Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2010-05-21, 12:39   #181
aniesia20
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 322
Wpisy w blogu: 1
Question Zielona po鈍iata... jak si jej pozbyc ?

Witam Was kochane Wiza瘸nki
Mam do Was wielk pro軸 a mianowicie chodzi mi o porad.
Wczoraj zafarbowa豉m sobie w這ski farb Londa odcieniem 安ietlany Blond nr 18 na do軼 mocno sprany L'Oreal Recital Preference odcie Popielaty Blond ... i wyszed mi nawet niez造 鈔edni blond ale z lekk zielonkaw po鈍iat ... w zwi您ku z tym mam do Was pytania :
1. czy jest szansa 瞠 po kilku myciach ta zielonkawa po鈍iata sama zejdzie?
2. czy mog j zniwelowac fioletow p逝kank ?

Bardzo prosz Was o pomoc ... Wprawdzie nie wyglada to tragicznie ale jednak wola豉bym nie miec tego zielonego na g這wie
Stary 2010-05-21, 13:35   #182
Agatau88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 007
Dot.: Zielona po鈍iata... jak si jej pozbyc ?

Cytat:
Napisane przez aniesia20 Poka wiadomo嗆
Witam Was kochane Wiza瘸nki
Mam do Was wielk pro軸 a mianowicie chodzi mi o porad.
Wczoraj zafarbowa豉m sobie w這ski farb Londa odcieniem 安ietlany Blond nr 18 na do軼 mocno sprany L'Oreal Recital Preference odcie Popielaty Blond ... i wyszed mi nawet niez造 鈔edni blond ale z lekk zielonkaw po鈍iat ... w zwi您ku z tym mam do Was pytania :
1. czy jest szansa 瞠 po kilku myciach ta zielonkawa po鈍iata sama zejdzie?
2. czy mog j zniwelowac fioletow p逝kank ?

Bardzo prosz Was o pomoc ... Wprawdzie nie wyglada to tragicznie ale jednak wola豉bym nie miec tego zielonego na g這wie
Czytalam ze fioletowa plukanka na zielen pomaga
Agatau88 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-05-26, 07:25   #183
kinpatsu
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 550
Wpisy w blogu: 1
Dot.: Zielona po鈍iata... jak si jej pozbyc ?

Dziewczyny mam pytanie odno郾ie zielonych w這s闚/zielonego odcienia/zielonej po鈍iaty. Czy po farbowaniu ten zielony kolor to co podobnego do tych zielonych w這s闚, kt鏎e powstaj po zetkni璚iu blondu z chlorowan wod? Mia豉m kilka razy tak, 瞠 po wizycie latem na odkrytym basenie moje w這sy robi造 si niebiesko-zielone. Zawsze ratowa這 mnie wmasowanie w umyte w這sy jakiej od篡wki i pozostawienie jej na wiele godzin we w這sach, zielony odcie znika ca趾owicie. Pytam, bo mam zamiar wr鏂i do swojego koloru i boj si tych zielonych... Wydaje mi si, 瞠 to s dwie r騜ne rzeczy - w這sy zielone po farbowaniu i zielone po zetkni璚iu z chlorem i s這鎍em - ale wol si upewni u Was...

JESTE危Y ZE SOB...
VIKINGS WE LOVE
kinpatsu jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-07-22, 18:02   #184
Silbia
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 205
Dot.: ZIELONE WΜSY_POMOCY

Kochane, pom騜cie prosz...
Ot騜 ja i moja mama mamy zielonkawe w這sy Problem w tym, 瞠 nie mam poj璚ia dlaczego. Obie mamy zrobione jasne pasemka u jednej fryzjerki. Tylko, 瞠 moje maj ju jaki miesi帷 a dopiero teraz widz t ziele. W tym samym czasie ziele pojawi豉 si te u mojej mamy. Szampon i od篡wk u篡wamy te same obie i to od dawna...
Jak my郵icie z czego mo瞠 wynika nasz problem? A... na basenie 瘸dnym nie by豉m, wi璚 chlor jako sprawca te odpada.
Prosi豉bym te o jaki z這ty 鈔odek jak kto odkry
Dzi瘯i, pozdrawiam
Silbia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-07-23, 16:23   #185
fryz5
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 138

Tez mam problem z zieleni, szar zieleni, m鎩 b豉d w tym ze na platyne k豉d貫m loreal recital naturalny kasztan, cho powinno si miesza czaerwie z br您em jesli nak豉da sie na platyne, ale ba貫m sie czerwonego odcienia, teraz mam ciemny szaro zielony, mam na這zy farbe czerwon? czy moze zmiesza czerwie z br您em? chce tylko odcie zmieni
fryz5 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-07-23, 16:38   #186
hala83
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 102

jak ju pisa豉m, spr鏏owa豉bym czerwonego mixa, 瞠by tylko odcie zmieni i na pocz徠ek w niewielkiej ilo軼i, 瞠by z kolei czerwone w這sy nie wysz造... chyba 瞠 koniecznie chcesz farb k豉嗆

ziele powstaje jak si niebieski zmiesza z 鄴速ym... czy te szampony to s mo瞠 o jakim niebieskim odcieniu?
hala83 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-07-27, 09:27   #187
Koralyn
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 301

Hey dziewczyny, ja juz mam wiele pr鏏 za sob i wiele razy zielone w這sy. Ot霩 rada jest jedna: jesli rozjasniasz wlosy lub nakladasz farbe rozjasniajac o odcieniu szarym/zimnym (tu mamy szczegolnie wszystkie popielate blondy, brazy, platynowe) itd .zazwyczaj wyjdzie nam ZIELONY. C騜 zrobic? pobiec do sklpeu i kupic kolor o odcieniu: sloneczny blond, np. Garnier blond vaniliowy czy inne "sloneczne" odcienie (uwaga na "naturalne", nie zawsze mimo slonecznosci na opkaowaniu takie wychodza, wazne aby bylo to w nazwie)

Sytuacja wydaje sie paradoksalna gdy po rozjasnianiu mamy pomarancz na glowie i chcemy go schlodzic szaroscia. Jak w takim momencie nakladac jeszcze "sloneczny" kolor? Sprobojcie
A swoja droga , spr鏏ujcie zmieszac farby plakatowe w domu: szary lub czarny lub fioletowy z pomaranczowym

BEZGLUTENOWO:
https://naturebe.wordpress.com/

Edytowane przez Koralyn
Czas edycji: 2010-07-27 o 09:29
Koralyn jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-08-17, 11:19   #188
visionAM
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 28 184

Cytat:
Ot霩 rada jest jedna: jesli rozjasniasz wlosy lub nakladasz farbe rozjasniajac o odcieniu szarym/zimnym (tu mamy szczegolnie wszystkie popielate blondy, brazy, platynowe) itd .zazwyczaj wyjdzie nam ZIELONY.
wcale tak nie jest. Zielony wyjdzie je郵i na ciep造 odcie po這篡sz ch這dny, popielaty i na odwr鏒.

Mam pytanie - jakiej p逝kanki u篡 na zielon po鈍iat?
R騜owej czy fioletowej?
visionAM jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-08-17, 12:16   #189
blond bunny
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 069

Na zielon po鈍iat stosujemy p逝kank czerwona, zawsze stosujemy kolor przeciwstawny do efektu.
Na 鄴速e w這sy fioletow, na rude niebiesk.
Stary 2010-08-17, 12:42   #190
visionAM
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 28 184

dzi瘯uj Ci bardzo
visionAM jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-23, 11:46   #191
timaya1984
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4
zielony po造sk w這s闚 (jasny br您) - jak usun望 niechcian ziele??

Wprawdzie widzia豉m ju w徠ki dotycz帷e tzw. zielonych w這s闚, ale nie przynios造 one odpowiedzi na moje pytanie albo dotyczy造 bardziej odcienia zielono軼i na w這sach blond.
Zastanawiam si, jakim kolorem dostepnym w sklepach powinnam teraz zafarbowa w這sy, aby pozby si zielonego koloru, kt鏎y jest widoczny zar闚no w naturalnym, jak i sztucznym swietle, i aby ten kolor nie by nazbyt ciemny. Do tej mojej "katastrofy" z w這sami dosz這 po tym, jak farbowane przez d逝窺zy czas na rudo w這sy (Loreal mango - swoj drog bardzo 豉dny kolor...) potraktowa豉m profesjonalnym rozja郾iaczem i farbami blond, ale jako 瞠 efekt mi nie odpowiada, chcia豉m wr鏂i do jasnego br您u Loreala, kt鏎y nosi豉m jeszcze wcze郾iej - koloryzacji dokona豉m w domu... - wydaj mi si, 瞠 w jasnym br您ie mi najlepiej, jednak bez tej zielonej po鈍iaty, kt鏎a mi si pojawi豉 i z ka盥ym kolejnym myciem robi si coraz wyra幡iejsza. Dziewczyny, co robi?? Chc wygl康a jak cz這wiek, a nie sta mnie na wizyt w salonie u dobrego fryzjera... :/
timaya1984 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-23, 11:55   #192
Meadow
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: zielony po造sk w這s闚 (jasny br您) - jak usun望 niechcian ziele??

musisz na這篡 farb o poziomie koloru jaki Ci odpowiada +z czerwonym refleksem
czerwie wybija ziele
np. farba kt鏎a po kropce b璠zie mia豉 nr. 6 ma czerwony refleks
Meadow jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-24, 12:23   #193
timaya1984
Przyczajenie

Dot.: zielony po造sk w這s闚 (jasny br您) - jak usun望 niechcian ziele??

Dzi瘯uj za odpowied poczekam troch, aby w這sy jeszcze "odpocz窸y" i zobacz, jaki b璠zie wynik
Stary 2011-02-24, 19:38   #194
pestka1234
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 21

Dziewczyny, czyli jak bym chcia豉 na moje rudawe 瞠by je stonowac na這zy loreal stockholm to moga wyjsc pod zielen?? bo juz sama nie wiem..
pestka1234 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-25, 10:58   #195
timaya1984
Przyczajenie

Z wcze郾iejszych opinii wychodzi, ze tak, chocia ja po zastosowaniu zimnego bardzo jasnego blondu (dwukrotnie w ci庵u kilku dni :/) nie mia豉m zielonego - ale po prostu bardzo "oryginalny" kolor i na pewno nie by to stonowany rudy, wr璚z odwrotnie - ja郾iejszy i bardzo 瘸rz帷y, og鏊nie nie polecam. Potem pr鏏owa豉m rozja郾iacza i by這 tylko coraz gorzej...
Stary 2011-04-15, 21:29   #196
anngeli
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 316

To je郵i mam od po這wy ucha po rozja郾ianiu wellatonem 12/1 zielonkawe wlosy to lepiej jest zniwelowa t ziele wellatonem z這ty blond czy castingiem jasny lodowy blond?
Chyba tym z這tym blondem co?
pomocy...

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-04-15, 21:41   #197
alutaroma
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8

je瞠li w這sy by造 wielokrotnie rozja郾iane, farbowane r騜nymi odcieniami to tak naprawd nie jeste鄉y w stanie przewidzie co si stanie kiedy znowu zafarbujesz...

ja kiedy kupi豉m popielaty blond i na這篡豉m na rozja郾ione w這sy a wyszed mi ciemnobr您owy wr璚z czekoladowy, miejscami miedziany... by豉m zrozpaczona, bo mia豉m spalone w這sy od rozja郾iania, od farby i w dodatku sta造 mi si ciemne, co bardzo nie pasowa這 do mojej twarzy... Przez jaki czas musia豉m ci庵le robi zmywalny kolor szamponetk, 瞠by nie by這 wida tych rudo軼i i 瞠by to w miar wygl康a這... Poczeka豉m a w這sy troch odpocz窸y zaj窸a si nimi fryzjerka..

nie eksperymentujcie du穎 i nie zmieniajcie ci庵le firm i odcieni farb. I radz odpu軼i sobie rozja郾iacze - bardzo niszcz w這sy a podobny efekt mo積a osi庵n望 farb a wygl康a to lepiej, kolor bardziej zidentyfikowany. ;p
alutaroma jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-04-17, 08:58   #198
anngeli
Zadomowienie

To mo瞠 chocia jaka porada z tym ketchupem?
Mam go nak豉da na suche w這sy przed myciem g這wy?
czy jako po umyciu, ile trzyma to?

Mo瞠 ten ketchtup pomo瞠

6.07.2008r.
T.

Stary 2011-04-17, 09:54   #199
klaudia79
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 12

Ja bym chyba na ketchup si nie zdecydowa豉 ...Mi na zielony,ohydny odcie pomog這 rozja郾ienie w這s闚 farb superrozja郾iaj帷 z Garnier100% color. Potem za jaki czas pomalowa豉m w這sy jakim odcieniem blondu, 瞠by pokry rozja郾ione w這sy, ale pami皻am, ze moje w這sy sporo to kosztowa這.W ka盥ym razie rozja郾ienie pomog這.
Fryzjerka mi r闚nie podpowiedzia豉, 瞠 na przysz這嗆 by unikn望 zieleni na rozja郾ionych w這sach, nale篡 doda minimaln ilo嗆 czerwonej farbki, ale naprawde minimaln,przy malowaniu ch這dnym odcieniem
klaudia79 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-04-18, 15:15   #200
anngeli
Zadomowienie

Dzi瘯uje
Kurde fakt faktem moje w這sy by te w ko嗆 dosta造, p鏦i co siedz na g這wie z szamponetk z joanny aromatyczne cappuccino kt鏎e przecie jest ciep造m odcieniem, sama mieszanka ma czerwono-miodowy odcie.
Mam nadziej 瞠 chocia troch 軼i庵nie t ziele, albo przynajmniej na ponad tydzie b璠 mia豉 jednolit barw.
W這s闚 przyciemnia nie chce, chce mie co w rodzaju naturalnych blond闚, a jak jasny to taki be穎wy i nie mega jasny oczywi軼ie.

Pr鏏owa豉m dzi z ketchupem ale w zasadzie nic to nie da這. Nie zaszkodzi這 r闚nie.

6.07.2008r.
T.

Stary 2011-06-14, 10:36   #201
bottleofjuice
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 43
Aaaaaa pomocy!!! :(

Cze嗆 dziewczyny

Mam okropny problem. Moja fryzjerka posz豉 niedawno na urlop macierzy雟ki, wiec postanowilam zrobi sobie odrosty sama. Tym razem wybra豉m nieco ciemniejsz farb ni zwykle - na moj prawie 瞠 platynowy kolor (ktory okropnie mi si znudzi i mi zbrzyd), po這篡豉m farb w odcieniu 字edni z這cisty blond firmy Londa. I jestem przera穎na. Odrosty zrobi造 si 豉dnie, naturalny 鈔edni blond, natomiast ni瞠j, gdzie w這sy by造 d逝瞠j rozja郾iane - wysz造 szaro zielone glony Nie wiem co mam zrobi, jutro musz i嗆 do pracy, z fryzjerami z mojej okolicy mam kiepskie doswiadczenia i boje si, ze gorzej wyjdzie myslicie ze polozenie na to jasnego roz鈍ietlonego blondu cos pomoze?

Baaaaaaardzo prosze o pomoc
bottleofjuice jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-14, 11:08   #202
allmode
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 716
Dot.: Aaaaaa pomocy!!! :(

Ja bym radzi豉 jednak poszuka fryzjera - mo瞠 kto ze znajomych mo瞠 Ci poleci dobry zak豉d? Sama zniszczysz sobie w這sy, a przy okazji mo瞠sz uzyska efekty kolorystyczne niekoniecznie po膨dane.
allmode jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-14, 15:09   #203
novelove
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 526
Dot.: Aaaaaa pomocy!!! :(

zostaw je w spokoju. We szamponik przeciw逝pie穎wy i poszoruj. To zejdzie po kilku myciach
Stary 2011-06-19, 11:41   #204
askamaj
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

Cytat:
Napisane przez ewciaP Poka wiadomo嗆
Ostatnio uzylam rozjasniacza bo chcialam miec piekne blond pasemka, wyszly okropnie wiec kupilam farbe garniera jasy braz aby wrocic do koloru wyjsciowego.Po forbowaniu kolor moich wlosow zyskal odcien ZGNILEJ ZIELENI koszmoar.Nie mam pojecia co z nimi teraz zrobic znowu pofarbowac, tylko czy odcien zieleni mi nie pozostanie?RATUNKU
Kup ponownie ten sam kolor farby i dodaj do niej troche farby o kolorze czerwonym (farby musza p惑yc tej samej firmy),to zneutralizuje zielona poswiate
Ps.mialam ten sam problem
askamaj jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-09-20, 19:26   #205
Gladika
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3
zielonkawe w這sy

hej, jestem tu nowa i niezbyt swobodnie si poruszam po tym portalu pewnie ten w徠ek ju by, ale moze kto z was zlituje sie i mi odpowie na moje pytanie.
Jaki miesiac temu pofarbowa豉m w這sy na ciemny blond. od tej pory, zw豉szcza w sztucznym 鈍ietle jarzeni闚ek, moje w這sy s zielonkawe czy mog to usun望 obywaj帷 si bez ponownego farbowania w這s闚? prosze o pomoc
Gladika jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-09-20, 20:25   #206
larish
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 14
Dot.: zielonkawe w這sy

a jaki wcze郾iej mia豉 kolor? ;P bo ciep造 blond na這穎ny na ch這dny blond cz瘰to wychodzi zielony ;P nie jestem pewna do ko鎍a ale by mo瞠 pomog豉by Ci srebrna p逝kanka do w這s闚 kupisz w rosmanie za pi徠aka ;d
larish jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-09-21, 16:33   #207
Gladika
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

naturalne moje w這sy to taki mysi blond. co mi strzeli這 w g這w, 瞠by je rozja郾ic i wysz豉m na jasn blondynk, o 鄴速awym odcieniu, kt鏎y zwalcza豉m fioletowym szmponem. i na ten jasny blond, po p馧tora miesi帷a, na這篡豉m ciemny, ch這dny blond.
Gladika jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-10-23, 17:40   #208
Vea
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 565

Hej, ketchup rzeczywi軼ie nie dzia豉, ale za to na這瞠nie SAMEGO KONCENTRATU POMIDOROWEGO NAPRAWD DZIAx!!!! Ja na這篡豉m sobiena 20 minut na mega zielone w這sy po garnierze color naturals nr 8 jasny blondi zielonka znikn窸a ;-)))) ALE niestety, kolor przybra odcie miedziany jaki. C騜, lepsze to by這 ni ta okropna zielonka.Jedynym "+" tej farby jest fakt, 瞠 jako jedyna z drogeryjnych doskonale kryje odrosty.

Edytowane przez Vea
Czas edycji: 2012-05-21 o 22:06
Vea jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-10-24, 15:29   #209
ifrit
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 959

ojej mam to samo
na blond fryzjerka na這zy豉 mi ciemny blond z popiela i na najjasniejszych pasemkach mam zo速o zielonkawa poswiate farbowa豉m juz z 6 razy w這sy i jest nie r闚no brzydko
zastanawiam sie zeby sciagnac kolor GOLDWELL COLOR REMOVER HAIR korektor koloru i zapigmentowac kolor goldwell Pre-Pigmentation System - ochronna wst瘼na pigmentacja przed farbowaniem nie wiem sama co robic
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC05896.jpg (55,5 KB, 123 za豉dowa)

Edytowane przez ifrit
Czas edycji: 2011-10-24 o 15:34
ifrit jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-11-14, 18:22   #210
Aneta1502
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 12

Jezeli po rozjasnianiu ewentualnie farbowaniu, wyjdzie poswiata fioletowa lub zielona,,najlepsza metoda usuniecia tego odcienia jest mycie w這sow szamponem przeciwlupiezowym...
Aneta1502 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
farbowanie, kasztan, koloryzacja, pasemka, rozja郾ianie, rozja郾ianie w這s闚, zielone w這sy, zielony

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-09-13 13:17:03

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:27.