Zielone w這sy - Strona 19 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2016-01-12, 17:50   #541
martaakow
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 946
Dot.: Zielone w這sy

Z tego, co masz, to najpr璠zej zadzia豉 ta miedziana szamponetka.
Spr鏏uj na這篡 np. na 5 minut, g鏎a 10, nie na pe軟y czas podany na opakowaniu. Nawet jak w pierwszym momencie wyjdzie zbyt rudo czy zbyt ciemno, to si wyp逝cze.
Ale z koncentratem te bym spr鏏owa豉. To jest bardzo popularna metoda i do嗆 cz瘰to dzia豉.

R騜owa p逝kanka mo瞠 by za s豉ba.
To z Mariona, to nie widz co to jest, bo zdj璚ie jest niewyra幡e. Fioletowy szampon? Jak tak, to nic nie da, wr璚z przeciwnie - w這sy mog nabra kolejnego burego odcienia.

Z czystej ciekawo軼i - gdzie znalaz豉 opis odcienia 12/22, 瞠 to jest mat (green) ?
Przecie to jest odcie podw鎩nie opalizuj帷y (per這wy)
Przez Well opisywany jako intensywnie matowy blond special.
Nawet patrz帷 na palet, ci篹ko o dopatrzenie si zieleni. Akurat odcienie per這we s najbezpieczniejsze, bo nie daj zieleni.
Nie mam poj璚ia, jak j nak豉da豉, co tak si u Ciebie sta這, 瞠 masz t ziele, ale jakbym mia豉 wybiera tak jasny blond, to w opcji najbezpieczniejszej w豉郾ie tego koloru bym pewnie u篡豉.

Edytowane przez martaakow
Czas edycji: 2016-01-12 o 18:44
martaakow jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-01-13, 19:20   #542
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 298

Dok豉dnie. Wiele razy u篡wa豉m tej farby i zawsze wychodzi pi瘯ny blond.

Wys豉ne poprzez Sony Xperia Z2.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-01-13, 19:55   #543
truskawkowawiosna
Moderator

Wiadomo軼i: 9 815

Cytat:
Napisane przez martaakow Poka wiadomo嗆

Z czystej ciekawo軼i - gdzie znalaz豉 opis odcienia 12/22, 瞠 to jest mat (green) ?
Przecie to jest odcie podw鎩nie opalizuj帷y (per這wy)
Przez Well opisywany jako intensywnie matowy blond special.
Nawet patrz帷 na palet, ci篹ko o dopatrzenie si zieleni. Akurat odcienie per這we s najbezpieczniejsze, bo nie daj zieleni.
Nie mam poj璚ia, jak j nak豉da豉, co tak si u Ciebie sta這, 瞠 masz t ziele, ale jakbym mia豉 wybiera tak jasny blond, to w opcji najbezpieczniejszej w豉郾ie tego koloru bym pewnie u篡豉.
Koleston ma swoje oznaczenia, u nich 2 to nie jest per豉.
Oznaczenia w Kolestonie
/0 = naturalny
/1 = popielaty
/2 = matowy
/3 = z這ty
/4 = miedziany/czerwony
/5 = mahoniowy
/6 = fioletowy
/7 = br您owy
/8 = per這wy(du穎 niebieskiego)
/9- cendre (srebrzysty popiel?)

Przyk豉dowo mixton Kolestonu 0/28 daje morski odcie, a samo 0/88 intensywnie niebieski (granatowy), przynajmniej takie efekty widzia豉m na na fotkach. Po tym mo積a przypuszcza, 瞠 dw鎩ka kolestonowa ma w sobie ziele.

Palety Kolestonu (bo s r騜ne)niestety s myl帷e przyk豉dowo 12/96 daje r騜ow-fioletow po鈍iat, kt鏎ej nie wida w palecie

W klasycznej klasyfikacji g喚bi koloru zwykle wygl康a to tak
0/ - naturalny
1/popielaty
2/ opalizuj帷y
3/ - z這cisty
4/- miedziany
5- mahoniowy
6- czerwony
7 - metaliczny/matowy/ br您owy
8- per這wy

Znalaz豉m informacj, 瞠 w 7-mkach dominuje zielony pigment.

Mi te wyszed po 12/22 glon jak cassie91910, a robi豉m tylko odrosty z marginesem. Cieplejsze w這sy z ty逝 g這wy glona nie za豉pa造, jedynie si och這dzi造.
Przed matowym blondem 12/22 ostrzega豉 mnie kiedy Blondbunny i w sumie s逝sznie jak si okaza這. Chyba nie jest to zbyt popularny odcie, z tego co widz. W hurtowni, do kt鏎ej chodz 12/89 czy 12/11 szybko znikaj zaraz po dostawie, a 12/22 zawsze s.
Farba ciemnia豉 na taki brudny, nic z fioletu nie mia豉.

---------- Dopisano o 19:55 ---------- Poprzedni post napisano o 19:46 ----------

DOPISEK:
R騜ne s palety Kolestonu, te kt鏎e widzia豉m w hurtowni nijak maj si do tej z obrazkami
http://lokikoki.pl/pol_pl_Koleston-P...lla-2237_2.jpg

12/22 jest z nich najbardziej zielonkawa, a 12/96 z fioletowo-ro穎wawym tonem

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2016-01-13 o 20:24 Pow鏚: poprawka
mikroREKLAMA
MAMOTOTO Tkaniny, dzianiny, haft, handmade WROCxW
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dres闚ki bawe軟iane. Zajmujemy si haftem komputerowym. Szyjemy dla ma造ch i du篡ch:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
truskawkowawiosna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-01-13, 20:52   #544
martaakow
Zakorzenienie

Dobrze, 瞠 piszesz.
Te oznaczenia s w takim razie bardzo myl帷e. Sama na pewno te bym si zdecydowa豉 na kolor z 2, bo uzna豉bym, 瞠 to per豉. Chyba 瞠 przypadkiem bym trafi豉 na rozpisk tak, jak tu zamie軼i豉, gdzie jest podane, kt鏎y numerek co oznacza.
Przywyk豉m do oznacze tradycyjnych lub literowych, kt鏎e s do嗆 instynktowne i tak.
Stary 2016-01-14, 19:02   #545
cassie91910
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 478
GG do cassie91910
Zielone w這sy

Pomy郵a豉m teraz, 瞠 nast瘼n farb jak u篡j to b璠zie ta sama Alfaparf jak malowa豉m w這sy przed Well 12/22. Wella si troch wyp逝cze i na這輳 t sam farb co wcze郾iej, jak my郵icie? To by這 11.21 bodaj瞠.
Wella bardzo 鄉ierdzia豉, dusi豉m si w 豉zience :c Alfaparf by przyjemniejszy dla mnie :yes:

Najwi瘯szy b陰d jaki pope軟i豉m to na這瞠nie zimnego koloru na ciep造 (te dwie farby co napisa豉m) i to ca趾owicie moja wina.

Teraz nie wiem czy na te "zielone" zn闚 nak豉da ciep造 Alfaparf? Czy mo瞠 Wella 12/96? Skoro jest fioletowo-r騜owa to powinna ziele przygasi? Gubi si ju...

Dodam, 瞠 kolor to taki obecnie z deka mysi blond, prawie m鎩 naturalny ale z t brudn zielon po鈍iat, najgorzej przy odrostach.

Edytowane przez cassie91910
Czas edycji: 2016-01-14 o 19:09
cassie91910 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-01-14, 19:29   #546
truskawkowawiosna
Moderator

Wiadomo軼i: 9 815

Cytat:
Dobrze, 瞠 piszesz.
Te oznaczenia s w takim razie bardzo myl帷e. Sama na pewno te bym si zdecydowa豉 na kolor z 2, bo uzna豉bym, 瞠 to per豉. Chyba 瞠 przypadkiem bym trafi豉 na rozpisk tak, jak tu zamie軼i豉, gdzie jest podane, kt鏎y numerek co oznacza.
Przywyk豉m do oznacze tradycyjnych lub literowych, kt鏎e s do嗆 instynktowne i tak.
Najgorsze, 瞠 nawet klasyczne oznaczenia daj ryzyko wpadki
Niby natury (0) s dosy bezpieczne, ale jedna natura danej firmy jest dosy neutralna, a inna daje mocno glonem. Najlepiej bra pod uwag do鈍iadczenia innych r闚nie
Cytat:
Napisane przez cassie91910 Poka wiadomo嗆
Pomy郵a豉m teraz, 瞠 nast瘼n farb jak u篡j to b璠zie ta sama Alfaparf jak malowa豉m w這sy przed Well 12/22. Wella si troch wyp逝cze i na這輳 t sam farb co wcze郾iej, jak my郵icie? To by這 11.21 bodaj瞠.
Wella bardzo 鄉ierdzia豉, dusi豉m si w 豉zience :c Alfaparf by przyjemniejszy dla mnie :yes:

Najwi瘯szy b陰d jaki pope軟i豉m to na這瞠nie zimnego koloru na ciep造 (te dwie farby co napisa豉m) i to ca趾owicie moja wina.

Teraz nie wiem czy na te "zielone" zn闚 nak豉da ciep造 Alfaparf?
Dodam, 瞠 kolor to taki obecnie z deka mysi blond, prawie m鎩 naturalny.

To mnie zastanawia.
Nie wiem czy dobrze pami皻am, ale nie pisa豉 w poprzednim w徠ku, 瞠 to by豉 11.20? (w praktyce taki baby blond)
Ci篹ko co doradza, gdy ju masz miks barwnik闚 na g這wie
Najbardziej radzi豉bym Ci stopniowo wyp逝kiwa kolor bardziej oczyszczaj帷ym szamponem (przy wi瘯szej piel璕nacji) i tuszowa szaro嗆 z po鈍iat glona czerwieni.
Mi si ten brzydki kolor wyp逝ka ca趾owicie bez wi瘯szej walki, ale tuszowa豉m go w豉郾ie p逝kank.

Mo瞠sz spr鏏owa zrobi "k徙iel rozja郾iaj帷" na bazie wit C w proszku. Kiedy tej metody stosowa豉m, gdy nie mog豉m si pozby glon闚 po niebieskiej piance. W這sy ca這軼iowo poja郾ia造, glon si rozmy, ale w這sy troch si podniszczy造 (jak to od utleniania).

Najpro軼iej by這by zrobi bardzo 豉godn kapiel np. Efassorem http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=33911
a dopiero potem bawi si w nak豉danie nowych barwnik闚. To jest s豉by rozja郾iacz, ale jednak rozja郾iacz.

Je瞠li jeste zdecydowana kolejny raz k豉嗆 superblond w celu podja郾ienia ca這軼i, to pomy郵 nad dokupieniem 0SP (Alfaparf). To jest taki mocniejszy superblond, ale bez barwnik闚 (albo z ma陰 ilo軼i). Mieszasz go z innym superblondem np. 12.20 w proporcji max 1:1. Mo積a te na這篡 go samodzielnie z utleniaczem 1:2, je瞠li chcesz podja郾i naturalne lub lekko 軼i庵n望 star farb.
Mia豉m go i stosowa豉m jak ulotce albo w豉郾ie samodzielnie. Sprawdza si w obu wersjach, ale jest to bardziej agresywna opcja ni sama farba. Pytanie na czym Ci bardziej zale篡.
Alfaparf ma jeszcze typow "czysta" farb 000, ale jej nie zaleca miesza z superblondami (jest s豉bsza). Ma kod 000SSS

Tu masz co nieco na temat "bia造ch" farb KLIK

Mo瞠sz jeszcze zastanowi si nad keratynowym prostowaniem, zaszpachluje zniszczenia, a do tego troch z瞠ra farb

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2016-01-14 o 19:30
mikroREKLAMA
MAMOTOTO Tkaniny, dzianiny, haft, handmade WROCxW
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dres闚ki bawe軟iane. Zajmujemy si haftem komputerowym. Szyjemy dla ma造ch i du篡ch:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
truskawkowawiosna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-01-17, 15:30   #547
cassie91910
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 478
GG do cassie91910

dzi瘯uj, truskawkowawiosna zastanowi si nad opcjami, kt鏎e mi przedstawi豉 mam ju troch kosmetyk闚, p逝kank i nawet szamponetki i po prostu nie b璠 wpada w panik

zastanawiam si czy je瞠li w lutym po這輳 12/89 (Wella) to w這sy zn闚 nie wyjd w jakim szalonym odcieniu bo zielony (ch這dny) + jaki fioletowo-niebieski w這sy na pewno pomaluj zn闚 za jakie 1.5 miesi帷a bo chc mie ja郾iejsze tylko ten miks barw mnie ju troch przera瘸 zabawa w ma貫go artyst
b康 kupi ten sam odcie Alfaparf 11.20, tylko musz gdzie znale潭 zn闚 jaki to jest bo nie chc mie zn闚 fioletowych
Stary 2016-04-04, 09:37   #548
Vea
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 562

R闚nie mia豉m problem z zielonymi w這sami - w sumie to cokolwiek na這篡豉m (naturalne blony czy te inne) zawsze uzyskiwa豉m zielone w這sy i niestety, ale nawet renomowane salony odmawia造 mi us逝gi, gdy tylko informowa豉m o mojej zielonej tendencji - c騜, pozostawi to bez komentarza. Zielony neutralizuje czerwony, ale czerwonych w這s闚 to ja nie chcia豉m mie, tylko blond. Najlepsz opcj by豚y blond z odrobin czerwieni, ale wiadomo, ile da tej czerwonej farby? Poszpera豉m w necie i odkry豉m farb alwaves jasny ciep造 blond 8.06. To .06 to refleks czerwony w豉郾ie. Uzyska豉m ciep造 blond, karmelowy. I sama rozwi您a豉m problem za niespe軟a 20z. Wszystkim fryzjerom dzi瘯uj. Sama zadbam o swoje w這sy.

Edytowane przez Vea
Czas edycji: 2016-04-04 o 09:39
Vea jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-04-27, 17:47   #549
Lady eSs
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 756

Dziewczyny, mo瞠 wy mi poradzicie co z tymi w這sami mog zrobi.

Ponad rok malowa豉m w這sy henn (Khadi: ciemny br您, orzechowy br您). Zaprzesta豉m, wr鏂i豉m do farb chemicznych. Marz mi si jednak rozja郾ione ko鎍闚ki ale ci庵le wychodzi mi ziele. By豉m u niby polecanej fryzjerki - r闚nie wypu軼i豉 mnie z zieleni. Co dziwne - ta ziele nie jest na ca造ch w這sach, jedynie pojedyncze pasma i ko鎍闚ki z przodu Ko鎍zy si na tym, 瞠 maluj znowu ciemniejszym kolorem 瞠by to zakry.

Ju nie wiem, jaki rozja郾iacz na這篡, 瞠by nie wysz豉 znowu ziele. Chcia豉bym w ko鎍u rozja郾i troch w這sy.
Stary 2016-04-27, 17:51   #550
_agg_
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 535

Cytat:
Napisane przez Lady eSs Poka wiadomo嗆
Dziewczyny, mo瞠 wy mi poradzicie co z tymi w這sami mog zrobi.

Ponad rok malowa豉m w這sy henn (Khadi: ciemny br您, orzechowy br您). Zaprzesta豉m, wr鏂i豉m do farb chemicznych. Marz mi si jednak rozja郾ione ko鎍闚ki ale ci庵le wychodzi mi ziele. By豉m u niby polecanej fryzjerki - r闚nie wypu軼i豉 mnie z zieleni. Co dziwne - ta ziele nie jest na ca造ch w這sach, jedynie pojedyncze pasma i ko鎍闚ki z przodu Ko鎍zy si na tym, 瞠 maluj znowu ciemniejszym kolorem 瞠by to zakry.

Ju nie wiem, jaki rozja郾iacz na這篡, 瞠by nie wysz豉 znowu ziele. Chcia豉bym w ko鎍u rozja郾i troch w這sy.
nic ci tego nie rozja郾i: mam to samo i musia豉m od這篡 swoje marzenia o blondzie na "za 2 lata" a podejmowa豉m 2 pr鏏y pozbycia si i ni cholery si nie da
_agg_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-04-27, 18:59   #551
Lady eSs
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 756

Cytat:
Napisane przez _agg_ Poka wiadomo嗆
nic ci tego nie rozja郾i: mam to samo i musia豉m od這篡 swoje marzenia o blondzie na "za 2 lata" a podejmowa豉m 2 pr鏏y pozbycia si i ni cholery si nie da
To mnie pod豉ma豉 . Musz si jednak przem璚zy w ciemnych w這sach.
Stary 2016-04-27, 20:31   #552
_agg_
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 535

Cytat:
To mnie pod豉ma豉 . Musz si jednak przem璚zy w ciemnych w這sach.
No niestety. Ja te si podda豉m i czekam a wi璚ej odrosn 瞠bym mog豉 je ciachn望 i nie prze篡 szoku
_agg_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-04-27, 21:59   #553
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
To mnie pod豉ma豉 :. Musz si jednak przem璚zy w ciemnych w這sach.
Niestety. Niewa積e kiedy by豉 henna, nie rozja郾isz jej. Oczywi軼ie tak, do zieleni, ale dalej nic z tym nie zrobisz. Ewentualnie mog豉by je rozja郾ic i potem pr鏏owa tonowac czerwieni, ale przy hennie marne na to szanse. Nie u篡waj ju jej, skracaj regularnie i zapu軼 swoje w這ski. Potem mo瞠sz szale.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
Stary 2016-06-20, 12:01   #554
Karolinakarolinaxyz
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5
Unhappy Dot.: Zielone w這sy

Cze嗆, potrzebuje szybkiej pomocy Zachcia這 mi sie jasnego blondu na moich naturalnych w這sach ciemny blond, i od teraz jestem rudo-pomara鎍zowo- 鄴速a, tragednia, wstyd wychodzi z domu W這sy farbowa豉m farb profesjonaln Loreal luo color 10:21 i w efekcie otrzyma豉m rudy blond. Dwa dni p騧niej pofarbowa豉m w這sy farb syoss 10-5 blond los angeles. Kolor wyszed tragiczny, bardzo bardzo jasny przy skroniach a na reszcie g這wy taki jak na poczatku wspomnia豉m. Moja w這sy i sk鏎a by造 w dobrej kondycji do momentu az nie na這篡豉m na nie szamponu niebieskiego z joanny, 2x po 10 minut, teraz g這wa mnie sw璠zi i sk鏎a jest naci庵ni皻a aktualnie mam na w這sach olejek rycynowy, jedyny jaki mia豉m w domu bo potrzebowa豉m nat逝szczenia sk鏎y g這wy 瞠by tak nie sw璠zia豉. I teraz najwa積iejsze pytanie, jaka farb wybra ( drogeryjn najch皻niej, bo aktualnie nie sta mnie na nic lepszego a w這sy maj tragiczny kolor 瞠by wyj嗆 do ludzi) aby wr鏂i do mojego ciemnego blondu a 瞠by w這sy nie wysz造 zielone ?
Karolinakarolinaxyz jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-08-23, 15:21   #555
sadferreira
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

witam
mam farbowane wlosy blond - taki bym powiedziala sredni blond, choc nie do konca. wiec zaczely robic mi sie takie rudawe niedawno, kolezanka polecila mi srebrna plukanke i za pierwszym razem wyszlo idealnie, dokladnie tak jak chcialam! ale po jakims czasie wloski znowu zaczely robic sie rudawe, wiec zrobilam jeszcze raz ta sama plukanka w tej samej ilosci.... i w niektorych miejscach wlosy zrobily sie zielonkawe. nie razi mnie to za bardzo, bo nie jest tragicznie, ale jednak ja za kazdym razem jak widze sie w lustrze to sie denerwuje, bo juz bylo tak jak chcialam i znowu cos sie stalo :/ pytanka mam takie:
-czy to sie wyplucze? pytalam sie mamy i mowila, ze ona tez tak miala i sie wyplukalo, ale w internecie wszyscy mowia, ze nie :/
- jakie znacie sposoby zeby sie tej zieleni szybciej pozbyc? tylko nie piszcze mi ze farba albo fryzjer! niedlugo wracam do szkoly wiec chcialabym zeby wlosy byly ladne, no wiecie
PS. nie ogarniam za bardzo jeszcze tej strony, wiec przepraszam jesli pytam w zlym miejscu czy cos!!
sadferreira jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-08-24, 20:46   #556
SceneQueene
Zakorzenienie

Spr鏏uj po這篡 na godzin koncentrat pomidorowy.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2016-08-26, 00:44   #557
201610111032
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 37 012

Mam pytanie. Co zrobi je郵i chce si z zimnego blondu przej嗆 do farbowania henn? Wystarczy raz zafarbowa w這sy farb o kolorze naturalnym? Nie chcia豉bym uzyska zielonych w這s闚. Dodam, 瞠 tylko raz u篡豉m 11.21 Wcze郾iej od prawie p馧 roku nie farbowa豉m w這s闚, a ko鎍e by造 w kolorze z這ty blond.
201610111032 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-08-27, 22:36   #558
SceneQueene
Zakorzenienie

Nie k豉dz natury, bo ta zawiera w sobie troch zielonego pigmentu zawsze.
Jaki masz teraz kolor? Kiedy farbowalas? Jaka henne chcesz k豉嗆?

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2016-08-27, 23:23   #559
201610111032
Konto usuni皻e

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka wiadomo嗆
Nie k豉dz natury, bo ta zawiera w sobie troch zielonego pigmentu zawsze.
Jaki masz teraz kolor? Kiedy farbowalas? Jaka henne chcesz k豉嗆?

Chcia豉bym uzyska rudo嗆 czyli u篡 czystej henny bez dodatk闚 - lawsonia inermis. Ostatni raz farbowa豉m w這sy jakie 3 tygodnie temu. 柝e si czuj w tym kolorze. Wygl康am za blado. Ko鎍e s jasne wida, 瞠 ch這dne, a g鏎a z豉pa豉 troch ciemniej lekko wpada w z這ty. Ze dwa razy u篡豉m te fioletowego szamponu. My郵a豉m czy by nie u篡 jakiej szamponetki. Szkoda mi papra w這sy znowu farb.
Stary 2016-08-28, 19:07   #560
martaakow
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez miszona Poka wiadomo嗆
Chcia豉bym uzyska rudo嗆 czyli u篡 czystej henny bez dodatk闚 - lawsonia inermis. Ostatni raz farbowa豉m w這sy jakie 3 tygodnie temu. 柝e si czuj w tym kolorze. Wygl康am za blado. Ko鎍e s jasne wida, 瞠 ch這dne, a g鏎a z豉pa豉 troch ciemniej lekko wpada w z這ty. Ze dwa razy u篡豉m te fioletowego szamponu. My郵a豉m czy by nie u篡 jakiej szamponetki. Szkoda mi papra w這sy znowu farb.
Mo瞠sz od razu po這篡 henn, ale uzyskasz wtedy marchew, bardzo jaskrawy rudy.
Je郵i chcesz, 瞠by kolor by bardziej stonowany, po堯 wcze郾iej farb, np. w kolorze 8.3 i na to henn albo po prostu zafarbuj na rudo 8.4 i henn p騧niej dla od鈍ie瞠nia koloru dopiero.
Stary 2016-08-31, 12:56   #561
201610111032
Konto usuni皻e

Cytat:
Mo瞠sz od razu po這篡 henn, ale uzyskasz wtedy marchew, bardzo jaskrawy rudy.
Je郵i chcesz, 瞠by kolor by bardziej stonowany, po堯 wcze郾iej farb, np. w kolorze 8.3 i na to henn albo po prostu zafarbuj na rudo 8.4 i henn p騧niej dla od鈍ie瞠nia koloru dopiero.
Dzi瘯i za odpowied. W niedziel si璕n窸am po szamponetk Marion ciemny blond i zakocha豉m si W這sy wysz造 jak jasny naturalny br您. ζdnie si sp逝kuje, zero zielonego. Ciemne w這sy mia豉m mo瞠 z 5 lat temu. Jutro wyje盥瘸m nad morze ale jak wr鏂 zrobi w這sy henn lawsonia by mie baz, a p騧niej b璠 robi br您ow. Ju kupi豉m Orientana karmelowy br您. Zdaj sobie spraw, 瞠 p騧niej b璠zie ci篹ko wr鏂i do blond ale jestem akurat w tej sytuacji, 瞠 mam kr鏒kie w這sy wi璚 z p馧 roku i nie b璠zie 郵adu po hennie.
Stary 2016-09-02, 12:39   #562
Joa_Aga
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 78

Wiedzia豉m, 瞠 popiel na z這to mo瞠 da ziele, 瞠 natury te mog tak wyj嗆, a per這we nie powinny dawa zielonkawego efektu. No to tyle teorii. Wczoraj pofarbowa豉m w這sy 9.21 na poprzednio farbowane 10.21 (innej firmy) i uzyska豉m... pi瘯nego burego glona Umy豉m w這sy ju dwa razy, ale zielono - szara po鈍iata nie schodzi.
Joa_Aga jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-09-02, 22:30   #563
SceneQueene
Zakorzenienie

Spr鏏uj po這篡 na godzin koncentrat pomidorowy. Mo瞠 za du穎 ch這dnego pigmentu si zebra這.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2017-01-28, 17:24   #564
olejmusztardowy
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4

Hej kochane !

Po rozja郾ianiu w這s闚 kupi豉m sobie R荅OWY toner do w這s闚 "colour on" w kolorze Lilac, jaka nowo嗆 w Rossmanie. Na ulotce by這 napisane: na這篡 na mokre w這sy osuszone r璚znikiem, trzyma 20 minut wi璚 tak zrobi豉m. Kolor by na mokrych w這sach fioletowy podczas nakladania tego toneru, toner w 瞠lu to jest. Po sp逝kaniu: w這sy TURKUSOWE ....

Nie pom鏬 koncentrat, nawet od razu na這穎ny na w這sy po tym tonerze.

Ju my郵, 瞠by spowrotem sobie zrobi jakie ciemniejsze br您owe w這sy albo jaki "mysi blond" cokolwiek, 瞠by tylko pokry這 mi to zielone co, to ju nawet nie jest zielone tylko turkusowe jak moje poduszki na kanapie

POMOCY JAKA FARBA NA CO TAKIEGO?
olejmusztardowy jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2017-01-28, 17:31   #565
Rozowa_mysz
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 86

Rozgniec kilka tabletek (tych musujacych) witaminy C, pomieszanie z szamponem przeciwlupiezowym I na堯 nagodzine, na wilgotne w這sy. Kolor na pewno duuuuuzo zejdzie.
Rozowa_mysz jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2017-01-28, 19:06   #566
olejmusztardowy
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Rozowa_mysz Poka wiadomo嗆
Rozgniec kilka tabletek (tych musujacych) witaminy C, pomieszanie z szamponem przeciwlupiezowym I na堯 nagodzine, na wilgotne w這sy. Kolor na pewno duuuuuzo zejdzie.

Biegne do sklepu i kupuj owe sk豉dniki. Dam zna za kilka godzin. Dzi瘯uje
Stary 2017-02-06, 08:02   #567
SceneQueene
Zakorzenienie

I jak tam?

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2017-02-06, 16:06   #568
Rozowa_mysz
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 86

Ja si za豉twi豉m niedawno zielono-niebieskimi w這sami i Wit. C mi bardzo pomogla
Rozowa_mysz jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2017-02-07, 15:30   #569
olejmusztardowy
Przyczajenie

Hej dziewczyny

Nak豉da豉m na w這sy najpierw przecier pomiddorowy, kt鏎y nic nie pom鏬.
P騧niej Head&Shoulders + sok z cytryny = mieszanka taka na w這sy na 2 godziny i troch zesz這. P騧niej my豉m w這ski te t mieszank i po trzecim myciu zesz這 troch.

Niestety blond by z馧ty a ko鎍闚ki przesuszone, dlatego uratowa豉 mi w這sy moja fryzjerka jak捷 farb z matrixa ciemny blond. Teraz mam ju br您owe w這sy, bo ciemny blond wygl康a jak jasny br您 i fryzjerka tak瞠 przed逝篡豉 mi w這sy metod keratynow i takim oto sposobem dokona豉m ca趾owitej metamorfozy i szybko na blond si nie zdecyduje. Blond jest bardzo ci篹ko utrzyma 瞠by ani nie by 鄴速y ani niebieski.
Odpowiedz

Tagi
farbowanie, kasztan, koloryzacja, pasemka, rozja郾ianie, rozja郾ianie w這s闚, zielone w這sy, zielony

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 2 (0 u篡tkownik闚 i 2 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-02-07 15:30:33

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:11.