Z miedzi na rude blondy POMOCY - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-04-06, 14:25   #1
Abbster
Przyczajenie

Exclamation

Z miedzi na rude blondy POMOCY

Witajcie
Zacznę od tego że na początku miałam włosy w kolorze b. ciemny blond, te były moje naturalne. Potem na końcówki nałożyłam szamponetke z pallette w kolorze kasztanowym i wogule mi nie zeszła a myje włosy codziennie, uratowało mnie dopiero ścięcie, potem znowu położyłam na końcówki tym razem farbę w czerwono-miedzianym odcieniu i też odcięłam większość a potem pofarbowałam sayossem w kolorze płomiennej lawy aż 3 tubkami i włosy wyszły piękne, złapały się prawie całe. Po 3 tyg. w tym 27 myciach farba zeszła niczym szamponetka, teraz nałożyłam na czubek głowy ponownie tą samą farbę bo wydawało mi się że mam odrosty, a teraz mam pomarańczową głowę, ale nie o to chodzi, pomyślałam że lepiej będzie to wyglądało kiedy nałożę znowu miedzianą-czerwień na końcówki i nałożyłam, teraz są czerwono miedziane a bardzo chciałabym wrócić do jasnych rudych włosów, ale już na pewno nie sayossem. Boję się że tych końcówek nic jasnego nie pokryje i takie już zostaną jak nawet szamponetka nie chciała zejść co dopiero ta farbka bo z Garniera i raczej jej nie zakryję. Polecacie jakąś jasną rudą farbę która zakryje tą "czerwień" czy zostało mi farbowanie się na czarno ?
Abbster jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-06, 17:57   #2
rousse
BAN stały

Dot.: Z miedzi na rude blondy POMOCY

dekoloryzator.
rousse jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-07, 10:59   #3
Klaczeq
Raczkowanie

Spróbuj jeszcze wymyć z końców szamponem przeciwłupieżowym. A jeśli chcesz delikatnie rozjaśnić swoje włosy, a niekoniecznie wydawać na to fortunę u fryzjerów polecam rozjaśniacz w sprayu Joanny. Kosztuje ok 7 zł w Super-Pharm, na allegro z przesyłką niewiele droższy. Mi z ciemnego brązu farbowanego zrobił ładny jasny brązik z jasnorudymi refleksami, jestem bardzo zadowolona. Potem możesz nałożyć farbę w wymarzonym kolorze, a to jakie jasne wyjdą zależy od tego ile razy użyjesz specyfiku tylko nie przesadź żeby nie wysuszyć końcówek!
Stary 2012-04-08, 18:32   #4
rousse
BAN stały

Cytat:
Napisane przez Klaczeq Pokaż wiadomość
Spróbuj jeszcze wymyć z końców szamponem przeciwłupieżowym. A jeśli chcesz delikatnie rozjaśnić swoje włosy, a niekoniecznie wydawać na to fortunę u fryzjerów polecam rozjaśniacz w sprayu Joanny. Kosztuje ok 7 zł w Super-Pharm, na allegro z przesyłką niewiele droższy. Mi z ciemnego brązu farbowanego zrobił ładny jasny brązik z jasnorudymi refleksami, jestem bardzo zadowolona. Potem możesz nałożyć farbę w wymarzonym kolorze, a to jakie jasne wyjdą zależy od tego ile razy użyjesz specyfiku tylko nie przesadź żeby nie wysuszyć końcówek!
taka różnica między rozjaśniaczem a dekoloryzatorem, ze rozjaśniacz usuwa naturalny barwnik z włosów a nie farbę, a dekolryzator właśnie farbę.... pozatym piszesz o brązie a wizażanka ma czerwoną miedz to istotna różnica.

Edytowane przez rousse
Czas edycji: 2012-04-08 o 18:35
rousse jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości