Problem z kolorem w這s闚 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2012-04-05, 20:52   #1
zuhna52
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
Red face

Problem z kolorem w這s闚

Jakis czas temu farbowa豉m w這sy rud farb. Wyszed mi bardzo 豉dny ciemny odcie tego koloru. Jednak gdy przedwczoraj farbowa豉m odrosty i od篡wia豉m kolor (t sam farb) sta豉 si katastrofa. Odrosty sta造 si niemal, 瞠 czerwone, a reszta w這s闚 blado br您owa i rudawa.

Chcia豉bym zmieni kolor na sw鎩 naturalny br您owy, jednak nie wiem ile powinnam odczeka po przed wczorajszym farbowaniu, aby nie niszczy w這s闚. Mo瞠 doradzicie mi, w jakim odst瘼ie czasu od poprzedniego farbowania mo積a zmieni kolor?
zuhna52 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-04-06, 14:13   #2
madzienka92
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 52
Dot.: Problem z kolorem w這s闚

Cytat:
Napisane przez zuhna52 Poka wiadomo嗆
Jakis czas temu farbowa豉m w這sy rud farb. Wyszed mi bardzo 豉dny ciemny odcie tego koloru. Jednak gdy przedwczoraj farbowa豉m odrosty i od篡wia豉m kolor (t sam farb) sta豉 si katastrofa. Odrosty sta造 si niemal, 瞠 czerwone, a reszta w這s闚 blado br您owa i rudawa.

Chcia豉bym zmieni kolor na sw鎩 naturalny br您owy, jednak nie wiem ile powinnam odczeka po przed wczorajszym farbowaniu, aby nie niszczy w這s闚. Mo瞠 doradzicie mi, w jakim odst瘼ie czasu od poprzedniego farbowania mo積a zmieni kolor?
Skoro masz kolor w kt鏎ym si 幢e czujesz i nie masz ochoty wychodzi z domu mo瞠sz wykona zabieg od razu, my郵 瞠 to jednak da "popali" w這som. Og鏊nie powinno si odczeka minimum tydzie.
Zwa te na to, 瞠 je郵i z rudych podchodz帷ych pod czerwony w這s闚 chcesz zmieni na naturalny br您 b璠ziesz musia豉 w這sy rozja郾i, wi璚 瞠by ich nie dobija zainwestuj w dekoloryzator, a nie rozja郾iacz
Stary 2012-04-06, 18:20   #3
kicia069
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 059
Dot.: Problem z kolorem w這s闚

Cytat:
Napisane przez zuhna52 Poka wiadomo嗆

ja bym radzi豉 poczeka chocia tydzie, dwa zeby kolor sie wyp逝ka, szoruj szamponem przeciw逝pie穎wym i trzymaj d逝go od篤yk

wydaje mi sie ze jak zafarbujesz na br您 od razu do w這s dobrze CI nie chyci farby i szybko sie wyp逝ka do czerwieni.. no i wiadomo w這sy sie zniszcz je郵i zafarbujesz farba po farbie...
kicia069 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
farbowanie, fraba, kolor w這s闚

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:15.