Zielone w這sy - Strona 12 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2013-11-03, 21:40   #331
Lady_Caroline
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 575
Dot.: Zielone w這sy

Cytat:
Napisane przez Ankafanka Poka wiadomo嗆
Oto moja przygoda z ZIELONYMI WΜSAMI-mo瞠 POMOG.

Miesi帷 temu...z 豉dnego odcienia 9.3 chcia豉m przyciemni w這sy do 8, bo jak dla mnie...w這sy by造 za jasne, zobaczy豉m pi瘯n Ani Przybylsk i kupi豉m GARNIER-8. Oczywi軼ie...wyszed GLON! PASKUDNY!

CO MI POMOGΜ?

KONCENTRAT POMIDOROWY!!! PO這篡豉m na suche w這sy i zmoczy豉m lekko wod, potrzyma豉m 2 godziny, zabieg powt鏎zy豉m nast瘼nego dnia i to by這 niesamowite, jak ta ziele si WYPΣKAx. Opr鏂z tego my豉m w這sy szamponem przeciw逝pie穎wym i po tych dwudniowych zabiegach na這篡a豉m SZAMPONETK JOANNY-PIASKOWY BLOND...i PO GLONIE.

---------- Dopisano o 22:16 ---------- Poprzedni post napisano o 22:14 ----------

I WΜSY NIE ZROBI SI CZERWONE!
Ja mia豉m glona po Garnier 6.0. Z tymi farbami trzeba uwa瘸 i lepiej nimi nie przyciemnia w這sow.
Stary 2013-11-05, 17:16   #332
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

Cytat:
Napisane przez Lady_Caroline Poka wiadomo嗆
Ja mia豉m glona po Garnier 6.0. Z tymi farbami trzeba uwa瘸 i lepiej nimi nie przyciemnia w這sow.
Ja mia豉m glona po Londzie ciemnym blondzie, te chyba poziom 6 czy 7 ale to by taki g喚boki, l郾i帷y glon
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-11-07, 09:31   #333
Vea
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 565

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka wiadomo嗆
Ja mia豉m glona po Londzie ciemnym blondzie, te chyba poziom 6 czy 7 ale to by taki g喚boki, l郾i帷y glon
Jak si go pozby豉?
Stary 2013-11-07, 16:41   #334
201607040946
Konto usuni皻e

Cytat:
Napisane przez Vea Poka wiadomo嗆
Jak si go pozby豉?
Spra si po kilku myciach i zosta 鈔edni (nie ciemny) blond mocno ciep造.
Stary 2013-11-08, 11:54   #335
Vea
Rozeznanie

Ja myj w這sy od kilku dni a zielonka jak jest tak jest, poza tym, 瞠 troch zja郾ia mi kolor, ale intensywna ziele ani drgnie. Gdzie wyczyta豉m, 瞠:
1/ maska z oliwy z oliwek + miodu + opcjonalnie cytryny 軼i庵a kolor, wi璚 - jako b璠帷a w g喚bokiej desperacji - zamierzam spr鏏owa. Ehh, najlepsze jest to, 瞠 kolor robi豉m u fryzjerki i wysz豉m mega zadowolona, bo kolorek by prze郵iczny. BY, bo umy豉m w這sy i...mam traw zamiast boskiego koloru.
2/moja kole瘸nka zrobi豉 kiedy tak, 瞠 do maski doda豉 odrobink czerwonej farby (bodaj瞠 palette R15) i wymiesza豉 a potem na這篡豉 na w這sy na 20 minut i twierdzi, 瞠 zniwelowa這 to ziele w jakich 80%-ach, ale nie wiem, czy potem ziele jej znowu nie wysz豉 na wierzch.
Ja wybieram jak na razie opcj nr 1.

Edytowane przez Vea
Czas edycji: 2013-11-08 o 12:02
Vea jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-11-08, 17:06   #336
Lady_Caroline
Zadomowienie

Cytat:
Ja myj w這sy od kilku dni a zielonka jak jest tak jest, poza tym, 瞠 troch zja郾ia mi kolor, ale intensywna ziele ani drgnie. Gdzie wyczyta豉m, 瞠:
1/ maska z oliwy z oliwek + miodu + opcjonalnie cytryny 軼i庵a kolor, wi璚 - jako b璠帷a w g喚bokiej desperacji - zamierzam spr鏏owa. Ehh, najlepsze jest to, 瞠 kolor robi豉m u fryzjerki i wysz豉m mega zadowolona, bo kolorek by prze郵iczny. BY, bo umy豉m w這sy i...mam traw zamiast boskiego koloru.
2/moja kole瘸nka zrobi豉 kiedy tak, 瞠 do maski doda豉 odrobink czerwonej farby (bodaj瞠 palette R15) i wymiesza豉 a potem na這篡豉 na w這sy na 20 minut i twierdzi, 瞠 zniwelowa這 to ziele w jakich 80%-ach, ale nie wiem, czy potem ziele jej znowu nie wysz豉 na wierzch.
Ja wybieram jak na razie opcj nr 1.
Z cytryn niez豉 opcja, bo ona troche z瞠ra kolor. Co do czerwonej farby, to po niej w這sy mog si przyciemni (ziele+czerwie=br您), ale wszystko jest lepsze od glona.
Stary 2013-11-08, 23:38   #337
Vea
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Lady_Caroline Poka wiadomo嗆
Z cytryn niez豉 opcja, bo ona troche z瞠ra kolor. Co do czerwonej farby, to po niej w這sy mog si przyciemni (ziele+czerwie=br您), ale wszystko jest lepsze od glona.
No w豉郾ie tego br您u / ciemnego blondu si obawiam, st康 moja koncepcja ku pierwszej opcji. Koncentratem nie robi, bo on - bynajmniej w moim przypadku - dzia豉 na lekk ziele, no i pozostawia rudawy poblask,co te mi si nie podoba. Dzisiaj na這篡豉m mask z miodu + oleju (nie mam cytryny ), i to zostawiam na ca陰 noc. Zobacz, czy cokolwiek drgnie. Je瞠li nie to dodam cytryny i mo瞠 wtedy b璠zie ciut lepiej. No nic, b璠 informowa na bie膨co. O, znalaz豉m 1 cytrynk .

_________________________ _________________________ _________

Rano sp逝ka豉m mikstur i....ziele nadal jest. Nic nie drgn窸o. Absolutnie. Nie mam ju koncepcji na te w這sy - chyba nie pozostaje mi nic innego, jak szorowa codziennie w這sy i czeka a to si wyp逝cze samoistnie

Edytowane przez Vea
Czas edycji: 2013-11-09 o 09:07
Vea jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-11-10, 17:15   #338
Lady_Caroline
Zadomowienie

Cytat:
No w豉郾ie tego br您u / ciemnego blondu si obawiam, st康 moja koncepcja ku pierwszej opcji. Koncentratem nie robi, bo on - bynajmniej w moim przypadku - dzia豉 na lekk ziele, no i pozostawia rudawy poblask,co te mi si nie podoba. Dzisiaj na這篡豉m mask z miodu + oleju (nie mam cytryny ), i to zostawiam na ca陰 noc. Zobacz, czy cokolwiek drgnie. Je瞠li nie to dodam cytryny i mo瞠 wtedy b璠zie ciut lepiej. No nic, b璠 informowa na bie膨co. O, znalaz豉m 1 cytrynk .

_________________________ _________________________ _________

Rano sp逝ka豉m mikstur i....ziele nadal jest. Nic nie drgn窸o. Absolutnie. Nie mam ju koncepcji na te w這sy - chyba nie pozostaje mi nic innego, jak szorowa codziennie w這sy i czeka a to si wyp逝cze samoistnie
A mo瞠 jednak koncentrat i zmycie go szamponem przeciw逝pie穎wym? Rudy poblask po tym na pewno zejdzie, to tylko barwnik spo篡wczy.
Stary 2013-12-29, 21:12   #339
blondi880
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 40
Unhappy ZIELONE w這sy!! Pomocy!!

witam,
mam problem. Prosz o pomoc! Ot騜 by豉m dzi na basenie. Wlosy mam koloru blond rozja郾ione pasemkami. Wchodz帷 na basen zwi您a豉m w這sy czarna gumka do w這s闚. Rozpuszaczajac wlosy zauwa篡豉m 瞠 w miejscach gdzie by豉 gumka mam zielone w這sy przyjechalam do domu szybko my豉m szamopnem ale zero efekt闚. Nie wiem co mam robi!! Poradzcie cos. mo瞠 jakie domowe sposoby 瞠by ten zielony kolor zszed!
blondi880 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-12-30, 12:51   #340
Chocolate77
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 510
Dot.: ZIELONE w這sy!! Pomocy!!

Cytat:
Napisane przez blondi880 Poka wiadomo嗆
witam,
mam problem. Prosz o pomoc! Ot騜 by豉m dzi na basenie. Wlosy mam koloru blond rozja郾ione pasemkami. Wchodz帷 na basen zwi您a豉m w這sy czarna gumka do w這s闚. Rozpuszaczajac wlosy zauwa篡豉m 瞠 w miejscach gdzie by豉 gumka mam zielone w這sy przyjechalam do domu szybko my豉m szamopnem ale zero efekt闚. Nie wiem co mam robi!! Poradzcie cos. mo瞠 jakie domowe sposoby 瞠by ten zielony kolor zszed!
Dobrze 瞠 tylko w jednym miejscu masz t ziele Ja kiedy nabawi豉m si ca造ch zielonych w這s闚, po tym jak pr鏏owa豉m na這篡 farb w odcieniu 鈔edni popielaty blond na rozja郾iany blond to dopiero by豉 tragedia!
A w Twoim przypadku, my郵 瞠 wystarczy parokrotne umycie szamponem przeciw逝pie穎wym i pochodzenie z mocno nawil瘸j帷 mask kilka godzin. Powinno zej嗆...
Chocolate77 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-01-19, 17:22   #341
viooolett
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 130

Witam.Bardzo prosze o pomoc.Chce rozjasnic moje rudo-czerwone wlosy a potem nalozyc Wellaton 12,0,czy gdyby mi po rozjasnieniu wyszly wlosy zolto-rude,to po tej 12,0 moze wyskoczyc zielen?Chcialabym to zrobic niebawem ,dlatego potrzebuje szybkiej odpowiedzi
viooolett jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-01-21, 20:24   #342
Lucy Phere
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 119

Ja tak瞠 prosz o pomoc. I witam si zarazem. Ale przechodz帷 do sedna, na samym pocz徠ku wrze郾ia rozja郾i豉m moje czerwonawo-rude w這sy. Efekt - pomara鎍zowo 鄴速e w這sy. Okej po這篡豉m na to Jasny Br您 Naturalny 6.0 bodaj瞠. Do drugiego mycia by這 ca趾iem okej. A potem za豉mka. Nie do嗆 瞠 farba wyp逝ka豉 si do jakiego mega dziwnego rudego ciemnego blondu, to jeszcze moje w這sy s zielone -.- Dodam, 瞠 od tamtej pory si nie farbowa豉m, bo si po prostu boje. Mam 豉dne, d逝gie w這sy, ale co z tego skoro wygl康am jak przys這wiowa Zo鄂a z Bagien, z glonami zamiast w這s闚. Jeszcze p馧 biedy, gdyby to by豉 sama ziele, tutaj dochodzi jeszcze pomara鎍zowy refleks. I s瘯 w tym, 瞠 boj si z豉ma t ziele czerwieni, gdy nie chc wraca do punktu wyj軼ia-czerwieni na w這sach. Panie powiedzcie mi, czy rozja郾iacz by co pom鏬 ? Cokolwiek :C Najgorsze jest to, 瞠 te cholerne refleksy si nie chc wyp逝ka, a min窸a ju kupa czasu. Moje kud造 to cholerne spektrum optyczne :C
Stary 2014-01-21, 21:18   #343
piiz
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 243

Ja te mia豉m problem z zielonymi w這sami,ale w innej sytuacji,przyciemnia豉m platynowe do 鈔edniego blondu.M璚zy豉m si z t zieleni dobre trzy miesi帷e,dopiero po oko這 3-4 farbowaniach ciep造mi odcieniami w這sy pozby造 si zielonej po鈍iaty.Na pocz徠ku mo瞠sz zrobi k徙iel rozja郾iaj帷 np rozja郾iaczem joanny,czyli rozja郾iacz,oksydant 9%,kilka 造瞠k maseczki i kilka 造瞠k szamponu.Nak豉dasz t mieszank na oko這 5-7 minut,ale nie na sk鏎 g這wy i nie na ewentualny odrost.Masujesz jakby my豉 w這sy,mo瞠sz dodatkowo spieni kran闚k bo mieszanka lubi zasycha.Potem sp逝kujesz i nak豉dasz dobr mask na 15 minut pod czepek.Taka kr鏒ka k徙iel nie niszczy w這s闚,na moje przetrawione rozja郾ianiem jako negatywnie nie wp造n窸a.Gdyby potem jeszcze wychodzi豉 zielonkawa po鈍iata stosuj farby o ciep造m odcieniu,ja stosowa豉m te z ko鎍闚k 32 po kropce,oznaczaj one be瞠.
Je郵i boisz si k徙ieli mo瞠sz do nast瘼nego farbowania u篡 farby natury z dodatkiem dos這wnie 3 造瞠czek farby o odcieniu mahoniowym,czyli z 5 po kropce,ale farby musz by z tej samej serii.
Pierwsze i drugie zdj璚ie jest gdy ju w miar pozby豉m si zieleni,ale jeszcze wida ten refleks,a ostatnie aktualne.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 20130810368.jpg (127,8 KB, 102 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0602.jpg (75,7 KB, 77 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 20140118413.jpg (133,8 KB, 96 za豉dowa)

piiz jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-01-21, 22:24   #344
Lucy Phere
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 119

O kurcze, 鈍ietnie wysz這. Dobra to ogarn t k徙iel Jak ju to zrobi to wrzuc fotki sprzed i po Jeszcze "po" ewentualnie popr鏏uj metody z koncentratem i szorowaniem w這s闚 szamponem przeciw逝pie穎wym. Dzi瘯i za pomoc, i za ten promyk nadziei ^^

EDIT:

Wstawiam zdj璚ie moich w這s闚, robione na 鈍i皻a, z u篡ciem lampy b造skowej:
https://imagizer.imageshack.us/v2/19...0/163/2z70.jpg
Jednak to zdj璚ie totalnie nie oddaje rzeczywisto軼i. Tutaj mam jaki inny troche ten kolor,a w rzeczywisto軼i to jest 鈔edni blond, z poblaskiem pomara鎍zy. Zieleni nie wida kompletnie, a zapewniam was, 瞠 ona tam jest, ale to s w這sy 鈍ie穎 umyte, z silikonami itp., a na co dzie, kiedy s raczej suche to ziele si mocno przebija, szczeg鏊nie w sztucznym 鈍ietle. Wiem, bo przyjaci馧ka ca造 czas si na mnie drze, 瞠 mam ogarn望 t dziwn "kupe", poza tym ju kilka os鏏 mi na to zwraca這 uwag
Ale pom騜cie mi jaki rozja郾iacz mam wybra - Intensiv Blond z Joanny, czy jaki inny ? Mam blond na poziome 7 (tak s康z) i wystarczy mi lekkie rozja郾ienie, dlatego wydaje mi si, 瞠 Joanna b璠zie za mocna. My郵a豉m nad rozja郾iaczem Schwarzkopf 1100. Poza tym nie mog znale潭 jakiego 豉dnego 鈔edniego ciep貫go blondu. Proponujecie jak捷 farb ? Najlepiej drogeryjn. My郵 o Garnier Olia nr.8.31 Z這cisty popielaty blond. Czy je郵i po這輳 j na zapewne 鄴速e, rozja郾ione w這sy to nie stan si znowu zielone ?(wiem niby popiel, ale 3 powinna go chyba neutralizowa?) Czy mo瞠 wybra jak捷 farb rozja郾iaj帷 ? Najbardziej zale篡 mi na pozbyciu si zieleni, w dalszej kolejno軼i pomara鎍zy no a celem jest 鈔edni blond ze z這tymi refleksami.

Edytowane przez Lucy Phere
Czas edycji: 2014-01-30 o 23:37
Lucy Phere jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-03-16, 06:43   #345
laluna123
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 64

Witam, W zaleznosci jaka baze ma wybrany przez nas kolor i ten ktory juz mamy na wlosach . Bazy to: zielen czerwien czy niebieski, zolty itd. Wtedy jak nie wiemy jaka baze ma kolor, ktory juz mamy na wlosach i kolor, ktory chcemy polozyc to jak trafimy zle, wychodza zielone i pomaranczowe wlosy... Fryzjer wie na jakich farbach pracuje i wie jakie bazy maja. Wiec fryzjer polozy tylko taki kolor o takiej bazie jaka nie zmieni naszych wloswo w zielone. Jesli jednak upieramy sie przy danym kolorze to fryzjer polozy najpierw baze niwelujaca.
Kazda farba ze skelpu jesli nie ma w ulotce na jakies bazie jest zrobiona to na stronie web danej firmy musimy wyszukac ta informacje.
Ogolnie na odcienie chlodne (sa o bazach zielonych, niebieskich) powinnismy nakldac juz kolor neutralny lub o bazach czerwonych czy pomaranczowych. Tu tez czai sie jednak zielen jesli na popielaty blond (ma baze niebieska) polozymy farbe w kolorze cielpego blondu czy bronzu (baza/barwnik zolty) wychodzi ZIELEN. logiczne- niebieski plus zolty wychodzi zielony.
Jak wlosy nie sa w zlym stanie, odbarwione, mocno koloryzowane lub bardzo zniszczone i przezarte przez farbe to nie powinno byc problmu nawet przy nalozeniu po raz drugi podobnego odcienia chlodnego.
Natomiast sprobujcie polozyc kilka razy w ciagu malego odstepu czasu jakies blondy popielate, mrozne, srebrzyste itd. Gwarantowana zielen po paru takich wyskockach.

Ja jednak nie jestem ani fryzjerka ani zandna inna profesjonalistka od wlosow wiec wpisuje tylko to co wiem po latach samoobserwacji

powodzenia

Edytowane przez laluna123
Czas edycji: 2014-03-16 o 06:59
laluna123 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-03-25, 13:25   #346
mehukuchiku
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
Dziewczyny pom騜cie!

Przesy豉m zdj璚ie.. co mam teraz zrobi?
Powiem tylko, 瞠 rozja郾ia豉m czarne, farbowane wcze郾iej w這sy i tylko ten pasek na oko這 g這wy nie chce si rozja郾i nawet po kilku razach! Dlaczego?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0128.jpg (130,1 KB, 133 za豉dowa)
mehukuchiku jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-04-08, 04:03   #347
laluna123
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 64
Dot.: Dziewczyny pom騜cie!

o kurcze, wspolczuje. Pewnie zmienialas farby i w tym miejscu uzylas jakiejs farby co nie chce sie teraz rozjasnic. Ale co z tym zrobic to nie mam pojecia. Chyba nie powinnas tego ruszac bo spalisz wlosy. A jak sie nie boisz to mozesz sprobowac rozjasniaczem takim z proszkiem. Chyba Joanna ma takie jeszcze z paczuszkami proszku.
laluna123 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-04-09, 19:36   #348
Vea
Rozeznanie

Dot.: Dziewczyny pom騜cie!

Cytat:
Napisane przez mehukuchiku Poka wiadomo嗆
Przesy豉m zdj璚ie.. co mam teraz zrobi?
Powiem tylko, 瞠 rozja郾ia豉m czarne, farbowane wcze郾iej w這sy i tylko ten pasek na oko這 g這wy nie chce si rozja郾i nawet po kilku razach! Dlaczego?
Ja wiem, jak Ci pom鏂 . Zajrzyj na tego bloga - ch這pak te mia takie zielono-niebieskie w這sy i k徙iel te tego nie chcia豉 wzi望, wi璚 kupi szampon joanna "Karmelowy blond" (w niebieskim opakowaniu) i zielonki niet :P

Tutaj link:
http://andyfromhell.blogspot.com/201...-la-riche.html
Stary 2014-04-09, 22:01   #349
mehukuchiku
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

Dzi瘯i, ale 2tygodnie minely i w ko鎍u obcielam w這sy na kr鏒ko 瞠by pozby si zieleni. I nie, nie zmienialam farb, zawsze mia豉m t sam a rozjasnialam w這sy 8razy.. Szkoda s堯w, teraz trzeba zadba od nowa i czeka a odrosna.

Wys豉ne z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
mehukuchiku jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-07-30, 19:32   #350
zielonooka19
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 371

Jest tu kto jeszcze? Dziewczyny za豉twi豉m swoje w這sy g逝pi szamponetk. mia豉m ciemny blond pomalowa豉m na czarny tzn mia by czarny ale wyszed br您owy i teraz po umyciu naprawde wiele razy zrobi si zgni造 ohydny zielony nie chce malowa w這s闚 farb bo szkoda mi w這s闚;( pr鏏owa豉m k徙ieli z cytryn i szamponu przeciw逝pie穎wego i nic co robi?
zielonooka19 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-07-30, 20:20   #351
201607040946
Konto usuni皻e

Daj na w這sy koncentrat pomidorowy! czerwie gasi ziele
Stary 2014-07-31, 22:08   #352
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 409

Mo瞠 koncentrat?

Wys豉ne z mojego LG-E460

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-08-05, 12:25   #353
zielonooka19
Raczkowanie

chyba jednak b璠zie farbowanie. Chocia nienawidz malowa w這s闚;( tylko teraz nie wiem jaki odcie mam na nie po這篡 瞠by by這 dobrze;/ wola豉bym co ja郾iejszego ale znowu przy sk鏎ze kolor b璠zie super a ko鎍闚ki nietkni皻e przez farb;/ jak sobie z tym radzicie?
Stary 2014-08-05, 13:20   #354
SceneQueene
Zakorzenienie

celowa豉bym wi璚 w 5 po kropce- czerwie powinna zneutralizowa ziele.
je郵i ko鎍e s innego koloru ni reszta- u篡wam dw鏂h r騜nych farb, lub tej samej trzymanej kr鏂ej lub d逝瞠j ni na reszcie b康 te na innym oxydancie.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
Stary 2014-08-09, 09:06   #355
zielonooka19
Raczkowanie

pomalowa豉m w這sy na rudy tzn tak wysz這 kolor p這n帷a lawa syoss kolor przy sk鏎ze 鈍ietny ko鎍闚ki s ciemniejsze a zielony wida jeszcze bardziej ;/ fryzjerka powiedzia豉 瞠by pomalowac platynowym blondem albo rudym;/ nie wiem ju co robi;/ chyba zostawie w這sy na jakis czas bez kombinowana i b璠 ci庵le je zwi您ywa;/
Stary 2014-08-09, 12:39   #356
SceneQueene
Zakorzenienie

troch bez sensu, 瞠 zarzuci豉 rudy, zamiast czerwieni- mog豉 spr鏏owa doda troch czerwonej farby do maski lub na這篡 na troch szamponetk na te zielenie.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2014-08-11, 13:20   #357
Emilka666
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 24

Witam serdecznie, pisze ku przestrodze ale mam nadzieje ze kto z Was by mo瞠 mi pomo瞠..i udzieli rady :-( .Po wielu latach eksperyment闚 z farbowaniem (blisko 20 lat) pierwszy raz zrobi豉m sobie totaln krzywd.. schodz帷 z ciemnych w這s闚 k徙ielami rozja郾iaj帷ymi podniszczy豉m sobie w這sy (nie by豉 to wina samych k徙ieli tylko tego ze robi豉m je zbyt cz瘰to), zesz豉m do pi瘯nej miedzi i co mnie podkusi這 by znowu zafarbowa na br您. Po czym nie b璠帷 z tego zadowolon na這篡豉m (na ju mocno zniszczone w這sy)dekoloryzator loreala. 圭i庵n掖 kolor jak producent pisze do 鄴速ego i spali mi doszcz皻nie w這sy (oczywi軼ie nie obwiniam produktu bo kiedy go u篡wa豉m i w這s闚 mi w闚czas nie zniszczy). W zwi您ku z tym ze na g這wie mia豉m paskudn 鄴單 (a marzy mi sie kolor zbli穎ny do naturalnego) kopi豉m farb w odcieniu naturalny 鈔edni blond (7) loreala i okaza這 si ze nie da rady w這s闚 ju pofarbowa.. s tak zniszczone ze nie chwytaj farby, a jedyne co to nabawi豉m si totalnego glona. Nak豉da豉m kilka r騜nych farb i nic. W這sy rozpadaj si w moich rekach obci窸am je do嗆 du穎 ale chyba powinnam obci望 ca趾iem bo glona si pozby chyba ju nie da.. :-( dobrze ze mam urlop i siedz z olejami na g這wie ca造 czas. Nie piszcie prosz o mojej g逝pocie bo wiem ze jakiego za熤ienia umys逝 dozna豉m..ale mo瞠 kt鏎a z Was si trzy razy zastanowi nad nadmiernym eksperymentowaniem.. Ja dosta豉m nauczk.. :-( pozdrawiam!
Emilka666 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-08-12, 00:16   #358
SceneQueene
Zakorzenienie

po pierwsze- zetnij ile si da i zajmij si nawil瞠niem- tak jak to zacz窸a robi. w 瘸dn koloryzacj bym si teraz nie bawi豉. jak ju w這sy od篡j (pewnie za kilka miesi璚y) zacznij od pigmentacji- wytrawione po tylekro rozja郾iaczem w這sy farby zwyczajnie nie chwyc. niestety, nie zawsze op豉ca si eksperymentowa

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2014-08-12, 07:07   #359
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 446
Wpisy w blogu: 2

Cytat:
Napisane przez Emilka666 Poka wiadomo嗆
Witam serdecznie, pisze ku przestrodze ale mam nadzieje ze kto z Was by mo瞠 mi pomo瞠..i udzieli rady :-( .Po wielu latach eksperyment闚 z farbowaniem (blisko 20 lat) pierwszy raz zrobi豉m sobie totaln krzywd.. schodz帷 z ciemnych w這s闚 k徙ielami rozja郾iaj帷ymi podniszczy豉m sobie w這sy (nie by豉 to wina samych k徙ieli tylko tego ze robi豉m je zbyt cz瘰to), zesz豉m do pi瘯nej miedzi i co mnie podkusi這 by znowu zafarbowa na br您. Po czym nie b璠帷 z tego zadowolon na這篡豉m (na ju mocno zniszczone w這sy)dekoloryzator loreala. 圭i庵n掖 kolor jak producent pisze do 鄴速ego i spali mi doszcz皻nie w這sy (oczywi軼ie nie obwiniam produktu bo kiedy go u篡wa豉m i w這s闚 mi w闚czas nie zniszczy). W zwi您ku z tym ze na g這wie mia豉m paskudn 鄴單 (a marzy mi sie kolor zbli穎ny do naturalnego) kopi豉m farb w odcieniu naturalny 鈔edni blond (7) loreala i okaza這 si ze nie da rady w這s闚 ju pofarbowa.. s tak zniszczone ze nie chwytaj farby, a jedyne co to nabawi豉m si totalnego glona. Nak豉da豉m kilka r騜nych farb i nic. W這sy rozpadaj si w moich rekach obci窸am je do嗆 du穎 ale chyba powinnam obci望 ca趾iem bo glona si pozby chyba ju nie da.. :-( dobrze ze mam urlop i siedz z olejami na g這wie ca造 czas. Nie piszcie prosz o mojej g逝pocie bo wiem ze jakiego za熤ienia umys逝 dozna豉m..ale mo瞠 kt鏎a z Was si trzy razy zastanowi nad nadmiernym eksperymentowaniem.. Ja dosta豉m nauczk.. :-( pozdrawiam!
hej- znam ten bol tez zdarzylo mi sie za duzo kombinowac... jakim dekoloryzatorem loreala???
a moze affassor? affasor to bardziej rozjasniacz niz dekoloryzator.. prawdziwy deko NIE powinien niszczyc wlosow..!!!
polecam- jak kole瘸nka wy瞠j.. du穎o nawil瘸nia. oleje, maski.. co sie tylko da..!!
Stary 2014-08-12, 11:23   #360
Emilka666
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 24

Dzi瘯uje za odpowiedz, kolor 軼i庵a豉m Eclair Clair Creme Decolorant ( L'Or嶧l) , tak jak pisa豉m wcze郾iej nie jest to wina preparatu tylko moja bo na tak zniszczone w這sy jak mia豉m nie powinnam go ju nak豉da :-/ W這sy obcie豉m z 20 centymetr闚 na d逝go軼i i musia豉m obci望 grzywk na kr鏒ko, drugi tydzie nak豉dam na ca陰 noc olej kokosowy i na dzie oliw z oliwek w po陰czeniu z od篡wk. W dotyku po wyschni璚iu ju nie przypominaj filcu ale zacz窸y wypada wiec ju zaopatrzy豉m sie w tabletki ze skrzypem oraz kozieradk. Kolor jest kiepski ale po naturalnym blondzie z joanny (bez amoniku) oraz p逝kance fioletowej i tak ju jest nieco lepiej. Nic z tym wiecej nie dam rady zrobi i tak jak piszesz SceneQueene przez 3 miesiace postaram sie ich nie farbowac.. W za豉czniku etapy destrukcji moich wlos闚 :-( Kobieta jednak potrafi sie oszpeci..
Pozdrawiam!
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1. przed k徙iel.jpg (52,0 KB, 33 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 2. po k徙ieli.jpg (87,1 KB, 19 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 3 po dekoloryzacji i pierwszym farbowaniu.jpg (136,6 KB, 41 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 4. w chwili obecnej.jpg (97,0 KB, 38 za豉dowa)
Emilka666 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
farbowanie, kasztan, koloryzacja, pasemka, rozja郾ianie, rozja郾ianie w這s闚, zielone wlosy, zielone w這sy, zielony

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-12-13 21:28:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:30.