Zielone w這sy - Strona 14 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2014-10-20, 12:08   #391
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731
Dot.: Zielone w這sy

To pewnie zale篡 od twojego naturalnego pigmentu... Mo瞠 zacznij kupowa ciep貫 blondy?
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-10-21, 10:31   #392
elloi
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 30

Cytat:
Napisane przez ewciaP Poka wiadomo嗆
Ostatnio uzylam rozjasniacza bo chcialam miec piekne blond pasemka, wyszly okropnie wiec kupilam farbe garniera jasy braz aby wrocic do koloru wyjsciowego.Po forbowaniu kolor moich wlosow zyskal odcien ZGNILEJ ZIELENI http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon9.gif koszmoar.Nie mam pojecia co z nimi teraz zrobic znowu pofarbowac, tylko czy odcien zieleni mi nie pozostanie?RATUNKU

Wszystkie blondy farbowane "naturalne" czyli szarawo zielonkawe wyp逝kuj si. Zostaw jak jest bo bardzo zniszczysz w這sy. Ewentualnie kup jak捷 rud - czerwon szamponetk to ukryjesz na jaki czas ten niechciany odcie.
elloi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-10-22, 11:38   #393
zielonooka19
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 371

jeszcze niedawno ja tu pisalam o swoim problemie. Powiem Wam jak sie skonczyla moja historia. Pomalowalam cale swoje dluuugie wlosy plonaca lawa z syoss i mimo wszystko mialam 3 kolory na glowie:/ ten zielony przybladl i bylo w sumie ok. jakies 1,5 tyg temu malowalam u fryzjerki pomalowala mi zlotym blondem i kolor wygladal suuper. Teraz po kilku myciach widze ze wlosy sie splukaly i te niektore pasemka nie sa moze zielone ale baardzo jasne :/
zielonooka19 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-10-22, 12:40   #394
Vea
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 562

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka wiadomo嗆
To pewnie zale篡 od twojego naturalnego pigmentu... Mo瞠 zacznij kupowa ciep貫 blondy?
Ju dawno sama na to wpad豉m, jednak nawet ciep貫 blondy nie daj rady w tym temacie.
Stary 2014-10-23, 08:54   #395
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

No to czerwony mix ton?
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-10-23, 10:09   #396
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 446
Wpisy w blogu: 2

ja jestem juz 3-4 miesiac w blondach i nadal mam jeszcze resztki zieleni na glowie gdzieniegdzie.. nadal takze nie mam rownomiernwego koloru.. zloty blond daje rade ale w niektorych miejscach jest jasniejszy a w innych bardziej rdzawy nic nie da sie zrobic czekac ax wlosy odrosna i sciac zielen
Stary 2014-10-23, 17:25   #397
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 247

widzia豉m, Sugar, Twoje nowe zdj璚ie chyba dzisiaj- 郵icznie jest

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-10-23, 19:36   #398
zielonooka19
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 371

ja glownie mialam ten zielony tu z przodu wiec scielam dosc duzo wlosow zrobilam grzywke ale mimo wszystko cos tam jest moze czepiam sie szczeg馧闚 nie wiem.. nigdy nie zetne tak krotko wlosow :P
zielonooka19 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-10-24, 07:31   #399
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka wiadomo嗆
widzia豉m, Sugar, Twoje nowe zdj璚ie chyba dzisiaj- 郵icznie jest
Dzi瘯uj kochana juz coraz lepiej ten blond wygl康a.
Zielonoka a ty nie musisz 軼ina bardzo kr鏒ko zakry ziele jak捷 farba tak jak ja to zrobi豉m na tyle 瞠by by這 ok nie musisz przyciemniane koloru.
Stary 2014-10-25, 15:53   #400
SceneQueene
Zakorzenienie

Naprawd mi sie bardzo podoba

Wys豉ne poprzez Sony Xperia J- jak Julia.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
Stary 2014-10-26, 13:46   #401
Emilka666
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 24

Witam ponownie, pozby豉m sie zieleni farbuj帷 na rudo, jednak musialam sci望 jeszcze wiecej wlos闚 bo nie przetrzyma造 tych eksperyment闚. Mam pytanie, czy jest sznsa uzyska naturalny lub popielaty blond na 鄴速ych w這sach? z rudego schodzi豉m do z這tych ciemnych blond闚 itp. Teraz mam 鄴速awy 鈔edni blond a marzy mi sie powr鏒 do natury. Jak tak czytam co piszecie to popadam w zw徠pienie czy to mi sie kiedy uda.. i boje sie ze znowu bede zielona :-(
Emilka666 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-10-26, 18:48   #402
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Emilka666 Poka wiadomo嗆
Witam ponownie, pozby豉m sie zieleni farbuj帷 na rudo, jednak musialam sci望 jeszcze wiecej wlos闚 bo nie przetrzyma造 tych eksperyment闚. Mam pytanie, czy jest sznsa uzyska naturalny lub popielaty blond na 鄴速ych w這sach? z rudego schodzi豉m do z這tych ciemnych blond闚 itp. Teraz mam 鄴速awy 鈔edni blond a marzy mi sie powr鏒 do natury. Jak tak czytam co piszecie to popadam w zw徠pienie czy to mi sie kiedy uda.. i boje sie ze znowu bede zielona :-(
sprobuj narazie uzywac szamponu fioletowego poki co
Stary 2014-11-02, 00:59   #403
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Emilka666 Poka wiadomo嗆
Polo perle, 2 po kropce we farbach. Uda si, g這wa do gory.

Wys豉ne poprzez Sony Xperia J- jak Julia.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2014-11-02, 16:09   #404
omleecik
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 333

http://www.iv.pl/images/19034302927547985690.jpg

W這sy jak na za陰czonym obrazku. Ciemniejsze pola na d逝go軼i to glon, kt鏎ego telefon nie chwyci.

W這sy by造 obcinane, pigmentowane. P鏦i co, 3x raz by造 farbowane w ci庵u 8miesi璚y. Farba wymywa si w tempie ekspresowym. W這sy rok wcze郾iej by造 rozja郾iane (dosy inwazyjnie, 12% woda na czas ok.30min, fryzjer ) dlatego obwinniam t sytuacj o to, 瞠 farba pr璠ko znika z w這s闚.

3tygodnie temu by這 tak :
https://imagizer.imageshack.us/v2/50...674/rmk4h9.jpg

Tak瞠.. co robi, 瞠by jako to zlikwidowa na d逝窺zy czas?
Henna?
omleecik jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-11-02, 20:02   #405
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez omleecik Poka wiadomo嗆
http://www.iv.pl/images/19034302927547985690.jpg

W這sy jak na za陰czonym obrazku. Ciemniejsze pola na d逝go軼i to glon, kt鏎ego telefon nie chwyci.

W這sy by造 obcinane, pigmentowane. P鏦i co, 3x raz by造 farbowane w ci庵u 8miesi璚y. Farba wymywa si w tempie ekspresowym. W這sy rok wcze郾iej by造 rozja郾iane (dosy inwazyjnie, 12% woda na czas ok.30min, fryzjer ) dlatego obwinniam t sytuacj o to, 瞠 farba pr璠ko znika z w這s闚.

3tygodnie temu by這 tak :
https://imagizer.imageshack.us/v2/50...674/rmk4h9.jpg

Tak瞠.. co robi, 瞠by jako to zlikwidowa na d逝窺zy czas?
Henna?
To teraz masz ten z 1 zdj璚ia? Henna nie radz ona tez zostawia ziele po sobie jakby po hennie co jasnego chcia豉 w og鏊e jaki chcesz docelowy kolor mie?
Stary 2014-11-02, 20:46   #406
omleecik
Raczkowanie

Tak, te 1 zdj璚ie aktualne. To ju s zahennowane w這sy. Od nich si wszystko zacz窸o. Na zbyt jasne w這sy po這篡豉m khadi ciemny br您 bez wcze郾iejszego zagruntowania w這s闚 zwyk陰 henn + raczej nier闚nomierne roz這瞠nie samej henny.

Z czasem henna zacz窸a si wyp逝kiwa zostawiaj帷 glona po sobie.

Kolor - szczerze m闚i帷 = wszystko jedno. Byle jeden. Bez glona i byleby si trzyma這 d逝瞠j jak 2tygodnie. Tylko to chc.

Mo瞠 by to ciemny br您 z mocnym akcentem czerwieni/rudo軼i.

Edytowane przez omleecik
Czas edycji: 2014-11-02 o 20:48
Stary 2014-11-03, 09:40   #407
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Tak, te 1 zdj璚ie aktualne. To ju s zahennowane w這sy. Od nich si wszystko zacz窸o. Na zbyt jasne w這sy po這篡豉m khadi ciemny br您 bez wcze郾iejszego zagruntowania w這s闚 zwyk陰 henn + raczej nier闚nomierne roz這瞠nie samej henny.

Z czasem henna zacz窸a si wyp逝kiwa zostawiaj帷 glona po sobie.

Kolor - szczerze m闚i帷 = wszystko jedno. Byle jeden. Bez glona i byleby si trzyma這 d逝瞠j jak 2tygodnie. Tylko to chc.

Mo瞠 by to ciemny br您 z mocnym akcentem czerwieni/rudo軼i.
no to masz podobny problem do mnie tez henny uzywalam i tez przez henne mam zielen.. daj jakis machon ciemny na to i powinno byc ok ewentualnie ciemny braz tez zakryje wsszystko ale z wyplukiwaniem ci nie obiecuje mowilam duzo zalezy od mycia co ile myjesz i czym myjesz
Stary 2014-11-03, 19:12   #408
omleecik
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Poka wiadomo嗆
no to masz podobny problem do mnie tez henny uzywalam i tez przez henne mam zielen.. daj jakis machon ciemny na to i powinno byc ok ewentualnie ciemny braz tez zakryje wsszystko ale z wyplukiwaniem ci nie obiecuje mowilam duzo zalezy od mycia co ile myjesz i czym myjesz
O, to widz, 瞠 historia podobna.. Ta henna..
D逝go ju si z tym m璚zysz?
W og鏊e jak to si sta這, 瞠 te dorobi豉 si zielonki?

Na mnie czeka garnier nutrisse creme, 45. To jest mahoniowy br您. My郵, 瞠 da rad, ale najbardziej boj si tego wyp逝kiwania. W這sy przewa積ie myje jakim myjad貫m, facelle, babydream, czasami jaki rypacz, 瞠by w這sy oczy軼i. Ich kondycja nie jest jaka wspania豉,ale nie jest te najgorzej,ale nie chc z tych w這s闚 popalonych miote貫k robi..

Zastanawia豉m si, czy lepiej farbowa np szamponami koloryzuj帷ymi (np co 1,5miesi帷a) czy lepiej po這篡 na to farb co 2miesi帷 np?
Kt鏎a opcja by豉by lepsza, 瞠by w這s闚 nie uszkodzi (jako tako) i 瞠by ten kolor po kt鏎ym razie zaskoczy w ko鎍u? Wi瘯sza szansa na to daje szampon, czy farba?

Edytowane przez omleecik
Czas edycji: 2014-11-03 o 19:13
Stary 2014-11-03, 19:46   #409
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
O, to widz, 瞠 historia podobna.. Ta henna..
D逝go ju si z tym m璚zysz?
W og鏊e jak to si sta這, 瞠 te dorobi豉 si zielonki?

Na mnie czeka garnier nutrisse creme, 45. To jest mahoniowy br您. My郵, 瞠 da rad, ale najbardziej boj si tego wyp逝kiwania. W這sy przewa積ie myje jakim myjad貫m, facelle, babydream, czasami jaki rypacz, 瞠by w這sy oczy軼i. Ich kondycja nie jest jaka wspania豉,ale nie jest te najgorzej,ale nie chc z tych w這s闚 popalonych miote貫k robi..

Zastanawia豉m si, czy lepiej farbowa np szamponami koloryzuj帷ymi (np co 1,5miesi帷a) czy lepiej po這篡 na to farb co 2miesi帷 np?
Kt鏎a opcja by豉by lepsza, 瞠by w這s闚 nie uszkodzi (jako tako) i 瞠by ten kolor po kt鏎ym razie zaskoczy w ko鎍u? Wi瘯sza szansa na to daje szampon, czy farba?
ja sie mecze chyba od sierpnia czy jakos tak z zielenia.. wlasnie jakis rok temu moze to bylo moze jeszcze dluzej.. wtedy farbowalam henna wlosy na ciemno.. pierw byly rudosci z dodatkiem indygo potem samo indygo,, ale potem wrocilam do czerwieni i mialam czerwien na glowie wlasnie do lata kiedy mi sie odwidzialo i 1 raz w zyciu cale wlosy zachcialo mi sie blond.. deko zrobilam i patrze zielen.. rozjasniam.. dalej zielen.. w necie przeczytalam ze to od henny moze byc.. ale te po takim czasie.. to cos dziwnego az no i walcze zakrywam a teraz i scielam prawie cale.. wlosy sa lekko podsuszone ale maski i oleje ida w ruch
U ciebie tez radze maski i oleje uzywac
wiesz szamponetka tez zakryje, nie niszczy a jest tania i mozesz kupic ich kilka i miec na jakis czas ..w pogotowiu w domu zawsze zeby taka byla.. ja pamietam kiedys uzywalam z joanny pierw szamponetek a potem farb wlasnie machni burgundow czasem wisni. piekne kolorki byly
a co ile myjesz wlosy? i jaka woda? goraca? moze za czesto myjesz> ja majac mega czerwien na glowie mylam letnia woda i myje co 3 -4dni wlosy i wtedy kolor sie trzymal te 4-6 tygodni czasem 3 tygodnie ale to wtedy szla pianka albo szamponetka w ruch na zakrycie ..
teraz myje tez co 3-4 dni
Stary 2014-11-03, 20:46   #410
Mieczyslawa555
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7

no co Ty chcesz, fajne s :P
Mieczyslawa555 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-11-05, 22:00   #411
Wixy
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 11

Witam, mam pewien ma造 problem. Mia豉m swego czasu lekkie ombre, na g鏎ze ciemny blond, na dole blond zmieszany z ciemnym blondem. Po這篡豉m na nie farb syoss w kolorze blondu. Niestety na po這wie w這s闚 mia豉m delikatn po鈍iat zieleni, wi璚 2/3 tygodnie p騧niej zafarbowa豉m j farb loreal prodigy LEN CIEMNY OPALIZUJ。O-ZΜTY BLOND. Jednak po鈍iata jak by豉 tak zosta豉. Zdecydowa豉m si 軼i望 w這sy do ramion, bo i tak by造 ju bardzo zniszczone moimi wszelakimi eksperymentami. Ale niestety nadal przy ko鎍闚kach pod 鈍iat這 wida delikatnie ziele. I teraz moje pytanie jak farb mog po這篡 na w這sy, 瞠by si tego pozby? G堯wnie interesuj mnie kolory mi璠zy ciemnym blondem a jasnym br您em. Jakie propozycje?

Edytowane przez Wixy
Czas edycji: 2014-11-05 o 22:01
Wixy jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-11-06, 11:46   #412
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Wixy Poka wiadomo嗆
Witam, mam pewien ma造 problem. Mia豉m swego czasu lekkie ombre, na g鏎ze ciemny blond, na dole blond zmieszany z ciemnym blondem. Po這篡豉m na nie farb syoss w kolorze blondu. Niestety na po這wie w這s闚 mia豉m delikatn po鈍iat zieleni, wi璚 2/3 tygodnie p騧niej zafarbowa豉m j farb loreal prodigy LEN CIEMNY OPALIZUJ。O-ZΜTY BLOND. Jednak po鈍iata jak by豉 tak zosta豉. Zdecydowa豉m si 軼i望 w這sy do ramion, bo i tak by造 ju bardzo zniszczone moimi wszelakimi eksperymentami. Ale niestety nadal przy ko鎍闚kach pod 鈍iat這 wida delikatnie ziele. I teraz moje pytanie jak farb mog po這篡 na w這sy, 瞠by si tego pozby? G堯wnie interesuj mnie kolory mi璠zy ciemnym blondem a jasnym br您em. Jakie propozycje?
sproboj na konce moze na 5-10 minut szamponetki rudej/czerwonej albo przecier pomidorowy zeby wneutralizowac zielen.. braz moze miec zielone pigmenty lepiej juz cieply blond nalozyc wtedy by nie bylo to widoczne ta zielen
Stary 2014-11-06, 21:50   #413
Wixy
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 11

A czy np. popielaty blond z Loreal by豚y dobrym rozwi您aniem? Czy taj bardziej co okolicach z販istego be簑 te z Loreal?
Wixy jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-11-07, 11:07   #414
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Wixy Poka wiadomo嗆
A czy np. popielaty blond z Loreal by豚y dobrym rozwi您aniem? Czy taj bardziej co okolicach z販istego be簑 te z Loreal?
jak dasz popiel na zielone partie to bedzie jeszcze bardziej sie odznaczac
popiel moze dac ci szarosc zielonkawa
lepiej wez cos z lekkim zlotem
Stary 2014-11-08, 14:43   #415
omleecik
Raczkowanie

Cytat:
ja sie mecze chyba od sierpnia czy jakos tak z zielenia.. wlasnie jakis rok temu moze to bylo moze jeszcze dluzej.. wtedy farbowalam henna wlosy na ciemno.. pierw byly rudosci z dodatkiem indygo potem samo indygo,, ale potem wrocilam do czerwieni i mialam czerwien na glowie wlasnie do lata kiedy mi sie odwidzialo i 1 raz w zyciu cale wlosy zachcialo mi sie blond.. deko zrobilam i patrze zielen.. rozjasniam.. dalej zielen.. w necie przeczytalam ze to od henny moze byc.. ale te po takim czasie.. to cos dziwnego az no i walcze zakrywam a teraz i scielam prawie cale.. wlosy sa lekko podsuszone ale maski i oleje ida w ruch
U ciebie tez radze maski i oleje uzywac
wiesz szamponetka tez zakryje, nie niszczy a jest tania i mozesz kupic ich kilka i miec na jakis czas ..w pogotowiu w domu zawsze zeby taka byla.. ja pamietam kiedys uzywalam z joanny pierw szamponetek a potem farb wlasnie machni burgundow czasem wisni. piekne kolorki byly
a co ile myjesz wlosy? i jaka woda? goraca? moze za czesto myjesz> ja majac mega czerwien na glowie mylam letnia woda i myje co 3 -4dni wlosy i wtedy kolor sie trzymal te 4-6 tygodni czasem 3 tygodnie ale to wtedy szla pianka albo szamponetka w ruch na zakrycie ..
teraz myje tez co 3-4 dni
Nic dziwnego w sumie, przecie henna si wi捫e z keratyn w這sa, wi璚 ona mocno siedzi na w這sie.
Hehe, ja bym nigdy si nie odwa篡豉 rozja郾ia henny dop鏦i bym nuie mia豉 pewno軼i 瞠 wszystkie w這sy zd捫y造 odrosn望.

Swoje w這sy te obci窸am i to dosy mocno, ale dalej mam te zielonki. Wiem, 瞠 to jest kwestia ju tylko p馧 roku, czy tam 8miesi璚y i powinnam ju wszystko 軼i望.. No ale chcia豉bym jako przetrwa te kilka miesi璚y.

Spokojnie, o w這sy dbam od 3lat jako. Tak瞠 maski, od篡wki, oleje itd. s u mnie na porz康ku dziennym,a nie od 鈍i皻a. W這sy staram si my co 2 dzie, przet逝szczaj mi si strasznie, ale to prawdopodobnie wina hormon闚. Jak mam pofarbowane w這sy to przed逝瘸m ich 鈍ie穎嗆 suchym szamponem, 瞠by w這sy mia造 jak najmniejszy kontakt z wod..

W這sy myje letni wod, od篡wki sp逝kuj ju ch這dniejsz wod, 瞠by domkn望 逝ski. Nie u篡wam suszarek, prostownic, nie 酥i z rozpuszczonymi w這sami itd,itd.

Jak bra szamponetki, to jakie? Tak ostatnio patrzy豉m w drogeriach, ale by造 albo ciemne br您y, albo same czerwone.
Stary 2014-11-08, 16:25   #416
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Nic dziwnego w sumie, przecie henna si wi捫e z keratyn w這sa, wi璚 ona mocno siedzi na w這sie.
Hehe, ja bym nigdy si nie odwa篡豉 rozja郾ia henny dop鏦i bym nuie mia豉 pewno軼i 瞠 wszystkie w這sy zd捫y造 odrosn望.

Swoje w這sy te obci窸am i to dosy mocno, ale dalej mam te zielonki. Wiem, 瞠 to jest kwestia ju tylko p馧 roku, czy tam 8miesi璚y i powinnam ju wszystko 軼i望.. No ale chcia豉bym jako przetrwa te kilka miesi璚y.

Spokojnie, o w這sy dbam od 3lat jako. Tak瞠 maski, od篡wki, oleje itd. s u mnie na porz康ku dziennym,a nie od 鈍i皻a. W這sy staram si my co 2 dzie, przet逝szczaj mi si strasznie, ale to prawdopodobnie wina hormon闚. Jak mam pofarbowane w這sy to przed逝瘸m ich 鈍ie穎嗆 suchym szamponem, 瞠by w這sy mia造 jak najmniejszy kontakt z wod..

W這sy myje letni wod, od篡wki sp逝kuj ju ch這dniejsz wod, 瞠by domkn望 逝ski. Nie u篡wam suszarek, prostownic, nie 酥i z rozpuszczonymi w這sami itd,itd.

Jak bra szamponetki, to jakie? Tak ostatnio patrzy豉m w drogeriach, ale by造 albo ciemne br您y, albo same czerwone.
To widz piel璕nacja jest ca趾iem w porz康ku i mycie tez rozumiem wiadomo ze przy t逝stych w這sach trzeba cz窷ciej my no a szamponetki to musisz ty wiedzie z jakim kolorem chcesz chodzi na g這wie rozejrzyj si po sklepach co gdzie maj

---------- Dopisano o 16:25 ---------- Poprzedni post napisano o 16:22 ----------

Cytat:

To widz piel璕nacja jest ca趾iem w porz康ku i mycie tez rozumiem wiadomo ze przy t逝stych w這sach trzeba cz窷ciej my no a szamponetki to musisz ty wiedzie z jakim kolorem chcesz chodzi na g這wie rozejrzyj si po sklepach co gdzie maj . Dziwne ze ci si tak kolor wyp逝kkuje skoro dobrze o w這sy dbasz . A szamponetki mo瞠sz od biedy kolory miesza np br您 z czerwonym davciemnych ert霵t mniej wi璚ej
Stary 2014-11-08, 17:01   #417
omleecik
Raczkowanie

Cytat:
To widz piel璕nacja jest ca趾iem w porz康ku i mycie tez rozumiem wiadomo ze przy t逝stych w這sach trzeba cz窷ciej my no a szamponetki to musisz ty wiedzie z jakim kolorem chcesz chodzi na g這wie rozejrzyj si po sklepach co gdzie maj

---------- Dopisano o 16:25 ---------- Poprzedni post napisano o 16:22 ----------

To widz piel璕nacja jest ca趾iem w porz康ku i mycie tez rozumiem wiadomo ze przy t逝stych w這sach trzeba cz窷ciej my no a szamponetki to musisz ty wiedzie z jakim kolorem chcesz chodzi na g這wie rozejrzyj si po sklepach co gdzie maj . Dziwne ze ci si tak kolor wyp逝kkuje skoro dobrze o w這sy dbasz . A szamponetki mo瞠sz od biedy kolory miesza np br您 z czerwonym davciemnych ert霵t mniej wi璚ej
No chcia豉m co, co by przyciemni這 w這sy i 瞠by wypar這 ziele. Mo瞠 by du穎 czerwonego, ale 瞠by nie by to czysty czerwony kolor. Chocia nie wiem, czy szamponetkami si uzyska tak czyst czerwie.

Ano, moje w這sy koloru nie trzymaj. To pewnie przez tamto jednorazowe rozja郾ianie, chocia sama nie wiem.
Stary 2014-11-08, 19:37   #418
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
No chcia豉m co, co by przyciemni這 w這sy i 瞠by wypar這 ziele. Mo瞠 by du穎 czerwonego, ale 瞠by nie by to czysty czerwony kolor. Chocia nie wiem, czy szamponetkami si uzyska tak czyst czerwie.

Ano, moje w這sy koloru nie trzymaj. To pewnie przez tamto jednorazowe rozja郾ianie, chocia sama nie wiem.
czysta czerwien szamponetkami to raczej nie ciezko bedzie.. ale taka wisniowa czerwien tak
Stary 2014-11-08, 23:51   #419
omleecik
Raczkowanie

Cytat:
czysta czerwien szamponetkami to raczej nie ciezko bedzie.. ale taka wisniowa czerwien tak
A to sprobuje, najwyzej sie wyplucze.
Dzieki za rady, jak cos sie poprawi to dam znac.
Stary 2014-11-12, 21:31   #420
omleecik
Raczkowanie

Podbijam. Szamponetka 豉dnie chwyci豉 mi kolorek. Pi瘯ny, r闚ny kolorek, bez nuty zieleni. Wzi窸am bordo z mariona.

W og鏊e jak cz瘰to mog po szamponetki si璕a? Znaj帷 moje szcz窷cie zaraz nic po niej nie b璠zie.
Odpowiedz

Tagi
farbowanie, kasztan, koloryzacja, pasemka, rozja郾ianie, rozja郾ianie w這s闚, zielone w這sy, zielony

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-09-02 22:30:01

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:19.