Zielone w這sy - Strona 8 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2011-12-10, 11:08   #211
DarkChocolateWithChilli
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 180
Zielone w這sy !

Witam,

Bardzo prosz drogie Wiza瘸nki o pomoc, bo sama nie wiem ju co mam robi. Ot騜 pomalowa豉m w這sy farb Wellaton 鈔edni popielaty blond i wyszed mi bardzo dziwny kolor, ciemny, co gorsza w miejscach, gdzie mia豉m bardzo jasne pasemka wyszed mi zgni這-szaro-zielony ... Moje pytanie jest nast瘼uj帷e, jak farb najlepiej po這篡 na to co aby uzyska jaki normalny kolor (鈔edni lub ciemny blond) ?

Z g鏎y dzi瘯uj za pomoc i przepraszam je瞠li taki w徠ek ju by, nie mog豉m znale潭.

Pozdrawiam serdecznie.

DarkChocolateWithChilli jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-12-10, 11:57   #212
Meadow
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Zielone w這sy !

nak豉daj帷 farb na to kolejny raz mo瞠sz zrobi co jeszcze gorszego nawet..
myj g這w szamponem przeciw逝pie穎wym

je郵i na prawd efekty by造 marne za kt鏎ym razem to staraj si maksymalnie wyp逝ka farb zanim na這篡sz kolejn

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2011-12-10 o 11:58
Meadow jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-12-10, 12:40   #213
DarkChocolateWithChilli
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 180

Co obi這 mi si o uszy odno郾ie tego szamponu przeciw逝pie穎wego, ciekawa jestem tylko, na jakiej zasadzie on dzia豉? Jest silniejszy ni normalny szampon?

Teraz mi przysz這 do g這wy, 瞠 mo瞠 pomog豉by np. p逝kanka z rumianku/cytryny, 瞠by troch ociepli ten kolor, jak my郵icie?

Ca造 czas si jeszcze zastanawiam, czy tego nie przemalowa. Nie rzuca si to jako strasznie w oczy, ale mnie bardzo przeszkadza.

DarkChocolateWithChilli jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-01-08, 21:02   #214
shayba
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 222
Dot.: ZIELONE WΜSY_POMOCY

Dziewczyny pomocy!!!
W Wakacje schodzi豉m z ciemnego br您u pasemkami do swojego naturalnego. Lepsze to ni walni璚ie na ca這嗆 rozja郾iacza bo czasem mog豉bym zosta 造sa...
Pasemka by造 豉dne robione dwa razy raz na typowy blond raz na platyn...
Ale nie o tym mowa, przed sylwestrem pokusi豉m si by po這篡 na ca這嗆 bo widoczne ju mia豉m odrosty takie na 4 centymetry!!! Po這篡豉m sobie na ca這sc 鈔edni blond z Garniera bo taki mam naturalny... i do pierwszego mycia super... !!! Kolor fajny.
Ale jak si troch spra tak po 3 -4 myciach istna masakra zielone s, normalnie zgnito zielone!!! Pom騜cie co mam na to da 瞠by zniwelowa to trawisko na mojej g這wie?
Pozdrawiam Daga
shayba jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-01-08, 21:42   #215
fryz5
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 138

zr鏏 mask z 鄴速ka jajka, oleju, miodu i cytryny, to pomoze 軼i庵n帷 kolor, on sie wyp逝cze
Stary 2012-01-09, 11:13   #216
shayba
Raczkowanie

Spr鏏uj dzisiaj wieczorem. Kupi豉m te szampon przeciw逝pie穎wy on pono te wyp逝kuje kolor. Napisz co i jak. Czyta豉m w w徠ku 瞠 by kupi szampon czerwony albo fioletowy. Pr鏏owa豉 kt鏎a z was? I kt鏎y? Musz co zrobi z t masakr na w這sach.
Stary 2012-01-09, 18:24   #217
fryz5
Zakorzenienie

fiolet malo da. a czerwien odciepli kolor za mocno.
por鏏 mask z jajka miodu i oleju m闚ie Ci ze ona 軼iaga refleksy kt鏎e s niechciane, ostatnio po 2 godzinnym trzymaniu jej pozby貫m si pozosta這軼i po niebieskim kolorze kt鏎y juz by zielonkawy.
Stary 2012-01-09, 20:49   #218
shayba
Raczkowanie

Hmmm jestem po kuracji jajkowo olejowo miodowo cytrynowej trzyma豉m 15 minut ale jak piszesz 瞠 trzyma to by trzeba by這 z 2 godziny to spr鏏uj jutro. Dzi jeszcze wymy豉m nizoralem. zobaczymy jakie efekty b璠a po wyschni璚iu. Dzi瘯i za rady szybk odpowiedz.
B璠 pisa na bie膨co co i jak z trawiskiem na moim 豚ie...
Stary 2012-01-09, 21:45   #219
fryz5
Zakorzenienie

ok trzymam kciuki za wytrwa這嗆
Stary 2012-01-14, 18:08   #220
shayba
Raczkowanie

Hej.
Traktowa豉m je 2 godzinn maska z przepisu, dodatkowo myj Nizoralem. Po zielonym nie ma ju prawie 郵adu.
Stary 2012-01-14, 22:30   #221
fryz5
Zakorzenienie

dzielna! 篡cz wytrwa這軼i w dalszym pozbywaniu si glon闚! ;D
Stary 2012-02-02, 17:52   #222
portonovo
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7
Unhappy Dot.: ZIELONE WΜSY_POMOCY

Wr鏂i豉m dzis od zachwalanego fryzjera, kt鏎y zafarbowa moje d逝gie blond w這sy. Zrobi mi odrosty i odswie篡 kolor na ca貫j d逝gosci farb alfaparf kolor . Sama farbowa豉m tak瞠r w這sy t farb i by這 dobrze. Teraz widze w 鈍ietle dziennym i w domu, 瞠 maj szaro - zielonkawy odcie, a odrosty s rudawo - z這te. Co robi? U篡 p逝kanki czerwonej? Strasznie mnie denerwuje ta ziele. Kompletnie nie pasuje do mojej piegowatej urody! Jak z tego wybrn望???
portonovo jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-02, 18:26   #223
Tygrysicaaaaaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 268

Ja bym przyciemni豉 na tzw.ciemny blond,by na ca貫j g這wie uzyska jednolita barw.
Tygrysicaaaaaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-02, 20:18   #224
Chocolate77
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 506

Sprawdzony spos鏏 (wiem, 瞠 brzmi hardcorowo ale DZIAx - sprawdzi豉 niejedna wiza瘸nka): po這篡 na w這sy KONCENTRAT POMIDOROWY na jakie 15-20 minut i zmy. I ziele zlikwidowana!! ) Efekt uboczny: w這sy b璠 si 鈍ieci造 na miedziano i b璠 mia造 ciep造 odcie. Ale lepsze to, ni zielone glony, nie?
Chocolate77 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-02, 22:06   #225
portonovo
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7

Ale to nie jest bardzo jasny blond, to chyba 9.1 lub 9.01. Poprzednio mia豉m 鏀emk (ten sam "znakomity"fryzjer mi robi i tez by造 lekko zielonkawe, ale teraz s bardziej. To chyba nie kwestia koloru, ale tonacji jak czyta豉m. Najch皻niej odda豉bym si w r璚e do鈍iadczonego fryzjera, ale z tym jak wida bywa r霩nie...
portonovo jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-14, 13:33   #226
olapiprek
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6
Exclamation rozja郾ione w這sy - zielonkawy odcie - co zrobic?

witam, gdzie ten w徠ek si przemkn掖, ale umar.

wi璚. rozja郾ia豉m w這sy wczoraj, niestety wyszed mi zielonkawy odcie, i pr鏏uj co z nimi zrobi, chc zmieni w這sy na jasne wi璚 opcja farbowania je na ciemno teraz nie wchodzi w gr.

moje w這sy wcze郾iej by造 br您owe, teraz mam jasno-br您owo-blond-zielonkawe (!) nie do ko鎍a widzi mi si wygl康anie jak Ania z zielonego wzg鏎za

przeczyta豉m gdzie, i stosowanie szamponu przeciw 逝pie穎wego powinno wymy zielony, plus kto gdzie napisa i zastosowanie mieszanki cytryna+ 鄴速ko + mi鏚 +olej powinno tak瞠 pom鏂 pozby si zieleni.

czy kto z was mia jakiekolwiek do鈍iadczenie ze '軼i庵aniem zieleni' z pasemek??? pomocy!!!
olapiprek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-14, 16:40   #227
neuka
Przyczajenie

ja mialam na swojej glowie juz chyba wszystko nawet zielone glony,usunelam je nakladajac rozjasniacz joanny na kilka minut ,bedziesz widziala jak sie rozjasniaja ,chyba ze kupisz henna creme kolor naturalny blond(jesli zostajesz przy ciemnych to najlepiej szamponetka joanny jakis ciemny kolor)

Edytowane przez neuka
Czas edycji: 2012-02-15 o 10:21
neuka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-15, 10:27   #228
neuka
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Chocolate77 Poka wiadomo嗆
Sprawdzony spos鏏 (wiem, 瞠 brzmi hardcorowo ale DZIAx - sprawdzi豉 niejedna wiza瘸nka): po這篡 na w這sy KONCENTRAT POMIDOROWY na jakie 15-20 minut i zmy. I ziele zlikwidowana!! ) Efekt uboczny: w這sy b璠 si 鈍ieci造 na miedziano i b璠 mia造 ciep造 odcie. Ale lepsze to, ni zielone glony, nie?
czy w這sy na awatarze to twoje?jesli tak to napisz jaka to farba bo super kolor

---------- Dopisano o 10:25 ---------- Poprzedni post napisano o 10:23 ----------

zdjecie na awatarze to twoje?jesli tak to podaj nazwe farby bo super kolor

---------- Dopisano o 10:27 ---------- Poprzedni post napisano o 10:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Chocolate77 Poka wiadomo嗆
czy na zdjeciu to twoje w這sy?jesli tak to podaj nazwe kolorku super jest
neuka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-15, 11:41   #229
Chocolate77
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 506

[QUOTE=neuka;32315792]czy w這sy na awatarze to twoje?jesli tak to napisz jaka to farba bo super kolor

Tak, moje Kolorek: Matrix SoColor 9 M (Mocha lub Mocca).

Teraz niestety ju troch zszarza造 i nie s w tak ciep造m odcieniu, jak na awatarze ale to wina moich g逝pich w這s闚 na kt鏎ych wszystko robi si po czasie ch這dne, nie wiedzie czemu. Dlatego te zawsze, po farbach popielatych albo naturalnych robi豉 mi si ziele.
Nied逝go zamierzam poprawi jakim z這cistym, tylko Matrix Sync a nie SoColor bo Sync to taki balsam koloryzuj帷y, bez amoniaku Zobaczymy , jak wyjdzie...
Chocolate77 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-15, 16:49   #230
olapiprek
Przyczajenie

nie mam mo磧iwo軼i zakupu joanny, mieszkam za granic, dostanie joanny bedzie nie lada wyzwaniem.

pomidory nie pomagaj, no chyba 瞠 trzeba je stosowa wi璚ej razy

mieszanka cytrynowo-miodowo-jajkowo-oliwowa te nie da豉 rady jak narazie

potraktowalam je dzisiaj troche henn, tak naturaln lekki br您, chyba jest lepiej, ale nadal przebija sie zielony ;/ do fryzjerki nie wr鏂 bo j rozszarpi!
olapiprek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-15, 18:55   #231
fryz5
Zakorzenienie

henn? ale jak? ojej...
przede wszytskim na ziele k豉dziemy wsyztsko co czerwone! zrob szamponetk czerwon, potzrymaj j chwil, tak zeby czerwie nie wyszla. tak kilka min
Stary 2012-03-25, 15:38   #232
Cola_Ola
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 282

Mia豉m jasne pasemka, ale nie podoba這 mi si to wi璚 waln窸am szamponetk zbli穎n na sw鎩 kolor, ale jakie trzy miesi帷e po pasemkach, a teraz jak si zmywa kolor to mam zielone... Co mam zrobi? Szamponetka by豉 koloru czarnego.
Stary 2012-03-25, 17:43   #233
fryz5
Zakorzenienie

czarna szamponetka ma ch這dne tony i to nic dziwnego ze zmywa si na zielono uzyj ciemno br您owej. ale w sumie jak chcesz zakry pasemka czemu nie uzyjesz farby?
Stary 2012-03-26, 22:37   #234
Cola_Ola
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 282

Ba豉m si tej farby, og鏊nie boj si nara瘸 swoje w這sy No ale ju u篡豉m farby
Stary 2012-04-04, 13:52   #235
Blind
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 83
zielone w這sy..pomocy

Po farbowaniu wlosow henn jaki czas temu wyszlo mi duzo pasemek zielonych pasemek..henna sie wyp逝ka豉 ale te pasemka zostaly i juz si nie wyp逝kuj,widoczne to jest najbardziej przy twarzy co mnie ju bardzo denerwuje,bo bardzo odznaczaj si od reszty w這s闚..i nie wiem co z tym zrobic,pom騜cie..
Blind jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-04-04, 16:11   #236
Meadow
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: zielone w這sy..pomocy

u篡 wyszukiwarki
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=46403
Meadow jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-04-04, 16:33   #237
Blind
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 83

w tamtym w徠ku wiekszosc dziewczyn uzyskalo zielen przez rozjasnianie lub farbowanie na jasne kolory..a ja farbowalam br您ow henn i zrobil sie zielony,odzywki zostawione na dlugi czas na to nic nie da造,plukanka fioletowa i szampony przeciwlupiezowe tez nie..probowalam tyle i nie wiem co robic..
Blind jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-04-06, 14:46   #238
madzienka92
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 52

Cytat:
Napisane przez Blind Poka wiadomo嗆
w tamtym w徠ku wiekszosc dziewczyn uzyskalo zielen przez rozjasnianie lub farbowanie na jasne kolory..a ja farbowalam br您ow henn i zrobil sie zielony,odzywki zostawione na dlugi czas na to nic nie da造,plukanka fioletowa i szampony przeciwlupiezowe tez nie..probowalam tyle i nie wiem co robic..
Proponuj szamponetk lub farb : )
Stary 2012-04-21, 19:38   #239
violetove
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 9

Drogie Wiza瘸nki!

Pisze do Was dziewczyna z "zielonym blondem" na g這wie ;-) Tak, tak!

Kr鏒ka historia mojego farbowania:
listopad 2011 - rozja郾i豉m Joann Intensiv Blond naturalne d逝gie ciemno blond w這sy, a potem u篡wa豉m p逝kanki fioletowej z Delii - mia豉m pi瘯ne platynowe w這sy
luty 2012 - odrost potraktowa豉m znowu Joann Intensiv i UWAGA... zamiast po prostu stosowa p逝kank, 瞠by mie dalej 豉dn platyn - potraktowa豉m ca貫 w這sy Palette Popielaty Blond... i pope軟i豉m najgorszy 'fryzjerski' b陰d 篡cia

kwiecie 2012 - po wizycie u fryzjerki mam odrost, kt鏎y wyszed rudy. Reszta jest blond zielonkawo-seledynowa.

Czyta豉m ju mn鏀two na temat takich w這s闚 i jedyne co wydaje mi si skuteczne (ale jeszcze nie sprawdzone) to potraktowanie w這s闚 przeciwstawnym tonem do popielu, to znaczy miedzi, ewentualnie mahoniem (瞠by uzyska odcie naturalny, oznaczany cyfr 0)

W zwi您ku z tym moje pytanie - czy kto kiedykolwiek przechodzi przez to? Jest jaki domowy spos鏏 na to? Dodam, 瞠 by豉m u bardzo dobrej fryzjerki, a wysz豉m z rudym odrostem i tyle... My郵 nad Palette Color&Gloss, odcie Migda這wy czar, poniewa ma znacznik 9.5 - to znaczy jest jasny, a ton ma mahoniowy (miedzianego nie odnalaz豉m, oznaczany jest 4, popiel to 1 itd.)

Wszelkie metody typu "myj w這sy szamponem przeciw逝pie穎wym", "stosuj p逝kanki, mo瞠 zniweluj zielony odcie" - s tylko pustymi sloganami.
Trudno z takich w這s闚 wybrn望, nawet dobrej fryzjerce. A marzy mi si po prostu naturalna platyna, 10.0...

http://elgon.pl/sklep/images/farby_d..._blond_max.jpg

Jakie rady? Kt鏎a przechodzi豉 przez ziele? Mo瞠 kt鏎a poleci sprawdzonego fryzjera w Poznaniu?

Pozdrawiam

Edytowane przez violetove
Czas edycji: 2012-04-21 o 19:41
violetove jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-04-21, 19:58   #240
fryz5
Zakorzenienie

pokaz zdj璚ie obecnego koloru.
ziele to nie popiel
0 niwelujesz czerwieni czyli 6.
ja zniwelowa貫m ziele k豉d帷 farb czerwona na chwile, dos逕onie chwile jak zobaczy貫m ze w這sy zaczynaj nabierac koloru zmywam to jest 1-2 min na w這sach

Tagi
farbowanie, kasztan, koloryzacja, pasemka, rozja郾ianie, rozja郾ianie w這s闚, zielone w這sy, zielony

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-09-02 22:30:01

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:08.