Zielone w這sy - Strona 6 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2009-10-01, 15:07   #151
mysia m
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 020
Wpisy w blogu: 2
Dot.: Ratunku!!!!zielonkawy odcie blondu po farbowaniu

Podnosze temat, bo mi si w這s na g這wie zjezy.

Jestem po dekoloryzacji, farbie 鈔edni blond i po superrozja郾iaj帷ej. Efekt- z czarnych w這s闚 mam karmelowy ciep造 ciemny blond. Tylko odrost, kt鏎ego nie dekoloryzowa豉m w豉sciwie w niekt鏎ym 鈍ietle wydaje si miec zielonkawa po鈍iate. Chcia豉m na這zyc na to superrozjasniajaca farbe z preference recital to jest bardzo jasny blond naturalny, ale pigment w這sa mam ciep造. My郵a豉m, 瞠 kolor naturalny oznacza ciep貫 odcienie!!! A wniosek jest taki, ze powinnam na這zyc cos z這cistego?
mysia m jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-10-07, 08:12   #152
flower001
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

PAMI邛AJCIE"unika farb o przymiotniku naturalny, zawsze na ciep造ch schrzani spraw.
tylko z這cisty
pzdr
flower001 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-10-07, 09:29   #153
Jakkolwiek
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 211
Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez flower001 Poka wiadomo嗆
PAMI邛AJCIE"unika farb o przymiotniku naturalny, zawsze na ciep造ch schrzani spraw.
tylko z這cisty
pzdr
A jak si chce mie zimny odcie blondu?
Mi wysz造 delikatnie zielonkawe (tylko wg. mnie, bo kole瘸nki nie potwierdzi造) i p逝kank fioletow to wyeliminowa豉m. Po paru dniach wracaj do poprzedniego odcienia i wtedy zn闚 p逝kanka
Jakkolwiek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-11-14, 11:46   #154
agatka24
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 65
GG do agatka24

Ja z miedzianego rozja郾i豉m w這sy rozja郾iaczem do 鄴速o pomara鎍zowego, nast瘼nie na這篡豉m farb viking L'oreal i by造 郵iczne w kolorze popielatego blondu. Ale jak to "g逝pia" blondynka, chcia豉m jeszcze ja郾iejszy blond i na這篡豉m superrozja郾iaj帷y popielaty blond, i wysz造 zielone. teraz po tygodniu kupi豉m farb palette roz鈍ietlony popielaty blond, ale nie wiem czy nak豉da. Ehh oby kto wpad na pomys wej軼ia na ten w徠ek, i poradzenia mi czy farbowa czy nie. P逝kanka srebrna troch pomaga - dop鏦i si nie "zetrze". A w poniedzia貫k jad na uczelni. ζdnie si za豉twi豉m
agatka24 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-11-14, 13:08   #155
Agatau88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 007

Odpisze swojej imienniczce;D

Nie farbuj, ta zielen niestety moze sie utrzymac. Ja kiedys tez mialam zielone, ale poszlam z tym do fryzjerki i zaradzila. Jedyne wyjscie to ponwnie silnie rozjasnic, ale popielu nie nakladaj. I rozjasniac znowu nie radze, bedziesz miec siano na g這wie. Po prostu idz do fryzjera, taka jest moja rada
Agatau88 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-11-14, 13:34   #156
agatka24
Raczkowanie

GG do agatka24

Kurde, jest to jedyny odcie blondu (popielaty), w kt鏎ym mi 豉dnie. Hmm jest jeszcze jedna mo磧iwo嗆, na這瞠nienie rozja郾iaj帷ego z這cistego i potraktowania tego p逝kank. Za豉mana jestem. Weekend, a ja mog si pokazywa tylko na imprezach z zielonym 鈍iat貫m
Stary 2009-11-14, 14:35   #157
Agatau88
Zakorzenienie

Tez tak mozna ale to wszystko bardzo zniszczy i spali wlosy, ale ja innego rozwi您ania nie widze niz po prostu rozjasnic lub przyciemnic jakims odcieniem nie popielatym. Wrzuc zdjecie, moze nie ma tragedii z t zielenia
Stary 2009-11-14, 17:21   #158
agatka24
Raczkowanie

GG do agatka24

Nie wierz, ale si uda這. Pofarbowa豉m palette, i jest oki. co prawda nie jest to odcie typowego popielatego blondu, ale NIE MAM JU ZIELONYCH WΜS紟. tzn po鈍iaty z這tej, szczeg鏊nie widocznej przy 鈍ietle dziennym. A tak ju mi si podoba造 s這wa piosenki: zielone w這sy, zielone butki...
Teraz ju tylko p逝kanka srebrna musi jako sobie poradzi z odcieniem "z這cistym".
Stary 2009-11-14, 21:55   #159
mimochodem
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 422

Cytat:
Napisane przez agatka24 Poka wiadomo嗆
Nie wierz, ale si uda這. Pofarbowa豉m palette, i jest oki. co prawda nie jest to odcie typowego popielatego blondu, ale NIE MAM JU ZIELONYCH WΜS紟. tzn po鈍iaty z這tej, szczeg鏊nie widocznej przy 鈍ietle dziennym. A tak ju mi si podoba造 s這wa piosenki: zielone w這sy, zielone butki...
Teraz ju tylko p逝kanka srebrna musi jako sobie poradzi z odcieniem "z這cistym".
Tylko przykrylas zielony pigment, w rzeczywistosci dalej 'tam siedzi' ;p

talia: 64->60
biodra: 90->85
udo: 52->49

mimochodem jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-11-14, 22:45   #160
Agatau88
Zakorzenienie

Moze sie wyplukiwac do zieleni, ale jak ta farba mocno rozjasnila wlosy to i pigmentu juz nie ma prosimy o zdjecia
Stary 2009-11-15, 08:34   #161
agatka24
Raczkowanie

GG do agatka24

Kurcz, nie pomy郵a豉m o wyp逝kiwaniu. Nie wyp逝ka這 mi pigmentu, w這sy bardziej si stonowa造 i dzi, w normalnym 鈍ietle nie ma zieleni, jest wi璚ej szaro軼i. Do fryzjera najwcze郾iej i tak p鎩d w grudniu, teraz musz je jako odratowa, bo p馧 nocy g這wa mnie sw璠zia豉, a jak si dotkn窸am to a piek這. Oby w這sie nie wypad這. Jedyne wyj軼ie to nie my g這wy przez 2 tygodnie, do czasu wizyty u frycka
A fotki pode郵, jak tylko odszukam aparat
Stary 2009-11-15, 08:37   #162
ewelline
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 530
Wpisy w blogu: 6

Cytat:
Napisane przez Elfryd Poka wiadomo嗆
Ja kiedy s造sza豉m 瞠 po這瞠nie ketchupu na g這w niweluje zielonkawy odcie... ale prosz o potwierdzenie kogo kompetentnego bo dok豉dnie nie iem jak to si robi

---------- Dopisano o 09:37 ---------- Poprzedni post napisano o 09:36 ----------

a nie podobaj Ci si zielone
ewelline jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-12-03, 21:17   #163
paula2890
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 14
Zielone wlosy blagam ratunku!!!

Witajcie dzisiaj mialam baleyage, mialy byc biale wloski z czarnymi. Patrze w lustro ok zaplacilam lasce a wychodze na dwor I S ZIELONE!!! POMOCY!! Wygl康am jak drzewo. Dopiero co wychodizlam z ciemnego koloru nie chce juz farbowac jak ciemno. Mamw domu srebrna plukanke. Czy jak pomyje wlosy to zejdzie mi ta ochydna zielen? Kochanie prosze Was o rady. Nie moge tak na ulice wyjsc?!?!?!:co nfused:

---------- Dopisano o 22:17 ---------- Poprzedni post napisano o 22:00 ----------

Na wizazu tak naprawde nigdy nie moge otrzymac pomocy na temat moich wlosow interesuja Was tylko tematy te co maja 4000 odpowiedzi. A ja potrzebuje naprawde bardziej rady niz laska kt鏎a ma problem cyz prostowac wlosy czy nie! Prosze WAS
paula2890 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-12-03, 21:18   #164
JOANNA16
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 22 299
Dot.: Zielone wlosy blagam ratunku!!!

aj;/ wrzuc foto
Stary 2009-12-03, 21:21   #165
paula2890
Przyczajenie

Asiu niestety nie mam takiej mozliwosci. Nie mam mocno zielonych jest ta pie pszona poswiata tej zieleni takiej glonowatej nie ma tragedi ale ja jako ja widze w sobie drzewo:O Masz jakies rozwiazanie?
Stary 2009-12-03, 21:36   #166
Agatau88
Zakorzenienie

Tez mialam kiedys zielone i zafarbowalam po prostu na jakis inny kolor ale juz u fryzjerki ktora wiedziala jak pozbyc sie tej zieleni
Stary 2009-12-03, 21:47   #167
paula2890
Przyczajenie

Ale wiesz mialam zawsze ciemne teraz chcialam jasne byly zolte 2 tygodnie temu mialam z 5 koloroqw teraz chcialam czarny i platynowy. Ona mi polozyla br您 wellatona 2.0 na te bia貫 po rozjasnianiu. Boze!! Mysliscie ze to sie wyplucze?>

---------- Dopisano o 22:47 ---------- Poprzedni post napisano o 22:45 ----------

Aha sory braz i platryne mi polozyla nie braz na platyne. I jest ta glonowa poswiata. Czuje sie jak syrenka arielka 瞠na.. Albo Kapitan Hak?
Stary 2009-12-04, 02:05   #168
hotshopaholic
BAN sta造

Wiadomo軼i: 4

Drzewo... Dobre
hotshopaholic jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-12-04, 07:35   #169
Agatau88
Zakorzenienie

Na wizazu jest pare watkow o zielonych wlosach, na pewno tam sa jakies rady oprocz farbowania znowu na ciemny

Pozdrawiam
Stary 2009-12-04, 07:43   #170
paula2890
Przyczajenie

tak chyba z 5 w徠kow ktore juz przeczytalam I wszytskie m闚i zeby pofarbowac ehh(
Stary 2009-12-04, 10:23   #171
niebieski BoMbel
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 241
Wpisy w blogu: 1

Ty masz do nas pretensje????
jak nie pomog p逝kanki to jedynym wyjj軼iem jest farbowanie je瞠li jak to nazwa豉 nie chcesz wygl康a jak drzewo.
niebieski BoMbel jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-12-04, 11:16   #172
kaska222
Moderator

Wiadomo軼i: 6 513

Cytat:
Napisane przez paula2890 Poka wiadomo嗆
tak chyba z 5 w徠kow ktore juz przeczytalam I wszytskie m闚i zeby pofarbowac ehh(
sprub鐱 myc szamponem przeciwlupiezowym,moze troche wyblaknie,niewiem jakiej oczekujesz jeszcze porady?tak czy siak i tak bedziesz musiala zafarbowac kolor.........
'
P.S w酹ek pol踄zylam

RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 513 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
kaska222 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-12-04, 12:18   #173
mysia m
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 020
Wpisy w blogu: 2

no innej rady nie ma, tylko pofarbowac i to podobno tylko farb rozja郾iaj帷a moze byc i nie w popielatym odcieniu, ale np w naturalnym jesli z這cisty gryzie
Stary 2009-12-05, 13:44   #174
bertha233
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 471
Dot.: ZIELONE WΜSY_POMOCY

Cytat:
Napisane przez Madlaine Poka wiadomo嗆
Masz dwa wyj軼ia, albo fryzjer i profesjonalne farby, albo zostaw w豉osy w spokoju na jaki czas i wtedy spr鏏uj powalczy z odcieniem.

Mam wra瞠nie, 瞠 teraz przy kolejnej farbie z supermarketu kolor zielony i tak b璠zie wy豉zi spod blondu przy ka盥ym myciu. Ale oczywi軼ie mog si myli, jednak ja bym tak nie zaryzykowa豉m
By豉m u fryzjera, da豉m 170z za fryzurke, przez 3 dni kolor by boski, naturalny blond (鈔edni) a teraz zaczyna wpada w ziele khaki Przy sztucznym 鈍ietle jest OK ale przy dziennym, przy mojej ciep貫j cerze to wygl康a koszmarnie!

Cytat:
Napisane przez mimochodem Poka wiadomo嗆
Tylko przykrylas zielony pigment, w rzeczywistosci dalej 'tam siedzi' ;p
W takim razie jak go wydoby i usun望 ?

1.04 - 50kg - R stop 19.04 - 48.3kg - yy?
W zim mo積a schudn望

Zabiegana studentka
bertha233 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-01-15, 15:06   #175
neuka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6

witam
mam zielone w這sy po zafarbowaniu ;z bardzo jasnego blond na naturalny blond(stalo sie tak po 2 myciach),wczoraj zafarbowalam wlosy wellaton i sa jeszcze bardziej zielone niz byly,co zrobic zeby miec naturalny blond???czy sa jakies farby (pomijajac u fryzjera)zeby to jakos zafarbowac???
neuka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-01-15, 15:29   #176
klaudia79
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 12

Cytat:
Napisane przez neuka Poka wiadomo嗆
witam
mam zielone w這sy po zafarbowaniu ;z bardzo jasnego blond na naturalny blond(stalo sie tak po 2 myciach),wczoraj zafarbowalam wlosy wellaton i sa jeszcze bardziej zielone niz byly,co zrobic zeby miec naturalny blond???czy sa jakies farby (pomijajac u fryzjera)zeby to jakos zafarbowac???
Hej Ja mia豉m ten sam problem 2 dni temu. Rozja郾i豉m w這sy i na這篡豉m jakis per這wy blond -wysz造 szaro-zielone w這sy. Pomog這 pofarbowanie w這s闚 na kolor z這ty blond -zilone refleksy zmieni造 sie w z這cisto-miedziane. Ale zdecydowanie wol z這ciste ni t ziele ...
klaudia79 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-01-15, 16:31   #177
visionAM
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 26 734

Dziewczyny mam w這sy zafarbowane popielatym odcieniem, oczywi軼ie sp逝kuje on si systematycznie. Kolejne farbowanie planuj za oko這 miesi帷 no i chcia豉bym u篡 innego kolorku, co z ciep貫j palety - co zrobi aby nie mie zielonych w這s闚?

visionAM jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-01-16, 15:18   #178
neuka
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez klaudia79 Poka wiadomo嗆
Hej Ja mia豉m ten sam problem 2 dni temu. Rozja郾i豉m w這sy i na這篡豉m jakis per這wy blond -wysz造 szaro-zielone w這sy. Pomog這 pofarbowanie w這s闚 na kolor z這ty blond -zilone refleksy zmieni造 sie w z這cisto-miedziane. Ale zdecydowanie wol z這ciste ni t ziele ...
CZY MOZESZ MI PODAC JAKIEJ FARBY UZYLAS(JAKIEJ FIRMY I NUM KOLORU)jesli mozesz to prosze Cie o fotke twoich wlosow.z gory serdeczne dzieki

Edytowane przez neuka
Czas edycji: 2010-01-16 o 15:20
Stary 2010-01-19, 16:50   #179
neuka
Przyczajenie

mam dla was zwyczajny sposob na zielone wlosy,nikt nie chcial sie podjac u fryzjera rozjasniania bo ODPADNA itd,ok.Poszalm do sklepu kupilam najzwyklejsza JOANNE ZA 7,99 do balejazu i pasemek i efekt taki jak chcialam,bardzo ladny balejaz bez zieleni (dodalam troche wody dla rozrzedzenia rozjasniacza,nalozylam na wlosy i delikatnie rozczesalam jak pasemka,na 10minut tylko!!!!potem zmoczylam wlosy ,rozmasowalam po calosci na kolejne 5-8minut i umylam wlosy)!!!!!!!!!!!!!!tez mi filozofia u fryzjera za taki podobny num tzw;plukanie wlosow 100z(pytalam)a potem znowu farba koloru blond za nastepne 100z!!!!!!!!smiechu warte
Stary 2010-01-19, 18:09   #180
neuka
Przyczajenie

taki efekt
Odpowiedz

Tagi
farbowanie, kasztan, koloryzacja, pasemka, rozja郾ianie, rozja郾ianie w這s闚, zielone w這sy, zielony

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-02-07 15:30:33

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:30.