

nie jestes sama.......

Super że ln taki fajny
A może zrób porównanie "zdjęciowe" hauschki i ln???

Anakazar - no wiesz, bardzo przekonująca byłas odnośnie p&r więc sie skusiłam
Nie jesteście same,bo ja wiem tylko jak zalotka wygląda.Nie mam odwagi brać się za nią,bo bardzo mi się moje oczy podobają
Cytat:
Super Aguś,że jesteś zadowolona

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Oczywiście, że stosuję odżywkę bez spłukiwania, bo żel JMO, mimo, że na naturalnych składnikach jest jednak stylizatorem włosów, nie odżywką. Pewno niedostatecznie nawilżyło-odżywiłaś włosy przed jego aplikacją, stąd efekt sucharków
Natka a jakiej odżywki b/s używasz?którejś z JMO może?bo ja nigdy ani cytrusowej ani miętowej nie używałam b/s.Zawsze je spłukuję.

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley

Edytowane przez anakazar
Czas edycji: 2012-05-02 o 08:05
anakazar jest offline  
Stary 2012-05-02, 08:02   #2128
anula_ga
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 10

Cytat:
cieszę się ślicznoto

Effa - świetne zakupy!
Stary 2012-05-02, 08:02   #2129
cloche
Zakorzenienie

Cytat:
ja stawiam na to, ze podzialal caly komplet oba smarowidla dzialaja rozjasniajaco, do tego serum z macznica przynajmniej u mnie dziala wygladzajaco - moze u ciebie tez i jeszcze maska doczyscila co trzeba
cloche jest offline  
Stary 2012-05-02, 08:04   #2130
gayenka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
Gayenka co robimy? bo chyba nikt się nie zgłosi na Baech babe
A może chcesz na pół wziąć opakowanie Ja bardzo chętnie przygarnę Twoja połowę z połowy tego różowego i połowę BB
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...

gayenka jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
ekologiczne, kosmetyki naturalne

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości