Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > Fryzury - Pytania do fryzjerki

Notka

Fryzury - Pytania do fryzjerki Tutaj mo瞠sz uzyska odpowied na pytania o stylizacj fryzury, farbowanie, higien i piel璕nacj w這s闚.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2012-04-02, 13:07   #1
madzienka92
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 52
Question dekoloryzacja ( z czerni na br您 ) - czy to nie oby szale雟two ?

Hej dziewczyny w zwi您ku, 瞠 jest tu du穎 do鈍iadczonych kobietek, my郵 瞠 mi pomo瞠cie
Ot騜 chc zmieni kolor w這s闚.
-od zawsze farbowa豉m na ciemny br您 (za. 1)
-teraz chc sw鎩 naturalny (zal.2)

Naczyta豉m si o dekoloryzatorach, rozja郾iaczach, ale nie wiem czy to mi da oczekiwany efekt.?

Potrzebuj Waszej pomocy!
P.S - nie 鄉iejcie si z mojej miny w za陰czniku 2 , to by這 za czas闚 dzieci雟twa : P

Edytowane przez madzienka92
Czas edycji: 2012-04-11 o 12:47
madzienka92 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-04-02, 13:34   #2
MorganLeFay
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 316
GG do MorganLeFay
Dot.: dekoloryzacja ( z czerni na br您 ) - czy to nie oby szale雟two ?

jest ju w徠ek o dekoloryzacji http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=311500
BF 15,5%
MorganLeFay jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-04-02, 13:50   #3
yveeette
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

Witaj

Moim zdaniem lepiej Ci w ja郾iejszych odcieniach, ciemne kolory dodaj lat i wyostrzaj rysy twarzy.

A ja郾iejsze doda造by Ci blasku, masz subtelne rysy twarzy i szkoda si postarza maj帷 tak 郵iczn buzi.

Nie radzi豉bym przeprowadza tego zabiegu samodzielnie w domu, trudno samej na這篡 produkt na tyle szybko, by w這sy rozja郾ia造 si jednocze郾ie, a jeszcze trudniej oceni i kontrolowa stopie rozja郾iania i stan w這s闚 pos逝guj帷 si lusterkami.

Obecnie na rynku s profesjonalne produkty, kt鏎e "zdejmuj" tylko ten sztuczny kolor farbowany, nie naruszaj帷 naturalnych pigment闚, w efekcie otrzymujemy sw鎩 prawie naturalny kolor w這s闚. Mo積a go od鈍ie篡 koloryzacj semipermanetn (p馧trwa陰 - na zasadzie szampon闚 koloryzuj帷ych).

Drugi spos鏏 to znana powszechnie dekoloryzacja, czyli na這瞠nie na w這sy preparatu rozja郾iaj帷ego. Ja osobi軼ie nie pozwoli豉bym 瘸dnemu fryzjerowi na這篡 sobie tego na wszystkie w這sy jednocze郾ie (tym bardziej d逝gie) jak farb, mo積a robi to w bezpieczniejszy spos鏏 z lepszym efektem.

S r闚nie tzw. k徙iele rozja郾iaj帷e, zachowuj帷 odpowiedni proporcj mieszanki sk豉daj帷 si kilku produkt闚 nak豉damy na w這sy i po uzyskaniu efektu sp逝kujemy.

Jednak wymienione wy瞠j sposoby to wg mnie zadanie dla dobrego fryzjera.
yveeette jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-04-02, 14:20   #4
devil inside
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 88

Szale雟two? Ja zszed貫m z czarnych do blondu ;|

devil inside jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-04-02, 14:46   #5
Klocylda
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 134

Cytat:
Napisane przez yveeette Poka wiadomo嗆

Drugi spos鏏 to znana powszechnie dekoloryzacja, czyli na這瞠nie na w這sy preparatu rozja郾iaj帷ego. Ja osobi軼ie nie pozwoli豉bym 瘸dnemu fryzjerowi na這篡 sobie tego na wszystkie w這sy jednocze郾ie (tym bardziej d逝gie) jak farb, mo積a robi to w bezpieczniejszy spos鏏 z lepszym efektem.
Jak jeszcze raz zobacz na forum takie bzdury, to jad kupi troch Uranu i rozwal to wszystko w py! Dekoloryzatory to nie rozja郾iacze! Nauczcie si je rozr騜nia.

"Obecnie na rynku s profesjonalne produkty, kt鏎e "zdejmuj" tylko ten sztuczny kolor farbowany, nie naruszaj帷 naturalnych pigment闚, w efekcie otrzymujemy sw鎩 prawie naturalny kolor w這s闚. Mo積a go od鈍ie篡 koloryzacj semipermanetn (p馧trwa陰 - na zasadzie szampon闚 koloryzuj帷ych)." <-------- TO jest dekoloryzator i mo積a si w to pobawi w domu, jest kilka w徠k闚 na wiza簑 o tym, spr鏏uj troch tam poczyta, bo na pewno nie dowiesz si takich durnot jak tutaj
Klocylda jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-04-02, 15:54   #6
madzienka92
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez yveeette Poka wiadomo嗆
Witaj

Moim zdaniem lepiej Ci w ja郾iejszych odcieniach, ciemne kolory dodaj lat i wyostrzaj rysy twarzy.

A ja郾iejsze doda造by Ci blasku, masz subtelne rysy twarzy i szkoda si postarza maj帷 tak 郵iczn buzi.

Nie radzi豉bym przeprowadza tego zabiegu samodzielnie w domu, trudno samej na這篡 produkt na tyle szybko, by w這sy rozja郾ia造 si jednocze郾ie, a jeszcze trudniej oceni i kontrolowa stopie rozja郾iania i stan w這s闚 pos逝guj帷 si lusterkami.

Obecnie na rynku s profesjonalne produkty, kt鏎e "zdejmuj" tylko ten sztuczny kolor farbowany, nie naruszaj帷 naturalnych pigment闚, w efekcie otrzymujemy sw鎩 prawie naturalny kolor w這s闚. Mo積a go od鈍ie篡 koloryzacj semipermanetn (p馧trwa陰 - na zasadzie szampon闚 koloryzuj帷ych).

S r闚nie tzw. k徙iele rozja郾iaj帷e, zachowuj帷 odpowiedni proporcj mieszanki sk豉daj帷 si kilku produkt闚 nak豉damy na w這sy i po uzyskaniu efektu sp逝kujemy.

Jednak wymienione wy瞠j sposoby to wg mnie zadanie dla dobrego fryzjera.
Dzi瘯uj Ci za rady, mam jednak kilka pyta.
S造sza豉m 瞠 dekoloryzacja to w豉郾ie zdj璚ie tego koloru do moich naturalnych, robi豉 bym to przy pomocy mamy wi璚 troch l瞠j .
Zastanawiam si jednak czy przy dekoloryzacji nie b璠zie prze鈍it闚, przebarwie na w這sach ??

---------- Dopisano o 15:53 ---------- Poprzedni post napisano o 15:51 ----------

Cytat:
Napisane przez devil inside Poka wiadomo嗆
Szale雟two? Ja zszed貫m z czarnych do blondu ;|
Na prawd ??
A mog豉by opisa jak Ci si to uda這 ? Korzysta豉 z rozja郾iaczy czy wybra豉 inn metod ?

---------- Dopisano o 15:54 ---------- Poprzedni post napisano o 15:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Klocylda Poka wiadomo嗆
Jak jeszcze raz zobacz na forum takie bzdury, to jad kupi troch Uranu i rozwal to wszystko w py! Dekoloryzatory to nie rozja郾iacze! Nauczcie si je rozr騜nia.

"Obecnie na rynku s profesjonalne produkty, kt鏎e "zdejmuj" tylko ten sztuczny kolor farbowany, nie naruszaj帷 naturalnych pigment闚, w efekcie otrzymujemy sw鎩 prawie naturalny kolor w這s闚. Mo積a go od鈍ie篡 koloryzacj semipermanetn (p馧trwa陰 - na zasadzie szampon闚 koloryzuj帷ych)." <-------- TO jest dekoloryzator i mo積a si w to pobawi w domu, jest kilka w徠k闚 na wiza簑 o tym, spr鏏uj troch tam poczyta, bo na pewno nie dowiesz si takich durnot jak tutaj
Klocylda zastanawiam si tylko czy to aby tak nie zniszczy moich w這s闚 jak zwyk造 rozja郾iacz ;>> ?
Co o tym my郵isz ??
Stary 2012-04-02, 17:45   #7
devil inside
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 88

Cytat:
Napisane przez madzienka92 Poka wiadomo嗆
Na prawd ??
A mog豉by opisa jak Ci si to uda這 ? Korzysta豉 z rozja郾iaczy czy wybra豉 inn metod ?
Jestem M坒CZYZN.

Normalnie. Trzy rozja郾iania, a potem blond farba.
Po pierwszym rozja郾ianiu wyszed mega rudy kolor, nawet mi si podoba, ale d逝go w nim nie wytrzyma貫m. Po tygodniu znowu rozja郾ianie... dwa razy pod rz康. Najpierw na d逝go軼i tam gdzie by造 najciemniejsze, a p騧niej na ca陰 g這w. Efekt oczywi軼ie kurczak, wi璚 przez kolejny tydzie tonowa貫m je fioletowym szamponem. Sporo si wyp逝ka這. I potem blond farba.

Gdyby chcia豉 przejrze moje zdj璚ia jak mniej wi璚ej wygl康a造 efekty tego, to s u mnie w galerii, ale tylko dla przyjaci馧.

Zajrzyj na w徠ek o dekoloryzacji, tam FRYZ najlepiej ci doradzi jak masz dzia豉

Edytowane przez devil inside
Czas edycji: 2012-04-02 o 17:47
devil inside jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-04-02, 18:30   #8
Klocylda
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez madzienka92 Poka wiadomo嗆

Klocylda zastanawiam si tylko czy to aby tak nie zniszczy moich w這s闚 jak zwyk造 rozja郾iacz ;>> ?
Co o tym my郵isz ??
Na pewno nie, rozja郾iacz to samo z這 dla w這s闚. Wiem z do鈍iadczenia, 瞠 dekoloryzator jest o wiele 豉godniejszy. I 豉twiej go kontrolowa na w這sach. Ja sobie sama 軼i庵a豉m kolor dwukrotnie i jest to naprawd 豉twe. Tylko nie przestrasz si koloru jaki Ci wyjdzie, bo i tak musisz zaraz na這篡 na to farb Nawet jak kolor si nie zdekoloryzuje r闚nomiernie to farba to mniej wi璚ej wyr闚na.
Stary 2012-04-02, 19:29   #9
madzienka92
Raczkowanie

Klocylda a poleci豉 by jaki w miar dobry dekoloryzator, przede wszystkim czy mo積a go dosta w zwyk貫j drogerii czy te zamawia przez internet ??
Stary 2012-04-02, 19:36   #10
madzienka92
Raczkowanie

A i mam jeszcze jedno pytanko, je郵i po dekoloryzacji chcia豉bym uzyska efekt jak w za陰czniku to jakiej farby musia豉bym u篡 ?

Pewnie dw鏂h, bo tam widz lekkie pasemka.

Podoba mi si taki kolor i nikt nie potrafi mi doradzi jak powinam to zrobi i jakiej farby u篡
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 074bcc5e0017c0e44d35e5bb.jpg (34,9 KB, 35 za豉dowa)
Stary 2012-04-02, 20:25   #11
Klocylda
Raczkowanie

Ja robi豉m elgonem i by豉m zadowolona, z tego co widzia豉m renee blanche te ma dobre opinie. Nie kupisz niestety w drogerii, trzeba zamawia ze strony producenta albo na allegro. Chocia mo瞠sz te spr鏏owa w hurtowniach fryzjerskich, je郵i znasz jakie w swoim mie軼ie. Og鏊nie radz poczyta troch wi璚ej na specjalnych w徠kach o dekoloryzacji, tam si dowiesz co robi, jak, czego unika i jakiej farby p騧niej u篡.
Co do koloru, to niestety nie pomog, bo si na tym kompletnie nie znam
Ale o to pewnie te mo瞠sz zapyta na w徠kach o dekol. a jak nie to na tym:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=235043&page=72
Stary 2012-04-04, 10:31   #12
madzienka92
Raczkowanie

Dzi瘯uj Wam za wszystkie odpowiedzi Je郵i kto chce jeszcze co doda od siebie ch皻nie wys逝cham !! ))

Dzi瘯uj jeszcze raz!

Nowe w徠ki na forum Fryzury - Pytania do fryzjerki

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:44.

Wizaz.pl - Polityka poufno軼i - Warunki dost瘼u - G鏎a