Zielone w這sy - Strona 5 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2009-01-31, 08:46   #121
tootsie
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 608
Dot.: Zielone w這sy

zielony kolor nie wyjdzie, ale zielono-bura po鈍iata mo瞠 powsta

szczeg鏊nie na tych z這cistych pasmach (鄴速y+niebiesky(szary)=z ielony).Ale znika po kilku myciach.

Mia豉m tak przy malowaniu w這s闚 popielatym blondem z recitala loreala

Po kilku myciach, po zielonkawej po鈍iacie nie by這 郵adu. Zosta fajny ch這dny blond

tootsie jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-01-31, 09:40   #122
Agatau88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 007

W豉snie wybieram sie do fryzjera, mam nadzieje ze cos pomoze (do takiego co pracuje na Lorealu i MOZNA przynie嗆 do niego w豉sn farb...)
Agatau88 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-01-31, 09:47   #123
alexandra81
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 300

Powodzenia . Daj znac po powrocie...
alexandra81 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-01-31, 11:02   #124
Agatau88
Zakorzenienie

Rozmawialam z pania recepcjonistk
Powiedzialy mi ze zadbaja zeby nie wyszedl zielony kolor, (ide w pon) najwyzej cos tam bedzie trzeba od nich dodac - to rozumiem a nie (jak to bylo z wizyta w poprzednim salonie) - 250z za farbowanie, swoich farb nie mo積a, za kazde kolejne zu篡cie odrobiny farby (nie calej tubki) 50 z:P chyba bym zaplacila z 500z!!!
Stary 2009-01-31, 11:13   #125
alexandra81
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 300

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka wiadomo嗆
Rozmawialam z pania recepcjonistk
Powiedzialy mi ze zadbaja zeby nie wyszedl zielony kolor, (ide w pon) najwyzej cos tam bedzie trzeba od nich dodac - to rozumiem a nie (jak to bylo z wizyta w poprzednim salonie) - 250z za farbowanie, swoich farb nie mo積a, za kazde kolejne zu篡cie odrobiny farby (nie calej tubki) 50 z:P chyba bym zaplacila z 500z!!!
υo matko !!!!!!!!!!!! Jakie ceny!!!!!!!!!!!! Ten zaklad to chyba dla gwiazd jakis albo farby jakies z kosmosu moze ze takie drogie hehe
Stary 2009-01-31, 12:21   #126
Sasame
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 417

Heh u mnie w mie軼ie w salonie L'oreala s podobne ceny... Kiedy za kilka (dos這wnie KILKA) pasemek i obci璚ie w這s闚 da豉m bodaj 160, czy 190z. Masakra!

- The Black Ballerina dances shaking her hips...

Sasame jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-01-31, 12:44   #127
gaga
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 305
GG do gaga

ja tylko tak...
kawa z mlekiem nie moze byc tym samym kolorem co popielaty blond sama nazwa to juz dwa inne odcienie...kawa z mlekiem to raczej cieplejszy kolorek moze tak cos pod bez...a popiel to popiel i raczej moze miec w mieszance pigmentow zielony lub niebieski ,wiec po nalozeniu na zloty odcien po splukiwaniu sie koloru moze..nie musi..wygladac z zielonym odcieniem..
Stary 2009-01-31, 12:57   #128
Agatau88
Zakorzenienie

Jak s這wo daj to te same odcienie, paleta Majirela, sama sie zdziwilam

Salon drogi, racja, ale tez chyba najgorszy w Lublinie i niestety jako jeden z niewielu gdzie pracuja na Lorealu
Stary 2009-01-31, 13:02   #129
untouchable
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 354

Cytat:
Napisane przez gaga Poka wiadomo嗆
ja tylko tak...
kawa z mlekiem nie moze byc tym samym kolorem co popielaty blond sama nazwa to juz dwa inne odcienie...kawa z mlekiem to raczej cieplejszy kolorek moze tak cos pod bez...a popiel to popiel i raczej moze miec w mieszance pigmentow zielony lub niebieski ,wiec po nalozeniu na zloty odcien po splukiwaniu sie koloru moze..nie musi..wygladac z zielonym odcieniem..
no wlasnie tak tez myslalam. jesli ma oznaczenie 7.1 to jest zdaje sie popielaty blond, a nie kawa z mlekiem.
Stary 2009-01-31, 13:10   #130
Agatau88
Zakorzenienie

http://www.alhemia.com/majirel/majirel_palette.htm

Link do odcieni.

Jest kawa z mlekiem, a na Allegro na aukcjach - ten sam odcien to popielaty blond
Kupowa豉m farby 2 dni temu wiec widzialam na w豉sne oczy nazewnictwo
Stary 2009-01-31, 13:19   #131
untouchable
Wtajemniczenie

na jednej aukcji widze jest kawa z mlekiem, a na innej popielaty blond. to musi byc jakas pomylka. poza tym czy tak wyglada kawa z mlekiem? to napewno jest chlodny odcien
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg m7_1.jpg (70,1 KB, 77 za豉dowa)
Stary 2009-01-31, 13:31   #132
Agatau88
Zakorzenienie

Po prostu wkleje zdjecia jak juz zrobie Ale na palecie przysiegam :
Byly 2 podpisy, jeden kawa z mlekiem, inny popleiaty blond:
na wizazu jest mn鏀two o tej farbie nawet jak sie wpisze kawa z mlekiem majirel lub loreal czy cos, chociazby w watku braz zimny czy popielaty.(mimo to nie znalazlam tam odpowiedzi na moje pytanie o zielen - dopiero na tym watku podjelam decyzje co zrobic)

cytat z innego watku(mam nadzije ze "w豉scicielka" sie nie obrazi):

Najpi瘯niejszy kolor to by jednak Majirel popielaty 7.1 - kawa z mlekiem

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2009-01-31 o 13:35
Stary 2009-01-31, 13:38   #133
untouchable
Wtajemniczenie

no dobrze wierze, ale dziwia mnie te dwie nazwy dla jednej farby.

w takim razie powodzenia w farbowaniu i czekam na zdjecia
Stary 2009-02-02, 14:18   #134
Agatau88
Zakorzenienie

Postaram sie wkr鏒ce wkleic swoje zdj璚ia po farbwaniu. By豉m DZI u fryzjerki (nota bene nie wiedzialam ze TEN salon w moim mie軼ie jest taki dobry i pani A rowniez okazala sie bardzo kompetentna osoba - a bylam juz u wielu fryzjer闚).
Chcialam uzyskac jasny braz ciemny blond z rozja郾ianych zniszczonych w這soiw, gdzie pol glowy byla z馧ta, p馧 bia豉 - masakra:/

Pani uwa積ie mnie wys逝cha豉 zmiesza豉 mi moje 7,1 popielaty blond z jakas 5.
Uzyska豉m naprawd 豉dny zimny br您, efekt przer鏀 moje oczekiwania, szczegolnie 瞠:
-spodziewam sie lekko rudej po鈍iaty (moze byc jej minimalnie przy spieraniu gdyz: ZOLTYCH pasm na mojej g這wie bylo duzo i mam mocno zniszczone wlosy, oraz wczesniej farbowalam czekolada i pralina castinga a to sa typowo rudawe brazy, pani azpewnila mnie ze juz na naturalnych wlosach rudosci nie bedzie wogole nawet przy spieraniu)
- wiadomo 瞠 biale pasma w miare czasu beda przebijaly
Moje wlosy po Majirelu sa naprawde 鈍ietne, mysle ze za jakis miesiac pojde utrwalic kolor

TEN WATEK JUZ ZAMYKAM (dzikeuje za rady) udzielam sie teraz na BRAZ zimny czy popielaty

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...6#post10784896
Stary 2009-02-12, 16:30   #135
Rockbunny
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 107
Unhappy Dot.: aaa! zielone w這sy :-P

Cytat:
Napisane przez Judyta1986 Poka wiadomo嗆
jest na to spos鏏.... k徙iel dekoloryzuj帷a. Mieszamy rozja郾iacz w proszku z woda utleniona i szamponem lub od篡wk w stosunku 1:1:1 i wcieramy we w這sy tak jabysmy myli w這sy zwyk造m szamponem. Sp逝kujemy i nak豉damy szampon koloryzuj帷y

hmm tez mam zielony br您 - loreal 8.1 excelence jasny popielaty blond. wcze郾iej mia豉m prawie bia造 blond. Mam proszek w domu i wode wiec zrobie sobie juto..
piel璕nuj loki wg CG
nie farbuj
jem ma這 a cz瘰to
hulam hopem
IM MNIEJ TYM LEPIEJ, dzia豉 na wszystko!
Rockbunny jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-02-14, 14:40   #136
ooodeta
BAN sta造

Wiadomo軼i: 898
GG do ooodeta
Dot.: aaa! zielone w這sy :-P

boze ja jeszcze nigdy sie nie spotkalam z problemem zielonych wlosow,,,,mam teraz paskudny bialy blond a na czobku zolte, bo 2dni temu ufarbowalam odrosty,dobrze ze jestem chora i nie musze wychodzic z domu, ale i tak ..boje sie patrzec w lusterko,moj chlopak powiedzilal ze wygladam jak chora psychicznie z tymi wlosami,musze powtarzam MUSZE cos z tym zrobic, po przeczytaniu wielu postow na forach wpadlam w kompletna dezorientacje, wczesniej wydawalo mi sie ze kupie farbe ciemny blond i koniec ale teraz wiem ze to wcale nie tak , ze na tych bialo zoltych wlosach wyjdzie dziwny efekt a potem zacznie sie zmywac i bedzie jeszcze gorzej, chcialbym uzyskac efekt ladnego NATURALNEGO jasnego blondu,POMOCYYYY , wygladam jak jakis obrzydliwy kosmita z biala miotla na glowie
ooodeta jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-03-16, 15:47   #137
cfaniaras
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 205
GG do cfaniaras

pomocy ;(
w grudniu zrobilam sobie pasemka rozjasniaczem , co bylo okropnym bledem , poniewaz kazde wyszlo w innym koloze . poszlam do jednego z najlepszych fryzjerow w moim miescie i tam pofarbowano mi wlosy na cappucino . wszystko bylo super , ale po jakis 2 tygodniach kolor zaczal sie splukiwac , teraz w miejscu gfdzie mialam robione pasamka mam zielone refleksy , co moge zrobic by je zniwelowac? czy pofarbowanie wlosow na braz pomoze ?

DIET DIABLI WZIELI !

cfaniaras jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-03-17, 20:22   #138
ooodeta
BAN sta造

Wiadomo軼i: 898
GG do ooodeta

idz do drogerii i zapytaj kompetentnej sprzedwczyni jaka plukanka wybije zielony odcien ,wydaje mi sie ze rozowa ale nie jestem pewna .. sprobuj tego a jak nie pomoze zapytaj fryzjera co mozesz zrobic , niestey po zmieaszniu odcieni cieplych i zimnych , zazwyczaj po nalozeniu brazu na blond wychodza zielonakawe refleksy.chociaz fryzjer zaproponuje ci zapewne kolejne farbowanie , tylko ze problem predzej czy pozniej byc moze sie powtorzy ..
ooodeta jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-03-18, 12:30   #139
espreesso
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 12

na zielonkawy odcie dobry jest l'oreala CASTING mro幡y be.
przyciemni, potem si zmyje troch.
espreesso jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-03-18, 14:02   #140
Rockbunny
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 107

Polecam na wyp逝kanie zieleni prof rzjasniacz w proszku z wod w kremie 12% i odzywk, koszt 10 z a efekt niesamowity! Mam tak naturalny kolor ze odrost闚 nie wida oczyw widze go tylko ja i to nie zawsze ;p a ma juz 2 cm;p
piel璕nuj loki wg CG
nie farbuj
jem ma這 a cz瘰to
hulam hopem
IM MNIEJ TYM LEPIEJ, dzia豉 na wszystko!
Rockbunny jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-05-27, 16:13   #141
mentossek
BAN sta造

Wiadomo軼i: 243
Wink Dot.: aaa! zielone w這sy :-P

wiatm . moj kolega ma ciemny braz kolor wlosow i chcialby miec zielone cos typu jak to --- > http://farm3.static.flickr.com/2037/2492185674_c0a3bcf2c1_o.j pg

jak uzyskac taki efekt ? nalezy pierw rozjasnic wlosy i pokryc zielona farba ? w ogole sa do kupienia zielone farby a nie tylko szamponetki? ?
dziekuje za odpowiedz
mentossek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-05-27, 16:42   #142
mentossek
BAN sta造

Zielone wlosy ! pomoc ! ;]

wiatm . moj kolega ma ciemny braz kolor wlosow i chcialby miec zielone cos typu jak to --- > http://farm3.static.flickr.com/2037/2492185674_c0a3bcf2c1_o.j pg

jak uzyskac taki efekt ? nalezy pierw rozjasnic wlosy i pokryc zielona farba ? w ogole sa do kupienia zielone farby a nie tylko szamponetki? ?
dziekuje za odpowiedz
Stary 2009-05-27, 16:52   #143
*Insane
Ona przychodzi noc ;)

Wiadomo軼i: 11 050
Dot.: Zielone wlosy ! pomoc ! ;]

Zajefajny irokez
Chocia kolor moim zdaniem nietrafiony. Preferuj czerwone, r騜owe, granatowe albo niebieskie. W zieleni niestety wygl康a si chorowicie

Tutaj s zielone farby:
http://www.rockmetalshop.pl/product-...er-STAR18.html
http://www.rockmetalshop.pl/product-...er-STAR17.html
http://ebola.pl/index.php?id=sklep&s...ESC&pg=&shv=56
http://ebola.pl/index.php?id=sklep&s...ESC&pg=&shv=70
http://www.allegro.pl/item625465463_...r_zielony.html

Najlepsze efekty na pewno wyjd po wcze郾iejszym rozja郾ianiu w這s闚
Stary 2009-05-29, 13:55   #144
mentossek
BAN sta造

dzieki
taaak ale kummpel sie uparl na zielony kolor .. kurcze drogie te farby sa ;/
Stary 2009-05-29, 14:02   #145
biedronka91
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 162

Jaki pi瘯ny irokezik.. Genialny!
Stary 2009-05-29, 14:26   #146
latii1978
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 33

Cytat:
Napisane przez espreesso Poka wiadomo嗆
na zielonkawy odcie dobry jest l'oreala CASTING mro幡y be.
przyciemni, potem si zmyje troch.

Witam - tez mam problem z zielon po鈍iata po zafarbowaniu b jasnego blondu blondem popielatym a p騧niej blondem loreala excele - po pierwsze wyszed mi br您 - a chcia豉m mie jasniejsze - po drugie jest zielona poswiata - jaki kolor ma ten mro幡y be - br您y czy blondy to s?

---------- Dopisano o 15:26 ---------- Poprzedni post napisano o 14:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Chocolate77 Poka wiadomo嗆
Podbijam, tez mnie interesuje jak si pozby tej wstr皻nej, zielonej po鈍iaty.
Ja, 瞠by wr鏂i do naturalnego koloru w這s闚 czyli ciemnego blondu, farbowa豉m w這sy (rozja郾iane przedtem przez d逝gie lata na jasny blond) farb Loreala Recital Preference Islande, to by pi瘯ny odcie ale szybko zacz掖 si zmywa i niestety pojawi si paskudny zielonkawy kolorek. U篡豉m tej farby dwukrotnie, a po jakim czasie wszystko si totalnie sp逝ka這 a na g這wie pozosta造 jakie szaro- zielone glony.
Potem w nadziei 瞠 zlikwiduj zielono嗆 u篡豉m farby "blond" Loreal Excellence... wyszed mi bardzo ciemny br您 kt鏎y po jednym myciu sta si br您em, przypuszczam 瞠 przy kolejnych b璠zie jasnym br您em itd... no i niby ten zielony kolor zosta przykryty ale ja go jednak WCI* widz !! wiem, 瞠 aby pozby si go na wieki musia豉bym ufarbowa na jasny br捫 albo kasztan, no ale wtedy z kolei 瞠gnaj zimny ciemny blondzie.... mo瞠 fryzjerzy znaj jakie triki, nie wiem... p逝kanki czy co, 瞠by zlikwidowa zielonkawy odcie w這s闚??? Czekamy...

Chocolate77 - dok豉dnie odtworzy豉s moja histori - tez uzy豉m blondu Loreala Excellence i mam zilona po鈍iat - napisz - zrobi豉s juz cos z tym? Bo ja bym jednak chcia豉 miec jasniejsze te wlosy!
latii1978 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-05-29, 18:08   #147
eyo
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 15 472

Heh - Garnier Blond ( pewnie numer 7) po prostu wychodzi zielonkawy jak sie go k豉dzie na ciep造 odcie.

Kolor na zimny wyszed豚y szarawy a na ciep貫 wychodzi zielony wi璚 nie wiem jakim cudem kolejna osoba nie mo瞠 ego przy tej farbie ogarn望

Pr璠zej czy p騧niej cmentarze s pe軟e wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-05-30, 11:55   #148
renata00
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 145

Chcia豉m przyciemni rozja郾ione w這sy vikingiem i wysz造 szaro fioletowe a za kilka dni na這篡豉m szamponetk 鈔edni blond dobrze 瞠 nie farb bo wysz造 zielonkawe. Br您y na blondzie te zawsze wychodz mi zielonkawe. Kiedy fryzjerka umy豉 mi w這sy szamponem oczyszczaj帷ym i zszed odcie zielony. Postanowi豉m nie farbowa w這s闚 i zapu軼i naturalne a je瞠li kiedy b璠 chcia豉 farbowa to tylko u fryzjera
Stary 2009-05-31, 21:02   #149
Mion
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 283

Mi przez Garniera wysz造 kiedy ciemnozielono, szarawe, br您owe w這sy (wiem, trudno sobie to wyobrazi). 畝dna szmponetka nic nie da豉. Po這篡豉m na wszystko Jackie Brown z Palette (kt鏎y potwornie zniszczy mi w這sy, ale...). Kolor wyszed mi jednolity, ciemnowi郾iowy, po tygodniu sp逝ka si do br您u i musz przyzna, 瞠 by do br您 w jednolitym kolorze a po poprzednich "wariacjach" kolorystycznych nie by這 ani 郵adu. Wyobra嬈ie sobie m鎩 szok, kiedy musia豉m z jasnej blondynki sta si brunetk Ale min窸o ju ponad p馧 roku i si przyzwyczai豉m.
Mion jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-06-26, 09:35   #150
Smerfetkaa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 138
Wpisy w blogu: 1

od鈍ie瘸m dziewczyny...
bo mam ten sam problem po garnier 100% color - ciemny blond.
nie farbowa豉m nigdy tymi farbami, po prostu chcia豉m powr鏂i do moje go naturalnego koloru po jasnym, rozja郾ianym blondzie. A sw鎩 mam chyba 鈔edni blond, cho dobrze nie pami皻am wiec farbn窸am na ciemny bo z rozja郾ianych i tak szybko si sp逝kuje. Najpierw wyszed mi jasny br您, potem zacz掖 si spiera ale w sztucznym 鈍ietle widz t ziele zamierzam kupi jak捷 p逝kank, albo co, nie chce farbowa w這s闚 po raz kolejny ze wzgl璠u na to 瞠 to niszczy w這sy i pustoszy portfel, ale jestem sk這nna i嗆 do fryzjerskiego po rade i jaki specyfik (kt鏎y pewnie taki nie b璠zie) bo kolor, nie patrz帷 na t lekk ziele jest ca趾iem fajny, pozdrawiam Was
Smerfetkaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
farbowanie, kasztan, koloryzacja, pasemka, rozja郾ianie, rozja郾ianie w這s闚, zielone w這sy, zielony

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-02-07 15:30:33

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:49.