no to sie zagmatwalam w tych typach - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-07-16, 00:35   #1
streptococus
Rozeznanie

Cool

no to sie zagmatwalam w tych typach

Wiecie co czy ktos ma sprawdzona stonke lub cos gdzi emoge sie dowiedziec jakim jestem Typek kolorystycznym ?
Bo robilam sobie orzne testy na roznych stronakc ktore byly podawane na wizazu jak i w programie "wirtualne studio wizazu" w tym programie wyszlo mi ze jestem Wiosna ...na stronach wychodzila jesien .lato , zima ...no i komu mam wierzyc?
zna ktos jakas recepture bo ja sie naprawde gubie w tym wsyztskim

pozdrovionka

taaadaaaam
streptococus jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-16, 10:23   #2
Joey
Zakorzenienie

Dot.: no to sie zagmatwalam w tych typach

Wg mnie te testy na stronach www sa do kitu - nie sugeruj się nimi
Streptococus-nie wiem co innego mozesz zrobić w tej sytuacji jak nie to: stań przed lustrem w świetle dziennym i sprawdz czy lepiej ci w różu czy w pomarańczu. Patrz na twarz,jak wygląda przy danym kolorze,a nie na to czy lubisz daną barwę. Nie wiem między jakimi dwoma typami się wahasz - czyzby wiosna a lato? Napisz o wnioskach, do tego też opisz siebie odpowiadając na pytania Agibil:
1.Jak się opalasz-szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły-złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony,szaro-beżowy?
2.Kolor oczu-ciemne,jasne...czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę,czy kolor ich jest czysty ,a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
3.Piegi-jesli występują,to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
4.Cera-jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy ,oliwkowy,złotawy czy jasny,chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz,to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
5.naturalny kolor włosów-ciemny ,jasny.Jaki odcień?czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie,bardziej popielate?
6.kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny ,różowy czy ciepły-nasycona czerwień,brzoskwinia czy koral?
7.W jakich kolorach czujesz się dobrze,a które źle podkreślają Twoja urodę?
masz może zdjęcie?

Możesz też załączyc swoja fotkę - w świetle dziennym.

Pozdrawiam
Joey jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-16, 11:01   #3
streptococus
Rozeznanie

Joey dzikeuje za odpowiedz juz sie biore za odpowiadanie na te Pytanka

A wiec ......
Siorka powiedziala ze lepiej jest mi w pomarańczu ....

Ad. 1 Opalam sie cięzko a jak sie opale to na czerwono ..po jakims czasie zejdzie mi na brazik

Ad.2 Oczy brązowo-zeilone maja teczowki maja ciemniejsza obwodke ...brwi i rzesy mam ciemny blond

Ad.3 Piegi mam na nosku w zime sa malo widoczne natomiast w lato sie nasilaja (jest ich jakby wiecej) sa koloru szaro-brazowego

Ad.4 rózowo-brzoskwinowy ..raczej rózowy teraz ten kolor brzwoskiwini to chyba przez jakis tam stopien opalenia (w zime czesto jestem blada ale chyba to każdy)

Ad.5 taki ciemniejszy blondzik troche myszowaty

Ad.6 Jasny, rózowy kolorek ust

Ad7 .Not o z tymi kolorami to ja niesttey nie odpowiem ja lubie czarny kjolor .ale moja mama mnie widzi tylko w jasnych -naprawde trudno na te pytanie odpowiedziec ..

Zdjecie poztaram sie wkleic jak najszybciej ....
Dziekuje za okazana mi pomoc ..bo naprawde nie wiem jakim typem jestem , a wiem ze czesto ludzie zle dobieraja kolor wloskow, ubran do swojego typu - ja chcialabym tego uniknąc
Jeszcze raz bardzo dziekuje

pozdrovionka

taaadaaaam
Stary 2005-07-16, 11:10   #4
streptococus
Rozeznanie

Wink Dot.: no to sie zagmatwalam w tych typach

Znalazlam dwie foty
Zdjecie z dluzszymi wlossami to - zdjecie sprzed 4 lat bylo robione gdzies we wrzesniu (fotograf wtedy jakis podklad-puder w kulkach nalozyl na mnie)
a drugie w opasce zdjecie robione jakies 5-7 dni temu w czasie remontu wiec prosze sie nie przestraszyc nie umalowana bylam ani nic

pozdrovionka

taaadaaaam
Stary 2005-07-16, 15:14   #5
Joey
Zakorzenienie

O kurczęęę Streptococus, jesteś albo latem albo wiosną Twój opis ma elementy charakterystyczne dla obu tych typów. Zdjęcie tego nie roztrzygnie.. trzeba by Cię obejrzeć na żywca... No,ale spróbujmy coś wykombinować.. czy siostra aby na pewno patrzyła na buźkę ? Czy moze pomarańcz lubi bardziej od różu ? A ten "myszowaty" kolor włosów- może ma jakieś złote, ciepłe refleksy?
Załączam Ci paletę dla Lata i dla Wiosny - popatrz na nie i pomysl w której palecie byłoby Ci lepiej
Pozdrawiam
Stary 2005-07-16, 15:32   #6
streptococus
Rozeznanie

hmm siorka lubi bardziej rozowy powiedziala ze lepiej wygladam w pomaranczu, co do tych wloskow to naturalna jestem jasna blondynka prawie taka jak ma kolor obecnie tylko ze wiaomo kolorek sie zmienia jak sie wlosy farubuje i w ogole ciemna obwudke oczu mam clay czas od kad pamietam
co do palet to oczywiscie lato pozniewazz wiecej jest w niej czarnego ale jaki do bużki pasuje to nie wiem

I co ja mam teraz z Tym zrobic?

pozdrovionka

taaadaaaam
Stary 2005-07-16, 17:37   #7
CzarnyElf
Zakorzenienie

O kurcze rzeczywiscie ja tez sie zamotalam
Z opisu wiekszosc wskazuje na lato,ale na zdjeciach wygladasz bardziej na wiosne niz na lato-szcegolnie na 1 zdjeciu-wiosna tez moze miec ciemne brwi.Jak spojrzalam na te zdjecia to pomyslalam sobie ze ja Cie widze w kolorach wiosennych i moze niektorych z letniej palety,ale nie widze Cie w czarnym-wydaje mi sie ze nie wygladasz w tym kolorze korzystnie(szczegolnie na 2 zdjeciu)-no ale jak lubisz to inna kwesta-ja tez lubie np pomaranczowy a jestem zima
Nie masz innych zdjec?Moga byc jakie kolwiek w jakims innym kolorze ubran moze?

Edytowane przez CzarnyElf
Czas edycji: 2005-07-16 o 20:01
CzarnyElf jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-16, 20:38   #8
streptococus
Rozeznanie

wklejam zjdecie mialam inny kolorok wtedy zdjecia sa sprzed miej wiecej 11 miesiecy, jakis tam blondzik tez bedzie ...musialbym sobie zorbic zdjecia w czyms jasnym pewnie nie ?
niestety ja lubie czarny no i nie zupelnie ladnie w tym chyba kolorze wygladam ..dlatego chialabym wiedziec jakim typkiem jestem abym mogla sie w koncu ubierac w barwach sprzyjajacyh

pozdrovionka

taaadaaaam

Edytowane przez streptococus
Czas edycji: 2005-07-16 o 21:06
Stary 2005-07-16, 20:48   #9
CzarnyElf
Zakorzenienie

Instynkt mi podpowiada ze jestes latem(biore pod uwage opis i to ze czarny kolor nie jest dla lata)zdjecia troche sa przeklamane.Zobaczymy co inne dziewczyny sadza
Stary 2005-07-16, 21:04   #10
streptococus
Rozeznanie

znalazlam zdjecia jeszcze dwa i w sumie w czyms jasnym -moze teraz bedzie latwiej ?

pozdrovionka

taaadaaaam
Stary 2005-07-17, 23:17   #11
streptococus
Rozeznanie

Up Up bo jestem ciekawa czy ktos ebdiz eumial mi powiedziec na 100% teraz sie zastanawiam na latem albo wiosna??

pozdrovionka

taaadaaaam
Stary 2005-07-18, 00:42   #12
Joey
Zakorzenienie

Streptococus, obawiam się, ze bedziesz musiała sama roztrzygnąć jaką jesteś porą roku Nawet gdyby ktoś ci zasugerował "czym" jestes, na podstawie zdjęcia, to i tak nie mozesz mieć 100% pewnosci, bo zdjęcia przekłamują, naprawdę. W dodatku Ty jesteś trudnym do okreslenia "przypadkiem" Na podstawie zdjec moglabym powiedziec o Tobie, ze jestes lato, ale z drugiej strony równie dobrze moglabys byc wiosną. Na pewno jesteś jednym z tych typów, nie mozesz byc mieszancem lato-wiosna Ale, zeby okreslic którą z tych pór roku jestes trzeba by cię zobaczyc "na zywca".
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości