Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Intymne my郵i, chwile prywatno軼i, spotkania...

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2012-04-13, 18:05   #1
meniusia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 253
Facetom tylko jedno w g這wie?Po odwo豉nym spotkaniu...

hej. Wiza瘸nki potrzebuj waszej rady. Pozna豉m ch這paka 4 lata starszego ode mnie. Widzieli鄉y si 3 razy. Raz na um闚ionym wcze郾iej spotkaniu a dwa razy przez przypadek na imprezie. Spotkanie 1 by這 bardzo udane , wywar na mnie pozytywne wra瞠nie, ale na koniec gdy mnei przytuli... zaprosi na herbate i nie odprowadzi nawet kawa貫k do domu po tym jak odm闚i豉m pojsc do niego zacze豉m mie mieszane uczucia... i zdanie o nim.

Po spotkaniu stwierdzi豉m 瞠 si 1 nie odezw, je郵i b璠zie chcia to on napisze. Tydzien ciszy by, po czym dosta豉m zyczenia na swieta. Oczywiscie odpisa豉m chociaz do tego czasu przemyslajac cala sytuacje stwierdzilam ze chyba na tym etapie znajomosc nasza zakoncze.

Nastepnego dnia przypadkowo znalezlismy sie u znajomych na grilu , mamy wspolnych znajomych. Nie odstepowal mnie na krok. Pytal czemu sie nie odezwalam, ze stwierdzil ze nie chce wiecej sie z nim spotykac itp. Umowilismy sie na spotkanie za 3 dni .Troche tanczylismy razem. Po jakims czasie z kolezanka wyszlam na chwile a jak wrocilam on bawil sie na calego, sporo wypil i zacza sie mocno do mnie dostawiac... pytac sie co o nim mysle, on sam mowil ze bardzo mu sie podobam. Powiedzialam mu ze na atym etapie to nie wiele mog powiedziec, ze musze go lepiej pozna .... bo wygl康 to nie wszystko. Og鏊nie mam wrazenie ze chodzi mu tylko o jedno... .

Rano napisal mi smsa ze przeprasza za swoja natarczywosc, ze ciagle o tym mysli, nie mogl spac, bo bal sie ze mnie urazil... .
Wieczorem znowu spotkalismy si przypadkowo w barze, zaczepil mnie jak tylko mnei zauwazy, chcial pogadac a ja powiedzialam ze jade po kolezanke i nie dlugo wracam, potem juz nie rozmawialismy bo ja pojechalam szybko do domu. W nocy napisal mi smsa co mi sie stalo, czy spotkanie dalej aktualne, ze on chce sie ze mna spotkac... nie odpisalam mu bo byl srodek nocy.
Rano napisalam mu smsa ze z imprezy wyszlam bardzo szybko dlatego mnie nie widzial juz.... oraz czy mozemy przelozyc nasze umowione spotkanie na inny dzien... chcialam wszystko przemyslec , poukladac co dalej. Na co on chyba si wkurzyl i napisal zebym mu wprost napisala dlaczego nei chce sie spotkac. Odpisalam mu ze z tatem mam jechac po meble - faktycznie tak bylo, na co on nic nie odpisal... i od 6 dni cisza...

co robic? Odezwac si? Co mu napisa? Problem polega na tym ze chce jeszcze raz sie z nim spotkac , aby pozbyc sie watpliwosci czy jest wporzadku czy nie... a nawet jesli jeszcze nie uda mi sie tego dowiedziec to mysle ze cokolwiek wiecej dowiem sie o nim... moze za szybko chce go skreslic.

Po za tym swoim natarczywym zachowaniem ma duzo innych pozytywnych cech. Bardzo inteligntny, absolwent chemi, robi doktorat teraz i jak rozmawialismy na 1 spotkaniu bardzo poukladany... mieszka sam... a z drugiej strony jego zachowanie na grilu to calkiem przeciwienstwo .

Edytowane przez meniusia
Czas edycji: 2012-04-13 o 19:18
meniusia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-04-13, 18:08   #2
kalincia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 782
Dot.: Facetom tylko jedno w g這wie?Po odwo豉nym spotkaniu...

Chcesz, to si spotkaj, czemu tworzysz problem tam, gdzie go nie ma?
kalincia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-04-13, 18:13   #3
manymanyways
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 744

wysylasz sprzeczne komunikaty, to sie nie dziwie ze sie wkurzyl. Zachowania chlopaka nie pochwalam, ale skoro Cie to jego zachowanie zniesmaczylo, zirytowalo czy cokolwiek, powinnas mu to powiedziec - co Cie wkurzylo i dlaczego - (wnioskuje, ze tego nie zrobilas, skoro chlopak sie w koncu wkurzyl), a nie jednego dnia gosc sie dobiera do Ciebie po pijaku, Ty masz mieszane uczucia, ale potem jakby nigdy nic smski i spotkania w barze juz nastepnego dnia. Nie chodzi o to, zebys teraz rzucila focha, tylko zastanowila sie co zrobisz, bo wysylasz mu sprzeczne informacje. Ja bym sie nie spotykala wiecej, bo dobierajacy sie do mnie po pijaku chlopak jest dla mnie skreslony ale zrobisz jak uwazasz.
manymanyways jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-04-13, 18:21   #4
kongobongo
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 33

Dziwny przypadek;p Mo瞠 spotkaj si z nim w miejscu gdzie wybadasz czy to zachowanie faktyczne jest nie takie jak powinnoimpreza to nie najlepszy spos鏏 na poznanie ,, prawdziwego oblicza" faceta;p
kongobongo jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-04-13, 18:22   #5
3asiex
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 156

Zdecyduj si w ko鎍u.
W徠pi czy po spotkaniu pozb璠ziesz si wszystkich w徠pliwo軼i jednak facet te cz這wiek i nale篡 mu si jasny komunikat czego chcesz a nie wodzenie za nos.

Mia貫m taki pi瘯ny sen, 瞠 by貫m ostatnim ssakiem na ziemi.(Mort: a ja w nim by貫m?) Tak ale jako padlina.

3asiex jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-04-13, 18:32   #6
normalnyFacet
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 122

Cytat:
Napisane przez meniusia Poka wiadomo嗆
hej. Wiza瘸nki potrzebuj waszej rady. Pozna豉m ch這paka 4 lata starszego ode mnie. Widzieli鄉y si 3 razy. Raz na um闚ionym wcze郾iej spotkaniu a dwa razy przez przypadek na imprezie. Spotkanie 1 by這 bardzo udane , wywar na mnie pozytywne wra瞠nie, ale na koniec gdy mnei przytuli... zaprosi na herbate i nie odprowadzi nawet kawa貫k do domu po tym jak odm闚i豉m pojsc do niego zacze豉m mie mieszane uczucia... i zdanie o nim.

Po spotkaniu stwierdzi豉m 瞠 si 1 nie odezw, je郵i b璠zie chcia to on napisze. Tydzien ciszy by, po czym dosta豉m zyczenia na swieta. Oczywiscie odpisa豉m chociaz do tego czasu przemyslajac cala sytuacje stwierdzilam ze chyba na tym etapie znajomosc nasza zakoncze. Nastepnego dnia przypadkowo znalezlismy sie u znajomych na grilu , mamy wspolnych znajomych. Nie odstepowal mnie na krok. Pytal czemu si enie odezwalam, ze stierdzil ze nie chce wiecej sie z nim spotykac itp. Umowilismy sie na spotkanie nawet za 3 dni.Troche tanczylismy razem. Po jakims zcasie z kolezanka wyszlam na chwile a jak wrocilam on bawil sie na calego, sporo wypil i zacza sie mocno do mnie dostawiac... pytac sie co o nim mysle, on sam mowil ze bardzo mu sie podobam. a ja mam wrazenie ze chodzi mu tylko o jedno... . Rano napisal mi smsa ze przeprasza za swoja natarczywosc i ze ma nadzieje ze mnei nie urazil. Nasteonego dnia znowu sie spotkalismy w barze, zaczepil mnei chcial pogadac a ja powiedzialam ze jade po kolezanke i neidlugo wracacm, potem jzu nie rozmawialismy bo ja pojechalam szybko do domu. W nocy napisal mi smsa co mi sie stalo, czy spotkanie dalej aktualne, ze on chce sie ze mna spotkac... nie odpisalam mu bo byl srodek nocy. rano napisalam mu smsa ze czy mzoemy przelozyc nasze spotkanie na inny dzien... chcialam wszystko przemyslec , poukladac co dalej. Na co on chyba si wkurzyl i napisal zebym mu wprost napisala dlaczego nei chce sie spotkac. Odpisalam mu ze z tatem mam jechac po meble - faktycznie tak bylo, na co on nic nie odpisal... i od 6 dni cisza...

co robic? Odezwac si? Problem polega na tym ze chce jeszcze raz sie z nim spotkac , aby pozbyc sie watpliwosci czy jest wporzadku czy nie.
Przecie chyba Ciebie nie zgwa販i ;/
Jak chcesz si spotka to po choler te kombinacje!?

Tylko potem nie narzekaj na facet闚, 瞠 s dziwni kiedy wida jak kobiety si zachowuj!
normalnyFacet jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-04-13, 18:40   #7
UserOne
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 513

Cytat:
co robic? Odezwac si? Problem polega na tym ze chce jeszcze raz sie z nim spotkac , aby pozbyc sie watpliwosci czy jest wporzadku czy nie.
Skoro chcesz si z nim jeszcze raz spotka, to teraz powinna wyj嗆 z propozycj spotkania. Najlepiej jaki pasa, albo galeria. 畝dne miejsca na odludzi. Odnosz wra瞠nie, 瞠 nie jeste do niego przekonana, ale na bezrybiu dobry i ...
UserOne jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-04-13, 18:41   #8
3asiex
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 156

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Poka wiadomo嗆
Przecie chyba Ciebie nie zgwa販i ;/
Jak chcesz si spotka to po choler te kombinacje!?

Tylko potem nie narzekaj na facet闚, 瞠 s dziwni kiedy wida jak kobiety si zachowuj!
Nie wiesz 瞠 z造 dotyk boli przez ca貫 篡cie?

Jak niby si zachowuj? 疾 z dystansem podchodzi do faceta kt鏎y pcha 豉py gdzie nie powinien?

Mia貫m taki pi瘯ny sen, 瞠 by貫m ostatnim ssakiem na ziemi.(Mort: a ja w nim by貫m?) Tak ale jako padlina.

3asiex jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-04-13, 19:00   #9
elsene
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 895

Cytat:
Chcesz si z nim spotka, to si z nim um闚. Napisz, 瞠 masz czas w sb o 16:00 i czy si spotkacie.
Mia prawo si pogubi w tym wszystkim
Nie kr耩 tak.
elsene jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-04-13, 19:22   #10
meniusia
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez manymanyways Poka wiadomo嗆
wysylasz sprzeczne komunikaty, to sie nie dziwie ze sie wkurzyl. Zachowania chlopaka nie pochwalam, ale skoro Cie to jego zachowanie zniesmaczylo, zirytowalo czy cokolwiek, powinnas mu to powiedziec - co Cie wkurzylo i dlaczego - (wnioskuje, ze tego nie zrobilas, skoro chlopak sie w koncu wkurzyl), a nie jednego dnia gosc sie dobiera do Ciebie po pijaku, Ty masz mieszane uczucia, ale potem jakby nigdy nic smski i spotkania w barze juz nastepnego dnia. Nie chodzi o to, zebys teraz rzucila focha, tylko zastanowila sie co zrobisz, bo wysylasz mu sprzeczne informacje. Ja bym sie nie spotykala wiecej, bo dobierajacy sie do mnie po pijaku chlopak jest dla mnie skreslony ale zrobisz jak uwazasz.
Po jakims czasie jak z dotykaniem mnie zacza przesadzac zaczelam sie odsuwa , sciagac jego r瘯e.. na co on zapytal dlaczego tak robie.... czy mi sie nie podoba. Powiedzialam mu ze nie o to chodzi ale dajac sie obmacywac co drugiemu facetowi dopiero poznanemu bylabym 豉twa...

ze chce sie z nim spotkac juz postanowilam. Tylko czy napisac do niego i co mu napisac?

Edytowane przez meniusia
Czas edycji: 2012-04-13 o 19:24
Stary 2012-04-13, 19:31   #11
elsene
Rozeznanie

Napisz tak, jak Ci ju napisa豉m.
"Cze嗆, co s造cha? Masz czas w sobot? Mo瞠 si zobaczymy?"
Stary 2012-04-13, 22:14   #12
leleczka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 072

Oczywi軼ie, 瞠 je郵i korci Ci do napisania to bierz telefon i pisz! Ch這pak na pewno si ucieszy Co do jego zachowania- by pijany, Ty mu si podobasz, mo瞠 sam nie wiedzia jak zacz望 :P a co do natarczywo軼i.. hmm, ja to odebra豉m pozywywnie, bo stara si i wida 瞠 cholernie mu zale篡
Stary 2012-04-13, 22:22   #13
Figlak
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 119

Widzieli軼ie si raptem kilka razy, a Ty tworzysz ju problemy. Czego oczekujesz? Facet mia si w Tobie zakocha po 2-3 spotkaniach? P鏦i co mozesz najwy瞠j mu si podoba, m鏬 Ci polubi i tyle. Pewnie ma na Ciebie ochot, ( ty jak poznajesz przystojnego faceta nie masz ochoty?). Spotka sie z nim mo瞠sz je郵i masz ochote, nie musisz przecie i嗆 z nim do 堯磬a je郵i nie chcesz. Z tego co piszesz wynika, 瞠 Ty my郵isz ju o zwi您ku z nim czy jak? Troch och這, nic takiego si nie dzieje.
Figlak jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-04-13, 22:54   #14
anuanusia
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 081

S豉bo si znacie, ale wydaje mi si,瞠 mo瞠sz mie racje. Nie podoba mi si jego zachowanie. Chyba ma troch za du瞠 ego i 豉two go zrazi dlatego tak si mo瞠 zachowywa. I jeszcze to jego nie odzywanie a p騧niej pytanie dlaczego si nie odzywasz przecie chcia貫m...

Mia豉m kiedy do czynienia z podobnym delikwentem i okaza si strasznym bawidamkiem ...Jeden sms odpowiedz nie taka jaka sobie zyczyl i cisza a pozniej ale czemu Ty sie nie odzywasz
Mam nadzieje,瞠 u Ciebie jest zupe軟ie inaczej.
Tak czy siak je郵i masz obawy mo瞠sz to niego napisa/zadzwoni ale nie anga簑j si za bardzo je郵i masz jakie w徙tliwo軼i
anuanusia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-04-13, 23:01   #15
martawitek
BAN sta造

Wiadomo軼i: 16

Tacy s faceci. A ja Ci powiem jedno. Bez facet闚 jeszcze gorzej
martawitek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-04-13, 23:02   #16
meniusia
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Figlak Poka wiadomo嗆
Widzieli軼ie si raptem kilka razy, a Ty tworzysz ju problemy. Czego oczekujesz? Facet mia si w Tobie zakocha po 2-3 spotkaniach? P鏦i co mozesz najwy瞠j mu si podoba, m鏬 Ci polubi i tyle. Pewnie ma na Ciebie ochot, ( ty jak poznajesz przystojnego faceta nie masz ochoty?). Spotka sie z nim mo瞠sz je郵i masz ochote, nie musisz przecie i嗆 z nim do 堯磬a je郵i nie chcesz. Z tego co piszesz wynika, 瞠 Ty my郵isz ju o zwi您ku z nim czy jak? Troch och這, nic takiego si nie dzieje.
Niczego nie oczekuje, mam mieszane wra瞠nie o nim ... r騜ne mysli. w 100% te mi si nie podoba ale ma co w sobie co mnie do niego ciagnie, pewnie te dlatego postanowi豉m si do niego odezwa... ale nie az na tyle abym myslala pojsc z nim do 堯磬a . O zwiazku z nim nie mysle, on mowil ze szuka kogos na stale ze przygody mu sie znudzily itp, ze chce znalesc kogos w kim bedzie mial wsparcie, kto bedzie go kochal i kogo on bedzie kochal itp... ale tak kazdy facet mowi wiec malo ruszyly mnie te bajki... ja mu powiedzialam na to ze narazie chce go poznac lepiej... i ze nie wiem czy chce si w co wogle angazowac.

Mysle ze si gniewa za odwolane spotkanie, a ja wiem ze zle zrobilam ze odwolalam je rano, jak bylismy umowieni na wieczor. S康ze ze jesli ja sie teraz nie odezwe to on tymbardziej nie. On wprost mi powiedzial co o mnie mysli, duzo komplementow itp . nie wiem czy to bylo napewno szczere w kazdym razie ja na tyle si nie otworzylam aby mu powiedziec co o nim mysle.
Moze wiec nie wiedziec tez na czym stoi, czy mi sie podoba.
napisac mu co slychac i zaproponowac spotkanie czy wrocic do tego odwolanego spotkania i przeprosic go za to?
Stary 2012-04-14, 03:15   #17
Clood
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 160

inteligentny nie znaczy kulturalny

Clood jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-04-14, 09:42   #18
dawidowskasia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 400

Cytat:
Po jakims czasie jak z dotykaniem mnie zacza przesadzac zaczelam sie odsuwa , sciagac jego r瘯e.. na co on zapytal dlaczego tak robie.... czy mi sie nie podoba. Powiedzialam mu ze nie o to chodzi ale dajac sie obmacywac co drugiemu facetowi dopiero poznanemu bylabym 豉twa...

ze chce sie z nim spotkac juz postanowilam. Tylko czy napisac do niego i co mu napisac?
na razie to on jest 豉twy, ale jak wolisz...
dawidowskasia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-04-14, 17:15   #19
meniusia
Raczkowanie

napisalam mu smsa, zaraz odpisal. Dalam mu do wyboru termin na jutro lub na piatek. Wybral jutro... czuje 瞠 igram z ogniem ale zobaczymy czy bedzie tak milo jak na 1 spotkaniu czy tak jak na grilu.
Co wy o tym myslicie?
Stary 2012-04-14, 17:20   #20
UserOne
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 513

Cytat:
napisalam mu smsa, zaraz odpisal. Dalam mu do wyboru termin na jutro lub na piatek. Wybral jutro... czuje 瞠 igram z ogniem ale zobaczymy czy bedzie tak milo jak na 1 spotkaniu czy tak jak na grilu.
Co wy o tym myslicie?
Po wpadce ze swoim zachowaniem pewnie teraz b璠zie mi造 jak na 1 spotkaniu.
UserOne jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-04-14, 19:15   #21
elsene
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez UserOne Poka wiadomo嗆
Po wpadce ze swoim zachowaniem pewnie teraz b璠zie mi造 jak na 1 spotkaniu.

Poza tym na grillu by po alkoholu... , teraz pewnie nie b璠zie pi (/nie tak du穎).
Stary 2012-04-15, 18:25   #22
69love69
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 435

ciekawe jak spotkanie
69love69 jest teraz online   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-04-16, 18:39   #23
meniusia
Raczkowanie

spotkaniew srode dopiero Troche pozno 19.30 . Ehh mam mieszane uczucia, i chyba wyjatkowo podniesiony poziom adrenaliny.

Wyzej zapomnialam jeszcze napisac ze na koniec 1 spotkania przytulil mnie na pozegnanie, po czym ja po chwili si odsunelam, podziekowalam za mily wieczor i powiedzialam "pa".

Jak spotkalismy sie na grilu zapyta sie mnie czemu tak szybko poszlam , czy cos nie tak zrobil, ze on chcial mnie pocalowac a ja uciek豉m.. szybki jakis co mi sie nie podoba...

Na grilu jak za bardzo sie dostawial np gladzil moja noge a ja sciagnelam jego reke, zapytal o co mi chodzi... powiedzialam mu wtedy ze chyba troche przesadza... na co on ze nie bo bardzo mu sie podobam itp... Jak sie zachowac w takiej sytuacji jak jest zbyt natarczywy? zapytal tez czy jestem "virgin " co juz wogle by這 przegi璚iem... powiedzialam mu na to ze mu nie odpowiem... przepraszal za pytanie ale a swoje wywnioskowal i stwierdzil, ale nie prostowalam niech mysli co chce . mam nadzieje ze to rzeczywiscie wina alkocholu. Na 1 spotkaniu bez alkocholu nie byl taki gadatliwy, wiec moze poprostu za duzo % . OBY.

Musze tez cos wymyslic aby nie chcial pi piwa na spotkaniu, aby sprawdzic go w 100% jaki jest bez alkocholu tylko jak to zrobic?

Ehh do tej pory jeszcze z takim natarczywym facetem nie mialam doczynienia. Czuje sie jakbym 1 raz sie z kims spotykala .

Edytowane przez meniusia
Czas edycji: 2012-04-16 o 18:42
Stary 2012-04-16, 19:46   #24
Precious things
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 752

Cytat:
spotkaniew srode dopiero Troche pozno 19.30 . Ehh mam mieszane uczucia, i chyba wyjatkowo podniesiony poziom adrenaliny.

Wyzej zapomnialam jeszcze napisac ze na koniec 1 spotkania przytulil mnie na pozegnanie, po czym ja po chwili si odsunelam, podziekowalam za mily wieczor i powiedzialam "pa".

Jak spotkalismy sie na grilu zapyta sie mnie czemu tak szybko poszlam , czy cos nie tak zrobil, ze on chcial mnie pocalowac a ja uciek豉m.. szybki jakis co mi sie nie podoba...

Na grilu jak za bardzo sie dostawial np gladzil moja noge a ja sciagnelam jego reke, zapytal o co mi chodzi... powiedzialam mu wtedy ze chyba troche przesadza... na co on ze nie bo bardzo mu sie podobam itp... Jak sie zachowac w takiej sytuacji jak jest zbyt natarczywy? zapytal tez czy jestem "virgin " co juz wogle by這 przegi璚iem... powiedzialam mu na to ze mu nie odpowiem... przepraszal za pytanie ale a swoje wywnioskowal i stwierdzil, ale nie prostowalam niech mysli co chce . mam nadzieje ze to rzeczywiscie wina alkocholu. Na 1 spotkaniu bez alkocholu nie byl taki gadatliwy, wiec moze poprostu za duzo % . OBY.

Musze tez cos wymyslic aby nie chcial pi piwa na spotkaniu, aby sprawdzic go w 100% jaki jest bez alkocholu tylko jak to zrobic?

Ehh do tej pory jeszcze z takim natarczywym facetem nie mialam doczynienia. Czuje sie jakbym 1 raz sie z kims spotykala .

OMG - co za chamstwo. Ja uwa瘸m, 瞠 czego takiego nic nie t逝maczy. A jak kto nie umie si zachowa po alkohlu to niech pije mniej lub niech nie pije wcale. Jakby mnie kto tak potraktowa to by豉bym bardzo nieprzyjemna -( kiedy wracali鄉y ze znajomymi z jakiego pubu i razem ze mn z ty逝 siedzia kolega znajomego - dla mnie obcy. By nawalony jak stodo豉 i jak ju si zatrzymali鄉y, to mia k這pot 瞠by wysi捷, do tego zebra這 mu si na gadk i w pewnym momencie z豉pa mnie za kolano. Ledwie si powstrzyma豉m 瞠by nie da mu w twarz, ale za to wysz豉m z samochodu, otworzy豉m jego drzwi, chwyci豉m za odzie wierzchni i krzykn窸am : ,,Wysiadaj, ale ju ! ". By豉m tak w軼iek豉, 瞠 my郵a豉m 瞠 go zaszlachtuje na miejscu ) . Dziwi si, 瞠 Ty nie zareagowa豉 ostrzej, w ko鎍u to obcy facet i co to za argument, 瞠 mu si podobasz ? To znaczy, 瞠 mo瞠 sobie pozwala ? A jakby Ci za ty貫k chwyci ? ,,Virgin" - pozostawi bez komentarza.

Co do powi瘯szonego - umawiasz si z kolesiem / m篹czyzn i musisz kombinowa by nie pi ? Przecie to jemu ma zale瞠 na tym by wypa嗆 w jak najlepszym 鈍ietle, a nie Tobie. Jak dla mnie to on ju pokaza klas.

Precious things jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-04-16, 19:56   #25
elsene
Rozeznanie

Z tym tekstem o dziewictwie to ostre przegi璚ie. T逝maczy這by go tylko incydentalne wypicie morza alkoholu na wyj徠kowej imprezie. Jest jaka tam szansa, 瞠 to fajny ch這pak,
-tylko spieszno mu by這 do poca逝nku (ale nie by wtedy jaki nachalny, tylko zaskoczony)
-nie widzia niczego z貫go w niewinnych przytulankach na imprezie
-upi si i zacz掖 g逝pio 瘸rtowa.. .

ALE jednak z Twojego opisu wy豉nia si facet, kt鏎y jak najszybciej chce dotkn望 ;] Nie spodoba豚y mi si. Nie spodziewa豉bym si po nim niczego..innego ni TEGO

Jak zrobi, 瞠by nie pi? Id嬈ie gdzie, gdzie podaj alkoholu. Albo przed zam闚ieniem zapytaj co we幟ie, jak powie 瞠 piwo, to powiedz "a mo瞠 we幟iemy co bezalkoholowego?".
Chocia my郵, 瞠 je郵i nie p鎩dziecie do pubu, gdzie mo積a wzi望 tylko alkohol, to je郵i Ty nie we幟iesz alkoholu to on te raczej nie.. . Chocia kto go tam wie ;p

---------- Dopisano o 19:56 ---------- Poprzedni post napisano o 19:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Precious things Poka wiadomo嗆
Dziwi si, 瞠 Ty nie zareagowa豉 ostrzej, w ko鎍u to obcy facet i co to za argument, 瞠 mu si podobasz ? To znaczy, 瞠 mo瞠 sobie pozwala ? A jakby Ci za ty貫k chwyci ? ,,Virgin" - pozostawi bez komentarza.
R騜ni s ludzie, r騜ne zachowania akceptuj.
Gdyby Ci z豉pa delikatnie za kolano facet, kt鏎y bardzo Ci si podoba, to mog豉by to inaczej odebra ni macanki tego pana z samochodu.
Jedna zamorduje za zbyt 鄉ia貫 spojrzenie, druga b璠zie szcz窷liwa i dumna 瞠 taki facet z豉pa j za ty貫k.
Stary 2012-04-16, 20:16   #26
anuanusia
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 081

oj autorko ale Ty go usprawiedliwiasz cokolwiek zrobi a to napewno nie chc帷y...mam nadzieje,瞠 jednak przejrzysz na oczy zanim zaczniesz 瘸這wa... za szybko mu si 豉pki klej...za szybko i tylko 豉pki
anuanusia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-04-16, 20:37   #27
Precious things
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 752

Cytat:
Napisane przez elsene Poka wiadomo嗆

R騜ni s ludzie, r騜ne zachowania akceptuj.
Gdyby Ci z豉pa delikatnie za kolano facet, kt鏎y bardzo Ci si podoba, to mog豉by to inaczej odebra ni macanki tego pana z samochodu.
Jedna zamorduje za zbyt 鄉ia貫 spojrzenie, druga b璠zie szcz窷liwa i dumna 瞠 taki facet z豉pa j za ty貫k.
Zgoda. Zapewne bym to odebra豉 inaczej, bo atrakcyjno嗆 ma tu znaczenie. Po prostu poziom irytacji by豚y ni窺zy.Natomiast - tak czy siak - nie toleruje takich zachowa wobec mnie u os鏏, kt鏎e s mi praktycznie obce.
Poza tym Autorka napisa豉, 瞠 nie wie jak si zachowa w sytuacji kiedy on jest zbyt natarczywy, wi璚 zapewne te takiego zachowania nie aprobuje.

Precious things jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-04-16, 20:52   #28
GodHatesUsAll
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 410

Cytat:
Napisane przez anuanusia Poka wiadomo嗆
Mia豉m kiedy do czynienia z podobnym delikwentem i okaza si strasznym bawidamkiem ...Jeden sms odpowiedz nie taka jaka sobie zyczyl i cisza a pozniej ale czemu Ty sie nie odzywasz
Mam nadzieje,瞠 u Ciebie jest zupe軟ie inaczej.
Tak czy siak je郵i masz obawy mo瞠sz to niego napisa/zadzwoni ale nie anga簑j si za bardzo je郵i masz jakie w徙tliwo軼i
tez mialam z takim co to mi jezor wpakowal pod koniec spotkania w buzie i jeszcze wielce zdziwiony , ze kogo ja z niego robie jak nie chcialam sie spotkac po raz kolejny.. ludzie to maja pomieszane w g這wie niemniej szczescia zycze z jakas g逝pia co na to poleci bo i takie sie pewnie trafiaja.

Edytowane przez GodHatesUsAll
Czas edycji: 2012-04-16 o 21:08
GodHatesUsAll jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-04-16, 20:59   #29
Doris1981
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 28 802
Wpisy w blogu: 1

Autorko w徠ku, lecisz jak 熤a do ognia pomimo wielu znak闚 na niebie i ziemi, 瞠 powinna sobie da z tym kolesiem spok鎩. Jakie masochistyczne zap璠y, czy jak? Czemu nie s逝chasz swojej intuicji, kt鏎a od pocz徠ku podpowiada Ci, 瞠 co jest nie tak? Obawiam si, 瞠 wcze郾iej, czy p騧niej dojdzie do sytuacji, w kt鏎ej nie b璠ziesz w stanie si obroni i zrobi si nieprzyjemnie dla Ciebie, bo jak na razie wysy豉sz facetowi sprzeczne sygna造, a z opisu wynika, 瞠 to prostak - w pewnym momencie mo瞠 pomy郵e, 瞠 chcesz niekt鏎ych jego "zalot闚", mo瞠 nie zrozumie s這wa "nie". Sama si zastan闚 czego chcesz.

Poprzyjcie, bo sprawa s逝szna:
https://www.facebook.com/MakeADreddSeque
Doris1981 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-04-16, 21:11   #30
GodHatesUsAll
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 410

gra nie warta swieczki, pewnie jest typ kobiet , ktore to kreci , ale szczerze juz wole bardziej niesmialego w stosunku do mnie faceta niz obcego, ktory mimo iz mnie pociaga to od poczatku molestuje i nie reaguje na nie.
Nie ufam takim i uciekam gdzie pieprz rosnie bo potem tylko placz bedzie.

ja wiem, ze fajnie jest nie posluchac intuicji dreszczyk emocji , ale ten dreszczyk mozna miec tez i to niekoniecznie z nietrafionymi facetami.

Edytowane przez GodHatesUsAll
Czas edycji: 2012-04-16 o 21:13
GodHatesUsAll jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum Intymnie

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:58.

Wizaz.pl - Polityka poufno軼i - Warunki dost瘼u - G鏎a