Wróć   Forum Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Forum poświęcone tylko i wyłącznie zdrowemu odżywianiu, dietom i suplementacji.
Tutaj dyskutujemy tylko o zdrowym odżywianiu, gdzie wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa omawianych diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal. Diety poniżej 1000 kcal mogą być opisywane jedynie w Krzywym Zwierciadle.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-04-16, 22:37   #1
kasiuska
Przyczajenie

NOVOSLIM - opinie

Witam wszystkie Wizażanki ,

przeszukałam forum i nie znalazłam oddzielnego tematu dotyczącego tego suplementu, więc chyba nie naruszam w tym momencie zasad

Interesują mnie Wasze opinie na temat tabletek Novoslim. Ile czasu brałyście? Jakie były efekty? Czy były skutki uboczne?

Na innych stronach można wyczytać tylko pozytywne komentarze, a przynajmniej we większości pozytywne i nie wiem, czy tabletki są faktycznie tak skuteczne, czy to tylko podpucha.

Z góry dziękuję za każdą opinię.
Pozdrawiam
kasiuska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 07:04   #2
heffitka84
Raczkowanie

Dot.: NOVOSLIM - opinie

Hej, ja właśnie zakupiłam ten produkt i od wczoraj biorę, zobaczymy czy będzie działać (jestem raczej sceptycznie nastawiona). Suplement diety kupiłam żeby szybciej spalić - regularnie ćwiczę - biegam na bieżni i pływam. Niestety z dietą u mnie jest cienko, staram się nie obżerać, ale nie mam czasu na przygotowywanie specjalnych, zdrowych posiłków. A Ty bierzesz Novoslim?
heffitka84 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 19:25   #3
zaziwa12
Przyczajenie

Ja biorę już 2 miesiąc i schudłam 6kg. Producnet obiecywał trochę wiecej ale dla mnie to już jakiś sukces. Pomimo tego że nie należe do otyłych kobiet trochę mi przybyło i chcę to zrzucić
Przede wszytskim preparat tłumi apetyt i to w moim przypadku wielki plus
heffitka84 jeśli masz problem z dietą to jak najbardziej praparat dla Ciebie
Jeśli schudnę jeszcze trochę odstawie Novoslim i zobaczę co się będzie działo
zaziwa12 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-09, 07:32   #4
heffitka84
Raczkowanie

Ale mnie pocieszyłaś
Ja co prawda dopiero co zaczęłam brać Novoslim, jeszcze nie zauważyłam tłumienia apetytu, jem tyle co zawsze, chyba że powinnam jeszcze z tydzień poczekać.
Dokładnie, też do otyłych nie należę, akurat chcę schudnać tylko 5-6 kg, niby tylko parę kg a mam wrażenie, że jest trudniej niż mając np. 20 kg nadwagi. Waga ani drgnie mimo ćwiczeń - przede wszystkim chcę spalić tłuszcz w okolicach brzucha - tam właśnie mi się rozkłada + cycki
zaziwa12 - jak wygląda u Ciebie odchudzanie, czy uprawiasz jakiś sport, a może jesteś na diecie? Czy po prostu tylko tabletki bierzesz i schudłaś 6 kg (trochę trudno mi w to akurat uwierzyć )
Stary 2012-05-09, 11:27   #5
kasiuska
Przyczajenie

Ja biorę już 2 tydzień, na razie 1kg w dół. U siebie też zauważyłam zmniejszony apetyt. Muszę się jeszcze bardziej przyłożyć do regularności ćwiczeń (bo z tym jest najgorzej :P) i mam nadzieję, że efekty będą dużo lepsze. Jakby udało mi się zrzucić tyle, ile przewiduje producent to byłabym bardzo szczęśliwa, ale jeżeli schudnę z 5kg to i tak uznam to za sukces
Stary 2012-05-10, 08:37   #6
heffitka84
Raczkowanie

kasiuska a w ogóle jesteś na diecie, czy też po prostu jesz tyle, żeby nie być głodna?

---------- Dopisano o 09:37 ---------- Poprzedni post napisano o 09:36 ----------

A tak w ogóle to czemu mało ludzi się wypowiada na wizażu o Novoslim? Na innych forach jest ich pełno, niestety nie wiem czy są prawdziwe, czy ustawione przez producentów, więc liczę bardzo, że ktoraś z wizażanek więcej się wypowie
Stary 2012-05-11, 21:13   #7
Weronika_wa
Przyczajenie

Też myślałam że to podpucha ale koleżanka z pracy je brała i naprawdę schudła !
Ja jestem po 1 miesiącu i zrzuciłam 3kg
Ogólnie uważam że można zrzucić kg bez kg ale ja nie mam na to czasu a dieta nie jest dla mnie a po tym novoslimie nie chce mi się tak jeść Jestem ciekawa dalszych efektów
Ale poki co fajna sprawa ten Novoslim
Weronika_wa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-12, 22:19   #8
BasiaH2
Przyczajenie

No ja muszę powiedzieć że schudłam dosyć gwałtownie ale nie wiem czy to nie efekt tego że miałam sporo stresów itd
Jadłam wcześniej Linee i Thermaline ale wogóle nie działały odchudzająco za to Novoslim naprawde działa zaskakująco
Schudłam 11 kg w 3 miesiące
Czegoś takiego się nie spodziewałam
BasiaH2 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-13, 14:18   #9
who_i_am
Raczkowanie

Srutututu
Same dobre opinie od osób które pierwszy raz na forum się pojawiły.
Taaa,akurat któraś weszła, zobaczyła Novo cośtam i postanowiła się zarejestrować na forum i podzielić swoimi super opiniami. Na pewno ktoś w to uwierzy...
Słabe

O ile pamiętam reklama na forum jest zakazana
who_i_am jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-14, 08:08   #10
heffitka84
Raczkowanie

Kurczę, że też nie pomyślałam o tych podpuchach ....
Ech
W cuda nie wierzę, gdyby tak to by wszyscy zaczęli brać Novoslim i nie byłoby w ogóle ludzi otyłych, a to jest niemożliwe ...
Póki co nadal intensywnie ćwiczę i widzę efekty, pomalutku, pomalutku ale zawsze coś. W międzyczasie nadal biorę Novoslim (około tydzień) i nie zmniejszył on mi apetytu, jem co zawsze i w takich samych ilościach.
Zauważyłam że trochę ubyło mi w brzuszku, małe coś, powolutku, ale cieszy
Stary 2012-05-18, 16:50   #11
zaziwa12
Przyczajenie

Same tabletki raczej by mi nie pomogły może za kilkadziesiąt lat wymyślą takie cudeńko
Z dietą mam trochę problemów bo nie potrafię jeść na okrągło tego samego staram się po prostu ograniczać fast foody i węglowodany
Oprócz tego biegam i to sporo bo kiedyś trenowałam lekkoatletykę i forma mi została no i jakiś fitness ostatnio sporo wymęczyłam na spinningu no i kg lecą
zaziwa12 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-20, 19:42   #12
Weronika_wa
Przyczajenie

Mam pytanie
Czy ktoś z Was bierze już dłużej Novoslim? i jak wyglądało jego odstawienie?
Zauważam że ciągle chudnę i boję się co będzie jak odstawie
Stary 2012-05-21, 08:34   #13
kasiuska
Przyczajenie

Ja biorę novoslim już od miesiąca, ale jak na razie cudów nie zdziałał. Zmniejszył mi apetyt, przynajmniej na początku, schudłam aż 1kg... zwiększyłam ilość ruchu, jeżdżę na rowerku. niestety spodziewałam się czegoś więcej.
Biegam od czasu do czasu, ale postaram się biegać regularnie, mam parę kg do zrzucenia na wesele koleżanki przypuszczam, że wtedy waga spadnie, natomiast będzie to zasługa zwiększonego wysiłku fizycznego, a nie tych cudownych tabletek.
mimo wszystko, kupiłam kurację na 3 miesiące, więc mam zamiar ją dokończyć
Stary 2012-05-23, 13:18   #14
Weronika_wa
Przyczajenie

Widać tabletki działają różnie na organizm Ja chudne bardzo szybko i byłam u lekarza czy to nie jakieś problemy z tarczycą bo u mnie w rodzinie to problem ale wszytsko ok
Moja koleżanka schudła w ciągu 2 miesięcy po Novoslimie 6 kg a Tobie idzie to wolniej
Stary 2012-05-28, 15:42   #15
Weronika_wa
Przyczajenie

Właśnie wracam z siłowni : ważyłam się dziś i... schudłam już 6,5 kg
Rozmawiałam z trenerem na temat Novoslimu też potwierdził że dobry suplement naturalny skład więc nie może reagować źle jedynie to przyśpieszyć przemianę materii
Stary 2012-07-10, 21:14   #16
anilecra
Przyczajenie

Pisałam już o nich i powiem raz jeszcze bo stosowałam przez ostatni czas ponownie : działają skutecznie trochę wysiłku i odpowiednia dieta a składniki zadziałają
ja przestałam brać ale teraz pracuję nad sylwetka i zaczęłam znowu czuję się po nich dobrze a naprawdę wylewam siódme poty na treningach
anilecra jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 19:51   #17
Browni
Przyczajenie

Muszę się przyłączyć do poprzednich pozytywnych opinii U mnie wprawdzie "szału" nie było jeśli chodzi o zrzucone kg ale w porównaniu do pozostałych suplementów szejków itd te zrobiły " pozytywną robotę"
Schudłam jakieś 7 kg a przede wszystkim poruszył się mój skamieniały metabolizm i najnormalniej w świecie czułam się lepiej
Także polecam może pomóc w tej ciężkiej pracy jaką jest odchudzanie
Browni jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 18:41   #18
satie
Raczkowanie

od jutra zaczynam brać ten novoslim, chodze na siłowni, nie jem słodyczny ani fast foodów, ziemniaków makaronów itp.. generalnie staram sie odżywiać zdrowo i jem raczej dietetycznie gdyż tata jest na diecie i cała rodzina z nim tyle ze nie chudne :/ mam nadzieje ze da rade

satie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 19:08   #19
Kasia12055
Przyczajenie

Kasia12055

Witam.... Novoslim biorę już od zeszłego poniedziałku,czyli mija tydzień.. a efekt to 1 kg ... Ciekawe jak pojdzie dalej... fakt że po nich strasznie suszy i ciągle chce się pić ..
Kasia12055 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 19:46   #20
satie
Raczkowanie

a diete jakąś stosujesz dodatkowo?

satie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 19:25   #21
Kasia12055
Przyczajenie

Hm czy dieta... tak naprawdę to staram się nie jeść słodyczy,oraz pieczywka i ziemniaczków.. :P ale to się tak nie da... codziennie mi się to nie udaje.. może i dlatego waga u Mnie stanęła..
Kasia12055 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-01, 12:49   #22
lajlala
Przyczajenie

Hej dziewczyny, zaczęłam dzisiaj moją kurację z novoslimem. Od jakiegoś czasu uskuteczniam marszobieg- 5km, 5 razy w tygodniu i zdrowo się odżywiam. Chudnę, nie powiem, ale zachciało mi się lepszego efektu. Do pełnego sukcesu brakuje mi jeszcze zrzucenia jakis 5kg. Ale interesuje mnie czy po odstawieniu tabletek nie ma nagłego efektu jojo i czy metabolizm nie jest kompletnie rozregulowany.
lajlala jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-14, 14:51   #23
mlo0oda
Raczkowanie

Cześć Dziewczyny, ja biorę ten novoslim, ale ostro przestrzegam diety, że czasami nie przekraczam 1000 kcal dziennie. obecnie jestem na zwolnieniu - wiec moge sobie pozwolic na taka ilosc w ciagu dnia. Schudlam juz 7 kg od 1 stycznia b.r. Ale proces ten slabnie z dnia na dzien. Mysle ze bez tych tabletek chudla bym podobnie. Juz sama nie wiem. Troche drogi, wiec nie powiem wam czy warto. Kiedys tez sie sama odchudzalam, dieta 1000 kcal i bez pomocy tabletek chudlam.
mlo0oda jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 07:28   #24
Snoutie
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez mlo0oda Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny, ja biorę ten novoslim, ale ostro przestrzegam diety, że czasami nie przekraczam 1000 kcal dziennie. obecnie jestem na zwolnieniu - wiec moge sobie pozwolic na taka ilosc w ciagu dnia. Schudlam juz 7 kg od 1 stycznia b.r. Ale proces ten slabnie z dnia na dzien. Mysle ze bez tych tabletek chudla bym podobnie. Juz sama nie wiem. Troche drogi, wiec nie powiem wam czy warto. Kiedys tez sie sama odchudzalam, dieta 1000 kcal i bez pomocy tabletek chudlam.
Nic dziwnego, że chudnięcie słabnie skoro jesz tak mało. Każdy organizm będzie się bronił przed głodówką. Ułóż sobie dietę min. 1200 kcal (a najlepiej ok 1500) i wprowadź jakieś ćwiczenia kilka razy w tygodniu, a efekt będzie lepszy i przede wszystkim trwały.
Ja fanką suplementów nie jestem, popijam tylko Pu-Erh i zieloną herbatę i myślę, że to smaczna, zdrowa dieta i ćwiczenia są lepszą droga do szczupłej sylwetki niż suplementy.
Stary 2013-01-15, 09:22   #25
nosferatku
Zadomowienie

Ej, on ma w składzie taką substancję, którą się daje kurczakom, żeby szybciej rosły.

Ten wątek to podpucha ;P
nosferatku jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-01, 00:33   #26
ATMA70
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Snoutie Pokaż wiadomość
Nic dziwnego, że chudnięcie słabnie skoro jesz tak mało. Każdy organizm będzie się bronił przed głodówką. Ułóż sobie dietę min. 1200 kcal (a najlepiej ok 1500) i wprowadź jakieś ćwiczenia kilka razy w tygodniu, a efekt będzie lepszy i przede wszystkim trwały.
Ja fanką suplementów nie jestem, popijam tylko Pu-Erh i zieloną herbatę i myślę, że to smaczna, zdrowa dieta i ćwiczenia są lepszą droga do szczupłej sylwetki niż suplementy.
Witajcie,zamówiłam novoslim i czekam za odbiorem.Przeczytałam opinie i sama jestem ciekawa czy to zwykła podpucha czy rzeczywiście działają, przez ostatni rok zaniedbałam się i przybylo pare kg. Chciałabym wrócić do swojej wagi z przed roku.Za bardzo pozwalałam sobie ze słodkościami,od 1 stycznia nie pokusiłam się by choć jedna najmniejsza czekoladke spróbować i dzis mija miesiac , weszłam na wagę a ona jest taka sama Pozdrawiam
ATMA70 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-02, 23:02   #27
karolcia222
Przyczajenie

czesc....i jak tam dzialaja tabletki mam tez zamiar kupic bo chcialabym pare kilo zrzucic,ale nie wiem czy warto zamawiac???
karolcia222 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-13, 13:15   #28
pollylove79
Przyczajenie

Nie kupuj.Nie działa w ogóle. po miesięcznym stosowaniu nie zauważyłam żadnej z obiecanych zmian-ani nie zmieniła się moja przemiana materii, ani nie zmniejszył się mój apetyt ani moja waga. Szkoda kasy.
pollylove79 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-15, 21:48   #29
marzena_2104
Przyczajenie

Witam, dzisiaj wzięłam pierwszy raz tychże cudownych tabletek, zakupiłam tylko jedną paczkę na jeden miesiąc, spróbuję i zobaczę, ale nie traktuje tych tabletek jako jedyny sposób na schudnięcie. Oczywiście mniej jem i ostatni posiłek przed 18:00, od przyszłego tygodnia planuje z koleżanką chodzić na siłownię. Schudnąć planowałam od nowego roku, ale ciężko to mi przychodziło, samo to, że nie mogłam jeść po 18:00. Pracowałam przez rok codziennie do 20:00 i po pracy jadłam kolację o godz. 20:30, a potem chipsy, piwko... to spowodowało, że przez ten czas przytyłam 5kg. Aktualnie nie pracuję i postanowiłam zmienić ten nawyk. Życzę Wam i sobie powodzenia! pozdrawiam
marzena_2104 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 21:25   #30
Angela270
Przyczajenie

Hej
Jestem po miesiacu odchudzania z sovoslim i schudlam 6 kg wlasnie zastanawiam sie nad kupnem kolejnego opakowania.Nie jestem pewna czy przez moja diete tyle schudlam czy przez tabletki hmm? Jeszcze mam do zrzucenia 3 kg i nie wiem czy kupic tabletki czy dam bez nich rade

Powodzenia !!
Angela270 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
dieta, novoslim, suplementy

Nowe wątki na forum Dietetyka

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości