czy na rozja郾ionych w這sach/miodowym blondzie wyjdzie czekoladowy/kasztanowy br您? - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2012-04-16, 19:14   #1
karo665
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8
Question

czy na rozja郾ionych w這sach/miodowym blondzie wyjdzie czekoladowy/kasztanowy br您?

witajcie dziewczyny,

Z natury jestem ciemn szatynk, zawsze farbowa豉m w這sy na r騜ne br您y ( najcz窷ciej czekoladowym br您em) i by豉m zadowolona lecz kiloka miesi璚y temu co mnie podkusi這 i rozja郾i豉m swoje w這sy. My郵a豉m 瞠 blond mi b璠zie pasowa, wi瘯szo嗆 znajomych m闚i這 瞠 w blondzie mi b璠zie do twarzy ale to by豉 pomy趾a. Od g這wy odrasta mi m鎩 naturalny kolor w這s闚 a tak od po這wy do ko鎍闚ek mam ten blond. Za 5 miesi璚y id na wesele, zale篡 mi na d逝gich w這sach, nie chc ich 軼ina wi璚 jestem zmuszona przefarbowa swoje w這sy z powrotem na czekoladowy br您 lub kasztanowy. Dziewczyny, mam takie pytanie:
je郵i od g這wy mam naturalne w這sy (ten ciemny szatyn) a od po這wy blond (taki miodowy) to czy na ca造ch w這sach wyjdzie mi czekoladowy br您? nie chc 瞠by od g這wy kolor by powiedzmy ciemniejszy a na blondzie jasniejszy ... czy musz podda sie zabiegowi dekoloryzacji i 軼i庵n帷 ten blond z g這wy za nim zostanie na這穎na farba w odcieniu czekoladowego/kasztanowego br您u? czy raczej dekoloryzacja nie jest konieczna? szczerze to nie chcia豉bym poddawa si zabiegowi dekoloryzacji bo czyta豉m 瞠 strasznie niszczy w這sy.

czekam na odpowiedzi. Pozdrawiam
karo665 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-04-16, 19:59   #2
Meadow
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: czy na rozja郾ionych w這sach/miodowym blondzie wyjdzie czekoladowy/kasztanowy b

1. dekoloryzacja nie niszczy
2. dekoloryzacja nic nie da na rozja郾iane w這sy w Twoim przypadku
3. kolor wyjdzie, ale na rozja郾ianych mo瞠 si troch wyp逝ka po jakim czasie

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2012-04-16 o 20:02
Meadow jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-04-19, 16:26   #3
chomik0
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8
Dot.: czy na rozja郾ionych w這sach/miodowym blondzie wyjdzie czekoladowy/kasztanowy b

mam pytanie. interesuje mnie taki kolor jak ma ona: http://www.kenzas.pl/2012_03_01_archive.html jednak mam taki hm... ciemny br您. jak to zrobi rozja郾iaczem czy co? Czy lepiej zaufa fryzjerowi?
chomik0 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-04-21, 12:10   #4
ledzeppelin75
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 126

:d

---------- Dopisano o 12:10 ---------- Poprzedni post napisano o 12:09 ----------

Cytat:
Napisane przez chomik0 Poka wiadomo嗆
mam pytanie. interesuje mnie taki kolor jak ma ona: http://www.kenzas.pl/2012_03_01_archive.html jednak mam taki hm... ciemny br您. jak to zrobi rozja郾iaczem czy co? Czy lepiej zaufa fryzjerowi?

chomiko, Bardzo 豉dny kolor Absolutnie odradzam rozja郾iacze, lepiej id do fryzjera. Szczeg鏊nie, kiedy masz ciemno br您owe w這sy, powinno si zasi璕n望 porady specjalisty, bo nie wiadomo, jaki efekt przyniesie tak drastyczna zmiana

Edytowane przez ledzeppelin75
Czas edycji: 2012-04-21 o 12:10
ledzeppelin75 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
br您, koloryzacja, w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:56.