Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-04-04, 11:07   #211
Korah
Zakorzeniona Zmorah

Wpisy w blogu: 5
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez iivii Pokaż wiadomość
Witam Wszystkich!

Podczytuję od ok 2 tygodni i zaczynam się uzależniać
Naturalnymi kosmetykami zainteresowałam się jakiś rok temu. Przetestowałam trochę rzeczy z BU, Alterry, YesTo.
Po lekturze tego wątku moja lista zakupów już dobiła do 5 stówek

Z gotowych kosmetyków to czaję się na szampon Kuomaye do tłustych i odżywkę AO GPB, filtr JMO, Sesę i białą glinkę Logony. Chociaż z tą ostatnią to mam wątpliwości bo mam bardzo wrażliwą cerę... a ostatnio pisałyście, że może burak na policzkach robić.

W każdym bądź razie witam wszystkich i czytam dalej
Witaj. Co do odżywki AO GBP, to jest świetna, warto zainwestować, ale z tego co wiem, w sklepie internetowym polskiego dystrybutora w tej chwili nie ma tej odżywki, jedynie w wersji mini jest chyba dostępna.
Co do Logony, ja bym zaryzykowała, nawet jeśli nie nada się do twarzy, to będzie dobra do włosów, albo do ciała, pięknie pachnie

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Uch, na początek. Dziewczyny zawstydzacie mnie, ale dziękuję po raz kolejny.

No i muszę lecieć na pocztę, bo przedwczoraj zastałam awizo, to pewnie od Korah przesyłka. ^^
Daj znać
Korah jest offline  
Stary 2012-04-04, 11:35   #212
anula_ga
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 10

Cytat:
No to super, bo oczarowy akurat mam . A możesz powiedzieć ile ml/g dawałaś poszczególnych składników? Albo jak to procentowo wygląda. Tak jak pisałam, nigdy nic sama nie mieszałam bez konkretnej instrukcji i nie mam zielonego pojęcia o tym ile czego można/trzeba dawać.
A co do szamponów, odżywek i olejków to kierowałam się twoją listą. Zdaje się, że mamy bardzo podobny typ włosów

Kurcze, myślisz, że ja pamietam ile czego dałam ?
Napewno miałam 100ml hydrolatu i wlałam do tej ilości polowę ekstraktu na naczynka (naturalis), domieszałam 2 ml ruszczyka (ekstrakt z ruszczyka z naturalisa) a panthenol i nawilżacz cukrowy to na oko - po kilka kropli dałam po prostu. I zakonserwowałam FEOG (z zsk), bo tonik stoi w łazience.

A wogóle to mam kłopot - nie wiem co mi pomaga: serum z Wit.C czy tonik z lukrecją
Coś mi sie zrobiło na ryjku i bardzo ładnie się goi - ale nie wiem dzięki czemu....
Stary 2012-04-04, 11:55   #213
Klolcia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

Dziewczyny przybiegłam donieść, że na matique pojawiło się mydełko argiles z glinką różówą i pojawiły sie maseczki w tubkach tej firmy - maseczki z błotem syberyjskim jeszcze nie ma wśród nich,ale mam nadzieję, że sie pojawi byłoby cudnie
Ja już zdążyłam wczoraj zrobić zamówienie i kupiłam również to mydełko A że samego mydełka zamawiać przecież nie będę to wrzuciłam coś jeszcze do koszyka
Klolcia jest offline  
Stary 2012-04-04, 11:59   #214
francuzzka
BAN stały

to co nikt nie używał kosmetyków do depilacji z acorelle?
francuzzka jest offline  
Stary 2012-04-04, 12:29   #215
123sciri
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez pussynka Pokaż wiadomość
Wow! Alez masz męża
dzięki ja też bywam w szoku że on taki elastyczny facet jest

a ja właśnie zrobiłam pierwsze zamówienie w LF
wzięłam mydelniczki (śliczne są), miękki balsam, z 8 mydełek ( w tym jogurtowe,panna dziewanna, miodowe etc)

Przyszła też do mnie paczuszka z Naturalne-kremy.pl
wzięłam serum na naczynka i serum olejowe - wszystko co do składu dogadywałam bezpośrednio z Panią Kasia właścicielką i muszę przyznać ze fajnie to wyszło.

Dam znać po paru dniach testów, ale jak na razie po jednym dniu jest fajnie

03/13-20 cm - 06/13-24cm, 07/23- 26cm.....50cm
zapuszczanie
123sciri jest offline  
Stary 2012-04-04, 13:30   #216
anula_ga
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Ja już zdążyłam wczoraj zrobić zamówienie i kupiłam również to mydełko A że samego mydełka zamawiać przecież nie będę to wrzuciłam coś jeszcze do koszyka
Jasna sprawa, samego mydełka nie wypada zamówić
Co jeszcze fajnego wzięłaś?
Stary 2012-04-04, 14:05   #217
Klolcia
Zadomowienie

Cytat:
Jasna sprawa, samego mydełka nie wypada zamówić
Co jeszcze fajnego wzięłaś?
Odżywkę i szampon Madara. Odżywka i tak była mi potrzebna, bo mam tylko jedną i to na wykończeniu, więc jestem usprawiedliwiona
Klolcia jest offline  
Stary 2012-04-04, 14:53   #218
iivii
Raczkowanie

Cytat:

Kurcze, myślisz, że ja pamietam ile czego dałam ?
Napewno miałam 100ml hydrolatu i wlałam do tej ilości polowę ekstraktu na naczynka (naturalis), domieszałam 2 ml ruszczyka (ekstrakt z ruszczyka z naturalisa) a panthenol i nawilżacz cukrowy to na oko - po kilka kropli dałam po prostu. I zakonserwowałam FEOG (z zsk), bo tonik stoi w łazience.
Ok, to już mi w zupełności wystarcza. Super, dzięki
Konserwant wrzucę ten http://www.biochemiaurody.com/sklep/a-konserwant.html. Myślę, że będzie ok.
iivii jest offline  
Stary 2012-04-04, 15:22   #219
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie

Odebrałam awizo, tak to od Korah. Niestety paczka była "lekko" po przejściach i żel Born to Bio umarł śmiercią, bynajmniej nie naturalną.

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline  
Stary 2012-04-04, 15:29   #220
pussynka
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
No ta jedna recenzja mnie zszokowała, a poniżej ktoś wkleił zdjecie składu, i w sumie nie mam pojęcia co moglo ją doprowadzić do takiego stanu. Skład prosty, a składniki bardzo popularne, wlaściwie znajdziesz je w kazdym kremie, mleczku. Może zapychać, nie ma się co łudzić, ale jeśli nie masz problemów z wypryskami, to warto go wypróbować. Nie podoba mi się tylko ten konserwant (czwarty od końca w składzie), on mógł uczulić tą dziewczynę, natomiast Capric triglyceride to naturalny składnik, przetworzony z oleju kokosowego, to powszechny zapychacz, mógł spowodować te bolesne wulkany, nie dla tłustej cery na pewno, ale to składnik występujący w prawie każdym kosmetyku.

Krem niedrogi, gliceryna pewnie gorszej jakosci, pochodzenia.
dzięki śliczne czyli się nada. jak będe następnym razem z Auchan, to już nie wyjmę w koszyka

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość

Oczywiście znam Forum Zakręconych, podczytywałam je, chociaż nigdy się nie udzielałam. To dzięki niemu przestawiłam się z kosmetyków z silnymi detergentami i silikonami na te zgodne z CG. Z powodzeniem stosuję do mycia metodę OMO. Ale mimo poprawiającej kondycji włosów, nie zaczęły się bardziej kręcić, a wręcz łatwiej się prostują. Problem w tym, że moje włosy tylko pod spodem są falowane, a na wierzchu prościutkie. Gdybym chciała, żeby całe miały tą samą falowaną fakturę, musiałabym chyba zakręcać je na wałki. Już powinnaś widzieć albumy.

Muszę trochę więcej poczytać o pielęgnacji włosów, bo na razie te proteiny, emolienty to dla mnie czysta magia.
sliczne zdjęcia na fotkach Ale wyprostowane??
Wiesz, ja mam raczej loki niż fale ale róeny skręt to wszędzie rzadkość. Wiele dziewczyn falowanych ma podobnie jak Ty i pielęgnacja pomaga im wyrównać i "podnieść" skręt.
Powiem tak: podczytuj jak najwięcej i poogladaj zdjęcia!

Cytat:

Pussynko, w ogóle. Mona babcia też się nigdy nie malowała, a mama zaczęła dopiero coś koło 20 jak nie później, a i tak maluje tylko oczy.
No i fajnie, nie jestem sama
Ino to dopiero koło 20 lekko zdołowało, bo u mnie kilkanaście więcej...
Może się kiedys nauczę a może nie

A ja kupiłam sobie dziś kremiki BD :
ten i ten
trochę tylko mnie zdziwił brak "eko-test" na tym drugim. czy jest w nim cos złego?
pussynka jest offline  
Stary 2012-04-04, 16:18   #221
Melya
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Meyla o Twoich włosach już nie wspomnę ślicznosci
Dziękuję. Już tu kiedyś wrzucałam te zdjęcia.

Cytat:
Witam Wszystkich!

Podczytuję od ok 2 tygodni i zaczynam się uzależniać
Naturalnymi kosmetykami zainteresowałam się jakiś rok temu. Przetestowałam trochę rzeczy z BU, Alterry, YesTo.
Po lekturze tego wątku moja lista zakupów już dobiła do 5 stówek

Chciałam samodzielnie zrobić tonik do cery naczynkowej o którym pisze anula. I tu pojawia się pytanie: jaki hydrolat najlepiej byłoby dać zamiast kocanki, której zapachu ja strawić nie mogę?
Planuje zrobić sobie jeszcze balsam antycelulitowy i serum antyoksydacyjne. To będą moje pierwsze kosmetyki "nie z gotowych zestawów" więc się boję, że może wszystko pójść w zlew...

Z gotowych kosmetyków to czaję się na szampon Kuomaye do tłustych i odżywkę AO GPB, filtr JMO, Sesę i białą glinkę Logony. Chociaż z tą ostatnią to mam wątpliwości bo mam bardzo wrażliwą cerę... a ostatnio pisałyście, że może burak na policzkach robić.

W każdym bądź razie witam wszystkich i czytam dalej
Witamy! Ja nawet nie próbuję sumować cen z mojej wish-listy, bo bym się przestraszyła. Też polecam hydrolat oczarowy, mam już chyba 5 butelkę. Wszystkie Twoje zachcianki włosowe bardzo fajne, takie "anulowe".

Cytat:
sliczne zdjęcia na fotkach Ale wyprostowane??
Wiesz, ja mam raczej loki niż fale ale róeny skręt to wszędzie rzadkość. Wiele dziewczyn falowanych ma podobnie jak Ty i pielęgnacja pomaga im wyrównać i "podnieść" skręt.
Powiem tak: podczytuj jak najwięcej i poogladaj zdjęcia!
Dziękuję. Chociaż muszę je w końcu podciąć. A do fryzjera wybieram się jak sójka za morze. Na zdjęciu nie są prostowane, tylko lekko podsuszone (naturalnie schną ok. 4-5 godzin ). Ostatnio właśnie same z siebie robią się bardziej proste. Może dlatego, że są coraz dłuższe i cięższe, a do tego są ścięte na prosto. Jak kiedyś miałam zrobione cieniowanie, to były mocno pofalowane. Zdjęcia falowanych i zakręconych Wizażanek bardzo mi się podobają. Ale sama nie jestem przekonana do fal, bo wydaje mi się, że nie pasują do mojego kształtu twarzy. I za dużo z nimi roboty. Mimo wszystko trochę poczytam Wasze forum.
Melya jest offline  
Stary 2012-04-04, 16:19   #222
milon
Rozeznanie

Hej dziewczyny! Tak sobie was podczytuje już od dłuższego czasu
I chciałabym prosić o pomoc
Za miesiąc kończe kuracje retinoidami doustnymi i skóra jest w tym momencie czyściuteńka, ale gdy skończę kuracje obawiam się, że niewłaściwa pielęgnacją mogę wszystko zniszczyć. Przed kuracja miałam strasznie tłustą cerę, nie wiem dokładnie jak się zmieni po odstawieniu leków, ale mam nadzieje że będzie normalna.

Czy mogłybyście mnie nakierować co jest godne polecenia naturalnego do mycia buzi, tonizowania i nawilżania? Dobrze by było jakby produkty nie były strasznie drogie nie zawierały gliceryny i innych zapychaczy.

Byłabym wdzięczna za odpowiedź
Pozdrawiam

milon jest offline  
Stary 2012-04-04, 16:49   #223
beeets
Zakorzenienie

czy ktoś z nas się skusił na rozświetlacz living nature?
http://www.minejo.home.pl/pl/p/Livin...ating-tint/216

ja mam postanowienie, że kupuję tylko 1 rzecz na miesiąc z kosmetków i dumam, czy w końcu skusić się na ten rozświetlacz (bo jest promocja -10%) czy na wymarzony krem tautropfen - ayana
http://www.sklep.zdrowe-kosmetyki.pl...DO-TWARZY.html

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline  
Stary 2012-04-04, 18:02   #224
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

W SuperPharm mają promo na serię Flos Lek BeEco...
Tak się zastanawiam, czy by nie kupić na spróbowanie...

mhm0808 jest offline  
Stary 2012-04-04, 18:04   #225
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
W SuperPharm mają promo na serię Flos Lek BeEco...
Tak się zastanawiam, czy by nie kupić na spróbowanie...
Jeżeli mogę pomóc.
Mam krem na dzień i bardzo go lubię, delikatnie, ale ślicznie pachnie. Natomiast peelingu nie cierpię, kupiłam, bo ma same KWC na KWC i nawet nasza Kotwilka zachwalała. Z chęcią go oddam.

Treningi

Stary 2012-04-04, 18:07   #226
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

Cytat:
Jeżeli mogę pomóc.
Mam krem na dzień i bardzo go lubię, delikatnie, ale ślicznie pachnie. Natomiast peelingu nie cierpię, kupiłam, bo ma same KWC na KWC i nawet nasza Kotwilka zachwalała. Z chęcią go oddam.

No właśnie opinie o kremach chętnie przyjmę... choć poczytałam już trochę w KWC

Peeling solny/cukrowy w oliwie? Szczerze nienawidzę
Kupiłam ostatnio tej superpharmowskiej eko serii oliwnej i używam tylko w wyjątkowo depresyjne dni, tak żeby się dobić

mhm0808 jest offline  
Stary 2012-04-04, 18:33   #227
Korah
Zakorzeniona Zmorah

Cytat:
Napisane przez francuzzka Pokaż wiadomość
to co nikt nie używał kosmetyków do depilacji z acorelle?
Ja niestety nie pomogę

Cytat:
Odebrałam awizo, tak to od Korah. Niestety paczka była "lekko" po przejściach i żel Born to Bio umarł śmiercią, bynajmniej nie naturalną.
A to pech. Przynajmniej zapach poznałaś Ta poczta mnie do szału doprowadzi.

Cytat:
Napisane przez milon Pokaż wiadomość
Za miesiąc kończe kuracje retinoidami doustnymi i skóra jest w tym momencie czyściuteńka, ale gdy skończę kuracje obawiam się, że niewłaściwa pielęgnacją mogę wszystko zniszczyć. Przed kuracja miałam strasznie tłustą cerę, nie wiem dokładnie jak się zmieni po odstawieniu leków, ale mam nadzieje że będzie normalna.

Czy mogłybyście mnie nakierować co jest godne polecenia naturalnego do mycia buzi, tonizowania i nawilżania? Dobrze by było jakby produkty nie były strasznie drogie nie zawierały gliceryny i innych zapychaczy.

Pozdrawiam
Ja polecam Aubrey organics, cleanser i tonik z serii Vegecol oraz krem na noc z serii "kremy na noc"

Cytat:
Jeżeli mogę pomóc.
Cytat:

No właśnie opinie o kremach chętnie przyjmę... choć poczytałam już trochę w KWC

Peeling solny/cukrowy w oliwie? Szczerze nienawidzę
Kupiłam ostatnio tej superpharmowskiej eko serii oliwnej i używam tylko w wyjątkowo depresyjne dni, tak żeby się dobić
Mnie się skład kremu podoba, a co nie tak z tym peelingiem, że go tak nie lubicie
Sama byłam zainteresowana nim bardzo.

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2012-04-04 o 18:34
Korah jest offline  
Stary 2012-04-04, 18:34   #228
anula_ga
Zakorzenienie

Cytat:
Dziękuję. Już tu kiedyś wrzucałam te zdjęcia.

Witamy! Ja nawet nie próbuję sumować cen z mojej wish-listy, bo bym się przestraszyła. Też polecam hydrolat oczarowy, mam już chyba 5 butelkę. Wszystkie Twoje zachcianki włosowe bardzo fajne, takie "anulowe".

Dziękuję. Chociaż muszę je w końcu podciąć. A do fryzjera wybieram się jak sójka za morze. Na zdjęciu nie są prostowane, tylko lekko podsuszone (naturalnie schną ok. 4-5 godzin ). Ostatnio właśnie same z siebie robią się bardziej proste. Może dlatego, że są coraz dłuższe i cięższe, a do tego są ścięte na prosto. Jak kiedyś miałam zrobione cieniowanie, to były mocno pofalowane. Zdjęcia falowanych i zakręconych Wizażanek bardzo mi się podobają. Ale sama nie jestem przekonana do fal, bo wydaje mi się, że nie pasują do mojego kształtu twarzy. I za dużo z nimi roboty. Mimo wszystko trochę poczytam Wasze forum.

a ja bym chciała, żeby mi włosy schły 5 godzin - bo to by znaczyło, że mam ich tyle co Ty
Cytat:
Napisane przez milon Pokaż wiadomość

Pozdrawiam
witam
Dużo z nas do mycia twarzy uzywa mydełek naturalnych, można wśród nich znaleźć naprawdę delikatne a także działające trochę leczniczo (np. alep). Ja zamiast toników używam przewaznie hydrolatow, ale pewnie dziewczyny doradzą jakieś dobre toniki do twarzy . Jeśli chodzi o krem to przemysl, czy nie chciałabys spróbowac mieszanki jakiegoś lekkiego oleju i HA (info o olejach w podpisie jp91).

A teraz wklejam moje nabytki post-postne
- logona, glinka brązowa
- coslys, płyn do higieny intymnej
- born to bio, żel pod prysznic - kwiat gruszy pięknie pachnie gruszeczką
- peeling pod prysznic, lavera - pomarańcza i rokitnik
- olejek do ciała, lavera - kokos i wanilia
- kuracje do włosów, lavera - różana i mango.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wymiana 089.jpg (129,8 KB, 73 załadowań)
Stary 2012-04-04, 18:44   #229
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie

Korah, ja przed kosmetykami naturalnymi używałam peelingu z joanny i byłam nim zachwycona. Kiedyś miałam peeling cukrowy i niestety nie podszedł mi (nienaturalny), teraz mam solny i niestety też klapa. Zarówno w cukrowym jak i solnym szybko znikają mi granulki między palcami, a w tym z Joanny tak nie było, był dopóki go nie zmyłam. Na dodatek ten z Flos-Leku przez to, że bardzo dobrze nawilża skórę (to akurat plus i jeszcze zapach) to trudno mi powiedzieć czy idealnie ściera naskórek, wydaje mi się, że nie. No i kolejna kwestia szczypał mnie na piersiach, a warto dodać, że okolice piersi omijam i ran tam nie mam, a i tak szczypał. Jak chcesz mogę ci go oddać, bo ja i tak z niego korzystam raz na 3 tygodnie, bo tak go nie lubię. Bardzo chciała znaleźć naturalny odpowiednik joanny.

Treningi

Stary 2012-04-04, 18:52   #230
Klolcia
Zadomowienie

Cytat:
:
- logona, glinka brązowa
Piękne zakupy Zdaj relacje z płynu Coslys i ten olejek do ciała wygląda kusząco
Klolcia jest offline  
Stary 2012-04-04, 19:07   #231
Korah
Zakorzeniona Zmorah

Cytat:
- logona, glinka brązowa
O! To wlaśnie ten sam Born To Bio się rozlał Wachlarzykowi. Ja uwielbiam tą gruszkę, kakaowy tez uwielbiałam

Świetne zakupy

Cytat:
Korah, ja przed kosmetykami naturalnymi używałam peelingu z joanny i byłam nim zachwycona. Kiedyś miałam peeling cukrowy i niestety nie podszedł mi (nienaturalny), teraz mam solny i niestety też klapa. Zarówno w cukrowym jak i solnym szybko znikają mi granulki między palcami, a w tym z Joanny tak nie było, był dopóki go nie zmyłam. Na dodatek ten z Flos-Leku przez to, że bardzo dobrze nawilża skórę (to akurat plus i jeszcze zapach) to trudno mi powiedzieć czy idealnie ściera naskórek, wydaje mi się, że nie. No i kolejna kwestia szczypał mnie na piersiach, a warto dodać, że okolice piersi omijam i ran tam nie mam, a i tak szczypał. Jak chcesz mogę ci go oddać, bo ja i tak z niego korzystam raz na 3 tygodnie, bo tak go nie lubię. Bardzo chciała znaleźć naturalny odpowiednik joanny.
Dziękuję Wachlarzu, ale ja sobie sama robię teraz peelingi solne Bardzo lubię, no i chyba już nie miałabym Ci co wysłać w zamian.
Korah jest offline  
Stary 2012-04-04, 19:26   #232
anula_ga
Zakorzenienie

Dziękuję kochane od razu mi lepiej jak pare nowych kosmetyków mam

Korah oj tak - gruszkę ja tez uwielbiam
Kiedyś, dawno temu , uwielbiałam żel pod prysznic gruszkowy luksji
Stary 2012-04-04, 19:39   #233
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie

A ja gruszki nie lubiłam przez 21 lat, a ostatnio chodzę i często ją jadam. No szkoda, szkoda, że żel się wylał, ale pachnie ładnie.

A tak w ogóle brakuje mi żelu do higieny intymnej. Jak wiecie używałam Facelle, miał wysoko w składzie rumianek, bez parabenów i SLS, a teraz lipa... doszły dziwne składniki, rumianek wylądował na końcu. Zauważyłam to jak kupiłam i kolejnej butelki już nie zakupiłam. Niestety mycie żelem pod prysznic mi nie wystarcza, a żele naturalne do higieny intymnej tak drogie, że masakra.

Treningi

Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2012-04-04 o 19:43
Stary 2012-04-04, 20:06   #234
iivii
Raczkowanie

Cytat:

Ja ostatnio kupilam ten http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,42...y-morskie.html. Dobrze oczyszcza i nie rozpuszcza sie pod palcami no i skład tez przyzwoity ma chyba. Tylko dość tlusty jest. Korah pisała recenzje zresztą

Cytat:
A tak w ogóle brakuje mi żelu do higieny intymnej. Jak wiecie używałam Facelle, miał wysoko w składzie rumianek, bez parabenów i SLS, a teraz lipa... doszły dziwne składniki, rumianek wylądował na końcu. Zauważyłam to jak kupiłam i kolejnej butelki już nie zakupiłam. Niestety mycie żelem pod prysznic mi nie wystarcza, a żele naturalne do higieny intymnej tak drogie, że masakra.
Tez używam Facelle Sensitiv. Nie wiedzialm ze zmienili sklad. Pewnie przy zmianie opakowania. Pamiętam ze tylko polipropylene glykol mi tam kiepsko wygladal...

Edytowane przez iivii
Czas edycji: 2012-04-04 o 20:17
iivii jest offline  
Stary 2012-04-04, 20:08   #235
Melya
Zadomowienie

Cytat:

a ja bym chciała, żeby mi włosy schły 5 godzin - bo to by znaczyło, że mam ich tyle co Ty

- logona, glinka brązowa
Jakbym mogła, to bym się z Tobą podzieliła.

Super zakupy! Też dołączam do ciekawych płynu Coslys. Żele Born to Bio wyglądają i brzmią smakowicie, ale niestety ta cena... A u nas żele pod prysznic szybko się kończą.

Cytat:
Ja ciągle zapominam przetestować tą próbkę peelingu od Ciebie. Jutro ją użyję i przekażę wrażenia.

Cytat:
No właśnie ja też bym chciała znaleźć coś naturalnego i niezbyt drogiego do pielęgnacji newralgicznych miejsc. Po cichu się przyznam, że ciągle używam do tego celu nienaturalnego kosmetyku.

Edytowane przez Melya
Czas edycji: 2012-04-04 o 20:10
Melya jest offline  
Stary 2012-04-04, 20:16   #236
anula_ga
Zakorzenienie

Cytat:
Jakbym mogła, to bym się z Tobą podzieliła.

Super zakupy! Też dołączam do ciekawych płynu Coslys. Żele Born to Bio wyglądają i brzmią smakowicie, ale niestety ta cena... A u nas żele pod prysznic szybko się kończą.

Ja ciągle zapominam przetestować tą próbkę peelingu od Ciebie. Jutro ją użyję i przekażę wrażenia.

No właśnie ja też bym chciała znaleźć coś naturalnego i niezbyt drogiego do pielęgnacji newralgicznych miejsc. Po cichu się przyznam, że ciągle używam do tego celu nienaturalnego kosmetyku.

Oczywiście dam znac co do płynu coslys
Wiecie, ja kupiłam butelke coslys 500ml za 43 zł chyba - jeśli będzie wydajny to naprawde myślę, ze to nienajgorsza cena jak na naturalny. Zresztą wybór w tym temacie raczej niezbyt wielki........

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2012-04-04 o 20:20
anula_ga jest offline  
Stary 2012-04-04, 20:20   #237
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Mnie się skład kremu podoba, a co nie tak z tym peelingiem, że go tak nie lubicie
Sama byłam zainteresowana nim bardzo.
Ale ja nie o tym peelingu, o innym, też eko z superpharm. Ale podobnie miałam z niektórymi peelingami The Body Shop - wkurza mnie niezmiernie ten olej
Cytat:
O Anula Zleciało, nie????

mhm0808 jest offline  
Stary 2012-04-04, 20:24   #238
anula_ga
Zakorzenienie

Cytat:
Ale ja nie o tym peelingu, o innym, też eko z superpharm. Ale podobnie miałam z niektórymi peelingami The Body Shop - wkurza mnie niezmiernie ten olej

O Anula Zleciało, nie????
No wiesz Małgosia, mi sie z lekka dłużyło tak szczerze mówiąc - to był najdłuższy naturalny miesiąc
Stary 2012-04-04, 20:37   #239
promolcia
Zadomowienie

ale fajnie, że tyle nowych twarzy ostatnio się pojawią
Dziewczyny dobrze trafiłyście - tutaj są same mądre Kobiety, od których mozna się wiele nauczyć

Cytat:
Zazdroszczę Wam, Wrocławiankom, tych sklepów na miejscu! Może znacie tez jakies w Poznaniu poza mazidłami?
biopiękno - odbiór na osiedlu przyjaźni
maroko sklep - np. w białym atanerze
mydlarnia u farnciszka - wodna 22
pro eko - ratajczaka 18
nandin.pl - dowóz na terenie Poznani gratis
phenome w malcie

to tyle co tak na szybko przychodzi mi do głowy

[QUOTE=Melya;33312001]
Wyobraziłam sobie takie spotkanie naszej trójki... Jakbyś się akurat uruchomiła, to byśmy chyba gadały do zdarcia gardeł. [QUOTE]
a ja sobie wyobrażam spotkanie nas wszystkich !!!
To by dopiero było coś... a ile by się działo !!! rozmowy bez końca i jedno wielkie testowanie...weekend byłby za krótki...hmmm...rozmarzył am się
promolcia jest offline  
Stary 2012-04-04, 20:46   #240
iivii
Raczkowanie

Dziekuje wszystkim za mile przywitanie A z jakich sklepów poza helfami można odbierać we Wrocławiu?
iivii jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
ekologiczne, kosmetyki naturalne

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości