Sklejające końcówki.:/ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-04-06, 19:58   #1
Ewelinka7777422
Przyczajenie

Wpisy w blogu: 2

Sklejające końcówki.:/

Hej! Mam rozjasniane włosy, jakis czas one były grube, dobrze sie rozczesywały, nie łamały sie ani nie kruszyły... Ostatnio zaczęły się dziwnie sklejać końcówki, łamią się okropnie, a po umyciu godzinę się męczę aby je rozczesać.. Używam różnych masek i odżywek nic to nie daje... Miałam wcześniej taką odżywkę(loreal preferenc)jakoś tak chyba, która była załączona do farby z loreal... (gdzie mogę dostać ją osobno, byłabym bardzo wdzięczna>????) Chyba dzięki niej się jakoś trzymały..
Proszę doradźcie
Dziękuję !!!!
Ewelinka7777422 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-06, 20:37   #2
MorganLeFay
Wtajemniczenie

GG do MorganLeFay
Dot.: Sklejające końcówki.:/

Tzn dobrze rozumiem że np jak podniesiesz np pasmo włosów do góry to włosy Ci się nie "sypią" tylko jakby trzymają się razem? Bo ja też tak mam... Po prostu włosy są b. zniszczone i przesuszone, najlepiej chociaż trochę podciąć te zniszczone końcówki a resztę b. dobrze nawilżać. Może spróbuj olejować włosy, wielu osobom to pomogło wzmocnić kondycję włosów. Ja użyłam niedawno rekonstruktora Joico i jak do tej pory jest to jedyna rzecz jaka przyniosła jakąkolwiek poprawę (a używałam oleju kokosowego, nafty, maski biovax i innych), włosy się "lepią" do siebie ale jednak mniej, mam nadzieję że po kolejnych użyciach będzie nadal stopniowa poprawa .
MorganLeFay jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-06, 20:59   #3
Ewelinka7777422
Przyczajenie

Wpisy w blogu: 2
Dot.: Sklejające końcówki.:/

Dokładnie tak... Dziwne rozjasniam je raz na pol rok i tylko odrosty w dodatku, moze to przez to iż muszę myć wlosy dzien w dzien (u nasady sa bardzo tłuste) i suszę.Cera również tłusta... Nie używam prostownicy, moze brak mi witamin??
Ewelinka7777422 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości