Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-04-08, 17:26   #1
ibrislevi
Przyczajenie

mezoterapia mikroigłowa

Dziewczyny czy któras z Was była na zabiegu mezoterapii mikroigłowej? Byłam ostatnio na zabiegu w nowootwartym salonie na Mokotowie Dom Piekna (ktoś zna ten salon??). Kosmetyczka poleciła mi serię mezoterapii mikroigłowej bo borykam sie z szara, zmeczona skora i zmarszczkami. Salon wzbudził moje zaufanie i kosmetyczka równiez wydawała sie profesjonalistka (po zabiegu który mi zrobiła miałam super wygładzoną, wypoczetą skórę) ale waham sie co do tego zabiegu... Dzieki za info!
ibrislevi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-18, 15:30   #2
Pannamonia
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 1
Dot.: mezoterapia mikroigłowa

xxx napisali, że ponieważ jest to zabieg inwazyjny, grożący infekcją, lepiej wykonać go u lekarza.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2014-02-13 o 13:47 Powód: link
Pannamonia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-18, 15:38   #3
ellish
Zakorzenienie

mezot. mikroigłowa, to wprowadzenie aktywnych substancji za pomoca mikroigiełek. Sa to takie jakby malenkie prawie, ze plastikowe igiełki. Nie ma tu przerwania ciagłosci naskórka, przynajmniej ja mialam szkolenie na takim sprzęcie (norel). Zabieg jak najbardziej bezpieczny. Igiełki sa o wiele mniejsze od roll Cit'u.

Link który kolezanka dała wyzej, jest linkiem do mezoterapii igłowej. A to juz jest ostrzykiwanie.
Co prawda tez wprowadzanie substancji, ale juz prawdziwą igiełką.

wymianka

Edytowane przez ellish
Czas edycji: 2012-05-18 o 15:42
ellish jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-10, 09:04   #4
Alisja
Raczkowanie

Cześć dziewczyny, jestem po drugim zabiegu mezoterapi mikroigłowej. Robiłam je w odstepie 2,5 tyg. Mam nastepujące pytanie. Zarówno po pierwszym jak i po drugim zabiegu po ok. 2-3 dniach od zabiegu w miejscu które było że tak powiem "rolowane" najintensywniej łuszczy mi się skóra i schodzi małymi płatkami. Mam takie 2 pionowe zmarszczki na czole i w tym miejscu kosmetyczka jeździła rollerem dość długo, ten obszar po zabiegu był najbardziej zaczerwieniony a teraz zaczął się łuszczyć. Czy to normalne? W innych miejscach na buzi nie mam takiego problemu.
Alisja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-08, 19:47   #5
Elonora
Przyczajenie

może ci za mocno zrobiła ?
Ja miałam robioną i oprócz w dnu zabiegu zaczerwienionej twarzy nic mi się nie łuszczyło. Ja zrobiłąm serie 4 zabiegów i z zabiegu na zabieg miałam coraz miecniej.
Elonora jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-13, 22:57   #6
kamisia104
Przyczajenie

Smile Dot.: mezoterapia mikroigłowa

Alisja! Może się tak zdarzyc, że skóra będzie się łuszczyła, zwłaszcza po intensywniejszym i kilkukrotnym działaniu igłami w jednym miejscu. Ale im intensywniej, tym lepsze efekty. Oczywiście bez przesady
kamisia104 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-07, 07:38   #7
aniolek_22
Raczkowanie

Można powiedzieć, że masz dwa zabiegi w jednym
Skóra się regeneruje a przy tym złuszcza i ujędrnia. Złuszczanie naskórka też jest potrzebne. Towarzyszy mu zwykle lekkie zaczerwienie, ale myślę, że zniknie.
aniolek_22 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-13, 11:08   #8
Beauty Express
Przyczajenie

To, że skóra się złuszcza jest jej własciwą reakcją. Mezoterapia mikroigłowa daje fantastyczne rezultaty - uwielbiam No i jest altermantywa dla tych, którzy boja się prawdziwych igieł.
Stary 2014-05-02, 19:22   #9
marsi696
Przyczajenie

Jestem po drugim zabiegu mezoterapii mikroigłowej i może to autosugestia ale wydaje mi się, ze stan skóry się poprawia Zabieg nie jest przyjemny, szczególnie w miejscach z głębszymi zmarszczkami, nad którymi kosmetyczka bardziej "pracuje" ale do zniesienia. Plusem jest to, że jest wykonywany na całą twarz łącznie z okolicami oczu oraz na szyję i dekolt. Bezpośrednio po zabiegu skóra jest lekko zaczerwieniona ale już na drugi dzień właściwie nic nie widać Czeka mnie jeszcze kolejne 4-6 zabiegów w ok. 3-tygodniowych odstępach. Ciekawa jestem efektu końcowego.
marsi696 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości