Zielone w這sy - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2005-03-20, 21:52   #1
ewciaP
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 14

Zielone w這sy

Ostatnio uzylam rozjasniacza bo chcialam miec piekne blond pasemka, wyszly okropnie wiec kupilam farbe garniera jasy braz aby wrocic do koloru wyjsciowego.Po forbowaniu kolor moich wlosow zyskal odcien ZGNILEJ ZIELENI koszmoar.Nie mam pojecia co z nimi teraz zrobic znowu pofarbowac, tylko czy odcien zieleni mi nie pozostanie?RATUNKU
ewciaP jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-03-20, 21:57   #2
rzastin
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 628
Re: ZIELONE WΜSY_POMOCY

Ja te mia豉m przygod z rozja郾ianiem, ale mi wysz豉 neonowa 'marchewa' na g這wie. Nie kombinuj nic sama! Id z tym do dobrego fryzjera, bo chyba po kolejnej samowolnej interwencji efekty mog by jeszcze gorsze Wydaje mi si, 瞠 tej zieleni nie rozja郾isz, tylko trzeba b璠zie przyciemni w這sy, ale nie jestem pewna.
Pozdrawiam!

rzastin jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-03-20, 21:59   #3
rzastin
Zakorzenienie

Zapomnia豉m doda, 瞠 marchewa wysz豉 mi po farbie Garnier Color Naturals.

Stary 2005-03-21, 01:02   #4
zuni
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 993
GG do zuni Send a message via Skype™ to zuni

moja mam mia豉 tak samo tosamo wychodzi po popielatym blondzie mam topotraktowa豉 bursztynowym blondem safiry bardzo 豉dny i nie zielony
zuni jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-03-21, 15:33   #5
ewciaP
Przyczajenie

dzieki dziewczyny chyba pojde z tym moim problemem do fryzjera,bo wiosna idzie i trzeba cos zrobic by nie upodobnic sie do lisci na drzewach.kurde frabie garnier nigy wiecej jak nie zielony to marchewka
Stary 2005-03-22, 13:12   #6
maja_s
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 801
GG do maja_s Wy郵ij wiadomo嗆 przez MSN do maja_s Send a message via Skype™ to maja_s

zielone wlosy to ewidentny efekt spalonych wlosow przez farbe czy inne srodki. piszesz ze najpierw wlosy rozjasnialas pozniej w krytycznym momencie po rozjasnianiu popackalas je farba wiec nie ma co sie dziwic ze efekt jest zielony a nie taki jak sie spodziewalas. fryzjer za duzo Ci nie pomoze szkoda kasy poprostu teraz duzo odzywek i jeszcze raz odzywek no i napewno nie farbuj ich przez kolejne tygodnie!!! pozdrawiam papa
maja_s jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-03-22, 13:17   #7
rzastin
Zakorzenienie

maja_s napisa(a):
> (...) poprostu teraz duzo odzywek i jeszcze raz odzywek no i napewno nie farbuj ich przez kolejne tygodnie!!! pozdrawiam papa

Ta od篡wka pomog豉 moim w這som doj嗆 do siebie po 'marchewkowej' wpadce:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ils&itemid=267
Kupisz w aptece

Stary 2005-03-22, 21:28   #8
ewciaP
Przyczajenie

Od farbowania minelo 3 miesiace.Bo chcialam cos odmienic na sylwka a nasapila porazka.Nie slyszlalm o tej odzywce ale warto sprobowac,ja uzywam calej serri gliss kura- dla wlosow dlugich i zniszczonych- wg. mnie tez jest super.W maju mam wesele siorki wiec chcialam znowu przeprowadzic jakies farbowanko. jak myslicie czy jak mam juz odrosty(3cm) i zdecydowalabym sie na wizyte u fryzjera(by zminimalizowac odcien zielonego) to czy kolor baleja簑 ciemy i jasny blond wyszedlby taki sam na calej dlugosci w這s闚???CHYBA NIE????
Stary 2005-03-22, 21:41   #9
ewciaP
Przyczajenie

AAAA!!!!i zapomnialam doddac ze kolor wlos闚 moich naturalnych(odros闚) prawie sie nie rozni od tych fabowalnych tylko jest ten odcien zielony bry.....
Stary 2005-05-30, 06:09   #10
malaika
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 24
Talking aaa! zielone w這sy :-P

Witam szanowne Wiza瘸nki i Wiza瘸nk闚
Jestem naturaln rudaw blondynk. Poniewa rudo嗆 blondu po dwudziestu latach mo瞠 si spszykrzy zrobi豉m sobie kilka razy basemka, a od roku farbowa豉m w這sy na be穎wy blond. Rozja郾i這 je to niezdrowo i zapragn窸am wr鏂i do barwy wyj軼iowej. Kupi豉m farb zatytu這wan BLOND, mia豉m j na g這wie jedyne 15 minut, bo to, co zobaczy豉m w lustrze mnie zszokowa這. Mam ZIELONE WΜSY! Kara za pr騜no嗆 :P
A teraz pytanie: czy na ten zielony br您 mog po這篡 sobie jak捷 szamponetk z rudawym czy czerwonym odcieniem, 瞠by zniwelowa trawiasto嗆? Br您owe w這sy okaza造 si niesamowicie twarzowe, tylko nie ten zielony odcie

Hilfe, jak to m闚i za zachodni granic
Pozdrawiam cieplutko
malaika jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-05-30, 08:08   #11
gosiunia82
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 329
GG do gosiunia82
Dot.: aaa! zielone w這sy :-P

Witam zielonow這s
Ja radz nie k豉嗆 szamponetek ani farb, prawdopodobnie w farbach kt鏎e u篡wa豉 wcze郾iej by造 pigmenty, kt鏎e w po陰czeniu da造 ziele, nie wiem te jaki by czas dzia豉nia farby blond, ale mo瞠 za szybko j zmy豉?
Teraz proponuj i嗆 do fryzjera 瞠by uratowa czuprynk, szamponetka mo瞠 niewiele pom鏂 a kolejna farba te nie wiadomo jaki da efekt a w這ski mo瞠 zniszczy.
Trzymaj si cieplutko
gosiunia82 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-11-21, 19:56   #12
zabcia111
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 378
zielone wlosy? :>

na swoje rozjasnione wlosy polozylam farbe garnier blond. wyszedl braz, teraz juz sie troszke zmyl i nie jest taki ciemny, ale ma jakis taki zielonkawy polysk, szczegolnie na zdjeciach to widac. Nie wiem co teraz zrobic, nie chce ciemnych brazowych wlosow, chce ciemny blond badz jasny braz- jak to osiagnac?czy mam nalozyc jakas jasna farbe? boje sie ze znowu wyjdzie cos ciemnego :/
zabcia111 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-11-21, 20:01   #13
justyna_dt
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 596
Dot.: zielone wlosy? :>

畝bcia, mam ten sam kolor na w這sach i te podobny problem. Nie rzuca si to w oczy nie wiadomo jak (np. kole瘸nka na lekcji mi dzi zakomplementowa豉, 瞠 鈍iec jak z這to ... a ja, cholercia, chcia豉m jaki ch這dny odcie), ale jednak ja to widz. Dla mnie rozwi您aniem by這 w takich sytuacjach (bo z innymi farbami te tak mi si zdarza這) p鎩嗆 do fryzjera, robi豉m bardzo jasne, drobniutkie pasemka, a reszt w這s闚 pokrywa豉m 鈔ednim lub ciemnym br您em. Efekt by genialny: super kolorek bez zielonego odcieniu, w這sy nie za ciemne, nie za jasne - po prostu boskie
justyna_dt jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-11-21, 20:25   #14
zabcia111
Raczkowanie

tzn. najpierw kolor na cale wlosy a potem pasemka tak? ja juz nie chce chyba zadnych balejazy bo mialam teraz i niestety szybko pojawialy sie odrosty
Stary 2005-11-21, 20:29   #15
justyna_dt
Zakorzenienie

U mnie fryzjerka zrobi豉 to tak: zrobi豉 mi na ca貫j g這wie drobniutkie pasemka na folii i dopiero potem na這篡豉 farb na ca陰 reszt w這s闚. Jako 瞠 musia豉 zmy pasemka, farba nie by豉 trzymana d逝go i kolorek wyszed naturalny, niezbyt ciemny. Szkoda, 瞠 nie mieszkasz w DT, bo od razu bym Ci skierowa豉 do mojej fryzjerki, w takich sprawach jest 鈍ietna
Stary 2005-11-21, 20:38   #16
whitebeth
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 539

Cytat:
Napisane przez justyna_dt
畝bcia, mam ten sam kolor na w這sach i te podobny problem. Nie rzuca si to w oczy nie wiadomo jak (np. kole瘸nka na lekcji mi dzi zakomplementowa豉, 瞠 鈍iec jak z這to ... a ja, cholercia, chcia豉m jaki ch這dny odcie)
hmm, mi si zawsze wydawa這 ,瞠 ryzyko zielonkawego odcienia jest zawsze wieksze przy zimnych odcieniach. Kiedys na w這sy z rudawym po造skiem po這篡豉m farb w odcieniu popielaty ciemny blond i wysz造 zielonawe w豉郾ie. Mieszanie ciep造ch odcieni z zimnymi skutkuje w豉snie zielonkawym po造skiem.
whitebeth jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-11-21, 20:44   #17
justyna_dt
Zakorzenienie

To fakt, tylko trzeba jeszcze utrafi w ten "zimny". Ja za 瘸dne skarby nie mog znale潭 Tej Jedynej farby. Nigdy jeszcze nie uda這 mi si osi庵n望 takiego koloru, jaki bym chcia豉, wy陰czaj帷 te sytuacje, kiedy mia豉m zrobione blond pasemka i u篡wa豉m szamponu do w這s闚 siwych i blond. Ale mimo wszystko farba z czasem i tak "rudzia豉"
Stary 2005-11-21, 21:00   #18
whitebeth
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 539

Cytat:
Napisane przez justyna_dt
To fakt, tylko trzeba jeszcze utrafi w ten "zimny". Ja za 瘸dne skarby nie mog znale潭 Tej Jedynej farby. Nigdy jeszcze nie uda這 mi si osi庵n望 takiego koloru, jaki bym chcia豉,
ja tak samo ju robi豉m na w這sach tyle eksperyment闚 a efekt zawsze srednio zadowalaj帷y. W豉郾ie zawsze mia豉m problem z "porudzia造m" kolorem. my郵a豉m 瞠 problem rozwi捫 farby o zimnych odcieniach, ale za豉twi豉m sie nimi na zielono. wydaje mi si te ,瞠 du穎 zale篡 od rodzaju w這sa, ka盥e reaguj inaczej. Na moich zawsze jakie niepo膨dane reakcje chemiczne zachodz.
whitebeth jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-11-21, 21:50   #19
zabcia111
Raczkowanie

a czy moge rozjasnic ciutke te wloski np. farba loreala? bo nie chce brazu tylko ciemny blond taki chlodny
Stary 2005-11-22, 13:32   #20
minka76
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 38

Prze篡豉m co podobnego 10 lat temu, kiedy po pierwszym w 篡ciu rozja郾ianiu w這s闚 zwyk造m kremem rozja郾iaj帷ym zapragn窸am wr鏂i do naturalnego koloru w這s闚. Na takie jasno-鄴速e w這sy(fuj ) na這篡豉m 鈔edni blond Londy i wyszed br您 z zielona po鈍iat, co gorsze, z ka盥ym myciem w這s闚 br您 ja郾ia a ziele coraz bardziej rzuca豉 si w oczy. niestety by這 to widoczne, do tego stopnia, 瞠 nawet wychowawczyni zwr鏂i豉 mi uwag (tak zdawa豉m matur ). Ba豉m si ju koloryzowa kolejn chemi i zdecydowa豉m si na naturalne barwniki typu chna, rubina. Potem musia豉m d逝go odczekac z kolejnym farbowaniem, bo po takich mieszankach normalne farby nie chwytaj.

My郵, ze pomys z cieniutkimi pasemkami jest 鈍ietny. Moja fryzjerka kiedy zrobi豉 podobnie jak pisa豉 Justyna. W ten spos鏏 zapobieg豉m kolejnej zielonej wpadce a w這sy nie by造 ani zielone ani rudawe.
Na Twoim miejscu nie my郵a豉bym ju o kolejnym samodzielnym rozja郾ianiu, tylko od razu um闚i豉 si z fryzjerk.
minka76 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-11-22, 16:29   #21
zabcia111
Raczkowanie

do fryzjerki umowie sie tylko ze ja nie chce juz pasemek bo wiaze sie to z bieganiem co 2-3 miesiace do fryzjera i wydawaniem niemalych kwot. fryzjerka do ktorej chodze pracuje na farbach loreal dlatego o nie pytam, bo pomyslalam ze moze sama cos zrobie a jak nie wyjdzie to dopiero pojde
Stary 2005-11-22, 18:26   #22
justyna_dt
Zakorzenienie

Mo瞠 zapytaj fryzjerki, co radzi Ci zrobi opr鏂z pasemek
Stary 2005-11-22, 21:37   #23
ila78
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 694

Cytat:
Napisane przez zabcia111
na swoje rozjasnione wlosy polozylam farbe garnier blond. wyszedl braz, teraz juz sie troszke zmyl i nie jest taki ciemny, ale ma jakis taki zielonkawy polysk, szczegolnie na zdjeciach to widac. Nie wiem co teraz zrobic, nie chce ciemnych brazowych wlosow, chce ciemny blond badz jasny braz- jak to osiagnac?czy mam nalozyc jakas jasna farbe? boje sie ze znowu wyjdzie cos ciemnego :/
tez kiedys mialam ten prpblem, zrobilam go dokladnie w ten sam sposob normalnie zafarbuj na to co chcesz- ciemny blond lub jasny braz
ila78 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-12-09, 12:00   #24
herezja
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 288
okropna ziele !!!!!!!!!!

witam ! mam powazny problem z dobraniem koloru wlos闚, ot騜 naturalnie jestem blondynka, dosyc jasna, ale odcien mojego blondu jest popielaty, kiedys zafarbowalam wlosy na kolor blond, farba garniera,niestety wyszly mi jakies orzechowo rude, potem po miesiacu chialamoje rozjasnic i tak tez zrobilam, kupilam farbe bardzo bardzo jasny blond, rowniez garnier i fakt rozjasnil mi wloski byloby ok, tyle ze w miare zmywania w dzien wlosy zaczely przybierac jakis zielonkawy kolor, feeeee, ostatnio w we wtorek 6.12.2005e. znow zafarbowalam wlosy<3 tyg. przerwy miedzy farbowaniami bylo> kupilam jakies bardzo jasny bezowy blond i wyszly mi jakies rude !!!! ;( ;( ;( wiec wczoraj znow kupilam farbe<2 dni odstep miedzy farbowaniami> kolorek superjasny bezowy blond, rozniwez garniera i owszem rozjasnil mi wlosy, jest duzo lepiej niz ten wstretny ostatnio rudy, ale nadal w swietle dziennym wlosy przybieraja zielonkawy odcien, boze nie wiem juz co robic ;(;(;( mam dosyc, czy mozecie mi cos doradzic, czy za tydzien, jesli kupie znow jakis blond to mi rozjasni, boje sie ze mi wlosy wypadna, choc mam bardzo zdrowe i mocne, mimo farbowan, czy wogole kolor wyjdzie, bo slyszalam, ze powinnien byc odstep z miesi帷, poniewaz farba nie zlapie, i jaki kolor wybrac zeby nie byly z馧te tudziez zielone , zastanawiam sie nad superjasnym popielatym blondem, prosze dorad嬈ie mi, bo ja juz nie moge wytrzymac z tymi ciaglymi niewypalami z kolorem ;( najlepszym wyjsciem byloby pojscie do fryzjera, ale niestety tyle juz starcilam na farby, ze raczej nie bede miec funduszy na fryzjera, pomocy !!!
herezja jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-12-09, 12:32   #25
Madlaine
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 720
Dot.: okropna ziele !!!!!!!!!!

Teraz to nie ma co cud闚 oczekiw帷 , tak to jest jak si bierze za co, o czym si nie ma poj璚ia

Oj herezjo droga, zrobi豉 swoim w這som wielk krzywd, ja bym im da豉 odpocz望 przynajmniej miesi帷, bo farbowanie teraz nie ma najmniejszego sensu. W這sy sa ju okropnie przetrawione przez farby, a kolejna i tak niewiele da
Madlaine jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-12-09, 12:37   #26
herezja
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 288

o jezu !!!!!! i mam chodzic z zielonymi wlosami , bo瞠 ;( ;( ;( a moze rozjasniacz juz tak mysle, albo lepiej nie trudno, wyjscie z domuogranicze do minimum ;(;(;(
herezja jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-12-09, 12:39   #27
Madlaine
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 720

Masz dwa wyj軼ia, albo fryzjer i profesjonalne farby, albo zostaw w豉osy w spokoju na jaki czas i wtedy spr鏏uj powalczy z odcieniem.

Mam wra瞠nie, 瞠 teraz przy kolejnej farbie z supermarketu kolor zielony i tak b璠zie wy豉zi spod blondu przy ka盥ym myciu. Ale oczywi軼ie mog si myli, jednak ja bym tak nie zaryzykowa豉m
Madlaine jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-12-09, 12:45   #28
boniulka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 374
GG do boniulka

Witaj
Moja kolezanka robi帷 si na blond zrobi豉 si na ziele monc zielen,wymy豉 kilka razy w這sy i ta zielen sie wyp逝ka豉,pozosta blond.Mo瞠 sie wyp逝cze.
boniulka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-12-09, 12:45   #29
kaska222
Moderator

Wiadomo軼i: 6 505

spruboj szamponu przeciw lupiezowego np;NIZORAL podobno po kilku myciach farba plowieje,na forumie dosc duzo bylo na ten temat

RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 505 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
kaska222 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-12-09, 13:01   #30
amo
SPAMER
Nieop豉cona reklama

Wiadomo軼i: 48

A ja mog poleci power shine blond loreala. Rozja郾ia delikatnie w這sy nadaj帷 im kolor naturalnego 豉dnego blondu.

Przetestowa豉m na sobie

Link do w徠ku: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=85215
amo jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
farbowanie, kasztan, koloryzacja, pasemka, rozja郾ianie, rozja郾ianie w這s闚, zielone w這sy, zielony

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-02-07 15:30:33

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:08.