Zielone w這sy - Strona 16 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2014-12-06, 11:59   #451
zielonooka19
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 371
Dot.: Zielone w這sy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka wiadomo嗆
Ja bym chyba tak zrobi豉 i wymywa豉 jak si da.
kiedys juz tak zrobilam. Mialam wlosy do polowy plecow dlugie plus mam baaardzo geste wiec bylo ich duzo szkoda mi bylo ich malowac wiec nie malowalam odrostow nie wiem jak dlugo to trwalo ale z czasem jasny kolor mialam juz tylko na koncowkach a gora ciemna. Poszlam do fryzjerki podciac koncowki a ona sie mnie pyta kto mi takie piekne ombre zrobil xD
zielonooka19 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-12-06, 14:27   #452
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 319

Haha, to Ci si uda這. Ja z platyny wr鏂i豉m do czerni i mam silne postanowienie: nie farbuj do marca, do urodzin. Od篡wianie, od篡wianie i jeszcze raz od篡wianie.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-12-07, 14:31   #453
zielonooka19
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 371

ja wlosow nie mam zniszczonych wcale akurat matka natura obdarzy豉 mnie w zdrowe i grube wlosy ja teraz mam ze 4 kolory na glowie wiec mam lipe mam nadzieje ze wszystko szybko zejdzie
zielonooka19 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-12-13, 14:48   #454
lily_jane
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 15

moja przygoda z zielonym glonem powoli si ko鎍zy ;p na szcz窷cie. zacz窸o si od tego, 瞠 niczego nie 鈍iadoma na這篡豉m zimny odcie farby podczas gdy poprzedni by mocno ciep造. No i stworzy豉m pi瘯nego, nier闚nomiernego zielono- czarnego glona ;D wiele razy pr鏏owa豉m si pozby tego koloru, ale zawsze efekt by marny. posz豉m w ko鎍u do fryzjerki. wybra造鄉y wsp鏊nie dwa ciep貫 odcienie na tym samym poziomie 鈔edniego br您u, kt鏎e zmiesza豉. Ponad to 軼i窸am kilka centymetr闚. Z efektu jestem bardzo zadowolona ;] ps. jedno zdj璚ie- sztuczne 鈍iat這, drugie naturalne.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 20141213_153345.jpg (94,5 KB, 69 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 20141213_153555.jpg (118,6 KB, 51 za豉dowa)
lily_jane jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-03-04, 16:25   #455
lilixellie
<3

Wiadomo軼i: 9
Angry Problem z ko鎍闚kami w這s闚

Je瞠li jest kto kto mia podobny problem b康 ma poj璚ie o fryzjerstwie bardzo prosz o rad. Ponad 2 lata farbowa豉m w這sy na blond, og鏊nie bardzo cz瘰to rozjasnia豉m w這sy (sama w domu) co doprowadzi這 do tego 瞠 moje grube d逝gie w這sy sta造 si bardzo kr鏒kie, poniszczone i cienkie ;( W wakacje postanowilam 瞠 powr鏂 do br您u by ich ju nie m璚zyc, na platynowy blond po這zy豉m farb sayossa jasny br您, otrzyma豉m jasny br您 z po鈍iat zieleni, z czasem by這 coraz gorzej wi璚 po miesi帷u postanowi豉m pofarbowa jeszcze raz, by這 troch lepiej natomiast kolor wydawa mi si zbyt nudny i mysi dlatego postanowi豉m zmieni kolor na kasztanowy br您, uzy豉m farby z schwarzkopf w postaci pianki, wysz這 tak 瞠 odrosty mia豉m koloru jak na opakowaniu natomiast ko鎍闚ki zn闚 mia造 po鈍iat zielon, postanowi豉m 瞠 odczekam ponad miesi帷 by kolor si wyp逝ka i zn闚 powt鏎zy豉m farbowanie t farba, efekt? Znowu odrost idealny a ko鎍闚ki wr璚z czarne z po鈍iat zielon ;( Moim problemem jest g這wnie te to 瞠 nosz doczpianie w這sy clip in i bardzo wida r騜nic miedzy moimi w這sami a doczepkami kt鏎e s w kolorze kasztanowego br您u. Je瞠li kto m鏬豚y mi doradzi jak pozby si tej ciemnej zielonej po鈍iaty by豉bym wdzi璚zna
lilixellie jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-03-04, 19:50   #456
SceneQueene
Zakorzenienie

Dot.: Problem z ko鎍闚kami w這s闚

ko鎍e by造 najwi璚ej razy rozja郾iane i chwyci造 za du穎 ciemnego pigmentu. spr鏏uj go porz康nie p逝ka, je郵i nie- mo瞠 'myk' z koncentratem by co pom鏬?

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
Stary 2015-03-05, 12:01   #457
lilixellie
<3

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka wiadomo嗆
ko鎍e by造 najwi璚ej razy rozja郾iane i chwyci造 za du穎 ciemnego pigmentu. spr鏏uj go porz康nie p逝ka, je郵i nie- mo瞠 'myk' z koncentratem by co pom鏬?
A mog spyta co to za `myk` ? Praktycznie codziennie myje w這sy i wci捫 ko鎍e s ciemne z po鈍iat zielon..
Stary 2015-03-05, 12:04   #458
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

Cytat:
Napisane przez lilixellie Poka wiadomo嗆
A mog spyta co to za `myk` ? Praktycznie codziennie myje w這sy i wci捫 ko鎍e s ciemne z po鈍iat zielon..
Koncentrat pomidorowy na w這sy: jest czerwony, a czerwie gasi ziele
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-03-05, 14:17   #459
SceneQueene
Zakorzenienie

Spr鏏uj sobie po這篡 na p馧 godziny - godzin na te zielone miejsca. Raz si fragment闚 nabawi豉m to zesz這

Wys豉ne poprzez Sony Xperia Z2.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-03-05, 14:18   #460
g700
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 76

a jak zrobi 瞠by zmywa造 sie? R霩owe ko鎍e mi sie marz
g700 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-03-05, 14:28   #461
SceneQueene
Zakorzenienie

Nie bardzo rozumiem co masz na my郵i. Co ma si zmywac? Jakie masz w這sy teraz?

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-03-05, 16:15   #462
lilixellie
<3

Na這篡豉m koncentrat i jestem ciekawa czy troch pomo瞠
Stary 2015-03-05, 17:20   #463
SceneQueene
Zakorzenienie

Oby. Przejrzyj wpisy wcze郾iej, by這 te kilka innych metod ;-)

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-03-07, 15:06   #464
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

Cytat:
Napisane przez lilixellie Poka wiadomo嗆
Na這篡豉m koncentrat i jestem ciekawa czy troch pomo瞠
I jak?
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-03-09, 16:45   #465
lilixellie
<3

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka wiadomo嗆
I jak?
I nic Wci捫 s takie same, jednak nic nie poradz sama i za tydzie wybieram si do fryzjera bo ju nie wytrzymuje. Ale dzi瘯uje za rady
Stary 2015-03-09, 20:28   #466
SceneQueene
Zakorzenienie

Szkoda. Nie zawsze chwyta, ale warto spr鏏owa. Kole瘸nka pr鏏owala da na jaki czas czerwona szamponetke, mo瞠 to by wysz這, ale jak ju idziesz do fryzjera to nie ma co kombinowa

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-03-10, 10:41   #467
Tinajero
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 350

Do niedawna boryka豉m si z tym samym problemem. Pr鏏owa豉m przecieru, k豉d豉m saszetk o cieplejszym odcieniu, my豉m kilka razy w這sy i nic. Niestety dopiero k徙iel rozja郾iaj帷a 軼i庵n窸a ca趾owicie zielono-bury poblask. Trzyma豉m 10 minut ca造 czas masuj帷, po zieleni i szaro軼i nie ma 郵adu.
Tinajero jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-06-28, 18:49   #468
Klaudusha
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

Albo doszorowa albo zneutralizowa czerwieni :

-czerwona farba na這穎na dos這wnie na chwil;
-k徙iel rozja郾iaj帷a;
- szampon przeciw逝pie穎wy + witamina C zostawione na w這sach na ok godzin.
- ostatnie odkrycie : szampon do w這s闚 rudych z ekstraktem z henny firmy isana z rossmanna. Cena regularna 8 z / w promocji ok 5z.
o dziwo ( za t cen) w這sy s po nim bardzo mi瘯kie
Klaudusha jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-06-28, 21:19   #469
Olizabeth
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 94

Cytat:
Napisane przez Klaudusha Poka wiadomo嗆
Albo doszorowa albo zneutralizowa czerwieni :

-czerwona farba na這穎na dos這wnie na chwil;
-k徙iel rozja郾iaj帷a;
- szampon przeciw逝pie穎wy + witamina C zostawione na w這sach na ok godzin.
- ostatnie odkrycie : szampon do w這s闚 rudych z ekstraktem z henny firmy isana z rossmanna. Cena regularna 8 z / w promocji ok 5z.
o dziwo ( za t cen) w這sy s po nim bardzo mi瘯kie
Ja mam pytanko odno郾ie tego szamponu do czerwonych w這sow.
Po這篡豉m br您 4.0 na ombre i przebija szaro嗆 z zieleni. Czy szampon mocno barwi w這sy?

Edytowane przez Olizabeth
Czas edycji: 2015-06-28 o 21:20
Olizabeth jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-06-29, 00:03   #470
Anja92
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 503
GG do Anja92

Pomocy!
Baardzo prosz o jak捷 rad!
Wraca豉m samodzielnie do blondu z jasno br您owych w這s闚.
Na 鄴速y po rozja郾iaczu odcie po這篡豉m popielat Palette A10 i kolor moich w這s闚, zale積ie od 鈍iat豉 ma mocno z這cist (w 鈍ietle lamp) lub zielonkaw (w 鈍ietle dziennym) po鈍iat.
Jutro rano chc wybra si do drogerii i kupi jak捷 farb na poziomie 10 by ich nie przyciemnia, tylko pozby si tego okropnego odcienia.
Czy Loreal Preference 10.21 zadzia豉? Czy mo瞠 lepiej sama 10?

Anja92 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-06-29, 08:50   #471
Klaudusha
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Olizabeth Poka wiadomo嗆
Ja mam pytanko odno郾ie tego szamponu do czerwonych w這sow.
Po這篡豉m br您 4.0 na ombre i przebija szaro嗆 z zieleni. Czy szampon mocno barwi w這sy?
To zale篡 jaki efekt chcesz uzyskac. Raczej szampon nadaje si do blondu lekko szarego / zielonego dla lekkiego efektu ocieplenia. Ale kupuj帷 szampon widzia豉m obok w opakowaniu br您owym r闚nie firmy isana (wygl康a i ma konsystencj jak odzywka) plukank do wlosow brazowych. Zawiera豉 wyci庵 z orzecha w這skiego i co jeszcze. Zalecenia producenta to na這瞠nie po umyciu na kilka minut. Mo瞠sz zawsze potrzyma dluzej. Nie pr鏏owa豉m ale wydaje mi si ze za cen 8 z warto spr鏏owa oczywi軼ie je瞠li chodzi Tobie o lekkie przyciemnienie. Z blondu zawsze farba si wyplukuje i to mocno. Sprawd te powinien by szampon do w這s闚 br您 z henna. Im wi璚ej tym lepiej

Edytowane przez Klaudusha
Czas edycji: 2015-06-29 o 08:54
Stary 2015-06-29, 10:02   #472
shillia
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 23

Cytat:
Napisane przez Anja92 Poka wiadomo嗆
Pomocy!
Baardzo prosz o jak捷 rad!
Wraca豉m samodzielnie do blondu z jasno br您owych w這s闚.
Na 鄴速y po rozja郾iaczu odcie po這篡豉m popielat Palette A10 i kolor moich w這s闚, zale積ie od 鈍iat豉 ma mocno z這cist (w 鈍ietle lamp) lub zielonkaw (w 鈍ietle dziennym) po鈍iat.
Jutro rano chc wybra si do drogerii i kupi jak捷 farb na poziomie 10 by ich nie przyciemnia, tylko pozby si tego okropnego odcienia.
Czy Loreal Preference 10.21 zadzia豉? Czy mo瞠 lepiej sama 10?
Nie u篡waj tego loreala wypali ci w這sy!
Powt鏎zysz m鎩 b陰d. Kochana w tej samej cenie jest Revlon Colorsilk Ciemny Popielaty Blond przytrzymaj 25 minut. wejd tutaj. ja mia豉m to samo. wszystkoushill.blogspot.c om
Tam wszystko jest napisane krok po kroku
shillia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-06-29, 12:37   #473
Olizabeth
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 94

Cytat:
Napisane przez Klaudusha Poka wiadomo嗆
To zale篡 jaki efekt chcesz uzyskac. Raczej szampon nadaje si do blondu lekko szarego / zielonego dla lekkiego efektu ocieplenia. Ale kupuj帷 szampon widzia豉m obok w opakowaniu br您owym r闚nie firmy isana (wygl康a i ma konsystencj jak odzywka) plukank do wlosow brazowych. Zawiera豉 wyci庵 z orzecha w這skiego i co jeszcze. Zalecenia producenta to na這瞠nie po umyciu na kilka minut. Mo瞠sz zawsze potrzyma dluzej. Nie pr鏏owa豉m ale wydaje mi si ze za cen 8 z warto spr鏏owa oczywi軼ie je瞠li chodzi Tobie o lekkie przyciemnienie. Z blondu zawsze farba si wyplukuje i to mocno. Sprawd te powinien by szampon do w這s闚 br您 z henna. Im wi璚ej tym lepiej
Witaj zale篡 mi g堯wnie na pozbyciu si zieleni i szaro軼i. Jako mi w nich nie do twarzy ;-)
Mam ju spory sw鎩 odrost i farbuj帷 farb 4.0 chcia豉m zr闚na rozja郾iany d馧 z naturaln g鏎a. Odrost jest w zimnym 鈔ednim br您ie, dlatego nie kupi豉m ciep貫go odcienia.
Na pewno spr鏏uj szampon polecony przez Ciebie. Widzia豉m kiedy jeszcze inny szampon do brazowych w這s闚 bodaj瞠 firmy guhl.
B璠 pr鏏owa, mo瞠 si uda bez farby.

Edytowane przez Olizabeth
Czas edycji: 2015-06-29 o 12:38
Olizabeth jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-06-30, 10:35   #474
Klaudusha
Przyczajenie

Powodzenia ja kiedy te mocnym wywarem z kawy p逝ka豉m
Stary 2015-07-15, 17:26   #475
foxy313
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 421

i ja r闚nie da豉m cia豉 z zielonka, a tak sie naczytalam, 瞠 a posz這 w druga strone chyba...
poniewaz moje ciemne k豉ki farbuje juz od dlugiego czasu na blond, wczesniej balejaze byly, wiec duzo paskow zostalo jasniejszych, ciemniejszych, rudych a nawet by sie braz znalazl, gore farbuje farba rozjasniajaca na 12% i otoz co powstalo - gora zbyt jasna, dol ciemny i sie odznacza w polowie mniej wiecej.
poszlam 3 tyg temu do fryzjera by to wyrownac.. nie bede komentowac nawet, bo bym nie pisala tu jakby wyszlo super,
wyrownania nie bylo w kazdym badz razie, postanowilam sama to zrobic. mialam wode 6% albo 12% farby alfaparf 11.11 i 11.20 a takze goldwell 11N - wybralam 6% z 11N (natura! jaka ja glupia) ale zawsze dobrze wychodzila ta farba, bo mimo natury ma duzo fioletu, po 10 min patrze- a moje wlosy robia sie coraz ciemniejsze i zielenieja!!!!! jak na mokrych widze ze jest zle tzn ze bedzie okropnie, szybko zmylam i poszlam suszyc w nadzieji ze tragedia sie nie stala - coz stala sie.
na szczescie mam farby inne, pomyslalam o zapienieniu, najpierw wyszorowalam te wlosy szmaponem przeciwlupiezoym, pozniej polozylam na mokre oxy 12% (wiem, ale coz, trzeba bylo je rozjasnic a to i tak zapienienie na 10 min tylko bylo) farba Alfaparf 11.20 czyli opalenizujacy blond, plus odzywka i szampon kokosowy nawilzajacy. uffffffffffffff zielonka zniknela a wlosy staly sie jasniejsze, teraz odzywic je musze pozadnie przez miesiac i bedzie OK!
ale pierwszy raz w zyciu mialam wlosy szaroburozielone!!! to jest ohydne
pozdrrrrrrrrrrrrawiammm Was wszystkie laski!!!
foxy313 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-07-15, 17:48   #476
SceneQueene
Zakorzenienie

No to 豉dna przygoda! Wszystkie natury maj w sobie odrobin zieleni, mo瞠 to dlatego. Brawo, 瞠 sobie poradzi豉s.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-07-16, 19:58   #477
foxy313
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 421

dziekuje! wieem wlosy masakra z tym farbowaniem, mysle czy w 8.1 albo 9.1 nie uderzyc, ale obawiam sie, 瞠 jak popiel sie wymyje to zielonka mi wyjdzie albo rudy, wtedy tez plukanka albo szampon fioletowy?
foxy313 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-07-16, 20:20   #478
martaakow
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 136

Cytat:
Napisane przez foxy313 Poka wiadomo嗆
dziekuje! wieem wlosy masakra z tym farbowaniem, mysle czy w 8.1 albo 9.1 nie uderzyc, ale obawiam sie, 瞠 jak popiel sie wymyje to zielonka mi wyjdzie albo rudy, wtedy tez plukanka albo szampon fioletowy?
Ziele neutralizuje si czerwieni (kr捫y jaka metoda z koncentratem pomidorowym, pono dzia豉)
Rudy neutralizuje si niebieskim (np. srebrne p逝kanki maj niebieski pigment)
Fioletowymi p逝kankami neutralizujesz 鄴販ie.
martaakow jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-07-28, 09:49   #479
myszola21
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 096

ja mam ten sam problem z zielon pos獞iat i mysim kolorem

z bardzo jasnego niemal platynowego blondu polozy豉m 鈔edni blond i mam mysi kolor z zielon po鈍iat, jak farb to zneutralizowa? na razie pr鏏uje z szamponem przeciw逝pie穎wym i troche na s這nku bede przebywa豉 a jak to nie pomo瞠? jaki kolor polexaxie? pierwszy raz od 8 lat samodzielnego farbowania taki kwiatek
16.11.2015 KONSULTACJA S..
23.08.2016 KONSULTACJA G.N.J.

OXY
64->62->58.5->58.3->58.2->57.8->57.3->56.4->56.2->54.9->54.8

56,6->56,3->55,9->55,2

https://www.instagram.com/lukrecjaass/
myszola21 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-07-28, 09:54   #480
martaakow
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 136

Cytat:
Napisane przez myszola21 Poka wiadomo嗆
ja mam ten sam problem z zielon pos獞iat i mysim kolorem

z bardzo jasnego niemal platynowego blondu polozy豉m 鈔edni blond i mam mysi kolor z zielon po鈍iat, jak farb to zneutralizowa? na razie pr鏏uje z szamponem przeciw逝pie穎wym i troche na s這nku bede przebywa豉 a jak to nie pomo瞠? jaki kolor polexaxie? pierwszy raz od 8 lat samodzielnego farbowania taki kwiatek
Farba z dodatkiem czerwonego mixtonu lub w kolorze np. 8.36 (o ile masz w這sy na poziomie 8) lub po這瞠nie koncentratu pomidorowego (pono dzia豉)
martaakow jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
farbowanie, kasztan, koloryzacja, pasemka, rozja郾ianie, rozja郾ianie w這s闚, zielone w這sy, zielony

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-02-07 15:30:33

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:50.