Zielone w這sy - Strona 9 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2012-04-23, 15:22   #241
violetove
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 9
Dot.: Zielone w這sy !

Witam ponownie
Nie wiem dlaczego nie pojawi豉 si moja wiadomo嗆, odpisa豉m jeszcze tego samego wieczora.

Wiem, 瞠 popiel to nie ziele. Ale ciep造 rozja郾iony kolor + popiel = ziele.
Nie chc zniwelowa 0...
Zgodz si, 瞠 czerwie by usun窸a zielony odcie, tylko 瞠 ja mam ju pewien odrost. Co by by這 po trzymaniu czerwonej farby 1-2 minut, nier闚nomierny kolor na ca造ch w這sach (bo odrost mam normalny) czy tylko zr闚nowa瞠nie tej zieleni?

Do陰czam zdj璚ie
Nie oddaje ono do ko鎍a zielono軼i, to zale篡 od 鈍iat豉.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 2012-04-23 16.14.59.jpg (76,8 KB, 182 za豉dowa)

Edytowane przez violetove
Czas edycji: 2012-04-23 o 15:26
violetove jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-04-23, 16:41   #242
fryz5
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 138

ja nie widze zieleni tylko 豉dny popiel ale wiesz u mnie moze inaczej tez zdj璚ie wygl康a na moim ekranie. hm, ja zniwelowa貫m fajnie ziele r騜ow farb (ch這dniejsza niz zwykla czerwien) joanna soczysta malina, rozr鏏 1/4 farby pomieszaj z szamponem i ma幡ij po wlosach , spie, po 1 min zmyj. zieleni nie powinno juz byc
Stary 2012-04-24, 10:23   #243
violetove
Przyczajenie

Ta rada brzmi rozs康nie Tak zrobi, a tymczasem dociera do mnie przesy趾a z farbami Chantal Prosalon, odcie naturalny, i mam nadziej 瞠 豉dnie z豉pie, i odrosty, i wszystko, 瞠by doj嗆 jako do 豉du z tymi w這sami.
Tak to jest, pierwsze farbowanie - super extra, a pojawiaj si odrosty - i wszystko si sypie.
Faktycznie w這sy 幢e nie wygl康aj na tym zdj璚iu, jednak prawda jest taka, 瞠 ten m鎩 popiel jest zdecydowanie za ch這dny, bardzo metaliczny. Nie pasuje do cery, oczu itd. Pora na zmiany
Stary 2012-04-28, 14:29   #244
violetove
Przyczajenie

Zadzia豉這.
Stary 2012-04-28, 15:15   #245
fryz5
Zakorzenienie

co k豉d豉?
Stary 2012-04-29, 10:27   #246
violetove
Przyczajenie

Na razie szamponetk z Palette, kolor Czerwie granatu.
Je郵i si zmyj, to kupi trwa陰 Joann, t soczyst malin
Stary 2012-05-11, 15:54   #247
Oosia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 215
Dot.: ZIELONE WΜSY_POMOCY

Hej kobietki Mam taki problem, poniewa 5 lat farbowa豉m w這sy na platynowy blond. 3 miesi帷e temu zafarbowa豉m jednak na czekoladowy br您. Dopiero dzi zauwa篡豉m, 瞠 na zdj璚iu z u篡ciem flashu w這sy maj odcie... Zielony :| Za kilka dni planuje kolejne farbowanie tym samym kolorem. Czy tym razem nie b璠zie ju zielonego, b康 b璠zie mniejszy? Za kt鏎ym razem kolor chwyci "w pe軟i"?

Wymiana:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=742210
Oosia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-05-11, 16:14   #248
fryz5
Zakorzenienie

zanim zafarbowa豉 na ten kolor powinna zrobi pigmentacj.
inaczej b璠zie sie sp逝kiwal, za drugim razem powinien wyj嗆 cieplej wi璚 mniejsze prawdopodobienstwo zieleni
Stary 2012-05-11, 17:57   #249
MorganLeFay
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 781
GG do MorganLeFay

Jak mi wysz造 zielonkawe ostatnio to k豉d豉m potem "natur" i ju zielone nie s, a ju tym bardziej po farbie z czerwonym pigmentem nie powinny Ci takie wyj嗆. fryz5 jak zwykle ma racj

Edytowane przez MorganLeFay
Czas edycji: 2012-05-11 o 18:00
MorganLeFay jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-05-11, 20:32   #250
Oosia
Raczkowanie

A jak d逝go kolor mo瞠 si wyp逝kiwa? Teraz wyp逝ka mi si do jasnego br您u Czy og鏊nie br您y maj czerwony barwnik? Czy musia豉bym u篡 jakiej rudej?

Wymiana:
Stary 2012-05-11, 20:59   #251
fryz5
Zakorzenienie

br您y maj to do siebie ze bardzo cz瘰to, aczkolwiek nie zawsze, wyplukuj si na rudo, zw豉szcza czekoladowe, mahoniowe, kasztany itp. wi璚 takie kolory zakrywaj ziele po堯z 鄉ia這 jeszcze raz a jaki to odcie i farba?
Stary 2012-05-11, 22:33   #252
Oosia
Raczkowanie

Syoss Mixing Colors - Mix Gorzkiej Czekolady i Toffi. Wiem, 瞠 do farb syossa niekt鏎zy maj uprzedzenia, aczkolwiek ja by豉m bardzo zawodolona

Wymiana:
Stary 2012-05-11, 23:40   #253
fryz5
Zakorzenienie

hmm to we cieplejszy odcie np mix karmelowo-nugatowy albo z podstawowej serii czekoladowy br您 albo kasztanowy br您.
Stary 2012-05-13, 09:38   #254
Oosia
Raczkowanie

Niestety.. Najpierw musz zu篡 te, kt鏎e kupi豉m "na zapas" aczkolwiek na pewno pos逝cham Twojej rady przy nast瘼nych zakupach

Wymiana:
Stary 2012-05-31, 21:02   #255
jasmine_1
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3
Unhappy Dot.: ZIELONE WΜSY_POMOCY

B豉gam, pom騜cie mi. Wczoraj by豉m u fryzjerki, Mia豉m mega jasny blond ale w這sy mi ostatnio bardzo wypadaj wi璚 postanowi豉m ich ju dodatkowo nie m璚zyc rozja郾ianiem. Fryzjerka zaproponowa豉 mi naturalny blond matrix (10), mia byc podobny do mojego naturalnego i mia to byc pierwszy krok do powrotu do moich w豉snych. Efekt - w這sy s zieloniutkie! S w bardzo z造m stanie i jest ich bardzo ma這 (造sienie androgenne), jak je teraz potraktuj farb wyjd mi do reszty, ale nie mog chodzi w zielonych! Jutro id do pracy, czy jest jakis domowy spos鏏 瞠by zadzia豉c? Koncentrat mo瞠 pom鏂? Czy je郵i nie p鎩d tylko wezm wolne to fryzjerka znowu walnie mi farb na ca這軼i czy mo瞠 zaproponowac jej 瞠by mi na這篡豉 pasemka? Co mniej jej zniszczy? Czy w og鏊e poszukac innej skoro ta nie potrafi przewidziec jaki farba da efekt na g這wie? Prosz, niech mi kto pomo瞠, nie chc miec zielonych w這s闚 ani byc 造sa.
jasmine_1 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-05-31, 21:57   #256
fryz5
Zakorzenienie

spr鏏uj z koncentratem oraz maska z 穎速ka, miodu i oleju to wyci庵a kolor
mozesz kupic szamponetk z joanny czerwon i na這zy na JEDN MINUT i zmy.
Stary 2012-06-01, 08:11   #257
jasmine_1
Przyczajenie

Dzieki wielkie, po這zy豉m koncentrat i umy豉m nizoralem wieczorem i rano jeszcze raz. Jest troszke lepiej, zaczyna wychodzic spod spodu ten jasny kolor sprzed farbowania. Spr鏏uj jeszcze z t mask. Jeszcze raz dzi瘯uj
Stary 2012-06-24, 15:08   #258
201610111032
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 37 012

Prosz o pomoc. Zachcia這 mi si be穎wego blondu. W czwartek zafarbowa豉m w這sy Joanna Professional Color 9.13 be穎wy bardzo jasny blond + 8.13 be穎wy jasny blond na wodzie 6%. W這sy wysz造 do嗆 ciemno. Pod spodem jest ok ale na wierzchu s pasma szaro-zielone. Wrzucam zdj璚ie robione w pomieszczeniu z lamp zaraz po farbowaniu i wysuszeniu w這s闚. W lutym rozja郾ia豉m w這sy. Wysz造 mi kurczakowate. Od tamtego czasu farbowa豉m je Joanna Naturia Color 212 Szlachetna Per豉 oraz Ce-Ce 10 per這wy blond + Ce-Ce 10/01 extra 鈍ietlisty popielaty blond na wodzie 9%. Wygl康am teraz okropnie, a musz chodzi do pracy. Warto kupi czerwon farb i po這篡 j na 5-10 mln? Mo瞠 macie jaki inny pomys? Nie chc i嗆 do fryzjera, a mycie szamponem przeciw逝pie穎wym te nie wchodzi w gr. W這sy nie s w dobrej kondycji, pusz si, s matowe a szampon sprawi 瞠 b璠 jeszcze w gorszej kondycji.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg P6240133.jpg (41,6 KB, 136 za豉dowa)
201610111032 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-07-17, 16:06   #259
Just91
Przyczajenie

Efekt zielonych w這s闚 !!

Witam !

Mam problem z efektem zielonych w這s闚. Z natury moje w這sy maj kolor ciemny blond,ale ju od dawien dawna farbuje je. Kiedy by jasny blond, ale od oko這 roku farbuje je farb L'Oreal w piance. (Mousse odcie ciemny blond). Na pocz徠ku kolor by genialny. Po oko這 3-4 tygodniach od farbowania robi si lekko zielony i wtedy farbowa豉m je ponownie. Od jakiego czasu nawet dzie po farbowaniu w這sy robi si matowe i co gorsza ZIELONE !
Czy to czas najwy窺zy zmieni farb ?

O w這sy dbam , od篡wki, maski ,jedwab itd. Stosuje regularnie.

Pomocy ! Kto mo瞠 podpowie co mog zrobi !

Chcia豉bym je teraz nieco rozja郾i ( ja郾iejsz farb , nie rozja郾iaczem). Ale obawiam si efektu jaki mo瞠 wyj嗆.
Just91 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-07-17, 18:15   #260
Katrinnnn
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 389
Dot.: Efekt zielonych w這s闚 !!

Na Twoim miejscu od razu zmieni豉bym farb na inn jakby mi si zielonkawe zrobi造
Katrinnnn jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-07-17, 18:41   #261
Lithiumae
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 186

Mam ten sam problem,tylko ze ja pofarbowalam dzis garnierem nutrisse creme odcien 80 jasny naturalny blond:/ wczesniej mialam rozjasniane od roku wlosy pasemkami i farbami np pallete c12
Lithiumae jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-07-19, 18:46   #262
zlosnica89
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 211

Nie wiem czy w dobrym w徠ku o to zapytuj,ale...
Jak uzyska zielone w這sy?
Z tego co widz,po na這瞠niu br您u na rozja郾ione cz瘰to wychodzi ziele,na kt鏎 wi瘯szo嗆 si skar篡. A mnie si w豉郾ie marzy kolor zgni貫j zieleni

Wiem,瞠 s tonery w wielu ciekawych kolorach,ale one szybko si sp逝kuj,a mnie chodzi o troszk trwalszy kolor. Macie jakie domowe sposoby uzyskania zieleni na g這wie?

Zaznacz,瞠 mam naturalnie br您owe w這sy.
zlosnica89 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-07-20, 10:55   #263
Just91
Przyczajenie

Ja ch皻nie zamienie swoje zielone w這sy za Twoje br您owe !
Ale tak na powa積ie , w moim przypadku zielony efekt powsta kiedy na rozja郾ione w這sy (Farb L'oreal Casting Creme Gloss ) po這篡豉m farb ciemny blond.

Efekt zielonych w這s闚 gwarantowany ! :p
Just91 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-08-08, 17:13   #264
dev123
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 737
zielony odcie po farbwaniu na br您, czym zafarbowa

Hej dziewczyny, w zesz造 poniedzia貫k by豉m u fryzjerki 瞠by zafarbowa moje blond w這sy (rozja郾iane) na br您, jednak w這sy pod s這nce maj zielony odcie! Aktualnie jestem po 2 myciach w這s闚 wiec kolor si troch spiera do blondu( nadal wida zielonkawy odcien).
No i tu pytanie jakim odcieniem pofrabowa 瞠by zn闚 nie wysz造 mi jakie niepo膨dane odcienie? Czy farba Loreal Casting Creme Gloss nr.432 miodowy br您 b璠zie sie nadawa?

dev123 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-08-18, 12:13   #265
calocairi
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6
pomocy! - zielone w這sy po farbowaniu

Witajcie!
Mam aktualnie ogromny problem z moimi niegdy pi瘯nymi w這sami.
Ale mo瞠 od pocz徠ku:
M鎩 naturalny kolor w這s闚 to odcie pomi璠zy ciemnym a jasnym blondem, ale bardziej zbli穎ny do ciemnego ni do jasnego; by taki odk康 pami皻am. Jednak niejednorazowe wakacje na po逝dniu, (wp造w ostrego s這鎍a) oraz dzia豉nie od篡wek i szampon闚 do blond w這s闚 sprawi造 瞠 ich kolor stopniowo zacz掖 si zmienia - pojawi造 si ja郾iejsze pasma.
Podczas kt鏎ej zimy kolor zacz掖 schodzi i pojawia造 si ciemniejsze odrosty, kt鏎e pr鏏owa豉m rozja郾i szamponetk, a p騧niej farb b康 rozja郾iaczem (najcz窷ciej syoss).
Niedawno stwierdzi豉m, 瞠 nie mog ca貫 篡cie farbowa i rozja郾ia w這s闚, dodam te, 瞠 s d逝gie i szkoda mi ich, bo kiedy by造 mocniejsze i g瘰tsze ni po tych zabiegach domowych.
Uda豉m si wi璚 w tym tygodniu do fryzjera maj帷 na celu powr鏒 do mojego naturalnego koloru. Efekt by szokuj帷y! Po ciep造m, s這necznym blondzie nie zosta 瘸den 郵ad, natomiast w這sy s w kolorze dziwnie mysim, z zielonymi przeb造skami.
Wr鏂i豉m do salonu z reklamacj, panie powiedzia造 mi, 瞠 min掖 zbyt kr鏒ki czas aby ingerowa ponownie w kolor mojej fryzury i radzi造, aby zaczeka a zgnity kolor sam si wyp逝cze w czym niby pom鏂 mi ma szampon do w這s闚 br您owych z henn (timotei).
Jednak瞠 ja nie mam ju zamiaru pokazywa si publicznie nosz帷 na g這wie tak nieudane w這sy. Wola豉bym ju mie sw鎩 ja郾iejszy blond i poczeka na naturalne odrosty ni by skazan na zgnite, siwo zielone i ma這 ciekawe w這sy.
Co mam teraz zrobi? Pom騜cie, dorad嬈ie, prosz.
M.
calocairi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-08-18, 14:41   #266
julianna-p
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 249
Wpisy w blogu: 3
Dot.: pomocy! - zielone w這sy po farbowaniu

panie daly popielay refleks na cieply kolor i stad zielen. niestety jest to czesto dosc trwala sytuacja ( na tyle, ze psyche meczy ;/ ). wiem bo mialam to samo gdy jako 15 latka rozjasniony blond pokrylam popielem. sprobowac mozesz jedynie farbami pro , ale to i tak potrwa. polecam watek o farbach profesjonalnych , tam dziewczyny wiedza sporo o usuwaniu refleksow, ja niestety juz nie pamietam jaki podton usunal mi ta zielen.
na przyszlosc cieply kolor porkywa sie natura ( czyli dla Ciebie dobry bylby 8N )

„Mo瞠 si zdarzy, 瞠 urodzi豉 si bez skrzyde, ale najwa積iejsze, 瞠by nie przeszkadza豉 im wyrosn望.” Coco Chanel
julianna-p jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-08-21, 18:31   #267
calocairi
Przyczajenie

moje w這sy wcze郾iej: http://wd1.photoblog.pl/np1/201208/36/130630990.jpg
a teraz: http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...68935786_n.jpg

przecie to jest jaka tragedia.. pom騜cie, jak pozby si tego szarego odcienia? rozja郾i je zn闚, czy nie jest to wskazane?
Stary 2012-08-22, 20:53   #268
Lunawera
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 279

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka wiadomo嗆
panie daly popielay refleks na cieply kolor i stad zielen. niestety jest to czesto dosc trwala sytuacja ( na tyle, ze psyche meczy ;/ ). wiem bo mialam to samo gdy jako 15 latka rozjasniony blond pokrylam popielem. sprobowac mozesz jedynie farbami pro , ale to i tak potrwa. polecam watek o farbach profesjonalnych , tam dziewczyny wiedza sporo o usuwaniu refleksow, ja niestety juz nie pamietam jaki podton usunal mi ta zielen.
na przyszlosc cieply kolor porkywa sie natura ( czyli dla Ciebie dobry bylby 8N )
Oj nie zgodz si z Tob - po moich licznych do鈍iadczeniach z w這sami wime jedno - na ciep造 blond nie mo積a k豉嗆 瘸dnej natury (nie tylko m闚i o blondach ale i br您ach)!!!
Dziewczyny zapami皻ajcie to, poniewa ja chcia豉m stonowa ciep造 blond no i fryzjerka po這篡豉 mi blond naturalny, co da這 w豉郾ie odcie zieleni - oj by這 ryku, a pozby si tego to dopiero by造 katusze.
Mog pom鏂 jedynie farby z czerwonym pigmentem jak ju kto tutaj nie raz pisa s逝sznie.

Lunawera jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-08-22, 22:13   #269
jasmine_1
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez calocairi Poka wiadomo嗆
moje w這sy wcze郾iej: http://wd1.photoblog.pl/np1/201208/36/130630990.jpg
a teraz: http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...68935786_n.jpg

przecie to jest jaka tragedia.. pom騜cie, jak pozby si tego szarego odcienia? rozja郾i je zn闚, czy nie jest to wskazane?
Nie farbuj, ja te spanikowana pobieg豉m do fryzjerki (innej ni ta kt鏎a zrobi豉 ze mnie topielic), ale na szcz窷cie zna豉 si na rzeczy i powiedzia豉 瞠by myc i czekac. My豉m nizoralem ale jeszcze skuteczniejszy okaza si szampon John Frieda sheer blonde jasny blond. Zawiera co prawda du穎 chemii ale ju po pierwszym u篡ciu by這 lepiej a po tygodniu mia豉m juz 豉dny blond
Stary 2012-08-23, 07:30   #270
calocairi
Przyczajenie

mi pom鏬 koncentrat pomidorowy, naprawd! nie mia豉m du穎 tej zieleni ale by這 to troch nie豉dne.. a teraz mam wreszcie blond o kt鏎y mi chodzi這 przed farbowaniem. b璠 je jeszcze my szamponem do blondu, mo瞠 kolor o篡wi si jeszcze bardziej.
Odpowiedz

Tagi
farbowanie, kasztan, koloryzacja, pasemka, rozja郾ianie, rozja郾ianie w這s闚, zielone w這sy, zielony

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-02-07 15:30:33

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:52.