Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2014-11-12, 21:31   #421
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 446
Wpisy w blogu: 2
Dot.: Zielone w這sy

Cytat:
Napisane przez omleecik Poka wiadomo嗆
Podbijam. Szamponetka 豉dnie chwyci豉 mi kolorek. Pi瘯ny, r闚ny kolorek, bez nuty zieleni. Wzi窸am bordo z mariona.

W og鏊e jak cz瘰to mog po szamponetki si璕a? Znaj帷 moje szcz窷cie zaraz nic po niej nie b璠zie.
szamponetki mozesz czesciej jak tylko sie wyplucze.. one nie maja ani amoniaku ani oxydantow maja tylko barwniki praktycznie nie szkodza wcale wlosom.. "
Stary 2014-11-15, 22:49   #422
omleecik
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 333

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Poka wiadomo嗆
szamponetki mozesz czesciej jak tylko sie wyplucze.. one nie maja ani amoniaku ani oxydantow maja tylko barwniki praktycznie nie szkodza wcale wlosom.. "
Serio? Wiem, 瞠 one dzia豉j na powierzchni w這sa,ale to jednak chemia jest i szczerze sama nie wiem. Podejrzewam, 瞠 za 2 mycia ju nie zostanie, wi璚 teoretycznie co 1-1,5tyg bym musia豉 szamponetk robi, ale boje si o stan w這s闚.

Swoj drog, jest jaka szansa, 瞠 za kt鏎ym razem b璠zie tak, 瞠 po zieleni dzi瘯i szamponetce nic nie zostanie?
omleecik jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-11-18, 22:32   #423
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez omleecik Poka wiadomo嗆
Serio? Wiem, 瞠 one dzia豉j na powierzchni w這sa,ale to jednak chemia jest i szczerze sama nie wiem. Podejrzewam, 瞠 za 2 mycia ju nie zostanie, wi璚 teoretycznie co 1-1,5tyg bym musia豉 szamponetk robi, ale boje si o stan w這s闚.

Swoj drog, jest jaka szansa, 瞠 za kt鏎ym razem b璠zie tak, 瞠 po zieleni dzi瘯i szamponetce nic nie zostanie?
nie wiem moze to zalezy duzo od wlosow i tez koloru niektore pigmenty wnikaja bardziej i ciezej je zmyc dlatego u jednych sie szamponetki dluzej a u innych krocej trzymaja..
no prawda, szamponetka nie szkodzi to szampon napigmentowany zreszta zobacz sobie sklad takiej szamponetki
Stary 2014-11-20, 10:31   #424
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 336

szamponetki nie szkodz. jednak u篡wane wielokrotnie mog w ko鎍u wnikn望 we w這sy- szczeg鏊nie te kt鏎e s zniszczone/rozja郾iane/wysokoporowate.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-11-20, 11:40   #425
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka wiadomo嗆
szamponetki nie szkodz. jednak u篡wane wielokrotnie mog w ko鎍u wnikn望 we w這sy- szczeg鏊nie te kt鏎e s zniszczone/rozja郾iane/wysokoporowate.
To kurde ja jestem dziwak, bo z moich wysokoporowatych i rozja郾ianych wszystko schodzi.
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-11-20, 16:54   #426
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
a to ciekawe bo wlasnie z rosjasnionych sie najszybciej wszystko zmywa
Stary 2014-11-20, 17:53   #427
SceneQueene
Zakorzenienie

ja mam odwrotnie. czym bardziej mia豉m w這sy wytrawione i czym gorsze ko鎍闚ki, tym bardziej si w nie wszystko wpija這.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
Stary 2014-11-20, 19:01   #428
omleecik
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 333

Cytat:
Cudownie to s造sze.
Wida m鎩 problem z zieleni si rozwi您a.

DZI艼I dziewczyny!
omleecik jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-11-28, 11:30   #429
sandipr
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 98

SPOS笅 NA ZIELONE WΜSY

Na jasne z這te w這sy na這篡豉m najpierw popielaty blond loreala preference wysz造 szaro-niebieskawo-zielone zimne i smutne w這sy (ale producent tak zak豉da patrzac na pude趾o jednak ja nie wiedzia豉m ze bedzie mi okropnie w tym kolorze). Po lekkim wyp逝kaniu podzieli豉m w這sy na pasemka i cze嗆 zostawi豉m robi帷 garnierem bardzo jasnym blondem a drug cz窷 garnierem ciemnym blondem.
A co wysz這 w obu przypadkach jasnej/ciemnej farby garnier? TRAGEDIA, NIGDY WIECEJ GARNIERA, PRZENIGDY!!!! Zawsze wychodzi zielony (kiedys robi豉m ciemnym brazem i wyszed ciemno br您owy glon) Za to teraz mia豉m jasniutko zielony glon i ciemno br您owy/czarnawy glon.
By豉m tak za豉mana ze nie wiedzia豉m jak to ogarna. Fryzjer? ale on karze rozja郾i (spali) albo zafarmowac na ciemny kolor (odpada)

ZNALAZxM SPOS笅!
Na tego ciemnego glona na這篡豉m farbe (nie rozja郾iacz jasny blond z這cisty loreala preference i mam przepiekny, naprawd przepi瘯ny brazik jak po powrocie ze s這necznych wakacji. na pude趾u jest bia造 blond ale u mnie na w這sach jest ciemn0-jasny z這ty br您 nie sciagna starej farby ale ca趾owicie odmieni kolor

Za to na jasnych pasemkach zrobi豉m k徙iel rozjasniaj帷 - ZERO DODATKOWY ZNISZCZE, NIC A NIC a w這sy przed ni by造 w 鈔edniej kondycji, zeby nie powiedziec ze z貫j.
Zrobi豉m j tak - da豉m p馧 rozja郾iacza z drogerii(u mnie akurat garnier, moze byc joanna bo tez polecaja itp) wiecej go nie potrzebowa豉m bo mam ma這 jasnych pasm. Mieszamy go zgodnie z ulotk. Do tego da豉m 造zeczk szamponu i duuza 造磬 odzywki do w這s闚, wymiesza豉m. Na這篡豉m na pasemka i 15 min masowa豉m w這sy z rozja郾iaczem zje盥瘸j帷 palcami po pasmach z g鏎y do do逝. Po 15 min 3 razy umy豉m pasemka aby nie by這 na nich rozja郾iacza i jaki efekt? pi瘯ne s這neczne pasma bez dodatkowych zniszcze, zero zieleniDDD

Polecam loreala preference mam tak mega l郾iace w這sy ze nawet zdrowych takich nie mia豉m (a ostatnio je mocno zniszczy豉m) a odzywka do這穎na do tej farby to najwi瘯szy cud natury.

ufff uda這 mi si wr鏂i z pe軟ej zieleni do pi瘯nych br您owo- s這necznych w這s闚.

NIGDY WIECEJ GARNIERA!!!!

A farba to loreal preference jasny blond z這cisty zwany chyba cannes o ile dobrze pamietam
Nie 豉mcie si, bo da sie to usunac bez problemu))

Szukam szybkiego zam闚ienia AM w Wawie aby sie pod陰czy i dorzuci do przesy趾i

Mam do wymiany turkusowy cie mineralny Lily Lolo pixie sparkle

Edytowane przez sandipr
Czas edycji: 2014-11-28 o 11:32
sandipr jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-11-28, 17:56   #430
SceneQueene
Zakorzenienie

Gratulacje, ciekawe metody. Tylko co do rozjasniacza, Joanna to najgorszy z mo磧iwych.

Wys豉ne poprzez Sony Xperia J- jak Julia.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2014-11-28, 18:13   #431
sandipr
Raczkowanie

hehe ja akurat uzywa豉m rozjasniacza z garniera tego do 6 ton闚 (ale to juz by naprawde ostatni garnier w moim zyciu. Ale mysle ze nawet joanna na 15 min wymieszana z duza iloscia odzywki to 瘸dna r霩nica
Za kr鏒ki czas aby cos uszkodzi czy zepsu

Stary 2014-11-28, 19:26   #432
SceneQueene
Zakorzenienie

W takim kr鏒kim czasie to pewnie nie. A poka瞠sz kolorek jak Ci wyszed?

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2014-11-29, 09:39   #433
zielonooka19
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 371

ja znowu wracam.Fryzjerka pomalowala mi wlosy dwa mies temu cudnym zlotym blondem i byly ladne jasne ale chcialam odrosty pomalowalc wiec wzielam farbe z garniera jasny zloty blond takjak mi fryzjerka polecila. Jednak ten garnier taaaki ciemny ze szok myslalam ze sie poplacze jak zobaczylam swoje wlosy . Wszystko co przed fryzjerka mialam wrocil to wcale nie byl jasny zloty blond tylko jakies ciemne cholerstwo nie maluje wlosow do wielkanocy :/
zielonooka19 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-11-29, 13:21   #434
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez zielonooka19 Poka wiadomo嗆
ja znowu wracam.Fryzjerka pomalowala mi wlosy dwa mies temu cudnym zlotym blondem i byly ladne jasne ale chcialam odrosty pomalowalc wiec wzielam farbe z garniera jasny zloty blond takjak mi fryzjerka polecila. Jednak ten garnier taaaki ciemny ze szok myslalam ze sie poplacze jak zobaczylam swoje wlosy . Wszystko co przed fryzjerka mialam wrocil to wcale nie byl jasny zloty blond tylko jakies ciemne cholerstwo nie maluje wlosow do wielkanocy :/
" tak jak fryzjerka poleci豉.." i wszystko jasne...! trzeba bylo pierw nas spytac a potem farbe kupowac..
Stary 2014-11-29, 15:59   #435
Emilka666
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 24

Witam raz jeszcze, pozby豉m si swojego oliwkowego 鈔edniego blondu farbami o kolorze rudym, miedzianym blondzie, nic nie pomaga這 innego wi璚 p鏦i co musz zapomnie o powrocie do natury i by ruda ;-) dzi瘯uj za wszystkie rady!
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0013.jpg (154,6 KB, 27 za豉dowa)
Emilka666 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-11-29, 20:04   #436
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Emilka666 Poka wiadomo嗆
Witam raz jeszcze, pozby豉m si swojego oliwkowego 鈔edniego blondu farbami o kolorze rudym, miedzianym blondzie, nic nie pomaga這 innego wi璚 p鏦i co musz zapomnie o powrocie do natury i by ruda ;-) dzi瘯uj za wszystkie rady!
fajny kolorek i sliczny kotek
Stary 2014-11-29, 20:46   #437
sandipr
Raczkowanie

ojtam ojtam...
Kub loreal preference jasny blond z這ty i wyjdzie pi瘯ny z這ty jasniejszy br您ik a nie taki ciemny glonik jak po garnier. Czyta豉m ze na to warto na這篡 bardzo jasny opalizj帷y blond ( licz tylko na farby z loreala bo kolory sa przepiekne) (rozjasni mocniej ni ten co poda豉m wyzej co sama go uzywa豉m)
Ale wiesz co jest najlepsze? Ja ostatnio ciemn stal z farby nie szamponu sciagne豉m w 3-4 mycia w rossmanie jest myde趾o do odplamiania np do tapicerki i ubra bia這/zielone pude趾o(wiem ze brzmi szokuj帷o) ale ono jest wykonane ca趾owicie z naturalnych roslinnych sk豉dnik闚 (zmyje kazda plamke na ubraniu, kazd! nawet po 2-3 razach owoc granatu co graniczy z cudem bo to najsilniejszy naturalny pigment) Umyj nim w這ski, jak myjesz w這sy 豉dnie si pieni i s miekkie i nic nie zniszczy. A kolor w po這wie schodzi rach ciach po kilku myciach Po umyciu daj odzywke i naprawd gwarantuje Ci ze zero zniszcze Oczywi軼ie wszystko z g這w po myde趾u umyj szamponem Przetestowany spos鏏 kilka razy na jasnych rozja郾ianych w這sach.

Cytat:
Napisane przez zielonooka19 Poka wiadomo嗆

Stary 2014-11-30, 18:06   #438
zielonooka19
Raczkowanie

niestety mieszkam za granica dlatego nie moge siegac po niektore porady:/ napisalam ze do wielkanocy nie maluje gdyz dopiero na wielkanoc jade do Polski wtedy pojde do tej fryzjerki. ona jest swietna i naprawde kolejki sie do niej ustawiaja. we wrzesniu mialam rudy kolor ktory przykryl zielen a ona z tego ohydnego koloru zrobila cudo! te farby garniera do jedno wielkie g*wno ! :/ najasniejszy zloty blon a kolor ciemny ze nawet zlotego nie widac o tych z loreala wiem ale niestety szybko sie wyplukuja. Szkoda ze syoss ma taka ciemne kolory bo te farby sa genialne.
Stary 2014-12-01, 18:27   #439
SceneQueene
Zakorzenienie

Jasne te przecie s.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2014-12-01, 20:46   #440
zielonooka19
Raczkowanie

Cytat:
Jasne te przecie s.

ciezko dostac jest tylko kilka ale nie dla mnie. Kiedys kupilam w Polsce z syoss plonoca lawe kolor marzenie przykryl mi wlasnie ten zielony alee.. wiecie w ile sklepach go szukalam? w polsce po calym miescie kazdy jeden rossman natura i inne:P w szwajcarii to samo. Babka w rossmanie powiedziala ze tego koloru juz chyba nie produkuja a szkoda.
Stary 2014-12-02, 17:10   #441
SceneQueene
Zakorzenienie

A faktycznie, jego ju nie ma.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2014-12-02, 20:50   #442
zielonooka19
Raczkowanie

no wlasnie a szkoda bo kolor byl sliczny. znowu zaplace za glopote :/ po cholere wzielam garniera:/ moja mama kiedys miala tez przygode z garnirem :d miala dosc jasne wlosy chciala je bardziej rosjasnic wiec logiczne kupila farbe garniera no i piekny blond nim polozyla cala farbe wlosy tak sciemnialy ze nigdy czegos takiego nie widzialam zmyla je a kolor wyszedl brazowy i to tak brzydkii... fu:/
Stary 2014-12-03, 13:00   #443
SceneQueene
Zakorzenienie

Haha, niez豉 przygoda. Mama si pewnie mocno zdziwi豉... Ja od nich bra豉m dwa razy 113 i raz czer i wszystko wysz這 jak powinno. Jednak r騜nie to wychodzi, niestety...

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2014-12-04, 09:51   #444
zielonooka19
Raczkowanie

moja mama byla wsciekla zwlaszcza ze z ciemnych wlosow doszla juz do jasnych razem z fryzjerka poznej sama sobie kupila tego garniera i znowu ma ciemne:/
Stary 2014-12-04, 14:30   #445
SceneQueene
Zakorzenienie

Wcale si mamie nie dziwi :-D

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2014-12-05, 17:39   #446
zielonooka19
Raczkowanie

to ja jestem skazana do wielkanocy lazic z odrostami. albo zrobie tak ze nie bede ich malowala poczekam az farba sama zejdzie.
Stary 2014-12-05, 17:50   #447
SceneQueene
Zakorzenienie

Ja bym chyba tak zrobi豉 i wymywa豉 jak si da.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2014-12-05, 19:06   #448
_agg_
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 539

Hej, mo瞠 Wy mi co poradzicie, bo ja ju sama nie wiem co robi.

Jaki czas temu, w ok.wakacji, stwierdzi豉m, ze zrobi sobie henn z indygo. Sko鎍zy這 si tak, 瞠 sp逝ka豉m i okaza這 si, 瞠 nic nie z豉pa這 no ale jednak by豉 to nieprawda jak si okaza這.

Stwierdzi豉m, 瞠 jednak nie chc ciemnych w這s闚 i posz豉m do fyzjera. Po zzrobeniu baleja簑, wysz造 r騜ne kolory - czerwony, pomara鎍zowy, ale zieleni na szcz窷cie nie by這.
Jakie 2,5 miesi帷a posz豉m znowu, znowu baleja. G鏎a, czyli m鎩 odrost oczywi軼ie pi瘯nie rozja郾iony, a reszta... pomara鎍za fryzjerka stwierdzi豉, 瞠 na這篡 mi jezcze rozja郾iacz na te pomara鎍zowo-czerwone. Na這篡豉, sp逝ka豉 i... znowu ja郾iejsza pomara鎍z. Zacz窸am si zastanawiac czy nie spr鏏owa co samej z tym zrobi, ale... teraz zacz窸am si przygl康a moim w這som i;.. mam na w這sach na identycznej d逝go軼i zielony pasek, czyli jednak to indygo tam siedzi. Nie wiem sama co robi. Wiem, 瞠 mog na這篡 koncentrat pomidorowy na t ziele, no ale ci篹ko skoro to tylko pasek na d逝go軼i porad嬈ie co i dajcie nadziej, 瞠 dam rad si pozby przy okazji r闚nie tej pomara鎍zy
_agg_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-12-05, 19:54   #449
SceneQueene
Zakorzenienie

Na pomara鎍ze popielata farba. Np joanna go喚bi popiel. Na ziele spr鏏uj najpierw koncentrat.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2014-12-05, 19:57   #450
_agg_
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 539

tylko pytanie czy z pod tej pomara鎍zy nie wyjdzie kolejna ziele
_agg_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
farbowanie, kasztan, koloryzacja, pasemka, rozja郾ianie, rozja郾ianie w這s闚, zielone w這sy, zielony

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-09-13 13:17:03

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:34.