Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-05-05, 20:00   #2371
zetuzetia
Zakorzenienie

GG do zetuzetia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

hmm, i coraz bardziej kusi mnie ten samoopalacz. Ale z drugiej strony zawsze się bałam tego rodzaju specyfików, bo nie wiem, czy jest sens nakładać tylko na nogi? Nie odcinają się od reszty ciała? Jakieś głupie problemy mam
Pasowałoby mi się wybrać do Częstochowy, kupiłabym samoopalacz, płyn do demakijażu z YR, hmm
zetuzetia jest offline  
Stary 2012-05-05, 20:00   #2372
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Ja mam regeneracyjną kupioną w sepho - i ona inaczej pachnie........ gorzej ta próbka pachnie mocno cytrusowo, tak rześko, ta co mam nie.
Ale wiesz, że z Aną już ustaliłyśmy, że maska regenerująca lubi zmieniać zapach/kolor/konsystencję Koniec końców są dwie maski do włosów P&R, więc dużego wyboru nie masz

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość

A dobrze oczyszcza? Jest tyle rzeczy do wyboru i na co tu się zdecydować
No w miarę Ja niestety mam nerwicę i paranoję bakteriologiczną i zawsze szoruję się jak nienormalna, więc do tej pianki dodawałam sobie gąbeczkę dla wzmocnienia efektu

mhm0808 jest offline  
Stary 2012-05-05, 20:01   #2373
natkaa
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Ja w swojej w ogóle nie wyczuwam cytrusów
I podtrzymuję to co napisałam jakiś czas temu.Różni się zapachem i konsystencją ta maska i ta którą kupiłam w lecie.Nie wiem o co chodzi,ale teraz jakbym miała zupełnie inną maskę
Ania, ta od Ciebie próbka regenerującej pachnie cytrusami jak nic, dokładnie tak samo, identycznie po prostu, jak masło do ciała żurawinowo-cytrynowe Przypomina proszek cytrynowy do czyszczenia, nawet chłop tak stwierdził - i to mnie wkurza
Swoja drogą to bardzo źle świadczy o jakości kosmetyków skoro za każdym razem pachną inaczej.

Edytowane przez natkaa
Czas edycji: 2012-05-05 o 20:21 Powód: bład
natkaa jest offline  
Stary 2012-05-05, 20:03   #2374
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
hmm, i coraz bardziej kusi mnie ten samoopalacz. Ale z drugiej strony zawsze się bałam tego rodzaju specyfików, bo nie wiem, czy jest sens nakładać tylko na nogi? Nie odcinają się od reszty ciała? Jakieś głupie problemy mam
Pasowałoby mi się wybrać do Częstochowy, kupiłabym samoopalacz, płyn do demakijażu z YR, hmm
Nogi są zawsze najbielsze, bo ręce, twarz się trochę otrzaskają, nim przyjdzie czas na krótkie spodenki
Nie bój się samoopalaczy - ja od lat używam i żyję
Przy tych tradycyjnych trzeba uważać, coby plam sobie nie namalować (nierównomiernym rozłożeniem preparatu) - temu zapobiega depilacja i peeling przed zabiegiem, także "wstępne" nawilżenie skóry lekkim balsamem... zwłaszcza kolana, okolice pięty...tam, gdzie sucha skóra.

mhm0808 jest offline  
Stary 2012-05-05, 20:22   #2375
anakazar
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Ale wiesz, że z Aną już ustaliłyśmy, że maska regenerująca lubi zmieniać zapach/kolor/konsystencję Koniec końców są dwie maski do włosów P&R, więc dużego wyboru nie masz

Tylko z poprzedniej byłam bardziej zadowolona.Poczekam może jak sobie trochę postoi to się "naprawi"
Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Ania, ta od Ciebie próbka regenerującej pachnie cytrusami jak nic, dokładnie tak samo, identycznie po prostu, jak masło do ciała żurawinowo-cytrynowe Przypomina proszek cytrynowy do czyszczenia, nawet chłop tak stwierdził - i to mnie wkurza
A ja widzisz ani odrobiny cytryny nie czuję
Masło,krem do rąk,scrub wali cytryną,a maska moim według mojego nosa nie.
Muszę dać do powąchania tż

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline  
Stary 2012-05-05, 20:25   #2376
natkaa
Zadomowienie

Cytat:

Tylko z poprzedniej byłam bardziej zadowolona.Poczekam może jak sobie trochę postoi to się "naprawi"

A ja widzisz ani odrobiny cytryny nie czuję
Masło,krem do rąk,scrub wali cytryną,a maska moim według mojego nosa nie.
Muszę dać do powąchania tż
Może właśnie dlatego, że masz tą "starą" wersję? Ja dostałam próbaska "dziewiczego"
Stary 2012-05-05, 20:31   #2377
anakazar
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Może właśnie dlatego, że masz tą "starą" wersję? Ja dostałam próbaska "dziewiczego"
Nie,nie.Ty masz to samo co i jaTą świeżynke.
Po tamtej już śladu nie ma.Tamta pachniała męskim "brutalem"a le serio zapach strasznie mi się podobał,choć nie od początku.No i tamta miała mini grudki,a ta jest gładka.Byłam bardziej gęsta,zbita w sobie,a ta jest dużo lżejsza

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline  
Stary 2012-05-05, 20:35   #2378
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

Cytat:
Po tamtej już śladu nie ma.Tamta pachniała męskim "brutalem"a le serio zapach strasznie mi się podobał,choć nie od początku.No i tamta miała mini grudki,a ta jest gładka.Byłam bardziej gęsta,zbita w sobie,a ta jest dużo lżejsza
Ty wiesz, że z tym brutalem to masz rację dopiero teraz skojarzyłam

Wydaje mi się, że ta maska jest bardzo wrażliwa na warunki przechowywania... ja miałam już trzy (wczoraj zdenkowałam trzeci słoik) i ta środkowa była inna niż pierwsza i trzecia... na szczęście w działaniu takie same...

mhm0808 jest offline  
Stary 2012-05-05, 20:43   #2379
anakazar
Zakorzenienie

Cytat:
Ty wiesz, że z tym brutalem to masz rację dopiero teraz skojarzyłam

Wydaje mi się, że ta maska jest bardzo wrażliwa na warunki przechowywania... ja miałam już trzy (wczoraj zdenkowałam trzeci słoik) i ta środkowa była inna niż pierwsza i trzecia... na szczęście w działaniu takie same...

I to chyba cała tajemnica tej nasze zagadki
Ja tą pierwszą maskę kupiłam w worku,czyli razem z szamponem i odżywką.Może dłużej leżały.

Zobaczę jak maska się będzie zachowywała po paru miesiącach

anakazar jest offline  
Stary 2012-05-05, 20:50   #2380
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

Jeszcze pamiętam, ktoś mi mówił, żeby w Sephorze kosmetyków Kingi nie kupować, bo tam gorąco od oświetlenia czy coś w ten deseń...

mhm0808 jest offline  
Stary 2012-05-05, 21:02   #2381
anakazar
Zakorzenienie

Cytat:
Jeszcze pamiętam, ktoś mi mówił, żeby w Sephorze kosmetyków Kingi nie kupować, bo tam gorąco od oświetlenia czy coś w ten deseń...
Też o tym słyszałam

anakazar jest offline  
Stary 2012-05-05, 21:04   #2382
jp91
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 4

Dwie godziny zajęło mi nadrabianie Waszych postów, ale udało się!
Cytat:
Napisane przez kijanka89 Pokaż wiadomość
któraś chciała skład maseczki na naczynka tołpy. sory że tak późno
To ja prosiłam, dziękuję. Skład okropny, nie będę jej nawet szukać.
Cytat:
Napisane przez iivii Pokaż wiadomość
Piękne wasze zakupy.
W końcu i mi udało się zrobić zdjęcia moim mazidełkom Spora część to łupy kwietniowe

Więc tak:

Aubrey Organics odżywka GPB
Avalon Organics szampon rozmarynowy dodający objętości
Alterra szampon migdal jajoba
Alterra odżywka nabłyszczająca
------------------------------------------------------------------
Babydream olejek
Babydream żel do mycia
Suhada żel pod prysznic
Alterra mydło w płynie do rąk
ZSK hydrolat rumiankowy
BU tonik PHA
BU hydrolat oczarowy
ZSK hydrolat habrowy
ZSK olejek do demakijażu kokos-śliwka
BU żel hialuronowo-peptydowy
BU olej manoi
Sesa olejek o zapachy ziołowym
Gaia krem naprawczo-regenerujący
ZSK macerat z kasztanów
ZSK olej z pestek malin
BU masło shea
Mineral Flowers krem na noc do skóry wrażliwej i delikatnej
BU krem łagodzący z lukrecją
Alterra krem pod oczy
BU peeling enzymatyczny
ZSK spirulina
Maseczka Anuli
Suhada maseczka do cery normalnej i suchej
Crystal Essence dezodorant granat
Garnier dezodorant różany
Alterra dezodorant men
ZSK mocznik
Alterra mleczko do ciała trawa cytrynowa-morela
ZSK olejek grapefruitowy
Lily Lolo próbki korektora
Lily Lolo próbki pudru
Ecotools zestaw do oczu
Ecotools kabuki
Bare Minerals mineral veil
Bare Minerals warmth
Lily Lolo cień vanila shimmer
Lily Lolo cień moonlight
-------------------------------------------------------------------
Ecotools gąbeczki do mycia twarzy

Więcej grzechów nie pamiętam

Cytat:
Chwalę sie
Doszła paczuszka z iherba - wyjatkowo zamiast 10 dni szła 15, bo zaszła do urzedu celnego nic nie znalazłam do dopłaty, więc rozumiem, że jest ok
Na paczce podana była cała kwota zamówienia - to, co zapłaciłam, czyli kwota ta uwzględniała rabaty i koszty wysyłki prawie 50$.
Na zdjęciu:

górny rząd
- pędzle ecotools - do bronzera i wersja podróżna kabuki, chowana (iherb)
- tonik aox p&r
- samoopalacz z bronzerem p&r - juz sie nasmarowałam na nóżkach i jestem oczarowana troche marcheweczka bije na początku, ale potem mija. Efekt błyskawiczny!!!! Pierwszy raz uzywałam samoopalacza i uważam, że skoro taka ciapa jak ja za pierwszym razem nałożyła go w sposób dający tak zajefajny efekt, to każdy normalny człowiek może to zrobic jedynie lepiej nie wiem jak bedzie po myciu, jutro, ale teraz po prostu jest cudnie a wydajny jak diabli!!!! Trzeba uważać z ilością.
- krem do golenia ao (iherb)

dolny rząd
- konfiturki - prezent od iherb (sami dołożyli)
- próbki z p&r: maska regenerująca do włosów, krem koloryzujący średni i jasny beż, krem do twarzy aox, scrub do ciała home spa, micel.

Próbki p&r są naprawdę duuże i takie jak chciałam dzięki temu nie będe musiała w sepho robic z siebie złodzieja prosząc o nie, ani wysłuchiwać miliona powodów, dla których ich dostac nie mogę....... Strasznie się ciesze z tych próbeczek i przyznam szczerze, że coraz bardziej lubie p&r.......Pierwszy kontakt miałam z ich szmaponami i to był nieudany początek naszej znajomości ale inne produkty mają przefajne i coraz bardziej sie wciągam
Ania klask i:
Też bym poleciała po ten samoopalacz, ale tak sie spiekłam 1 i 2 maja, że ho ho. Nie pamiętam kiedy byłam taka opalona, zawsze jak sierota, biała jak trup przez całe wakacje...

Mylę się, czy polecałyście Humawit do wzmocnienia włosów? Znowu stan moich włosów się pogorszył. I mam trzy wielkie pryszczole na czole

jp91 jest offline  
Stary 2012-05-05, 21:06   #2383
anula_ga
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 10

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Anula śliczności i takie wielkie probki dostałaś . Miłego używania .
a poużywam sobie
Cytat:
Ja własnie nogi mam bielsze od reszty - łapki, paszcza troche juz mi sie opaliły a nogi białe. A zresztą przeciez możesz nałożyć na łapki, dekolt i co tam jeszcze
Cytat:

No w miarę Ja niestety mam nerwicę i paranoję bakteriologiczną i zawsze szoruję się jak nienormalna, więc do tej pianki dodawałam sobie gąbeczkę dla wzmocnienia efektu
Ja wiem, że mają tylko dwie - ale inny zapach i skrót na próbce niezupełnie odpowiadający regenracyjnej wzbudził moje watpliwości - wysłałam maila z pytaniem czy to napewno regenerująca.
Cytat:

moja tez bardziej brutalem jedzie niz cytryną.......
A może maska musi pooddychać? Może zmienia zapach? No zagadka

Dziękuje Justynka mi nogi jakos ciężko sie opalają.

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2012-05-05 o 21:09
anula_ga jest offline  
Stary 2012-05-05, 21:06   #2384
Kretka666
Zakorzenienie

Cytat:
Kurcze no zaskoczona jestem strasznie
To info z opakowania leave-on"krem nawilżający do mycia twarzy.Oczyszcza skórę i likwiduje uczucie ściągnięcia.
Sposób użycia:Wmasować skórę twarzy,zmyć"
Jeśli dobrze myje, to pewnie nie robi różnicy czy się ją zmywa, czy płatkiem ściera. Ta wersja z płatkiem to byłaby dla mnie dobra na zimę, jak wody nie mogę używać.

Cytat:
Ja też szoruję, lubię porządne wymycie, ale bez wysuszenia Dlatego myślę nad Leave-On. Anakazar, ten krem się pieni choć trochę?

Cytat:
W takim razie lepiej przez internet kupować?
Stary 2012-05-05, 21:08   #2385
iivii
Raczkowanie

Cytat:
Masz rację co do iherba!!!! Z rozpędu napisałam o tej kwocie przesyłki - miałam na paczce całą kwotę zamówienia, tyle ile zapłaciłam, ale nie mogłam miec kosztów wysyłki, bo nie płaciłam za wysyłke przepraszam, pierwszy raz zdarzyło mi sie miec gratisową dostawe, stąd zamieszałam.
Ja nie miałam nigdy w zyciu żadnego samooplalacza - nie mam pojecia o jakim smrodku mówisz ale to chyba oznacza, że go nie ma cos tam na poczatku troche nieświeżo zaleciało, ale to była chwila, potem juz nic nie czułam
Balsamik wygląda super
Ok, dzięki za objaśnienie . Kurcze ja się boje za więcej zamawiać ze względu na to cło... Pomyślimy następnym razem.
Mam nadzieję, że balsam będzie fajny. Mam już szczerze dość balsamu Alterry. Zmęczyć go nie mogę...

Cytat:
Ja znam smród samoopalaczy,bo moja koleżanka namiętnie ich używa.Samoopalacz p&r nie ma tego zapaszku
Dzięki za informację. Czuję się podwójnie skuszona

Cytat:
Nogi zawsze się słabiej opalają więc nie masz co się martwić, że będą się odcinać
iivii jest offline  
Stary 2012-05-05, 21:11   #2386
promolcia
Zadomowienie

Cytat:
Używałyście tej pianki kokosowej Gaia? Jak wrażenia? (jeśli było wcześniej o tym - pardon, nie zauważyłam) Szukam czegoś do oczyszczania dobrego, ale nie wysuszającego Jeszcze myślałam o Leave-On phenomowym, ale w zastosowaniu polecają używać z płatkiem kosmetycznym, a ja lubię z wodą (okropny błąd, bo mnie woda wysusza, ale tak to lubię ).
Cytat:
Pierwsz słyszę

Ja normalnie używam leave-on z wodą.Tak jak normalny krem/żel do mycia i jestem zadowolona z niego na 5 gwiazdek
też mam ten krem do mycia twarzy, próbowałam go na oba sposoby (z wacikiem i zmyty wodą) i zdecydowanie wolę go zmyć wodą, jest to bardzo delikatny oczyszczacz, nie wysusza i tak jak pisze Ana można go uznać za pięciogwiazdkowca
z delikatnych oczyszczaczy polubiłam też ta piankę, jest teraz w promocji http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/pl/p/100P...nder-Honey/299

Cytat:
Chwalę sie
Doszła paczuszka z iherba - wyjatkowo zamiast 10 dni szła 15, bo zaszła do urzedu celnego nic nie znalazłam do dopłaty, więc rozumiem, że jest ok
Na paczce podana była cała kwota zamówienia - to, co zapłaciłam, czyli kwota ta uwzględniała rabaty i koszty wysyłki prawie 50$.
Na zdjęciu:

górny rząd
- pędzle ecotools - do bronzera i wersja podróżna kabuki, chowana (iherb)
- tonik aox p&r
- samoopalacz z bronzerem p&r - juz sie nasmarowałam na nóżkach i jestem oczarowana troche marcheweczka bije na początku, ale potem mija. Efekt błyskawiczny!!!! Pierwszy raz uzywałam samoopalacza i uważam, że skoro taka ciapa jak ja za pierwszym razem nałożyła go w sposób dający tak zajefajny efekt, to każdy normalny człowiek może to zrobic jedynie lepiej nie wiem jak bedzie po myciu, jutro, ale teraz po prostu jest cudnie a wydajny jak diabli!!!! Trzeba uważać z ilością.
- krem do golenia ao (iherb)

dolny rząd
- konfiturki - prezent od iherb (sami dołożyli)
- próbki z p&r: maska regenerująca do włosów, krem koloryzujący średni i jasny beż, krem do twarzy aox, scrub do ciała home spa, micel.

Próbki p&r są naprawdę duuże i takie jak chciałam dzięki temu nie będe musiała w sepho robic z siebie złodzieja prosząc o nie, ani wysłuchiwać miliona powodów, dla których ich dostac nie mogę....... Strasznie się ciesze z tych próbeczek i przyznam szczerze, że coraz bardziej lubie p&r.......Pierwszy kontakt miałam z ich szmaponami i to był nieudany początek naszej znajomości ale inne produkty mają przefajne i coraz bardziej sie wciągam
piękne zakupytonik aox mnie kusi, jak już uzyjesz to napisz proszę czy on dobrze nawilża i czy pozostawia lepkość na twarzy
Cytat:
W końcu wybrałam się dziś do tk maxa i zakupiłam balsamik firmy mi nieznanej ale z ecocertem. Były jeszcze masła do ciała, peelingi i zele do mycia ale dwa ostatnie z sls i bez certa.
Balsam pachnie dość intensywnie lawendowo, będzie fajny na wieczór. Popróbuję i zobaczymy jak z resztą wrażeń
ciekawie to wygląda
ja nie wiedzieć czemu omijam swojego tkmaxa szerokim łukiem (czuje sie tam jak w lumpeksie) tymczasem tam takie ciekawe rzeczy można znaleźć...muszę sie poprawić

Cytat:
Masz rację co do iherba!!!! Z rozpędu napisałam o tej kwocie przesyłki - miałam na paczce całą kwotę zamówienia, tyle ile zapłaciłam, ale nie mogłam miec kosztów wysyłki, bo nie płaciłam za wysyłke przepraszam, pierwszy raz zdarzyło mi sie miec gratisową dostawe, stąd zamieszałam.
łej...ale fajnie...na kopercie napisali 50$, było na cle ale nic nie kazali dopłacać? oj oj...zła informacja dla mojego konta - teraz będę bezkarnie zamawiać paczki ze stanów na znacznie większe kwoty...oj oj...
promolcia jest offline  
Stary 2012-05-05, 21:15   #2387
anakazar
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Mylę się, czy polecałyście Humawit do wzmocnienia włosów? Znowu stan moich włosów się pogorszył. I mam trzy wielkie pryszczole na czole

Łykam se go od 3 tygodni.Najlepiej wez ten z pokrzywą i ze skrzypem.
Cytat:

moja tez bardziej brutalem jedzie niz cytryną.......
A może maska musi pooddychać? Może zmienia zapach? No zagadka

Dziękuje Justynka mi nogi jakos ciężko sie opalają.

Cytat:
Jeśli dobrze myje, to pewnie nie robi różnicy czy się ją zmywa, czy płatkiem ściera. Ta wersja z płatkiem to byłaby dla mnie dobra na zimę, jak wody nie mogę używać.

Ja też szoruję, lubię porządne wymycie, ale bez wysuszenia Dlatego myślę nad Leave-On. Anakazar, ten krem się pieni choć trochę?

?
Myję świetnie.Zresztą co ja Ci pisać będę,leć zobacz moją ocenę w kwcNie pieni się ani trochę.Nic,a nic.
Cytat:

Dzięki za informację. Czuję się podwójnie skuszona

Nogi zawsze się słabiej opalają więc nie masz co się martwić, że będą się odcinać
Do usług

A mi nogi momentalnie łapie.Ale mnie całą migiem łapie.Po jednym dniu nad morzem jestem brązowachoć ani minuty nie leżałam.

anakazar jest offline  
Stary 2012-05-05, 21:16   #2388
Kretka666
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
też mam ten krem do mycia twarzy, próbowałam go na oba sposoby (z wacikiem i zmyty wodą) i zdecydowanie wolę go zmyć wodą, jest to bardzo delikatny oczyszczacz, nie wysusza i tak jak pisze Ana można go uznać za pięciogwiazdkowca
z delikatnych oczyszczaczy polubiłam też ta piankę, jest teraz w promocji http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/pl/p/100P...nder-Honey/299
Jeszcze bardziej chcę Leave-On'a, no chcę Czy niedługo będzie jakaś promocja na Phenome?
Ta pianka ciekawie wygląda
Stary 2012-05-05, 21:18   #2389
anula_ga
Zakorzenienie

Cytat:
piękne zakupytonik aox mnie kusi, jak już uzyjesz to napisz proszę czy on dobrze nawilża i czy pozostawia lepkość na twarzy

łej...ale fajnie...na kopercie napisali 50$, było na cle ale nic nie kazali dopłacać? oj oj...zła informacja dla mojego konta - teraz będę bezkarnie zamawiać paczki ze stanów na znacznie większe kwoty...oj oj...
dzięki jasne - dam znać jak tonik
Stary 2012-05-05, 21:18   #2390
anakazar
Zakorzenienie

Cytat:

Ja Ci napiszę,bo używam go 1,5 tygodnia.Nawilża bardzonie pozostawia na mojej buzi lepkości
Nawilżanie porównywalne do mgiełki phenome z tą różnicą,że mgiełka lepkość zostawia,a tonik nie.
Bardzo go lubię

anakazar jest offline  
Stary 2012-05-05, 21:19   #2391
Kretka666
Zakorzenienie

Cytat:
Myję świetnie.Zresztą co ja Ci pisać będę,leć zobacz moją ocenę w kwcNie pieni się ani trochę.Nic,a nic.
Przeczytałam i... ach, chcę Lubię pieniacze, ale jeśli by się sprawdził, to bym się przekonała.
Stary 2012-05-05, 21:22   #2392
promolcia
Zadomowienie

Cytat:
Ja Ci napiszę,bo używam go 1,5 tygodnia.Nawilża bardzonie pozostawia na mojej buzi lepkości
Nawilżanie porównywalne do mgiełki phenome z tą różnicą,że mgiełka lepkość zostawia,a tonik nie.
Bardzo go lubię
czytasz w moich myślach, trafiłaś w samo sedno z tym porównaniem
promolcia jest offline  
Stary 2012-05-05, 21:26   #2393
anakazar
Zakorzenienie

Cytat:
Przeczytałam i... ach, chcę Lubię pieniacze, ale jeśli by się sprawdził, to bym się przekonała.
Mnie zachwyciłana tyle,że wiem,że kupię 2 opakowanie.
Cytat:
czytasz w moich myślach, trafiłaś w samo sedno z tym porównaniem

anakazar jest offline  
Stary 2012-05-05, 21:27   #2394
jp91
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 4

Cytat:

Łykam se go od 3 tygodni.Najlepiej wez ten z pokrzywą i ze skrzypem.
Dzięki widzisz pierwsze efekty? Ile jest tabletek w opakowaniu? Jedna dziennie?
Najbardziej opaliły mi się ramiona, twarz chowałam od słońca, więc biała, ale to dobrze - dłużej młoda będę. Nad nogami muszę jeszcze popracować
Używałam przez tydzień kapsułek Rival de Loop anti age tylko pod oczy. Możecie się śmiać, bo mam tylko 21 lat, ale na prawdę oczy odmłodniały. Skóra jest pięknie nawilżona, odżywiona, mięciutka, cienie jakby mniejsze. Polecam
Chcę też bardzo pochwalić po raz kolejny korektor z Lily Lolo w odcieniu Nude. Fantastyczny. Cienie, przebarwienia, niedoskonałości znikają po kilku ruchach pędzlem. Świetnie się do tego sprawdza ten maluszek do cieni z Eco Tools.

jp91 jest offline  
Stary 2012-05-05, 21:30   #2395
cloche
Zakorzenienie

Cytat:
dziękuję.
A Ty nie masz ochoty na p&r?
no wiesz, nie chce sie napalac na kolejna firme, ktorej tu nie kupie ale fakt, ze tyle z was mowi o niesmrodliwosci samoopalacza, jest baaaardzo kuszacy tak poza tym to mam wszystkiego za duzo i nie mam zamiaru niczego kupowac. (a samoopalacza nie mam... )
Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Cloche uwierz, że OCM nie każdemu służy, wręcz przeciwnie. Wypróbowałam wiele kompilacji i wiele metod. Moja skóra to weteran wojenny, minimum 15 olejów. Rycynowy, włoski, BU to tylko przykłady. Nie wierzysz, przejrzyj pierwszy wątek, udowodnione na zdjęciu. Wniosek zawsze wyciągam jeden: OCM mi szkodzi, zawsze! Nawet jeśli istnieje olej, który się dla mnie nadaje, to ja nie zamierzam go wiecej szukać, bo zanim dojdę, który to, nie będzie już czego pielęgnować i oczyszczać, bo twarz zamieni mi się w jeden wielki krater.
ja nie twierdze, ze kazdemu OCM bedzie pasowac. tylko ty tak jednoznacznie skreslilas ta metode w pielegnacji myszy - tylko dlatego, ze tobie nie pasowala. tego, ze mysza dalej ma problemy z cera, nie mozna przeciez zwalic na OCM!
oczywiscie mimo wszystko warto urozmaicic oczyszczanie i dorzucic cos jeszcze. szczegolnie jesli sie uzywa jeszcze tyle obklejajacych kosmetykow w ciagu dnia. ja bym jednak OCM zostawila do oczyszczania skory rano, bo fajnie idzie pozbyc sie tym sposobem sebum bez uzycia detergentow oczywiscie jesli kolezanka stwierdzi, ze po przestawieniu reszty pielegnacji OCM nie pasuje, to bedzie mogla kombinowac dalej. ale nie zniechecalabym jej tak w biegu
cloche jest offline  
Stary 2012-05-05, 21:33   #2396
anakazar
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Dzięki widzisz pierwsze efekty? Ile jest tabletek w opakowaniu? Jedna dziennie?

.
Najpierw kupiłam lewitan i teraz mając porównanie do humavitu bardziej polecam ten drugi.Dużo łatwiej łyka się tabletki,są ciut mniejsze i płaskie.No i na plus to,że humavitu 2 tabletki 2 razy dziennie,a lewitan od 8 do 12 tabletek
Efekty mówisz?sama nie wiem,bo problemów z cerą nie mam w ogóle,włosy rosną jak szalone-jakby przyspieszyły jeszcze.No i mam wrażenie,że pazurki mi się wzmocniły
Moja koleżanka,która łyka humavit jakoś już 2 miesiąc zauważyła dużą poprawę jeśli chodzi o paznokcie.Rosną jej jak szalone,są twarde i do pozazdroszczenia

anakazar jest offline  
Stary 2012-05-05, 21:43   #2397
Korah
Zakorzeniona Zmorah

Wpisy w blogu: 5

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
ja nie twierdze, ze kazdemu OCM bedzie pasowac. tylko ty tak jednoznacznie skreslilas ta metode w pielegnacji myszy - tylko dlatego, ze tobie nie pasowala. tego, ze mysza dalej ma problemy z cera, nie mozna przeciez zwalic na OCM!
oczywiscie mimo wszystko warto urozmaicic oczyszczanie i dorzucic cos jeszcze. szczegolnie jesli sie uzywa jeszcze tyle obklejajacych kosmetykow w ciagu dnia. ja bym jednak OCM zostawila do oczyszczania skory rano, bo fajnie idzie pozbyc sie tym sposobem sebum bez uzycia detergentow oczywiscie jesli kolezanka stwierdzi, ze po przestawieniu reszty pielegnacji OCM nie pasuje, to bedzie mogla kombinowac dalej. ale nie zniechecalabym jej tak w biegu

Przecież napisałam, że zrobi jak zechce, to tylko moja rada. Czy Ty też poleciłabyś coś czego szczerze nienawidzisz i Ci bardzo zaszkodziło, np do włosów Wg mnie jeśli odstawi OCM i zastosuje kosmetyki, które m.in polecam ja ale też np Aga, to zniweluje problem przetłuszczania i rozszerzonych porów, o którym napisała, gdyż nam to pomogło, a mnie to i w wiekszym stopniu. Więc nie rozumiem do konca Twoich zarzutów. Jeśli lubisdz OCM i nie cierpisz na rozszerzone z tego powodu pory, to ok. ale dziewczyna ewidentnie napisała ze ma z tym problem. Ja używam innych kosmetyków i mam, ale jest to mały problem w porównaniu z tym co było, po prostu mnie te kosmetyki pomogły i bedę je polecać A stosowanie ich z OCM nie wydaje mi się mieć sensu, takie są ich właściwości po prostu.
Korah jest offline  
Stary 2012-05-05, 22:02   #2398
margoltka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
margoltko, coś mi się kojarzy, że możesz mieć porównanie kosmetyków dla dzieci Topfer i Pat&Rub. Głównie chodzi mi o balsam i może oliwkę. Co lepiej nawilża i jest łagodniejsze ?
Dobrze kojarzysz. Bardzo trudne pytanie. Zarówno Topfer, jak i Pat&Rub są bardzo dobre. Mamy z Tomciem trudną skórę, wrażliwą i alergiczną, a kosmetyki obu firm sprawowały się świetnie. Wybijającymi się kosmetykami z Topfer jest puder do kąpieli - cudo , z Pat&Rub natomiast oliwka - może pachnie trochę olejem spożywczym, bardzo dobrze nawilża i jest wydajna

Cytat:
Hej Teraz już nie będę uciekać, postaram się zasymilować

Używałyście tej pianki kokosowej Gaia? Jak wrażenia? (jeśli było wcześniej o tym - pardon, nie zauważyłam) Szukam czegoś do oczyszczania dobrego, ale nie wysuszającego Jeszcze myślałam o Leave-On phenomowym, ale w zastosowaniu polecają używać z płatkiem kosmetycznym, a ja lubię z wodą (okropny błąd, bo mnie woda wysusza, ale tak to lubię ).
Nie miałam oryginalnej pianki. Ukręciłam sobie własną wersję i bardzo lubię moje myjadełko Ciekawa jestem oryginału.

Anula cuda, że "ach ach" Bardzo kusisz tym samoopalaczem. Napisz proszę, czy ma on charakterystyczny smrodek?

Co do maski regenerującej do włosów Pat&Rub zarówno próbka, jak i duże opakowanie są identyczne. Pachną cytrynowo. Póki co miałam przyjemnośc tylko raz jej użyć. Dzisiaj natomiast umyłam włosy szamponem i odzywką do rudych Pat&Rub i efekt jest bardzo fajny. Włosy takie jak lubię - mięsiste, gładkie, nawilżone. Odżywka zdaje się trochę farbuje, bo miałam troszkę paznokcie pomarańczowe

Spodobało mi się także masełko relaksujące do ciała Pat&Rub. Początkowo zapach mnie rozczarował - wiecie, że lubię słodkie, waniliowe, czekoladowe. To pachnie trawą cytrynową, z lekką nutką kokosa. Masełko nie jest tłuste, nie lepi się. Idealne na lato.

Chyba nie dam rady na tym głodzie zakupowym.

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko

mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline  
Stary 2012-05-05, 22:10   #2399
Kretka666
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Nie miałam oryginalnej pianki. Ukręciłam sobie własną wersję i bardzo lubię moje myjadełko Ciekawa jestem oryginału.
Właśnie nie wiem czy kupić piankę, czy Leave-On, oba produkty bardzo mi się podobają. A ta Twoja pianka jest wydajna? Dobrze oczyszcza i nie wysusza?

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość

Spodobało mi się także masełko relaksujące do ciała Pat&Rub. Początkowo zapach mnie rozczarował - wiecie, że lubię słodkie, waniliowe, czekoladowe. To pachnie trawą cytrynową, z lekką nutką kokosa. Masełko nie jest tłuste, nie lepi się. Idealne na lato.
Mniam już widzę co będzie stało na mojej balsamowej półce w lecie
Stary 2012-05-05, 22:15   #2400
anula_ga
Zakorzenienie

Margoltka dzięki
O smrodku było chwilkę wczesniej

Tagi
ekologiczne, kosmetyki naturalne

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości