Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-05-04, 15:00   #2251
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Czy kosmetyki Pat&Rub dla dzieci są dostępne w Sephorach ?
Koło mnie nie ma (Reduta)

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Przepraszam, że się wtrącę, ale u mnie w Sephorze jest seria Pat&Rub dla dzieci Przynajmniej tak mi się wydawało

Jak już się odważyłam i wypowiedziałam (czytam Was od pierwszej części), to się przywitam i zapytam: jakie produkt do oczyszczania i tonizowania twarzy polecacie dla skóry suchej i alergicznej? Cała moja pielęgnacja jest naturalna oprócz właśnie tej do twarzy, używam 3 kroków Cliniqua, bo jako jedyne pasują mojej cerze w 100% (bez wysuszania, ładnie wygładzona, miękka i bez uczuleń, podrażnień) I teraz się zastanawiam nad zmianą ich na naturalne kosmetyki - boję się, bo już miałam kilka przygód i wysypek po tych przygodach
Ja Cię pamiętam
Co do serii Clinique - też kiedyś używałam, i powiem szczerze, że co mnie najbardziej do niej zniechęca - to jednak ceny z kosmosu myślę,że analizując skład na 100% znajdziesz coś podobnego w lepszej cenie.... Zwłaszcza tonik

mhm0808 jest offline  
Stary 2012-05-04, 15:16   #2252
Kretka666
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
witaj Kretka

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Ja Cię pamiętam
Co do serii Clinique - też kiedyś używałam, i powiem szczerze, że co mnie najbardziej do niej zniechęca - to jednak ceny z kosmosu myślę,że analizując skład na 100% znajdziesz coś podobnego w lepszej cenie.... Zwłaszcza tonik
Jak miło Przecież to było sto lat temu
Domyślam się, że znalazłabym podobne kosmetyki w o wiele lepszej cenie, ale... już wolałam używać tego Clinique, bo przetestowane, dobre i sprawdzone. Bez kombinowania. Nawet ta cena mnie nie zraża, jak coś działa. Myślę nad zmianą na naturę, ale się boję, że znów mnie uczuli albo nie będę miała takiej pinknej cery jest teraz. Ryzykować?

Czy farbowała któraś z Was włosy czarną henną?
Stary 2012-05-04, 15:35   #2253
aga89s
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez 123sciri Pokaż wiadomość
dziewczyny które używały odżywki Phenome rebalance - fajna jest?
bo jest teraz w promocji -50%
ja mam i używam razem z szamponem Purifying, więc mogę się wypowiedzieć bardziej co do duetu Phenome. Ogólnie mam mieszane uczucia co do tej odżywki. jest paskudnie niewydajna, biorę dwie pompki a ona jakoś ginie na włosach, jak pierwszy raz nałożyłam miałam wrażenie, że nic zupełnie nie da (szamponu też strasznie dużo mi schodzi żeby jakkolwiek domyć włosy). No ale efekt przerósł moje oczekiwania - włosy są mięciutki, puszyste, dobrze się rozczesują. Tyle, że to nie jest jakaś mocno odżywcza odżywka. Taka leciutki, ułatwiająca rozczesywanie, wygładzająca bez obciążania. bardziej dla włosów podanych na obciążenie, które nie potrzebują mega odżywienia. Ja muszę stosować zamiennie z maską, żeby moje suche kudły jakoś wyglądały
ogólnie zużyłam już pół opakowania i trochę się boję, bo w efektach ciut przypomina słynne JMO, które to chyba koniec końcówwpłynęło na masakrę moich włosów - moim włosom chyba nie służą lekkie odżywki

Cytat:
Jak już się odważyłam i wypowiedziałam (czytam Was od pierwszej części), to się przywitam i zapytam: jakie produkt do oczyszczania i tonizowania twarzy polecacie dla skóry suchej i alergicznej? Cała moja pielęgnacja jest naturalna oprócz właśnie tej do twarzy, używam 3 kroków Cliniqua, bo jako jedyne pasują mojej cerze w 100% (bez wysuszania, ładnie wygładzona, miękka i bez uczuleń, podrażnień) I teraz się zastanawiam nad zmianą ich na naturalne kosmetyki - boję się, bo już miałam kilka przygód i wysypek po tych przygodach
Kredka! gdzieś Ty była jak Cię nie było? tak pół roku się nie odezwać? miałam Ci zdać relację z jakiegoś kremu chyba, ale nie pamiętam z jakiego...

Cytat:
Napisane przez innuendo Pokaż wiadomość
Mam do Was pytanie. Na stan moich włosów nie narzekam, z natury są ładne, bardzo gęste i błyszczące, ale nie wiem, czemu końcówki się wciąż łamią. Raczej nie suszę, nie prostuję, używam szamponów bez SLS (Alterra, BD), odżywek i masek (ostatnio słynne Organique), a także Sesę lub inne oleje, dodatkowo czasem robię płukankę z cysteiną i aloesem, raz w tygodniu myję mydłem z Lawendowej Farmy i płuczę octem jabłklowym. Końcówki staram się zabezpieczać, np. olejem makadamia. Podcinam regularnie. I mimo tych zabiegów one wciąż się łamią. I to chyba nie jest kwestia retinoidów, bo coś takiego zdarzało mi się dużo wcześniej. Macie może jeszcze jakiś trik, o którym nie wiem?
w pielęgnacji już chyba dużo więcej nie zdziałasz, może ewentualnie olej z pestek brokuła na końcówki mogłabyś przetestować. na Twoim miejscu przeanalizowałabym raczej dietę, bo tu może coś zawodzi.

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/

Edytowane przez aga89s
Czas edycji: 2012-05-04 o 15:41
aga89s jest offline  
Stary 2012-05-04, 15:41   #2254
Korah
Zakorzeniona Zmorah

Wpisy w blogu: 5

Cytat:
Napisane przez kasik71 Pokaż wiadomość
właśnie taką informację dostałam, nic nie mają z Kuomaye
To co Kasik, zrobić Ci odlewki? Moje szampony już przyszły

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Kupiłam sobie kilka próbek serum z wit. C z JMO, ale na mnie nie zrobiło żadnego wrażenia. Efektów żadnych nie zauważyłam, no może jakieś minimalne. Liczyłam, że może jakoś wpłynie pozytywnie na koloryt skóry, ale niestety.
Z serum z mącznicy JMO też nie byłam zadowolona.
Przynajmniej żel do włosów i podpasował i dzięki Małgosi będę mogła się nim cieszyć.
Co do serum JMO, to nie wiem bo go nie miałam, ale ono jest ponoć regulujące, czy się mylę Naprawdę nic nie zadziałało pod tym kątem?

Cytat:
Przemyśl takie marki jak Aubrey organics, Madara, Essentially yours, Evolve. To są fajne składy, bez zbednych substancji zapachowych, zwłaszcza to Essentially Yours

Cytat:
witajcie, dziewczyny, też postanowiłam się ujawnić, bo czytam Was już od dawna i przez Was (dzięki Wam ) tonę w kosmetykach naturalnych. U mnie jest sprawa trudniejsza, bo dodatkowo biorę jeszcze retinoidy (niebawem kończę), więc muszę dość intensywnie działać, żeby utrzymać twarz, a zresztą i całe ciało w ryzach. Właśnie zamówiłam sobie krem Gaia, razem z kremem pod oczy i olejem do włosów i czekam niecierpliwie na przesyłkę. Myślę, że niebawem umieszczę moją dość sporą kolekcję, która i tak nie równa się jakościowo i ilościowo z Waszymi .

Mam do Was pytanie. Na stan moich włosów nie narzekam, z natury są ładne, bardzo gęste i błyszczące, ale nie wiem, czemu końcówki się wciąż łamią. Raczej nie suszę, nie prostuję, używam szamponów bez SLS (Alterra, BD), odżywek i masek (ostatnio słynne Organique), a także Sesę lub inne oleje, dodatkowo czasem robię płukankę z cysteiną i aloesem, raz w tygodniu myję mydłem z Lawendowej Farmy i płuczę octem jabłklowym. Końcówki staram się zabezpieczać, np. olejem makadamia. Podcinam regularnie. I mimo tych zabiegów one wciąż się łamią. I to chyba nie jest kwestia retinoidów, bo coś takiego zdarzało mi się dużo wcześniej. Macie może jeszcze jakiś trik, o którym nie wiem?
Witaj, bardzo jestem ciekawa Twoich zbiorów, co do łamiacych się końcówek to właśnie przyszło mi do głowy, że winą można za to obarczyć złej jakości nożyczki lub po prostu nieumiejętnosć posługiwania sie nimi. Podcinasz włosy sama?

Mhm, byłam w rossie. Jeśli chodzi o te marki, które tam są, to większosć opiera sie na podobnych składach, deo zawierają sole aluminium, Garniery, te nowe zielone są nawet ok., chociaż nie ma odpowiednika do tych damskich certyfikowanych Garniery mają bardzo podobne składy do Adidasów Niezłe też jest Yego Ziaji, ale to chyba bedzie obciach dla 15-latka W aptece jednej widziałam AA, łagodny skład, ale też na bazie glinu. Omijać szerokim łukiem radzę old spice, isane i nivee Chciałąm jeszcze sprawdzić skład L'oreali, bo na KWC ma dobre recenzje, ale w moim rossie ich nie było.
Korah jest offline  
Stary 2012-05-04, 15:47   #2255
effa_j
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 1

Udalo mi sie dzis w ross kupic maslo do ciala z Alterry, na ktore tak polowalam. Niestety troche sie zawiodlam szalu nie ma sklad ok, konsystencja jak dla mnie to taki gestszy balsam, zapach lekko kakaowy dobrze nawilza i nie pozostwia tlustego filmu. Spodziewalam sie jakiegos wielkiego ohhh ahhh i sie troche rozczarowalam dalej bede musiala szukac jakiegos smarowidla do ciala

Co do zelu do wlosow z pomarancza i jedwabiem JMO to nie wiem co robie nie tak, ale chyba jakos mi nie sluzy wlosy sa puszyste ale nadal jakby troche sucharowate. Probowalam zmieszczac z odzywka b/s i 2 raz z olejem i nadal kicha Jak ktos ma na niego ochote, to chetnie sie podziele albo wymienie Nie porbowalam jeszcze serum z macznica, ale jakos sie go obawiam ze tez nie bedzie mi sluzl
effa_j jest offline  
Stary 2012-05-04, 15:56   #2256
Korah
Zakorzeniona Zmorah

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
Udalo mi sie dzis w ross kupic maslo do ciala z Alterry, na ktore tak polowalam. Niestety troche sie zawiodlam szalu nie ma sklad ok, konsystencja jak dla mnie to taki gestszy balsam, zapach lekko kakaowy dobrze nawilza i nie pozostwia tlustego filmu. Spodziewalam sie jakiegos wielkiego ohhh ahhh i sie troche rozczarowalam dalej bede musiala szukac jakiegos smarowidla do ciala

Co do zelu do wlosow z pomarancza i jedwabiem JMO to nie wiem co robie nie tak, ale chyba jakos mi nie sluzy wlosy sa puszyste ale nadal jakby troche sucharowate. Probowalam zmieszczac z odzywka b/s i 2 raz z olejem i nadal kicha Jak ktos ma na niego ochote, to chetnie sie podziele albo wymienie Nie porbowalam jeszcze serum z macznica, ale jakos sie go obawiam ze tez nie bedzie mi sluzl
Ja właśnie wróciłam z rossa i u mnie nie było masła ale mój zapał właśnie ostudziłaś, skoro nie ma szału, to nie będę na niego polowac, ale pewnie i tak przy okazji kiedyś kupie, jak bedzie

Ja zużyłam już całą odlewkę odżywki z rozmarynem i miętą JMO i cieńka jest jak dla mnie.
Korah jest offline  
Stary 2012-05-04, 15:57   #2257
Kretka666
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
Kredka! gdzieś Ty była jak Cię nie było? tak pół roku się nie odezwać? miałam Ci zdać relację z jakiegoś kremu chyba, ale nie pamiętam z jakiego...
Grzeszyłam Ja też już nie pamiętam, nie martw się
KreTka

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Przemyśl takie marki jak Aubrey organics, Madara, Essentially yours, Evolve. To są fajne składy, bez zbednych substancji zapachowych, zwłaszcza to Essentially Yours
Przyjrzę się AO chciałam te mini zestawy, już Ci wspominałam I póki jest to 50%, to chyba się zdecyduję na ten do cery normalnej, jak odradzałaś do suchej. Tym bardziej, że idzie lato i moja cera mniej wymaga.

Szykuje mi się też kupno tuszu do rzęs. Living Nature godny polecenia? Przymierzam się do zakupów na feelunique, póki co płaczę nad ceną filtra JMO Tak chwalicie, ja pieniędzy na niego nie mam, a filtr na lato kupić muszę.
Stary 2012-05-04, 15:59   #2258
fiolka85
Wtajemniczenie

Cytat:
Oj, oj, gdzie kupiłaś szampon Kuomaye i jak się sprawuje na Twoich włoskach?
http://www.sklep.zdrowe-kosmetyki.pl...ubcat=&subcat=

tutaj, ale widzę, że już go nie ma tego jeszcze nie testowałam, więc nie wiem.
Stary 2012-05-04, 16:06   #2259
effa_j
Wtajemniczenie

Cytat:
Ja właśnie wróciłam z rossa i u mnie nie było masła ale mój zapał właśnie ostudziłaś, skoro nie ma szału, to nie będę na niego polowac, ale pewnie i tak przy okazji kiedyś kupie, jak bedzie

Ja zużyłam już całą odlewkę odżywki z rozmarynem i miętą JMO i cieńka jest jak dla mnie.
Uzylam tak na szybko po prysznicu, spodziewajac sie tlusciocha o mocnym zapachu kakao. A to takie maslo w wersji light
Sprobowac nie zaszkodzi przy okazji siostra ma byc w tym tyg w Cieszynie wiec jak bedzie miala czas to ja wykorzystam i wysle do DM Korah a Ty tak z pustymi raczkami z rossa wyszlas? rozumiem, ze postny maj sie szykuje??
Ja tez zaczynam post zakupowy troche sie oblowilam ostatnimi czasy, a konto bankowe wola o pomste do nieba
Czekam jeszcze tylko na 2 maski anti age z Organique i nic nie kupuje
Testuje 2 dzien kremik z Gaia i jestem pod wrazeniem bo zniknely mi wszystkie zaczerwienienia po oczyszczaniu twarzy, a moja buzia dosc dlugo sie regeneruje bo takich zabiegach.
effa_j jest offline  
Stary 2012-05-04, 16:12   #2260
innuendo
Rozeznanie

Cytat:

Witaj, bardzo jestem ciekawa Twoich zbiorów, co do łamiacych się końcówek to właśnie przyszło mi do głowy, że winą można za to obarczyć złej jakości nożyczki lub po prostu nieumiejętnosć posługiwania sie nimi. Podcinasz włosy sama?
Hm, nie podcinam sama, nie odważyłabym się na ten krok . Możliwe, że to wina fryzjerskich nożyczek, nawet jak wracam z salonu świeżo po ścięciu, już moje końcówki nieładnie wyglądają. Szkoda, że nie trafiłam w mojej karierze na dobrego fryzjera .

Jak tylko złapię jakiś aparat i zakończę etap tych beznadziejnych majowych zaliczeń na studiach, na pewno się pochwalę .

Cytat:
w pielęgnacji już chyba dużo więcej nie zdziałasz, może ewentualnie olej z pestek brokuła na końcówki mogłabyś przetestować. na Twoim miejscu przeanalizowałabym raczej dietę, bo tu może coś zawodzi.
Pamiętam, że olej z brokuła mocno mnie kusił, dobrze, że mi przypomniałaś. Przy większych potrzebach w ecospa, sięgnę i po niego. Próbuję się zdrowo odżywiać, czasami sobie pofolguję, ale raczej unikam świństw. Może to stres .
Stary 2012-05-04, 16:21   #2261
iivii
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez 123sciri Pokaż wiadomość
iivii boski zakupy, ten szamponik z Avalon Organic wydaje się być ciekawy z twojego opisu
Jest godny uwagi ale zaobserwowałam, że przy takim intensywnym oczyszczaniu koniecznie muszę nałożyć mocną odżywkę, najlepiej jakąś maskę raz na jakiś czas ale takowej nie posiadam... jeszcze

Cytat:
właśnie taką informację dostałam, nic nie mają z Kuomaye
No właśnie. Mi powiedzieli, że jak mają zamówienie to dopiero zamawiają...

Cytat:
Napisane przez francuzzka Pokaż wiadomość
a kiedy dostałaś?
Oj już dawno ale widzę, że jak zamówisz za min 50 zl to dają w prezencie KLIK

Cytat:
Napisane przez francuzzka Pokaż wiadomość
Gdzie kupujecie kosmetyki Avalon Organic?
Ja kupowałam na iherb

Cytat:

Ja bym była chętna może na połowę albo 1/3 jeśli nikt jeszcze ci się nie zgłosił.
iivii jest offline  
Stary 2012-05-04, 16:23   #2262
aga89s
Rozeznanie

Cytat:

coraz częściej myślę, że znalazłam moją drugą skórę nie dość, że mamy podobne zbiory, to jeszcze zaczynam obserwować że te same kosmetyki nam służą/nie służą. no i mania kremów do rąk...

Cytat:
Grzeszyłam Ja też już nie pamiętam, nie martw się
KreTka
przepraszam, za szybko piszę i nie myślę

Cytat:
Pamiętam, że olej z brokuła mocno mnie kusił, dobrze, że mi przypomniałaś. Przy większych potrzebach w ecospa, sięgnę i po niego. Próbuję się zdrowo odżywiać, czasami sobie pofolguję, ale raczej unikam świństw. Może to stres .
stres objawia się bardziej wypadaniem, a przy łamiących końcówkach obstawiałabym raczej dietę. jadasz tłuste ryby morskie (łosoś, tuńczyk, śledź, makrela)? może jeszcze brak cynku (pestki dyni, owoce morza, jaja, kasze, orzechy), witamin z gr. B? w sumie pierwsze co pomyślałam to retinoidy, bo od tego jest mega wysusz, ale skoro łamały Ci się już wcześniej to nie koniecznie.

5w1 [SIZE=1]

aga89s jest offline  
Stary 2012-05-04, 16:24   #2263
anakazar
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Koło mnie nie ma (Reduta)

Ja Cię pamiętam
Ja też byłam zachwycona serią clinique,ale mi przeszło jak przeszłam na naturalki
Cytat:

Jak miło Przecież to było sto lat temu
Domyślam się, że znalazłabym podobne kosmetyki w o wiele lepszej cenie, ale... już wolałam używać tego Clinique, bo przetestowane, dobre i sprawdzone. Bez kombinowania. Nawet ta cena mnie nie zraża, jak coś działa. Myślę nad zmianą na naturę, ale się boję, że znów mnie uczuli albo nie będę miała takiej pinknej cery jest teraz. Ryzykować?

Czy farbowała któraś z Was włosy czarną henną?
Ja też Cię pamiętam

Ja farbowałam czarną henną
Cytat:
ja mam i używam razem z szamponem Purifying, więc mogę się wypowiedzieć bardziej co do duetu Phenome. Ogólnie mam mieszane uczucia co do tej odżywki. jest paskudnie niewydajna, biorę dwie pompki a ona jakoś ginie na włosach, jak pierwszy raz nałożyłam miałam wrażenie, że nic zupełnie nie da (szamponu też strasznie dużo mi schodzi żeby jakkolwiek domyć włosy). No ale efekt przerósł moje oczekiwania - włosy są mięciutki, puszyste, dobrze się rozczesują. Tyle, że to nie jest jakaś mocno odżywcza odżywka. Taka leciutki, ułatwiająca rozczesywanie, wygładzająca bez obciążania. bardziej dla włosów podanych na obciążenie, które nie potrzebują mega odżywienia. Ja muszę stosować zamiennie z maską, żeby moje suche kudły jakoś wyglądały
ogólnie zużyłam już pół opakowania i trochę się boję, bo w efektach ciut przypomina słynne JMO, które to chyba koniec końcówwpłynęło na masakrę moich włosów - moim włosom chyba nie służą lekkie odżywki

i.
Jak phenome odżywka będzie podobna do JMO to będę zachwycona
Cytat:
Testuje 2 dzien kremik z Gaia i jestem pod wrazeniem bo zniknely mi wszystkie zaczerwienienia po oczyszczaniu twarzy, a moja buzia dosc dlugo sie regeneruje bo takich zabiegach.
Ehh...nie kuś,bo z zamówieniem na gaia strasznie się trzymam.Postanowiłam złożyć zamówienie na jesień.Mam nadzieję,że wyrobię się ze zużyciem znacznej części moich kosmetyków do pyszczka

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline  
Stary 2012-05-04, 16:27   #2264
aga89s
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość

Jak phenome odżywka będzie podobna do JMO to będę zachwycona

Ehh...nie kuś,bo z zamówieniem na gaia strasznie się trzymam.Postanowiłam złożyć zamówienie na jesień.Mam nadzieję,że wyrobię się ze zużyciem znacznej części moich kosmetyków do pyszczka
no tak właśnie pomyślałam, że Tobie przypasuje tylko nie pachnie tak ładnie jak JMO, ale w sumie JMO na włosach i tak nie czuć

a właśnie na Gaia od poniedziałku -10% rabatu na hasło "tydzień wege'

a i JMO też planuje rabat z okazji dnia matki, ale jeszcze nie napisali jaki

5w1 [SIZE=1]

aga89s jest offline  
Stary 2012-05-04, 16:33   #2265
anakazar
Zakorzenienie

Cytat:
no tak właśnie pomyślałam, że Tobie przypasuje tylko nie pachnie tak ładnie jak JMO, ale w sumie JMO na włosach i tak nie czuć

a i JMO też planuje rabat z okazji dnia matki, ale jeszcze nie napisali jaki
no właśnie

O!bo ja ich molestowałam na fb,żeby w końcu jakiś rabat daliciekawe co wymyślą na ten dzień matki.
No i przepadłam,skoro dają rabat to zamówię to masło cupuacu,bo jest boskie

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline  
Stary 2012-05-04, 16:36   #2266
Kretka666
Zakorzenienie

Cytat:
przepraszam, za szybko piszę i nie myślę
Nie ma sprawy Poprawiam po prostu, bo dużo osób się myli.

Cytat:
Ja też byłam zachwycona serią clinique,ale mi przeszło jak przeszłam na naturalki

Ja też Cię pamiętam

Ja farbowałam czarną henną
To jest dla mnie jakaś nadzieja Żel i krem mam na wykończeniu, ale kolejny lotion (tonik) kupiłam niedawno i mam cały, dopiero co otwarty. Po prostu odstawię na jakiś czas i potestuję naturalki Na pierwszy rzut pójdzie AO, żeby nie uczuliło No i oczywiście kremik Gaia chcę kupić, już z p. Anią mailuję na ten temat.
Ktoś tu może mi jeszcze potwierdzić, że zestawy (mini) AO do suchej i do normalnej jest dobre i naprawdę warto kupić?

Czarna faktycznie jest czarna? Obecnie farbuję od 3 miesięcy chemiczną farbą na granatową czerń i chcę henną zacząć, ale zależy mi na prawdziwej czerni, takiej w miarę trwałej.
Stary 2012-05-04, 16:36   #2267
aga89s
Rozeznanie

Cytat:
no właśnie

O!bo ja ich molestowałam na fb,żeby w końcu jakiś rabat daliciekawe co wymyślą na ten dzień matki.
No i przepadłam,skoro dają rabat to zamówię to masło cupuacu,bo jest boskie
to zajrzyj na fb i podaj swoją propozycję może. Ja bym zaproponowała, ale nic mnie nie kusi od nich, no chyba że by zapas filtru na wakacje zrobić bo już z 1/3 zdążyłam zużyć

5w1 [SIZE=1]

aga89s jest offline  
Stary 2012-05-04, 16:38   #2268
Kretka666
Zakorzenienie

Cytat:

---------- Dopisano o 16:38 ---------- Poprzedni post napisano o 16:37 ----------

Cytat:
to zajrzyj na fb i podaj swoją propozycję może. Ja bym zaproponowała, ale nic mnie nie kusi od nich, no chyba że by zapas filtru na wakacje zrobić bo już z 1/3 zdążyłam zużyć
Niech zrobią rabat 70% na filtr, to go kupię
Stary 2012-05-04, 16:38   #2269
effa_j
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez iivii Pokaż wiadomość
Ja bym była chętna może na połowę albo 1/3 jeśli nikt jeszcze ci się nie zgłosił.
zapraszam na priv jak cos

Cytat:
coraz częściej myślę, że znalazłam moją drugą skórę nie dość, że mamy podobne zbiory, to jeszcze zaczynam obserwować że te same kosmetyki nam służą/nie służą. no i mania kremów do rąk... .
Ciesze sie siostrzana duszo kiedy znowu cos razem kombinujemy daj znac jak znajdziesz jakis fajny kremik do rak

Cytat:
Ja, zeby w pelni rozkoszowac sie kremem z Gaia obdarowalam wczoraj siostre spora iloscia kosmetykow a reszte zuzyje na szyje i dekolt Teraz mam plan minimum jesli chodzi o kosmetyki do twarzy, pomijajac maski oczywiscie
effa_j jest offline  
Stary 2012-05-04, 16:57   #2270
anakazar
Zakorzenienie

Cytat:
Nie ma sprawy Poprawiam po prostu, bo dużo osób się myli.

Czarna faktycznie jest czarna? Obecnie farbuję od 3 miesięcy chemiczną farbą na granatową czerń i chcę henną zacząć, ale zależy mi na prawdziwej czerni, takiej w miarę trwałej.
Na moich włosach henna się nie trzyma.Farbowałam 4 razy i odpuściłam.Wróciłam do czerni chemicznej.
A czarna henna mnie rozczarowała.Taka jakaś nie czarna byłaDużo jej brakuję do chemicznej czerni
Cytat:
Mnie zaczęło od nich kusić to masło,bo mi pomaga na moje dłonie jak nic innego i efekt nie jest tylko"na chwilę"no i ten bosko boski zapach
No i musze kupić odżywkę cytrusową,bo siostra mi wyżebrała calutką
No i jeszcze ciut,ciut kusi balsam do ciała

Bosz...żeby mnie w tym życiu tak nie kusiło jak mnie kusi
Cytat:

---------- Dopisano o 16:38 ---------- Poprzedni post napisano o 16:37 ----------

Niech zrobią rabat 70% na filtr, to go kupię
taaa,oni to pewnie nawet -20%nam nie dadzą
Cytat:
Ciesze sie siostrzana duszo kiedy znowu cos razem kombinujemy daj znac jak znajdziesz jakis fajny kremik do rak

Ja, zeby w pelni rozkoszowac sie kremem z Gaia obdarowalam wczoraj siostre spora iloscia kosmetykow a reszte zuzyje na szyje i dekolt Teraz mam plan minimum jesli chodzi o kosmetyki do twarzy, pomijajac maski oczywiscie
Ja też tak siostrę obdarowujęjak mi się spieszy do jakiegoś kosmetyku

anakazar jest offline  
Stary 2012-05-04, 17:07   #2271
Kretka666
Zakorzenienie

Cytat:
Na moich włosach henna się nie trzyma.Farbowałam 4 razy i odpuściłam.Wróciłam do czerni chemicznej.
A czarna henna mnie rozczarowała.Taka jakaś nie czarna byłaDużo jej brakuję do chemicznej czerni

taaa,oni to pewnie nawet -20%nam nie dadzą

Ja też tak siostrę obdarowujęjak mi się spieszy do jakiegoś kosmetyku
Uuuu, to sobie odpuszczę. Mi zależy na takiej smoliście czarnej czerni, takiej już nienaturalnej. Na szczęście mam tak bardzo krótkie włosy, że co miesiąc ścinam te przesuszone od farby pióra i mam już świeże

Wiem, wiem... Ja chcę ten filtr! Albo chociaż próbkę, żeby zobaczyć czy naprawdę warto. Bo ta cena to dla mnie trochę jak na filtr.

Niestety siostry nie mam (widzę tutaj, że warto ją mieć ), a 8-letniego brata, ale ciocię obdarowuwuję i każdy szczęśliwy
Stary 2012-05-04, 17:19   #2272
LeeLena
Raczkowanie

Hej u mnie filtr JMO bardzo dobrze się sprawuję tylko obawiam się co to będzie jak mi się skończy Oby była znowu promocja w marrio Bo dla mnie też to 142 zł to było za dużo, ale połówkę już jestem w stanie zapłacić. Pisałam wcześniej do JMO i mi odpisali, że "Mogę Panią zapewnić, że produkt zakupiony w perfumerii Marionnaud jest w pełni oryginalny. Różnica jest wynikiem zmiany opakowania." Więc chyba jest ok jeśli chodzi o tą sprawę z opakowaniami
Mam do was pytanie czy kupowałyście w tych sklepach http://www.galeria-natury.pl, http://www.greenline-sklep.pl lub http://www.bioeco.pl/? Bo znalazłam tam coś czego szukałam w tańszej cenie i nie wiem czy można zaufać czy mnie oszukają
A w ogóle co sądzicie o tym sklepie http://biolander.com/ ? Nie zamawiałam tam jeszcze, widziałam, że mają spory asortyment m.im. mydła Alepp. Ale trochę mnie niepokoją te blogi, które tak zachwalają kosmetyki z tego sklepu jednocześnie zachwalając sklep...

LeeLena jest offline  
Stary 2012-05-04, 17:25   #2273
Kretka666
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez LeeLena Pokaż wiadomość
Hej u mnie filtr JMO bardzo dobrze się sprawuję tylko obawiam się co to będzie jak mi się skończy Oby była znowu promocja w marrio Bo dla mnie też to 142 zł to było za dużo, ale połówkę już jestem w stanie zapłacić. Pisałam wcześniej do JMO i mi odpisali, że "Mogę Panią zapewnić, że produkt zakupiony w perfumerii Marionnaud jest w pełni oryginalny. Różnica jest wynikiem zmiany opakowania." Więc chyba jest ok jeśli chodzi o tą sprawę z opakowaniami
Hej Nawet nie wiem gdzie u mnie jest Mario i czy w nim jest JMO. O, sprawdziłam i jest. Będę musiała się przejechać i zobaczyć. Chyba, że wiecie czy w Toruniu uświadczę JMO?
Stary 2012-05-04, 17:28   #2274
Soph
Organizatorka

Cytat:
Mam do was pytanie czy kupowałyście w tych sklepach http://www.galeria-natury.pl, http://www.greenline-sklep.pl lub http://www.bioeco.pl/? Bo znalazłam tam coś czego szukałam w tańszej cenie i nie wiem czy można zaufać czy mnie oszukają
A w ogóle co sądzicie o tym sklepie http://biolander.com/ ? Nie zamawiałam tam jeszcze, widziałam, że mają spory asortyment m.im. mydła Alepp. Ale trochę mnie niepokoją te blogi, które tak zachwalają kosmetyki z tego sklepu jednocześnie zachwalając sklep...
siedziba biolandera jest niedaleko mnie
ale te blogi są faktycznie dziwne

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik

mikroREKLAMA
Wyprzedaż szafy

Ta reklama pokazywana jest pod 17 043 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Soph jest offline  
Stary 2012-05-04, 17:44   #2275
anakazar
Zakorzenienie

Cytat:
Uuuu, to sobie odpuszczę. Mi zależy na takiej smoliście czarnej czerni, takiej już nienaturalnej. Na szczęście mam tak bardzo krótkie włosy, że co miesiąc ścinam te przesuszone od farby pióra i mam już świeże
Nie uzyskasz takiej czerni henną khadi
Cytat:
W biolanderze wiele z nas zamawiało i wszystko w porządku jest z tym sklepem

anakazar jest offline  
Stary 2012-05-04, 17:59   #2276
makki
Raczkowanie

Strasznie mnie kusi ten środek do układania włosów wanilia i mandarynka z JMO, ale ta cena...
No i to serum z mącznicy, ale zamówiłabym na początek próbkę.

Wiecie może jak to jest z tymi produktami jeśli chodzi o datę ważności?
Liczy się od otwarcia produktu, czy może podana jest na opakowaniu. Przy takiej cenie to wolałabym żeby to nie było 6 miesięcy

Szukam czegoś na oczyszczenie porów i ten ciągły błysk na twarzy... Dziewczyny czy może jednak odradzacie to serum?
makki jest offline  
Stary 2012-05-04, 18:12   #2277
Korah
Zakorzeniona Zmorah

Cytat:
Uzylam tak na szybko po prysznicu, spodziewajac sie tlusciocha o mocnym zapachu kakao. A to takie maslo w wersji light
Sprobowac nie zaszkodzi przy okazji siostra ma byc w tym tyg w Cieszynie wiec jak bedzie miala czas to ja wykorzystam i wysle do DM Korah a Ty tak z pustymi raczkami z rossa wyszlas? rozumiem, ze postny maj sie szykuje??
Ja tez zaczynam post zakupowy troche sie oblowilam ostatnimi czasy, a konto bankowe wola o pomste do nieba
Czekam jeszcze tylko na 2 maski anti age z Organique i nic nie kupuje
Nie wyszłam z pustymi rączkami, kupiłam gąbkę Syreny, ale za to w malutkiej drogerii koło parkingu zobaczyłam pumeks wulkaniczny, to taki jakby sklepik, jak kiosk ruchu, prasa, słodycze, papierosy itp, no i na wystawie leżały Jak tylko przetestuję to dam znać, już od dawna się na niego czaiłam Co do mojego postu to się zabezpieczyłam, bo jeszcze w kwietniu zamówiłam przesyłkę z Indii na oleje Sesa, poza tym skusiłam się na te kosmetyki Pierwoje ruszenie z Rosji i czekam na przesyłkę, no i dziś przyszły moje Kuomaye Cwana jestem szkoda, że mojego portfela nic nie jest w stanie oszukać

Cytat:
Hm, nie podcinam sama, nie odważyłabym się na ten krok . Możliwe, że to wina fryzjerskich nożyczek, nawet jak wracam z salonu świeżo po ścięciu, już moje końcówki nieładnie wyglądają. Szkoda, że nie trafiłam w mojej karierze na dobrego fryzjera .
Jak tylko złapię jakiś aparat i zakończę etap tych beznadziejnych majowych zaliczeń na studiach, na pewno się pochwalę .
Możliwe, że fryzjerka ma tępe te nożyczki, idź do innej nastepnym razem, bo tylko tak się dowiesz

Cytat:
Jeśli o Biolander chodzi, to sa raczej uczciwi, aczkolwiek mozna sie czasem rozczarować, bo lubią informaować o brakach na magazynie dopiero po wpłacie, poza tym była afera, że nie a dat waznosci ani kodów na opakowaniach African Earth. Z tego co wiem, sklep nie jest do końca przyjazny klientowi, nie wysyła tez próbek, ale generalnie nie oszukują
Korah jest offline  
Stary 2012-05-04, 18:18   #2278
aga89s
Rozeznanie

Cytat:

Mnie zaczęło od nich kusić to masło,bo mi pomaga na moje dłonie jak nic innego i efekt nie jest tylko"na chwilę"no i ten bosko boski zapach
No i musze kupić odżywkę cytrusową,bo siostra mi wyżebrała calutką
a używałaś kremu z phenome regeneration? bo on się wydaje bardzo podobny do tego z JMO
Cytat:
sklep jest ok, poza tym, że czasem coś zamawiasz a okazuje się że tego jednak nie ma bo na bieżąco nie schodzi ze stanu. Co do blogów? cóż nie wierzę opinii żadnego z blogów partnerskich, czy to blogi biolandera, czy blog estyl, czy nawet pojedyncze posty na blogach kosmetycznych wynikające ze współpracy z daną marką.

Cytat:
Napisane przez makki Pokaż wiadomość

Liczy się od otwarcia produktu, czy może podana jest na opakowaniu. Przy takiej cenie to wolałabym żeby to nie było 6 miesięcy
z tego co kojarzę to większość kosmetyków JMO ma ważność 6 miesięcy przy jednoczesnym uwzględnieniu normalnej daty ważności. Choć powiem że moja odżywka JMO była otwarta już ponad pół roku, a raczej nic nie straciła z właściwości...
Cytat:

a stosowałaś krem do rąk dr Schellera?

5w1 [SIZE=1]

aga89s jest offline  
Stary 2012-05-04, 18:20   #2279
natkaa
Zadomowienie

Cytat:
Strasznie mnie kusi ten środek do układania włosów wanilia i mandarynka z JMO, ale ta cena...

Szukam czegoś na oczyszczenie porów i ten ciągły błysk na twarzy... Dziewczyny czy może jednak odradzacie to serum?
Ja kilka razy przetrzymałam kosmetyki JMO nawet ponad rok i nic się nie stało. Jeśli konsystencja jest dobra, nie śmierdzi nie rozwarstwia się to nadal można używać. 6 miesięcy jest datą umowną. Ważne są warunki przechowywania - czyli temperatura pokojowa, a nie tylko para z łazienki lub w niektórych przypadkach lodówka Przetestowałam i się sprawdza.
Stary 2012-05-04, 18:21   #2280
Soph
Organizatorka

Cytat:

od otworzenia 6 miesięcy
a co do twarzy to glinki polecam, zwłaszcza zieloną

ciekawy post o tworzeniu 'kopiowaniu składów JMO'
kusi mnie serum z wit.C i myślę, czy kupić JMO, czy robić sama
boję się, że samorobione może nie być takie dobre

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik

mikroREKLAMA
Wyprzedaż szafy

Ta reklama pokazywana jest pod 17 043 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Soph jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
ekologiczne, kosmetyki naturalne

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości