Miałbyć złocisty blond wyszła CZEKOLADA! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-04-03, 11:36   #1
ewa102
Zadomowienie

Miałbyć złocisty blond wyszła CZEKOLADA!

Hej dziewczyny,
mam duży problem,bo poprzedni w weekend farbowałam odrosty ale niestety użyłam innej farby niż zwykle bo mojej nie było w sklepie ale kolor ten sam.Pokusiłam się o farbe z Shwarzkopf Palette shaker - średni blond i wyszedł za ciemny,ciemniejszy niż miałam o gdzieś 2 tony,a i tak już średni blond w moim odczuciu był za ciemny [najlepiej czuje się pomiedzy złocisty blond a średni blond]. Odczekalam 2 dni i kupiłam farbę z Shwarzkopf z serii cynamonowej(?)- cynamonowy złocisty blond i wyszła mi CZEKOLADA!
Czuję się w tym potwornie,nie wypłukuje się a minął już tydzień.Nie mam kasy na fryzjera teraz a chce wrócić chociaż do średniego blondu,bo czuję się fatalnie.Dziewczyny czy jak kupię jasny blond to mi zejdzie bez rudego czy musze liczyć się z tym,że wyjdą mi rude... i czy w ogóle da coś jasny blond?
ewa102 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-03, 11:54   #2
ennkaa
Zakorzenienie

GG do ennkaa
Dot.: Miałbyć złocisty blond wyszła CZEKOLADA!

kurcze..ja specjalistą nie jestem, ale miałam kiedyś podobny problem. Wyszedł Ci taki ciemny bo za szybko zrobiłaś kolejny kolor i zniszczone włosy mocniej złapały kolor. Szczerze mówiąc nie wiem co Ci radzić bo u mnie nie pomogło nic musiałam w końcu walnąć cały łeb na ciemny brąz i czekać... sama to już chyba niewiele zdziałasz. Jednak idź do fryzjera. Niby możesz próbować dekoloryzację ale moim zdaniem nie ma bata, wyjdzie Ci rudy i nierówny.
Możesz też spróbować kupić szampon oczyszczający (ja używałam Avon) i wtedy niby szybciej się zmywa farba. Może u Ciebie poskutkuje , mnie tak radziły dziewczyny.
Stary 2012-04-03, 12:06   #3
sylvietta86
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez ewa102 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,
mam duży problem,bo poprzedni w weekend farbowałam odrosty ale niestety użyłam innej farby niż zwykle bo mojej nie było w sklepie ale kolor ten sam.Pokusiłam się o farbe z Shwarzkopf Palette shaker - średni blond i wyszedł za ciemny,ciemniejszy niż miałam o gdzieś 2 tony,a i tak już średni blond w moim odczuciu był za ciemny [najlepiej czuje się pomiedzy złocisty blond a średni blond]. Odczekalam 2 dni i kupiłam farbę z Shwarzkopf z serii cynamonowej(?)- cynamonowy złocisty blond i wyszła mi CZEKOLADA!
Czuję się w tym potwornie,nie wypłukuje się a minął już tydzień.Nie mam kasy na fryzjera teraz a chce wrócić chociaż do średniego blondu,bo czuję się fatalnie.Dziewczyny czy jak kupię jasny blond to mi zejdzie bez rudego czy musze liczyć się z tym,że wyjdą mi rude... i czy w ogóle da coś jasny blond?
Ja na Twoim miejscu nigdy już więcej nie sięgnęłabym po farby tej firmy (cieszą się złą opinią, jak widać nie bez powodu). Poczekałabym aż kolor się trochę wypłucze a potem użyłabym farby profesjonalnej (koszt z oksydantem w zależności od marki to około 30-40zł), używając utleniacza 6% lub 9% żeby włosy bardziej się rozjaśniły. Z profesjonalnych polecam Alfaparf (mają piękne złote blondy!!!), Artego, Vitality's, niektórzy chwalą też Loreal Majirel. Bez problemu znajdziesz na allegro, chyba, że masz hurtownię fryzjerską w swoim mieście, to możesz się tam udać i zobaczyć palety na żywo, a i obsługa zapewne da jakieś wskazówki. Jest to alternatywa dla wizyty u fryzjera. Z profesjonalnymi raczej nie ma aż takich niespodzianek jak z Pallette. Musisz się uzbroić w cierpliwość i wiedzieć, że nie od razu wyjdzie Ci upragniony jaśniejszy kolor.
sylvietta86 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-03, 16:43   #4
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

a jaki masz naturalny kolor włosów..? z reguły blondy wychodza na blondach najlepiej może powinnaś rozjaśnić wcześniej włosy.. pozatym 2 farbyw ciągu 2 dni...twoje włosy bedą wymęczone,,
Stary 2012-04-06, 14:47   #5
madzienka92
Raczkowanie

Może zbyt długo przytrzymałaś farbę na włosach, tak często się zdarza
Stary 2012-04-06, 16:33   #6
ewa102
Zadomowienie

Dzięki dziewczyny za rade
Ostatecznie czułam sie tak źle,że udało mi się namówić mame na sfinansowanie fryzjera i zrobili mi baleyage i rozświetliło mi to włosy na tyle,że jestem zadowolona

---------- Dopisano o 16:33 ---------- Poprzedni post napisano o 16:32 ----------

faktycznie mogłam przetrzymać z 10minut jak tak teraz sobie to przemyślałam...
ewa102 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości