Zielone w這sy - Strona 11 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2013-02-28, 17:27   #301
lusianna
Queen Of Darkness

Wiadomo軼i: 601
Dot.: Zielone w這sy

na 鄴趾niecie w這s闚- fioletowa p逝kanka, niebiesk zrobisz ziele, uwa瘸j na naturalne farby - te z 0 po przecinku.

http://psychodive.tumblr.com
lusianna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-03-01, 18:24   #302
julisari
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 370

Dzi瘯i . Wyczyta豉m, 瞠 nale篡 nak豉da kolor neutralny lub ciep造. np. farb cieplejsz refleksow. Narazie czytam, chyba brakuje mi odwagi na eksperymenty.

mama 3 cudownych c鏎eczek J.S. L.kocham WAS
wojna z t逝szczykiem trwa nadal
julisari jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-03-25, 18:30   #303
alexandra1991
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Exclamation Zielone w這sy POMOCY

Uzy豉m henny na rozjasnione wlosy (w odstepie ok p馧 roku) niestety wyszed miejscami ciemno zielony- taki gloniasty. ponownie uzylam henny s康z帷 ze to pokryje ale gdzie tam- po wyp逝kaniu sie henny po miesiacu plamy nadal s. Uzylam farby chemicznej i niestety nawet nie ruszy這 to moich zielonych plam. By豉m u fryzjera i jeden chce mi robic peeling probuj帷 zetrzec t zielen i polozyc farbe a drugi chce od razu polozyc farb. Ktory ma racje
alexandra1991 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-03-26, 19:36   #304
guacamole
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 006
Dot.: Zielone w這sy POMOCY

Cytat:
Napisane przez alexandra1991 Poka wiadomo嗆
Uzy豉m henny na rozjasnione wlosy (w odstepie ok p馧 roku) niestety wyszed miejscami ciemno zielony- taki gloniasty. ponownie uzylam henny s康z帷 ze to pokryje ale gdzie tam- po wyp逝kaniu sie henny po miesiacu plamy nadal s. Uzylam farby chemicznej i niestety nawet nie ruszy這 to moich zielonych plam. By豉m u fryzjera i jeden chce mi robic peeling probuj帷 zetrzec t zielen i polozyc farbe a drugi chce od razu polozyc farb. Ktory ma racje
Uwazam, ze ten, co chce zrobic wlosom piling, bo henna wlosy oblepia i utrudnia wejscie chemicznego barwnika. Farby chemiczne czesta nie radza sobie z henna i farbuja wlosy na laty. To, czym piling bedzie robiony, inna sprawa. Piling farby chemicznej inaczej wyglada - chodzi o wyjecie sztucznego barwnika z wlosa, a piling henny ma za zadanie zdarcie jej z powierzchni. Zapytaj sie o szczegoly tego pilingu

Czasami udaje sie pokryc henne farba, ale to juz pewnie tajemnica kazdego fryzjera, czego uzywa... Ja nie wiem, ktore farby radza sobie z henna.

Edytowane przez guacamole
Czas edycji: 2013-03-26 o 19:37
guacamole jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-05-06, 18:10   #305
judge
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 110
zielone w這sy po hennie? a jednak.

Ratunku!! mam zielone w這sy ..farbowa豉m jaki czas jednym kolorem henny - khadi orzechowy braz

Kolor mi si troche znudzi dlatego nalozylam na konce rozjasniacz(chc帷 zobaczyc ombre) i boom..glonowate okropne str彗i!

Nastepnie zakupi豉m czerwona plukanke flor illum
Probowalam tez koncentratem pomidorowym to juz inwencja dziewczyn znaleziona gdzies w necie..

Nie farbuje juz w這s闚 5 tydzien Kolor henny wymyty ciemny blond ale ko鎍e nadal green
Kto si podejmie Co teraz zrobi?

Chc zakonczyc z henna raz na zawsze!
Mam na oku farbe Chantal kolor koniak 6.2
kierujac sie numerkami wyjdzie ciemny blond z這cisty
Fryzjerki kochane Czy tylko on mi czasem zn闚 nie wybije zieleni na ko鎍ach w這s闚?? chc przykry ten straszny kolor POMOCY

Edytowane przez judge
Czas edycji: 2013-05-06 o 18:12
judge jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-05-06, 18:52   #306
Lisbeth
☠ ☢ ☠

Wiadomo軼i: 9 950
Dot.: zielone w這sy po hennie? a jednak.

Zielone w這sy masz nie po hennie, tylko po indygo.
Henna to Lawsonia inermis - ma tylko czerwony barwnik. Indygowiec za to zawiera niebieski barwnik, kt鏎y tak samo 陰czy si z keratyn jak lawson zawarty w hennie. U篡waj帷 rozja郾iacza pozbywasz si z w這s闚 pigmentu, kt鏎y oryginalnie mia豉 przed farbowaniem. Pozostaje tylko mieszanka kolor闚 niebieskiego+czerwonego, co razem czyni ziele.
Orzechowy br您 Khadi ma w sk豉dzie na pocz徠ku indygo, dopiero dalej henn. Tak瞠 nie sta這 si nic nietypowego, w tym wypadku dziwny kolor to norma.
Aby wymy barwnik po陰czony z keratyn nale篡 zniszczy mostki siarczkowe w bia趾u, a to z kolei jest bardzo inwazyjne. Szybciej to przykryjesz innym kolorem ni si tego pozb璠ziesz w 100%.
Lisbeth jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-05-06, 22:52   #307
malyszkicownik
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 048

Och, w徠ek dla mnie. Zachcia這 mi si jakie 1,5 miesi帷a temu ombre. Z henn lubi豉m si pewnie jakie 8 miesi璚y, 9? Generalnie ju sporo, regularnie i zostawia豉m to dobrodziejstwo nawet na ca陰 noc. Najpierw by造 czerwienie, potem ju klasyka - br您y wszelakie, podbijane r騜nymi dodatkami, typu kawa i papryka. Ale zachcia這 mi si odmiany, wi璚 wybra豉m si do fryzjera. Na ca貫, d逝gie (gdzie do 這kci) w這sy na這穎no rozja郾iacz.
Oczywi軼ie w這sy koloru glon闚, wodorost闚 i siana, nier闚no strasznie, tu i tam ja郾iejsze plamy, gdzie indziej jeszcze inaczej. Generalnie tragedia. Zakryte jakim jasnym br您em, niby nie wida zieleni, ale nie ma te ombre, za kt鏎e w ko鎍u zap豉ci豉m...
Nie po to niszczy豉m w這sy, 瞠by nie mie efektu, wi璚 rozja郾iacz poszed jeszcze raz u fryzjera, za par dni na to z這cisty blond bodaj瞠 z Loreala - NIC. Za豉mana, znowu wizyta u fryzjera (za ka盥ym razem inny salon). "K徙iel 軼i庵aj帷a kolor". Fryzjerka zapewnia豉, 瞠 wody utlenionej w tej cudownej k徙ieli nie ma, ale w這sy oczywi軼ie znowu zielone. Posz豉 na to jaka kompletnie nietrwa豉 farba w ciemnym br您ie dla uratowania koloru na chwil i wysz豉m. Nigdy wi璚ej chemii i fryzjer闚.

Tak wi璚 wr鏂i豉m do henny, w kwietniu po這篡豉m cassi+jasny br您, ale taka mieszanka nie zmieni豉 praktycznie koloru. Potem kupi豉m Color&Soin jasnoz這cisty szatyn? Jako tak si to nazywa這. Nawet fajnie przykry這, na dodatek nie zareagowa這 zieleni. Jaki tydzie p騧niej, na這篡豉m jeszcze czerwon Henn z Aml i Jatroph, ale chyba za kr鏒ko trzyma豉m, jak na tak zniszczone w這sy (3h) p騧niej jutro/w 鈔od czeka mnie wi璚 ca豉 noc z czerwon henn. Skoro ju mam ja郾iejszy odcie, to zaczn od czerwieni, a gdy mi si znudzi, wr鏂 do br您闚, w kt鏎ych mi najlepiej.
Nigdy wi璚ej rozja郾iania w這s闚 chemi i porad fryzjer闚. Co najlepsze, to mi璠zy hennami mo積a jak najbardziej farbowa drogeryjnymi farbami, niestety ju blondy odpadaj.
Jak na 2 dekoloryzacje (w sumie to 3? bo nie wiem, c騜 to za k徙iel by豉 u ostatniego fryzjera, ale efekt by jak po rozja郾iaczu) w ci庵u nieca貫go 1,5 miesi帷a, to moje w這sy i tak nie幢e si trzymaj. Niestety, w這sy ci篹ko przyjmuj kolor po takich zabiegach i trzeba ostro kombinowa. No i od篡wia, nawil瘸... Oleje, maski i delikatne obchodzenie si z w這sami...

PS: Mi druga fryzjerka w豉郾ie poleci豉 na這篡 z這cisty blond, troch nawet pomog這, ale zniszczone w這sy, przynajmniej u mnie, kiepsko reaguj na zmiany koloru... Po farbie wci捫 by造 do嗆 widocznie zielone. Ja zdecydowa豉m wr鏂i do henny, bo w jasnych w這sach mi nie do twarzy, wi璚 nie mam tego problemu, 瞠 b璠zie mi brakowa這 rozja郾iacza

Edytowane przez malyszkicownik
Czas edycji: 2013-05-06 o 22:55
malyszkicownik jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-05-07, 09:03   #308
ZosiaSssamosia
BAN sta造

Wiadomo軼i: 61

Cytat:
Napisane przez judge Poka wiadomo嗆
Ratunku!! mam zielone w這sy ..farbowa豉m jaki czas jednym kolorem henny - khadi orzechowy braz

Kolor mi si troche znudzi dlatego nalozylam na konce rozjasniacz(chc帷 zobaczyc ombre) i boom..glonowate okropne str彗i!

Nastepnie zakupi豉m czerwona plukanke flor illum
Probowalam tez koncentratem pomidorowym to juz inwencja dziewczyn znaleziona gdzies w necie..

Nie farbuje juz w這s闚 5 tydzien Kolor henny wymyty ciemny blond ale ko鎍e nadal green
Kto si podejmie Co teraz zrobi?

Chc zakonczyc z henna raz na zawsze!
Mam na oku farbe Chantal kolor koniak 6.2
kierujac sie numerkami wyjdzie ciemny blond z這cisty
Fryzjerki kochane Czy tylko on mi czasem zn闚 nie wybije zieleni na ko鎍ach w這s闚?? chc przykry ten straszny kolor POMOCY
jak ju doprowadzisz w這sy do 豉du to u篡waj farb color&soin. ja niestety swego czasu strasznie zniszczy豉m sobie w這sy, a jak przerzuci豉m si na nie to od razu lepiej i w dodatku wzmocni造 mi si i to bardzo. tobie te polecam bo widz, 瞠 nie幢e sobie z w這sami narobi豉
ZosiaSssamosia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-05-07, 16:28   #309
judge
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Lisbeth Poka wiadomo嗆
Zielone w這sy masz nie po hennie, tylko po indygo.
Henna to Lawsonia inermis - ma tylko czerwony barwnik. Indygowiec za to zawiera niebieski barwnik, kt鏎y tak samo 陰czy si z keratyn jak lawson zawarty w hennie. U篡waj帷 rozja郾iacza pozbywasz si z w這s闚 pigmentu, kt鏎y oryginalnie mia豉 przed farbowaniem. Pozostaje tylko mieszanka kolor闚 niebieskiego+czerwonego, co razem czyni ziele.
Orzechowy br您 Khadi ma w sk豉dzie na pocz徠ku indygo, dopiero dalej henn. Tak瞠 nie sta這 si nic nietypowego, w tym wypadku dziwny kolor to norma.
Aby wymy barwnik po陰czony z keratyn nale篡 zniszczy mostki siarczkowe w bia趾u, a to z kolei jest bardzo inwazyjne. Szybciej to przykryjesz innym kolorem ni si tego pozb璠ziesz w 100%.
To si nazywa fachowa opinia w豉郾ie domy郵a豉m si ze to w g這wnej mierze wina indygo Poloz farbe przykryje kolor Tylko pytanie
JAKI KOLOR?
bo ostatnio k豉d豉m kasztan tylko na ko鎍e i s豉bo przykry這 t ziele Nie chce czerwieni ani ciemnych br您闚, zle mi w takich kolorach ;(..najwyzej zetne i przysiegam nie tkne henny

Cytat:
Napisane przez malyszkicownik Poka wiadomo嗆
Och, w徠ek dla mnie. Zachcia這 mi si jakie 1,5 miesi帷a temu ombre. Z henn lubi豉m si pewnie jakie 8 miesi璚y, 9? Generalnie ju sporo, regularnie i zostawia豉m to dobrodziejstwo nawet na ca陰 noc. Najpierw by造 czerwienie, potem ju klasyka - br您y wszelakie, podbijane r騜nymi dodatkami, typu kawa i papryka. Ale zachcia這 mi si odmiany, wi璚 wybra豉m si do fryzjera. Na ca貫, d逝gie (gdzie do 這kci) w這sy na這穎no rozja郾iacz.
Oczywi軼ie w這sy koloru glon闚, wodorost闚 i siana, nier闚no strasznie, tu i tam ja郾iejsze plamy, gdzie indziej jeszcze inaczej. Generalnie tragedia. Zakryte jakim jasnym br您em, niby nie wida zieleni, ale nie ma te ombre, za kt鏎e w ko鎍u zap豉ci豉m...
Nie po to niszczy豉m w這sy, 瞠by nie mie efektu, wi璚 rozja郾iacz poszed jeszcze raz u fryzjera, za par dni na to z這cisty blond bodaj瞠 z Loreala - NIC. Za豉mana, znowu wizyta u fryzjera (za ka盥ym razem inny salon). "K徙iel 軼i庵aj帷a kolor". Fryzjerka zapewnia豉, 瞠 wody utlenionej w tej cudownej k徙ieli nie ma, ale w這sy oczywi軼ie znowu zielone. Posz豉 na to jaka kompletnie nietrwa豉 farba w ciemnym br您ie dla uratowania koloru na chwil i wysz豉m. Nigdy wi璚ej chemii i fryzjer闚.

Tak wi璚 wr鏂i豉m do henny, w kwietniu po這篡豉m cassi+jasny br您, ale taka mieszanka nie zmieni豉 praktycznie koloru. Potem kupi豉m Color&Soin jasnoz這cisty szatyn? Jako tak si to nazywa這. Nawet fajnie przykry這, na dodatek nie zareagowa這 zieleni. Jaki tydzie p騧niej, na這篡豉m jeszcze czerwon Henn z Aml i Jatroph, ale chyba za kr鏒ko trzyma豉m, jak na tak zniszczone w這sy (3h) p騧niej jutro/w 鈔od czeka mnie wi璚 ca豉 noc z czerwon henn. Skoro ju mam ja郾iejszy odcie, to zaczn od czerwieni, a gdy mi si znudzi, wr鏂 do br您闚, w kt鏎ych mi najlepiej.
Nigdy wi璚ej rozja郾iania w這s闚 chemi i porad fryzjer闚. Co najlepsze, to mi璠zy hennami mo積a jak najbardziej farbowa drogeryjnymi farbami, niestety ju blondy odpadaj.
Jak na 2 dekoloryzacje (w sumie to 3? bo nie wiem, c騜 to za k徙iel by豉 u ostatniego fryzjera, ale efekt by jak po rozja郾iaczu) w ci庵u nieca貫go 1,5 miesi帷a, to moje w這sy i tak nie幢e si trzymaj. Niestety, w這sy ci篹ko przyjmuj kolor po takich zabiegach i trzeba ostro kombinowa. No i od篡wia, nawil瘸... Oleje, maski i delikatne obchodzenie si z w這sami...

PS: Mi druga fryzjerka w豉郾ie poleci豉 na這篡 z這cisty blond, troch nawet pomog這, ale zniszczone w這sy, przynajmniej u mnie, kiepsko reaguj na zmiany koloru... Po farbie wci捫 by造 do嗆 widocznie zielone. Ja zdecydowa豉m wr鏂i do henny, bo w jasnych w這sach mi nie do twarzy, wi璚 nie mam tego problemu, 瞠 b璠zie mi brakowa這 rozja郾iacza
豉! co za przej軼ia...a jestem w szoku 瞠 wr鏂i豉s do henny Czytaj帷 koniec postu wychodzi na to 瞠 z這cisty blond nie wchodzi w gre bo nic nie przyciemni hm fryzjerki kt鏎ych pyta豉m jak us造sza造 has這 rozjasnianie po hennie te robi造 wielkie oczy Jedna powiedzia豉 瞠 si podejmie Stwierdzi豉 瞠 normalnie po這篡my farbe fryzjerska z poziomu 6

Cytat:
Napisane przez ZosiaSssamosia Poka wiadomo嗆
jak ju doprowadzisz w這sy do 豉du to u篡waj farb color&soin. ja niestety swego czasu strasznie zniszczy豉m sobie w這sy, a jak przerzuci豉m si na nie to od razu lepiej i w dodatku wzmocni造 mi si i to bardzo. tobie te polecam bo widz, 瞠 nie幢e sobie z w這sami narobi豉
no w豉郾ie Pomimo zieleni sa naprawde w dobrym stanie-dbam o nie Dzi瘯i za propozycje
My郵a豉m nad ta farb a potem w opiniach na kwc zrobi si boom na Herbatint; pono tylko br您y 豉dnie wychodz
Stary 2013-05-27, 13:59   #310
ZosiaSssamosia
BAN sta造

Wiadomo軼i: 61

Wiem, s造sza豉m o tym boomie, ale osobi軼ie uwa瘸m, 瞠 jest bezpodstawny. C&s to naprawd dobre farby. Znam du穎 os鏏, kt鏎e z nich korzystaj, stosuj r騜ne odcienie od blond闚 po czer i bardzo sobie chwal . Zw豉szcza, 瞠 herbatint jest dost瘼ny g堯wnie w internecie, a ja nie wyobra瘸m sobie kupi farby bez sprawdzenia wzornika kolor闚 na 篡wo :/
ZosiaSssamosia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-05-30, 10:07   #311
judge
Zadomowienie

Witajcie
Pisze bo chcia豉m zaktualizowa sw鎩 kolor w這s闚:juz nie jest zielony zniwelowa豉m go farba zmieszana 6.2 i 7.3 czyli cynamon i koniak Nie kierowa豉m sie zupe軟ie nazwami lub kolorami na pr鏏niku W這sy j jasno z這to br您owe Chc te zrecenzowa po kr鏒ce farbe herbatint Nie polecam jej bardzo bardzo! farba ta nie ma amoniaku ale ma sole !! wysuszy豉 mi w這sy na wi鏎 a kolor? przez pierwsze dni trzyma si niesamowicie Wyszed ciemniejszy..:/ na to tez przymknelam oko ale to ze po tygodniu zniknal z w這s闚!! r璚e mi opad造 50z do kosza Nie kupujcie tego dziadostwa!!
Stary 2013-08-07, 17:02   #312
Vea
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 562

Zgadzam si. Ethanolamina (s鏊 amonowa zamiast amoniaku) z moich w這s闚 r闚nie robi makabr .
Stary 2013-08-08, 22:59   #313
Azime
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 434

Witam, jestem nowa w tym w徠ku i szukam porady.
M鎩 naturalny kolor w這s闚 to ciemny blond/jasny br您. Chcia豉m przefarbowa si na rudo, ale w obawie przed zniszczeniem w這s闚, zamiast chemicznej farby u篡豉m henny.
Farbowa豉m si henn kilkakrotnie w przeci庵u roku co miesi帷/dwa. Niestety, efekt nie jest zadowalaj帷y- w這sy s rude jedynie w s這鎍u, farba nie chwyta moich naturalnych, ciemnobr您owych odrost闚 na czubku g這wy.
Chcia豉bym jednak zafarbowa w這sy farb chemiczn. Wiem, 瞠 nie jest to zalecane, ale wiem, 瞠 niekt鏎e dziewczyny tak robi i nie maj zielonych w這s闚. Kole瘸nka, kt鏎a troch siedzi w temacie henny powiedzia豉, 瞠 spokojnie na rudo mog si farbowa, problem jest jedynie w farbowanie chemiczn farb na blond.
Rozmawia豉m z moj fryzjerk, powiedzia豉, 瞠 podejmie si farbowania moich pohennowanych w這s闚.
Co Wy na to?
Pozdrawiam
Azime jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-08-09, 19:16   #314
Lisbeth
☠ ☢ ☠

Cytat:
Napisane przez Azime Poka wiadomo嗆
Witam, jestem nowa w tym w徠ku i szukam porady.
M鎩 naturalny kolor w這s闚 to ciemny blond/jasny br您. Chcia豉m przefarbowa si na rudo, ale w obawie przed zniszczeniem w這s闚, zamiast chemicznej farby u篡豉m henny.
Farbowa豉m si henn kilkakrotnie w przeci庵u roku co miesi帷/dwa. Niestety, efekt nie jest zadowalaj帷y- w這sy s rude jedynie w s這鎍u, farba nie chwyta moich naturalnych, ciemnobr您owych odrost闚 na czubku g這wy.
Chcia豉bym jednak zafarbowa w這sy farb chemiczn. Wiem, 瞠 nie jest to zalecane, ale wiem, 瞠 niekt鏎e dziewczyny tak robi i nie maj zielonych w這s闚. Kole瘸nka, kt鏎a troch siedzi w temacie henny powiedzia豉, 瞠 spokojnie na rudo mog si farbowa, problem jest jedynie w farbowanie chemiczn farb na blond.
Rozmawia豉m z moj fryzjerk, powiedzia豉, 瞠 podejmie si farbowania moich pohennowanych w這s闚.
Co Wy na to?
Pozdrawiam
Po hennie mo積a normalnie u篡wa farb chemicznych. Pisz帷 'henna' mam na my郵i ro郵in Lawsonia inermis i nic innego.
Niestety pod nazw 'henna' wi瘯szo嗆 ludzi przemyca jakie badziewia, dlatego napisz czym dok豉dnie farbowa豉. Je郵i to by造 jakie Venity czy Eldy, to lepiej odczekaj troch z chemiczn farb.
Stary 2013-08-09, 20:21   #315
Azime
Raczkowanie

U篡wa豉m Khadi Naturalnej Henny: http://www.khadi.pl/naturalna-henna
Zamierzam odczeka jakie 2 miesi帷e, akurat pojawi si odrost i zamierzam przej嗆 na chemiczn farb
Stary 2013-08-10, 13:29   #316
Lisbeth
☠ ☢ ☠

Cytat:
Napisane przez Azime Poka wiadomo嗆
U篡wa豉m Khadi Naturalnej Henny: http://www.khadi.pl/naturalna-henna
Zamierzam odczeka jakie 2 miesi帷e, akurat pojawi si odrost i zamierzam przej嗆 na chemiczn farb
Po tym mo瞠sz farbowa chemi od razu
Sama henna nie ma w sobie nic, co mog這by da ziolony odcie. Po farbowaniu tym zi馧kiem we w這sach zostaje tylko barwnik o rudoczerwonym kolorze. Barwnik ten w 瘸den spos鏏 nie reaguje ze sk豉dnikami farby chemicznej. Jakie dziwne reakcje mog wyst徙i je郵i henna mia豉 domieszki soli metalicznych. Ale Khadi nie ma. Jedyne z czym trzeba uwa瘸 to rozja郾ianie indygo, kt鏎e ju henn nie jest, chocia niekt鏎zy tak uwa瘸ja
Ja swoje hennowane Khadi w這sy juz traktowa豉m rozja郾iaczem i farb - zieleni brak.
Stary 2013-08-11, 12:10   #317
Azime
Raczkowanie

Dzi瘯uj Ci bardzo!!!
Stary 2013-08-11, 17:58   #318
malyszkicownik
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 048

Cytat:
Napisane przez judge Poka wiadomo嗆
To si nazywa fachowa opinia w豉郾ie domy郵a豉m si ze to w g這wnej mierze wina indygo Poloz farbe przykryje kolor Tylko pytanie
JAKI KOLOR?
bo ostatnio k豉d豉m kasztan tylko na ko鎍e i s豉bo przykry這 t ziele Nie chce czerwieni ani ciemnych br您闚, zle mi w takich kolorach ;(..najwyzej zetne i przysiegam nie tkne henny

豉! co za przej軼ia...a jestem w szoku 瞠 wr鏂i豉s do henny Czytaj帷 koniec postu wychodzi na to 瞠 z這cisty blond nie wchodzi w gre bo nic nie przyciemni hm fryzjerki kt鏎ych pyta豉m jak us造sza造 has這 rozjasnianie po hennie te robi造 wielkie oczy Jedna powiedzia豉 瞠 si podejmie Stwierdzi豉 瞠 normalnie po這篡my farbe fryzjerska z poziomu 6

no w豉郾ie Pomimo zieleni sa naprawde w dobrym stanie-dbam o nie Dzi瘯i za propozycje
My郵a豉m nad ta farb a potem w opiniach na kwc zrobi si boom na Herbatint; pono tylko br您y 豉dnie wychodz
Tak, wr鏂i豉m do henny i ju przy niej zostan Najlepiej mi w ciemnych kolorach, wi璚 to nie problem. A je郵i dodatkowo wzmacniam w這sy i mog trzyma henn cho熲y i ca陰 noc? Same plusy. Jak kto lubi eksperymentowa, to odradzam br您y i czernie z henny (indygo), ale ja kiedy mia豉m do嗆 jasny kolor, jaki taki ciep造, miodowy i wygl康a豉m jak plastik, bez charakteru.

Niedawno 軼i窸am ponad 20cm w這s闚, kolor prawie mi si wyr闚na, moje odrosty jeszcze nie chc si przyciemni, ale reszta ju na poziomie ciep貫go br您u. Zrezygnowa豉m jednak z mieszanek Khadi i sama mieszam czyste zio豉 - henn, indygo i aml.

---------- Dopisano o 18:58 ---------- Poprzedni post napisano o 18:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Lisbeth Poka wiadomo嗆
Po tym mo瞠sz farbowa chemi od razu
Sama henna nie ma w sobie nic, co mog這by da ziolony odcie. Po farbowaniu tym zi馧kiem we w這sach zostaje tylko barwnik o rudoczerwonym kolorze. Barwnik ten w 瘸den spos鏏 nie reaguje ze sk豉dnikami farby chemicznej. Jakie dziwne reakcje mog wyst徙i je郵i henna mia豉 domieszki soli metalicznych. Ale Khadi nie ma. Jedyne z czym trzeba uwa瘸 to rozja郾ianie indygo, kt鏎e ju henn nie jest, chocia niekt鏎zy tak uwa瘸ja
Ja swoje hennowane Khadi w這sy juz traktowa豉m rozja郾iaczem i farb - zieleni brak.
Po mieszankach r闚nie farby chemiczne nie robi造 mi niespodzianek. Niedawno nak豉dam Color&Soin na mieszank henny, indygo i amli (nie gotowa Khadi) i zero niepo膨danych reakcji, na br您owe mieszanki Khadi te zdarza這 mi si nak豉da chemi, a na to znowu henn. Dopiero fryzjerzy zrobili krzywd moim w這som.
malyszkicownik jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-08-15, 17:29   #319
SoiSoi
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 118

Cytat:
Napisane przez nioniol Poka wiadomo嗆
witam
te mia豉m kilka dni temu problem gloniastych w這s闚 i ten w徠ek mi baaaardzo pom鏬
w prawdzie u mnie nie by這 tragedii, bo nalo篡豉m be穎wy blond na w這sy tydzie wczesniej malowane odcieniem popielatym....:at yaty: : atyaty: no i by豉 taka zielonkawa po鈍iata, szczeg鏊nie w 鈍ietle dziennym.
kupi豉m 2 szamponetki Palette w Rossmanie /bo akurat by豉 promocja/ : s這neczny blond i czerwie granatu. Pomiesza豉m oba w miseczce i siup na w這sy, ale tylko na 1 - 2 minuty. A i tak wysz造 mi rudawe te w這sy - od razu umy豉m jeszcze raz szamponem i jest ok, po造sku zielonego niet, w這sy wygl康aj naturalniej i po造sk jest delikatnie miedziany, przy czym przy sk鏎ze intensywniejszy, ale to nie razi.
My郵 瞠 ta mied si szybko zmyje z uwagi na to 瞠 tak kr鏂iutko trzyma豉m , i ciekawi mnie czy to zielone zn闚 wylezie? Dam zna.

Zrobi豉m podobnie, ale na這篡豉m sam czerwon szamponetk z Delii na 3 minutki. Efekt nawet niez造, ale kr鏒kotrwa造. Po 3 myciu nie by這 郵adu, a glon pozosta Zielonych w這s闚 dorobi豉m si po niebieskiej piance z Venity. Macie mo瞠 jeszcze jakie pomys造 jak si tego pozby? Koncentrat u mnie nie dzia豉.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg venita.jpg (96,2 KB, 110 za豉dowa)
SoiSoi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-08-15, 17:34   #320
SoiSoi
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 118
Dot.: ZIELONE WΜSY_POMOCY

Cytat:
Napisane przez fryz5 Poka wiadomo嗆
fiolet malo da. a czerwien odciepli kolor za mocno.
por鏏 mask z jajka miodu i oleju m闚ie Ci ze ona 軼iaga refleksy kt鏎e s niechciane, ostatnio po 2 godzinnym trzymaniu jej pozby貫m si pozosta這軼i po niebieskim kolorze kt鏎y juz by zielonkawy.
Kto pr鏏owa?
SoiSoi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-09-02, 12:00   #321
lily_jane
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 15
Farbowanie w這s闚 "zielonych"

Witam,
Chcia豉bym poprosi o rad w sprawie wybrania farby. Mo瞠 opisz na pocz徠ku histori moich w這s闚 ;] a wi璚 jako dziecko mia豉m jasne w這sy, ale jak zazwyczaj si dzieje zacz窸y ciemnie i poprzesta這 na ciemnym blondzie. Ze wzgl璠u, 瞠 mam ciemne brwi i rz瘰y oraz mam jasn cer zamarzy造 mi si kontrastuj帷e w這sy. Tak wi璚 pierwsz koloryzacj by這 na這瞠nie szamponetki Marion- Kasztan. By豉m z niej zadowolona, ale potem zakocha豉m si w kolorze Karmelowa Czekolada z Wellaton. Kolor wychodzi wyj徠kowo 豉dny,a potem wyp逝kiwa si wr璚z na miodowy blond i wszyscy nie wierzyli, 瞠 to ta farba tak na mnie dzia豉.
No ale oczywi軼ie nie mo瞠 by za dobrze stwierdzi豉m, 瞠 chce spr鏏owa zimnego odcienia i pad這 na Szlachetny Ciemny Blond- Garnier Color Sensation. Kolor mimo blondu w nazwie wyszed ciemny, a potem zacz掖 wyp逝kiwa si na zielono szare b這to na szcz窷cie moje w這sy szybko pozby造 si tej farby i po oko這 1 miesi帷u kolor przypomina wyp逝kany Wellaton. Ale ja si 豉two nie podda豉m. Po wizycie u fryzjera i 軼i璚iu w這s闚 postanowi豉m, 瞠 p鎩d na ca這嗆 i r闚nie zmieni ich kolor. Zachwycona kolorem na opakowaniu wzi窸am Syoss Jasna Czekolada. I to by najwi瘯szy b陰d ;[ kolor niedosy, 瞠 wyszed prawie czarny to nie chwyci r闚no i mia豉m zielono- czarne wodorosty! By豉m za豉mana i poprosi豉m siostr by pobieg豉 do drogerii po Kasztan z Mariona by przynajmniej wyr闚na kolor i nie wygl康a jak chory skunks. na這瞠nie go poprawi這 troch sytuacj, ale w ko鎍u to tylko szamponetka i wyp逝kuje si po paru myciach ;[ teraz tam gdzie nadal trzyma si Syoss(g堯wnie z przodu i przy g這wie) w這sy s ciemne, a reszta zaczyna schodzi na szaro- 鄴速o.
Dosz豉m do sedna Teraz chc poczeka a w這sy wyp逝cz si jeszcze bardziej i zafarbowa je (tym razem bez fatalnego skutku!). Chc w這sy ociepli, 瞠by zniwelowa zielonkawy odcie. Prosz o polecenie konkretnej farby, najlepiej pieni帷ej si, dzi瘯i kt鏎ej mog豉bym osi庵n望 jasny kasztan. Najlepiej podobny to tego ze zdj璚ia poni瞠j.
http://www.besthairstyles2013.com/wp...r-colors-1.jpg
Z g鏎y dzi瘯uj za wszelkie pr鏏y pomocy pozdrawiam.
lily_jane jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-09-27, 15:07   #322
kajazie
Przyczajenie

Dot.: Farbowanie w這s闚 "zielonych"

R闚nie mia豉m problem z zielonymi w這sami - po dekoloryzacji z czerni do 鈔edniego blondu. Po nieudanych pr鏏ach zniwelowania zieleni u fryzjera w akcie desperacji uda豉m si do profesjonalnego sklepu fryzjerskiego i wybrano dla mnie p馧farb, kt鏎a nie niszczy w這s闚 i znacznie niweluje ziele (moja by豉 bardzo intensywna, w dodatku na blond w這sach). Farba to MATRIX COLOR SYNC, mi polecono odcie 8M, zawieraj帷y odpowiedni zestaw pigment闚 - "jasny blond mokka", kt鏎y jednak wyszed jak ciemny br您, a dopiero po oko這 dw鏂h tygodniach wyp逝ka si do ciemnego blondu ze znacznie wyt瘼ion zieleni, wi璚 nie ma co si przera瘸 gdy w這sy si przyciemni my郵, 瞠 farba jest do kupienia w ka盥y sklepie fryzjerskim, nale篡 tylko pami皻a aby kupi do niej oryginalny, s豉by oksydant sync 2,7% 9V + jedno opakowanie farby wystarcza na dwie aplikacje nawet dla do嗆 d逝gich w這s闚, zap豉ci豉m 44z.
kajazie jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-09-27, 20:51   #323
Lady_Caroline
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 575
Dot.: Farbowanie w這s闚 "zielonych"

Cytat:
Napisane przez lily_jane Poka wiadomo嗆
Witam,
Chcia豉bym poprosi o rad w sprawie wybrania farby. Mo瞠 opisz na pocz徠ku histori moich w這s闚 ;] a wi璚 jako dziecko mia豉m jasne w這sy, ale jak zazwyczaj si dzieje zacz窸y ciemnie i poprzesta這 na ciemnym blondzie. Ze wzgl璠u, 瞠 mam ciemne brwi i rz瘰y oraz mam jasn cer zamarzy造 mi si kontrastuj帷e w這sy. Tak wi璚 pierwsz koloryzacj by這 na這瞠nie szamponetki Marion- Kasztan. By豉m z niej zadowolona, ale potem zakocha豉m si w kolorze Karmelowa Czekolada z Wellaton. Kolor wychodzi wyj徠kowo 豉dny,a potem wyp逝kiwa si wr璚z na miodowy blond i wszyscy nie wierzyli, 瞠 to ta farba tak na mnie dzia豉.
No ale oczywi軼ie nie mo瞠 by za dobrze stwierdzi豉m, 瞠 chce spr鏏owa zimnego odcienia i pad這 na Szlachetny Ciemny Blond- Garnier Color Sensation. Kolor mimo blondu w nazwie wyszed ciemny, a potem zacz掖 wyp逝kiwa si na zielono szare b這to na szcz窷cie moje w這sy szybko pozby造 si tej farby i po oko這 1 miesi帷u kolor przypomina wyp逝kany Wellaton. Ale ja si 豉two nie podda豉m. Po wizycie u fryzjera i 軼i璚iu w這s闚 postanowi豉m, 瞠 p鎩d na ca這嗆 i r闚nie zmieni ich kolor. Zachwycona kolorem na opakowaniu wzi窸am Syoss Jasna Czekolada. I to by najwi瘯szy b陰d ;[ kolor niedosy, 瞠 wyszed prawie czarny to nie chwyci r闚no i mia豉m zielono- czarne wodorosty! By豉m za豉mana i poprosi豉m siostr by pobieg豉 do drogerii po Kasztan z Mariona by przynajmniej wyr闚na kolor i nie wygl康a jak chory skunks. na這瞠nie go poprawi這 troch sytuacj, ale w ko鎍u to tylko szamponetka i wyp逝kuje si po paru myciach ;[ teraz tam gdzie nadal trzyma si Syoss(g堯wnie z przodu i przy g這wie) w這sy s ciemne, a reszta zaczyna schodzi na szaro- 鄴速o.
Dosz豉m do sedna Teraz chc poczeka a w這sy wyp逝cz si jeszcze bardziej i zafarbowa je (tym razem bez fatalnego skutku!). Chc w這sy ociepli, 瞠by zniwelowa zielonkawy odcie. Prosz o polecenie konkretnej farby, najlepiej pieni帷ej si, dzi瘯i kt鏎ej mog豉bym osi庵n望 jasny kasztan. Najlepiej podobny to tego ze zdj璚ia poni瞠j.
http://www.besthairstyles2013.com/wp...r-colors-1.jpg
Z g鏎y dzi瘯uj za wszelkie pr鏏y pomocy pozdrawiam.
My郵, 瞠 w miejsach, gdzie w這sy s szarawe, po na這瞠niu ciep貫go odcienia znowu mo瞠 pojawi si ziele.
Stary 2013-10-28, 14:06   #324
sectumsempra9
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 10
Zielone w這sy w mocnym 鈍ietle.

Witam Mam do嗆 powa積y dla mnie problem, poniewa moje w這sy na mocnym, sztucznym 鈍ietle zmieniaj si na taki zgni這zielony. Gdy jestem w domu, przy naturalnym i niemocnym 鈍ietle s one normalne, czyli takie ciemny blond pomi璠zy jasny br您. Chc jeszcze powiedzie, 瞠 wcze郾iej moje w這sy by造 zafarbowane na jasny blond, kt鏎y p騧niej zamieni si na taki 鄴速awy(1 - 1,5 miesi帷a po farbowaniu), poniewa czeka豉m, abym mog豉 si spokojne zafarbowa na sw鎩 kolor. Tak jak pisa豉m, og鏊nie kolor jest bardzo dobry, ale w mocnym 鈍ietle, s one po prostu zielonkawe. Czyta豉m, 瞠 po kilku myciach powinno to zej嗆, ale nie wiem czy to prawda.
Czyta豉m te, aby siedzie przez 1h z np. przecierem pomidorowym na w這sach, poniewa pomidory maj w sobie jaki kwas czy co, co mo瞠 pozby si tego odcienia, ale boj si, 瞠 moje w這sy mog zmieni kolor na czerwony czy jaki inny.
sectumsempra9 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-10-28, 15:45   #325
piniata
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 625
Dot.: Zielone w這sy w mocnym 鈍ietle.

pomidory zafarbuja wlosy na czerwone to wez czekolade lub kakao i zafarbuj sobie na swoj braz.a tak naprawde to polecam farbe do wlosow.
piniata jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-10-28, 17:15   #326
Lady_Caroline
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez sectumsempra9 Poka wiadomo嗆
Witam Mam do嗆 powa積y dla mnie problem, poniewa moje w這sy na mocnym, sztucznym 鈍ietle zmieniaj si na taki zgni這zielony. Gdy jestem w domu, przy naturalnym i niemocnym 鈍ietle s one normalne, czyli takie ciemny blond pomi璠zy jasny br您. Chc jeszcze powiedzie, 瞠 wcze郾iej moje w這sy by造 zafarbowane na jasny blond, kt鏎y p騧niej zamieni si na taki 鄴速awy(1 - 1,5 miesi帷a po farbowaniu), poniewa czeka豉m, abym mog豉 si spokojne zafarbowa na sw鎩 kolor. Tak jak pisa豉m, og鏊nie kolor jest bardzo dobry, ale w mocnym 鈍ietle, s one po prostu zielonkawe. Czyta豉m, 瞠 po kilku myciach powinno to zej嗆, ale nie wiem czy to prawda.
Czyta豉m te, aby siedzie przez 1h z np. przecierem pomidorowym na w這sach, poniewa pomidory maj w sobie jaki kwas czy co, co mo瞠 pozby si tego odcienia, ale boj si, 瞠 moje w這sy mog zmieni kolor na czerwony czy jaki inny.
Ziele raczej sama si nie wyp逝cze, mo瞠 minimalnie. Przecier pomidorowy to bardzo dobra opcja, sama stosowa豉m. W這sy nie b璠 czerwone lub w innym kolorze. Ziele zniknie, a w這s si zakwasi, wi璚 same plusy.

---------- Dopisano o 18:15 ---------- Poprzedni post napisano o 18:14 ----------

Cytat:
Napisane przez piniata Poka wiadomo嗆
pomidory zafarbuja wlosy na czerwone to wez czekolade lub kakao i zafarbuj sobie na swoj braz.a tak naprawde to polecam farbe do wlosow.
Co za bzdura z tymi pomidorami... A czekolada w tym momencie wysz豉by prawie czarno.
Stary 2013-10-29, 15:22   #327
sectumsempra9
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 10

A je郵i bym po這篡豉 troch ciemniejsz farb?
sectumsempra9 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-10-29, 22:24   #328
Lady_Caroline
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez sectumsempra9 Poka wiadomo嗆
A je郵i bym po這篡豉 troch ciemniejsz farb?
Zale篡 w jakim odcieniu, ale ziele zawsze mo瞠 wybi.
Stary 2013-10-31, 15:40   #329
AaDdMmIiNn
Przyczajenie

Dot.: okropna ziele !!!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez kaska222 Poka wiadomo嗆
spruboj szamponu przeciw lupiezowego np;NIZORAL podobno po kilku myciach farba plowieje,na forumie dosc duzo bylo na ten temat
u篡wa豉m i mi nie wysz這 tak jak bym chcia豉, lepsze s tonery Joanna
AaDdMmIiNn jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-11-02, 21:16   #330
Ankafanka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 283

Oto moja przygoda z ZIELONYMI WΜSAMI-mo瞠 POMOG.

Miesi帷 temu...z 豉dnego odcienia 9.3 chcia豉m przyciemni w這sy do 8, bo jak dla mnie...w這sy by造 za jasne, zobaczy豉m pi瘯n Ani Przybylsk i kupi豉m GARNIER-8. Oczywi軼ie...wyszed GLON! PASKUDNY!

CO MI POMOGΜ?

KONCENTRAT POMIDOROWY!!! PO這篡豉m na suche w這sy i zmoczy豉m lekko wod, potrzyma豉m 2 godziny, zabieg powt鏎zy豉m nast瘼nego dnia i to by這 niesamowite, jak ta ziele si WYPΣKAx. Opr鏂z tego my豉m w這sy szamponem przeciw逝pie穎wym i po tych dwudniowych zabiegach na這篡a豉m SZAMPONETK JOANNY-PIASKOWY BLOND...i PO GLONIE.

---------- Dopisano o 22:16 ---------- Poprzedni post napisano o 22:14 ----------

I WΜSY NIE ZROBI SI CZERWONE!

— Adam Neste

Uzale積iona od muzyki z Pachnid豉...
Ankafanka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
farbowanie, kasztan, koloryzacja, pasemka, rozja郾ianie, rozja郾ianie w這s闚, zielone w這sy, zielony

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-02-07 15:30:33

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:48.